Gdańsk 14 - 15.01.2006 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 3 | 7.81 | DŁUGA Monika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1978 | Sen | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 8.11 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 8.21 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U20 | LB | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 8.38 | CIEŚLAK Monika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 8.49 | ŻEGARSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 8.85 | MIELEWCZYK Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
3 | e | 2 | 2:05.69 | GRUCHAŁA Patrycja | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1992 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 1:58.87 | KOWALEWSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 7 | 1:49.23 | GWIŻDŻ Sylwia | LKS Prime Food Brda Przechlewo # | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.26 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 9.76 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 9.77 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 0 | 1.55 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 0 | 1.55 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 0 | 1.50 | BIEŃKOWSKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 0 | 1.45 | CZAJKOWSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | 1.60 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
8 | 1.35 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 0 | 3.10 | ROSIŃSKA Dominika | ZLKL Zielona Góra # | 1988 | U20 | LB | II | |||||||||||
3 | f | 0 | 3.00 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | II | |||||||||||
5 | f | 0 | 2.00 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.23 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 4.78 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
4 | 4.67 | KACPRZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
1 | B | 4.75 | MIELEWCZYK Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | V | # | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.58 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | II | B.D. # | 3 | |||||||||||
2 | 11.57 | MOSA Karolina | SKLA Sopot | 1987 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 0 | 10.95 | KOWALCZUK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 0 | 10.14 | BERBEKA Natalia | SKLA Słupsk | 1991 | U16 | PM | IV | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.73 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 10.78 | GODLEWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1989 | U18 | PM | III | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
4 | e | 1 | 8.51 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 7.58 | CZAJKOWSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.60 | KOWALCZYK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 7.39 | SOROKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.21 | GRABOWSKI Mikołaj | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U23 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 7.39 | PŁOMIŃSKI Michał | KL Lechia Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 7.52 | FOSTIAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 2 | 3:03.91 | SMOTER Piotr | KUKS Remus Kościerzyna # | 1991 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
1 | e | 3 | 2:44.29 | PRABUCKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U23 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 2:51.56 | DORSZYŃSKI Grzegorz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1983 | Sen | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0521/12 | 2021 | BEZ | |||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.46 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U18 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 2 | 9.15 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 9.23 | POPIENIUK Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 8.79 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U23 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 0 | 1.75 | KOLASA Marcin | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 0 | 1.70 | POPIENIUK Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 4.30 | LEWANDOWSKI Jacek | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 0 | 3.30 | WIERZCHOWSKI Damian | KL Gdynia | 1990 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 0 | 3.10 | WENTA Arkadiusz | KL Gdynia | 1990 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | B | 2.70 | KŁOS Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U16 | PM | -- | # | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.26 | MISZEWSKI Radosław | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 6.03 | ZAREMBSKI Paweł | KL Gdynia | 1989 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||||
4 | 5.84 | GRZELAK Piotr | KL Lechia Gdańsk # | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.25 | GOLUCH Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U20 | PM | III | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 14.82 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 12.02 | KĄKOL Filip | GKS Luzino | 1989 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 15.00 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | II | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 14.33 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U20 | PM | II | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
4 | f | 0 | 11.67 | KĄKOL Stanisław | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1962 | Masters | PM | -- | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 0 | 18.37 | GIŻA Jakub | LKS Stal Mielec # | 1985 | U23 | PK | M | # | ||||||||||
2 | f | 0 | 15.60 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | Sen | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||
3 | f | 0 | 15.52 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
4 | f | 0 | 14.55 | PŁOSKI Przemysław | KL Lechia Gdańsk # | 1977 | Sen | PM | I | ANTCZAK Edmund # | Z/4792/11 | 2021 | 1 | |||||||
5 | f | 0 | 14.55 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | I | |||||||||||
6 | f | 0 | 13.03 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 0 | 12.86 | BULSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U23 | PM | III | |||||||||||
8 | f | 0 | 12.73 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1963 | Masters | PM | III | B.D. # | ||||||||||
9 | f | 0 | 11.87 | KĄKOL Stanisław | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1962 | Masters | PM | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.60004496574402 sekund |