Koszalin 23.05.2009 Mityng Kwalifikacyjny |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.37 | KISIEL Ayla | UKS 19 Bojary Białystok # | 1992 | U18 | PD | +1.5 | II | SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0289/11, Z/0289/11 | 2014, 2016 | 1 | ||||||
2 | s | 1 | 12.66 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk | 1988 | U23 | PM | +1.5 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.10 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1992 | U18 | LU | +1.5 | III | MAKSYMIUK Zbigniew # | Z/0286/11 | 2024 | |||||||
4 | s | 1 | 13.28 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | +1.5 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.47 | NAMYSŁOWSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +1.5 | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 13.83 | KOSIBA Agnieszka | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U16 | ZP | +1.5 | V | # | |||||||||
7 | s | 1 | 13.89 | DUDA Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U14 | ZP | +1.5 | V | # | |||||||||
1 | s | 2 | 13.90 | CHEŁMINIAK Kamila | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U16 | ZP | +0.1 | V | # | |||||||||
2 | s | 2 | 14.10 | BOJKOWSKA Nikola | UKS Wieża Postomino | 1993 | U18 | ZP | +0.1 | -- | ROLBIECKI Janusz # | Z/1050/11 | 2012 | BEZ | ||||||
3 | s | 2 | 14.12 | JASIŃSKA Marta | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U16 | ZP | +0.1 | V | # | |||||||||
4 | s | 2 | 14.20 | RAKOWSKA Julia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | +0.1 | V | ||||||||||
1 | s | 3 | 14.35 | BOŁTUĆ Julia | UKS Sobieski Szczecinek | 1994 | U16 | ZP | +0.9 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 15.49 | JÓZEFÓW Klaudia | STS Pomerania Szczecinek # | 1996 | U14 | ZP | +0.9 | -- | # | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.42 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk | 1988 | U23 | PM | +2.7 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 25.71 | KISIEL Ayla | UKS 19 Bojary Białystok # | 1992 | U18 | PD | +2.7 | II | SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0289/11, Z/0289/11 | 2014, 2016 | 1 | ||||||
3 | s | 1 | 27.64 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | +2.7 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 27.82 | NAMYSŁOWSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +2.7 | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
5 | s | 1 | 29.87 | RAKOWSKA Julia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | +2.7 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 26.60 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot | 1989 | U23 | PM | +3.6 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 27.27 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +3.6 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 28.01 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +3.6 | IV | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 48.77 | CZARNOWSKA Joanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 60.78 | CHAŁUBEK Aleksandra | UKS Barnim Goleniów # | 1993 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
2 | 66.29 | MAŚLANKA Monika | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
3 | 67.01 | BOHDAN Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 1992 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||||
4 | 69.91 | PILARSKA Kinga | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:43.16 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:30.46 | WŁODKOWSKA Paulina | KL Bałtyk Koszalin | 1991 | U20 | ZP | IV | |||||||||||||
3 | 2:37.05 | ORŁOWSKA Magdalena | MLUKS Mokasyn Płoty | 1993 | U18 | ZP | -- | KECLER Szymon B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 2:39.40 | KULESZA Klaudia | MLUKS Mokasyn Płoty | 1992 | U18 | ZP | -- | KECLER Szymon | 4 | |||||||||||
5 | 2:42.08 | ŁUKASIEWICZ Ewelina | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U16 | ZP | -- | TOBOŁA Roman ROLBIECKI Janusz | , Z/0001/12 | , | ||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:45.94 | RYCHTER Antonina | MKL Szczecinek # | 1985 | Sen | ZP | III | TOBOŁA Roman # | Z/0788/11 | 2014 | 2 | |||||||||
2 | 10:46.21 | OSTROWSKA Aleksandra | UKS Jedynka Szczecinek | 1991 | U20 | ZP | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 10:55.37 | PASZKO Jolanta | STS Pomerania Szczecinek # | 1991 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||||
4 | 11:04.14 | WERESZKA Paulina | UKS Jedynka Szczecinek | 1991 | U20 | ZP | III | B.D. | 3 | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.79 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.0 | III | # | |||||||||||
2 | 16.06 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.0 | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.59 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot | 1989 | U23 | PM | +1.0 | II | # | |||||||||
1 | s | 2 | 15.58 | MICHALSKA Alicja | MKL Szczecin # | 1990 | U20 | ZP | +2.2 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | s | 2 | 16.59 | WAJS Paulina | STS Pomerania Szczecinek | 1991 | U20 | ZP | +2.2 | III | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.50 | BOLECHOWSKA Elżbieta | UKS Sobieski Szczecinek | 1990 | U20 | ZP | IV | B.D. | 4 | |||||||||||
2 | 1.40 | MOĆKO Izabela | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
4.54 | DUDA Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U14 | ZP | +1.1 | V | # | ||||||||||||
5.21 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot | 1989 | U23 | PM | +1.9 | III | # | ||||||||||||
5.50 | WITCZAK Żaneta | ULKS Tychowo | 1991 | U20 | ZP | +0.3 | II | |||||||||||||
1 | 5.65 | MACHCIŃSKA Monika | ULKS Tychowo | 1991 | U20 | ZP | +2.0 | II | ||||||||||||
2 | 5.53 | DUDA Alicja | STS Pomerania Szczecinek | 1991 | U20 | ZP | +1.9 | II | ||||||||||||
3 | 5.52 | WITCZAK Żaneta | ULKS Tychowo | 1991 | U20 | ZP | +3.0 | II | ||||||||||||
4 | 5.37 | KRAUCZUNAS Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +0.5 | III | # | |||||||||||
5 | 5.37 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot | 1989 | U23 | PM | +2.5 | III | # | |||||||||||
6 | 5.28 | ZIELEZIŃSKA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | 0.0 | III | ||||||||||||
7 | 4.95 | JAS Ewa | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | +0.3 | IV | ||||||||||||
8 | 4.90 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1992 | U18 | LU | +2.0 | IV | MAKSYMIUK Zbigniew # | Z/0286/11 | 2024 | |||||||||
9 | 4.72 | DUDA Aleksandra | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U14 | ZP | +2.8 | V | # | |||||||||||
10 | 4.65 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot | 1992 | U18 | PM | +0.6 | -- | ||||||||||||
11 | 4.42 | KOSIBA Agnieszka | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U16 | ZP | +1.8 | -- | # | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.27 | KOPACZEWSKA Renata | LLKS Pomorze Stargard | 1990 | U20 | ZP | +0.4 | III | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
8.38 | FURMANEK Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | -- | ||||||||||||||
1 | 11.28 | KAMIŃSKA Magda | LKS Jantar Ustka | 1991 | U20 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
4 | 6.25 | BUCA Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 31.57 | KOŃKO Joanna | KS Żak Wałcz | 1994 | U16 | ZP | V | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/4700/11 | 2014 | BEZ | |||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 51.13 | MALINOWSKA Sandra | KS Podlasie Białystok # | 1993 | U18 | PD | I | B.D. # | 2 | |||||||||||
2 | 37.22 | GÓRNA Agnieszka | LLKS Pomorze Stargard | 1992 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
3 | 31.17 | CHYŁA Patrycja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 48.21 | SIENKIEWICZ Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1991 | U20 | MZ | I | B.D. # | 1 | |||||||||||
2 | 42.04 | MALINOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 41.42 | WALKUSZ Dominika | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||||
4 | 38.64 | JĘCHOREK Monika | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
5 | 38.33 | CHYŁA Patrycja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
6 | 33.56 | PROĆ Adrianna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||||
7 | 24.70 | BARAN Katarzyna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
8 | 23.18 | BOJKOWSKA Nikola | UKS Wieża Postomino | 1993 | U18 | ZP | -- | ROLBIECKI Janusz # | Z/1050/11 | 2012 | BEZ | |||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.83 | MAKAJ Mateusz | SL Olimpia Poznań # | 1991 | U20 | WP | +3.8 | I | B.D. # | |||||||||
2 | s | 1 | 11.21 | TOMICKI Tomasz | UKS Barnim Goleniów | 1992 | U18 | ZP | +3.8 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.22 | KUŹMIŃSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | +3.8 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.54 | SKWIERAWSKI Cezary | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1991 | U20 | PM | +3.8 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.55 | WOJCIECHOWSKI Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1993 | U18 | ZP | +3.8 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 11.56 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +3.8 | III | # | |||||||||
7 | s | 1 | 11.59 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | +3.8 | III | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | |||||||
1 | s | 2 | 11.75 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek # | 1993 | U18 | ZP | +2.2 | III | JUNIEWICZ Jakub B.D. # | Z/0786/11 | 2020 | 2 | ||||||
2 | s | 2 | 11.93 | ANDERS Rafał | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | +2.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.15 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U18 | PM | +2.2 | IV | # | |||||||||
4 | s | 2 | 12.23 | ŁUMKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U16 | PM | +2.2 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 12.38 | KASIŃSKI Tomasz | UKS Wieża Postomino | 1994 | U16 | ZP | +2.2 | V | ||||||||||
6 | s | 2 | 12.70 | BRUSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | +2.2 | V | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.63 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | +1.4 | III | ||||||||||
2 | s | 3 | 11.68 | PAZDERSKI Marcin | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U20 | ZP | +1.4 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | s | 3 | 11.83 | ŚLEDŹ Bartłomiej | STS Pomerania Szczecinek | 1992 | U18 | ZP | +1.4 | IV | # | |||||||||
4 | s | 3 | 12.49 | DALECKI Łukasz | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 12.65 | PAZDERSKI Piotr | UKS Jedynka Szczecinek | 1991 | U20 | ZP | +1.4 | -- | TOBOŁA Roman | BEZ | ||||||||
6 | s | 3 | 12.92 | NOWAK Piotr | SKLA Słupsk | 1990 | U20 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 11.80 | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | 0.0 | IV | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/1798/11 | 2021 | |||||||
2 | s | 4 | 12.71 | NIŻYŃSKI Włodzimierz | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | s | 4 | 12.76 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | U23 | ZP | 0.0 | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.74 | MAKAJ Mateusz | SL Olimpia Poznań # | 1991 | U20 | WP | +2.6 | I | B.D. # | |||||||||
2 | s | 1 | 22.11 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U18 | WP | +2.6 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 22.48 | KUŹMIŃSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | +2.6 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 22.50 | TOMICKI Tomasz | UKS Barnim Goleniów | 1992 | U18 | ZP | +2.6 | II | ||||||||||
5 | s | 1 | 22.76 | PLESIAK Jakub | LLKS Pomorze Stargard | 1992 | U18 | ZP | +2.6 | II | B.D. | 3 | ||||||||
6 | s | 1 | 23.47 | WOJCIECHOWSKI Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1993 | U18 | ZP | +2.6 | III | ||||||||||
7 | s | 1 | 24.07 | SKWIERAWSKI Cezary | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1991 | U20 | PM | +2.6 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 23.63 | UZAR Dariusz | SKLA Słupsk | 1990 | U20 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 23.66 | BECKER Dominik | LLKS Pomorze Stargard | 1992 | U18 | ZP | +1.5 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 23.70 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -0.7 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 24.02 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 24.17 | ANDERS Rafał | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | -0.7 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 24.23 | KACPRZAK Michał | LKS Jantar Ustka | 1991 | U20 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 24.87 | KASIŃSKI Tomasz | UKS Wieża Postomino | 1994 | U16 | ZP | -0.7 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 23.79 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | +1.5 | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | |||||||
3 | s | 3 | 23.98 | JUNIEWICZ Jakub | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | +1.5 | IV | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/1798/11 | 2021 | |||||||
4 | s | 3 | 26.16 | NOWAK Piotr | SKLA Słupsk | 1990 | U20 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 38.90 | BONOWICZ Krystian | LUKS Wieża Postomino # | 1994 | U16 | ZP | III | ROLBIECKI Janusz # | Z/1046/11 | 2013 | 2 | |||||||||
2 | 38.92 | STRYSZYK Przemysław | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 40.33 | KOBUS Paweł | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.93 | BOCIĄG Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | II | |||||||||||||
2 | 51.05 | KUĆ Wojciech | OŚ AZS Poznań # | 1988 | U23 | WP | III | |||||||||||||
3 | 55.79 | JAGIELSKI Piotr | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:57.58 | BULCZAK Marek | UKS Sobieski Szczecinek | 1990 | U20 | ZP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 2:00.50 | JEROMIN Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 2:03.01 | WÓJCICKI Jakub | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1990 | U20 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:05.12 | SASIN Emil | KL Bałtyk Koszalin | 1990 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:14.20 | RĄBEL Paweł | UKS Jedynka Szczecinek | 1991 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:16.20 | DROZD Mariusz | UKS Jedynka Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | -- | TOBOŁA Roman | Z/0782/11 | 2011 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 2:10.83 | WOŹNY Marcin | UKS Jedynka Szczecinek | 1990 | U20 | ZP | -- | TOBOŁA Roman # | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 2:19.58 | DZIUBA Filip | UKS Jedynka Szczecinek | 1994 | U16 | ZP | -- | B.D. | 5 | |||||||||
2 | 2:30.65 | A A | UKS Jedynka Szczecinek | 1995 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:58.34 | RUDNIK Damian | BKS Bydgoszcz # | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:48.57 | KUJAWSKI Łukasz | GKS Żukowo # | 1988 | U23 | PM | I | B.D. # | Z/1513/11 | 2021 | 2 | |||||||||
2 | 3:54.81 | POKROP Hubert | WKS Grunwald Poznań | 1985 | Sen | WP | II | # | ||||||||||||
3 | 3:56.42 | ZALEWSKI Krystian | UKS Barnim Goleniów | 1989 | U23 | ZP | II | KOSTRZEBA Jacek | Z/1331/11 | 2024 | MM | |||||||||
4 | 3:58.18 | LANCMAN Michał | Fizjosport Szczecin # | 1990 | U20 | ZP | II | B.D. GRUDZIECKI Piotr | , Z/4523/11 | , 2021 | ||||||||||
5 | 4:02.38 | MATUŁA Adam | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1983 | Sen | KP | III | DELIŃSKI Henryk # | Z/2192/11 | 2014 | 2 | |||||||||
6 | 4:02.79 | SKOCELAS Grzegorz | SKLA Słupsk | 1990 | U20 | PM | III | |||||||||||||
7 | 4:04.22 | SŁAWIŃSKI Damian | LKS Zorza Gdynia # | 1987 | U23 | PM | III | WALENDZIAK Renata | Z/2251/11 | 2021 | 3 | |||||||||
8 | 4:04.47 | KNIACHNICKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||||
9 | 4:06.71 | HERING Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom | 1991 | U20 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/4205/11 | 2011 | BEZ | |||||||||
10 | 4:24.00 | GÓRECKI Mateusz | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
2 | 16.42 | ŚLEDŹ Bartłomiej | STS Pomerania Szczecinek | 1992 | U18 | ZP | +5.4 | IV | # | |||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.52 | STYPA Wojciech | STS Pomerania Szczecinek | 1990 | U20 | ZP | +5.4 | II | # | |||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | 63.32 | WOŹNIAK Michał | MLKS Baszta Bytów | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.55 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 1990 | U20 | KP | II | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 59.45 | STĘPNIEWSKI Piotr | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | REKOWSKI Mateusz | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 1.70 | ŁUMKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||||
5 | 1.65 | DĄBROWSKI Piotr | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||||
6 | 1.65 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | U23 | ZP | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | ||||||||||
3 | = | 1.65 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
3 | = | 1.65 | FLAK Gracjan | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
5.57 | KOSTRZEWSKI Mateusz | LLKS Pomorze Stargard | 1992 | U18 | ZP | +1.2 | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
5.77 | KONOPKA Lucjan | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +0.7 | -- | |||||||||||||
6.23 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +0.9 | IV | # | ||||||||||||
6.31 | CZUPIEL Paweł | STS Pomerania Szczecinek | 1985 | Sen | ZP | +0.1 | III | |||||||||||||
1 | 6.69 | CZUPIEL Paweł | STS Pomerania Szczecinek | 1985 | Sen | ZP | +2.3 | III | ||||||||||||
2 | 6.63 | STYPA Wojciech | STS Pomerania Szczecinek | 1990 | U20 | ZP | +0.5 | III | # | |||||||||||
3 | 6.26 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +2.1 | IV | # | |||||||||||
4 | 6.04 | KONOPKA Lucjan | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +3.0 | IV | ||||||||||||
5 | 6.01 | KOSTRZEWSKI Mateusz | LLKS Pomorze Stargard | 1992 | U18 | ZP | +3.4 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
6 | 5.54 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | U23 | ZP | +0.6 | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | |||||||||
8 | 5.29 | BRUSKI Marcin | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1994 | U16 | PM | -0.1 | -- | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
14.82 | MODELSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | +0.4 | I | |||||||||||||
1 | 15.05 | MODELSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | +3.1 | I | ||||||||||||
2 | 13.05 | CZUPIEL Paweł | STS Pomerania Szczecinek | 1985 | Sen | ZP | +2.5 | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.72 | REINHARDT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 13.44 | KUBYLIS Piotr | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.15 | ŁASZCZ Bartosz | UKS Barnim Goleniów | 1990 | U20 | ZP | II | |||||||||||||
2 | 13.38 | BONDARENKO Krystian | LKS Fenix Słupsk # | 1991 | U20 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4497/11 | 2022 | M | |||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.12 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U23 | LU | I | # | ||||||||||||
2 | 14.88 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
3 | 12.41 | PIOTROWSKI Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1966 | Masters | ZP | III | SZPAK Mieczysław B.D. | Z/4705/21, Z/0365/19 | 2021, 2019 | BEZ | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.99 | TRZESZCZKOWSKI Stanisław | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
2 | 44.37 | PARTYKA Dawid | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||||
3 | 33.82 | KOT Tomasz | LLKS Pomorze Stargard | 1994 | U16 | ZP | V | |||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.48 | CIEŚLAK Damian | KS Żak Wałcz | 1990 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 42.34 | BĄCZEK Rene | KS Żak Wałcz | 1991 | U20 | ZP | IV | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.25 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1989 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 44.92 | STERNICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1989 | U23 | PM | III | |||||||||||||
3 | 44.27 | FURMAŃCZYK Paweł | LLKS Pomorze Stargard | 1989 | U23 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 32.24 | PIOTROWSKI Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1966 | Masters | ZP | -- | SZPAK Mieczysław B.D. | Z/4705/21, Z/0365/19 | 2021, 2019 | BEZ | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.17 | PIETRAŚ Krzysztof | SKLA Słupsk | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
2 | 39.34 | JANIKOWSKI Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 1994 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.97 | WIELICHOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 47.03 | SUBKOWSKI Bartłomiej | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 70.51 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 47.33 | KACA Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||||
3 | 41.55 | STYPA Wojciech | STS Pomerania Szczecinek | 1990 | U20 | ZP | IV | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.4346528053284 sekund |