Sosnowiec 05.09.2010 Mityng LA WITAJ SZKOŁO. III Rzut Ligi Młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.47 | KOWALSKA Magdalena | TL ROW Rybnik # | 1995 | U16 | SL | +1.1 | IV | # | |||||||||
2 | s | 1 | 13.52 | HOŁYK Weronika | MOSM Tychy | 1996 | U16 | SL | +1.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.76 | USENDIAH Jessica | MOSM Tychy | 1998 | U14 | SL | +1.1 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.85 | PASTUSZKA Magdalena | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U16 | SL | +1.1 | V | ||||||||||
5 | s | 1 | 14.03 | PĘKAŁA Kinga | TL ROW Rybnik # | 1996 | U16 | SL | +1.1 | V | # | |||||||||
6 | s | 1 | 14.06 | SOBIECKA Zuzanna | RMKS Rybnik | 1997 | U14 | SL | +1.1 | V | ||||||||||
7 | s | 1 | 14.39 | RĄCZKA Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U16 | SL | +1.1 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.79 | GRUCA Kamila | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | +1.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.20 | DZIEMIERA Martyna | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | +1.0 | V | ||||||||||
3 | s | 2 | 14.56 | GODULA Klaudia | TS AKS Chorzów | 1996 | U16 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 14.85 | DERWISZ Monika | LUKS Strzałków # | 1996 | U16 | LD | +1.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 14.85 | KUBECZKO Daria | TS AKS Chorzów | 1997 | U14 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 15.37 | KACPRZYK Monika | TS AKS Chorzów | 1997 | U14 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 15.71 | PEREK Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 14.21 | MAZURKIEWICZ Ewa | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | +1.0 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 14.64 | WATKOWSKA Arleta | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U16 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 14.82 | NOWAKOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | +1.0 | -- | # | |||||||||
4 | s | 3 | 15.02 | OJRZYŃSKA Wioletta | LUKS Strzałków # | 1995 | U16 | LD | +1.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 15.42 | NOWICKA Sylwia | LUKS Strzałków # | 1997 | U14 | LD | +1.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 15.60 | WOŹNIAK Magdalena | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U16 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 17.42 | BAJDAŁA Marta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U12 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 14.25 | SMYŁA Zofia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U16 | SL | +2.0 | V | # | |||||||||
2 | s | 4 | 14.26 | KAPAŁA Patrycja | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U14 | LU | +2.0 | V | B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | , Z/0479/13 | , 2023 | |||||||
3 | s | 4 | 15.60 | GAJ Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U12 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 15.74 | LISIAK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U12 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 18.11 | SIWIEC Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U12 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 18.14 | SIWIEC Magdalena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U12 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 4 | 20.00 | PENKATY Marta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U12 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.04 | WIECZOREK Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | +0.5 | III | ||||||||||
2 | s | 5 | 14.07 | CHUDZIŃSKA Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +0.5 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 5 | 14.13 | WOŹNIAK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U16 | SL | +0.5 | V | ||||||||||
4 | s | 5 | 15.04 | SOLORZ Magdalena | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | +0.5 | -- | # | |||||||||
5 | s | 5 | 15.64 | CZERWIK Paulina | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 15.81 | WOŁYNIEC Paulina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U16 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 15.87 | ŚMIAŁY Ewa | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 13.81 | PIERZYNA Ewelina | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1996 | U16 | SL | +0.1 | V | B.D. | 2 | ||||||||
2 | s | 6 | 14.30 | PIĄTEK Magdalena | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | +0.1 | V | ||||||||||
3 | s | 6 | 14.43 | CHIBOWSKA Natalia | GKS Piast Gliwice | 1997 | U14 | SL | +0.1 | V | ||||||||||
4 | s | 6 | 14.67 | ŻUREK Ewelina | UKS Olimpia Zabrze # | 1995 | U16 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 6 | 15.06 | PRÓCHNO Paulina | GKS Piast Gliwice | 1997 | U14 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 6 | 15.28 | SOREK Małgorzata | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 6 | 16.47 | LEMPA Magdalena | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 13.58 | CZARNOWSKA Katarzyna | UKS-MOS Opole # | 1995 | U16 | OP | +1.2 | IV | ||||||||||
2 | s | 7 | 13.64 | LEWICKA Paulina | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U16 | SL | +1.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 7 | 13.89 | NOWAKOWSKA Dominika | UKS Diament Jedynka Wodzisław Śląski | 1996 | U16 | SL | +1.2 | V | ||||||||||
4 | s | 7 | 14.14 | KORZUCH Julia | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U16 | SL | +1.2 | V | PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław | , Z/0727/12 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | s | 7 | 14.40 | LIS Marlena | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | +1.2 | V | ||||||||||
6 | s | 7 | 14.41 | GRZYBOWSKA Małgorzata | UKS Olimpia Zabrze # | 1995 | U16 | SL | +1.2 | V | ||||||||||
7 | s | 7 | 14.86 | KALFAS Angelika | UKS Junior Kamesznica | 1996 | U16 | SL | +1.2 | -- | B.D. | |||||||||
8 | s | 7 | 15.38 | LEŚNIK Matylda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U14 | SL | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 8 | 13.28 | MULARZ Monika | LKS Pszczyna | 1996 | U16 | SL | +0.8 | IV | ||||||||||
2 | s | 8 | 14.76 | PODHAJNY Magda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +0.8 | -- | ||||||||||
3 | s | 8 | 15.32 | DERAS Karolina | MKS Żywiec | 1997 | U14 | SL | +0.8 | -- | ||||||||||
4 | s | 8 | 15.57 | ŚLIWA Paulina | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U16 | SL | +0.8 | -- | # | |||||||||
5 | s | 8 | 15.58 | PENSZKO Julia | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U14 | SL | +0.8 | -- | ||||||||||
6 | s | 8 | 17.00 | GALLERT Martyna | GKS Piast Gliwice # | 1998 | U14 | SL | +0.8 | -- | ||||||||||
7 | s | 8 | 18.02 | DŁUGOŁĘCKA Sylwia | UKS Kometa Gliwice | 1998 | U14 | SL | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 9 | 13.55 | HAYDER Kamilia | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -0.5 | -- | MIREK Wacław # | Z/1926/11 | 2019 | 1 | ||||||
2 | s | 9 | 13.70 | CHMIELEWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -0.5 | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | s | 9 | 13.80 | NOGA Magdalena | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U20 | SL | -0.5 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 9 | 13.81 | KRZYWDA Malwina | SKS Kusy Kraków | 1994 | U18 | MA | -0.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 9 | 13.97 | WESOŁOWSKA Małgorzata | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -0.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 10 | 13.73 | RASZEWSKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1993 | U18 | SL | +1.3 | IV | ||||||||||
2 | s | 10 | 13.96 | KALETA Olga | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +1.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 10 | 14.02 | SZEWCZYK Angelika | MKS-MOS Katowice | 1994 | U18 | SL | +1.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 10 | 14.44 | SZYMANEK Monika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1993 | U18 | SL | +1.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 10 | 14.47 | WINDAK Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +1.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 10 | 14.60 | JANICKA Laura | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +1.3 | -- | # | |||||||||
7 | s | 10 | 14.90 | JASKÓŁKA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | +1.3 | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 26.60 | ROJOWSKA Maria | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | +0.9 | III | # | |||||||||||
2 | 26.99 | GŁOWACZ-MOCHEREK Marta | MCKiS Jaworzno # | 1987 | Sen | SL | +0.9 | III | BEDNARCZYK Józef | Z/1466/17 | 2021 | |||||||||
3 | 27.34 | GIELATA Marlena | AZS-AWF Katowice # | 1992 | U20 | SL | +0.9 | IV | # | |||||||||||
4 | 28.02 | MUCHA Marta | KS Energetyk Jaworzno # | 1993 | U18 | SL | +0.9 | IV | ||||||||||||
5 | 28.63 | KWIECIEŃ Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1991 | U20 | SL | +0.9 | -- | # | |||||||||||
6 | 31.59 | SMÓŁKA Krystyna | RMKS Rybnik | 1994 | U18 | SL | +0.9 | -- | ||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.41 | KOWALSKA Hanna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.71 | PIONTEK Natalia | TL ROW Rybnik # | 1995 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 42.94 | HAYDER Kamilia | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -- | MIREK Wacław # | Z/1926/11 | 2019 | 1 | |||||||
4 | s | 1 | 43.77 | SIWCZYK Angelika | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 44.91 | ŻUKOWSKA Weronika | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 43.71 | CHMIELEWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | s | 2 | 45.71 | STRZEMPA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 46.92 | SAJDAK Renata | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 47.38 | MARCHEWKA Magdalena | GTS Bojszowy | 1995 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 47.45 | SIEKIERZYCKA Sara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 45.43 | KALETA Olga | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 45.72 | SZPYRA Martina | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 47.61 | SUŚ Paulina | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | V | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 47.97 | STĘPAK Sandra | GKS Piast Gliwice | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 48.10 | JARZĄBEK Ksymena | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||
1 | s | 4 | 47.04 | JANICKA Laura | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 47.10 | KAMIŃSKA Paulina | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 4 | 47.88 | KAWALEC Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U14 | SL | V | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 48.16 | PRZEMYŚLAŃSKA Agnieszka | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 4 | 48.17 | KRATA Natalia | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | V | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||
1 | s | 5 | 48.76 | SOCHA Alicja | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 50.16 | INDEKA Sylwia | LKS Pszczyna | 1997 | U14 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0102/13 | 2022 | 1 | |||||||
3 | s | 5 | 50.98 | DROZDOWSKA Marta | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 52.03 | ZAGRODNIK Joanna | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 5 | 53.08 | KOCIŃSKA Amanda | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 52.21 | JEDYNAK Blanka | TS AKS Chorzów | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 53.86 | SKUPIEŃ Amanda | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 6 | 54.36 | MARZEC Justyna | MKS Tempo Kęty | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 56.09 | WEIHRAUCH Mirela | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 6 | 57.36 | PASZEK Aleksandra | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 49.71 | KLIMASZ Magdalena | MOSiR Łaziska Górne | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 7 | 52.18 | KLIMEK Marzena | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 52.63 | LAUER Daria | GKS Piast Gliwice | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 7 | 56.80 | GAŁKA Anita | LKS Kłos Olkusz # | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 7 | 57.72 | ORZECHOWSKA Klaudia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 47.94 | JASKÓŁKA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 8 | 48.23 | POGRZEBA Klaudia | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | V | |||||||||||
3 | s | 8 | 48.99 | OJRZYŃSKA Wioletta | LUKS Strzałków # | 1995 | U16 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 8 | 49.60 | DERWISZ Monika | LUKS Strzałków # | 1996 | U16 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 8 | 51.84 | NOWICKA Sylwia | LUKS Strzałków # | 1997 | U14 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 8 | 54.74 | BIELA Anna | MOSiR Łaziska Górne | 1999 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 9 | 51.05 | SURLAS Karolina | GKS Piast Gliwice # | 1998 | U14 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 9 | 54.13 | WALUS Paulina | UKS Kometa Gliwice | 1998 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 9 | 54.91 | MAJCZYN Patrycja | UKS Kometa Gliwice | 1998 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 9 | 66.17 | DOBRODZIEJ Aleksandra | UKS Kometa Gliwice | 1998 | U14 | SL | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 62.68 | ŚLĘZAK Karolina | IKS Olkusz | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
2 | 63.42 | NITYCHORUK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1992 | U20 | SL | IV | B.D. # | Z/4043/11 | 2022 | ||||||||||
3 | 65.16 | MATUSZKA Anna | LKS Pogórze Skoczów | 1992 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 67.02 | GAJ Paulina | MCKiS Jaworzno # | 1993 | U18 | SL | -- | ZAJĄC Bartosz # | Z/1002/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
5 | 68.97 | NOWAK Wioletta | LKS Kłos Olkusz # | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
6 | 70.27 | BIAŁAS Monika | KS Energetyk Jaworzno # | 1993 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:35.87 | GASIAK Julianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | II | LAMCH Czesław | Z/1860/11 | 2013 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 1:36.29 | WIERA Natalia | LKS Pszczyna | 1995 | U16 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:36.58 | KACPRZYK Martyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:39.05 | GĘGA Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:40.44 | ŚLĘZAK Sylwia | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | III | CIUK Marek B.D. | Z/1854/11 | 2022 | 1 | |||||||
6 | s | 1 | 1:40.75 | PUTOŃ Zuzanna | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | III | B.D. | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:42.59 | JAKUBCZYK Marlena | MKS-MOS Katowice | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:43.10 | KURPAS Agnieszka | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | IV | B.D. B.D. | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:45.94 | BORYCKA Winona | UKS Olimpia Zabrze # | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:40.59 | RYBAK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:46.47 | BZDAK Oliwia | TL ROW Rybnik # | 1995 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:47.49 | PIEGZA Monika | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:50.08 | SKRĘT Patrycja | MUKS ILKUS Olkusz # | 1995 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:52.73 | WOJTYŁA-SIKORA Barbara | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U16 | SL | -- | B.D. # | Z/0438/11 | 2023 | 3 | |||||||
6 | s | 2 | 1:53.17 | ŁACIAK Marta | IKS Olkusz | 1996 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 1:54.21 | SZYMURA Anna | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:55.22 | OLCHAWA Laura | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:56.69 | WALECZEK Daria | MKS Iskra Pszczyna | 1997 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 1:49.72 | DRÓŻDŻ Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:55.82 | MORAWIEC Natalia | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:56.57 | WEJMAN Nicola | UKS Olimpia Zabrze # | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:57.06 | PAWLAK Patrycja | UKS Olimpia Zabrze # | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:57.31 | KOŁODZIEJCZYK Zofia | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 1:59.90 | KRASOŃ Anna | UKS Olimpia Zabrze # | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:02.34 | HOLEKSA Magdalena | MUKS Brenna | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:02.88 | ADAMIK Dagmara | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 2:03.66 | IŁCZYK Paulina | UKS Olimpia Zabrze # | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 3 | 2:18.05 | STĘPIEŃ Patrycja | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:50.92 | HORWAT Barbara | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 1:58.92 | DYRDA Ewa | MOSiR Łaziska Górne | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 2:02.30 | RAŻAKOWSKA Marta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 2:06.50 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U12 | LU | -- | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | ||||||||
5 | s | 4 | 2:06.53 | BATOR Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 2:07.43 | HOLEKSA Agnieszka | MUKS Brenna | 1998 | U14 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 2:08.24 | MAJ Sabina | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 2:08.41 | PAJĄK Daria | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 4 | 2:08.99 | LIPINA Oliwia | LUKS Strzałków # | 1998 | U14 | LD | -- | |||||||||||
10 | s | 4 | 2:10.86 | SZOT Weronika | UKS Kometa Gliwice | 1998 | U14 | SL | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:12.28 | PUSCHHAUS Martyna | TL Pogoń Ruda Śląska | 1993 | U18 | SL | II | PASZTA Wiesław | 1 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:20.87 | NABIELEC Magdalena | niest. Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 2:23.68 | KRAWCZYK Iwona | UKS Dziesiątka Radomsko | 1994 | U18 | LD | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:26.31 | MIKLER Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:28.67 | BARCZYK Anna | IKS Olkusz | 1990 | U23 | MA | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:31.17 | KOWALCZYK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U20 | SL | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:35.39 | STAŃKOWSKA Emilia | KS Energetyk Jaworzno # | 1992 | U20 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef KOLODZIEJ Roman B.D. # | Z/1000/11 | 2011 | BEZ | |||||||
8 | s | 1 | 2:36.17 | WOLNY Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:36.64 | GAMBUSZ Agata | MKS-MOSM Bytom | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:36.87 | FLASZKA Anita | UKS Dziesiątka Radomsko | 1993 | U18 | LD | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:44.34 | ADAMIK Sylwia | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 2:50.02 | SZAFARCZYK Kinga | LKS Pogórze Skoczów | 1992 | U20 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:10.23 | KALIWODA Monika | MUKS ILKUS Olkusz # | 1996 | U16 | MA | III | BORAWSKI Krzysztof # | Z/0839/12 | 2014 | 4 | |||||||||
2 | 3:11.04 | ŻUKOWSKA Kinga | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | III | |||||||||||||
3 | 3:11.31 | MÓJ Amelia | MKS-MOSM Bytom | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 3:16.84 | OLCZYK Marta | LKS Omega Kleszczów # | 1996 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||||
5 | 3:19.32 | LENERT Natalia | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
6 | 3:22.98 | KRAWCZYK Weronika | UKS Kusy Bukowno | 1996 | U16 | MA | V | |||||||||||||
7 | 3:26.42 | BRAUN Anna | UKS Olimpia Zabrze # | 1996 | U16 | SL | V | |||||||||||||
8 | 3:34.21 | WOLCZYŃSKA Jaśmina | MUKS ILKUS Olkusz # | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
9 | 3:50.13 | ZOREMBA Karolina | KB MOSiR Jastrzębie | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
10 | 3:50.24 | BYCZEK Kinga | IKS Olkusz | 1995 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||||
11 | 4:01.54 | DUDA Kinga | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 5:15.07 | STAWIARSKA Aneta | IKS Olkusz | 1989 | U23 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 5:39.03 | ŁASKAWIEC Marta | IKS Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.31 | CIBA Kamila | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U16 | WP | -0.5 | II | OSIK Tadeusz B.D. | Z/3200/11 | 2023 | M | ||||||||
2 | 15.96 | MORTON Marlena | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | -0.5 | III | B.D. B.D. # | M | ||||||||||
3 | 17.03 | SZARZYŃSKA Kinga | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | -0.5 | IV | ||||||||||||
4 | 17.09 | BRYDA Paulina | UKS Skaut Będzin # | 1995 | U16 | SL | -0.5 | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir | Z/0981/11, Z/0981/11 | , 2013 | BEZ | ||||||||
5 | 18.17 | BULANDRA Kinga | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U16 | SL | -0.5 | V | ||||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 47.66 | BUCZKOWICZ Aleksandra | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 48.76 | SZARZYŃSKA Kinga | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | III | |||||||||||||
3 | 49.17 | KASPEREK Oliwia | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U16 | SL | III | |||||||||||||
4 | 52.79 | BADACZEWSKA Beata | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||||
5 | 57.73 | RACZKOWSKA Sara | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.60 |
KOWALSKA Magdalena PIONTEK Natalia PĘKAŁA Kinga POTYKA Paulina |
RMKS Rybnik | 1995 1995 1996 1995 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 52.95 |
ŻUKOWSKA Kinga ŻUKOWSKA Weronika LEWICKA Paulina CIBA Kamila |
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 1996 1995 1995 |
U16 | SLK | -- |
OSIK Tadeusz B.D. |
Z/3200/11 |
2023 |
M |
|||||||
3 | s | 1 | 54.18 |
PIEGZA Monika PUTOŃ Zuzanna KURPAS Agnieszka SIWCZYK Angelika |
TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | SLK | -- |
B.D. B.D. B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 55.64 |
SAJDAK Renata SIEKIERZYCKA Sara PRZEMYŚLAŃSKA Agnieszka WIECZOREK Karolina |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 1995 1996 1996 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 59.38 |
ARENDARSKA Magdalena STĘPAK Sandra LAUER Daria CHIBOWSKA Natalia |
GKS Piast Gliwice | 1995 1995 1997 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 54.26 |
PIERZYNA Ewelina GASZAK Julianna GRUCA Kamila LIS Marlena |
CKS Budowlani Częstochowa | 1996 1995 1995 1995 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
2 |
|||||||||
2 | s | 2 | 55.18 |
SOCHA Alicja DZIEMIERA Martyna SUŚ Paulina SZPYRA Martina |
TS AKS Chorzów | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
3 | s | 2 | 56.89 |
CZARNOWSKA Katarzyna KUBICA Ewa POGRZEBA Klaudia SZARZYŃSKA Kinga |
LUKS Podium Kup | 1995 1996 1995 1995 |
U16 | OPL | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 58.90 |
LIS Milena SMYŁA Zofia GAJ Aleksandra KAPAŁA Patrycja |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 1996 1999 1997 |
U16 | SLK | -- |
B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. |
, Z/0479/13 |
, 2023 |
||||||||
5 | s | 2 | 59.41 |
BULANDRA Kinga WOJTYŁA-SIKORA Barbara KOŁODZIEJCZYK Zofia PAGIEŁA Dominika |
LKS Pogórze Skoczów | 1995 1995 1995 1997 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
Z/0438/11 |
2023 |
3 |
|||||||
6 | s | 2 | 63.64 |
PRÓCHNO Paulina SURLAS Karolina WALUS Paulina DOBRODZIEJ Aleksandra |
UKS Kometa Gliwice | 1997 1998 1998 1998 |
U14 | SLK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | BUKOWCZYK Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1992 | U20 | MZ | I | B.D. # | 1 | |||||||||||
2 | 1.55 | FIJAK Ewa | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | III | |||||||||||||
3 | 1.45 | BORCZAK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 1995 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
4 | 1.45 | DŁUTEK Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | IV | B.D. # | 2 | |||||||||||
5 | 1.35 | ARENDARSKA Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 1.35 | FURTACZ Agata | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir | ||||||||||||
7 | 1.30 | BRYDA Paulina | UKS Skaut Będzin # | 1995 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir | Z/0981/11, Z/0981/11 | , 2013 | BEZ | |||||||||
8 | 1.30 | NOWAK Gabriela | WKS Wawel Kraków # | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
9 | 1.30 | ADAMIEC Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U14 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
10 | 1.25 | KALFAS Angelika | UKS Junior Kamesznica | 1996 | U16 | SL | -- | B.D. | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.50 | MOSKAŁA Patrycja | AZS-AWF Katowice | 1988 | U23 | SL | I | |||||||||||||
2 | 3.40 | NYCZ Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | I | |||||||||||||
3 | 2.80 | WAWAK Marcelina | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | |||||||||||||
3 | 2.80 | CYGANEK Monika | MKS Ustroń | 1994 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 2.80 | MOLEK Aneta | MKS Ustroń | 1994 | U18 | SL | III | |||||||||||||
6 | 2.80 | LEDERER Paulina | MKS Ustroń | 1997 | U14 | SL | III | |||||||||||||
7 | 2.60 | KRYSTA Natalia | MKS Ustroń | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
3.90 | DUTKIEWICZ Julia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | +0.7 | -- | |||||||||||||
3.92 | PAGIEŁA Dominika | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U14 | SL | +0.4 | -- | |||||||||||||
1 | 5.09 | POTYKA Paulina | TL ROW Rybnik # | 1995 | U16 | SL | +0.6 | IV | # | |||||||||||
2 | 4.93 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +1.8 | IV | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | |||||||||||
3 | 4.84 | CHUDZIŃSKA Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +1.8 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
4 | 4.59 | CZARNOWSKA Katarzyna | UKS-MOS Opole # | 1995 | U16 | OP | -1.4 | V | ||||||||||||
5 | 4.36 | RĄCZKA Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U16 | SL | +0.9 | -- | ||||||||||||
6 | 4.11 | ZARĘBSKA Ewelina | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | +1.2 | -- | ||||||||||||
7 | 4.06 | PAGIEŁA Dominika | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U14 | SL | +2.1 | -- | ||||||||||||
8 | 3.96 | DUTKIEWICZ Julia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | +3.4 | -- | ||||||||||||
9 | 3.95 | PUSTELNIK Karolina | MKS Iskra Pszczyna | 1998 | U14 | SL | -1.2 | -- | # | |||||||||||
10 | 3.89 | DERAS Karolina | MKS Żywiec | 1997 | U14 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||||
11 | 3.87 | MACHURA Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U14 | SL | +0.6 | -- | ||||||||||||
12 | 3.80 | SZCZUREK Angelika | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | +0.4 | -- | ||||||||||||
13 | 3.79 | SIEMBIGA Dominika | TS AKS Chorzów | 1996 | U16 | SL | +1.6 | -- | ||||||||||||
14 | 3.75 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1999 | U12 | SL | +1.3 | -- | ||||||||||||
15 | 3.15 | GALLERT Martyna | GKS Piast Gliwice # | 1998 | U14 | SL | +1.7 | -- | ||||||||||||
16 | 3.14 | PRZESTRZELSKA Emilia | UKS Kometa Gliwice | 1998 | U14 | SL | +1.2 | -- | ||||||||||||
17 | 3.12 | TOMALA Maria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U12 | SL | -0.9 | -- | ||||||||||||
18 | 4.33 | MICHNIK Angelika | MUKS Brenna | 1997 | U14 | SL | +1.7 | -- | ||||||||||||
19 | 3.81 | BONK Agnieszka | MUKS Brenna | 1997 | U14 | SL | +0.8 | -- | ||||||||||||
20 | 2.82 | DŁUGOŁĘCKA Sylwia | UKS Kometa Gliwice | 1998 | U14 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||||
1 | 2 | 5.55 | ŻEBROWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1990 | U23 | SL | +1.8 | II | |||||||||||
2 | 2 | 5.13 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | -0.3 | III | ŁYSEK Tadeusz # | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||||
3 | 2 | 5.09 | AUGUSTYN Dominika | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U18 | SL | +1.1 | IV | |||||||||||
4 | 2 | 5.06 | JARZYNA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.9 | IV | # | ||||||||||
5 | 2 | 4.72 | KOZAK Agnieszka | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -0.3 | -- | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | 11.61 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | +0.9 | II | ŁYSEK Tadeusz # | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||||
2 | 2 | 10.35 | BUDZIK Joanna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1993 | U18 | SL | +0.9 | IV | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.75 | MOŚ Patrycja | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 11.54 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | III | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | |||||||||
3 | 10.57 | KIJANKA Joanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | IV | BONK Stanisław | 3 | |||||||||||
4 | 10.00 | KAWKA Roksana | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
5 | 9.40 | SOCZYŃSKA Mariola | GKS Piast Gliwice | 1996 | U16 | SL | V | |||||||||||||
6 | 9.10 | PIERCHAŁA Renata | RMKS Rybnik | 1996 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
7 | 9.09 | KUBICA Ewa | LUKS Podium Kup | 1996 | U16 | OP | V | |||||||||||||
8 | 8.88 | NADOLNA Milena | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | V | |||||||||||||
9 | 8.80 | WYDERKA Marta | MKS-MOS Katowice | 1996 | U16 | SL | V | |||||||||||||
10 | 8.70 | MANIURA Katarzyna | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||||
11 | 8.67 | TUTAJ Roksana | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
12 | 8.65 | DURAJ Agnieszka | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||||
13 | 7.95 | MIKULEC Patrycja | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | -- | |||||||||||||
14 | 7.87 | PORDZIK Karolina | MKS-MOS Katowice | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
15 | 7.83 | LACH Angelika | UKS Junior Kamesznica | 1995 | U16 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
16 | 7.71 | PROKOPOWICZ Anna | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
17 | 7.68 | SZINDLER Julia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
18 | 7.60 | TOMCZUK Katarzyna | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | -- | |||||||||||||
19 | 7.52 | SIWIEC Paulina | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | -- | |||||||||||||
20 | 7.40 | GAIK Karolina | LUKS Strzałków # | 1995 | U16 | LD | -- | |||||||||||||
21 | 7.32 | PYTLIK Anna | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
22 | 7.20 | SZYZDEK Gracja | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
23 | 6.98 | BRYDA Paulina | UKS Skaut Będzin # | 1995 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir | Z/0981/11, Z/0981/11 | , 2013 | BEZ | |||||||||
24 | 6.50 | CIEMAŁA Daria | LKS Pogórze Skoczów | 1996 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
25 | 6.45 | LUBIEJEWSKA Natalia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
26 | 5.44 | MUSIOŁ Klaudia | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.47 | PYRTEK Agnieszka | TL ROW Rybnik # | 1992 | U20 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 10.08 | ŚWIĘCZYK Natalia | LKS Pogórze Skoczów | 1993 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 9.56 | ZEMAN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 9.51 | ZROBEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 9.45 | SOKOŁOWSKA Sonia | TL ROW Rybnik # | 1994 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||||
6 | 8.26 | KITAJEWSKA Daria | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U18 | SL | -- | B.D. # | 3 | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 45.35 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | II | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | |||||||||
2 | 31.71 | KIJANKA Joanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | IV | BONK Stanisław | 3 | |||||||||||
3 | 29.48 | JURCZYK Beata | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 28.52 | MANIURA Katarzyna | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 26.35 | KOWALEWSKA Anna | WKS Wawel Kraków | 1996 | U16 | MA | V | |||||||||||||
6 | 23.63 | LACH Angelika | UKS Junior Kamesznica | 1995 | U16 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
7 | 22.30 | KOWALCZYK Katarzyna | LUKS Strzałków # | 1997 | U14 | LD | -- | |||||||||||||
8 | 21.12 | BEMBENEK Patrycja | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
9 | 16.15 | GAIK Karolina | LUKS Strzałków # | 1995 | U16 | LD | -- | |||||||||||||
10 | 13.00 | DURAJ Agnieszka | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 47.65 | KOKOWSKA Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U16 | WP | II | NOWAK Grzegorz # | Z/3234/11 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | 41.15 | KAWKA Roksana | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 29.35 | KUŚ Daria | RMKS Rybnik | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||||
4 | 28.75 | TUTAJ Roksana | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||||
5 | 25.47 | KUBICA Ewa | LUKS Podium Kup | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||||
6 | 22.08 | SIWIEC Paulina | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | -- | |||||||||||||
7 | 16.46 | DENDERA Sabina | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.24 | BEDNAREK Magdalena | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||||
2 | 28.33 | NOWAK Gabriela | WKS Wawel Kraków # | 1995 | U16 | MA | V | |||||||||||||
3 | 26.34 | KRYSKA Anna | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 23.59 | GÓRA Paulina | MKS Iskra Pszczyna | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 22.24 | DĘBSKA Karolina | LUKS Strzałków # | 1995 | U16 | LD | -- | |||||||||||||
6 | 22.20 | WRZOS Klaudia | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 21.82 | GRAJA Ewa | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
8 | 19.38 | KOWALCZYK Katarzyna | LUKS Strzałków # | 1997 | U14 | LD | -- | |||||||||||||
9 | 17.47 | SKOMOROWSKA Klaudia | MKS-MOS Katowice | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
10 | 15.27 | ZWIERZYŃSKA Paulina | TL ROW Rybnik # | 1995 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
11 | 26.73 | STOLARSKA Magdalena | WKS Śląsk Wrocław # | 1994 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||||
12 | 25.90 | MISIAK Joanna | UKS Dziesiątka Radomsko | 1996 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||||
13 | 25.42 | BĄK Monika | LKS Pogórze Skoczów # | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
14 | 16.24 | FURTACZ Agata | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir | ||||||||||||
1 | 2 | 38.88 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | III | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | ||||||||
2 | 2 | 38.49 | PYRTEK Agnieszka | TL ROW Rybnik # | 1992 | U20 | SL | III | # | |||||||||||
3 | 2 | 37.45 | LYTEK Małgorzata | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | ||||||||||||
4 | 2 | 32.42 | NORAS Maria | MKS-MOS Katowice # | 1994 | U18 | SL | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
5 | 2 | 27.54 | ZROBEK Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
6 | 2 | 24.36 | DURAJ Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
7 | 2 | 28.63 | NADOLNA Milena | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | V | ||||||||||||
8 | 2 | 25.62 | MISIAK Joanna | UKS Dziesiątka Radomsko | 1996 | U16 | LD | -- | # | |||||||||||
9 | 2 | 25.05 | MIKULEC Patrycja | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
10 | 2 | 24.84 | BEDNAREK Magdalena | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | -- | # | |||||||||||
11 | 2 | 20.63 | TOMCZUK Katarzyna | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | -- | ||||||||||||
12 | 2 | 17.65 | SOREK Małgorzata | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 15:29.54 | BINDRYN Joanna | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | II | |||||||||||||
2 | 15:54.87 | FUCHS Małgorzata | GTS Bojszowy | 1994 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||||
3 | 17:43.80 | BORAL Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 18:05.82 | MAŃKOWSKA Natalia | GTS Bojszowy | 1995 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
5 | 19:28.33 | PERDEK Agnieszka | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | V | |||||||||||||
6 | 19:33.96 | GAJZNER Emilia | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
7 | 20:22.57 | CIUPIS Aneta | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.14 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | -0.2 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 11.26 | OLEŚ Damian | TL ROW Rybnik # | 1993 | U18 | SL | -0.2 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 11.50 | FIAŁA Adam | MKS-MOSM Bytom | 1991 | U20 | SL | -0.2 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.61 | SMOLEŃ Rafał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1994 | U18 | SL | -0.2 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 11.63 | ZDEBIAK Arnold | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -0.2 | III | # | |||||||||
6 | s | 1 | 11.81 | ROGÓŻ Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U18 | SL | -0.2 | IV | ||||||||||
7 | s | 1 | 11.92 | TOPA Andrzej | AZS-AWF Katowice | 1990 | U23 | SL | -0.2 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 11.80 | SKOWRONEK Bartłomiej | KS Sprint Bielsko-Biała | 1993 | U18 | SL | +0.5 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.83 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | Sen | MA | +0.5 | -- | KOLODZIEJ Roman | 2 | ||||||||
3 | s | 2 | 11.87 | GUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | +0.5 | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | ||||||||
4 | s | 2 | 11.88 | WYCZYŃSKI Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | +0.5 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 12.12 | MITKA Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +0.5 | IV | B.D. # | M | ||||||||
6 | s | 2 | 12.15 | SZCZUPAK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | +0.5 | IV | # | |||||||||
7 | s | 2 | 12.50 | MECH Arkadiusz | MKS-MOS Katowice | 1994 | U18 | SL | +0.5 | -- | BONK Stanisław | BEZ | ||||||||
1 | s | 3 | 11.19 | WALA Sylwester | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | +0.3 | II | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.17 | MARTYNA Bogusz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.3 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.25 | WIORA Michał | MKS-MOS Katowice | 1994 | U18 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 12.51 | KRAWIEC Robert | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +0.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 12.74 | LALEWICZ Mateusz | MOSM Tychy | 1994 | U18 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 12.90 | CZACHORA Krzysztof | MOSM Tychy | 1994 | U18 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 13.00 | GUGUŁA Benedykt | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U18 | SL | +0.3 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 11.74 | SERAFIN Aleksander | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | +0.8 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.94 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +0.8 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.05 | KABACIŃSKI Jacek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +0.8 | IV | # | |||||||||
4 | s | 4 | 12.26 | BŁASIK Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1995 | U16 | SL | +0.8 | V | B.D. # | 2 | ||||||||
5 | s | 4 | 12.29 | ADAMCZYK Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +0.8 | V | B.D. # | 3 | ||||||||
6 | s | 4 | 12.37 | TWARDECKI Szymon | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U16 | SL | +0.8 | V | ||||||||||
7 | s | 4 | 12.52 | KUBAŃSKI Rafał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +0.8 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | s | 5 | 12.36 | GŁADYSZ Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +0.1 | V | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | s | 5 | 12.45 | DOBOSZ Piotr | GKS Piast Gliwice | 1996 | U16 | SL | +0.1 | V | ||||||||||
3 | s | 5 | 12.84 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U16 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 12.94 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U16 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 13.00 | KLUSZCZYŃSKI Michał | UKS Olimpia Zabrze # | 1996 | U16 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 13.01 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U14 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 13.04 | PAJDZIK Mateusz | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 12.90 | KAZANECKI Marcel | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | +0.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 6 | 13.01 | STĘPIEŃ Seweryn | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U14 | SL | +0.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 13.14 | SIARKA Kacper | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | +0.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 13.22 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U14 | SL | +0.9 | -- | ||||||||||
5 | s | 6 | 13.38 | MAJEWSKI Radosław | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 6 | 13.51 | RYBAK Arnold | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U14 | SL | +0.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 6 | 14.71 | BARAKOWSKI Grzegorz | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 13.00 | KĘDRAK Kewin | MOSiR Łaziska Górne | 1995 | U16 | SL | +1.4 | -- | ||||||||||
2 | s | 7 | 13.10 | LUDWISZEWSKI Damian | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | +1.4 | -- | ||||||||||
3 | s | 7 | 13.48 | ŻELAZNY Patryk | MUKS ILKUS Olkusz | 1997 | U14 | MA | +1.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 7 | 13.77 | MARKOWSKI Marcin | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | +1.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 7 | 13.79 | SWAT Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | +1.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 7 | 14.19 | BUCZEK Mateusz | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | +1.4 | -- | ||||||||||
7 | s | 7 | 14.50 | MIZERA Marcel | GKS Piast Gliwice # | 1997 | U14 | SL | +1.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 8 | 13.05 | PIELA Rafał | MUKS Brenna | 1996 | U16 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
2 | s | 8 | 13.13 | NOWAK Piotr | TS AKS Chorzów | 1996 | U16 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 8 | 13.54 | HASIEC Stanisław | GKS Piast Gliwice | 1997 | U14 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 8 | 13.79 | ŁACH Grzegorz | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 8 | 14.38 | PAŁKA Łukasz | GKS Piast Gliwice | 1997 | U14 | SL | +0.3 | -- | # | |||||||||
6 | s | 8 | 14.51 | DYMNY Łukasz | TS AKS Chorzów | 1997 | U14 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
7 | s | 8 | 14.73 | PALUS Dawid | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | +0.3 | -- | # | |||||||||
8 | s | 8 | 15.79 | SOBCZYK Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U14 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 9 | 12.98 | WARZECHA Jan | UKS Junior Kamesznica | 1996 | U16 | SL | +1.5 | -- | B.D. | 3 | ||||||||
2 | s | 9 | 13.35 | BALCEREK Filip | UKS Junior Kamesznica | 1997 | U14 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
3 | s | 9 | 13.81 | WROŻYNA Adam | TS AKS Chorzów | 1996 | U16 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 9 | 14.57 | SOBIERAŃSKI Marcel | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 9 | 15.00 | SKUBISZ Adrian | GKS Piast Gliwice # | 1998 | U14 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | s | 10 | 12.39 | KANIOWSKI Bartosz | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | +1.2 | V | ||||||||||
2 | s | 10 | 13.16 | KAPRAL Paweł | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | +1.2 | -- | ||||||||||
3 | s | 10 | 15.36 | BZDĘGA Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U14 | SL | +1.2 | -- | ||||||||||
4 | s | 10 | 15.89 | SZYDŁO Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U12 | SL | +1.2 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 22.44 | PAWLIK Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U20 | SL | +0.9 | II | # | |||||||||||
2 | 26.43 | TALARCZYK Mateusz | MOSiR Łaziska Górne | 1994 | U18 | SL | +0.9 | -- | # | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 36.79 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | Sen | MA | -- | KOLODZIEJ Roman | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 38.23 | ZALEWSKI Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 38.48 | SZCZUPAK Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 39.14 | KULIK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 39.38 | BIOLIK Rafał | GTS Bojszowy | 1996 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 38.16 | GUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 39.20 | CZARNECKI Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 39.51 | GŁADYSZ Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | IV | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | s | 2 | 40.01 | WASKIN Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1996 | U16 | SL | IV | PASZTA Wiesław # | 2 | |||||||||
5 | s | 2 | 40.24 | PASTERNAK Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 40.25 | JELONEK Dorian | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 39.81 | ROWIŃSKI Wojciech | MUKS ILKUS Olkusz | 1995 | U16 | MA | IV | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 41.74 | CHWIST Kamil | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 42.22 | NOGLIK Paweł | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 43.09 | MOŻDŻONEK Sebastian | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 41.74 | PIASNY Rafał | GKS Piast Gliwice | 1996 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | s | 4 | 43.81 | SZCZEPANIAK Dawid | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 44.00 | SZULAKOWSKI Wojciech | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 44.03 | GANCAREK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 44.75 | ŻELAZNY Patryk | MUKS ILKUS Olkusz | 1997 | U14 | MA | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 45.97 | NESKA Patryk | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 44.73 | CZARNECKI Antoni | TS AKS Chorzów # | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 45.48 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U14 | MA | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | s | 5 | 46.51 | STENCEL Krzysztof | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 47.67 | BAJKOWSKI Szymon | MKS Iskra Pszczyna | 1997 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 5 | 52.53 | KRZĄKAŁA Tomasz | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 41.70 | CHMIELEWSKI Maciej | LUKS Podium Kup | 1997 | U14 | OP | V | |||||||||||
2 | s | 6 | 48.40 | BASEK Paweł | TS AKS Chorzów | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 55.12 | HOLEWIK Tomasz | TS AKS Chorzów | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | 39.15 | JUSZCZYK Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.80 | KOCZUR Eryk | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 57.68 | BARTECKI Marek | KB MOSiR Jastrzębie | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 58.60 | ZARZYCKI Michał | KB MOSiR Jastrzębie | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 61.61 | BARTECKI Adam | KB MOSiR Jastrzębie | 1991 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 66.19 | GRZEGORCZYK Artur | TKKF Czarni Katowice | 1997 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/1147/13 | 2013 | 4 | |||||||
6 | s | 1 | 74.11 | KOWALSKI Artur | TKKF Czarni Katowice | 1999 | U12 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 51.57 | BIELECKI Adam | GKS Piast Gliwice | 1993 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 52.70 | MARZEC Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 1993 | U18 | MA | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 53.23 | RADKO Mateusz | KS Energetyk Jaworzno # | 1992 | U20 | SL | IV | B.D. | Z/1001/11 | 2011 | BEZ | |||||||
4 | s | 2 | 55.29 | BIALE Jakub | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 55.86 | FALEJCZYK Mateusz | TS AKS Chorzów # | 1994 | U18 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/0984/11 | 2015 | BEZ | |||||||
6 | s | 2 | 60.70 | MECH Arkadiusz | MKS-MOS Katowice | 1994 | U18 | SL | -- | BONK Stanisław | BEZ | |||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:30.50 | WĘGLER Kamil | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 1:31.38 | DOLATA Tomasz | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:32.02 | COPIK Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:33.05 | PINDYCH Marcel | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U16 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:33.31 | HAJOK Adrian | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:33.46 | JĘDRUSIK Mateusz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 1995 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir | Z/0977/11 | 4 | ||||||||
7 | s | 1 | 1:34.12 | KURASZ Daniel | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:34.80 | GRABOWSKI Dawid | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:37.85 | SZCZEPAN Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:29.94 | STRZĄDAŁA Przemysław | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:30.88 | DUDKIEWICZ Przemysław | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:33.95 | URBANEK Sebastian | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U14 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:34.39 | MODRZEJEWSKI Bartosz | UKS Olimpia Zabrze # | 1995 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:37.36 | BOCHEN Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:37.64 | PIECZKO Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:37.67 | BAJON Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:38.27 | KIERES Igor | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:39.56 | ANDAŁA Robert | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | V | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:39.85 | HOHMANN Daniel | UKS Olimpia Zabrze # | 1997 | U14 | SL | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:40.18 | KAŁUŻA Łukasz | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 1:41.38 | GRZESZCZAK Dominik | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:43.05 | FALIŃSKI Patryk | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:44.83 | FUCHS Grzegorz | TS AKS Chorzów | 1996 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 1:48.83 | KLEMIŃSKI Dawid | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 1:55.10 | GÓRAL Daniel | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 3 | 1:59.78 | KURECZKO Piotr | UKS Kometa Gliwice | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 2:03.02 | WAGNER Tobiasz | UKS Kometa Gliwice | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:51.91 | KOWALSKI Marcin | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 1:56.71 | JAROS Adrian | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 1:57.58 | PALICHLEB Bartosz | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 1:58.41 | POPIELAWSKI Szymon | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 2:10.12 | KOWALSKI Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 2:15.06 | WRÓBEL Dariusz | MOSiR Łaziska Górne | 1997 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
7 | s | 4 | 2:19.23 | GRADEK Mirosław | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:58.38 | DUDA Bartosz | UKS Kusy Bukowno | 1993 | U18 | MA | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:58.78 | ZIELINKIEWICZ Arkadiusz | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | III | KOLODZIEJ Roman B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 2:03.55 | ZEMŁA Marcin | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | B.D. | Z/4084/11 | 2 | ||||||||
4 | s | 1 | 2:03.94 | CIEPŁAK Marcin | TL ROW Rybnik # | 1991 | U20 | SL | IV | CIEPŁAK Maciej B.D. # | Z/3967/11 | 2024 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 2:05.03 | GAŁĄZKIEWICZ Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | -- | KOLODZIEJ Roman | 3 | |||||||||
6 | s | 1 | 2:06.03 | BUKAŁA Dawid | SPLA Tychy # | 1994 | U18 | SL | IV | WDOWIAK Szymon # | Z/0395/11 | 2017 | BEZ | |||||||
7 | s | 1 | 2:09.90 | GOŁOMBEK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:06.51 | FLIEGERT Mateusz | RMKS Rybnik | 1994 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:06.60 | TOPOLNICKI Szymon | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 2:09.58 | FIGURA Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:13.34 | KOTOWSKI Rafał | TL ROW Rybnik # | 1994 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 2:18.05 | KOWALIK Damian | UKS Chromik Mysłowice # | 1994 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 2:20.44 | HELIOSZ Daniel | TL ROW Rybnik # | 1994 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:41.18 | KARNICKI Adam | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:44.14 | KRAWCZYK Dominik | UKS Kusy Bukowno | 1991 | U20 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:47.16 | TRONT Adam | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1995 | U16 | OP | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:48.23 | MAJ Kamil | UKS Olimpia Zabrze # | 1995 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:49.31 | DEREWECKI Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:51.28 | DEHN Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:51.59 | STROJNY Mateusz | UKS Kusy Bukowno | 1990 | U23 | MA | -- | BONK Stanisław | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 2:52.05 | WYSOCKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:54.11 | CZAPLA Krystian | IKS Olkusz | 1995 | U16 | MA | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:59.52 | ORZEŁ Michał | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 2:58.44 | KLICH Mateusz | IKS Olkusz | 1995 | U16 | MA | V | JAŁOWIEC Ryszard # | Z/3427/11 | 2014 | BEZ | |||||||
2 | s | 2 | 3:05.84 | ŚWIDEREK Kacper | UKS Kusy Bukowno | 1996 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 3:06.47 | SIKORSKI Dawid | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:07.97 | KUCHARCZYK Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:17.07 | JABŁOŃSKI Konrad | RMKS Rybnik | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:18.32 | MARZEC Dawid | UKS Kusy Bukowno | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:20.93 | CZARNOTA Patryk | IKS Olkusz | 1995 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 3:25.41 | BOCHENEK Wiktor | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:27.09 | WAWRZYNIAK Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:42.48 | KOLAŃCZYK Sebastian | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 3:43.16 | KOWALIK Marcin | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:04.94 | POŁEĆ Adrian | TL Pogoń Ruda Śląska | 1992 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 4:23.52 | PRIMUS Paweł | TS AKS Chorzów # | 1993 | U18 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/3948/11 | 2013 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 4:23.82 | PASICH Wojciech | IKS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 4:35.86 | GROCHALA Szymon | LKS Pogórze Skoczów | 1991 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:41.54 | BIELAT Kacper | LKS Kłos Olkusz # | 1994 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.40 | LUDWIG Sebastian | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | +0.1 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 17.46 | KOSEK Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 18.01 | JONAS Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +0.1 | V | ||||||||||
4 | s | 1 | 19.99 | KAPRAL Paweł | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | +0.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 20.37 | WIENCH Marcin | LUKS Podium Kup | 1996 | U16 | OP | +0.1 | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 2 | 14.75 | MŁYNARCZYK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U18 | SL | +1.5 | II | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | s | 2 | 16.17 | KRAWIEC Robert | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +1.5 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 16.35 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +1.5 | IV | # | |||||||||
5 | s | 2 | 16.53 | PŁACZEK Marek | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1993 | U18 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 16.94 | WŁODARCZYK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1994 | U18 | SL | +1.5 | -- | B.D. # | M | ||||||||
7 | s | 2 | 17.12 | DAMASIEWICZ Aleksander | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U18 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 14.65 | SZADE Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U18 | SL | +1.5 | II | # | |||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.97 | LUDWIG Sebastian | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 41.29 | DUSZYŃSKI Kajetan | AZS Łódź # | 1995 | U16 | LD | II | WĘGLARSKI Krzysztof B.D. | Z/3203/11 | 2024 | M | |||||||
3 | s | 1 | 41.89 | KRAUT Sebastian | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 43.37 | MARCZUK Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 46.60 | ŻEBROWSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 1997 | U14 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0213/13 | 2023 | M | |||||||
2 | s | 2 | 47.19 | WIENCH Marcin | LUKS Podium Kup | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 47.40 | WIŚNIEWSKI Sebastian | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | -- | |||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.90 |
ADAMCZYK Krzysztof MARCZUK Szymon KABACIŃSKI Jacek BRZEZIŃSKI Marek |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
3 |
|||||||||
2 | s | 1 | 47.53 |
CICHY Krzysztof MENDELSKI Dawid ZALEWSKI Daniel KAMPIK Mateusz |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 1995 1995 1996 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 48.09 |
KAZANECKI Marcel KRAUT Sebastian GRABOWSKI Dawid JUSZCZYK Maciej |
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 1995 1995 1995 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 49.30 |
PAJDZIK Mateusz WĘGLER Kamil KURASZ Daniel HAJOK Adrian |
TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
5 | s | 1 | 49.90 |
KOSEK Łukasz MUSIAŁ Michał BEDNARZ Paweł KUBAŃSKI Rafał |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 1996 1996 1995 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
1 | s | 2 | 48.42 |
SZULAKOWSKI Wojciech JUSZCZYK Michał JELONEK Dorian BŁASIK Adam |
CKS Budowlani Częstochowa | 1996 1995 1995 1995 |
U16 | SLK | -- |
B.D. |
2 |
|||||||||
2 | s | 2 | 50.04 |
NOWAK Piotr FUCHS Grzegorz WROŻYNA Adam SERAFIN Aleksander |
TS AKS Chorzów | 1996 1996 1996 1995 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 2 | 50.61 |
KAPRAL Paweł LUDWIG Sebastian WIŚNIEWSKI Sebastian CHMIELEWSKI Maciej |
LUKS Podium Kup | 1995 1995 1995 1997 |
U16 | OPL | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 51.03 |
DOBOSZ Piotr PIASNY Rafał COPIK Bartłomiej HASIEC Stanisław |
GKS Piast Gliwice | 1996 1996 1995 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
5 | s | 2 | 54.15 |
STRZĄDAŁA Przemysław KAŁUŻA Łukasz SIKORSKI Dawid BOCHENEK Wiktor |
LKS Pogórze Skoczów | 1995 1995 1995 1997 |
U16 | SLK | -- |
|
||||||||||
6 | s | 2 | 57.71 |
SKUBISZ Adrian MIZERA Marcel KURECZKO Piotr HASIEC Stanisław |
UKS Kometa Gliwice | 1998 1997 1997 1997 |
U14 | SLK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.95 | KONIECZNY Konrad | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 1.95 | DŁUTEK Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U20 | SL | II | B.D. # | 2 | |||||||||||
3 | 1.95 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | II | # | ||||||||||||
4 | 1.75 | FABA Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 1.70 | KMIEĆ Szymon | UKS Olimpia Zabrze # | 1993 | U18 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||||
6 | 1.70 | DOMAGAŁA Paweł | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 1.55 | PTAK Grzegorz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
8 | 1.50 | CISZEWSKI Jakub | LUKS Strzałków # | 1996 | U16 | LD | -- | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.40 | ŚWIERKOT Artur | UKS Olimp Mazańcowice | 1993 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 4.20 | KŁODA Michał | MKS Ustroń | 1993 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 3.50 | NOWAK Mateusz | MKS Ustroń | 1994 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.75 | BAKALARSKI Szymon | KS Sprint Bielsko-Biała | 1995 | U16 | SL | 0.0 | V | # | |||||||||||
2 | 5.59 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda Śląska | 1995 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
3 | 4.90 | JUSZCZYK Patryk | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +0.4 | -- | ||||||||||||
4 | 4.77 | WARZECHA Jan | UKS Junior Kamesznica | 1996 | U16 | SL | +1.4 | -- | B.D. | 3 | ||||||||||
5 | 4.76 | JĘDRAS Dominik | WKS Wawel Kraków | 1996 | U16 | MA | +1.3 | -- | ||||||||||||
6 | 4.74 | CICHOŃ Łukasz | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
7 | 4.74 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U14 | MA | +1.1 | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
8 | 4.72 | KANIOWSKI Bartosz | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | +1.9 | -- | ||||||||||||
9 | 4.64 | BOJDOŁ Damian | MKS Iskra Pszczyna | 1997 | U14 | SL | +0.5 | -- | ||||||||||||
10 | 4.61 | GRELA Filip | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U14 | SL | +0.8 | -- | # | |||||||||||
11 | 4.33 | BALCEREK Filip | UKS Junior Kamesznica | 1997 | U14 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||||
12 | 3.72 | BARDZEL Daniel | TL Pogoń Ruda Śląska | 1997 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
13 | 4.75 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U14 | SL | +1.0 | -- | ||||||||||||
14 | 5.11 | PIASNY Rafał | GKS Piast Gliwice | 1996 | U16 | SL | +1.5 | -- | ||||||||||||
2 | 5.62 | LINCHARD Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1993 | U18 | SL | +0.3 | -- | B.D. JUSTYNIAK Joanna # | , Z/2593/11 | , 2022 | BEZ | ||||||||
2 | 6.27 | BUBEL Krzysztof | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1993 | U18 | SL | +1.0 | IV | # | |||||||||||
1 | 2 | 6.51 | MATKOWSKI Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 1990 | U23 | MA | +1.2 | III | # | ||||||||||
2 | 2 | 6.34 | BUBEL Krzysztof | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1993 | U18 | SL | +2.2 | III | # | ||||||||||
3 | 2 | 6.06 | GEMBALCZYK Aleksander | TL ROW Rybnik # | 1994 | U18 | SL | +1.0 | IV | B.D. B.D. # | 2 | |||||||||
4 | 2 | 5.96 | RZEWNICKI Szymon | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1993 | U18 | SL | +1.4 | IV | |||||||||||
5 | 2 | 5.91 | KUSTRA Piotr | TL ROW Rybnik # | 1994 | U18 | SL | +1.3 | IV | # | ||||||||||
6 | 2 | 5.84 | MAGIERA Mateusz | TL ROW Rybnik # | 1993 | U18 | SL | +0.9 | -- | # | ||||||||||
7 | 2 | 5.81 | TARNAWA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U18 | SL | +1.0 | -- | # | ||||||||||
8 | 2 | 5.71 | MŁYNARCZYK Oskar | KS Sprint Bielsko-Biała | 1992 | U20 | SL | +1.1 | -- | |||||||||||
9 | 2 | 5.65 | LINCHARD Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1993 | U18 | SL | +2.3 | -- | B.D. JUSTYNIAK Joanna # | , Z/2593/11 | , 2022 | BEZ | |||||||
10 | 2 | 5.51 | MAJCHRZAK Damian | LUKS Strzałków # | 1994 | U18 | LD | +0.7 | -- | |||||||||||
11 | 2 | 5.33 | WOREK Sebastian | KS Sprint Bielsko-Biała | 1993 | U18 | SL | +0.8 | -- | # | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.15 | MATKOWSKI Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 1990 | U23 | MA | +0.3 | III | # | |||||||||||
2 | 12.99 | MARTYNA Bogusz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.5 | IV | ||||||||||||
3 | 12.25 | FABA Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | +0.1 | V | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.75 | JESZKA Wojciech | TS AKS Chorzów # | 1994 | U18 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam # | Z/2353/11 | 2023 | 2 | |||||||||
2 | 10.79 | SZROMEK Maciej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
3 | 9.82 | NOWACKI Mirosław | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 9.35 | HELMRICH Kamil | MKS-MOS Katowice | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
1 | 2 | 13.84 | SUM Przemysław | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | III | # | |||||||||||
2 | 2 | 13.74 | DOBRZAŃSKI Kacper | MKS Żywiec | 1995 | U16 | SL | III | ||||||||||||
3 | 2 | 13.23 | SOBIERAJ Aleksander | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U16 | SL | IV | ||||||||||||
4 | 2 | 12.40 | GAŁECKI Kamil | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | V | ||||||||||||
5 | 2 | 11.21 | FRASIAK Emil | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | V | ||||||||||||
6 | 2 | 11.15 | BARTHA Denis | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | V | ||||||||||||
7 | 2 | 10.46 | OLEJNIK Radosław | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
8 | 2 | 10.02 | BALIŃSKI Sebastian | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | -- | # | |||||||||||
9 | 2 | 9.98 | BORYS Marcin | GKS Piast Gliwice | 1996 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 20.81 | BRZOZOWSKI Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | I | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 15.15 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1992 | U20 | SL | II | B.D. # | Z/0084/11 | 2024 | MM | |||||||||
3 | 11.18 | KOWALEWSKI Jakub | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | IV | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.72 | CICHY Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | II | |||||||||||||
2 | 46.52 | SUM Przemysław | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | II | # | ||||||||||||
3 | 37.83 | BIAŁEK Wojciech | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | IV | |||||||||||||
4 | 37.51 | ROSIAK Jakub | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
5 | 36.84 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U16 | SL | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
6 | 35.70 | DROZDOWSKI Olaf | TS AKS Chorzów | 1995 | U16 | SL | IV | GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. # | Z/3225/11 | 2019 | ||||||||||
7 | 32.80 | MAŁECKI Piotr | LUKS Strzałków # | 1995 | U16 | LD | V | |||||||||||||
8 | 32.20 | PIĄTKOWSKI Szymon | WKS Wawel Kraków | 1996 | U16 | MA | V | |||||||||||||
9 | 32.15 | JANKOWSKI Adrian | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
10 | 31.05 | MAŁEK Łukasz | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | V | # | ||||||||||||
11 | 30.31 | KOWALCZYK Kamil | UKS Dziesiątka Radomsko | 1996 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||||
12 | 26.46 | RYGORCZUK Mariusz | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
13 | 22.40 | CZECHOWICZ Dominik | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
14 | 18.87 | MRAZEK Denis | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
15 | 32.22 | GAŁECKI Kamil | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | V | |||||||||||||
16 | 40.43 | MENDELSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 36.24 | WENDEL Michał | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1994 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 35.69 | SMALCERZ Krzysztof | KS Energetyk Jaworzno # | 1994 | U18 | SL | IV | BEDNARCZYK Józef # | Z/4083/11 | 2015 | 4 | |||||||||
3 | 25.13 | NOWACKI Mirosław | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
4 | 36.28 | SZARAWARA Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1992 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 42.20 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U20 | SL | III | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 64.20 | PIOTROWSKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 57.49 | NITNER Mateusz | TL ROW Rybnik # | 1994 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 57.36 | SKORUPA Dawid | RMKS Rybnik | 1993 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 48.97 | PYSZNY Artur | RMKS Rybnik | 1993 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||||
5 | 41.54 | WILCZYŃSKI Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
6 | 30.49 | SZROMEK Maciej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
1 | 2 | 28.70 | FRASIAK Emil | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | -- | ||||||||||||
2 | 2 | 20.63 | BIAŁEK Wojciech | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | -- | ||||||||||||
3 | 2 | 16.18 | GULCZYŃSKI Bogdan | LUKS Podium Kup | 1995 | U16 | OP | -- | ||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 62.35 | PIOTROWSKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U18 | SL | I | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.86 | KACZOROWSKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1987 | Sen | OP | II | |||||||||||||
2 | 37.63 | CICHUTA Adam | RMKS Rybnik | 1988 | U23 | SL | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.24 | MENDELSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 45.44 | BŁASZCZYK Jacek | RMKS Rybnik | 1995 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
3 | 41.70 | CZYŻ Fabian | TL Pogoń Ruda Śląska | 1996 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
4 | 35.88 | JANKOWSKI Adrian | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
5 | 33.97 | SIEROŃ Daniel | MKS-MOS Katowice | 1995 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 41.56 | MAŁEK Łukasz | UKS Dziesiątka Radomsko | 1995 | U16 | LD | V | # | ||||||||||||
7 | 40.07 | CICHY Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U16 | SL | V | |||||||||||||
8 | 29.12 | KOWALCZYK Kamil | UKS Dziesiątka Radomsko | 1996 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.75 | KULASZEWSKI Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1994 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 38.06 | CZAPLIŃSKI Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
3 | 32.81 | GÓRECKI Dawid | MKS-MOS Katowice | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 31.87 | LEDERER Patryk | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 31.07 | JESZKA Wojciech | TS AKS Chorzów # | 1994 | U18 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam # | Z/2353/11 | 2023 | 2 | |||||||||
6 | 20.32 | KOŁODZIEJCZYK Bartosz | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.39 | CZAJA Remigiusz | TL ROW Rybnik # | 1990 | U23 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 43.41 | KRZAK Paweł | TL Pogoń Ruda Śląska | 1993 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 21.86 | KUNSZKE Kamil | LKS Pogórze Skoczów | 1993 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.2442719936371 sekund |