Spała 27 - 29.01.2006 Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Jun.Mł |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 0 | 7.63 | PALUCH Katarzyna | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.68 | SIEMIENIAKO Paulina | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | -- | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 7.76 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.75 | WIECZORKIEWICZ Monika | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 7.90 | LEWICKA Lucyna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.85 | KOWALSKA Hanna | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1987 | U20 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 7.95 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.96 | LEŚNIAK Karolina | LKS Stal Mielec # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.98 | STASIEŁUK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 8.02 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 8.09 | KOBAKA Weronika | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 8.11 | BANASIK Marta | RLTL ZTE Radom | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 8.22 | BACHMATIUK Joanna | PLKS Gwda Piła # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.64 | PALUCH Katarzyna | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.86 | TWOREK Eliza | KS Żeglina Sieradz # | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.83 | JANKOWSKA Agata | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.93 | PODOLSKA Paulina | PLKS Gwda Piła # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.96 | DOROBEK Justyna | MUKS Płock | 1987 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.03 | KOŁDEJ Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 7.97 | PEAS Katarzyna | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.07 | MUNCZKOWSKA Zuzanna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U18 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | e | 2 | 8.00 | ŁĘCKA Kamila | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 8.08 | ZARĘBSKA Ewa | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 8.09 | KONOPKA Magdalena | LKS Narew Kurpiewski Łomża # | 1989 | U18 | PD | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 8.11 | KARCZMAREK Zuzanna | KS Orzeł Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 7.65 | SIEMIENIAKO Paulina | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 7.72 | WIECZORKIEWICZ Monika | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 7.77 | JANKOWSKA Agata | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 7.86 | KOWALSKA Hanna | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1987 | U20 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
6 | f | 0 | 7.92 | PEAS Katarzyna | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 7.95 | STASIEŁUK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 7.97 | DOROBEK Justyna | MUKS Płock | 1987 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
3 | f | A | 7.87 | PODOLSKA Paulina | PLKS Gwda Piła # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
5 | f | A | 8.02 | KOŁDEJ Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
3 | f | B | 8.06 | BANASIK Marta | RLTL ZTE Radom | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.71 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.81 | TWOREK Eliza | KS Żeglina Sieradz # | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 8.00 | LEŚNIAK Karolina | LKS Stal Mielec # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.03 | KANIECKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.09 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 8.14 | LEWICKA Lucyna | LIUKS Kruszwica | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 8.02 | KONOPKA Magdalena | LKS Narew Kurpiewski Łomża # | 1989 | U18 | PD | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 8.03 | ZARĘBSKA Ewa | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 8.07 | MUNCZKOWSKA Zuzanna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U18 | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 2 | 8.07 | KARCZMAREK Zuzanna | KS Orzeł Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
6 | f | 2 | 8.21 | BACHMATIUK Joanna | PLKS Gwda Piła # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 25.04 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 25.17 | PTAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 25.77 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 27.39 | MAŁECKA Monika | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | IV | B.D. B.D. B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 1 | 26.58 | JAKSA Anna | AZS-AWF Katowice | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 25.53 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot # | 1990 | U18 | PM | II | SKRZYSZOWSKI Jarosław # | Z/2684/11 | 2024 | MM | |||||||
1 | e | 2 | 25.60 | RADZIMIRSKA Marta | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | II | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 25.84 | ZWOLAK Anna | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 27.19 | ZAWADA Natalia | MUKS Płock | 1990 | U18 | MZ | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 26.70 | ZAŁÓG Magdalena | AZS-AWF Katowice | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | e | 3 | 24.89 | JANKOWSKA Agata | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | I | |||||||||||
1 | e | 3 | 26.08 | FRANIECZEK Justyna | BKS Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | II | BAUMGART Iwona # | Z/3752/11 | 2024 | ||||||||
2 | e | 3 | 25.53 | WIECZORKIEWICZ Monika | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 27.15 | ROMISZEWSKA Marta | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
1 | e | 4 | 24.46 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U20 | KP | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | e | 4 | 25.68 | KRÓL Joanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1987 | U20 | PK | II | |||||||||||
2 | e | 4 | 27.87 | CHRZANOWSKA Weronika | MKS Polonia Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
3 | e | 4 | 27.39 | ZAWADZKA Anna | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
1 | e | 5 | 25.81 | URBANIAK Natalia | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | II | B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 5 | 26.73 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | III | B.D. # | 3 | |||||||||
1 | e | 6 | 26.85 | JADCZAK Julita | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U18 | LD | III | |||||||||||
2 | e | 6 | 27.14 | LORENC Magdalena | LLKS Osowa Sień | 1990 | U18 | LB | III | |||||||||||
4 | f | B | 25.76 | ZWOLAK Anna | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 24.36 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U20 | KP | I | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | |||||||
1 | f | 1 | 24.86 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 24.79 | JANKOWSKA Agata | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 25.32 | KIEŁBASIŃSKA Anna | SKLA Sopot # | 1990 | U18 | PM | II | SKRZYSZOWSKI Jarosław # | Z/2684/11 | 2024 | MM | |||||||
3 | f | 1 | 25.10 | PTAK Ewelina | WKS Śląsk Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 25.50 | WIECZORKIEWICZ Monika | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 26.78 | FRANIECZEK Justyna | BKS Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | III | BAUMGART Iwona # | Z/3752/11 | 2024 | ||||||||
1 | f | 2 | 25.41 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg # | 1988 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 25.46 | KRÓL Joanna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1987 | U20 | PK | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 26.42 | JADCZAK Julita | MKS Aleksandrów Łódzki | 1989 | U18 | LD | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 25.65 | RADZIMIRSKA Marta | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | II | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 26.69 | GODZWON Magdalena | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | III | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | f | 2 | 27.36 | LORENC Magdalena | LLKS Osowa Sień | 1990 | U18 | LB | IV | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 41.75 | KUBIAK Agata | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 43.77 | KIEFER Katarzyna | SKS Start Łódź # | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 44.79 | JARMUŁA Katarzyna | MLUKS Tarnów | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 41.48 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | -- | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | e | 2 | 42.81 | FILIPIAK Sandra | MKS Polonia Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 40.60 | ŚWIERCZYK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 43.90 | BORUTA Joanna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U18 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
1 | e | 4 | 41.22 | KOŚCIELNIAK Marzena | SL Olimpia Poznań # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 43.12 | TETERYCZ Aneta | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1990 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
1 | e | 6 | 44.06 | PIETRZAK Anna | MKS Expom Krośniewianka Krośniewice # | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 40.84 | ŚWIERCZYK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 40.93 | KOŚCIELNIAK Marzena | SL Olimpia Poznań # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 41.35 | BAUMGART-WITAN Iga | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | -- | BAUMGART Iwona # | Z/3124/11 | 2024 | MM | |||||||
4 | f | 1 | 41.50 | KUBIAK Agata | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 43.44 | FILIPIAK Sandra | MKS Polonia Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 56.31 | JUROWSKA Barbara | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | I | |||||||||||
2 | e | 1 | 59.48 | SZMIGIEL Olga | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 62.87 | KAZIOR Zuzanna | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 58.60 | MAZAN Sandra | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 60.63 | ADAMCZYK Justyna | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | III | B.D. B.D. | ||||||||||
3 | e | 2 | 61.27 | KOWALCZE Magdalena | UKS-MOS Opole # | 1988 | U20 | OP | III | |||||||||||
1 | e | 3 | 58.57 | GROBLIŃSKA Olga | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
2 | e | 3 | 61.70 | ŚRODOŃ Katarzyna | LUKS Dwójka Namysłów # | 1988 | U20 | OP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 3 | 62.09 | WAWSZKIEWICZ Magdalena | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | U20 | MA | IV | |||||||||||
1 | e | 4 | 61.32 | WRONA Angelika | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1988 | U20 | PK | III | |||||||||||
2 | e | 4 | 61.38 | ŻĄDŁO Elżbieta | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | III | |||||||||||
3 | e | 4 | 65.84 | BORAWSKA Anna | MUKS ILKUS Olkusz # | 1988 | U20 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | e | 5 | 59.59 | BLICHARSKA Gabriela | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | e | 5 | 60.50 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U20 | LB | III | # | ||||||||||
3 | e | 5 | 60.63 | KRUPKA Aneta | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | e | 6 | 57.88 | DOMAŃSKA Justyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | e | 6 | 63.63 | DURASIEWICZ Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
3 | e | 6 | 64.20 | TRZCIŃSKA Katarzyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1988 | U20 | WN | IV | |||||||||||
1 | e | 7 | 58.22 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 7 | 59.76 | KONERT Anita | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | III | |||||||||||
3 | e | 7 | 64.45 | ZIMOLONG Nikola | UKS-MOS Opole # | 1987 | U20 | OP | IV | |||||||||||
1 | f | A | 56.04 | JUROWSKA Barbara | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | I | |||||||||||
3 | f | B | 59.38 | SZMIGIEL Olga | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 56.93 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 57.58 | GROBLIŃSKA Olga | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 57.63 | DOMAŃSKA Justyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
1 | f | 2 | 57.40 | MAZAN Sandra | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 58.89 | BLICHARSKA Gabriela | AZS-AWF Warszawa | 1987 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:35.95 | STANKIEWICZ Magdalena | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1989 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 1:37.70 | SOŁDYŃSKA Agnieszka | MUKS Płock | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 1:38.46 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
5 | e | 1 | 1:42.49 | SADOWSKA Emilia | UKS MOSiR Działdowo # | 1990 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 1:43.34 | WALTER Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1990 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 1:45.24 | BOTOR Daria | MKS Iskra Pszczyna # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 1:46.07 | KWIECINIEWSKA Aleksandra | UKS Lisy Zgierz # | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:37.26 | FLIS Monika | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 1:38.31 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U18 | MZ | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
3 | e | 2 | 1:38.45 | WUJTEWICZ Beata | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 1:38.82 | BENEDYK Alicja | SL GKS Olsza Olszyna # | 1990 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław # | Z/1705/11 | 2015 | 1 | |||||||
7 | e | 2 | 1:41.93 | SZUBA Anna | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
8 | e | 2 | 1:42.54 | WIŚNIOWSKA Agnieszka | KKB MOSiR Krosno # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:36.38 | DĄBROWSKA Katarzyna | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 1:37.38 | KACZMAREK Marta | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1990 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:38.44 | JACNIAK Ewa | AZS UMCS Lublin # | 1990 | U18 | LU | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
4 | e | 3 | 1:40.02 | KARAŚ Ewelina | BKL Bełchatów | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 1:40.23 | WALIGÓRSKA Anna | UKS WiR Łopuszno | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 1:41.59 | MRUGACZ Magdalena | ULKS Fajfer 2001 Łapanów # | 1990 | U18 | MA | -- | |||||||||||
8 | e | 3 | 1:45.97 | KREFT Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 1:34.93 | FLIS Monika | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 1:35.22 | KACZMAREK Marta | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1990 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 1:35.22 | STANKIEWICZ Magdalena | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1989 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 1:35.63 | SOŁDYŃSKA Agnieszka | MUKS Płock | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 1:37.09 | DĄBROWSKA Katarzyna | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 1:37.88 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
7 | f | 0 | 1:40.04 | ŚLUSARCZYK Katarzyna | OKS Start Otwock # | 1989 | U18 | MZ | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:22.84 | KWIECIEŃ Iwona | RLTL ZTE Radom | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | e | 1 | 2:28.24 | SOŚNIAK Monika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | IV | B.D. | 3 | |||||||||
1 | e | 1 | 2:35.36 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 2:22.94 | PARUCKA Zuzanna | TS Olimpia Poznań # | 1988 | U20 | WP | III | B.D. | ||||||||||
2 | e | 1 | 2:29.74 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:39.78 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 2:23.97 | CIWIS Ewelina | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:33.26 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | -- | PLUTA Ryszard | ||||||||||
3 | e | 1 | 2:39.95 | SZYMANIAK Martyna | WLKS Wrocław | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:24.65 | JAGIEŁA Patrycja | MKS-MOS Katowice | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:33.94 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:40.98 | OWCZAREK Małgorzata | RKS Łódź | 1989 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 2:30.60 | FAJ Anna | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:36.68 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:46.33 | NABOŻNA Agata | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 2:55.72 | ZAWADZKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 2:42.98 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 2:44.11 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | e | 2 | 2:17.49 | LESZCZYŃSKA Agnieszka | SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # | 1987 | U20 | ZP | II | B.D. # | Z/0066/12 | 2016 | 1 | |||||||
2 | e | 2 | 2:18.17 | PIĄTEK Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 2:19.15 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 2:19.33 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | f | 0 | 2:11.97 | LESZCZYŃSKA Agnieszka | SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # | 1987 | U20 | ZP | II | B.D. # | Z/0066/12 | 2016 | 1 | |||||||
2 | f | 0 | 2:14.30 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 2:14.53 | PIĄTEK Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 2:15.12 | KWIECIEŃ Iwona | RLTL ZTE Radom | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 2:19.24 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:48.85 | CIEŚLAK Danuta | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 2:55.91 | BRONIATOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0090/11 | 2021 | M | |||||||
3 | e | 1 | 2:58.16 | ZGLEJC Kamila | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:58.97 | DEJK Monika | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 3:01.95 | JEŻEWSKA Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 3:01.96 | PUSTOŁA Beata | MKS Pogoń Siedlce # | 1990 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz B.D. # | Z/5044/11 | 2011 | ||||||||
7 | e | 1 | 3:03.77 | STACHURSKA Ilona | RKS Łódź | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 3:04.76 | SZCZERBAK Klaudia | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
9 | e | 1 | 3:05.08 | MACKIEWICZ Ewelina | KS AZS UWM Olsztyn # | 1989 | U18 | WN | -- | |||||||||||
10 | e | 1 | 3:09.67 | KELLER Marta | OKS Start Otwock | 1990 | U18 | MZ | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
11 | e | 1 | 3:12.29 | ŚLIWA Sandra | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 3:04.03 | WNUK Ewa | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 3:06.01 | KLUK Marlena | LKS Stal Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 3:06.05 | STĘPIEŃ Marta | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 3:10.62 | WÓDKOWSKA Liliana | UKS WiR Łopuszno | 1990 | U18 | SK | -- | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 3:12.10 | PATERAK Ilona | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 3:15.89 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 4:26.74 | GŁUCHOWSKA Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 4:28.88 | MIERNIK Agnieszka | WLKS Wrocław | 1987 | U20 | DS | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 4:29.93 | DEPTUŁA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U20 | SL | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 4:40.59 | PRUSZKOWSKA Anna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1987 | U20 | PD | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 4:45.64 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | III | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||
6 | f | 0 | 4:47.09 | HARASIM Monika | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 4:48.98 | SZMIGIEL Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1988 | U20 | PD | III | B.D. | 3 | |||||||||
9 | f | 0 | 4:52.43 | PALKA Adrianna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
10 | f | 0 | 4:55.13 | SKIBIŃSKA Marzena | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | III | |||||||||||
11 | f | 0 | 5:00.90 | CHŁOSTA Justyna | MUKS ILKUS Olkusz # | 1987 | U20 | MA | IV | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
12 | f | 0 | 5:02.18 | JAKIMOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | IV | |||||||||||
13 | f | 0 | 5:07.29 | URBANOWICZ Paulina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
14 | 5:48.34 | JURCZYK Agnieszka | MUKS ILKUS Olkusz # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 10:00.41 | MICHALAK Sandra | Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # | 1987 | U20 | SL | II | OPUCHLIK Tomasz # | Z/2320/11 | 2023 | ||||||||
2 | f | 0 | 10:01.95 | BIEŃ Sylwia | UKS Barnim Goleniów # | 1988 | U20 | ZP | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 10:02.32 | GAWRYLUK Eliza | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | II | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 10:28.30 | PRZYGÓDZKA Angelika | KS AZS UWM Olsztyn # | 1988 | U20 | WN | III | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 10:36.93 | MAŃCZUK Angelika | MKS Juvenia Białystok # | 1987 | U20 | PD | III | B.D. | 2 | |||||||||
7 | f | 0 | 10:38.42 | SZTYKIEL Dagna | KS AZS AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 10:40.90 | WIRKUS Monika | KS Wejher Wejherowo # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
9 | f | 0 | 10:43.95 | BOROWSKA Olga | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | III | |||||||||||
5 | 10:31.13 | KOZAR Olga | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 6:29.76 | POŻAROWSZCZYK Karolina | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 6:30.27 | SZYMURA Julia | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 6:47.25 | NĘDZA Dorota | LKS Stal Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7:21.78 | MARKIEL Natalia | UKS Gminy Brzeszcze # | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 7:23.03 | RUDNIK Kamila | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 7:43.69 | KONDRACKA Aneta | MKS Juvenia Białystok # | 1989 | U18 | PD | -- | B.D. | ||||||||||
2 | e | 2 | 6:40.19 | DOBROWOLSKA Ewa | WLKS Nowe Iganie # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 6:44.24 | NĘDZA Justyna | LKS Stal Mielec # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 6:53.70 | TOMASIK Patrycja | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 6:53.94 | WACŁAWSKA Anita | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1989 | U18 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz # | 1 | |||||||||
7 | e | 2 | 7:04.10 | KACZMAREK Monika | AZS Łódź # | 1989 | U18 | LD | -- | B.D. B.D. | Z/3292/15 | 2022 | 2 | |||||||
8 | e | 2 | 7:14.64 | TOMASZEWSKA Grażyna | LUKS Boguszyce | 1990 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
9 | e | 2 | 7:22.95 | PIOTROWSKA Justyna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1989 | U18 | PD | -- | B.D. | ||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.90 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 9.21 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 9.31 | KOBYSZ Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 9.50 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 9.48 | PAWLOK Anna | MKS-MOS Katowice | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 9.72 | ZAWADZKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 9.49 | KILJAN Anna | RKS Skra Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
4 | e | 1 | 10.29 | KRAJEWSKA Joanna | RKS Łódź # | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 10.30 | NABOŻNA Agata | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 10.39 | BLACH Agata | TS AKS Chorzów # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 10.36 | OWCZAREK Małgorzata | RKS Łódź | 1989 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 10.80 | SZYMANIAK Martyna | WLKS Wrocław | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 9.01 | KARPOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 9.03 | HANCZEROWSKA Martyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.05 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 9.33 | RYŚ-DORUCHOWSKA Joanna | UKS Kusy Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.97 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 9.01 | JAROSZEK Karolina | RLTL ZTE Radom | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 9.36 | BAJACZYK Katarzyna | WLKS Wrocław | 1990 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 8.77 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 8.84 | JAROSZEK Karolina | RLTL ZTE Radom | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 9.03 | HANCZEROWSKA Martyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 9.09 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 9.10 | KARPOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 9.14 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 9.23 | KOBYSZ Aleksandra | MTS Junior Sopot # | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.99 | GRABAREK Monika | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 9.28 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 9.01 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 9.29 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 9.02 | KRÓL Renata | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.18 | NOWAK Olimpia | MUKS Kadet Rawicz # | 1988 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.72 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 9.33 | JURASIK Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.74 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.70 | PALUCH Katarzyna | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 9.18 | GOGOL Marta | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.39 | NADAŁA Maja | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.53 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | -- | PLUTA Ryszard | ||||||||||
4 | e | 2 | 9.42 | JANECKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.86 | SOŚNIAK Monika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | |||||||||
5 | e | 2 | 9.76 | PIJEWSKA Emilia | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 10.08 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 8.65 | PALUCH Katarzyna | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 8.79 | GRABAREK Monika | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 8.97 | KRÓL Renata | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 9.03 | GOGOL Marta | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 9.05 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 9.13 | NOWAK Olimpia | MUKS Kadet Rawicz # | 1988 | U20 | WP | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 9.37 | JURASIK Monika | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 9.49 | NADAŁA Maja | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
3 | w | 1 | 9.50 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | 808 | ||||||||
1 | w | 2 | 9.02 | MURAWSKA Sabina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -- | 906 | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1.66 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 1.75 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | I | |||||||||||
2 | e | 1 | 1.63 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 1.63 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 1.60 | NABOŻNA Agata | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 1.60 | ZAWADZKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 1.60 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 1.57 | SOŚNIAK Monika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | III | B.D. | 3 | |||||||||
5 | e | 1 | 1.48 | OWCZAREK Małgorzata | RKS Łódź | 1989 | U18 | LD | IV | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 1.57 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 1.45 | SZYMANIAK Martyna | WLKS Wrocław | 1990 | U18 | DS | IV | |||||||||||
6 | e | 1 | 1.54 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | e | 1 | 1.54 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | IV | PLUTA Ryszard | ||||||||||
10 | e | 1 | 1.45 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 1.73 | OGRODNIK Magdalena | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | I | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 1.80 | GARDZIELEWSKA Urszula | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 1.73 | GÓRSKA Iwona | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 1.74 | KASPRZYCKA-PYRA Justyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 1.67 | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.71 | WARZECHA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 1.67 | WYCHOWANIEC Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | II | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 0 | 1.71 | TYSZKO Anna | UKS Cyprianka | 1988 | U20 | KP | I | MAŃKOWSKI Mariusz # | 2 | |||||||||
5 | f | 0 | 1.63 | LECHOWICZ Hanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.67 | JODKOWSKA Karolina | RKS Skra Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.58 | GAWROŃSKA Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.67 | PRZYWARA Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1987 | U20 | PK | II | |||||||||||
9 | w | 1.51 | ABRAMCZYK Magdalena | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | IV | 632 | |||||||||||
6 | w | = | 1.54 | MURAWSKA Sabina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | IV | 666 | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 3.40 | MICHALSKA Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | I | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 3.60 | GRABOWSKA Sonia | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 3.40 | MOLEK Magdalena | MKS Ustroń | 1990 | U18 | SL | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 3.60 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 3.40 | BIJOK Agata | MKS Ustroń | 1990 | U18 | SL | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 3.50 | ILKOWSKA Natalia | ZLKL Zielona Góra | 1988 | U20 | LB | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 3.30 | HANDZLIK Paulina | UKS Olimp Mazańcowice # | 1987 | U20 | SL | I | |||||||||||
5 | f | 0 | 3.20 | JASIŃSKA Edyta | ZLKL Zielona Góra | 1990 | U18 | LB | II | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 3.30 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U20 | LB | I | |||||||||||
6 | f | 0 | 3.10 | MAIK Sylwia | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 3.30 | KUGLARZ Katarzyna | UKS Olimp Mazańcowice # | 1988 | U20 | SL | I | |||||||||||
7 | f | 0 | 3.10 | WOLF Weronika | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | II | |||||||||||
7 | f | 0 | 3.20 | MOSKAŁA Patrycja | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 3.00 | PRZYBYSZ Kamila | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | II | |||||||||||
8 | f | 0 | 3.20 | MIKOŁAJCZYK Olga | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
9 | f | 0 | 2.80 | ZIENKIEWICZ Marta | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | III | |||||||||||
9 | f | 0 | 3.10 | STELMACH Joanna | SKS Start Łódź # | 1988 | U20 | LD | II | |||||||||||
10 | f | 0 | 3.00 | GLAZA Honorata | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | II | |||||||||||
11 | f | 0 | 3.00 | SZNYR Agata | UKS Olimp Mazańcowice # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
12 | f | 0 | 2.80 | KRZYSZTOŃ Paulina | MKL Szczecin | 1988 | U20 | ZP | III | |||||||||||
13 | f | 0 | 2.80 | CUDNA Katarzyna | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | 3.30 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | I | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 5.56 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 5.46 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 5.55 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 5.28 | ZAWADZKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 5.34 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 4.62 | NABOŻNA Agata | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 5.18 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 4.61 | OWCZAREK Małgorzata | RKS Łódź | 1989 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 5.17 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 4.06 | SZYMANIAK Martyna | WLKS Wrocław | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 5.01 | SOŚNIAK Monika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | IV | B.D. | 3 | |||||||||
7 | e | 1 | 4.84 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | e | 1 | 4.83 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | IV | PLUTA Ryszard | ||||||||||
1 | f | 0 | 5.82 | BANACH Marzena | LKS Narew Kurpiewski Łomża # | 1989 | U18 | PD | I | |||||||||||
1 | f | 0 | 6.01 | CHUKWU Sandra | MKL Szczecin # | 1987 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 5.64 | KSIĄŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 5.78 | ZUBRZYCKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 5.63 | WASYLUK Natalia | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 5.75 | CICHOWLAS Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1988 | U20 | WP | II | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/2495/11 | 2020 | 1 | |||||||
4 | f | 0 | 5.62 | PLUTA Joanna | ULKS Jedlińsk | 1989 | U18 | MZ | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 5.63 | PŁONKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 5.54 | JAGACIAK MICHALSKA Anna | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 5.61 | SYGDZIAK Dagmara | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | II | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | f | 0 | 5.51 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | II | B.D. # | 3 | |||||||||
7 | f | 0 | 5.38 | KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia | MKS Polonia Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 5.39 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
9 | f | 0 | 4.95 | KONOPKA Ewelina | LKS Narew Kurpiewski Łomża # | 1989 | U18 | PD | IV | |||||||||||
1 | w | 5.68 | MURAWSKA Sabina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | II | 753 | |||||||||||
9 | w | 4.82 | ABRAMCZYK Magdalena | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | IV | 511 | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 11.90 | RUDNIK Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 12.53 | CHUKWU Sandra | MKL Szczecin # | 1987 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 11.84 | DOMIZA Joanna | RKS Łódź # | 1989 | U18 | LD | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 12.39 | PŁONKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 11.52 | ZAPALSKA Klaudia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 12.31 | WOLSKA Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 11.46 | MADEJ Anna | AZS Łódź | 1990 | U18 | LD | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | f | 0 | 12.14 | KADUSZKIEWICZ Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U20 | MA | I | |||||||||||
5 | f | 0 | 11.03 | LABUT Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U18 | PK | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 12.01 | PŁONKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | I | |||||||||||
6 | f | 0 | 10.93 | CHMURA Beata | ULKS Technik Trzcinica # | 1990 | U18 | PK | III | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 11.85 | BEREŻAŃSKA Katarzyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
7 | f | 0 | 10.90 | KWIATKOWSKA Marta | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 11.69 | MOSA Karolina | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||
8 | f | 0 | 10.86 | CENDROWSKA Marta | MKS Durasan Płońsk # | 1989 | U18 | MZ | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 11.55 | WITEK Monika | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
9 | f | 0 | 11.54 | ROMAŃCZUK Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | |||||||||||
10 | f | 0 | 11.44 | MARSZAŁEK Jolanta | MKS Durasan Płońsk # | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
11 | f | 0 | 11.34 | PAŁYS Judyta | LLKS Pomorze Stargard # | 1988 | U20 | ZP | III | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 11.52 | ROGALSKA Daria | BKS Bydgoszcz | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 11.50 | RZEŹNIK Kornelia | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 11.47 | WEŁNA Emilia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1989 | U18 | LU | III | |||||||||||
4 | f | 0 | 11.06 | KOWALSKA Magdalena | LKS Polkowice | 1990 | U18 | DS | III | |||||||||||
5 | f | 0 | 10.90 | FRANICZEK Dominika | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1990 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 10.66 | AFANASJEW Hanna | PKS Gwardia Szczytno # | 1989 | U18 | WN | IV | |||||||||||
7 | f | 0 | 10.63 | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | IV | NOWAK Grzegorz # | Z/2107/11 | 2022 | M | |||||||
8 | f | 0 | 10.63 | MARCZAK Patrycja | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
9 | f | 0 | 10.24 | KIŚLUK Izabela | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||
10 | f | 0 | 10.24 | KUBECKA Beata | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||
13 | f | 0 | 9.40 | OLIWKOWSKA Ewelina | UKS Cyprianka | 1989 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | 3 | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.72 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 10.70 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 10.52 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 10.10 | MICHALSKA Agata | LKS Jantar Ustka # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 9.39 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | IV | PLUTA Ryszard | ||||||||||
8 | e | 1 | 9.35 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
9 | e | 1 | 8.86 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
10 | e | 1 | 8.51 | SOŚNIAK Monika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | |||||||||
1 | f | 0 | 14.49 | KOCIMA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 14.00 | JAWOROWSKA Marta | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 13.96 | SUPIŃSKA Justyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U20 | WN | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 13.67 | DUDZIŃSKA Agnieszka | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 11.76 | KUCHARZAK Dobrosława | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 11.62 | SAMUL Agata | AZS UMCS Lublin # | 1987 | U20 | LU | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 11.31 | GAJDECKA Arleta | WKS Śląsk Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 9.06 | MAJCHRZAK Agnieszka | UKS Dziesiątka Radomsko # | 1988 | U20 | LD | IV | B.D. LASOŃ Krzysztof | 3 | |||||||||
1 | w | 11.00 | OWCZAREK Małgorzata | RKS Łódź | 1989 | U18 | LD | III | # | 595 | ||||||||||
2 | w | 10.06 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | III | # | 533 | ||||||||||
3 | w | 9.52 | ZAWADZKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | IV | # | 498 | ||||||||||
4 | w | 9.09 | SZYMANIAK Martyna | WLKS Wrocław | 1990 | U18 | DS | IV | 470 | |||||||||||
4 | w | 10.30 | MURAWSKA Sabina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | III | 549 | |||||||||||
5 | w | 8.08 | NABOŻNA Agata | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1989 | U18 | DS | -- | 405 | |||||||||||
6 | w | 7.44 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | -- | # | 363 | ||||||||||
6 | w | 10.00 | ABRAMCZYK Magdalena | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | III | 529 | |||||||||||
5-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | 3646 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 3450 | OGŁOSZKA Karolina | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | -- | |||||||||||||
3 | 3392 | MURAWSKA Sabina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
4 | 3276 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 3258 | SZNABEL Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
6 | 3148 | SOŚNIAK Monika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | |||||||||||
7 | 3125 | BOCK Ilona | MKS MOS Wrocław # | 1988 | U20 | DS | -- | PLUTA Ryszard | ||||||||||||
8 | 3068 | ABRAMCZYK Magdalena | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | -- | |||||||||||||
9 | 2972 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
5-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 3585 | LESZCZYŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
2 | 3234 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||||
3 | 3042 | ZAWADZKA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
4 | 2858 | OWCZAREK Małgorzata | RKS Łódź | 1989 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||||
5 | 2759 | NABOŻNA Agata | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
6 | 2501 | SZYMANIAK Martyna | WLKS Wrocław | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 14:31.60 | JANUSZ Anna | LKS Delfin Połaniec # | 1987 | U20 | SK | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 13:59.56 | STRYCHARZ Joanna | LKS Stal Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 14:39.18 | SAMBOR Agnieszka | OTG Sokół Mielec # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 14:24.46 | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||
3 | f | 0 | 14:56.52 | SERAFIŃSKA Ilona | LKS Stal Mielec # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 15:18.02 | BOROŃ Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 16:04.22 | MILEWSKA Dominika | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
7 | f | 0 | 16:20.55 | BARUCHA Wioletta | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
7 | f | 0 | 16:37.64 | SKALMOWSKA Andżelika | KKL Rodło Kwidzyn # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
8 | f | 0 | 16:24.84 | ŚWIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U20 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||
9 | f | 0 | 17:01.10 | TUTKA Magdalena | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | 13:39.01 | MIELCAREK Anna | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||||
4 | 14:52.13 | ZAGRODNIK Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 15:04.54 | HAZY Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 15:14.11 | HAZY Joanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||||
6 | 15:37.97 | RYBAK Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
8 | 17:00.63 | SKAKUJ Paulina | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 6.94 | DZIK Bartłomiej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 6.97 | ZACZEK Artur | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.25 | PYRA Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.33 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 7.06 | TYNIEC Krystian | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.36 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 7.67 | MAKUCH Milan | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.10 | TOMASZEWSKI Krzysztof | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.30 | WŁODARCZYK Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.37 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.69 | WYRZYKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.69 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 7.12 | PRZYGRODZKI Kacper | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.59 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 7.19 | BĄCZYK Jarosław | UKS Lisy Zgierz # | 1988 | U20 | LD | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 7.59 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 7.73 | BROŻEK Radosław | UKS-MOS Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 7.36 | KREKORA Rafał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 7.63 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 7.82 | GOŚLIŃSKI Piotr | UKS Kusy Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 7.42 | JASICKI Robert | LUKS Dwójka Namysłów # | 1988 | U20 | OP | -- | B.D. | ||||||||||
7 | e | 1 | 7.87 | GRUSZKA Jarosław | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.06 | KLIMA Jakub | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.21 | OGANIACZYK Piotr | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 7.47 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.10 | SZWED Tomasz | BKL Bełchatów | 1988 | U20 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.27 | JACEWICZ Gustaw | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 7.50 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 7.17 | KRZYŻANIAK Mateusz | MKLA Łęczyca | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.34 | CEMBALA Michał | UKS Lisy Zgierz # | 1989 | U18 | LD | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | e | 2 | 7.69 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 7.25 | WOLAK Krzysztof | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 7.70 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 7.33 | ADAMCZEWSKI Bartosz | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 7.77 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 6.96 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 6.97 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 7.29 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 7.11 | ZAWIŚLAK Karol | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 7.37 | HELIZANOWICZ Jakub | MLUKS Tarnów | 1990 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 7.13 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 6.89 | LEWANDOWICZ Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 6.90 | ROSZKO Jacek | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | -- | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 7.12 | GOLUCH Robert | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | -- | OLSZAR Michał # | ||||||||||
3 | e | 4 | 7.39 | BOGUS Paweł | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 7.20 | KLIMEK Damian | SKS Start Łódź # | 1988 | U20 | LD | -- | # | ||||||||||
4 | e | 4 | 7.42 | KACNER Sebastian | MUKS Płock | 1990 | U18 | MZ | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
5 | e | 4 | 7.37 | KOWALSKI Konrad | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
6 | e | 4 | 7.48 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 4 | 8.08 | BASTA Michał | UKS Lisy Zgierz # | 1988 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 7.27 | MIROSŁAW Paweł | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 7.38 | KONIECZNY Paweł | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 5 | 7.42 | CZOK Karol | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
7 | e | 5 | 7.53 | DUNAL Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
1 | f | 0 | 6.90 | LEWANDOWICZ Jakub | LKS Lubusz Słubice # | 1987 | U20 | LB | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 6.91 | ROSZKO Jacek | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 6.92 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | -- | |||||||||||
4 | f | 0 | 6.92 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 6.96 | DZIK Bartłomiej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 7.05 | KLIMA Jakub | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
7 | f | 0 | 7.09 | TOMASZEWSKI Krzysztof | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 7.13 | TYNIEC Krystian | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 6.92 | ZACZEK Artur | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.03 | OGANIACZYK Piotr | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 7.19 | JACEWICZ Gustaw | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 7.33 | MIROSŁAW Paweł | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 7.31 | KONIECZNY Paweł | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 7.31 | KRZESZEWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 7.34 | CEMBALA Michał | UKS Lisy Zgierz # | 1989 | U18 | LD | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
6 | f | 2 | 7.42 | WŁODARCZYK Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
7 | f | 2 | 7.49 | HELIZANOWICZ Jakub | MLUKS Tarnów | 1990 | U18 | MA | -- | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 22.42 | TYBURSKI Błażej | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | II | |||||||||||
1 | e | 1 | 23.00 | LEWANDOWSKI Fabian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | e | 1 | 22.77 | PLUTA Mateusz | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | II | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 23.78 | STERANIEC Michał | PKS Gwardia Szczytno # | 1988 | U20 | WN | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 22.28 | SAMBORSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | II | |||||||||||
1 | e | 2 | 23.11 | RYŃSKI Damian | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 23.17 | BRĄŻKIEWICZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 24.57 | KWIATKOWSKI Paweł | MUKS Park Zduńska Wola # | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 22.61 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
1 | e | 3 | 23.56 | STACHOWSKI Jarosław | MUKS Kadet Rawicz # | 1989 | U18 | WP | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 22.70 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | e | 3 | 23.44 | NOWAKOWSKI Mariusz | GKS Piast Gliwice # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 3 | 25.14 | BIŃKOWSKI Paweł | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 22.66 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
1 | e | 4 | 23.41 | SKOWROŃSKI Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | III | |||||||||||
2 | e | 4 | 22.80 | JUSZCZYK Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | e | 4 | 23.91 | BIŃKOWSKI Piotr | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # | 1990 | U18 | LD | IV | |||||||||||
3 | e | 4 | 23.31 | STEMPEL Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1987 | U20 | LU | III | B.D. B.D. # | Z/2523/11 | 2024 | ||||||||
3 | e | 4 | 25.09 | SZADKOWSKI Mateusz | UKS Dziewiątka Kutno # | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 22.98 | STRZELCZYK Marcin | RLTL ZTE Radom # | 1988 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
1 | e | 5 | 23.54 | JANIC Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 5 | 23.20 | ZAŁĘSKI Konrad | KS Warszawianka W-wa # | 1988 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | e | 5 | 23.20 | HEREZO Piotr | MKL 12 Jelenia Góra | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | e | 6 | 23.15 | CHRZANOWSKI Jakub | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U20 | KP | III | OLCZYK Stanisław B.D. # | ||||||||||
1 | e | 6 | 23.19 | KOROTKIEWICZ Adrian | MKS Truso Elbląg # | 1989 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 6 | 23.26 | WALASZCZYK Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1987 | U20 | LB | III | |||||||||||
2 | e | 6 | 24.30 | ŚLEDŹ Dominik | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
3 | e | 6 | 24.22 | PAJĄK Przemysław | MUKS Park Zduńska Wola # | 1989 | U18 | LD | IV | |||||||||||
3 | e | 6 | 24.52 | PŁATEK Tomasz | niest. Z.Góra # | 1990 | U18 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 7 | 23.42 | GŁADYSZ Sławomir | MKS Stal Nowa Dęba # | 1990 | U18 | PK | III | # | ||||||||||
2 | e | 7 | 23.55 | KRAWCZYK Damian | MGSZS Zelów # | 1990 | U18 | LD | III | B.D. | ||||||||||
1 | f | 1 | 22.07 | SAMBORSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 22.96 | LEWANDOWSKI Fabian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 22.16 | TYBURSKI Błażej | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 23.00 | RYŃSKI Damian | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 22.67 | PARUZEL Olaf | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 23.09 | KOROTKIEWICZ Adrian | MKS Truso Elbląg # | 1989 | U18 | WN | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 22.96 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | III | |||||||||||
1 | f | 2 | 22.70 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 22.77 | STRZELCZYK Marcin | RLTL ZTE Radom # | 1988 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 23.37 | GŁADYSZ Sławomir | MKS Stal Nowa Dęba # | 1990 | U18 | PK | III | # | ||||||||||
3 | f | 2 | 23.28 | JUSZCZYK Adam | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | f | 2 | 23.40 | SKOWROŃSKI Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | III | |||||||||||
4 | f | 2 | 24.00 | JANIC Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 35.38 | KŁACZAŃSKI Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 37.31 | BIELECKI Rafał | AZS-AWF Warszawa | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 39.30 | KOŁACZ Łukasz | UKS WiR Łopuszno | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 35.86 | CIEPIELA Jan | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 38.43 | ZIELONKA Julian | LLKS Osowa Sień | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 36.59 | MITIS Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 36.69 | STOPYRA Artur | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | -- | B.D. B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 4 | 38.24 | BIEDA Bartosz | LKS Kłos Olkusz # | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 36.94 | TOTOŚ Filip | niest. Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 37.65 | PODGÓRSKI Wojciech | WKS Śląsk Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 39.62 | IŃSKI Bartosz | AKL Ursynów Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 7 | 37.59 | PRZYBYLSKI Mariusz | MKL Toruń | 1989 | U18 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
2 | e | 8 | 37.74 | KURDELSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
1 | f | 1 | 35.29 | KŁACZAŃSKI Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 35.54 | CIEPIELA Jan | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 36.32 | MITIS Krzysztof | MKS MOS Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 36.77 | STOPYRA Artur | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | -- | B.D. B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 2 | 36.95 | TOTOŚ Filip | niest. Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 2 | 1 | 53.33 | GIEDYK Emil | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U20 | MZ | IV | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 50.82 | WOJCIECHOWSKI Adam | LUKS Inowrocław | 1988 | U20 | KP | III | DRELISZAK Ryszard # | Z/3556/11 | 2012 | BEZ | |||||||
2 | e | 1 | 52.80 | CHWASZCZEWSKI Maciej | MKS Juvenia Białystok # | 1988 | U20 | PD | IV | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 55.12 | BUDNICKI Maciej | LKS Kłos Olkusz # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 50.75 | DOBEK Paweł | KS Sprintwarsaw # | 1987 | U20 | MZ | III | MALANOWSKI Łukasz | Z/0125/24 | 2024 | ||||||||
2 | e | 2 | 52.41 | ZWIERZ Mateusz | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1988 | U20 | WP | III | |||||||||||
1 | e | 3 | 51.26 | MANDZIUK Adrian | LKS Olimpic Szczecin # | 1988 | U20 | ZP | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 51.39 | WROŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
1 | e | 4 | 50.13 | TYLKOWSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań # | 1988 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | e | 4 | 51.47 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | U20 | MA | III | KOLODZIEJ Roman # | 2 | |||||||||
3 | e | 4 | 52.08 | KUPAJSKI Tomasz | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1988 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | e | 4 | 52.61 | STĘPNICKI Emil | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | |||||||||||
1 | e | 5 | 52.35 | DOMAGAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
2 | e | 5 | 53.36 | MENTLEWICZ Szymon | LKS Kłos Olkusz # | 1987 | U20 | MA | IV | |||||||||||
3 | e | 5 | 56.83 | ŁUKASZEWSKI Patryk | SKS Start Łódź # | 1988 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 49.66 | DOMAŃSKI Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
2 | e | 6 | 50.62 | WIELGUS Michał | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | # | ||||||||||
3 | e | 6 | 53.44 | STANEK Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | e | 7 | 50.44 | KLONOWICZ Krzysztof | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
1 | e | 8 | 52.05 | STACHOWIAK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | e | 8 | 54.12 | GRABIAS Jarosław | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
4 | f | A | 51.16 | WIELGUS Michał | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 49.94 | TYLKOWSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań # | 1988 | U20 | WP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 50.16 | KLONOWICZ Krzysztof | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 50.39 | DOMAŃSKI Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
1 | f | 2 | 49.74 | DOBEK Paweł | KS Sprintwarsaw # | 1987 | U20 | MZ | II | MALANOWSKI Łukasz | Z/0125/24 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 49.91 | WOJCIECHOWSKI Adam | LUKS Inowrocław | 1988 | U20 | KP | II | DRELISZAK Ryszard # | Z/3556/11 | 2012 | BEZ | |||||||
3 | f | 2 | 50.57 | MANDZIUK Adrian | LKS Olimpic Szczecin # | 1988 | U20 | ZP | III | |||||||||||
4 | f | 2 | 51.63 | WROŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:22.94 | HOGE Jakub | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:23.45 | BOGUSZ Igor | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U18 | PM | -- | WALCZAK Mariusz # | Z/0282/11 | 2019 | ||||||||
4 | e | 1 | 1:26.90 | ŚWIS Jakub | KS Wda Świecie # | 1990 | U18 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:26.76 | KUBAT Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 1:28.45 | SOKALSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów # | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 1:30.83 | BOREK Grzegorz | STS Skarżysko-Kamienna # | 1990 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 1:26.43 | SZCZĘSNY Przemysław | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | -- | B.D. | ||||||||||
2 | e | 3 | 1:26.45 | WACŁAWSKI Bartosz | KS Jeziorak Iława # | 1989 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:27.48 | FIRUTA Paweł | LLKS Gubin | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 1:30.70 | PRZYBYSZ Łukasz | PLMKS Chrobry Gryfice # | 1989 | U18 | ZP | -- | PRZYBYSZ Janusz # | BEZ | |||||||||
8 | e | 3 | 1:33.31 | PELCZAR Mateusz | KKB MOSiR Krosno # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 1:25.49 | WOJNO Arkadiusz | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | -- | B.D. | 2 | |||||||||
2 | e | 4 | 1:25.52 | BOROWSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 1:28.37 | SZCZYGLAK Paweł | MKS Polonia Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | e | 4 | 1:34.73 | PÓŁROLA Mateusz | UKS Dziesiątka Radomsko # | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 1:22.36 | HOGE Jakub | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 0 | 1:23.20 | BOROWSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1989 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 1:23.26 | WOJNO Arkadiusz | AZS Łódź # | 1990 | U18 | LD | -- | B.D. | 2 | |||||||||
4 | f | 0 | 1:24.45 | BOGUSZ Igor | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U18 | PM | -- | WALCZAK Mariusz # | Z/0282/11 | 2019 | ||||||||
5 | f | 0 | 1:27.61 | KUBAT Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 1:30.07 | SZCZĘSNY Przemysław | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | -- | B.D. | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:57.91 | NIKIEL Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:58.29 | KUCHARSKI Bartosz | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 1 | 1:58.41 | WITCZAK Piotr | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:02.60 | WOŁOWICZ Michał | OKS Start Otwock | 1988 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:02.64 | DACKA Patryk | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U20 | WP | IV | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 2:05.11 | KULPA Michał | KS Wda Świecie # | 1987 | U20 | KP | IV | B.D. # | Z/0781/11 | 2023 | 2 | |||||||
1 | e | 2 | 1:58.06 | FRUŻYŃSKI Dariusz | WLKS Wrocław | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:58.29 | DOMBEK Łukasz | UKS Hajduki Chorzów # | 1988 | U20 | SL | III | B.D. | ||||||||||
3 | e | 2 | 1:59.53 | GRZYBOWSKI Karol | PLKS Gwda Piła # | 1988 | U20 | WP | III | |||||||||||
4 | e | 2 | 2:01.00 | FIGAT Kamil | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||
5 | e | 2 | 2:04.04 | SOBIEGRAJ Krzysztof | UKS WiR Łopuszno | 1988 | U20 | SK | IV | |||||||||||
6 | e | 2 | 2:04.91 | GILETA Tomasz | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | IV | # | ||||||||||
7 | e | 2 | 2:08.19 | WNUCZEK Paweł | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 1:56.37 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 3 | 1:56.45 | OCIEPKA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 1:58.24 | BRATEK Mariusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | e | 3 | 1:59.37 | KURULAS Maciej | MKS-MOSM Bytom | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
5 | e | 3 | 2:01.22 | WICHOWSKI Jacek | TKKF Płock # | 1987 | U20 | MZ | III | GIŻYŃSKI Mariusz # | Z/4391/20 | 2020 | ||||||||
6 | e | 3 | 2:04.83 | SOBIECH Marcin | AZS-AWF Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
7 | e | 3 | 2:10.47 | PÓŁROLA Maciej | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 1:58.50 | STANISZEWSKI Michał | RLTL ZTE Radom | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | e | 4 | 1:58.70 | KAMIŃSKI Szymon | MKS Iskra Pszczyna # | 1988 | U20 | SL | III | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | e | 4 | 2:00.45 | MICHALAK Bartłomiej | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
4 | e | 4 | 2:02.13 | GAŁĘCKI Dariusz | UKS Hajduki Chorzów # | 1988 | U20 | SL | IV | |||||||||||
5 | e | 4 | 2:02.75 | LEWANDOWSKI Jakub | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
1 | f | 0 | 1:52.80 | LIDMANN Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 1:53.77 | OCIEPKA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1988 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 1:53.87 | FRUŻYŃSKI Dariusz | WLKS Wrocław | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 1:54.83 | NIKIEL Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 1:56.53 | STANISZEWSKI Michał | RLTL ZTE Radom | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 1:58.52 | BRATEK Mariusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 3 | 2:34.70 | MIANOWICZ Łukasz | MKS Pogoń Siedlce # | 1989 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # | Z/5042/11 | 2011 | BEZ | |||||||
1 | e | 1 | 2:33.37 | RESZKA Dominik | GKS Olimpia Grudziądz # | 1990 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 2:50.52 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:35.24 | ZIOŁA Mateusz | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:53.55 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U20 | WP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:35.28 | BIELAWSKI Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 1990 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:54.14 | PYRA Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:54.60 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:39.16 | ROLA Krzysztof | SKB Kraśnik | 1990 | U18 | LU | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:39.16 | DZICZEK Krystian | WLKS Nowe Iganie # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:54.76 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 2:56.39 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 2:39.28 | CHYLIŃSKI Daniel | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1990 | U18 | PD | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 2:57.01 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 2:42.31 | KOSIŃSKI Dawid | MUKS Płock | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 2:57.32 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
9 | e | 1 | 2:57.53 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U20 | DS | -- | |||||||||||
10 | e | 1 | 3:03.52 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
11 | e | 1 | 3:09.03 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 2:38.52 | KAWIK Marek | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 2:40.30 | PIETRYNIAK Michał | LKS Omega Kleszczów # | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 2:42.11 | DUL Bartosz | MKS Stal Nowa Dęba # | 1989 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 2:44.62 | KONOPACKI Piotr | LLKS Gubin | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 2:35.41 | KARSAREK Jakub | WLKS Nowe Iganie # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 2:45.73 | CHŁOPEK Dawid | LKS Stal Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
6 | s | 1 | 4:07.72 | CZAPLA Marcin | CKS Budowlani Częstochowa # | 1987 | U20 | SL | III | B.D. | 3 | |||||||||
11 | s | 1 | 4:21.91 | MIERZWA Grzegorz | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1988 | U20 | PK | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 4:14.10 | JUREK Dariusz | LKS Stal Mielec # | 1988 | U20 | PK | IV | |||||||||||
7 | s | 2 | 4:18.19 | CZARNOTA Tomasz | IKS Olkusz # | 1988 | U20 | MA | IV | |||||||||||
8 | s | 2 | 4:20.76 | MUSZYŃSKI Krzysztof | KS Gwardia Piła # | 1987 | U20 | WP | IV | |||||||||||
9 | s | 2 | 4:22.59 | DZIOPA Krzysztof | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 4:26.45 | RÓŻYCKI Marcin | UKS Czwórka Żory # | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 4:28.79 | SMUTEK Mariusz | LKS Kłos Olkusz # | 1988 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 3:56.72 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | U20 | LU | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 3:58.28 | SITEK Grzegorz | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1988 | U20 | MZ | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 4:01.03 | PIETRYNIAK Tomasz | LKS Omega Kleszczów # | 1987 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 4:01.94 | KĄKOL Mateusz | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1987 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 4:05.56 | NIEĆ Robert | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U20 | KP | III | |||||||||||
7 | e | 1 | 4:08.60 | MUĆKA Kamil | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U20 | MZ | III | |||||||||||
8 | e | 1 | 4:11.22 | GOSTEK Adrian | MLUKS Tarnów | 1988 | U20 | MA | III | |||||||||||
9 | e | 1 | 4:13.04 | MAKOWSKI Andrzej | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
10 | e | 1 | 4:17.08 | WOŹNIAK Łukasz | KKL Kielce # | 1990 | U18 | SK | IV | B.D. B.D. # | Z/5025/11 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | e | 2 | 4:03.17 | PĘDZICH Bartłomiej | MKS Polonia Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 4:13.09 | JUŚKO Łukasz | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1988 | U20 | PK | IV | |||||||||||
4 | e | 2 | 4:14.22 | KARAŚ Łukasz | BKL Bełchatów | 1988 | U20 | LD | IV | |||||||||||
5 | e | 2 | 4:14.92 | JANICKI Maciej | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
6 | e | 2 | 4:17.13 | BEDNARSKI Łukasz | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | IV | # | ||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
8 | s | 2 | 9:24.46 | OLEJARZ Artur | MKL Szczecin # | 1988 | U20 | ZP | IV | B.D. # | Z/1405/11 | 2024 | 2 | |||||||
1 | e | 1 | 8:35.87 | WITKOWSKI Damian | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 8:36.56 | KRAUZE Kamil | niest. Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 8:37.01 | URBANOWSKI Marcin | LKS Zantyr Sztum # | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||
4 | e | 1 | 8:37.09 | SZYLAR Sebastian | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U20 | KP | II | |||||||||||
5 | e | 1 | 8:39.55 | KOKOT Stanisław | MKS Budomark Mysłowice # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||
6 | e | 1 | 8:44.74 | DUKLANOWSKI Hubert | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
7 | e | 1 | 8:50.79 | GOLEŃ Kamil | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
8 | e | 1 | 8:53.88 | SOSNOWSKI Marcin | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||
9 | e | 1 | 8:53.93 | WLAZŁY Bartosz | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U20 | WN | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 8:29.82 | DYBAŚ Piotr | KS Agros Zamość # | 1987 | U20 | LU | II | |||||||||||
2 | e | 2 | 8:45.42 | KOSIŃSKI Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 8:54.11 | RAJCZAK Rafał | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U20 | WP | III | B.D. | 2 | |||||||||
4 | e | 2 | 9:01.41 | ŁACH Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | III | |||||||||||
5 | e | 2 | 9:02.64 | ZABAWSKI Jarosław | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | III | |||||||||||
6 | e | 2 | 9:09.40 | DWOJAK Paweł | ULKS Lipinki | 1988 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
7 | e | 2 | 9:10.70 | KUDLA Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
9 | e | 2 | 9:33.02 | MISTERKIEWICZ Piotr | UKS WiR Łopuszno | 1988 | U20 | SK | IV | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 6:01.26 | STADNICKI Jarosław | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 6:13.70 | KORBUS Kamil | LUKS Boguszyce | 1990 | U18 | LD | -- | # | ||||||||||
9 | e | 1 | 6:16.78 | ŻABSKI Bartosz | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 5:37.58 | ZIELIŃSKI Kamil | KB Sporting Międzyzdroje # | 1989 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 5:38.90 | ZALEWSKI Krystian | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U18 | ZP | -- | KOSTRZEBA Jacek | Z/1331/11 | 2024 | MM | |||||||
3 | e | 2 | 5:41.17 | KABAT Damian | WMLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U18 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/2160/11 | 2024 | 1 | |||||||
4 | e | 2 | 5:43.55 | OŚLIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1989 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
7 | e | 2 | 5:54.99 | GURDAK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 1990 | U18 | PK | -- | ZIĘBA Julian # | Z/4890/11 | 2016 | 1 | |||||||
9 | e | 2 | 5:58.92 | CZAPLA Piotr | UKS Olimpia Zabrze # | 1990 | U18 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech B.D. # | Z/2436/11 | 2021 | 2 | |||||||
10 | e | 2 | 5:59.35 | ŁYSIK Paweł | OKS Start Otwock | 1990 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
11 | e | 2 | 6:01.60 | ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
12 | e | 2 | 6:06.21 | PODOLAK Mirosław | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
13 | e | 2 | 6:06.23 | GALICA Jarosław | ULKS Fajfer 2001 Łapanów # | 1989 | U18 | MA | -- | |||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.15 | SZADE Michał | SL Olimpia Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 8.21 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 8.38 | NIKODEM Dawid | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 1 | 8.77 | BROŻEK Radosław | UKS-MOS Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.41 | ROSŁONIEC Krystian | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 8.82 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 8.58 | ANTOŃCZUK Marek | niest. Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
4 | e | 1 | 9.11 | GOŚLIŃSKI Piotr | UKS Kusy Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.29 | GRUSZKA Jarosław | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.49 | WYRZYKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 9.37 | HOLEWIK Łukasz | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 9.86 | MAKUCH Milan | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.27 | TACIAK Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 8.38 | MĘDRZYCKI Piotr | SKS Start Łódź # | 1989 | U18 | LD | -- | MĘDRZYCKI Dariusz | ||||||||||
3 | e | 2 | 8.52 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 8.80 | ROKITA Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.41 | BUDŹKO Robert | AZS Łódź | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.52 | RACKI Michał | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 8.57 | BARANOWSKI Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
6 | e | 3 | 8.85 | OWCZAREK Przemysław | UKS 12 Kalisz | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
7 | e | 3 | 8.95 | SKUPIEŃ Michał | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
1 | f | 0 | 8.08 | SZADE Michał | SL Olimpia Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 8.19 | TACIAK Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 8.38 | MĘDRZYCKI Piotr | SKS Start Łódź # | 1989 | U18 | LD | -- | MĘDRZYCKI Dariusz | ||||||||||
4 | f | 0 | 8.38 | ROSŁONIEC Krystian | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 8.38 | ROSŁONIEC Krystian | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 8.38 | ROSŁONIEC Krystian | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 8.40 | RACKI Michał | KS Orzeł Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | f | 0 | 8.41 | NIKODEM Dawid | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U18 | DS | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | f | 0 | 8.54 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 8.55 | BUDŹKO Robert | AZS Łódź | 1990 | U18 | LD | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.06 | JURKOWSKI Wojciech | SL Olimpia Poznań # | 1987 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 8.06 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U20 | KP | -- | B.D. # | M | |||||||||
3 | e | 1 | 8.39 | CZYŻ Radosław | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | -- | CZYŻ Radosław # | Z/4054/11 | 2024 | ||||||||
4 | e | 1 | 8.43 | GORZKOWSKI Andrzej | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 8.68 | POPCZYK Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 8.68 | KWIECIŃSKI Piotr | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.21 | PIERÓG Paweł | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 8.55 | KWIATKOWSKI Jacek | MKL 12 Jelenia Góra | 1988 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 8.68 | KASAK Damian | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1988 | U20 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.85 | STOCHAJ Tomasz | AKL Ursynów Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 8.93 | PIETRZAK Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.17 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 8.18 | WOJTKOWSKI Maciej | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 8.31 | MRÓZ Michał | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 8.46 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 8.61 | CHMIELEWSKI Artur | RKS Łódź | 1988 | U20 | LD | -- | # | ||||||||||
7 | e | 3 | 8.73 | KUZIORA Łukasz | MKS Osa Zgorzelec # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 7.95 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 8.04 | PIERÓG Paweł | WKS Wawel Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 8.07 | WOJTKOWSKI Maciej | AZS-AWF Warszawa | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 8.07 | JURKOWSKI Wojciech | SL Olimpia Poznań # | 1987 | U20 | WP | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 8.08 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U20 | KP | -- | B.D. # | M | |||||||||
6 | f | 0 | 8.26 | CZYŻ Radosław | WKS Wawel Kraków # | 1988 | U20 | MA | -- | CZYŻ Radosław # | Z/4054/11 | 2024 | ||||||||
7 | f | 0 | 8.29 | MRÓZ Michał | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
8 | f | 0 | 8.49 | GORZKOWSKI Andrzej | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1988 | U20 | SL | -- | |||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.30 | PYRA Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.50 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 8.63 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U20 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.86 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 8.99 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.16 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.85 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 8.91 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.11 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 9.25 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 9.59 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U20 | WP | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1.92 | PYRA Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | e | 1 | 1.98 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 1.83 | MAKUCH Milan | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 1.89 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 1.80 | BROŻEK Radosław | UKS-MOS Opole # | 1989 | U18 | OP | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 1.89 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 1.80 | GOŚLIŃSKI Piotr | UKS Kusy Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 1.89 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 1.77 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 1.89 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
6 | e | 1 | 1.74 | GRUSZKA Jarosław | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 1.89 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
7 | e | 1 | 1.68 | WYRZYKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 1.83 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 1.80 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | IV | # | ||||||||||
9 | e | 1 | 1.80 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U20 | DS | IV | |||||||||||
10 | e | 1 | 1.77 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
11 | e | 1 | 1.71 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 2.04 | BEDNAREK Sylwester | RKS Łódź | 1989 | U18 | LD | II | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 2.05 | JAKUBIAK Adam | KS Orzeł Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 2.04 | KROCZ Bartosz | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 2.05 | SZCZEPAŃSKI Michał | KS Obieżyświat Nowe Miasto # | 1987 | U20 | WP | II | CZESZYK Piotr # | Z/1590/12 | 2014 | 2 | |||||||
2 | f | 0 | 2.05 | ŚLEBODA Piotr | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U20 | KP | II | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 2.01 | PROKOPCZUK Łukasz | WLKS Nowe Iganie # | 1990 | U18 | MZ | II | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 0 | 2.01 | RZEPA Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1989 | U18 | KP | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 2.00 | LABUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 2.00 | KRUSZYŃSKI Konrad | MUKS Płock | 1988 | U20 | MZ | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 2.00 | WECZERA Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.95 | DYGAS Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 1.86 | MISZKIEWICZ Kacper | UKS Dziewiątka Kutno # | 1989 | U18 | LD | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.86 | URBANIAK Maciej | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 2.00 | OWCZAREK Konrad | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U20 | OP | II | # | ||||||||||
10 | f | 0 | 2.00 | KURKOWSKI Tomasz | RKS Łódź | 1987 | U20 | LD | II | |||||||||||
11 | f | 0 | 1.95 | RĘKAŚ Piotr | CWKS Resovia Rzeszów # | 1987 | U20 | PK | II | |||||||||||
12 | f | 0 | 1.95 | KRÓL Tomasz | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | II | B.D. # | 1 | |||||||||
12 | f | 0 | 1.95 | WITEK Radosław | KS Wda Świecie # | 1988 | U20 | KP | II | |||||||||||
14 | f | 0 | 1.95 | LEPIATO Maciej | GZSN START Gorzów Wlkp. # | 1988 | U20 | LB | II | LEWKOWICZ Zbigniew # | Z/3787/11 | 2024 | 1 | |||||||
4 | = | 2.00 | JASIŃSKI Bartosz | KS Orzeł Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | II | ||||||||||||
8 | = | 2.00 | BRZUCHACZ Sylwester | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | II | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 4.30 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 4.50 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | I | |||||||||||
2 | e | 1 | 3.70 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 4.20 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U20 | DS | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 3.50 | GRUSZKA Jarosław | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 3.90 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 3.40 | MAKUCH Milan | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 3.80 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 3.20 | GOŚLIŃSKI Piotr | UKS Kusy Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 3.60 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 2.80 | BROŻEK Radosław | UKS-MOS Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 3.50 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | IV | |||||||||||
7 | e | 1 | 2.40 | WYRZYKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 3.40 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | IV | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 3.30 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U20 | WP | IV | |||||||||||
9 | e | 1 | 3.10 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
10 | e | 1 | 3.00 | PYRA Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
11 | e | 1 | 2.70 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 4.40 | WOJCIECHOWSKI Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U18 | KP | II | MICHALSKI Włodzimierz # | Z/2184/11 | 2024 | MM | |||||||
1 | f | 0 | 5.20 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U20 | PM | M | |||||||||||
2 | f | 0 | 4.30 | LEWANDOWSKI Jakub | MKL Szczecin | 1989 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 5.10 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U20 | KP | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 4.30 | STUCKI Adam | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 4.70 | ŁADO Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 4.00 | WYRWICKI Marcin | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 4.60 | RÓŻYC Michał | RKS Skra Warszawa # | 1987 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 4.00 | PIERZGA Piotr | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U18 | SL | II | B.D. | ||||||||||
5 | f | 0 | 4.50 | HEROK Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | I | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 4.00 | GAJEWSKI Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 3.90 | STARZYCKI Szymon | KS Orzeł Warszawa # | 1990 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 4.30 | ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj | SKS Start Łódź # | 1987 | U20 | LD | II | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 3.80 | BATKOWSKI Bartosz | ZLKL Zielona Góra | 1989 | U18 | LB | III | |||||||||||
9 | f | 0 | 4.00 | FIRGANEK Artur | UKS Olimp Mazańcowice # | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||
10 | f | 0 | 3.60 | KOŚCIELNY Marcin | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U18 | SL | III | B.D. | ||||||||||
10 | f | 0 | 3.60 | KONASZEWSKI Aleksander | AZS-AWF Warszawa | 1989 | U18 | MZ | III | |||||||||||
12 | f | 0 | 3.60 | LEWANDOWSKI Jacek | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||
1 | 3.80 | MARTYNIAK Sławomir | KS Warszawianka W-wa # | 1987 | U20 | MZ | III | |||||||||||||
6 | 4.30 | POLAK Dawid | KS Warszawianka W-wa # | 1988 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
10 | 4.00 | KOPYŁOWSKI Kamil | KS Warszawianka W-wa # | 1988 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 6.57 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U20 | DS | III | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.02 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 6.41 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 6.52 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 6.35 | MAKUCH Milan | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 6.41 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 5.90 | GOŚLIŃSKI Piotr | UKS Kusy Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 6.39 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 5.89 | WYRZYKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 6.25 | PYRA Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | IV | |||||||||||
6 | e | 1 | 5.77 | BROŻEK Radosław | UKS-MOS Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 6.17 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
7 | e | 1 | 5.65 | GRUSZKA Jarosław | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 6.16 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | IV | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 6.10 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | IV | |||||||||||
9 | e | 1 | 5.92 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U20 | WP | IV | |||||||||||
10 | e | 1 | 5.89 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||
11 | e | 1 | 5.65 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 7.21 | PACHURA Sebastian | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1989 | U18 | WP | II | |||||||||||
1 | f | 0 | 7.56 | DUDA Grzegorz | RMKS Rybnik | 1988 | U20 | SL | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 7.15 | HOFFMANN Karol | AZS UMCS Lublin # | 1989 | U18 | LU | II | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 7.30 | PŁOMIŃSKI Michał | KL Lechia Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 7.00 | KUBICKI Adam | MKS Start Lublin # | 1989 | U18 | LU | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 7.24 | SZADE Damian | niest. Poznań # | 1988 | U20 | WP | II | |||||||||||
4 | f | 0 | 6.78 | PABICH Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | III | B.D. | 3 | |||||||||
4 | f | 0 | 7.21 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U20 | KP | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 7.01 | KUCHARSKI Mariusz | KS Podlasie Białystok # | 1988 | U20 | PD | II | |||||||||||
6 | f | 0 | 7.01 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U20 | KP | II | B.D. | ||||||||||
7 | f | 0 | 6.38 | WOJTAKOWSKI Dawid | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | U18 | KP | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 6.96 | TOMCZAK Cezary | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | II | |||||||||||
8 | f | 0 | 6.90 | KURZAWA Adam | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | |||||||||||
9 | f | 0 | 6.81 | KUSTRA Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | II | |||||||||||
10 | f | 0 | 6.77 | WIŚNIEWSKI Adrian | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | III | |||||||||||
11 | f | 0 | 6.74 | MIKITA Marek | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
12 | f | 0 | 6.69 | GASZKA Dawid | RMKS Rybnik | 1987 | U20 | SL | III | |||||||||||
13 | f | 0 | 6.68 | WOŹNIAK Adam | AZS Łódź | 1987 | U20 | LD | III | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 13.97 | BROZIO Marcin | MKL 12 Jelenia Góra | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||
1 | f | 0 | 15.37 | TOMCZAK Cezary | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 13.94 | SAWICKI Dawid | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | III | |||||||||||
2 | f | 0 | 15.35 | DUDA Grzegorz | RMKS Rybnik | 1988 | U20 | SL | I | |||||||||||
3 | f | 0 | 15.26 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U20 | KP | I | B.D. | ||||||||||
4 | f | 0 | 13.56 | WYPYCH Mateusz | AZS UMCS Lublin | 1989 | U18 | LU | III | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 15.05 | KUSTRA Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U20 | DS | I | |||||||||||
5 | f | 0 | 13.44 | CHMIELARSKI Maksymilian | MKS Piast Głogów # | 1989 | U18 | DS | III | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | f | 0 | 14.29 | DUDZIŃSKI Sebastian | SKS Start Łódź # | 1988 | U20 | LD | III | |||||||||||
6 | f | 0 | 13.92 | SZUBERLA Krzysztof | CWKS Resovia Rzeszów # | 1987 | U20 | PK | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 13.23 | DELIMATA Wojciech | MKL Toruń | 1990 | U18 | KP | III | B.D. # | 1 | |||||||||
7 | f | 0 | 13.70 | PRZYBYLAK Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 13.05 | WRZESZCZ Oskar | BKS Bydgoszcz | 1990 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
9 | f | 0 | 12.52 | ANDRYSIAK Konrad | MKLA Łęczyca | 1989 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | 13.62 | JOACHIMOWSKI Mateusz | BKS Bydgoszcz # | 1990 | U18 | KP | III | |||||||||||||
6 | 13.25 | RABOWSKI Adrian | WKS Śląsk Wrocław # | 1989 | U18 | DS | III | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 14.16 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.68 | MAKUCH Milan | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 12.32 | GOŚLIŃSKI Piotr | UKS Kusy Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 11.87 | BROŻEK Radosław | UKS-MOS Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 11.83 | GRUSZKA Jarosław | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 11.82 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 9.20 | WYRZYKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 18.90 | KRAWCZAK Przemysław | AZS-AWF Warszawa | 1989 | U18 | MZ | I | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 16.83 | SUCHOCKI Mateusz | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U18 | PD | II | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 16.73 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
4 | f | 0 | 16.67 | ZIELIŃSKI Sylwester | KSLZS Kruszwica # | 1989 | U18 | KP | II | LUZAK Andrzej # | Z/4893/11 | 2023 | ||||||||
5 | f | 0 | 16.11 | SUFRYD Maciej | LKS Orkan Ostrzeszów # | 1989 | U18 | WP | II | |||||||||||
7 | f | 0 | 15.66 | PARTYKA Konrad | KS Agros Zamość # | 1990 | U18 | LU | II | B.D. # | 1 | |||||||||
8 | f | 0 | 15.18 | MARCZAK Nikodem | MKS Calisia Kalisz # | 1989 | U18 | WP | II | |||||||||||
9 | f | 0 | 15.15 | OLSZEWSKI Daniel | OKS Start Otwock | 1990 | U18 | MZ | II | |||||||||||
10 | f | 0 | 14.90 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
11 | f | 0 | 14.82 | ZIELEŹNIK Mateusz | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||
12 | f | 0 | 14.57 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
14 | f | 0 | 11.62 | DUSZYŃSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.74 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 13.31 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 13.18 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U20 | DS | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 12.41 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 11.47 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | IV | |||||||||||
6 | e | 1 | 11.41 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||
7 | e | 1 | 10.82 | PIOTROWICZ Przemysław | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 10.59 | PYRA Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
9 | e | 1 | 10.51 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||
10 | e | 1 | 10.05 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | e | 1 | 9.79 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U20 | WP | -- | |||||||||||
1 | f | 0 | 18.09 | HARATYK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | I | |||||||||||
2 | f | 0 | 17.93 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | ||||||||||
3 | f | 0 | 17.75 | LIĆWINKO Michał | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | I | |||||||||||
4 | f | 0 | 17.59 | RADZIWON Piotr | KS Podlasie Białystok # | 1987 | U20 | PD | I | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 16.71 | ZBROSZCZYK Kamil | KKL Kielce # | 1987 | U20 | SK | I | # | ||||||||||
6 | f | 0 | 15.91 | KACZAŁKO Dawid | niest. Wrocław # | 1987 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 15.73 | FRYSZTAK Piotr | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | II | |||||||||||
8 | f | 0 | 15.63 | KLON Marcin | MLKS Krajna Sępólno # | 1988 | U20 | KP | II | B.D. B.D. | 1 | |||||||||
9 | f | 0 | 15.10 | ŚNIOSEK Przemysław | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | II | |||||||||||
10 | f | 0 | 14.76 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | II | # | ||||||||||
11 | f | 0 | 14.25 | ZIĘBA Rafał | KKL Kielce # | 1988 | U20 | SK | II | # | ||||||||||
12 | f | 0 | 14.19 | BIENIEK Bartosz | UKS Kusy Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | II | |||||||||||
13 | f | 0 | 13.33 | POŁOM Damian | PLMKS Chrobry Gryfice # | 1988 | U20 | ZP | III | |||||||||||
14 | f | 0 | 12.08 | STACH Jarosław | IKS Olkusz # | 1988 | U20 | MA | IV | |||||||||||
7-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 5434 | CZAPIEWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1989 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||||
2 | 4571 | NABOŻNY Jacek | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||||
3 | 4385 | MAKUCH Milan | KKL Kielce # | 1989 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 4230 | BROŻEK Radosław | UKS-MOS Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
5 | 4214 | GOŚLIŃSKI Piotr | UKS Kusy Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | -- | |||||||||||||
6 | 4185 | GRUSZKA Jarosław | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
7 | 3561 | WYRZYKOWSKI Krzysztof | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | -- | |||||||||||||
7-bój JUN M | ||||||||||||||||||||
1 | 4924 | BARSZCZEWSKI Dariusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
2 | 4893 | WDOWSKI Mateusz | MLKS Echo Twardogóra # | 1988 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
3 | 4864 | BODUŁA Karol | RLTL ZTE Radom | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||||
4 | 4677 | PYRA Dawid | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
5 | 4651 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U20 | LD | -- | |||||||||||||
6 | 4454 | MAREK Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
7 | 4425 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||||
9 | 4245 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
10 | 4196 | MIŁASZEWSKI Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1988 | U20 | OP | -- | |||||||||||||
11 | 4156 | ZDUNEK Maciej | KS Gwardia Piła # | 1988 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 24:28.82 | MAZUREK Łukasz | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 25:07.54 | NOWAK Dariusz | PLKS Gwda Piła # | 1990 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 25:29.25 | GAWROŃSKI Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 26:23.70 | DOBROŚ Dawid | LLKS Osowa Sień | 1989 | U18 | LB | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 26:41.85 | GRZECA Mateusz | PLKS Gwda Piła # | 1989 | U18 | WP | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 29:11.52 | KRAWCZYK Sylwester | UKS 12 Kalisz | 1990 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 29:33.81 | GŁOWACZ Adam | UKS Zagórzanka Rumia # | 1990 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
1 | e | 2 | 21:44.79 | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 22:57.82 | HALMAN Wojciech | KL Lechia Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław # | Z/1229/11 | 2012 | BEZ | |||||||
3 | e | 2 | 23:08.31 | ROGOWSKI Patryk | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 23:44.68 | WOŁCZYK Damian | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 24:16.70 | DOMINIAK Adam | UKS 12 Kalisz | 1989 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 24:23.05 | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
1 | f | 0 | 21:14.36 | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 0 | 21:31.23 | DOMINIAK Michał | UKS 12 Kalisz | 1987 | U20 | WP | -- | |||||||||||
3 | f | 0 | 22:25.74 | KUBIAK Maciej | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1988 | U20 | PM | -- | B.D. # | Z/2554/19 | 2023 | ||||||||
4 | f | 0 | 23:05.40 | STASIEWICZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 0 | 23:25.01 | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | U20 | WP | -- | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | ||||||||
6 | f | 0 | 23:36.57 | KOZŁOWSKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
7 | f | 0 | 24:30.23 | ŁUNIEWSKI Paweł | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 0 | 24:36.54 | MAREK Dariusz | KB Sobótka # | 1985 | U23 | DS | -- | ORŁOWSKI Andrzej # | Z/5467/15 | 2021 | ||||||||
9 | f | 0 | 24:47.72 | BABULA Grzegorz | OTG Sokół Mielec # | 1987 | U20 | PK | -- | |||||||||||
10 | f | 0 | 24:50.79 | KRÓL Bartosz | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U20 | WP | -- | |||||||||||
11 | f | 0 | 25:43.86 | KISTOWSKI Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.7191460132599 sekund |