Słubice 05.10.2012 Mistrzostwa Euroregionu - Pro Europa Viadrina i memoriał Zdzisława Skrętego |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.93 | ZWOLIŃSKA Justyna | MLKS Agros Żary | 2000 | U14 | LB | +0.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 9.31 | KOWALCZYK Katarzyna | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.9 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 10.74 | JACKIEWICZ Oliwia | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 10.88 | DELUGA Wiktoria | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 1 | 11.18 | BARWIŃSKA Joanna | MUKS Jedynka Międzychód | 2001 | U12 | WP | +0.9 | -- | ||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.52 | KUDRELEK Dajana | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | +0.4 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 13.75 | SYGUTOWSKA Krystyna | ZLKL Zielona Góra | 1994 | U20 | LB | +0.4 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 14.37 | CZARNOGRODZKA Karolina | ZLKL Zielona Góra | 1996 | U18 | LB | +0.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 14.88 | CZAICKA Patrycja | LKS Olimpic Szczecin | 1997 | U16 | ZP | +0.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 13.38 | WARDA Adrianna | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | +0.5 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | e | 1 | 13.61 | KURZAWSKA Kornelia | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | +0.5 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 14.14 | TUROWSKA Magda | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | +0.5 | V | ||||||||||
4 | e | 1 | 14.79 | SZYMAŃSKA Oliwia | MLKS Agros Żary # | 1998 | U16 | LB | +0.5 | -- | ||||||||||
5 | e | 1 | 14.19 | MANIUKIEWICZ Adriana | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | +0.5 | V | WO¬NIAK Agnieszka # | 3 | ||||||||
6 | e | 1 | 14.32 | KOWALCZYK Ewa | LKS Lubusz Słubice | 1998 | U16 | LB | +0.5 | V | ||||||||||
8 | e | 1 | 14.94 | BOJBA Aleksandra | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1998 | U16 | LB | +0.5 | -- | SASKA Tomasz KOWALSKI Zenon | Z/1151/14 | 2016 | BEZ | ||||||
1 | e | 2 | 13.24 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | +0.7 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 14.03 | OSOWSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | +0.7 | V | ||||||||||
3 | e | 2 | 14.61 | RADLIŃSKA Agnieszka | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | +0.7 | -- | SASKA Tomasz SASKA Tomasz | , Z/1187/13 | , 2016 | 4 | ||||||
4 | e | 2 | 14.79 | SARBAK Paulina | PLKS Gwda Piła | 1997 | U16 | WP | +0.7 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 14.99 | KRAMPLIC-ANICKA Roksana | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.7 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 15.35 | NOWAK Klaudia | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.7 | -- | ||||||||||
7 | e | 2 | 16.11 | LISOWICZ Karolina | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | +0.7 | -- | ||||||||||
1 | f | 13.23 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | +1.0 | IV | |||||||||||
2 | f | 13.32 | WARDA Adrianna | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | +1.0 | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | f | 13.68 | KURZAWSKA Kornelia | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | +1.0 | IV | |||||||||||
5 | f | 13.84 | OSOWSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | +1.0 | V | |||||||||||
6 | f | 14.21 | TUROWSKA Magda | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | +1.0 | V | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.12 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U16 | ZP | II | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | ||||||||
1 | s | 1 | 43.81 | RAJKO Karolina | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 43.94 | MAK Dominika | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 49.33 | KRAMPLIC-ANICKA Roksana | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 44.96 | RZETELNA Martyna | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 50.12 | SZCZEPAŃSKA Zuzanna | MUKS Jedynka Międzychód | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 46.60 | PAWLUKIEWICZ Paulina | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | V | LEMIESZ Aneta | Z/1369/14 | 2021 | ||||||||
4 | s | 1 | 50.78 | THIELE Julia | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel | Z/4391/15 | 2015 | 3 | |||||||
5 | s | 1 | 46.76 | DˇBROWSKA Oliwia | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 51.81 | ŁUCZKOWSKA Paulina | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 47.81 | KUDEŁKA Izabela | niest. Z.Góra # | 1967 | Masters | LB | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 44.67 | WARDA Adrianna | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | III | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 49.71 | PFAJFER Jesika | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 46.37 | WYKOWSKA Kamila | LKS Olimpic Szczecin | 1997 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 50.80 | KOROCIŃSKA Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 47.29 | SZYMAŃSKA Oliwia | MLKS Agros Żary # | 1998 | U16 | LB | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 52.23 | KAMIEŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | B.D. # | ||||||||||
4 | s | 2 | 48.23 | KOŁŁˇTAJ Magda | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 53.36 | POSPIESZAŁA Weronika | PLKS Gwda Piła # | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 50.74 | OSOWSKA Edyta | LKS Olimpic Szczecin | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 58.64 | BARWIŃSKA Joanna | MUKS Jedynka Międzychód | 2001 | U12 | WP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 53.98 | JA¦KIEWICZ Paulina | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 58.77 | PIEPIORA Magdalena | MUKS Jedynka Międzychód | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 52.98 | NIEDZIÓŁKA Milena | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel | Z/4390/15 | 2015 | 4 | |||||||
2 | s | 3 | 55.03 | NOWAK Klaudia | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 66.50 | LAZAR Dominika | SL Olimpia Poznań # | 1994 | U20 | WP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 3 | 66.54 | SZCZEPAŃSKA Zuzanna | MUKS Jedynka Międzychód | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:43.88 | PIETRUSZYŃSKA Monika | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
2 | 1:49.71 | CHWIAŁKOWSKA Paulina | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | |||||||||||||
3 | 1:53.29 | NGYUEN Anita | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
4 | 2:02.21 | ŻOK Marta | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
5 | 2:02.74 | BEKER Nina | LKS Olimpic Szczecin | 1998 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
6 | 2:05.82 | KLIMAS Oliwia | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
7 | 2:10.73 | KARPIŃSKA Edyta | LKS Olimpic Szczecin | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:32.72 | MARCINISZYN Edyta | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | 49.41 | ŻEBROWSKA Karina | STS Pomerania Szczecinek # | 1997 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||||
3 | 49.95 | SUŁKOWSKA Julia | MKL Szczecin # | 1997 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||||
4 | 51.39 | PAWLICKA Joanna | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1998 | U16 | LB | IV | WO¬NIAK Agnieszka | 3 | |||||||||||
5 | 53.88 | MANIUKIEWICZ Adriana | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | V | WO¬NIAK Agnieszka # | 3 | |||||||||||
6 | 59.45 | WILSKA Patrycja | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
7 | 72.89 | SZCZOTKA Patrycja | AZS-PWSZ Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka | BEZ | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 1.25 | KOŁODZIEJCZAK Karolina | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | # | |||||||||||
2 | 1 | 1.10 | JACKIEWICZ Oliwia | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | ||||||||||||
1 | 2 | 1.50 | PERNAK Weronika | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | IV | # | |||||||||||
2 | 2 | 1.40 | SZAŁAS Julia | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | PAWELSKI Grzegorz B.D. # | Z/1107/14 | 2023 | |||||||||
3 | 2 | 1.30 | BOJBA Aleksandra | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1998 | U16 | LB | -- | SASKA Tomasz KOWALSKI Zenon | Z/1151/14 | 2016 | BEZ | ||||||||
1 | 3 | 1.35 | JUSZCZAK Kinga | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U18 | LB | -- | B.D. # | 3 | ||||||||||
2 | 3 | 1.25 | TOMALA Ewelina | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | -- | # | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 4.49 | PAWLUKIEWICZ Paulina | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | +0.8 | -- | LEMIESZ Aneta | Z/1369/14 | 2021 | ||||||||
2 | 1 | 4.46 | OSOWSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | +0.6 | -- | |||||||||||
3 | 1 | 4.44 | DˇBROWSKA Oliwia | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | +1.0 | -- | # | ||||||||||
4 | 1 | 4.33 | CZAICKA Patrycja | LKS Olimpic Szczecin | 1997 | U16 | ZP | +0.4 | -- | |||||||||||
5 | 1 | 4.13 | TUROWSKA Magda | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | +0.6 | -- | |||||||||||
6 | 1 | 4.10 | RADLIŃSKA Agnieszka | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | +0.6 | -- | SASKA Tomasz SASKA Tomasz | , Z/1187/13 | , 2016 | 4 | |||||||
7 | 1 | 4.06 | JA¦KIEWICZ Paulina | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | +0.8 | -- | # | ||||||||||
8 | 1 | 3.88 | KANIA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | +0.7 | -- | # | ||||||||||
9 | 1 | 3.69 | PFAJFER Jesika | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.3 | -- | |||||||||||
10 | 1 | 3.67 | KAMIEŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.9 | -- | B.D. # | ||||||||||
11 | 1 | 3.62 | SOBKOWSKA Karolina | PLKS Gwda Piła | 1997 | U16 | WP | +1.0 | -- | |||||||||||
12 | 1 | 3.60 | DZIURA Karolina | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.4 | -- | |||||||||||
1 | 2 | 4.68 | SUSZYCKA Monika | ZLKL Zielona Góra | 1994 | U20 | LB | +0.6 | -- | |||||||||||
2 | 2 | 4.45 | BISAGA Karolina | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | +0.9 | -- | |||||||||||
3 | 2 | 4.39 | JUSZCZAK Kinga | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U18 | LB | +0.5 | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | 2 | 4.38 | KUDRELEK Dajana | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | +0.5 | -- | |||||||||||
5 | 2 | 4.25 | KOŁŁˇTAJ Magda | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | +0.3 | -- | |||||||||||
6 | 2 | 3.80 | TOMALA Ewelina | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | +0.8 | -- | # | ||||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.51 | ¦WITAŁA Edyta | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||||
2 | 4.31 | KOROCIŃSKA Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||||
3 | 4.28 | CHUDZIŃSKA Adrianna | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||||
4 | 4.22 | KASPRZAK Emilia | PLKS Gwda Piła # | 1999 | U14 | WP | 0.0 | -- | # | |||||||||||
5 | 4.21 | THIELE Julia | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Daniel | Z/4391/15 | 2015 | 3 | ||||||||
6 | 4.14 | POSPIESZAŁA Weronika | PLKS Gwda Piła # | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||||
7 | 4.14 | GRZYBOWSKA Monika | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||||
9 | 4.01 | PFAJFER Jesika | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||||
10 | 3.52 | DZIURA Karolina | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||||
11 | 3.53 | NIEDZIÓŁKA Milena | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | WO¬NIAK Daniel | Z/4390/15 | 2015 | 4 | ||||||||
12 | 3.37 | KOWALCZYK Katarzyna | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||||
13 | 3.33 | DELUGA Wiktoria | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 12.40 | MAŁYSZ Aleksandra | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/1480/12 | 2018 | 1 | ||||||||
2 | 1 | 11.68 | CZUBASZEK Kinga | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | III | # | |||||||||||
3 | 1 | 9.17 | BISAGA Karolina | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -- | ||||||||||||
1 | 2 | 12.27 | PLESZKA Paulina | LKS Polkowice | 1998 | U16 | DS | III | ||||||||||||
3 | 2 | 9.05 | CHUDZIŃSKA Adrianna | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | V | ||||||||||||
4 | 2 | 8.86 | TEŁOWSKA Oliwia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | V | # | |||||||||||
5 | 2 | 8.79 | MI¦LIWICKA Magdalena | MKL Szczecin # | 1997 | U16 | ZP | V | # | |||||||||||
6 | 2 | 8.70 | WALUK Aleksandra | AZS-PWSZ Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | SASKA Tomasz | 5 | ||||||||||
7 | 2 | 8.04 | KOZIOŁ Ewelina | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | -- | # | |||||||||||
8 | 2 | 7.38 | MACIERZYŃSKA Paulina | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | -- | ||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 32.84 | MĘŻYŃSKA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
2 | 29.26 | KOZIOŁ Ewelina | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
3 | 27.47 | TEŁOWSKA Oliwia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
4 | 26.84 | KRYGIEL Małgorzata | AZS-AWF Gorzów # | 1998 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
5 | 24.71 | WALUK Aleksandra | AZS-PWSZ Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | SASKA Tomasz | 5 | |||||||||||
7 | 19.27 | KUDRELEK Natalia | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
8 | 18.11 | MI¦LIWICKA Magdalena | MKL Szczecin # | 1997 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 33.72 | CZUBASZEK Kinga | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | III | # | ||||||||||||
2 | 32.77 | MAŁYSZ Aleksandra | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/1480/12 | 2018 | 1 | |||||||||
3 | 32.62 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U18 | PM | III | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||||
4 | 31.09 | WRÓBEL Angelika | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | IV | # | ||||||||||||
5 | 22.27 | MOC Patrycja | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||||
6 | 22.02 | IWANIUK Klaudia | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.65 | JABŁOŃSKA Margareta | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
2 | 38.35 | MĘŻYŃSKA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||||
3 | 27.16 | WRÓBEL Angelika | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||||
4 | 25.23 | MOC Patrycja | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
2 | 40.84 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 30.11 | SZAŁAS Julia | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | PAWELSKI Grzegorz B.D. # | Z/1107/14 | 2023 | ||||||||||
4 | 28.69 | ŻEBROWSKA Karina | STS Pomerania Szczecinek # | 1997 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||||
5 | 27.57 | KANIA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
6 | 25.02 | KUDRELEK Natalia | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
7 | 23.16 | KRYGIEL Małgorzata | AZS-AWF Gorzów # | 1998 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
8 | 22.90 | WÓJCIAK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 47.07 | MICKIEWICZ Aleksandra | LKS Polkowice # | 1995 | U18 | DS | I | |||||||||||||
1 | 50.62 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U18 | PM | I | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||||
2 | 41.38 | NOWAK Sandra | AZS-AWF Gorzów | 1991 | U23 | LB | II | |||||||||||||
3 | 40.77 | NOWAK Monika | AZS-AWF Gorzów | 1991 | U23 | LB | II | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.57 | WALICKI Antoni | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | +0.6 | -- | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0509/15 | 2021 | |||||||
2 | e | 1 | 8.70 | MARCZAK Konrad | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | +0.6 | -- | ||||||||||
3 | e | 1 | 8.75 | RABIEGA Kamil | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | e | 1 | 9.13 | ŁAPA Kamil | PLKS Gwda Piła # | 1999 | U14 | WP | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 1 | 9.41 | SARBAK Grzegorz | PLKS Gwda Piła # | 1999 | U14 | WP | +0.6 | -- | # | |||||||||
1 | e | 2 | 7.97 | WÓJCIK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U14 | LB | +0.9 | -- | # | |||||||||
2 | e | 2 | 8.23 | WYLEGAŁA Michał | PLKS Gwda Piła # | 1999 | U14 | WP | +0.9 | -- | # | |||||||||
3 | e | 2 | 9.51 | CZYNSZAK Jan | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | +0.9 | -- | # | |||||||||
5 | e | 2 | 9.93 | ŻYŻA Norbert | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | +0.9 | -- | WO¬NIAK Daniel | BEZ | ||||||||
6 | e | 2 | 11.07 | PRZYBYLSKI Jakub | MUKS Jedynka Międzychód | 1999 | U14 | WP | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 8.79 | WINIARCZYK Karol | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | +1.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 9.65 | GALASIAK Patryk | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U12 | LB | +1.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 3 | 9.95 | ANDRZEJCZAK Kacper | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | +1.0 | -- | B.D. WO¬NIAK Daniel | , Z/4393/15 | , 2015 | BEZ | ||||||
5 | e | 3 | 10.03 | WO¬NIAK Piotr | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | +1.0 | -- | WO¬NIAK Daniel | BEZ | ||||||||
6 | e | 3 | 11.49 | POML Marcin | MUKS Jedynka Międzychód | 2000 | U14 | WP | +1.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 8.91 | OLEJNICZAK Aleksander | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | +0.7 | -- | ||||||||||
4 | e | 4 | 10.52 | RESZEL Michał | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | +0.7 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 10.71 | ŻAK Piotr | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2000 | U14 | LB | +0.7 | -- | # | |||||||||
6 | e | 4 | 11.23 | BURZYŃSKI Filip | MUKS Jedynka Międzychód | 2000 | U14 | WP | +0.7 | -- | ||||||||||
1 | f | 7.92 | WÓJCIK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U14 | LB | +0.7 | -- | # | ||||||||||
2 | f | 8.25 | WYLEGAŁA Michał | PLKS Gwda Piła # | 1999 | U14 | WP | +0.7 | -- | # | ||||||||||
4 | f | 8.62 | RABIEGA Kamil | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | +0.7 | -- | |||||||||||
5 | f | 8.69 | WALICKI Antoni | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | +0.7 | -- | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0509/15 | 2021 | ||||||||
7 | f | 8.80 | MARCZAK Konrad | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | +0.7 | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.61 | DROGOSZ Michał | ZLKL Zielona Góra | 1995 | U18 | LB | +0.3 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.38 | GAŁEK Damian | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | +0.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.95 | KOWALEWSKI Kacper | Gimnazjum Rzepin | 1996 | U18 | LB | +0.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.90 | BIARDA Mateusz | AZS-PWSZ Gorzów | 1996 | U18 | LB | +0.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 11.27 | ANDRZEJEWSKI Łukasz | PLKS Gwda Piła # | 1991 | U23 | WP | +0.3 | II | ||||||||||
1 | e | 1 | 12.23 | RYK Rafał | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | +0.8 | V | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.32 | PAWLAK Dominik | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1997 | U16 | LB | +0.8 | V | ||||||||||
3 | e | 1 | 12.47 | ŻUKLIŃSKI Kacper | LKS Lubusz Słubice | 1998 | U16 | LB | +0.8 | V | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.86 | SZKWAREK Krzysztof | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | +0.8 | -- | WO¬NIAK Agnieszka | BEZ | ||||||||
5 | e | 1 | 13.16 | NIED¬WIEDŻ Patryk | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.8 | -- | ||||||||||
6 | e | 1 | 13.22 | GROŃSKI Piotr | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | +0.8 | -- | SASKA Tomasz | BEZ | ||||||||
7 | e | 1 | 14.31 | PODGÓRNY Daniel | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.8 | -- | ||||||||||
8 | e | 1 | 14.89 | KAZARNOWICZ Daniel | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U16 | LB | +0.8 | -- | # | |||||||||
1 | e | 2 | 12.29 | STACHÓW Marcin | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | +0.6 | V | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.57 | ŁAPCZEWICZ Eryk | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | +0.6 | V | SASKA Tomasz | BEZ | ||||||||
3 | e | 2 | 12.81 | NOCEK Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 12.91 | KARBOWY Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.02 | SZYMAŃSKI Miłosz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1998 | U16 | LB | +0.6 | -- | SASKA Tomasz | Z/1154/14 | 2016 | 3 | ||||||
7 | e | 2 | 14.26 | CERAZY Michał | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | +0.6 | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/4455/15 | 2022 | 3 | ||||||
1 | f | 12.10 | RYK Rafał | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | +0.6 | IV | |||||||||||
2 | f | 12.41 | STACHÓW Marcin | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | +0.6 | V | |||||||||||
3 | f | 12.44 | PAWLAK Dominik | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1997 | U16 | LB | +0.6 | V | |||||||||||
4 | f | 12.56 | ŻUKLIŃSKI Kacper | LKS Lubusz Słubice | 1998 | U16 | LB | +0.6 | V | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.39 | NICPOŃ Jakub | KSI Start Szczecin # | 1998 | U16 | ZP | IV | B.D. # | Z/1531/14 | 2022 | ||||||||
1 | s | 1 | 42.56 | WYLEGAŁA Michał | PLKS Gwda Piła # | 1999 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 40.91 | LECHOCKI Grzegorz | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | V | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 45.16 | RABIEGA Kamil | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 41.08 | JAROSZEWSKI Krystian | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 47.11 | OLEJNICZAK Aleksander | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 42.42 | KOWALSKI Piotr | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 47.37 | WINIARCZYK Karol | AZS-PWSZ Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 43.12 | STACHÓW Marcin | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 49.09 | SARBAK Grzegorz | PLKS Gwda Piła # | 1999 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 50.30 | CZYNSZAK Jan | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 39.60 | WÓJCIK Maciej | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U14 | LB | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 39.94 | RYK Rafał | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 42.66 | JEŻ Adam | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 43.49 | NIED¬WIEDŻ Patryk | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 44.58 | SZCZERBA Oskar | LKS Olimpic Szczecin | 1999 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 46.02 | CERANEK Eryk | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 45.22 | WALICKI Antoni | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | -- | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0509/15 | 2021 | ||||||||
4 | s | 2 | 47.26 | DˇBROWSKI Radosław | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 47.93 | ŁAPA Kamil | PLKS Gwda Piła # | 1999 | U14 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 50.06 | PIOTROWSKI Sławomir | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 51.58 | PRZYBYLSKI Jakub | MUKS Jedynka Międzychód | 1999 | U14 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 51.95 | HAŁASA Damian | MUKS Jedynka Międzychód | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 54.18 | WO¬NIAK Piotr | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel | BEZ | |||||||||
1 | s | 4 | 50.35 | SZULCZEWSKI Kacper | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 51.88 | RYBARCZYK Krystian | PLKS Gwda Piła # | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 52.10 | CERAZY Michał | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/4455/15 | 2022 | 3 | |||||||
4 | s | 4 | 52.46 | OGRODOWCZYK Grzegorz | MUKS Jedynka Międzychód | 1999 | U14 | WP | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 59.33 | MARCZAK Konrad | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 52.82 | CHYCZEWSKI Damian | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 56.90 | BURZYŃSKI Filip | MUKS Jedynka Międzychód | 2000 | U14 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 57.07 | ŻYŻA Norbert | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel | BEZ | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.66 | KOŁODZIEJ Mateusz | O¦ AZS Poznań # | 1993 | U20 | WP | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 52.08 | MIERZEJEWSKI Krystian | ZLKL Zielona Góra # | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 54.26 | MAK Kacper | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 54.65 | KONDYCKI Paweł | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | IV | B.D. | 2 | |||||||||
5 | s | 1 | 55.80 | CZYŻEWSKI Arkadiusz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U18 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka | Z/0618/12 | 2015 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 56.08 | ANDRZEJEWSKI Łukasz | PLKS Gwda Piła # | 1991 | U23 | WP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 53.99 | PAWLAK Dominik | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1997 | U16 | LB | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 55.73 | JAKUSZEWSKI Konrad | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U18 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka WO¬NIAK Agnieszka | Z/0622/12, Z/0622/12 | , 2015 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 56.76 | BIARDA Rafał | AZS-PWSZ Gorzów | 1996 | U18 | LB | -- | WALCZAK Zygmunt | BEZ | |||||||||
4 | s | 2 | 59.79 | KOWALCZYK Krystian | MLKS Agros Żary | 1995 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:07.90 | CIECHANOWICZ Marcin | O¦ AZS Poznań # | 1994 | U20 | WP | -- | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 2:09.37 | ADAMCZYK Maksym | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
3 | 2:09.59 | KEMPA Jan | UKS Barnim Goleniów # | 1994 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
4 | 2:12.64 | CIEJKA Wiktor | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:52.15 | KUREK Michał | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:53.37 | WYLEGAŁA Dawid | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:56.73 | ŻURAWSKI Mateusz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | V | WO¬NIAK Agnieszka | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 2:58.02 | MALISZEWSKI Filip | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:02.12 | KOZŁOWSKI Michał | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:02.82 | GASPEROWICZ Aleksander | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:11.57 | PIASECZNY Dawid | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:12.34 | GULDZIŃSKI Michał | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:13.24 | RUDZIŃSKI Mateusz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka | BEZ | |||||||||
11 | s | 1 | 3:31.34 | GEMBALA Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:25.93 | STĘPIEŃ Jakub | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel # | Z/4395/15 | 2015 | BEZ | |||||||
2 | s | 2 | 3:27.86 | PERUŻYŃSKI Filip | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:28.24 | NICPOŃ Kacper | MKL Szczecin # | 1999 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 3:35.42 | RADLAK Dawid | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 3:35.59 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 3:38.38 | WEISE Adam | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 3:42.11 | SAROL Marek | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 3:56.79 | JEŻ Paweł | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka # | Z/4456/15 | 2022 | 3 | |||||||
9 | s | 2 | 3:57.95 | GAŁCZYŃSKI Michał | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 4:15.67 | BORKOWSKI Mateusz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | WO¬NIAK Daniel | Z/4392/15 | 2015 | BEZ | |||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4:26.20 | POPKO Miłosz | SL Olimpia Poznań # | 1994 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
2 | 4:32.09 | KAWECKI Kasjan | LKS Olimpic Szczecin # | 1996 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.73 | CZEPULONIS Krzysztof | LKS Olimpic Szczecin | 1997 | U16 | ZP | II | |||||||||||||
2 | 41.28 | BŁAŻEJEWSKI Wiktor | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U18 | LB | -- | WO¬NIAK Agnieszka | Z/0619/12 | 2015 | 2 | |||||||||
3 | 45.79 | SZKWAREK Krzysztof | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | V | WO¬NIAK Agnieszka | BEZ | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 1.45 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U14 | LB | -- | # | |||||||||||
2 | 1 | 1.30 | SZULCZEWSKI Kacper | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | ||||||||||||
2 | 1 | 1.30 | CHYCZEWSKI Damian | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | -- | ||||||||||||
1 | 2 | 1.60 | NOWAK Mateusz | LKS Lubusz Słubice | 1998 | U16 | LB | -- | ||||||||||||
2 | 2 | 1.55 | PŁAZA Łukasz | Gimnazjum Rzepin | 1998 | U16 | LB | -- | ||||||||||||
3 | 2 | 1.50 | BURDZIŃSKI Przemysław | Gimnazjum Rzepin | 1997 | U16 | LB | -- | ||||||||||||
4 | 2 | 1.40 | PASZKOWSKI Mateusz | AZS-PWSZ Gorzów | 1997 | U16 | LB | -- | ||||||||||||
1 | 3 | 1.90 | OSTROWSKI Piotr | ZLKL Zielona Góra # | 1995 | U18 | LB | III | B.D. | 3 | ||||||||||
2 | 3 | 1.70 | KARCZEWSKI Dawid | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | -- | B.D. | 3 | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 5.13 | NOCEK Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | +0.8 | -- | |||||||||||
2 | 1 | 5.00 | SZYMAŃSKI Miłosz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1998 | U16 | LB | +0.7 | -- | SASKA Tomasz | Z/1154/14 | 2016 | 3 | |||||||
3 | 1 | 4.90 | ŁAPCZEWICZ Eryk | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | +1.0 | -- | SASKA Tomasz | BEZ | |||||||||
4 | 1 | 4.64 | KARBOWY Mateusz | MLKS Agros Żary | 1998 | U16 | LB | +0.3 | -- | |||||||||||
5 | 1 | 4.35 | CZAJKA Miłosz | AZS-PWSZ Gorzów | 1997 | U16 | LB | +0.8 | -- | SASKA Tomasz | BEZ | |||||||||
6 | 1 | 4.10 | GROŃSKI Piotr | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | +0.8 | -- | SASKA Tomasz | BEZ | |||||||||
1 | 2 | 6.10 | KOŁODZIEJ Mateusz | O¦ AZS Poznań # | 1993 | U20 | WP | +0.6 | IV | # | ||||||||||
2 | 2 | 6.03 | SZAŁĘGA Bartłomiej | MLKS Agros Żary | 1996 | U18 | LB | +0.9 | IV | |||||||||||
3 | 2 | 5.97 | SEMEGIN Bartosz | MLKS Agros Żary | 1994 | U20 | LB | +0.7 | IV | |||||||||||
4 | 2 | 5.79 | SZCZEPANIAK Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U18 | LB | +1.0 | -- | |||||||||||
5 | 2 | 5.78 | JARNOT Damian | PLKS Gwda Piła | 1995 | U18 | WP | +0.3 | -- | |||||||||||
6 | 2 | 5.39 | OSTROWSKI Piotr | ZLKL Zielona Góra # | 1995 | U18 | LB | +0.4 | -- | B.D. | 3 | |||||||||
7 | 2 | 5.19 | SZCZEPANIAK Daniel | MUKS Jedynka Międzychód | 1996 | U18 | WP | +0.6 | -- | |||||||||||
8 | 2 | 4.86 | KARCZEWSKI Dawid | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | +0.8 | -- | B.D. | 3 | |||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.39 | WOYCZYŃSKI Wojciech | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | ||||||||||||
2 | 4.63 | HAŁASA Damian | MUKS Jedynka Międzychód | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||||
6 | 4.42 | RYBARCZYK Krystian | PLKS Gwda Piła # | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||||
7 | 4.23 | ŻAK Piotr | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2000 | U14 | LB | 0.0 | -- | # | |||||||||||
9 | 3.74 | ANDRZEJCZAK Kacper | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1999 | U14 | LB | 0.0 | -- | B.D. WO¬NIAK Daniel | , Z/4393/15 | , 2015 | BEZ | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.83 | ZYGMUNT Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | V | # | ||||||||||||
1 | 16.31 | SIEJKOWSKI Dominik | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | II | |||||||||||||
2 | 11.37 | MIKUNDA Jakub | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | V | |||||||||||||
2 | 15.02 | WOŁKOWSKI Karol | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U18 | LB | II | |||||||||||||
3 | 10.44 | STĘPIEŃ Krzysztof | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
3 | 14.38 | MAŁYSZ Michał | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3819/11 | 2018 | 2 | |||||||||
4 | 8.93 | PŁAZA Łukasz | Gimnazjum Rzepin | 1998 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
4 | 13.42 | PAWELSKI Patryk | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
5 | 12.47 | OWADIUK Leszek | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
6 | 10.81 | STACHNIK Oskar | AZS UMCS Lublin # | 1998 | U16 | LU | V | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/0205/14 | 2024 | ||||||||||
7 | 10.61 | ZIĘBIEC Kamil | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
8 | 7.31 | SKRZYPIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||||
9 | 7.92 | KU¦NIERZ Patryk | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
10 | 7.56 | PIEKARNIK Radosław | MLKS Agros Żary | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||||
11 | 8.23 | GRAJKOWSKI Maciej | PLKS Gwda Piła # | 2000 | U14 | WP | -- | # | ||||||||||||
12 | 7.49 | OWADIUK Wiktor | LKS Lubusz Słubice | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.10 | SIEJKOWSKI Dominik | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | II | |||||||||||||
2 | 13.36 | KOPANIA Dawid | LKS Lubusz Słubice | 1994 | U20 | LB | III | |||||||||||||
3 | 13.31 | MAŁYSZ Michał | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3819/11 | 2018 | 2 | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.41 | WEISS Wojciech | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U16 | WP | II | CZARNECKI Mateusz | Z/0320/13 | 2019 | 3 | |||||||||
2 | 46.51 | ZYGMUNT Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | II | # | ||||||||||||
3 | 43.85 | DUDZIK Korneliusz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1998 | U16 | LB | III | |||||||||||||
4 | 40.19 | STACHNIK Oskar | AZS UMCS Lublin # | 1998 | U16 | LU | IV | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/0205/14 | 2024 | ||||||||||
5 | 39.17 | JUSZCZAK Sebastian | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
6 | 35.41 | STELTMANN Łukasz | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
7 | 34.61 | WIECZOREK Krzysztof | ULKS Uczniak Szprotawa | 1997 | U16 | LB | V | |||||||||||||
8 | 33.60 | KŁOSZEWSKI Kamil | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U14 | LB | V | # | ||||||||||||
9 | 29.13 | IWANIUK Kacper | AZS-AWF Gorzów | 1998 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||||
10 | 28.42 | WERSTLER Rafał | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
11 | 26.19 | JARMOŁOWICZ Michał | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1999 | U14 | DS | -- | B.D. # | ||||||||||||
12 | 25.60 | MIKUNDA Jakub | MLKS Agros Żary | 1997 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
13 | 22.72 | SKRZYPIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||||
14 | 17.59 | OWADIUK Wiktor | LKS Lubusz Słubice | 1999 | U14 | LB | -- | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.93 | WOŁKOWSKI Karol | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U18 | LB | II | |||||||||||||
2 | 46.24 | ROZMARYNOWSKI Patryk | AZS-AWF Gorzów | 1995 | U18 | LB | II | |||||||||||||
3 | 45.72 | SIEJKOWSKI Dominik | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | II | |||||||||||||
4 | 44.01 | MAŁYSZ Michał | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3819/11 | 2018 | 2 | |||||||||
5 | 42.34 | LEWKOWICZ Tomasz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | III | |||||||||||||
6 | 40.62 | JACH Sebastian | ZLKL Zielona Góra # | 1996 | U18 | LB | III | B.D. | 2 | |||||||||||
7 | 37.50 | WEISS Wojciech | UMKS Iskra Wolsztyn | 1997 | U16 | WP | IV | CZARNECKI Mateusz | Z/0320/13 | 2019 | 3 | |||||||||
8 | 33.86 | OWADIUK Leszek | LKS Lubusz Słubice | 1996 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
9 | 33.28 | ZIĘBIEC Kamil | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.43 | WOŁKOWSKI Karol | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U18 | LB | III | |||||||||||||
2 | 40.50 | MAŁYSZ Michał | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | III | CHUSTECKI Ryszard # | Z/3819/11 | 2018 | 2 | |||||||||
3 | 30.40 | KOPANIA Dawid | LKS Lubusz Słubice | 1994 | U20 | LB | -- | |||||||||||||
4 | 27.59 | ZIĘBIEC Kamil | LKS Lubusz Słubice | 1995 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 41.48 | LEWKOWICZ Tomasz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1996 | U18 | LB | IV | |||||||||||||
2 | 37.30 | PAWELSKI Patryk | ULKS Uczniak Szprotawa | 1995 | U18 | LB | -- | |||||||||||||
3 | 33.00 | DUDZIK Korneliusz | ULKS Uczniak Szprotawa | 1998 | U16 | LB | V | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.02 | PODSTAWKA Dawid | LKS Polkowice | 1997 | U16 | DS | II | # | ||||||||||||
2 | 46.71 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U14 | PM | IV | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||||
3 | 31.70 | BURDZIŃSKI Przemysław | Gimnazjum Rzepin | 1997 | U16 | LB | -- | |||||||||||||
4 | 30.90 | ŻAK Piotr | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2000 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||||
5 | 30.54 | KŁOSZEWSKI Kamil | ULKS Uczniak Szprotawa | 1999 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||||
6 | 24.64 | CZAJKA Miłosz | AZS-PWSZ Gorzów | 1997 | U16 | LB | -- | SASKA Tomasz | BEZ | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 68.86 | KWA¦NIEWSKI Mateusz | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U18 | LU | I | KRUKOWSKI Michał B.D. # | Z/2300/11 | 2023 | ||||||||||
2 | 50.88 | JACH Sebastian | ZLKL Zielona Góra # | 1996 | U18 | LB | III | B.D. | 2 | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.05 | PAWELSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów | 1993 | U20 | LB | III | B.D. | 3 | |||||||||||
2 | 53.53 | KOŁODZIEJCZYK Mateusz | LKS Polkowice | 1994 | U20 | DS | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.5743701457977 sekund |