Białogard 23.06.2007 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
3 | 13.18 | PODLASZCZAK Natalia | MKL Szczecin # | 1993 | U16 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 26.00 | GONŻEWSKA Anna | LKS Olimpic Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | 0.0 | II | ||||||||||
4 | s | 2 | 27.36 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1992 | U16 | LU | 0.0 | IV | MAKSYMIUK Zbigniew # | Z/0286/11 | 2024 | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 43.70 | JANDZISZAK Aleksandra | MKS Junior Złocieniec # | 1992 | U16 | ZP | III | |||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 59.54 | BORKOWSKA Roksana | MKS Hermes Gryfino # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 60.05 | KOŚCIUKIEWICZ Anna | LKS Pomorze Stargard # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:13.40 | WALENCIK Aneta | LKS Spartakus Pyrzyce # | 1992 | U16 | ZP | IV | KUFEL Dariusz | Z/4149/11 | 2011 | 3 | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:39.89 | ŁUKOWSKA Ewelina | LKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | II | B.D. # | BEZ | |||||||||||
4 | 4:55.29 | WILKOSZ Natalia | WMLKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
5 | 4:57.00 | CIEŚLIK Joanna | UKL Ósemka Police # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
6 | 4:59.25 | POPIEL Aleksandra | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
7 | 5:00.93 | SYKUŁA Karolina | LKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:29.78 | PASZKO Jolanta | STS Pomerania Szczecinek # | 1991 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
2 | 10:32.03 | OSTROWSKA Aleksandra | UKS Jedynka Szczecinek # | 1991 | U18 | ZP | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 10:56.64 | WERESZKA Paulina | UKS Jedynka Szczecinek # | 1991 | U18 | ZP | III | B.D. | 3 | |||||||||||
4 | 11:16.62 | OSTROWSKA Klaudia | LKS Pomorze Stargard # | 1990 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
5 | 11:36.48 | GONCIAŻ Ewelina | LKS Spartakus Pyrzyce # | 1990 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.62 | MICHALSKA Alicja | MKL Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | 0.0 | II | B.D. # | 2 | ||||||||||
2 | 16.58 | WAJS Paulina | STS Pomerania Szczecinek # | 1991 | U18 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 66.81 | TAWREL Paulina | LKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
2 | 68.30 | KOCHANOWSKA Milena | MKS Hermes Gryfino # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 70.07 | OSTROWSKA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 7:16.33 | ŁUKOWSKA Klaudia | LKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | II | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 7:16.50 | KACZYŃSKA Paulina | WMLKS Pomorze Stargard # | 1991 | U18 | ZP | II | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/4524/11 | 2024 | M | |||||||||
3 | 7:23.73 | RYCHTER Antonina | MKL Szczecinek # | 1985 | U23 | ZP | -- | TOBOŁA Roman # | Z/0788/11 | 2014 | 2 | |||||||||
4 | 7:41.42 | NOWAK Małgorzata | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | III | # | ||||||||||||
5 | 7:52.69 | KASPRZAK Paulina | MKS Hermes Gryfino # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.50 | MICHAŁEK Aleksandra | KS Gwardia Piła # | 1993 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
4 | 4.97 | KISIEL Ayla | UKS 19 Bojary Białystok # | 1992 | U16 | PD | 0.0 | IV | SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0289/11, Z/0289/11 | 2014, 2016 | 1 | ||||||||
6 | 4.82 | RYBAK Patrycja | KL Bałtyk Koszalin # | 1992 | U16 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.34 | PAŁYS Judyta | LLKS Pomorze Stargard # | 1988 | U20 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||||
2 | 10.32 | KOMAROWICZ Agnieszka | LKS Olimpic Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||||
3 | 10.25 | WITCZAK Żaneta | ULKS Tychowo | 1991 | U18 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.04 | DURSKA Ewa | UKS Barnim Goleniów # | 1977 | Sen | ZP | I | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.30 | SIENKIEWICZ Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1991 | U18 | MZ | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
2 | 29.71 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U14 | WN | V | B.D. # | 1 | |||||||||||
3 | 29.34 | PROĆ Adrianna | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1992 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||||
4 | 28.42 | ZUBEL Sara | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 30:51.22 | KORZENIOWSKA Katarzyna | MKL Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||||
2 | 30:52.21 | PODWYSZYŃSKA Daria | LKS Olimpic Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 33:45.10 | JAKUBOWSKA Ewelina | LKS Olimpic Szczecin # | 1991 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
8 | 11.75 | WOJCIECHOWSKI Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1993 | U16 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 24.70 | BECKER Dominik | LLKS Pomorze Stargard # | 1992 | U16 | ZP | 0.0 | V | ||||||||||
3 | s | 2 | 25.31 | BAREJA Mariusz | LKS Pomorze Stargard # | 1992 | U16 | ZP | 0.0 | V | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.87 | GŁOS Mateusz | MKS Hermes Gryfino # | 1991 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 52.46 | WALAS Dawid | PLKS Gwda Piła # | 1990 | U18 | WP | III | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
8 | s | 1 | 2:10.58 | PRÓCHNICKI Bartosz | UKS Jedynka Szczecinek # | 1993 | U16 | ZP | V | TOBOŁA Roman | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4:00.34 | LANCMAN Michał | Fizjosport Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | II | B.D. GRUDZIECKI Piotr # | , Z/4523/11 | , 2021 | ||||||||||
2 | 4:06.50 | GRYNKIEWICZ Marcin | WMLKS Pomorze Stargard # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 4:08.82 | ORYSZCZYN Rafał | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
5 | 4:11.59 | WIERZCHOWSKI Bartłomiej | LKS Pomorze Stargard # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 9:00.67 | JANICKI Maciej | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 9:01.21 | JURGIEWICZ Bartosz | MKL Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | III | B.D. | 2 | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.53 | ZIMNIEWICZ Grzegorz | UKS Achilles Leszno # | 1991 | U18 | WP | 0.0 | III | GÓRSKI Dariusz | Z/3398/11 | 2022 | M | ||||||||
2 | 15.91 | DUDKIEWICZ Miłosz | MKS Hermes Gryfino # | 1991 | U18 | ZP | 0.0 | IV | ||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.32 | WILCZYŃSKI Paweł | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 60.24 | FULARZ Maciej | UKS Achilles Leszno # | 1990 | U18 | WP | IV | # | ||||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
2 | 6:27.39 | KOWALSKI Tomasz | ULKS Tychowo | 1991 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 6:29.14 | WYSOCKI Dawid | MLUKS Mokasyn Płoty # | 1990 | U18 | ZP | IV | KECLER Szymon | ||||||||||||
4 | 6:36.36 | TROCHA Patryk | PLKS Gwda Piła # | 1991 | U18 | WP | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.85 | SZTADILÓW Michał | LKS Olimpic Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 1.85 | ANTCZAK Sławomir | LKS Olimpic Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
2 | 6.33 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U18 | PM | 0.0 | III | # | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.00 | MROZOWICZ Jakub | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | 0.0 | III | ||||||||||||
4 | 12.78 | SZYMANEK Tomasz | KU AZS Uniwersytet Gdański # | 1990 | U18 | PM | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
4 | 12.10 | ŁASZCZ Bartosz | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.94 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | I | # | ||||||||||||
2 | 16.40 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U20 | PM | I | # | ||||||||||||
3 | 15.42 | KAMIŃSKI Kamil | SKLA Słupsk | 1988 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.58 | BROMBERGER Mariusz | LLKS Pomorze Stargard # | 1992 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.54 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U20 | LU | II | # | ||||||||||||
2 | 42.87 | WĘGRZYN Piotr | LLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
2 | 50.68 | WIĘCKOWSKI Krzysztof | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 59.99 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
4 | 58.38 | SUWARSKI Mateusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
5 | 51.99 | DANKOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1990 | U18 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4868/11 | 2017 | 2 | |||||||||
6 | 49.60 | BONDARENKO Krystian | LKS Fenix Słupsk # | 1991 | U18 | PM | IV | GRECKA Ewa # | Z/4497/11 | 2022 | M | |||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.63 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U23 | PM | II | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.6480131149292 sekund |