Warszawa 22.09.2006
100 m K
1 e 2 13.13 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U16 MZ -0.6 III
1 e 3 13.01 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ +0.4 III B.D. B.D. #
1 F A 12.78 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ +1.6 III B.D. B.D. #
2 F A 12.95 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U16 MZ +1.6 III
3 F A 13.20 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ +1.6 III B.D. # 1
300 m K
1 s 1 43.16 SZCZOTKARZ Aleksandra RKS Skra Warszawa # 91 U16 MZ III
2 s 1 43.33 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U16 MZ III B.D. # 3
600 m K
1 1:39.22 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa # 91 U16 MZ III #
2 1:43.01 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa # 93 U14 MZ IV B.D. B.D. BEZ
100 m pł MŁ K
1 16.35 MASZCZAK Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 91 U16 MZ +0.6 III B.D.
2 16.93 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U16 MZ +0.6 IV
4 17.98 MŁYŃCZAK Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 91 U16 MZ +0.6 V
100 m pł K
1 15.14 ZAREMBSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ +0.6 II
300 m pł K
1 s 1 49.62 WOJCIECHOWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa # 92 U16 MZ IV
Wzwyż K
1 1.48 SZEMBOROWSKA Nina LKS Olymp Błonie # 92 U16 MZ IV
Tyczka K
1 3.00 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ II
2 2.00 FILAR Patrycja KS Orzeł Warszawa # 91 U16 MZ V
Kula (3) K
1 13.42 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U16 LU II ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
2 11.49 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U16 LU III #
3 9.71 OSIŃSKA Maja AKL Ursynów Warszawa # 91 U16 MZ V
Dysk (0.75) K
1 30.63 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U16 LU IV ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
2 25.01 OSIŃSKA Maja AKL Ursynów Warszawa # 91 U16 MZ V
Młot (3) K
1 36.99 LANGE Urszula KS Orzeł Warszawa # 91 U16 MZ IV #
2 30.65 RUTA Marlena MKS Polonia Warszawa # 91 U16 MZ V
3 26.61 OPAŁCZYK Edyta KS Orzeł Warszawa # 91 U16 MZ --
Młot (4) K
1 42.12 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ III #
2 41.85 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ III
3 37.86 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ III
Oszczep (600) K
1 28.86 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U16 MZ V B.D. # 1
2 26.96 LASKOWSKA Marta KS Warszawianka W-wa # 91 U16 MZ V
Chód 3 km K
1 14:54.06 BURDZIŃSKA Aleksandra AZS-AWF Katowice # 88 U20 SL -- #
2 15:46.65 KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -- #
3 17:15.11 JANUSZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa # 91 U16 MZ III
4 17:27.29 KOWALSKA Magdalena MKS Polonia Warszawa # 91 U16 MZ III
5 18:13.86 PRZĄDKA Klaudia MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ IV
6 18:27.67 GRUBEK Zuzanna MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ IV
7 19:05.81 BALCERSKA Joanna AKL Ursynów Warszawa # 92 U16 MZ V
8 19:10.25 URBANIAK Ewelina MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ V
100 m M
1 e 1 11.71 SOŁTYSIŃSKI Artur UKS Kusy Warszawa # 91 U16 MZ +1.0 III
2 e 1 11.89 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa # 91 U16 MZ +1.0 IV #
1 e 2 11.20 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +0.8 II #
1 F A 11.73 SOŁTYSIŃSKI Artur UKS Kusy Warszawa # 91 U16 MZ +9.9 III
2 F A 11.90 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa # 91 U16 MZ +9.9 IV #
300 m M
2 s 1 37.85 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa # 91 U16 MZ III B.D. # 2
1000 m M
2 s 1 2:40.10 DUDZIŃSKI Michał RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ --
3 s 1 2:42.57 JASIONOWSKI Mariusz SSA Legia 1926 Warszawa # 91 U16 MZ III
2000 m M
1 6:02.74 WĘSEK Grzegorz LKS Olymp Błonie # 91 U16 MZ III
110 m pł MŁ M
1 15.65 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa # 91 U16 MZ +0.2 II #
2 16.31 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U16 MZ +0.2 III #
3 16.33 ZIEMKIEWICZ Adam KS Orzeł Warszawa # 91 U16 MZ +0.2 III
4 16.80 MICKIEWICZ Łukasz UKS Kusy Warszawa # 91 U16 MZ +0.2 III
5 16.99 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U16 MZ +0.2 III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2020 2
6 18.37 SMOLIŃSKI Kamil MKS Polonia Warszawa # 91 U16 MZ +0.2 V
300 m pł M
1 42.49 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Jedynka Łowicz # 91 U16 LD III
2 44.49 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa # 92 U16 MZ IV #
3 44.63 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U16 MZ V #
Wzwyż M
1 1.86 KOMOROWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk # 91 U16 MZ III
3 1.70 KAMIŃSKI Mariusz UKS Orlęta Warszawa # 91 U16 MZ V
Tyczka M
1 3.80 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ III #
2 3.60 WÓJCIK Michał KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ III
3 3.60 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U16 MZ III B.D. BONTRUK Dariusz # , Z/3899/11 , 2020 1
4 3.20 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U16 MZ IV
5 3.00 ŚWIECZKA Jakub KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -- #
6 2.80 BURY Maciej LKS Sandomierz 84 U23 SK -- B.D.
7 2.60 JAKIMOWICZ Piotr UKS Orlęta Warszawa # 91 U16 MZ --
Młot (4) M
1 57.13 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa # 91 U16 MZ III #
2 51.95 KOWALCZYK Kamil MKS Polonia Warszawa # 91 U16 MZ IV
3 40.15 WŁODARCZYK Robert KS Orzeł Warszawa # 91 U16 MZ V
4 36.04 KUC Tomasz KS Orzeł Warszawa # 91 U16 MZ V
Młot (5) M
1 42.91 RUDAŚ Piotr UKS LA Basket Warszawa # 89 U18 MZ IV
Młot (6) M
1 47.86 BIENIEK Bartosz UKS Kusy Warszawa # 88 U20 MZ III
Młot (7.26) M
1 51.14 MAKSYMIUK Robert RKS Skra Warszawa # 84 U23 MZ II
2 50.18 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U18 LU II #
Oszczep (600) M
1 49.92 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U16 MZ III
2 46.57 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U16 MZ IV
3 45.57 DOBROWOLSKI Michał MKS Polonia Warszawa # 91 U16 MZ IV
Oszczep (700) M
1 53.94 KRAJEWSKI Marcin KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ III
2 49.13 ROGOWSKI Rafał UKS Impuls Warszawa # 89 U18 MZ IV B.D. BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.99132800102234 sekund