Poznań 23 - 25.05.2008
Akademickie Mistrzostwa Polski - Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych
100 m K
1 e 1 11.94 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U23 DS +0.3 I #
2 e 1 12.44 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ +0.3 II
3 e 1 13.19 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 88 U23 WP +0.3 III KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2013 1
5 e 1 13.79 PRZESTRZELSKA Monika OKLA Ostrołęka # 87 U23 MZ +0.3 --
1 e 2 11.56 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +2.8 M
2 e 2 12.43 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U23 PK +2.8 II
3 e 2 12.87 TEUL Joanna KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD +2.8 III
1 e 3 11.96 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP +0.2 I LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
2 e 3 12.57 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +0.2 II
3 e 3 13.29 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U16 WP +0.2 IV #
4 e 3 13.56 SZUBA Kazimiera AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 Sen OP +0.2 --
7 e 3 14.13 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP +0.2 V
1 e 4 12.41 SUROWIEC Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +0.3 II
2 e 4 12.96 SZCZYPIOR Laura SKLA Sopot # 87 U23 PM +0.3 III
3 e 4 13.58 JURECZKO Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL +0.3 --
6 e 4 15.40 OLSZEWSKA Katarzyna KKL Rodło Kwidzyn # 88 U23 PM +0.3 -- B.D.
1 e 5 11.97 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +2.3 I #
2 e 5 12.53 GŁOWACKA Katarzyna KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD +2.3 II
3 e 5 13.38 DONDZIŁŁO Justyna UKS 19 Bojary Białystok # 85 Sen PD +2.3 --
4 e 5 13.54 MADEJEWSKA Edyta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U23 KP +2.3 --
1 e 6 12.19 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD +1.9 II #
2 e 6 12.38 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL +1.9 II
4 e 6 13.45 ADAMCZYK Justyna MKS Górnik w Zabrzu # 88 U23 SL +1.9 -- B.D. B.D.
1 e 7 12.12 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP +0.9 I
2 e 7 13.02 ŚRON Klaudia OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.9 III
3 e 7 13.37 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA +0.9 --
1 e 8 12.83 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB +0.5 III
2 e 8 13.48 RATAJCZAK Justyna MKL Szczecin 85 Sen ZP +0.5 -- #
3 e 8 14.21 CYCHOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka # 87 U23 MZ +0.5 --
1 e 9 12.17 SIEMIENIAKO Paulina KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD +1.5 II #
2 e 9 12.42 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +1.5 II #
3 e 9 12.81 DROZDOWSKA Dagmara MKL Szczecin 88 U23 ZP +1.5 III #
5 e 9 14.03 ŁĘCZYŃSKA Monika KKL Kielce 88 U23 SK +1.5 --
1 e 10 11.97 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.3 I #
2 e 10 13.08 KRAJEWSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD +0.3 III B.D. BEZ
4 e 10 13.38 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85 Sen ZP +0.3 -- #
1 e 11 12.02 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ +0.8 I
2 e 11 12.84 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.8 III
1 e 12 12.52 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +1.1 II
1 e 13 12.36 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -0.4 II #
2 e 13 12.75 OLEJNICKA Dominika KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP -0.4 II
4 e 13 13.93 WALCZAK Ewelina ULKS Jedlińsk 87 U23 MZ -0.4 --
5 e 13 14.03 RYTTER Joanna MKL Toruń 86 U23 KP -0.4 --
1 e 14 12.40 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ +1.5 II
2 e 14 12.84 NOWOBILSKA Anna AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +1.5 III #
3 e 14 13.37 BOROWSKA Sylwia KS Wisła Puławy # 86 U23 LU +1.5 -- B.D. # BEZ
4 e 14 13.90 TOPCZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 88 U23 PM +1.5 --
1 e 15 12.18 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +1.2 II #
2 e 15 12.98 GODLEWSKA Monika UKS Technik Augustów # 88 U23 PD +1.2 III B.D. BEZ
3 e 15 13.20 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP +1.2 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
4 e 15 13.43 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP +1.2 IV
5 e 15 15.24 KŁOS Anna KS Gwardia Piła # 88 U23 WP +1.2 --
1 e 16 12.14 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +2.2 I #
2 e 16 12.58 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U23 MZ +2.2 II #
3 e 16 12.97 MACIEJEWSKA Aneta KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP +2.2 III B.D. BEZ
4 e 16 13.01 RUPALA Barbara AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +2.2 III
1 e 17 12.79 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +1.6 III
1 f 1 11.48 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +1.0 M
2 f 1 11.62 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP +1.0 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
3 f 1 11.75 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U23 DS +1.0 M #
4 f 1 11.81 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.0 M #
5 f 1 11.83 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +1.0 M #
6 f 1 11.97 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ +1.0 I
7 f 1 12.21 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +1.0 II #
1 f 2 11.94 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD +0.3 I #
2 f 2 12.18 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.3 II #
3 f 2 12.21 SUROWIEC Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +0.3 II
4 f 2 12.25 SIEMIENIAKO Paulina KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD +0.3 II #
5 f 2 12.30 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +0.3 II #
6 f 2 12.45 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.3 II #
7 f 2 12.46 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ +0.3 II
8 f 2 12.47 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL +0.3 II
200 m K
1 s 1 25.53 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP -0.7 II #
2 s 1 28.12 ADAMSKA Anna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -0.7 IV
1 s 3 26.74 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 U23 LD +1.4 III B.D. # BEZ
2 s 3 27.86 SZUBA Kazimiera AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 Sen OP +1.4 --
5 s 4 31.27 KŁOS Anna KS Gwardia Piła # 88 U23 WP +0.5 --
2 s 5 28.92 JAGIEŁA Justyna RKS Łódź 83 Sen LD -0.4 --
1 s 6 27.35 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -0.1 IV
2 s 6 27.65 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -0.1 IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
3 s 6 27.92 JURECZKO Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL -0.1 --
4 s 6 28.99 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP -0.1 V
7 s 6 31.69 GURTATOWSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -0.1 -- B.D. BEZ
8 s 6 33.13 DESKA Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL -0.1 --
1 s 7 27.85 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP -0.9 IV
5 s 7 28.64 URNIAŻ Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN -0.9 --
1 s 8 27.13 WACŁAWIK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP +0.4 III
2 s 8 27.39 MACIEJEWSKA Aneta KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP +0.4 -- B.D. BEZ
3 s 8 27.71 DĄBROWSKA Sylwia MKS Unia Hrubieszów # 86 U23 LU +0.4 --
4 s 8 28.11 MISZTA Karolina KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP +0.4 IV
6 s 8 29.54 ŁĘCZYŃSKA Monika KKL Kielce 88 U23 SK +0.4 --
1 s 9 26.00 KWIETNIEWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 85 Sen LU +0.4 II #
2 s 9 27.69 KINAST Paulina AZS Łódź 86 U23 LD +0.4 -- #
3 s 9 27.83 KAZIOR Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.4 --
4 s 9 27.99 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA +0.4 --
1 s 10 26.15 GŁOWACKA Katarzyna KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD +0.7 II
2 s 10 26.15 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U23 PK +0.7 II
3 s 10 26.64 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ +0.7 III #
4 s 10 27.14 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ +0.7 III #
5 s 10 27.34 BEŃ Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN +0.7 --
6 s 10 27.38 ADAMCZYK Justyna MKS Górnik w Zabrzu # 88 U23 SL +0.7 -- B.D. B.D.
7 s 10 27.48 GODLEWSKA Monika UKS Technik Augustów # 88 U23 PD +0.7 -- B.D. BEZ
1 s 11 26.11 CHAŁAS Magdalena AZS Łódź 88 U23 LD +2.5 II
2 s 11 26.28 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN +2.5 III
3 s 11 26.29 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +2.5 III #
4 s 11 26.39 KUŚNIAR Marta KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS +2.5 III
5 s 11 27.36 SIECZKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD +2.5 --
6 s 11 27.51 ZAJĄC Aneta LKLA Krokus Astromal Leszno # 85 Sen WP +2.5 -- ADAMCZAK Zygmunt
7 s 11 28.35 DONDZIŁŁO Justyna UKS 19 Bojary Białystok # 85 Sen PD +2.5 --
1 s 12 25.36 SUROWIEC Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM 0.0 II
3 s 12 26.24 OLEJNICKA Dominika KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP 0.0 II
4 s 12 26.47 DROZDOWSKA Dagmara MKL Szczecin 88 U23 ZP 0.0 III #
6 s 12 26.97 ORACZEWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA 0.0 III
1 s 13 25.49 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -2.0 II #
2 s 13 26.19 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -2.0 II
3 s 13 26.71 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -2.0 III #
4 s 13 26.91 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -2.0 III
1 s 14 25.11 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U23 LU -0.5 II
2 s 14 25.17 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.5 II #
3 s 14 25.24 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL -0.5 II
4 s 14 25.43 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ -0.5 II
5 s 14 25.75 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U23 MZ -0.5 II #
6 s 14 27.08 GRZYWACZEWSKA Justyna MKS Start Lublin # 88 U23 LU -0.5 III WIERCINSKI Jerzy # 2
1 s 15 24.51 BEDNAREK Agata AZS Łódź 88 U23 LD -0.3 I B.D. M
2 s 15 24.74 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -0.3 I
3 s 15 25.10 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -0.3 II #
4 s 15 25.21 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ -0.3 II
5 s 15 25.55 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ -0.3 II
6 s 15 26.56 NOWOBILSKA Anna AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -0.3 III #
7 s 15 27.32 KRAJEWSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD -0.3 -- B.D. BEZ
1 s 16 24.25 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 Sen LU +0.1 I
2 s 16 24.33 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ +0.1 I
3 s 16 24.34 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U23 DS +0.1 I #
4 s 16 24.70 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +0.1 I #
5 s 16 24.75 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD +0.1 I #
6 s 16 25.61 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP +0.1 II
400 m K
2 s 1 64.70 SZACIŁOWSKA Urszula KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD --
3 s 1 65.83 GIERSZEWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 87 U23 PM --
4 s 1 66.17 KULESA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN --
5 s 1 66.60 PAKIET Agnieszka UKL Ósemka Police # 88 U23 ZP -- B.D. BEZ
2 s 2 63.38 SZAFRANIEC Alicja AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB --
3 s 2 63.56 NABIELEC Joanna KS Sprint Bielsko-Biała # 88 U23 SL --
4 s 2 64.54 ZIELIŃSKA Aneta GKS Olimpia Grudziądz # 88 U23 KP --
7 s 2 66.47 WAREŃCZAK Agnieszka OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D. # BEZ
2 s 3 65.16 CICHOCKA Sandra KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN --
3 s 3 66.61 SOBCZAK Anna UKL Ósemka Police # 85 Sen ZP --
6 s 3 67.87 SOSZYŃSKA Joanna WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ --
7 s 3 69.00 GURTATOWSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- B.D. BEZ
1 s 4 62.35 KINAST Paulina AZS Łódź 86 U23 LD -- #
2 s 4 63.30 KŁUCZYŃSKA Marzena OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP -- #
3 s 4 64.19 WIRKUS Monika KS Wejher Wejherowo # 88 U23 PM -- #
6 s 4 65.59 ŁOZIŃSKA Małgorzata SKLA Sopot 86 U23 PM --
7 s 4 65.68 RADOMSKA Anna AZS Łódź 84 Sen LD --
1 s 5 62.42 ŻAK Katarzyna GKS Piast Gliwice # 84 Sen SL --
2 s 5 63.29 MISZTA Karolina KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP IV
3 s 5 64.27 URNIAŻ Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN --
4 s 5 65.36 PAŁUSZKA Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa # 88 U23 SL --
6 s 5 69.19 STĘPNIK Magdalena AZS UMCS Lublin 88 U23 LU --
7 s 5 69.29 ZAJĄC Paulina UKS Barnim Goleniów # 87 U23 ZP --
2 s 6 61.47 RYBACKA Edyta MKS Hermes Gryfino # 86 U23 ZP III
3 s 6 62.01 MATYSIAK Katarzyna OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D.
4 s 6 62.10 WOJTULEWICZ Anna KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD -- B.D. # 2
1 s 7 60.87 CZAJKOWSKA Ewa MUKS Płock 85 Sen MZ III
2 s 7 61.11 RYDZ Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL III
4 s 7 62.49 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD -- B.D. 3
6 s 7 63.55 BEŃ Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN --
7 s 7 63.72 KURDZIEL Marta KS Cracovia 1906 Kraków # 84 Sen MA --
8 s 7 65.22 WÓJCIK Agnieszka OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP --
1 s 8 58.68 CHAŁAS Magdalena AZS Łódź 88 U23 LD II
2 s 8 58.79 GÓRKA Sylwia WLKS Wrocław 87 U23 DS II
3 s 8 59.18 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN III
4 s 8 60.10 ZAJĄC Aneta LKLA Krokus Astromal Leszno # 85 Sen WP III ADAMCZAK Zygmunt
5 s 8 60.85 BORAWSKA Anna MUKS ILKUS Olkusz # 88 U23 MA III BORAWSKI Krzysztof B.D. # BEZ
6 s 8 62.33 KAZIOR Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA --
1 s 9 57.95 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ II #
2 s 9 58.51 KWIETNIEWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 85 Sen LU II #
3 s 9 59.52 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ III B.D. # BEZ
4 s 9 59.82 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ III #
5 s 9 60.38 SIECZKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III
6 s 9 61.41 PIETRZYK Katarzyna AZS Łódź 84 Sen LD III
1 s 10 56.75 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U23 LU II
2 s 10 57.02 KURBEL Agnieszka MULKS MOS Sieradz # 87 U23 LD II
3 s 10 57.22 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II #
4 s 10 58.59 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 U23 LD II B.D. # BEZ
5 s 10 59.37 GRZYWACZEWSKA Justyna MKS Start Lublin # 88 U23 LU III WIERCINSKI Jerzy # 2
6 s 10 60.33 ORACZEWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA III
8 s 10 65.93 CYTROWSKA Izabela PLKS Gwda Piła # 85 Sen WP --
1 s 11 54.32 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 Sen LU M
2 s 11 54.67 BEDNAREK Agata AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. M
3 s 11 55.70 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U23 SL I #
4 s 11 56.15 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ I
5 s 11 56.97 FICK Ewelina TS AKS Chorzów # 86 U23 SL II
6 s 11 59.74 KUŚNIAR Marta KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS III
4 s 12 71.81 ZAJDA Joanna LKS Brodnica 86 U23 KP -- B.D. BEZ
2 s 13 62.23 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U23 PD -- B.D. BEZ
3 s 14 66.61 TWARDOCHLEB Barbara ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 80 Sen DS --
1 s 16 56.51 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ II #
2 s 19 67.20 STANNY Magdalena OŚ AZS Poznań # 82 Sen WP --
1 s 20 59.70 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP III #
2 s 20 62.87 DUDEK Agata MMKS Kędzierzyn Koźle # 88 U23 OP -- SZCZUREK Leszek #
3 s 20 67.97 SOBCZYK Barbara AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP --
6 s 20 76.74 MARKIEWICZ Irena LLKS Osowa Sień 86 U23 LB --
1 s 23 64.85 OTTO Kamila AZS Łódź 88 U23 LD --
1 s 24 58.50 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II #
2 s 24 59.87 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ III #
800 m K
3 s 1 2:26.35 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin 85 Sen ZP -- MURAWSKI Zbigniew Z/1916/18 2020 M
4 s 1 2:30.28 SOBCZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP IV
3 s 3 2:43.69 ADAMCZEWSKA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów # 88 U23 WP -- #
9 s 3 2:56.52 BARTOSIK Iwona RKS Łódź 84 Sen LD --
1 s 4 2:24.47 WIRKUS Monika KS Wejher Wejherowo # 88 U23 PM III #
2 s 4 2:30.33 Ł. M. KS AZS AWF Poznań # 92 U18 WP IV
7 s 4 2:46.16 GAIK Anna MKS Ekonomik Nysa # 87 U23 OP -- B.D.
4 s 5 2:38.38 ZAJDA Joanna LKS Brodnica 86 U23 KP -- B.D. BEZ
2 s 6 2:38.22 OSTROWSKA Anna TS Olimpia Poznań # 86 U23 WP --
1 s 7 2:19.43 RYDZ Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL III
2 s 7 2:28.41 ZIELIŃSKA Aneta GKS Olimpia Grudziądz # 88 U23 KP --
3 s 7 2:28.84 PAŁUSZKA Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa # 88 U23 SL --
8 s 7 2:38.84 WAREŃCZAK Agnieszka OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D. # BEZ
4 s 8 2:29.03 PAKIET Agnieszka UKL Ósemka Police # 88 U23 ZP -- B.D. BEZ
5 s 8 2:29.37 STANNY Magdalena OŚ AZS Poznań # 82 Sen WP --
6 s 8 2:29.63 JADASZ Anna LUKS Centrum Zdzieszowice # 87 U23 OP -- B.D.
7 s 8 2:29.70 DUMA Paulina KKL Kielce 84 Sen SK --
8 s 8 2:32.83 KULESA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN --
1 s 9 2:21.83 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U23 PD III B.D. Z/1806/18 2020 2
2 s 9 2:23.15 RATAJCZYK Sylwia UKS 12 Kalisz 87 U23 WP III
5 s 9 2:27.29 RADOMSKA Anna AZS Łódź 84 Sen LD --
10 s 9 2:38.89 DESKA Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL --
2 s 10 2:20.09 TYMOSZUK Agnieszka AZS UMCS Lublin 84 Sen LU III #
3 s 10 2:20.27 WŁODAREK Paulina MKL Szczecin 87 U23 ZP III #
5 s 10 2:21.46 CZAJKOWSKA Ewa MUKS Płock 85 Sen MZ III
6 s 10 2:21.76 ZARĘBA Edyta AZS AP Siedlce 82 Sen MZ III
7 s 10 2:24.34 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
8 s 10 2:24.82 CYTROWSKA Izabela PLKS Gwda Piła # 85 Sen WP III
10 s 10 2:27.04 TWARDOCHLEB Barbara ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 80 Sen DS --
11 s 10 2:31.73 GIERSZEWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 87 U23 PM --
12 s 10 2:34.97 SOBCZAK Anna UKL Ósemka Police # 85 Sen ZP --
1 s 11 2:15.79 WOJTULEWICZ Anna KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD II B.D. # 2
2 s 11 2:16.23 JUSZCZAK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM II B.D. 3
3 s 11 2:17.45 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU II JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2019 MM
4 s 11 2:17.96 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN III
6 s 11 2:21.84 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
7 s 11 2:23.23 DĄBROWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U23 PD III
8 s 11 2:25.33 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- #
1 s 12 2:13.95 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ II B.D. # BEZ
2 s 12 2:15.13 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U23 PD II B.D. BEZ
3 s 12 2:17.33 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA II #
4 s 12 2:17.65 KŁUCZYŃSKA Marzena OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP III #
5 s 12 2:17.91 RYBACKA Edyta MKS Hermes Gryfino # 86 U23 ZP III
6 s 12 2:20.16 BORAWSKA Anna MUKS ILKUS Olkusz # 88 U23 MA III BORAWSKI Krzysztof B.D. # BEZ
7 s 12 2:21.62 RURYNKIEWICZ Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP III #
8 s 12 2:21.93 CHŁOSTA Justyna MUKS ILKUS Olkusz # 87 U23 MA III B.D. B.D. BEZ
9 s 12 2:22.01 KURDZIEL Marta KS Cracovia 1906 Kraków # 84 Sen MA III
10 s 12 2:24.46 ZIMNIAK Agnieszka OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP III #
11 s 12 2:44.09 ZAJĄC Paulina UKS Barnim Goleniów # 87 U23 ZP --
1 s 13 2:13.83 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ II #
2 s 13 2:13.91 KORDUS Anna TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP II MOTYL Edward 1
3 s 13 2:13.92 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
4 s 13 2:14.50 KUMOŚ Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U23 DS II #
5 s 13 2:15.21 NIEMCZAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ II
6 s 13 2:15.41 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL II
7 s 13 2:15.71 KURBEL Agnieszka MULKS MOS Sieradz # 87 U23 LD II
8 s 13 2:17.30 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U23 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
9 s 13 2:18.64 GIELEC Ewa KKL Kielce 88 U23 SK III
11 s 13 2:24.59 MATYSIAK Katarzyna OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP III B.D.
1 s 14 2:05.41 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 Sen SL I
2 s 14 2:06.99 WIŚNIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 84 Sen MZ I #
3 s 14 2:08.67 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork # 85 Sen PM I NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0352/12 2018
4 s 14 2:08.90 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ I
5 s 14 2:09.51 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U20 DS I CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
6 s 14 2:10.98 KINOWSKA Monika TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP II MOTYL Edward 3
7 s 14 2:11.93 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U18 WP II #
8 s 14 2:13.21 ŻOCHOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM II
9 s 14 2:13.28 GÓRKA Sylwia WLKS Wrocław 87 U23 DS II
10 s 14 2:20.05 FICNER Anna MKS Siechnice # 85 Sen DS III SOBCZYK Tomasz Z/2208/19 2020
11 s 14 2:24.52 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD III B.D. 3
1500 m K
1 s 1 5:04.10 DĄBROWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U23 PD --
3 s 1 5:06.48 ZARĘBA Edyta AZS AP Siedlce 82 Sen MZ --
6 s 1 5:53.76 GAIK Anna MKS Ekonomik Nysa # 87 U23 OP -- B.D.
1 s 2 4:21.86 MIERNIK Agnieszka WLKS Wrocław 87 U23 DS I
2 s 2 4:23.41 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 Sen SL I
3 s 2 4:25.74 WIŚNIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 84 Sen MZ I #
4 s 2 4:28.22 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
5 s 2 4:29.28 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U18 WP I #
6 s 2 4:29.74 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U23 MA I ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
7 s 2 4:30.68 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU I JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2019 MM
8 s 2 4:31.15 KORDUS Anna TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP I MOTYL Edward 1
9 s 2 4:34.05 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ II #
10 s 2 4:34.12 NIEMCZAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ II
11 s 2 4:38.02 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA II #
12 s 2 4:41.65 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
13 s 2 4:46.34 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL III
14 s 2 4:51.00 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
15 s 2 4:57.24 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN III
1 s 3 4:43.91 FICNER Anna MKS Siechnice # 85 Sen DS II SOBCZYK Tomasz Z/2208/19 2020
2 s 3 4:47.50 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN III #
3 s 3 4:52.21 CHŁOSTA Justyna MUKS ILKUS Olkusz # 87 U23 MA III B.D. B.D. BEZ
4 s 3 4:53.66 RURYNKIEWICZ Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP III #
5 s 3 4:59.05 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD -- DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
6 s 3 5:02.94 ZIMNIAK Agnieszka OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP IV #
7 s 3 5:04.55 SOBCZYK Barbara AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP --
8 s 3 5:06.89 SOBCZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP IV
9 s 3 5:07.81 TYLL Agnieszka KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP IV WEGWERTH Włodzimierz BEZ
10 s 3 5:17.78 Ł. M. KS AZS AWF Poznań # 92 U18 WP --
100 m pł K
2 s 2 15.54 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP +1.4 II
1 e 1 13.82 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -0.5 I
2 e 1 14.49 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA -0.5 I
3 e 1 15.08 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -0.5 II #
4 e 1 15.69 SKUPNIEWICZ Dobrawa KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -0.5 II B.D.
5 e 1 15.86 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -0.5 III
6 e 1 17.18 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.5 -- #
1 e 2 13.83 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +1.4 I
2 e 2 14.10 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +1.4 I
3 e 2 14.41 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +1.4 I
5 e 2 15.75 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +1.4 II #
6 e 2 16.61 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +1.4 III #
1 e 3 14.17 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -0.1 I
2 e 3 14.65 JURASIK Monika KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS -0.1 II
3 e 3 15.14 KOŁACZ Patrycja AZS-AWF Katowice 87 U23 SL -0.1 II #
4 e 3 17.00 ADAMSKA Anna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -0.1 IV
1 f 1 13.54 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +2.3 M
2 f 1 13.59 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +2.3 M
3 f 1 13.94 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +2.3 I
4 f 1 14.12 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +2.3 I
5 f 1 14.16 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA +2.3 I
6 f 1 14.26 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +2.3 I
7 f 1 14.55 JURASIK Monika KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +2.3 II
400 m pł K K
1 s 1 64.54 CIECHANOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II
2 s 1 64.99 PŁOSZAJ Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU II
3 s 1 65.48 SKUPNIEWICZ Dobrawa KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP II B.D.
4 s 1 69.46 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM IV B.D. B.D. # BEZ
1 s 2 58.08 PSKIT Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 76 Sen PD M
2 s 2 60.23 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP I #
3 s 2 60.57 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA I
4 s 2 63.43 SMYRSKA Alicja AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ II
5 s 2 63.58 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB II
6 s 2 64.70 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
Wzwyż K
11 e 1.64 JACZYNOWSKA Dominika KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS II
1 e 1 1.64 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD II #
1 e 1 1.64 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD II LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
1 e 1 1.64 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II #
1 e 1 1.64 GRONAU Karolina MKS Start Lublin # 84 Sen LU II MODELSKI Michał B.D. # Z/4166/11 2013 3
1 e 1 1.64 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
1 e 1 1.64 STANIEC Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA II
1 e 1 1.64 BORKOWSKA Marta AZS UMCS Lublin 82 Sen LU II
8 e 1 1.64 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA II B.D. B.D. 2
8 e 1 1.64 FUMINKOWSKA Marlena MULKS MOS Sieradz # 85 Sen LD II
10 e 1 1.64 WYZGA Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II
12 e 1 1.64 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS II #
13 e 1 1.64 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD II #
13 e 1 1.64 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
15 e 1 1.60 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III
16 e 1 1.60 NOWAK Marta OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP III
17 e 1 1.60 NOWAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM III
18 e 1 1.60 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III #
19 e 1 1.55 SOŚNIAK Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U23 KP III B.D. 3
21 e 1 1.55 GÓRSKA Aleksandra LKS Pomorze Stargard # 86 U23 ZP III
21 e 1 1.55 KAPŁANEK Agata KS Wda Świecie # 86 U23 KP III
23 e 1 1.55 HAS Joanna AZS UMCS Lublin 83 Sen LU III #
25 e 1 1.50 CUBAŁA Aneta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 Sen KP --
28 e 1 1.40 KRZYSICA Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U23 OP --
29 e 1 1.35 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -- #
1 e 2 1.60 KRYSIEWICZ Joanna MOKS Słoneczny Stok Białystok # 84 Sen PD III
2 e 2 1.55 KOPEĆ Jowita KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III #
4 e 2 1.45 SZAJEWSKA Justyna KS Wisła Puławy # 85 Sen LU -- #
7 e 2 1.45 TOMASIEWICZ Agata MKS Hermes Gryfino # 87 U23 ZP --
9 e 2 1.49 KOWALSKA Dominika AZS Łódź 86 U23 LD --
11 e 2 1.40 BIELAK Monika AZS UMCS Lublin 86 U23 LU --
1 f 1 1.82 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD M LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
2 f 1 1.82 GRONAU Karolina MKS Start Lublin # 84 Sen LU M MODELSKI Michał B.D. # Z/4166/11 2013 3
3 f 1 1.80 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
3 f 1 1.80 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I #
5 f 1 1.76 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I #
6 f 1 1.74 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
7 f 1 1.74 STANIEC Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
8 f 1 1.72 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
9 f 1 1.72 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS I #
10 f 1 1.70 BORKOWSKA Marta AZS UMCS Lublin 82 Sen LU I
11 f 1 1.68 WYZGA Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II
13 f 1 1.60 FUMINKOWSKA Marlena MULKS MOS Sieradz # 85 Sen LD III
12 1.64 JACZYNOWSKA Dominika KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS II
Tyczka K
1 f 1 3.60 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK I #
2 f 1 3.40 RUPALA Barbara AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ I
4 f 1 3.20 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U23 PM II
4 f 1 3.20 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ II
3 3.40 MOSKAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice 88 U23 SL I #
W dal K
1 e 1 6.20 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD -1.2 M #
2 e 1 5.91 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB -0.1 I #
3 e 1 5.63 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 88 U23 WP -0.7 II KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2013 1
4 e 1 5.59 CHUKWU Sandra MKL Szczecin 87 U23 ZP +1.1 II #
5 e 1 5.46 KANIECKA Magdalena AZS Łódź 85 Sen LD -0.5 II
6 e 1 5.46 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP +0.1 II #
7 e 1 5.39 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +0.4 III #
8 e 1 5.32 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU 0.0 III #
9 e 1 5.30 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.8 III
10 e 1 5.29 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA -0.7 III
11 e 1 5.29 CUBAŁA Aneta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 Sen KP -0.5 III
12 e 1 5.21 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.2 III #
13 e 1 5.15 KUŚ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.4 III
14 e 1 5.15 KUBIENIEC Sabina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU -1.7 III
17 e 1 4.97 SZCZYPIOR Laura SKLA Sopot # 87 U23 PM -0.6 --
18 e 1 4.76 PRZESTRZELSKA Monika OKLA Ostrołęka # 87 U23 MZ -0.9 --
19 e 1 4.66 WOJCIECHOWSKA Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U23 OP -0.8 --
20 e 1 4.65 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.1 -- #
21 e 1 4.64 ADAMSKA Katarzyna STS Pomerania Szczecinek # 88 U23 ZP -0.1 -- #
23 e 1 4.46 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U23 PM -0.1 --
27 e 1 4.31 MOCEK Kamila AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB -0.4 -- B.D. BEZ
28 e 1 4.29 MATKOWSKA Kinga MKS Piast Lwówek Śląski # 87 U23 DS -0.4 --
29 e 1 4.28 ŚWIDERSKA Marta MKL Szczecin 86 U23 ZP -0.3 --
36 e 1 4.02 CYCHOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka # 87 U23 MZ 0.0 --
43 e 1 3.48 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -1.1 --
1 e 2 5.94 SKIBIŃSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 85 Sen LD -0.1 I #
2 e 2 5.84 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85 Sen ZP -0.1 I #
3 e 2 5.57 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP +0.6 II #
4 e 2 5.55 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD +1.0 II #
5 e 2 5.42 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD +1.6 II
6 e 2 5.17 PERYCZ Urszula SSA Legia 1926 Warszawa # 85 Sen MZ +0.5 III #
7 e 2 5.15 BOROWSKA Sylwia KS Wisła Puławy # 86 U23 LU -0.1 III B.D. # BEZ
8 e 2 5.09 PAŁYS Judyta LLKS Pomorze Stargard # 88 U23 ZP +0.1 --
9 e 2 5.04 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD -0.2 -- LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
11 e 2 4.91 DOBIJA Anna KS Sprint Bielsko-Biała # 85 Sen SL 0.0 --
14 e 2 4.84 DĄBROWSKA Sylwia MKS Unia Hrubieszów # 86 U23 LU +0.9 --
15 e 2 4.75 SIEMIENIAKO Paulina KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD +0.7 -- #
17 e 2 4.74 ROSJAN Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP +1.3 --
19 e 2 4.69 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD +0.1 -- #
25 e 2 4.52 RYTTER Joanna MKL Toruń 86 U23 KP -0.2 --
27 e 2 4.42 NABIELEC Joanna KS Sprint Bielsko-Biała # 88 U23 SL +0.7 --
30 e 2 4.38 BIELAK Monika AZS UMCS Lublin 86 U23 LU +0.7 --
36 e 2 4.28 KRZYSICA Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U23 OP +1.2 --
37 e 2 4.19 TOPCZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 88 U23 PM +0.2 --
1 f 1 6.49 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +1.1 M #
2 f 1 6.05 SKIBIŃSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 85 Sen LD -0.3 I #
3 f 1 5.98 CHUKWU Sandra MKL Szczecin 87 U23 ZP -0.5 I #
4 f 1 5.90 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 88 U23 WP -0.8 I KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2013 1
5 f 1 5.78 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85 Sen ZP +1.5 II #
6 f 1 5.74 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD +2.4 II
7 f 1 5.67 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +0.5 II #
8 f 1 5.55 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD +0.1 II #
9 f 1 5.53 KANIECKA Magdalena AZS Łódź 85 Sen LD +1.0 II
10 f 1 5.51 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB +0.3 II #
11 f 1 5.47 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP +0.9 II #
12 f 1 3.49 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP +1.2 -- #
Trójskok K
1 12.80 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +1.9 I
2 12.65 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP -0.1 I #
3 12.02 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA -1.1 I
4 11.86 STEFANIAK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +0.1 II
5 11.76 CHUKWU Sandra MKL Szczecin 87 U23 ZP 0.0 II #
6 11.71 BEDENICZUK Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU +1.0 II
7 11.68 PAŁYS Judyta LLKS Pomorze Stargard # 88 U23 ZP +1.3 II
8 11.16 KUBIENIEC Sabina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU +0.4 III
9 10.65 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK +0.5 -- #
Kula (4) K
1 e 15.54 ZABAWSKA Krystyna KS Podlasie Białystok # 68 Masters PD I
1 e 1 15.79 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL I #
2 e 1 14.80 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ I #
3 e 1 10.88 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD III
6 e 1 9.86 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ -- B.D. # 2
7 e 1 9.84 BĄK Halszka MKS Baszta Szamotuły # 87 U23 WP -- B.D. 3
7 e 1 11.30 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP III
9 e 1 9.43 GŁÓW Katarzyna AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB --
10 e 1 9.38 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 Sen OP -- #
11 e 1 9.35 PATLA Malwina AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ --
13 e 1 9.20 SZYMANIAK Anna MKS Baszta Szamotuły # 84 Sen WP --
16 e 1 8.74 PONIKARCZYK Ewa niest. Białystok # 86 U23 PD -- B.D.
20 e 1 8.52 ŁUKAWSKA Karolina MOSM Tychy 88 U23 SL --
24 e 1 8.16 POLCYN Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP --
30 e 1 7.74 WODERSKA Nina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP -- B.D. BEZ
36 e 1 7.40 DANKIEWICZ Edyta MKS Start Lublin # 86 U23 LU --
37 e 1 7.32 MARKOWSKA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 87 U23 LB --
2 e 2 14.06 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
3 e 2 13.51 SUPIŃSKA Justyna PKS Gwardia Szczytno # 87 U23 WN I SIENNICKI Andrzej 3
4 e 2 12.41 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II #
5 e 2 12.12 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU II
6 e 2 11.69 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 U23 PM III
8 e 2 11.20 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ III #
9 e 2 11.17 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ III #
10 e 2 11.10 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD III
11 e 2 11.06 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM III #
12 e 2 10.63 KUŚ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA III
13 e 2 10.41 RZUCIDŁO Monika AZS UMCS Lublin 80 Sen LU III
14 e 2 10.36 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP III
17 e 2 9.50 NIEDOJAD Karolina WKS Wawel Kraków # 85 Sen MA -- B.D. 3
19 e 2 9.31 BRYŚ Sabina MUKS Kadet Rawicz # 87 U23 WP --
20 e 2 9.21 BIAŁOWĄS Aleksandra LLKS Osowa Sień 83 Sen LB --
27 e 2 8.13 SUCHENIA Justyna KKL Kielce 84 Sen SK --
28 e 2 8.04 CZOK Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 Sen OP -- B.D. Z/2681/19 2020
29 e 2 7.81 SZTUKOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Białystok # 88 U23 PD -- B.D.
32 e 2 7.77 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ --
33 e 2 7.34 GUZEK Marlena KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD --
36 e 2 7.04 SYGDZIAK Dagmara AZS Łódź 88 U23 LD -- B.D. BEZ
2 f 1 17.22 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL MM #
3 f 1 15.44 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
4 f 1 15.23 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ I #
5 f 1 13.94 SUPIŃSKA Justyna PKS Gwardia Szczytno # 87 U23 WN I SIENNICKI Andrzej 3
6 f 1 13.57 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
7 f 1 12.50 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU I
8 f 1 12.20 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
10 f 1 11.30 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD III
11 f 1 11.17 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 U23 PM III
12 f 1 10.94 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ III #
1 17.75 ZABAWSKA Krystyna KS Podlasie Białystok # 68 Masters PD MM
9 11.43 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP III
Dysk (1) K
1 e 1 52.41 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP I
2 e 1 50.80 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB I #
3 e 1 50.23 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
4 e 1 48.34 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
5 e 1 45.31 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
6 e 1 44.50 WYSOCKA Marzena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 69 Masters LU I
7 e 1 41.33 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
8 e 1 41.22 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL II KALISZEWSKI Krzysztof # Z/0183/11 2019
9 e 1 40.46 ODROBNA Marta AZS-PWSZ Gorzów # 88 U23 LB II
10 e 1 39.59 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU II
11 e 1 39.05 RZUCIDŁO Monika AZS UMCS Lublin 80 Sen LU II
12 e 1 35.15 NIEDOJAD Karolina WKS Wawel Kraków # 85 Sen MA III B.D. 3
13 e 1 34.60 GŁÓW Katarzyna AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB III
14 e 1 32.76 POGORZELSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 84 Sen PM III
15 e 1 32.52 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa # 87 U23 MZ III #
16 e 1 29.32 SZTUKOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Białystok # 88 U23 PD -- B.D.
17 e 1 28.50 LIPIŃSKA Alicja AZS UMCS Lublin 87 U23 LU --
18 e 1 28.15 LEŚNIEWSKA Katarzyna niest. Bydgoszcz # 86 U23 KP -- B.D. BEZ
2 e 2 29.69 ŁUKAWSKA Karolina MOSM Tychy 88 U23 SL --
8 e 2 24.84 DUNAL Agnieszka LKS Pomorze Stargard # 86 U23 ZP --
19 e 2 21.07 BRYŚ Sabina MUKS Kadet Rawicz # 87 U23 WP --
22 e 2 20.02 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ --
28 e 2 17.60 MARKIEWICZ Irena LLKS Osowa Sień 86 U23 LB --
1 f 1 59.82 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP MM
2 f 1 56.16 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU M
3 f 1 54.39 WYSOCKA Marzena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 69 Masters LU I
4 f 1 51.53 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB I #
5 f 1 49.97 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL I KALISZEWSKI Krzysztof # Z/0183/11 2019
6 f 1 48.84 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
7 f 1 46.83 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
8 f 1 41.16 RZUCIDŁO Monika AZS UMCS Lublin 80 Sen LU II
9 f 1 40.78 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
10 f 1 39.20 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU II
11 f 1 35.78 NIEDOJAD Karolina WKS Wawel Kraków # 85 Sen MA III B.D. 3
Młot (4) K
1 f 1 71.13 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL MM KALISZEWSKI Krzysztof # Z/0183/11 2019
2 f 1 66.39 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD M
3 f 1 65.65 KITA Katarzyna KS Agros Zamość # 84 Sen LU M
4 f 1 64.15 MILKOWSKA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ M #
5 f 1 62.62 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ M #
6 f 1 59.22 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa # 87 U23 MZ I #
7 f 1 56.71 GĘŚLA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
8 f 1 55.42 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I
9 f 1 44.30 CYWIŃSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB II
Oszczep (600) K
1 e 1 41.81 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 U23 PM II
2 e 1 29.73 BIAŁOWĄS Aleksandra LLKS Osowa Sień 83 Sen LB --
3 e 1 36.73 DYL Małgorzata KS Polonia Pasłęk # 87 U23 WN III B.D. 2
4 e 1 34.38 WODERSKA Nina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP -- B.D. BEZ
5 e 1 33.68 RAPUCHA Ewa KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD --
8 e 1 30.12 GUZEK Marlena KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD --
9 e 1 39.20 POLNIAK Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM III #
10 e 1 29.67 SZYMANIAK Anna MKS Baszta Szamotuły # 84 Sen WP --
11 e 1 29.62 MOCEK Kamila AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB -- B.D. BEZ
13 e 1 27.78 DANKIEWICZ Edyta MKS Start Lublin # 86 U23 LU --
16 e 1 26.59 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ -- B.D. # 2
18 e 1 26.55 ZAJAS Magdalena MKS Baszta Szamotuły # 86 U23 WP --
19 e 1 26.35 BĄK Halszka MKS Baszta Szamotuły # 87 U23 WP -- B.D. 3
26 e 1 24.62 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD --
29 e 1 23.90 LEŚNIEWSKA Katarzyna niest. Bydgoszcz # 86 U23 KP -- B.D. BEZ
30 e 1 22.73 CZOK Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 Sen OP -- B.D. Z/2681/19 2020
33 e 1 21.21 MARKOWSKA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 87 U23 LB --
34 e 1 19.99 BARTOSIK Iwona RKS Łódź 84 Sen LD --
38 e 1 17.51 SYGDZIAK Dagmara AZS Łódź 88 U23 LD -- B.D. BEZ
1 e 2 45.53 LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
2 e 2 43.74 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
3 e 2 43.55 FELICIAK Ewelina AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
4 e 2 42.68 URBICKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II #
5 e 2 42.55 ANTONOWICZ Agata AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II B.D. # 3
6 e 2 41.42 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 Sen OP II #
7 e 2 40.24 SZYBOWSKA Ewelina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II
8 e 2 37.11 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM III #
9 e 2 36.32 SZAJEWSKA Justyna KS Wisła Puławy # 85 Sen LU III #
10 e 2 35.94 MICHALSKA Agata LKS Jantar Ustka # 88 U23 PM III #
14 e 2 28.64 PATLA Malwina AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ --
15 e 2 28.48 FUMINKOWSKA Marlena MULKS MOS Sieradz # 85 Sen LD --
20 e 2 24.86 HAS Joanna AZS UMCS Lublin 83 Sen LU -- #
26 e 2 20.12 BATORSKA Katarzyna KS Cracovia 1906 Kraków # 83 Sen MA --
27 e 2 19.93 PONIKARCZYK Ewa niest. Białystok # 86 U23 PD -- B.D.
1 f 1 49.98 URBICKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM I #
2 f 1 47.57 FELICIAK Ewelina AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
3 f 1 47.31 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
4 f 1 46.08 LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
5 f 1 45.37 SZYBOWSKA Ewelina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM I
6 f 1 44.30 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 Sen OP I #
7 f 1 43.23 ANTONOWICZ Agata AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II B.D. # 3
8 f 1 42.41 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 U23 PM II
10 f 1 36.32 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM III #
11 f 1 35.79 DYL Małgorzata KS Polonia Pasłęk # 87 U23 WN III B.D. 2
12 f 1 31.72 SZAJEWSKA Justyna KS Wisła Puławy # 85 Sen LU -- #
9 39.41 POLNIAK Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM III #
100 m M
1 e 1 10.88 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA +0.3 I
2 e 1 11.02 MIŃKO Tomasz MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.3 II
3 e 1 11.05 PRYSTROM Jakub UKS 19 Bojary Białystok # 88 U23 PD +0.3 II B.D. 3
4 e 1 11.47 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB +0.3 III SASKA Tomasz # Z/1824/11 2012 2
5 e 1 11.70 DANIELEWICZ Rafał LKS Vectra Włocławek # 87 U23 KP +0.3 III B.D. 3
1 e 2 10.91 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny # 84 Sen LD +3.4 II ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2020 BEZ
2 e 2 10.99 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz # 88 U23 LD +3.4 II #
3 e 2 11.39 KWIECIEŃ Piotr KS Orzeł Warszawa # 88 U23 MZ +3.4 III
2 e 3 11.48 KLIMA Jakub RKS Łódź 87 U23 LD +0.1 III
3 e 3 11.78 TURKOWSKI Piotr TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP +0.1 --
1 e 4 10.96 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 U23 SL -1.9 II #
3 e 4 11.72 JANOWICZ Damian MKS Agros Chełm # 86 U23 LU -1.9 III
4 e 4 11.91 DULIAN Paweł ZKS Unia Tarnów # 85 Sen MA -1.9 --
6 e 4 12.17 JANDA Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków # 83 Sen MA -1.9 --
1 e 5 11.23 WIĘCKOWSKI Marcin AZS Łódź 84 Sen LD -1.1 II
3 e 5 11.63 KAC Janusz SSA Legia 1926 Warszawa # 85 Sen MZ -1.1 III
6 e 5 12.65 PROCHENKA Marek MKS Pogoń Siedlce # 85 Sen MZ -1.1 --
1 e 6 10.76 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 U23 LU -1.1 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
2 e 6 11.43 KOSSEK Marcin MKS Polonia Warszawa # 85 Sen MZ -1.1 III
3 e 6 11.44 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -1.1 III B.D. 2
4 e 6 11.62 WIŚNIEWSKI Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -1.1 III
5 e 6 11.70 ŚWIERCZEWSKI Tomasz WKS Gwardia Warszawa # 88 U23 MZ -1.1 III #
6 e 6 11.90 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 Sen MZ -1.1 --
1 e 7 10.96 WOLAK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.6 II
2 e 7 11.19 SZTĄBER Adam SKS Start Łódź # 86 U23 LD +1.6 II MĘDRZYCKI Dariusz 2
3 e 7 11.41 GOŁĘBIEWSKI Marek RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ +1.6 III
1 e 8 11.07 LEWANDOWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +0.4 II
2 e 8 11.26 KREKORA Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU +0.4 II
3 e 8 11.33 IGNAŚ Mariusz LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +0.4 III
4 e 8 11.90 FURMAN Karol MKL Szczecin 87 U23 ZP +0.4 --
1 e 9 11.06 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -3.5 II #
2 e 9 11.11 WIERNIK Tomasz RKS Łódź 84 Sen LD -3.5 II
3 e 9 11.72 LOCH Maciej niest. Katowice # 85 Sen SL -3.5 III
1 e 10 10.66 ROSZKO Jacek KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD +0.1 I #
2 e 10 10.86 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.1 I
3 e 10 10.93 TOMASZEWSKI Krzysztof KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU +0.1 II
4 e 10 11.14 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL +0.1 II #
5 e 10 11.70 PRZYBYLAK Jakub KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP +0.1 III
1 e 11 10.75 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.6 I
2 e 11 11.17 KMIEĆ Marcin TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP +0.6 II
4 e 11 11.71 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.6 III #
5 e 11 12.09 WILAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U23 DS +0.6 --
1 e 12 10.69 ROGOWSKI Przemysław OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +0.3 I
2 e 12 10.96 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.3 II #
3 e 12 11.10 SPYCHAŁA Leszek TS Olimpia Poznań # 85 Sen WP +0.3 II
4 e 12 11.44 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U23 PD +0.3 III
1 e 13 10.62 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA 0.0 M
2 e 13 10.85 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP 0.0 I #
3 e 13 11.26 PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 Sen PM 0.0 II #
1 e 14 11.40 DYSZLEWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U23 SL +1.8 III #
2 e 14 11.48 CHRZANOWSKI Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U23 KP +1.8 III OLCZYK Stanisław B.D. #
1 e 15 10.84 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 Sen KP -1.1 I
2 e 15 11.04 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 Sen LD -1.1 II #
3 e 15 11.28 TYBURSKI Błażej OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP -1.1 II
6 e 15 13.09 SAMULCZYK Tomasz niest. Poznań # 86 U23 WP -1.1 -- B.D.
1 e 16 10.95 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin 86 U23 ZP -0.4 II #
2 e 16 11.02 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP -0.4 II
3 e 16 11.39 BURDZIŃSKI Kacper AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -0.4 III
5 e 16 11.84 MICHALAK Maciej ULKS Zielony Dąb Żarów 87 U23 DS -0.4 --
1 e 17 10.70 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.6 I #
2 e 17 10.72 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ -0.6 I B.D. # Z/1716/13 2020 3
3 e 17 11.35 BREŚ Paweł KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD -0.6 III
4 e 17 11.47 HEREZO Piotr MKL 12 Jelenia Góra 87 U23 DS -0.6 III
6 e 17 12.08 IMIELA Tomasz AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ -0.6 --
1 e 18 10.75 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 Sen LD +1.9 I #
2 e 18 10.81 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD +1.9 I SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
3 e 18 11.23 CHYŁA Mateusz SKLA Sopot 87 U23 PM +1.9 II B.D. BEZ
4 e 18 11.47 KAWA Tomasz KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP +1.9 III BIEDERMANN Roman 3
5 e 18 11.51 MAJDA Bartosz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP +1.9 III
6 e 18 11.99 GRYSKA Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 87 U23 WN +1.9 --
1 e 19 10.67 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS +0.1 I #
2 e 19 10.92 TROCHIMIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +0.1 II
3 e 19 11.02 DUSZYŃSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.1 II
1 e 20 10.54 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP +1.3 M #
2 e 20 10.54 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP +1.3 M
3 e 20 11.42 KUŹMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM +1.3 III
6 e 20 12.07 NOWAKOWSKI Marcin MKS Tomaszów Mazowiecki # 85 Sen LD +1.3 --
1 e 21 10.65 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD +0.6 M NIEDŹWIECKI Wojciech # Z/0790/11 2018 M
2 e 21 10.71 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU +0.6 I #
3 e 21 11.09 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB +0.6 II
5 e 21 11.61 SMAGAŁA Jerzy WKS Wawel Kraków # 84 Sen MA +0.6 III
1 e 22 10.82 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.1 I #
2 e 22 10.97 JAROSZEWICZ Grzegorz AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB -0.1 II
3 e 22 11.58 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -0.1 III #
4 e 22 11.69 SIWACKI Szymon KMKL Sztorm Kołobrzeg # 86 U23 ZP -0.1 III
6 e 22 12.20 KUBIŃSKI Leszek PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP -0.1 --
1 e 23 12.28 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL 0.0 --
1 f 1 10.49 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP -0.5 M #
2 f 1 10.54 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP -0.5 M
3 f 1 10.61 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -0.5 M
4 f 1 10.64 ROSZKO Jacek KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD -0.5 M #
5 f 1 10.67 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.5 I #
6 f 1 10.68 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS -0.5 I #
7 f 1 10.74 ROGOWSKI Przemysław OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -0.5 I
8 f 1 10.83 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD -0.5 I NIEDŹWIECKI Wojciech # Z/0790/11 2018 M
1 f 2 10.80 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.7 I
2 f 2 10.83 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 U23 LU -0.7 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
3 f 2 10.88 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU -0.7 I #
4 f 2 10.90 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 Sen KP -0.7 I
5 f 2 10.91 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ -0.7 II B.D. # Z/1716/13 2020 3
6 f 2 10.93 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 Sen LD -0.7 II #
7 f 2 11.21 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.7 II #
200 m M
1 s 1 23.43 WIŚNIEWSKI Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.2 III
2 s 1 23.57 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP +1.2 III #
3 s 1 25.21 SZCZUŻEWSKI Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP +1.2 -- #
1 s 2 22.47 KREKORA Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU -1.7 II
2 s 2 22.48 WITKOWSKI Bartosz niest. Olsztyn # 85 Sen WN -1.7 II B.D. B.D.
4 s 2 27.30 SAMULCZYK Tomasz niest. Poznań # 86 U23 WP -1.7 -- B.D.
1 s 3 22.73 PRYSTROM Jakub UKS 19 Bojary Białystok # 88 U23 PD -2.1 II B.D. 3
2 s 3 23.31 BURDZIŃSKI Kacper AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -2.1 III
2 s 4 24.23 KOTELNICKI Mariusz SL Salos-Wodna Łódź # 80 Sen LD +0.5 -- KOTELNICKI Mariusz # Z/1149/16 2016
4 s 4 26.58 NABIAŁEK Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL +0.5 --
1 s 5 23.46 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce 87 U23 SK -0.1 III #
6 s 6 25.47 RODAK Patryk KKB MOSiR Krosno # 86 U23 PK -0.6 --
2 s 8 25.14 DUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U23 OP -0.3 -- DZIUBA Jacek
1 s 9 23.78 ZIELIŃSKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U23 DS 0.0 --
2 s 9 24.59 GRYSKA Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 87 U23 WN 0.0 --
1 s 10 23.21 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -0.2 III
2 s 10 23.46 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów # 88 U23 SL -0.2 III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
3 s 10 23.75 GRUDZIEŃ Kamil AZS UMCS Lublin 79 Sen LU -0.2 --
4 s 10 24.75 NOWAK Jarosław PLKS Gwda Piła # 88 U23 WP -0.2 --
4 s 10 24.75 NOWAK Jarosław KS Orzeł Warszawa # 88 U23 MZ -0.2 -- B.D.
1 s 11 22.77 KOTARSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ +0.5 II
2 s 11 24.35 JANIK Damian AZS-AWF Katowice 86 U23 SL +0.5 --
5 s 11 24.94 DANIELEWICZ Rafał LKS Vectra Włocławek # 87 U23 KP +0.5 -- B.D. 3
1 s 12 23.18 KUŹMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM -1.5 III
2 s 12 23.29 DYSZLEWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U23 SL -1.5 III #
3 s 12 23.45 KMIEĆ Marcin TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP -1.5 III
5 s 12 23.76 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -1.5 -- #
6 s 12 24.28 MACIASZEK Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U23 KP -1.5 -- B.D. BEZ
1 s 13 23.74 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -2.0 -- #
2 s 13 24.23 BREŚ Paweł KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD -2.0 --
4 s 13 25.15 GAJKOWSKI Marcin MUKL Brodnica 88 U23 KP -2.0 --
1 s 14 22.86 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL -1.5 III #
2 s 14 23.85 TURKOWSKI Piotr TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP -1.5 --
3 s 14 24.17 JANOWICZ Damian MKS Agros Chełm # 86 U23 LU -1.5 --
4 s 14 24.39 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ -1.5 --
5 s 14 24.47 STAROŚCIAK Adam LIUKS Kruszwica 87 U23 KP -1.5 --
6 s 14 24.63 WILAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U23 DS -1.5 --
1 s 15 23.47 KAWA Tomasz KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP -1.2 III BIEDERMANN Roman 3
3 s 15 23.87 ŻUREK Wojciech RLTL ZTE Radom 87 U23 MZ -1.2 --
5 s 15 24.22 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U23 PD -1.2 --
6 s 15 24.57 DULIAN Paweł ZKS Unia Tarnów # 85 Sen MA -1.2 --
1 s 16 22.47 DZIEDZIC Sebastian KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -2.1 II
2 s 16 23.47 KOTARSKI Patryk AZS Łódź 84 Sen LD -2.1 III
3 s 16 23.56 GOŁĘBIEWSKI Marek RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ -2.1 III
4 s 16 24.26 PRZYBYLAK Jakub KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -2.1 IV
5 s 16 24.33 PILARCZYK Ryszard OŚ AZS Poznań # 75 Sen WP -2.1 --
1 s 17 23.07 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +1.0 III B.D. 2
2 s 17 23.12 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD +1.0 III B.D. # BEZ
3 s 17 23.52 MICHALAK Maciej ULKS Zielony Dąb Żarów 87 U23 DS +1.0 III
4 s 17 24.09 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 Sen MZ +1.0 --
5 s 17 24.46 MAJDA Bartosz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP +1.0 --
6 s 17 25.82 WIELGUS Michał AZS Łódź 87 U23 LD +1.0 -- #
1 s 18 22.46 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.7 II #
2 s 18 22.69 BARTOCHA Bartosz AZS Łódź 84 Sen LD +0.7 II
3 s 18 22.72 BARANIAK Krzysztof LKS Orkan Wlkp. Poznań # 87 U23 WP +0.7 II
4 s 18 22.75 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.7 II #
5 s 18 22.82 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP +0.7 III B.D. 2
6 s 18 23.19 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB +0.7 III
1 s 19 22.50 SKRZYPCZAK Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck # 84 Sen PM +1.0 II
2 s 19 22.53 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA +1.0 II #
3 s 19 22.79 KOSSEK Marcin MKS Polonia Warszawa # 85 Sen MZ +1.0 II
4 s 19 22.84 IGNAŚ Mariusz LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +1.0 III
5 s 19 23.48 ŻARKOWSKI Daniel RKS Rumia 85 Sen PM +1.0 III
6 s 19 23.62 ŚWIERCZEWSKI Tomasz WKS Gwardia Warszawa # 88 U23 MZ +1.0 -- #
1 s 20 22.31 TYBURSKI Błażej OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP -2.1 II
2 s 20 22.34 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź 86 U23 LD -2.1 II
3 s 20 22.42 ROKICKI Łukasz KL Iskra Białogard # 83 Sen ZP -2.1 II B.D. # Z/3085/18 2019 BEZ
4 s 20 22.73 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -2.1 II #
5 s 20 23.21 WYPYSZYŃSKI Jarosław KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP -2.1 III
1 s 21 21.95 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 U23 SL -0.6 II #
2 s 21 22.33 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP -0.6 II
3 s 21 22.42 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -0.6 II #
4 s 21 22.89 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS -0.6 III
1 s 22 21.86 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -0.4 I
2 s 22 22.18 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny # 84 Sen LD -0.4 II ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2020 BEZ
3 s 22 22.28 WIERNIK Tomasz RKS Łódź 84 Sen LD -0.4 II
4 s 22 22.42 SIKORA Karol KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -0.4 II
5 s 22 22.44 WOLAK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -0.4 II
1 s 23 21.62 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.7 I #
2 s 23 21.84 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.7 I #
3 s 23 21.92 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 U23 LU -0.7 II STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
4 s 23 22.21 CZUPRYŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB -0.7 II
5 s 23 22.29 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 Sen LD -0.7 II #
6 s 23 22.33 WIĘCKOWSKI Marcin AZS Łódź 84 Sen LD -0.7 II
7 s 23 22.40 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS -0.7 II
1 s 24 21.39 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.9 M
2 s 24 21.78 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU -0.9 I #
3 s 24 21.93 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 Sen LD -0.9 II #
4 s 24 21.94 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ -0.9 II B.D. # Z/1716/13 2020 3
1 s 25 21.07 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 Sen WP +0.7 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 s 25 21.15 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław # 83 Sen DS +0.7 M #
3 s 25 21.54 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM +0.7 I #
4 s 25 21.75 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.7 I #
5 s 25 21.81 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 Sen KP +0.7 I
400 m M
1 s 2 50.79 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP III
2 s 2 51.54 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD III #
3 s 2 52.16 MILANOWSKI Krzysztof LKS Kłos Olkusz # 88 U23 MA III
4 s 2 52.40 LITWIC Michał MKL Szczecin 87 U23 ZP III
5 s 2 53.05 MACIASZEK Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U23 KP -- B.D. BEZ
6 s 2 53.05 SUŁOWSKI Mariusz WKS Wawel Kraków # 85 Sen MA --
8 s 2 56.95 BARAŃSKI Paweł PLKS Gwda Piła # 87 U23 WP --
2 s 3 51.63 KRYSTEK Krzysztof AZS Łódź 87 U23 LD III
3 s 3 51.82 SROKA Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy # 85 Sen OP III
5 s 3 52.95 SOŚNIAK Kamil KL Lechia Gdańsk # 88 U23 PM -- WIETEK Zbigniew # BEZ
5 s 3 52.95 SOŚNIAK Kamil KL Lechia Gdańsk # 88 U23 PM -- WIETEK Zbigniew # BEZ
6 s 3 53.72 ŚRODOŃ Tomasz LUKS Dwójka Namysłów 87 U23 OP -- B.D.
7 s 3 56.97 ŻYWEK Franciszek OKS Start Otwock 88 U23 MZ --
1 s 4 51.80 PIĄTKOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 83 Sen MA III #
2 s 4 51.84 SZMIT Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN III
4 s 4 52.47 CZUPRYŃSKI Krzysztof AZS-AWF Gorzów # 87 U23 LB III
6 s 4 53.75 STAROŚCIAK Adam LIUKS Kruszwica 87 U23 KP --
7 s 4 53.82 KAMIEŃSKI Karol UKS 19 Bojary Białystok # 87 U23 PD --
1 s 5 50.79 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 U23 MA III KOLODZIEJ Roman # 2
2 s 5 51.63 GRUDZIEŃ Kamil AZS UMCS Lublin 79 Sen LU III
3 s 5 51.74 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA III
4 s 5 52.17 SCHATTON Joachim MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U23 SL III
5 s 5 52.49 ŻUREK Wojciech RLTL ZTE Radom 87 U23 MZ III
7 s 5 53.68 SZTEKMILER Tomasz AZS Łódź 84 Sen LD --
2 s 6 50.43 KOŚCIUK Łukasz AZS UMCS Lublin 83 Sen LU II
3 s 6 50.57 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. 3
4 s 6 51.20 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. # BEZ
5 s 6 51.67 LAZAM Hani AZS Łódź 88 U23 LD III
6 s 6 52.04 WOŹNIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM III B.D. 2
7 s 6 53.75 SOPEL Krzysztof ZLKL Zielona Góra 88 U23 LB --
1 s 7 48.48 BUDZIEJEWSKI Kamil AZS Łódź 88 U23 LD I #
2 s 7 49.65 BARTOCHA Bartosz AZS Łódź 84 Sen LD II
3 s 7 49.80 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
5 s 7 50.62 KAMIŃSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna # 88 U23 SL III B.D. # 3
6 s 7 50.63 PESEL Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM III B.D.
7 s 7 51.29 KOTYL Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL III
1 s 8 48.60 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II #
2 s 8 49.02 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II #
3 s 8 49.53 KALITKA Roman MKL Szczecin 86 U23 ZP II #
4 s 8 49.67 OLSZEWSKI Mariusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U23 MZ II
5 s 8 49.70 SULIMA Piotr KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD II
6 s 8 50.35 BARANIAK Krzysztof LKS Orkan Wlkp. Poznań # 87 U23 WP II
1 s 9 48.49 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM I
2 s 9 49.13 WITKOWSKI Bartosz niest. Olsztyn # 85 Sen WN II B.D. B.D.
3 s 9 50.12 WIELGUS Michał AZS Łódź 87 U23 LD II #
4 s 9 50.61 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP III B.D. 2
5 s 9 50.78 MATŁOCH Wojciech MKL Szczecin 86 U23 ZP III #
6 s 9 51.46 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
1 s 10 48.14 POTASIŃSKI Damian AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB I
2 s 10 48.29 SKRZYPCZAK Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck # 84 Sen PM I
3 s 10 48.83 GOŚCINIAK Mateusz TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/0664/11 2011 1
4 s 10 49.49 ROMAŃSKI Marcin WKS Wawel Kraków # 85 Sen MA II
1 s 11 47.39 WIERUSZEWSKI Rafał UKS Orkan Środa Wlkp. # 81 Sen WP I B.D. # BEZ
2 s 11 47.41 KLIMCZYK Grzegorz TS Olimpia Poznań # 85 Sen WP I
3 s 11 48.07 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
4 s 11 48.15 WOJCIECHOWSKI Adam LUKS Inowrocław # 88 U23 KP I DRELISZAK Ryszard # Z/3556/11 2012 BEZ
5 s 11 49.79 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 Sen MZ II
6 s 11 50.81 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 U23 LD III #
7 s 11 57.33 NOWAK Jarosław PLKS Gwda Piła # 88 U23 WP --
1 s 12 51.31 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA III #
1 s 13 54.94 KRZESAJ Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 Sen OP --
3 s 14 58.78 DABIŃSKI Filip KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP --
1 s 15 53.25 KOTELNICKI Mariusz SL Salos-Wodna Łódź # 80 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz # Z/1149/16 2016
6 s 15 66.71 URBAN Józef KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP --
2 s 20 53.88 WIECZOREK Tomasz KKL Kielce 84 Sen SK -- #
3 s 20 54.70 ZAPART Bartłomiej SKLA Słupsk 86 U23 PM --
1 s 21 51.89 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP III #
2 s 21 52.01 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów # 88 U23 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
4 s 21 52.81 KASPRZYK Marcin UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 86 U23 SK -- B.D.
6 s 21 53.29 GORCZYCA Michał GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP --
7 s 21 53.81 JANIK Damian AZS-AWF Katowice 86 U23 SL --
1 s 22 50.03 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS II
2 s 22 50.66 GRABIAS Jarosław AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ III
3 s 22 50.79 KOTARSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ III
4 s 22 51.16 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ III #
5 s 22 52.83 WYPYCH Kamil AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ --
6 s 22 53.37 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ -- #
7 s 22 54.73 WIECZOREK Bartosz UKS Barnim Goleniów # 87 U23 ZP --
1 s 23 46.40 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD M B.D.
2 s 23 46.73 CHYBIŃSKI Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN M #
3 s 23 46.84 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź 86 U23 LD M
4 s 23 47.30 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
5 s 23 47.65 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
6 s 23 47.91 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ I #
7 s 23 48.52 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
8 s 23 48.90 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ II #
1 s 24 48.54 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ II #
800 m M
1 s 1 1:53.82 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 U23 KP II WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
2 s 1 1:54.25 KUBIAK Łukasz KB Geotermia Uniejów # 88 U23 LD II #
3 s 1 1:54.42 SŁOMSKI Adam KS Warszawianka W-wa # 85 Sen MZ II
4 s 1 1:55.15 PIĄTKOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 83 Sen MA II #
5 s 1 1:55.53 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA II KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
6 s 1 1:55.64 SPANNBAUER Tomasz KS Cracovia 1906 Kraków # 85 Sen MA II
7 s 1 1:56.14 FIGAT Kamil UKS Jedynka Bartoszyce # 87 U23 WN II
8 s 1 1:56.23 PLUTOWSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN II
9 s 1 1:56.77 SZMIT Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN II
10 s 1 1:57.70 SUŁOWSKI Mariusz WKS Wawel Kraków # 85 Sen MA III
11 s 1 1:57.99 PASZYŃSKI Piotr AZS Łódź 81 Sen LD III #
12 s 1 1:58.85 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 U23 MA III KOLODZIEJ Roman # 2
13 s 1 2:13.73 BŁAZIK Wojciech AZS AP Siedlce 86 U23 MZ --
1 s 2 1:54.49 TOMCZYK Piotr LUKS Boguszyce 87 U23 LD II B.D. 3
2 s 2 1:54.88 DACKA Patryk PLKS Gwda Piła # 88 U23 WP II #
3 s 2 1:56.27 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
5 s 2 1:56.43 DOMIŃSKI Adrian MKS Start Lublin # 87 U23 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. # Z/4832/11 2011 3
6 s 2 1:56.67 KAMIŃSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna # 88 U23 SL II B.D. # 3
7 s 2 1:56.68 KRAJEWSKI Marcin MKS Juvenia Białystok # 85 Sen PD II MYDLARZ Jerzy B.D. 3
8 s 2 1:57.59 DEMBIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS III
9 s 2 1:57.80 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U23 SK III KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
10 s 2 1:58.89 MICHALIK Krzysztof GKS Piast Gliwice # 85 Sen SL III #
11 s 2 1:59.92 PILARSKI Dominik MKL Szczecin 85 Sen ZP III
1 s 3 1:50.60 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 U23 ZP I OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
2 s 3 1:51.06 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK I JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
3 s 3 1:51.09 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN I
4 s 3 1:51.09 MARKS Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 81 Sen WN I
5 s 3 1:51.64 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 Sen LD I #
6 s 3 1:53.08 SITEK Grzegorz AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ II
7 s 3 1:53.30 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ II #
8 s 3 1:53.38 STOLC Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM II
9 s 3 1:55.52 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA II #
10 s 3 1:55.83 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U23 KP II
11 s 3 1:57.25 ADAMEJT Krystian KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III #
2 s 4 1:58.60 TRUSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III B.D. # 3
3 s 4 1:58.80 SUŁKOWSKI Jarosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 Sen KP III
4 s 4 1:59.09 MICHALAK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ III #
6 s 4 1:59.96 MIOTKE Damian KS Wejher Wejherowo # 88 U23 PM III
8 s 4 2:03.79 CHYLIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice 85 Sen SL --
9 s 4 2:04.26 GAŁUSZKA Rafał MOSiR Łaziska Górne # 84 Sen SL -- #
11 s 4 2:10.10 ŻYWEK Franciszek OKS Start Otwock 88 U23 MZ --
1 s 5 1:58.11 KOŚMIEJA Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 Sen KP III B.D. 3
2 s 5 1:58.17 SZAFRANIEC Szymon KS AZS AWF Poznań # 83 Sen WP III
6 s 5 2:02.09 RYMINIECKI Robert AZS Łódź 87 U23 LD --
8 s 5 2:03.11 GAŁĄZKIEWICZ Sebastian KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman 3
9 s 5 2:11.71 BOŃCZAK Bartosz ŁKS Łódź 87 U23 LD --
1 s 6 1:57.55 BERNACKI Władysław MKS Juvenia Białystok # 85 Sen PD III B.D. BEZ
2 s 6 1:58.88 ROGULA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS III
3 s 6 1:59.05 SOCHA Piotr AZS Łódź 86 U23 LD III
4 s 6 1:59.96 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ III #
5 s 6 2:01.51 ŚRODOŃ Tomasz LUKS Dwójka Namysłów 87 U23 OP III B.D.
6 s 6 2:01.98 WITECKI Janusz RKS Łódź 86 U23 LD III B.D. 3
7 s 6 2:03.02 KLONOWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP IV
9 s 6 2:08.32 CZAJA Emil KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -- WEGWERTH Włodzimierz Z/3938/11 2012 BEZ
2 s 7 2:06.30 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD -- #
5 s 7 2:08.94 PORĘBA Przemysław KS Cracovia 1906 Kraków # 86 U23 MA --
6 s 7 2:12.88 WÓJCIK Tomasz MLKS Baszta Bytów # 84 Sen PM --
8 s 7 2:17.54 ROBASZEK Paweł KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP --
7 s 10 2:12.75 SIELICKI Mariusz MKS Piast Głogów # 85 Sen DS --
3 s 11 2:08.83 ŚWIĘTEK Grzegorz MMKS Kędzierzyn Koźle # 86 U23 OP --
4 s 11 2:10.08 JĘDROWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP --
1 s 12 1:51.99 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
2 s 12 1:53.10 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP II #
3 s 12 1:55.29 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP II
4 s 12 1:55.33 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP II #
1500 m M
1 s 1 3:54.43 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań # 88 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
2 s 1 3:56.71 SPANNBAUER Tomasz KS Cracovia 1906 Kraków # 85 Sen MA II
3 s 1 3:57.24 DACKA Patryk PLKS Gwda Piła # 88 U23 WP II #
4 s 1 3:57.53 CHUCHAŁA Daniel LKB im. Braci Petk Lębork # 83 Sen PM II B.D. # Z/0536/12 2016 3
6 s 1 3:58.87 ROGULA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS II
7 s 1 3:59.49 MICHALIK Krzysztof GKS Piast Gliwice # 85 Sen SL II #
8 s 1 4:00.67 PLUTOWSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN II
9 s 1 4:00.86 KOŚMIEJA Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 Sen KP II B.D. 3
11 s 1 4:04.24 LABUDDA Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 Sen PM III BLASZKE Mirosław Z/2984/11 2014 BEZ
12 s 1 4:04.82 PIETRYNIAK Tomasz LKS Omega Kleszczów # 87 U23 LD III #
13 s 1 4:12.84 PILARSKI Dominik MKL Szczecin 85 Sen ZP --
1 s 2 3:59.38 SŁOMSKI Adam KS Warszawianka W-wa # 85 Sen MZ II
2 s 2 3:59.61 WAKULUK Adam KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II #
3 s 2 3:59.61 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U20 ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2020 M
4 s 2 4:00.06 MUŚLEWSKI Maciej niest. Poznań # 87 U23 WP II MOTYL Edward # Z/0640/11 2011 3
5 s 2 4:00.24 SEREJ Łukasz AZS UMCS Lublin 86 U23 LU II
6 s 2 4:00.41 MIOTKE Damian KS Wejher Wejherowo # 88 U23 PM II
7 s 2 4:00.51 TOMCZYK Piotr LUKS Boguszyce 87 U23 LD II B.D. 3
8 s 2 4:01.57 KONOPKA Tymoteusz AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB II
9 s 2 4:05.24 TEŚLUK Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD III
10 s 2 4:05.79 KACZMAR Paweł SL GKS Olsza Olszyna # 83 Sen DS III #
11 s 2 4:07.45 WRONOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III #
12 s 2 4:08.35 SUŁKOWSKI Jarosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 Sen KP III
13 s 2 4:12.78 TRUSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD -- B.D. # 3
1 s 3 3:48.62 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 U23 ZP I OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
2 s 3 3:51.14 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 80 Sen PD II B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
3 s 3 3:52.40 BERNACKI Władysław MKS Juvenia Białystok # 85 Sen PD II B.D. BEZ
4 s 3 3:52.51 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP II #
5 s 3 3:53.03 JANOTA Jan TS AKS Chorzów # 87 U23 SL II ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3207/11 2016 BEZ
6 s 3 3:53.99 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
7 s 3 3:56.09 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
8 s 3 3:56.19 PĘDZICH Bartłomiej MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ II
9 s 3 3:58.78 DEMBIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS II
10 s 3 4:01.14 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ II
11 s 3 4:02.70 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP III
2 s 4 4:03.56 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 U23 KP III WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
3 s 4 4:04.96 BAJSZTOK Mateusz AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB III #
5 s 4 4:06.87 GAŁUSZKA Rafał MOSiR Łaziska Górne # 84 Sen SL III #
7 s 4 4:07.60 KLONOWSKI Mateusz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP III
10 s 4 4:11.01 WRÓBLEWSKI Grzegorz KS Piaseczno 87 U23 MZ III
11 s 4 4:12.50 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA -- B.D. #
13 s 4 4:24.01 CZAJA Emil KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -- WEGWERTH Włodzimierz Z/3938/11 2012 BEZ
1 s 5 3:51.78 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
2 s 5 3:52.39 DELA Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
3 s 5 3:52.59 DWOJAK Paweł ULKS Lipinki 88 U23 MA II #
4 s 5 3:54.58 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U23 SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
5 s 5 3:55.75 BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U23 KP II B.D. # Z/1711/11 2020 1
6 s 5 3:56.48 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 84 Sen ZP II
7 s 5 3:58.78 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U23 MZ II #
9 s 5 4:03.13 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U23 WN III
10 s 5 4:09.54 ŁACH Piotr WKS Wawel Kraków # 88 U23 MA III
11 s 5 4:12.98 ŁUDZIK Piotr KUKS Remus Kościerzyna # 86 U23 PM -- #
1 s 6 3:50.85 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław # Z/2641/11 2020 2
2 s 6 4:01.08 KUBIAK Łukasz KB Geotermia Uniejów # 88 U23 LD II #
3 s 6 4:07.19 KOWALSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP III
6 s 6 4:14.94 PAWĘTA Sylwester LUKS PMOS Zduńska Wola 85 Sen LD -- FRYZE Aleksander BEZ
7 s 6 4:15.68 WITECKI Janusz RKS Łódź 86 U23 LD -- B.D. 3
10 s 6 4:18.24 KLONOWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP IV
11 s 6 4:22.94 WÓJCIK Tomasz MLKS Baszta Bytów # 84 Sen PM --
1 s 7 4:06.78 GĘBARA Rafał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA III
2 s 7 4:10.99 SOCHA Piotr AZS Łódź 86 U23 LD III
3 s 7 4:11.27 PÓŁROLA Maciej AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ III
4 s 7 4:12.80 RYMINIECKI Robert AZS Łódź 87 U23 LD --
5 s 7 4:13.22 CZARNOTA Tomasz IKS Olkusz # 88 U23 MA --
8 s 7 4:19.45 KOWALSKI Kamil MKS Start Lublin # 87 U23 LU -- B.D.
10 s 7 4:20.24 MARCINKIEWICZ Leszek RKS Łódź 83 Sen LD --
11 s 7 4:20.45 GRACZYK Adrian KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP -- B.D. BEZ
13 s 7 4:45.99 STACHOWIAK Damian OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP --
1 s 8 4:14.56 BOJKO Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP --
6 s 8 4:26.77 PRZYBYŁ Aron KKB Finisz Kalisz # 84 Sen WP --
7 s 8 4:27.91 BARTCZAK Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 84 Sen KP --
12 s 8 4:36.55 ROBASZEK Paweł KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP --
2 s 9 4:22.72 CHYLIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice 85 Sen SL --
5 s 9 4:31.59 PORĘBA Przemysław KS Cracovia 1906 Kraków # 86 U23 MA --
3 s 10 4:29.51 SOCHA Łukasz KKB MOSiR Krosno # 88 U23 PK --
1 s 12 4:20.51 DYKAS Damian ULKS Technik Trzcinica # 88 U23 PK -- B.D. 2
1 s 13 4:06.46 MOSZAK Szymon ZLKL Zielona Góra 84 Sen LB III
2 s 13 4:09.23 GĄSIORSKI Michał CWKS Resovia Rzeszów # 88 U23 PK III #
3 s 13 4:11.38 CHUDZICKI Adam KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP III WEGWERTH Włodzimierz # Z/5260/11 2012 3
4 s 13 4:12.96 SZAFRANIEC Szymon KS AZS AWF Poznań # 83 Sen WP --
3000 m M
1 s 1 8:01.50 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 Sen LD I KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2019 2
2 s 1 8:02.75 SNOCHOWSKI Rafał BKL Bełchatów # 83 Sen LD I
3 s 1 8:04.19 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 86 U23 ZP I JUNIEWICZ Andrzej # Z/0868/11 2020 MM
4 s 1 8:07.08 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
5 s 1 8:09.16 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA I #
6 s 1 8:09.24 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 U23 PD I KRÓL Zbigniew # Z/1685/11 2020 2
7 s 1 8:12.27 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 80 Sen PD I B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
8 s 1 8:16.42 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 81 Sen PD I B.D. Z/0139/13 2019 2
9 s 1 8:19.24 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 Sen PM II POBŁOCKI Piotr # Z/0673/11 2020 1
10 s 1 8:21.06 BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U23 KP II B.D. # Z/1711/11 2020 1
11 s 1 8:23.71 POKROP Hubert WKS Grunwald Poznań # 85 Sen WP II B.D. # Z/2488/11 2016 1
12 s 1 8:27.26 MUŚLEWSKI Maciej niest. Poznań # 87 U23 WP II MOTYL Edward # Z/0640/11 2011 3
13 s 1 8:28.19 DELA Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
14 s 1 8:28.71 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
15 s 1 8:28.88 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS II GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2020 M
16 s 1 8:38.12 DWOJAK Paweł ULKS Lipinki 88 U23 MA II #
17 s 1 8:47.92 PĘDZICH Bartłomiej MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ III
1 s 2 8:21.85 CHUCHAŁA Daniel LKB im. Braci Petk Lębork # 83 Sen PM II B.D. # Z/0536/12 2016 3
2 s 2 8:23.04 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
3 s 2 8:35.45 WAKULUK Adam KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II #
4 s 2 8:37.45 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U23 MZ II #
5 s 2 8:38.08 WOCH Daniel CKS Budowlani Częstochowa # 88 U23 SL II B.D. # 2
6 s 2 8:40.17 SEREJ Łukasz AZS UMCS Lublin 86 U23 LU II
7 s 2 8:42.22 BAJSZTOK Mateusz AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB II #
8 s 2 8:44.30 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań # 88 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
9 s 2 8:45.48 SZYMAŃSKI Tomasz MKS Siechnice # 86 U23 DS III B.D. # Z/3526/11 2020
11 s 2 8:48.75 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM III
12 s 2 8:51.14 ŁUDZIK Piotr KUKS Remus Kościerzyna # 86 U23 PM III #
13 s 2 8:53.02 PIETRYNIAK Tomasz LKS Omega Kleszczów # 87 U23 LD III #
14 s 2 8:55.95 ŁACH Piotr WKS Wawel Kraków # 88 U23 MA III
15 s 2 8:58.62 GĘBARA Rafał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA III
16 s 2 9:00.23 LABUDDA Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 Sen PM III BLASZKE Mirosław Z/2984/11 2014 BEZ
17 s 2 9:00.95 KACZMAR Paweł SL GKS Olsza Olszyna # 83 Sen DS III #
18 s 2 9:08.15 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA III B.D. #
19 s 2 9:12.08 TRUSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III B.D. # 3
20 s 2 9:20.41 TEŚLUK Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD --
1 s 3 8:35.88 SAJEK Marcin MLUKS Mokasyn Płoty # 85 Sen ZP II NADOLSKI Zbigniew # Z/5167/11 2018 2
2 s 3 8:42.86 JANOTA Jan TS AKS Chorzów # 87 U23 SL II ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3207/11 2016 BEZ
5 s 3 9:01.15 BOJKO Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP III
6 s 3 9:02.04 WRÓBLEWSKI Grzegorz KS Piaseczno 87 U23 MZ III
8 s 3 9:07.88 PRZYSIĘŻNY Oskar LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U23 PM III B.D. Z/0427/13 2016 2
9 s 3 9:10.39 CZARNOTA Tomasz IKS Olkusz # 88 U23 MA III
11 s 3 9:11.48 WRONOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III #
3 s 4 9:15.68 PRZYBYŁ Aron KKB Finisz Kalisz # 84 Sen WP --
5 s 4 9:23.75 PAWĘTA Sylwester LUKS PMOS Zduńska Wola 85 Sen LD -- FRYZE Aleksander BEZ
8 s 4 9:31.03 MARCINKIEWICZ Leszek RKS Łódź 83 Sen LD --
9 s 4 9:37.89 RODAK Patryk KKB MOSiR Krosno # 86 U23 PK --
11 s 4 9:49.61 GRACZYK Adrian KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP -- B.D. BEZ
12 s 4 9:53.44 WOLSKI Andrzej MLKS Olimpia Bytów # 88 U23 PM -- B.D.
13 s 4 10:01.99 SOCHA Łukasz KKB MOSiR Krosno # 88 U23 PK --
15 s 4 10:08.67 BARTCZAK Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 84 Sen KP --
17 s 4 10:24.79 STACHOWIAK Damian OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP --
2 s 5 9:41.53 CHWIEDUK Andrzej KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 U23 ZP --
2 s 6 8:56.44 MOSZAK Szymon ZLKL Zielona Góra 84 Sen LB III
4 s 6 9:11.97 CHUDZICKI Adam KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP III WEGWERTH Włodzimierz # Z/5260/11 2012 3
5 s 6 9:18.83 DYKAS Damian ULKS Technik Trzcinica # 88 U23 PK -- B.D. 2
6 s 6 9:33.70 WIŚNIEWSKI Bartłomiej KL Iskra Białogard # 86 U23 ZP --
110 m pł M
1 e 1 13.87 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP +2.6 M #
2 e 1 14.92 DZIEDZIC Sebastian KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +2.6 I
3 e 1 15.20 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN +2.6 II
1 e 2 13.99 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U23 KP +0.4 M B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
2 e 2 14.93 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS +0.4 I
3 e 2 14.95 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM +0.4 I
4 e 2 15.09 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce 87 U23 SK +0.4 II #
5 e 2 15.56 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U23 PD +0.4 II
1 e 3 14.53 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +1.9 I #
2 e 3 15.13 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS +1.9 II
3 e 3 16.92 SZCZUŻEWSKI Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP +1.9 -- #
1 f 1 13.84 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U23 KP -3.1 M B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
2 f 1 13.84 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP -3.1 M #
3 f 1 14.60 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -3.1 I #
4 f 1 14.82 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM -3.1 I
5 f 1 15.01 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce 87 U23 SK -3.1 II #
6 f 1 15.01 DZIEDZIC Sebastian KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -3.1 II
7 f 1 15.01 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS -3.1 II
8 f 1 15.26 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS -3.1 II