Bydgoszcz 21.06.2009 Mityng Kwalifikacyjny |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.65 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | -0.8 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.80 | URBANIAK Natalia | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1990 | U20 | KP | -0.8 | III | B.D. | 3 | ||||||||
3 | e | 1 | 12.88 | ŻUBERNIK Joanna | GKS Olimpia Grudziądz | 1992 | U18 | KP | -0.8 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.92 | CHRAPIŃSKA Katarzyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | -0.8 | III | # | |||||||||
5 | e | 1 | 12.97 | ZDROJEWSKA Paulina | MKL Toruń # | 1993 | U18 | KP | -0.8 | III | # | |||||||||
6 | e | 1 | 14.12 | ZALAS Sandra | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -0.8 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | e | 2 | 12.67 | PIEŁOWSKA Roma | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | +1.5 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | e | 2 | 13.23 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | +1.5 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.96 | SZATKOWSKA Patrycja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | +1.5 | III | ||||||||||
3 | e | 2 | 13.11 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +1.5 | III | # | |||||||||
5 | e | 2 | 13.71 | MANEROWSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | +1.5 | IV | ||||||||||
6 | e | 2 | 14.34 | KOLAŃCZYK Malwina | KS Żak Wałcz | 1993 | U18 | ZP | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 13.08 | ZALEWSKA Martyna | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +2.6 | III | # | |||||||||
2 | e | 3 | 13.46 | ROLIŃSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1995 | U16 | WP | +2.6 | IV | # | |||||||||
3 | e | 3 | 13.46 | SZEWCZYK Jadwiga | MKL Toruń | 1992 | U18 | KP | +2.6 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
4 | e | 3 | 13.50 | PLISZKA Julia | KS Wda Świecie | 1990 | U20 | KP | +2.6 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | e | 3 | 13.64 | TEKLIŃSKA Ewa | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | +2.6 | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
6 | e | 3 | 14.53 | PIETRASZEWSKA Ewelina | UKS Gimpas Pasłęk | 1995 | U16 | WN | +2.6 | -- | # | |||||||||
1 | e | 4 | 13.34 | RZEŹNIK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | +0.1 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 13.79 | DRĄŻCZYK Sara | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | +0.1 | IV | ||||||||||
3 | e | 4 | 13.80 | BIESEK Katarzyna | KS Wda Świecie | 1994 | U16 | KP | +0.1 | IV | ||||||||||
4 | e | 4 | 13.86 | TUNIEWICZ Katarzyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +0.1 | V | B.D. # | 1 | ||||||||
5 | e | 4 | 13.95 | FRONTCZAK Monika | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | +0.1 | V | # | |||||||||
6 | e | 4 | 14.15 | LEWANDOWSKA Anna | MKL Toruń | 1997 | U14 | KP | +0.1 | V | ||||||||||
7 | e | 4 | 14.21 | PSTRONGOWSKA Justyna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | +0.1 | V | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 25.57 | KOBRYŚ Karolina | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1993 | U18 | WP | +2.3 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 26.07 | CHRAPIŃSKA Katarzyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | +2.3 | II | # | |||||||||
3 | e | 1 | 26.13 | PIEŁOWSKA Roma | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | +2.3 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | e | 1 | 26.20 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata | AZS UMCS Lublin # | 1992 | U18 | LU | +2.3 | II | MAKSYMIUK Zbigniew # | Z/0286/11 | 2024 | |||||||
5 | e | 1 | 26.30 | KALINOWSKA Zuzanna | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | +2.3 | III | ||||||||||
6 | e | 1 | 28.59 | HAWRYLUK Małgorzata | MKS Junior Złocieniec | 1992 | U18 | ZP | +2.3 | -- | ||||||||||
7 | e | 1 | 28.69 | ZALAS Sandra | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | +2.3 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | e | 2 | 27.00 | SZATKOWSKA Patrycja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | +1.4 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 27.77 | BARTKOWSKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 1992 | U18 | KP | +1.4 | IV | ||||||||||
3 | e | 2 | 28.07 | RUSS Julita | LUKS Serock # | 1992 | U18 | KP | +1.4 | IV | SCHULZ Stanisław # | Z/1170/19 | 2024 | |||||||
4 | e | 2 | 28.66 | RUSINEK Monika | UKB Szubin | 1993 | U18 | KP | +1.4 | -- | # | |||||||||
5 | e | 2 | 29.20 | MICHAŁEK Aleksandra | KS Gwardia Piła | 1993 | U18 | WP | +1.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 27.16 | MICHALSKA Jagoda | KS Gwardia Piła | 1994 | U16 | WP | +2.6 | III | ||||||||||
2 | e | 3 | 27.22 | WOJCIECHOWSKA Sara | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +2.6 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 28.15 | PLISZKA Julia | KS Wda Świecie | 1990 | U20 | KP | +2.6 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | e | 3 | 29.62 | PSTRONGOWSKA Justyna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | +2.6 | V | ||||||||||
5 | e | 3 | 30.37 | PIETRASZEWSKA Ewelina | UKS Gimpas Pasłęk | 1995 | U16 | WN | +2.6 | -- | # | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 58.32 | BŁASZKOWSKA Anna | MKL Toruń | 1992 | U18 | KP | II | MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 59.76 | GRZEBIŃSKA Sabina | KS Wda Świecie | 1993 | U18 | KP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 62.50 | BUCHAJCZYK Anna | KS Gwardia Piła | 1995 | U16 | WP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 62.63 | ZDRALEK Katarzyna | UKB Szubin | 1991 | U20 | KP | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 66.44 | FIEDOROWICZ Agata | KS Gwardia Piła | 1995 | U16 | WP | V | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 1 | 66.44 | STANKIEWICZ Aneta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U14 | KP | V | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2:19.64 | KAŹMIERCZAK Katarzyna | PLKS Gwda Piła | 1992 | U18 | WP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 2:19.89 | ZABOROWSKA Ewa | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U18 | PM | III | WALCZAK Mariusz | Z/0713/11 | 2013 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 2:21.42 | NOWAK Katarzyna | PLKS Gwda Piła | 1994 | U16 | WP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 2:21.49 | KNIEWEL Angelika | KS Wda Świecie | 1992 | U18 | KP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 2:24.70 | NOWICKA Amanda | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 2:42.35 | KARNAS Kinga | UKS Czapla Białe Błota | 1994 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4:33.35 | SZENK Marta | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1980 | Sen | KP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 4:57.17 | ANTOSIK Karolina | PLKS Gwda Piła | 1993 | U18 | WP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 4:58.88 | KIJEWSKA Katarzyna | MUKL Brodnica | 1991 | U20 | KP | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 5:02.40 | NOWACKA Daria | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 5:15.82 | JANKOWSKA Katarzyna | NKS Nowe Miasto Lubawskie # | 1993 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 5:19.35 | DUSZYŃSKA Amanda | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.88 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | -0.3 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 16.66 | SZPEJANKOWSKA Agnieszka | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U16 | KP | -0.3 | III | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.64 | ZDROJEWSKA Paulina | MKL Toruń # | 1993 | U18 | KP | -0.3 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 14.95 | KOLCZYŃSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | -0.3 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 15.27 | LANGOWSKA Magdalena | LKS Zantyr Sztum | 1993 | U18 | PM | -0.3 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 15.31 | WITKOWSKA Ewelina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | -0.3 | II | # | |||||||||
5 | f | 1 | 15.61 | PIĄTKOWSKA Paula | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | -0.3 | II | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.10 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | Sen | PM | -1.3 | I | # | |||||||||
1 | f | 1 | 15.05 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U23 | KP | -1.3 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 15.18 | ZIÓŁKOWSKA Weronika | GKS Olimpia Grudziądz | 1991 | U20 | KP | -1.3 | II | # | |||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.65 | PAWLAK Sandra | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 51.18 | ZIARNECKA Magdalena | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 53.12 | REINKE Martyna | UKB Szubin | 1995 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 53.43 | MICHALCZAK Alicja | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 60.27 | KOPYCKA Monika | KS Podlasie Białystok # | 1989 | U23 | PD | I | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 61.59 | WLEKLIŃSKA Dagna | MKL Toruń | 1988 | U23 | KP | I | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/2411/11 | 2018 | 2 | |||||||
3 | e | 1 | 65.87 | WITKOWSKA Ewelina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 66.43 | JANDZISZAK Aleksandra | MKS Junior Złocieniec | 1992 | U18 | ZP | III | |||||||||||
5 | e | 1 | 66.73 | PARFIENIUK Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 67.90 | KOLCZYŃSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | III | |||||||||||
7 | e | 1 | 69.33 | DOMBROWSKA Tamara | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | IV | |||||||||||
8 | e | 1 | 74.59 | WOJTASIŃSKA Milena | KS Wda Świecie | 1993 | U18 | KP | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.70 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum | 1991 | U20 | PM | I | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | |||||||
2 | f | 1 | 1.67 | KALINOWSKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1990 | U20 | KP | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.55 | MAKARA Dominika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 1.55 | FURMAŃSKA Edyta | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.50 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.45 | MAĆKOWIAK Klaudia | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.00 | MICHALSKA Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1989 | U23 | KP | M | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.00 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | M | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 3.90 | KRUPIŃSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U18 | MA | M | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.80 | DĘBSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1985 | Sen | LU | M | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 3.40 | WARAWĄSOWSKA Paula | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | I | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 3.00 | NYCZ Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 2.90 | TUZ Linda | KL Gdynia | 1996 | U14 | PM | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 2.80 | MADZIA Karolina | UKS Olimp Mazańcowice | 1993 | U18 | SL | III | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.12 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | Sen | PM | +1.4 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.43 | BOROWSKA Agnieszka | LKS Zantyr Sztum | 1991 | U20 | PM | -0.9 | II | SZPALERSKI Adam # | Z/0612/11 | 2015 | M | ||||||
3 | f | 1 | 5.20 | KUCZMA Dorota | GKS Olimpia Grudziądz | 1992 | U18 | KP | +1.0 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.11 | LANGOWSKA Magdalena | LKS Zantyr Sztum | 1993 | U18 | PM | +1.0 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.97 | STUCZYŃSKA Karolina | KS Wda Świecie | 1993 | U18 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.92 | RZEŹNIK Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1994 | U16 | KP | +0.6 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.61 | ZALEWSKA Martyna | MKL Toruń | 1994 | U16 | KP | +0.9 | V | # | |||||||||
8 | f | 1 | 4.44 | CZAJKOWSKA Kinga | KS Gwardia Piła | 1992 | U18 | WP | +0.6 | -- | # | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.21 | RZĄDKOWSKA Alicja | KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego # | 1991 | U20 | MZ | -0.5 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | f | 1 | 11.03 | KUCZMA Dorota | GKS Olimpia Grudziądz | 1992 | U18 | KP | -1.3 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.71 | KALINOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1991 | U20 | KP | +0.2 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 10.58 | CZEKALSKA Anna | UKS Cyprianka | 1991 | U20 | KP | +1.3 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
5 | f | 1 | 10.51 | CICHOCKA Dagmara | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +0.3 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 10.15 | JAS Ewa | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | -0.9 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 8.85 | KUBACKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.64 | KANIEWSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1990 | U20 | KP | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.84 | ROGALSKA Daria | BKS Bydgoszcz | 1989 | U23 | KP | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 13.36 | KALINOWSKA Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U18 | SL | I | B.D. | 1 | |||||||||
4 | f | 1 | 10.66 | KMINIKOWSKA Agnieszka | KS Wda Świecie | 1991 | U20 | KP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.60 | RESZKA Małgorzata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1989 | U23 | KP | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 8.13 | LEŚNIEWSKA Monika | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 28.33 | KUBACKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 26.02 | ANTOSZEWSKA Andżelika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U16 | KP | V | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.15 | KALINOWSKA Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U18 | SL | III | B.D. | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 30.14 | FISCHER Weronika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | IV | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.09 | KOŃKO Joanna | KS Żak Wałcz | 1994 | U16 | ZP | IV | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/4700/11 | 2014 | BEZ | |||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 59.48 | SZEWA Magdalena | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1990 | U20 | KP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 55.96 | JANKOWSKA Anna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U20 | KP | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 46.13 | ŁASKA Agata | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 29.86 | DZIOCH Alicja | KS Żak Wałcz | 1990 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.34 | BEDNAREK Agata | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U18 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 35.47 | PROĆ Adrianna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 31.69 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot | 1992 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 23.54 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | -- | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.93 | OLSZEWSKI Remigiusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1992 | U18 | KP | -0.4 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 11.06 | KLUCZYŃSKI Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U18 | KP | -0.4 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
3 | e | 1 | 11.40 | MYŚLIWIEC Seweryn | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1990 | U20 | KP | -0.4 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | e | 1 | 11.42 | MYSZKOWSKI Bartłomiej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | -0.4 | III | ||||||||||
5 | e | 1 | 11.43 | CHODYRA Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1991 | U20 | KP | -0.4 | III | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.12 | JAWORSKI Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | -1.5 | II | # | |||||||||
2 | e | 2 | 11.72 | GRUBALSKI Dawid | LKS Lubawa | 1992 | U18 | WN | -1.5 | III | # | |||||||||
3 | e | 2 | 11.82 | KOŃKA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -1.5 | IV | # | |||||||||
4 | e | 2 | 11.92 | DRESZLER Szymon | LKS Lubawa | 1992 | U18 | WN | -1.5 | IV | # | |||||||||
5 | e | 2 | 12.00 | PRZYSTALSKI Michał | KL Kopernik Toruń | 1993 | U18 | KP | -1.5 | IV | MAŃKOWSKI Bogumił | Z/3913/11 | 2012 | 2 | ||||||
1 | e | 3 | 11.22 | PŁACZEK Łukasz | SKLA Sopot # | 1983 | Sen | PM | +0.8 | II | # | |||||||||
2 | e | 3 | 11.49 | TADEJA Mikołaj | KS Wda Świecie | 1992 | U18 | KP | +0.8 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 11.77 | RATAJCZAK Mateusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
4 | e | 3 | 11.88 | JAGUSCH Miłosz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | +0.8 | IV | # | |||||||||
5 | e | 3 | 12.04 | BELT Marcin | KS Wda Świecie | 1992 | U18 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
6 | e | 3 | 12.18 | FRANKIEWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
7 | e | 3 | 12.38 | SOWA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 12.37 | WITULSKI Maciej | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | -0.2 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 13.11 | WEIWER Michał | MKL Toruń | 1996 | U14 | KP | -0.2 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 22.08 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U18 | WP | +1.7 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 23.18 | TADEJA Mikołaj | KS Wda Świecie | 1992 | U18 | KP | +1.7 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 23.59 | MAJEWSKI Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | +1.7 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 23.72 | DRESZLER Szymon | LKS Lubawa | 1992 | U18 | WN | +1.7 | IV | # | |||||||||
5 | e | 1 | 23.79 | TRZCIŃSKI Mariusz | MKL Toruń | 1985 | Sen | KP | +1.7 | -- | ||||||||||
6 | e | 1 | 24.27 | GŁOWACKI Rafał | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | +1.7 | IV | ||||||||||
7 | e | 1 | 24.36 | TREPKOWSKI Krystian | UKS Czapla Białe Błota | 1992 | U18 | KP | +1.7 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 24.17 | JANKOWSKI Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | +2.8 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 24.79 | ŚWIĄTKOWSKI Przemysław | UKB Szubin | 1994 | U16 | KP | +2.8 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | e | 2 | 25.00 | STODOLNY Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +2.8 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | e | 2 | 25.25 | PLESS Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +2.8 | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 47.45 | KRZEWINA Jakub | OŚ AZS Poznań # | 1989 | U23 | WP | I | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 49.26 | KURDELSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1990 | U20 | KP | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | e | 1 | 49.77 | KRAWCZYK Szymon | WKS Śląsk Wrocław # | 1988 | U23 | DS | II | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 49.90 | SZIMELPFENIG Zbigniew | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 50.48 | DACKA Patryk | PLKS Gwda Piła | 1988 | U23 | WP | II | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 51.54 | MATUŁA Adam | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1983 | Sen | KP | III | DELIŃSKI Henryk # | Z/2192/11 | 2014 | 2 | |||||||
7 | e | 1 | 51.79 | STACHOWSKI Rafał | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 51.80 | JARMOŁOWICZ Jakub | PLKS Gwda Piła | 1993 | U18 | WP | III | |||||||||||
1 | e | 2 | 52.23 | TOCHA Patryk | PLKS Gwda Piła | 1991 | U20 | WP | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 52.52 | TRĄBSKI Przemysław | PLKS Gwda Piła | 1991 | U20 | WP | III | |||||||||||
3 | e | 2 | 52.57 | DYJECIŃSKI Adrian | LKS Vectra Włocławek # | 1992 | U18 | KP | III | WIERZBICKI Dariusz B.D. | Z/3680/11 | BEZ | ||||||||
4 | e | 2 | 53.74 | PAWELSZCZAK Marcin | PLKS Gwda Piła | 1990 | U20 | WP | IV | |||||||||||
5 | e | 2 | 54.25 | ZAWISTOWSKI Krzysztof | PLKS Gwda Piła | 1991 | U20 | WP | IV | |||||||||||
6 | e | 2 | 54.39 | LESZCZYŃSKI Jacek | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1990 | U20 | KP | IV | |||||||||||
1 | e | 3 | 51.84 | KOWALSKI Łukasz | LKS Lubawa | 1992 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | e | 3 | 52.43 | KAŁA Tomasz | GKS Olimpia Grudziądz | 1990 | U20 | KP | III | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 52.48 | POPŁAWSKI Tomasz | KS Żak Wałcz | 1992 | U18 | ZP | III | |||||||||||
4 | e | 3 | 53.81 | JEZIORSKI Sławomir | GKS Olimpia Grudziądz | 1990 | U20 | KP | IV | |||||||||||
5 | e | 3 | 54.75 | ZAREMBA Adam | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
6 | e | 3 | 54.87 | MELLER Marcin | MKL Toruń | 1985 | Sen | KP | -- | |||||||||||
7 | e | 3 | 55.93 | BUŚ Szymon | LKS Ostromecko | 1992 | U18 | KP | -- | STANKIEWICZ Błażej STANISLAWSKI Krzysztof # | Z/0180/11 | 2017 | BEZ | |||||||
1 | e | 4 | 54.02 | ĆWIKŁA Filip | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | IV | |||||||||||
2 | e | 4 | 54.51 | MIKOŁAJCZAK Sebastian | PLKS Gwda Piła | 1994 | U16 | WP | IV | |||||||||||
3 | e | 4 | 54.65 | KARNAS Tomasz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
4 | e | 4 | 54.70 | KOTŁOWSKI Bartosz | LKS Ostromecko | 1992 | U18 | KP | IV | STANKIEWICZ Błażej B.D. # | Z/0181/11 | 2019 | 2 | |||||||
5 | e | 4 | 54.77 | BANASZCZYK Michał | PLKS Gwda Piła | 1994 | U16 | WP | V | # | ||||||||||
6 | e | 4 | 57.61 | GOLUCH Mateusz | UKS Gimpas Pasłęk | 1990 | U20 | WN | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 49.83 | ORZECHOWSKI Dawid | MKL Toruń # | 1990 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | e | 5 | 50.76 | WÓJCICKI Jakub | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1990 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
3 | e | 5 | 52.81 | KOZICKI Damian | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | e | 5 | 52.83 | WESOŁOWSKI Maciej | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:54.85 | KLAYBOR Dawid | WKS Sobieski Omega Systems Żagań # | 1990 | U20 | LB | II | SIEŃKO Krzysztof | Z/2377/11 | 2021 | ||||||||
2 | e | 1 | 2:00.82 | SZELEŻYŃSKI Kamil | RKS Rumia | 1992 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 1 | 2:03.44 | POCHYLSKI Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1993 | U18 | KP | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 2:03.71 | KOZŁOWSKI Adrian | KS Polonia Pasłęk # | 1992 | U18 | WN | IV | B.D. | 4 | |||||||||
5 | e | 1 | 2:04.43 | TOMASZEWSKI Krzysztof | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1993 | U18 | KP | IV | |||||||||||
6 | e | 1 | 2:06.83 | STACHURA Norbert | MKS Junior Złocieniec | 1993 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
7 | e | 1 | 2:07.28 | JANKOWSKI Paweł | NKS Nowe Miasto Lubawskie # | 1992 | U18 | WN | IV | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 2:00.44 | BARBASIŃSKI Wojciech | LKS Olimpic Szczecin | 1993 | U18 | ZP | III | |||||||||||
2 | e | 2 | 2:09.06 | GIL Waldemar | UKS Czapla Białe Błota | 1994 | U16 | KP | V | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4:07.67 | LEŚNIEWSKI Daniel | MUKL Brodnica | 1992 | U18 | KP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 4:16.01 | OLSZEWSKI Kamil | MUKL Brodnica | 1992 | U18 | KP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 4:28.60 | PELICKI Marcin | PLKS Gwda Piła | 1992 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8:48.36 | GÓRSKI Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 9:13.89 | ROMANOWSKI Mateusz | UKS Gimpas Pasłęk | 1993 | U18 | WN | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 9:14.76 | KARMELITA Marcin | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U18 | ZP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 9:19.99 | BYLICA Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1993 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9:33.08 | SZWED Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 1993 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 9:35.42 | RYDZEWSKI Paweł | LKS Olimpic Szczecin | 1992 | U18 | ZP | IV | |||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.31 | DROZDOWSKI Filip | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | -0.7 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 14.95 | HULISZ Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1993 | U18 | KP | -0.7 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 15.97 | PRZYSTALSKI Michał | KL Kopernik Toruń | 1993 | U18 | KP | -0.7 | IV | MAŃKOWSKI Bogumił | Z/3913/11 | 2012 | 2 | ||||||
4 | f | 1 | 17.09 | WIŚNIEWSKI Damian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | -0.7 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 17.09 | JANKOWSKI Michał | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1992 | U18 | WN | -0.7 | -- | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.26 | HULISZ Szymon | MKL Toruń | 1991 | U20 | KP | -0.7 | II | B.D. # | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 15.97 | SKORCZ Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U20 | KP | -0.7 | III | B.D. | 3 | ||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.05 | WIERZBOWSKI Michał | MKL Toruń | 1992 | U18 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 55.38 | CHMIELEWSKI Przemysław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 58.60 | BODNAR Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 58.80 | KIRYS Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1992 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 59.00 | BLUMKOWSKI Patryk | MKL Toruń | 1993 | U18 | KP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 61.14 | SZEWCZUK Patryk | KS Wda Świecie | 1992 | U18 | KP | -- | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.58 | ŚLEDŹ Jacek | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1991 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 62.20 | SKORCZ Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U20 | KP | -- | B.D. | 3 | |||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6:43.82 | BANASZEWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz | 1991 | U20 | KP | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 7:45.97 | ROSIŃSKI Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1986 | Sen | KP | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.95 | GRZĄŚLEWICZ Paweł | GKS Olimpia Grudziądz | 1989 | U23 | KP | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.92 | BASZCZYŃSKI Mariusz | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1993 | U18 | WP | III | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.85 | KOCHANOWSKI Tomasz | niest. Bydgoszcz # | 1990 | U20 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 1.85 | TRZCIŃSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1994 | U16 | KP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.75 | RZEPKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz | 1986 | Sen | KP | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.90 | JANICKI Krzysztof | KS Żak Wałcz | 1993 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 5.00 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.90 | BAGROWSKI Majk | KS Żak Wałcz | 1993 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 4.80 | SZCZEPAŃSKI Marcin | OSOT Szczecin # | 1990 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.70 | LISIAK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1990 | U20 | KP | I | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.60 | HEROK Jarosław | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | I | |||||||||||
5 | f | 1 | 4.60 | BRĄSZKIEWICZ Maciej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | I | |||||||||||
6 | f | 1 | 4.40 | ANDRZEJEWSKI Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1992 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.40 | KOZŁOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | II | |||||||||||
8 | f | 1 | 4.30 | KŁOS Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | II | |||||||||||
9 | f | 1 | 4.20 | ŚWIERKOT Artur | UKS Olimp Mazańcowice | 1993 | U18 | SL | II | |||||||||||
10 | f | 1 | 4.00 | RYBIŃSKI Rafał | UKS Olimp Mazańcowice | 1992 | U18 | SL | II | |||||||||||
11 | f | 1 | 3.70 | PAWLIK Karol | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1994 | U16 | KP | III | DAKINIEWICZ Wojciech # | Z/2178/11 | 2023 | M | |||||||
3 | 2.70 | ZIELIŃSKI Bartosz | KS Żak Wałcz | 1992 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.81 | GRZĄŚLEWICZ Paweł | GKS Olimpia Grudziądz | 1989 | U23 | KP | +0.5 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.46 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +0.7 | III | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | ||||||
3 | f | 1 | 6.30 | RZEPKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz | 1986 | Sen | KP | +0.6 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 6.16 | JANKOWSKI Damian | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1991 | U20 | WN | +0.4 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 6.10 | JAGUSCH Miłosz | UKS Czapla Białe Błota | 1993 | U18 | KP | +0.7 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 5.79 | PIETRUSZYŃSKI Jakub | MUKS Olimpia Nowe Miasto | 1992 | U18 | WN | +0.4 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.53 | FRANKIEWICZ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | +0.6 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.21 | PIETRUSZYŃSKI Cezary | GKS Olimpia Grudziądz # | 1996 | U14 | KP | +0.5 | -- | # | |||||||||
10 | f | 1 | 4.33 | SZYMAŃSKI Marek | WLKS Nowe Iganie # | 1993 | U18 | MZ | +0.1 | -- | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.71 | LEWANDOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1988 | U23 | PM | -0.8 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 15.09 | DELIMATA Wojciech | MKL Toruń | 1990 | U20 | KP | -0.9 | I | B.D. | 1 | ||||||||
3 | f | 1 | 14.18 | MARCHEL Jakub | MKL Toruń | 1991 | U20 | KP | +1.1 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 13.45 | MACHAJ Szymon | GKS Olimpia Grudziądz | 1988 | U23 | KP | -2.4 | III | # | |||||||||
5 | f | 1 | 12.92 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U18 | KP | -0.6 | IV | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | ||||||
6 | f | 1 | 12.46 | MICHALCZAK Bartosz | UKB Szubin | 1992 | U18 | KP | -0.1 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 11.77 | FLAK Gracjan | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | -1.1 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 11.32 | ŚWIĄTKOWSKI Maciej | UKB Szubin | 1991 | U20 | KP | +0.4 | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.47 | REINHARDT Mariusz | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.16 | WALKOWIAK Marcin | MKS Junior Złocieniec | 1994 | U16 | ZP | V | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.20 | REINHARDT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.22 | KUBYLIS Piotr | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.55 | PASIŃSKI Paweł | MKL Toruń # | 1993 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.05 | WEJCHINAND Marcin | MKL Toruń | 1990 | U20 | KP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.68 | ANTOSZEWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U20 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.92 | KIRYS Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1991 | U20 | KP | IV | # | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.18 | ZIELIŃSKI Sylwester | KSLZS Kruszwica # | 1989 | U23 | KP | I | LUZAK Andrzej # | Z/4893/11 | 2023 | ||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.06 | SIERKO Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 44.48 | PASIŃSKI Paweł | MKL Toruń # | 1993 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 41.79 | ORCHOLSKI Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | III | GASSOWSKI Janusz # | Z/2177/11 | 2014 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 40.94 | KUBYLIS Piotr | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 45.95 | ANTOSZEWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 43.52 | KIRYS Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1991 | U20 | KP | III | # | ||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.26 | MILKIEWICZ Arkadiusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1987 | U23 | ZP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 41.97 | PŁACZEK Łukasz | SKLA Sopot # | 1983 | Sen | PM | II | # | ||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.00 | TRZESZCZKOWSKI Stanisław | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U18 | ZP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 41.41 | PARTYKA Dawid | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 41.05 | WEJWODA Michał | BKS Bydgoszcz | 1993 | U18 | KP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 37.71 | KRĘCKI Sławomir | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U16 | MZ | V | # | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 59.39 | DREGER Maciej | BKS Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 45.83 | CIEŚLAK Damian | KS Żak Wałcz | 1990 | U20 | ZP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 44.05 | BĄCZEK Rene | KS Żak Wałcz | 1991 | U20 | ZP | III | |||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 69.67 | MOLENDA Bartłomiej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1988 | U23 | KP | M | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 61.88 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1989 | U23 | PM | I | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 60.85 | MILKIEWICZ Arkadiusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1987 | U23 | ZP | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 47.64 | STERNICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1989 | U23 | PM | II | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 60.35 | PIWOŃSKI Norbert | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1992 | U18 | ZP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 39.11 | STRZELECKI Filip | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1994 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 63.78 | TRZECIAKOWSKI Hubert | UKS Cyprianka | 1988 | U23 | KP | I | MAŃKOWSKI Edward # | Z/4940/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 54.46 | SIDEŁKO Tomasz | KL Bałtyk Koszalin | 1990 | U20 | ZP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 48.45 | PAWLICKI Dawid | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 45.35 | BOJANOWSKI Piotr | UKS Cyprianka | 1991 | U20 | KP | IV | B.D. | 4 | |||||||||
5 | f | 1 | 40.75 | MISZCZYŃSKI Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1991 | U20 | KP | IV | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.7770450115204 sekund |