Toruń 16.09.2006
100 m K
1 s 2 12.51 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM 0.0 II
1 s 3 12.40 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U20 KP -0.4 II LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
2 s 3 12.65 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -0.4 II #
3 s 3 13.09 IZYDOREK Katarzyna KS AZS AWF Poznań # 79 Sen WP -0.4 III
800 m K
1 2:07.23 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork # 85 U23 PM I NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0352/12 2018
2 2:09.96 NAGADOWSKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 82 Sen WN I
3 2:11.26 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice # 78 Sen MZ II MISZTAL Janusz # Z/3956/11 2020 2 LDK!
4 2:12.76 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN II
100 m pł J MŁ K
1 15.47 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP +0.5 II #
2 15.98 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD +0.5 III #
100 m pł K
1 14.83 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD +0.5 II #
2 14.93 IZYDOREK Katarzyna KS AZS AWF Poznań # 79 Sen WP +0.5 II
3 15.23 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD +0.5 II
4 15.27 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +0.5 II
5 15.41 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ +0.5 II #
3000 m prz K
1 10:39.93 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN I #
2 11:06.72 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
Wzwyż K
1 1.55 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD III
W dal K
1 5.87 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +9.9 I #
2 5.70 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP +9.9 II #
3 5.61 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +9.9 II
4 5.51 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U20 KP +9.9 II LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
5 5.46 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP +9.9 II #
6 5.21 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD +9.9 III
Trójskok K
1 12.05 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD I #
Dysk (1) K
1 53.36 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP I
2 48.11 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB I BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
Oszczep (600) K
1 37.17 MURAWSKA Sonia GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP III #
60 m M
1 s 1 7.24 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U23 WP -- PTAK Krzysztof M
1 s 2 7.01 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice # 88 U20 SL -- #
2 s 2 7.07 LEWANDOWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB --
3 s 2 7.24 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP --
1 s 3 7.13 PIKSA Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM --
3 s 3 7.33 ŚWIERCZYŃSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP --
1 s 4 6.99 PTAK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno # 83 Sen WP -- PTAK Krzysztof 1
2 s 4 7.06 CUPRYNIAK Przemysław KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP --
3 s 4 7.06 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP -- #
4 s 4 7.23 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U23 KP --
1 s 5 6.99 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP --
2 s 5 7.04 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP --
3 s 5 7.26 RÓŻAŃSKI Maciej KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP -- #
1 s 6 6.77 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U23 WP -- OSIK Tadeusz # Z/2487/11 2018 1
2 s 6 6.81 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U23 KP --
3 s 6 6.95 KONDRATOWICZ Tomasz TS Olimpia Poznań # 79 Sen WP --
4 s 6 6.95 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP --
5 s 6 6.95 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U23 LD -- #
6 s 6 6.95 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP --
7 s 6 6.95 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ -- B.D. # Z/1716/13 2020 3
100 m M
1 s 2 11.08 LEWANDOWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB -1.6 II
2 s 2 11.23 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -1.6 II
1 s 3 10.96 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice # 88 U20 SL -0.9 II #
1 s 4 11.35 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U23 WP -0.6 III PTAK Krzysztof M
1 s 5 10.87 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP -1.0 I
2 s 5 10.95 CUPRYNIAK Przemysław KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP -1.0 II
3 s 5 10.97 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP -1.0 II #
1 s 6 10.52 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U23 WP +0.8 M OSIK Tadeusz # Z/2487/11 2018 1
2 s 6 10.59 PTAK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno # 83 Sen WP +0.8 M PTAK Krzysztof 1
3 s 6 10.64 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U23 KP +0.8 M
4 s 6 10.74 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ +0.8 I B.D. # Z/1716/13 2020 3
5 s 6 10.78 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP +0.8 I
6 s 6 10.84 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +0.8 I
7 s 6 10.87 KONDRATOWICZ Tomasz TS Olimpia Poznań # 79 Sen WP +0.8 I
8 s 6 10.96 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U23 LD +0.8 II #
200 m M
1 s 2 21.83 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP I
2 s 2 22.03 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U23 WP II PTAK Krzysztof M
3 s 2 23.21 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U18 WN III
1 s 3 21.93 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice # 88 U20 SL II #
2 s 3 21.97 ŚWIERCZYŃSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
3 s 3 22.27 LEWANDOWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB II
1 s 4 21.94 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP II #
1 s 5 21.77 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP I
2 s 5 21.85 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP I
1 s 6 21.04 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U23 WP M OSIK Tadeusz # Z/2487/11 2018 1
2 s 6 21.31 PTAK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno # 83 Sen WP M PTAK Krzysztof 1
3 s 6 21.31 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U23 KP M
4 s 6 21.58 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ I B.D. # Z/1716/13 2020 3
5 s 6 21.72 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U23 LD I #
6 s 6 21.84 KONDRATOWICZ Tomasz TS Olimpia Poznań # 79 Sen WP I
7 s 6 22.07 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP II
400 m M
1 s 2 48.00 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 U23 LD I B.D.
2 s 2 48.35 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN I KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
3 s 2 49.80 GOŚCINIAK Mateusz TS Olimpia Poznań # 87 U20 WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/0664/11 2011 1
3000 m M
1 8:52.86 WLAZŁY Bartosz MKS Truso Elbląg # 87 U20 WN III
Wzwyż M
1 2.08 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U18 LD I B.D. # Z/2877/11 2020 MM
2 2.08 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP I #
3 2.04 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP II #
5 1.95 BARSZCZEWSKI Tomasz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 87 U20 WP II
6 1.90 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP III
Trójskok M
  15.00 KAZIMIEROWSKI Jacek BKS Bydgoszcz 74 Sen KP +1.7 I #
1 15.31 KAZIMIEROWSKI Jacek BKS Bydgoszcz 74 Sen KP +2.3 I #
2 15.23 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS +2.0 I #
3 14.09 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP +3.2 III #
5 13.58 RAKUĆ Jakub LKS Vectra Włocławek # 88 U20 KP +0.6 III
6 13.46 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U18 KP 0.0 III B.D. # 1
7 13.33 ŚWITLIKOWSKI Jarosław MKL Toruń 89 U18 KP +1.0 III
Kula (7.26) M
1 17.28 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U23 PM I
Dysk (1.5) M
1 42.95 KIRYS Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP III
2 41.44 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U18 PM III #
Dysk (2) M
1 53.06 RATAJCZAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 85 U23 WP I
2 50.37 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U23 PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2020 1
3 49.96 MALECKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM I
4 48.18 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
5 44.44 JÓŹWIAK Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM II #
6 42.10 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP II #
Oszczep (800) M
1 69.10 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 78 Sen KP I #
2 68.08 CZAJKOWSKI Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM I
3 60.77 SZAJDA Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP II
4 58.07 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP II
5 56.61 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP II
6 48.10 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.235641002655 sekund