Huta Krzeszowska 16.09.2006 |
||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 16:17 r | ŁUNIEWSKA Janina | UKS Jedynka Reda # | 1959 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0034/13 | 2024 | BEZ | |||||||||
1 | 16:25 r | SERAFIN Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1992 | U16 | PK | III | # | ||||||||||||
3 | 17:44 r | SKAKUJ Ilona | LKS Znicz Biłgoraj # | 1992 | U16 | LU | IV | |||||||||||||
4 | 18:46 r | KOZIARA Klaudia | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1992 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
5 | 19:15 r | KUBIK Agata | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U16 | PK | V | |||||||||||||
6 | 19:54 r | MAŁEK Ewelina | UKS Huta Krzeszowska # | 1992 | U16 | PK | V | |||||||||||||
7 | 20:09 r | SŁABY Wioletta | UKS Sokół Czermin # | 1992 | U16 | PK | V | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
3 | 26:46 r | LIŚCIOCH Jolanta | OTG Sokół Mielec # | 1986 | U23 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 27:39 r | SERAFIN Anna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | III | |||||||||||||
5 | 28:59 r | JACHYM Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | -- | |||||||||||||
6 | 29:34 r | PAWEŁCZYK Justyna | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | III | |||||||||||||
7 | 30:20 r | SKAKUJ Paulina | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | III | |||||||||||||
8 | 32:13 r | TUTKA Patrycja | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
Chód 20 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:44:30 r | BODZIOCH Beata | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U23 | MA | I | |||||||||||||
2 | 1:44:45 r | KUBISIEWICZ Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U23 | WP | I | |||||||||||||
3 | 1:49:03 r | YAROKHAU Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | II | MIREK Wacław | Z/1929/11 | 2021 | ||||||||||
4 | 1:52:18 r | BODZIOCH Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U23 | MA | III | |||||||||||||
6 | 1:56:37 r | ŚWIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U20 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||||
7 | 1:58:02 r | BURDZIŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||||
8 | 2:00:38 r | ZAGRODNIK Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
9 | 2:07:02 r | GEMBAROWSKA Dorota | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | B.D. | ||||||||||||
10 | 2:15:08 r | BOROŃ Kinga | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26:23 r | ROMANOWSKI Mieczysław | MKS Polonia Warszawa # | 1991 | U16 | MZ | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 29:28 r | KOKOSZKA Radosław | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U16 | PK | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 31:22 r | HARASIM Tomasz | UKS Huta Krzeszowska # | 1991 | U16 | PK | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 21:55 r | SUDOŁ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1907/11 | 2022 | ||||||||
2 | s | 2 | 21:56 r | MAGDZIARCZYK Roman | AZS-AWFiS Gdańsk | 1977 | Sen | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 21:56 r | KUCIŃSKI Benjamin | KS Piętka Katowice # | 1982 | Sen | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 22:18 r | KALKA Kamil | PLKS Gwda Piła # | 1981 | Sen | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 23:10 r | WIATER Tomasz | KS Agros Zamość # | 1990 | U18 | LU | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 23:47 r | MAZUREK Łukasz | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||
Chód 20 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:33:24 r | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U23 | SL | I | LAMCH Czesław # | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 1:33:48 r | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | I | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||||
3 | 1:34:31 r | KUBIAK Maciej | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1988 | U20 | PM | I | B.D. # | Z/2554/19 | 2023 | ||||||||||
4 | 1:36:08 r | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | U20 | WP | II | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | ||||||||||
5 | 1:38:14 r | STASIEWICZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
6 | 1:38:36 r | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | II | # | ||||||||||||
7 | 1:39:37 r | ŁUNIEWSKI Paweł | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
8 | 1:42:06 r | GOŁAWSKI Rafał | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||||
9 | 1:42:16 r | BARBUŻYŃSKI Bogusław | KL Lechia Gdańsk # | 1966 | Masters | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | Z/10553/21 | 2024 | ||||||||||
10 | 1:43:20 r | TREDER Mateusz | UKS Zagórzanka Rumia # | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
11 | 1:43:25 r | PIÓREK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 1989 | U18 | PK | III | B.D. # | BEZ | |||||||||||
12 | 1:43:50 r | HOLENDER Jan | WKS Flota Gdynia # | 1964 | Masters | PM | III | |||||||||||||
13 | 1:45:30 r | KOZŁOWSKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||||
14 | 1:47:15 r | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda # | 1957 | Masters | PM | III | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
15 | 1:48:04 r | BIK Michał | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | III | # | ||||||||||||
16 | 1:54:02 r | GOŁAWSKI Janusz | WLKS Nowe Iganie # | 1966 | Masters | MZ | -- | GOŁAWSKI Janusz # | Z/1785/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
17 | 2:11:02 r | KWITA Zbigniew | OŚ AZS Poznań # | 1959 | Masters | WP | -- | B.D. # | Z/0156/19 | 2022 | ||||||||||
Chód 50 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:59:27 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin # | 1980 | Sen | LU | MM | # | ||||||||||||
2 | 4:03:07 r | ROSIEWICZ Maciej | UKS 12 Kalisz | 1977 | Sen | WP | MM | B.D. | ||||||||||||
5 | 4:26:24 r | GRZONKA Paweł | MLKS Baszta Bytów # | 1984 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
6 | 4:38:23 r | HERBIN Daniel | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1983 | Sen | LU | II | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.47206687927246 sekund |