Berlin (GER) 15 - 23.08.2009 Mistrzostwa Świata |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
3 | w | 1 | 23.87 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | Sen | PM | 0.0 | M | # | 993 | ||||||||
3 | w | 4 | 24.33 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | -0.2 | I | 949 | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 4 | 2:02.37 | ROSTKOWSKA Anna | KS SMS Szklarska Poręba # | 1980 | Sen | DS | M | ROSTKOWSKI Piotr # | Z/0016/13 | 2024 | BEZ | |||||||
3 | p | 3 | 2:01.40 | ROSTKOWSKA Anna | KS SMS Szklarska Poręba # | 1980 | Sen | DS | M | ROSTKOWSKI Piotr # | Z/0016/13 | 2024 | BEZ | |||||||
8 | w | 2:18.58 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | III | 843 | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
8 | e | 1 | 4:09.38 | CHOJECKA Lidia | MKS Pogoń Siedlce # | 1977 | Sen | MZ | M | |||||||||||
5 | e | 3 | 4:08.59 | EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia | WKS Śląsk Wrocław | 1984 | Sen | DS | M | |||||||||||
7 | p | 1 | 4:06.53 | CHOJECKA Lidia | MKS Pogoń Siedlce # | 1977 | Sen | MZ | MM | |||||||||||
9 | p | 2 | 4:11.33 | EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia | WKS Śląsk Wrocław | 1984 | Sen | DS | M | |||||||||||
7 | 4:07.17 | CHOJECKA Lidia | MKS Pogoń Siedlce # | 1977 | Sen | MZ | MM | |||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
5 | e | 5 | 13.16 | KOCIELNIK Joanna | KS Orzeł Warszawa | 1983 | Sen | MZ | +0.1 | MM | ||||||||||
7 | p | 3 | 13.21 | KOCIELNIK Joanna | KS Orzeł Warszawa | 1983 | Sen | MZ | +0.3 | M | ||||||||||
2 | w | 13.67 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | Sen | PM | -0.1 | I | # | 1026 | |||||||||
3 | w | 13.50 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | -0.4 | M | 1050 | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 2 | 55.57 | JESIEŃ Anna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1978 | Sen | PD | MM | # | ||||||||||
4 | p | 2 | 54.82 | JESIEŃ Anna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1978 | Sen | PD | MM | # | ||||||||||
3000 m prz K | ||||||||||||||||||||
4 | e | 2 | 9:26.93 | KOWALSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | Sen | KP | MM | NOWAKOWSKI Marian | Z/2631/11 | 2023 | MM | |||||||
12 | 9:30.37 | KOWALSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | Sen | KP | MM | NOWAKOWSKI Marian | Z/2631/11 | 2023 | MM | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
9 | e | B | 1.92 | LIĆWINKO Kamila | KS Podlasie Białystok | 1986 | Sen | PD | MM | # | ||||||||||
3 | w | 1.74 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | I | 903 | |||||||||||
6 | w | 1.71 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | Sen | PM | I | # | 867 | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | e | A | 4.55 | ROGOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1981 | Sen | PM | MM | |||||||||||
9 | e | A | 4.25 | PIWOWARSKA Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | Sen | MA | M | |||||||||||
4 | e | B | 4.55 | PYREK Monika | OSOT Szczecin # | 1980 | Sen | ZP | MM | # | ||||||||||
1 | 4.75 | ROGOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1981 | Sen | PM | MM | |||||||||||||
2 | 4.65 | PYREK Monika | OSOT Szczecin # | 1980 | Sen | ZP | MM | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
4 | e | A | 6.55 | DOBIJA Teresa | AZS Łódź | 1982 | Sen | LD | -0.1 | M | ||||||||||
10 | 6.58 | DOBIJA Teresa | AZS Łódź | 1982 | Sen | LD | +0.7 | M | ||||||||||||
1 | w | 6.55 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | +0.2 | M | 1023 | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
8 | e | B | 14.06 | TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1981 | Sen | MA | +1.2 | MM | # | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
3 | w | 15.10 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | I | 868 | |||||||||||
7 | w | 13.75 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | Sen | PM | I | # | 777 | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
8 | e | A | 59.54 | POTĘPA Wioletta | WKS Śląsk Wrocław | 1980 | Sen | DS | MM | # | ||||||||||
3 | e | B | 62.43 | GLANC Żaneta | OŚ AZS Poznań # | 1983 | Sen | WP | MM | |||||||||||
11 | e | B | 58.85 | WIŚNIEWSKA Joanna | LKS Polkowice # | 1972 | Masters | DS | M | B.D. | Z/4389/11 | 2019 | M | |||||||
4 | 62.66 | GLANC Żaneta | OŚ AZS Poznań # | 1983 | Sen | WP | MM | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
2 | e | A | 74.54 | WŁODARCZYK Anita | KS AZS AWF Katowice # | 1985 | Sen | SL | MM | JAKELJIC Ivica # | Z/0183/11 | 2024 | ||||||||
1 | 77.96 | WŁODARCZYK Anita | KS AZS AWF Katowice # | 1985 | Sen | SL | MM | JAKELJIC Ivica # | Z/0183/11 | 2024 | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
9 | e | B | 56.49 | PIWNICKA Urszula | SKLA Sopot | 1983 | Sen | PM | MM | |||||||||||
3 | w | 48.72 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | I | 835 | |||||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
000 | TYMIŃSKA Karolina | SKLA Sopot # | 1984 | Sen | PM | -- | # | |||||||||||||
3 | 6471 | CHUDZIK Kamila | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | MM | |||||||||||||
Chód 20 km K | ||||||||||||||||||||
28 | 1:38:36 r | DYGACZ Agnieszka | SPLA Tychy # | 1985 | Sen | SL | M | B.D. # | Z/2958/11 | 2022 | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
8 | ć | 5 | 10.38 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | Sen | KP | +0.1 | M | # | |||||||||
3 | e | 6 | 10.46 | KUĆ Dariusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1986 | Sen | KP | -0.8 | M | # | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
4 | e | 2 | 45.77 | MARCINISZYN Marcin | WKS Śląsk Wrocław | 1982 | Sen | DS | MM | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 5 | 1:48.41 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | U23 | LU | M | # | ||||||||||
5 | e | 7 | 1:46.70 | KSZCZOT Adam | RKS Łódź | 1989 | U23 | LD | MM | # | ||||||||||
6 | p | 1 | 2:01.62 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | U23 | LU | III | # | ||||||||||
6 | p | 2 | 1:46.33 | KSZCZOT Adam | RKS Łódź | 1989 | U23 | LD | MM | # | ||||||||||
8 | 1:46.17 | LEWANDOWSKI Marcin | AZS UMCS Lublin # | 1987 | U23 | LU | MM | # | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 3 | 13.56 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | U23 | MZ | +0.2 | MM | # | |||||||||
4 | p | 1 | 13.43 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | U23 | MZ | +0.9 | MM | # | |||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
7 | e | 1 | 8:27.93 | SZYMKOWIAK Tomasz | MKL Toruń # | 1983 | Sen | KP | MM | GĘSICKI Marian # | Z/2657/11 | 2020 | 1 | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
13 | e | A | 2.20 | SPOSÓB Grzegorz | MKS Start Lublin | 1976 | Sen | LU | I | KLECZEK Andrzej | Z/4814/11 | 2011 | MM | |||||||
6 | e | B | 2.27 | BEDNAREK Sylwester | RKS Łódź | 1989 | U23 | LD | MM | # | ||||||||||
3 | 2.32 | BEDNAREK Sylwester | RKS Łódź | 1989 | U23 | LD | MM | # | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
10 | e | B | 5.40 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U23 | KP | M | # | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | A | 21.19 | MAJEWSKI Tomasz | AZS-AWF Warszawa | 1981 | Sen | MZ | MM | |||||||||||
2 | 21.91 | MAJEWSKI Tomasz | AZS-AWF Warszawa | 1981 | Sen | MZ | MM | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
4 | e | B | 64.48 | MAŁACHOWSKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław | 1983 | Sen | DS | MM | |||||||||||
2 | 69.15 | MAŁACHOWSKI Piotr | WKS Śląsk Wrocław | 1983 | Sen | DS | MM | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | e | A | 77.89 | ZIÓŁKOWSKI Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1976 | Sen | WP | MM | # | ||||||||||
2 | 79.30 | ZIÓŁKOWSKI Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1976 | Sen | WP | MM | # | ||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
19 | e | A | 74.13 | MARKOWSKI Adrian | MKS Osa Zgorzelec | 1978 | Sen | DS | M | |||||||||||
14 | e | B | 75.20 | JANIK Igor | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | Sen | PM | M | # | ||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
12 | + | 22:33 r | SUDOŁ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1907/11 | 2022 | |||||||||
33 | + | 23:42 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin # | 1980 | Sen | LU | -- | # | |||||||||||
34 | + | 23:42 r | AUGUSTYN Rafał | LKS Stal Mielec # | 1984 | Sen | PK | -- | # | |||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
15 | + | 44:47 r | SUDOŁ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | I | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1907/11 | 2022 | |||||||||
30 | + | 47:00 r | AUGUSTYN Rafał | LKS Stal Mielec # | 1984 | Sen | PK | II | # | |||||||||||
33 | + | 47:10 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin # | 1980 | Sen | LU | II | # | |||||||||||
Chód 20 km M | ||||||||||||||||||||
15 | + | 1:29:15 r | SUDOŁ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | I | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1907/11 | 2022 | |||||||||
28 | + | 1:32:28 r | AUGUSTYN Rafał | LKS Stal Mielec # | 1984 | Sen | PK | I | # | |||||||||||
31 | + | 1:33:24 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin # | 1980 | Sen | LU | I | # | |||||||||||
26 | 1:24:17 r | BRZOZOWSKI Artur | KKL Stal Stalowa Wola # | 1985 | Sen | PK | MM | B.D. # | Z/0001/11 | 2024 | ||||||||||
38 | 1:28:59 r | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | Sen | SL | I | LAMCH Czesław # | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
Chód 30 km M | ||||||||||||||||||||
12 | + | 2:13:38 r | SUDOŁ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1907/11 | 2022 | |||||||||
25 | + | 2:18:17 r | AUGUSTYN Rafał | LKS Stal Mielec # | 1984 | Sen | PK | -- | # | |||||||||||
Chód 50 km M | ||||||||||||||||||||
9:99:99 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin # | 1980 | Sen | LU | -- | # | |||||||||||||
4 | 3:42:34 r | SUDOŁ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1978 | Sen | MA | MM | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1907/11 | 2022 | ||||||||||
22 | 3:58:30 r | AUGUSTYN Rafał | LKS Stal Mielec # | 1984 | Sen | PK | MM | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.72261190414429 sekund |