Sandomierz 06.09.2013 Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.03 | MŁYNARCZYK Martyna | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | -3.0 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 13.26 | JUSTYŃSKA Kamila | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 1999 | U16 | SK | -3.0 | IV | MIREK Andrzej | Z/2681/16 | 2018 | 1 | ||||||
3 | s | 1 | 14.15 | KWIECIEŃ Natalia | LKB Rudnik # | 1999 | U16 | SK | -3.0 | V | DUDEK Sylwester # | Z/4762/15 | 2018 | BEZ | ||||||
4 | s | 1 | 14.39 | ŁOSICKA Agnieszka | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | -3.0 | V | ||||||||||
5 | s | 1 | 14.78 | SOJDA Aleksandra | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | -3.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 14.97 | JĘDZURA Agata | ULKS Gryf Rytwiany | 2000 | U14 | SK | -3.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 14.83 | FLORAS Paulina | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2001 | U14 | SK | -1.7 | -- | CZERWIEC Krzysztof MIREK Andrzej # | BEZ | ||||||||
2 | s | 2 | 15.02 | GAWEŁ Kinga | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 15.04 | SZYMONIAK Julia | SSR Olimp Strawczyn | 2000 | U14 | SK | -1.7 | -- | # | |||||||||
4 | s | 2 | 15.45 | KURCZYŃSKA Monika | SSR Olimp Strawczyn | 2000 | U14 | SK | -1.7 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 16.28 | PILARSKA Wiktoria | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1999 | U16 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 16.51 | SMOLEC Daria | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 15.06 | SIERANT Wiktoria | UKS Trójka Sandomierz | 2000 | U14 | SK | -3.3 | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 3 | 15.21 | MALEC Karolina | UKS Trójka Sandomierz | 2000 | U14 | SK | -3.3 | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej # | BEZ | ||||||||
3 | s | 3 | 15.40 | LEŚNIAK Dominika | UKS Trójka Sandomierz | 1999 | U16 | SK | -3.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 15.41 | PARGIEŁA Klaudia | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | -3.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 15.80 | HARA Karolina | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | -3.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 15.86 | DOBEK Aleksandra | Gimnazjum Obrazów | 1998 | U16 | SK | -3.3 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.25 | JUSTYŃSKA Kamila | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 1999 | U16 | SK | II | MIREK Andrzej | Z/2681/16 | 2018 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 44.37 | KWIECIEŃ Natalia | LKB Rudnik # | 1999 | U16 | SK | III | DUDEK Sylwester # | Z/4762/15 | 2018 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 45.51 | WITEK Paulina | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | IV | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 1 | 47.75 | SOJDA Aleksandra | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 52.78 | URBAŃCZYK Iwona | SSR Olimp Strawczyn | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 48.97 | PRUŚ Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1999 | U16 | MA | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 2 | 51.36 | JĘDZURA Agata | ULKS Gryf Rytwiany | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 57.45 | ŻURAW Iza | Gimnazjum Chobrzany | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:38.86 | ŁUKASIEWICZ Dominika | UMKS Nadir Jędrzejów # | 1994 | U20 | SK | -- | B.D. WOSIEK Jacek # | , Z/4858/11 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 1:42.95 | WITEK Paulina | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | III | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 1 | 1:43.00 | DZIEWIĘCKA Wiktoria | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:47.53 | KOWALSKA Natalia | ULKS Gryf Rytwiany | 1998 | U16 | SK | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:49.14 | NIEKURZAK Karolina | ULKS Gryf Rytwiany | 2000 | U14 | SK | V | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:50.24 | GROMADA Karolina | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2001 | U14 | SK | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:50.97 | PAŃCZYK Ewa | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:52.40 | GOZDEK Joanna | KS Słoneczko Busko Zdrój | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:57.30 | GROMADA Wiktoria | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2002 | U12 | SK | -- | MIREK Andrzej B.D. | Z/2712/16 | 2021 | ||||||||
10 | s | 1 | 2:02.50 | MARKOWSKA Ola | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:04.02 | POPIEL Izabela | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1999 | U16 | SK | -- | BANASIK Iwona | BEZ | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:22.31 | KAZBERUK Gabriela | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | IV | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 1 | 3:26.57 | JABŁOŃSKA Marlena | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | V | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 3:32.78 | KOWALSKA Kinga | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1999 | U16 | SK | -- | PEREPICZKO Zdzisław | Z/2560/15 | 2016 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 3:38.36 | PACZKOWSKA Marta | SSR Olimp Strawczyn # | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:05.30 | STACIWA Natalia | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 4:08.36 | STACIWA Zuzanna | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 4:14.42 | NIEZGODA Natalia | UKS Trójka Sandomierz # | 1999 | U16 | SK | -- | MIREK Andrzej | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 4:26.98 | NYGA Natalia | UKS WiR Łopuszno | 1998 | U16 | SK | -- | CHUDA Barbara | BEZ | |||||||||
9 | s | 1 | 4:28.79 | PIETRZYKOWSKA Aleksandra | Gimnazjum Chobrzany | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.70 | LINOWSKA Karolina | ULKS Gryf Rytwiany | 1998 | U16 | SK | -0.9 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 19.38 | CUPER Weronika | ZPO 1 Włoszczowa | 2000 | U14 | SK | -0.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 21.34 | ZAJĄC Gabriela | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | -0.9 | -- | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.40 | LINOWSKA Karolina | ULKS Gryf Rytwiany | 1998 | U16 | SK | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 58.58 | MARZEC Monika | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | -- | MIREK Andrzej # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 61.83 | SZKUTNICKA Paulina | Gimnazjum Chobrzany | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 54.05 |
MŁYNARCZYK Martyna ŁOSICKA Agnieszka DZIEWIĘCKA Wiktoria PRUŚ Patrycja |
KKL Kielce | 1998 1999 1998 1999 |
U16 | SWK | -- |
B.D. |
||||||||||
2 | s | 1 | 56.29 |
ELIASZ Monika JĘDZURA Agata KOWALSKA Natalia LINOWSKA Karolina |
ULKS Gryf Rytwiany | 1998 2000 1998 1998 |
U16 | SWK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 57.65 |
KURCZYŃSKA Monika ZAJĄC Gabriela SZYMONIAK Julia GAWEŁ Kinga |
SSR Olimp Strawczyn | 2000 1999 2000 1999 |
U16 | SWK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.35 | CEBULA Magdalena | Gimnazjum Czajków | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||||
2 | 1.30 | MARZEC Monika | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | -- | MIREK Andrzej # | BEZ | |||||||||||
3 | 1.25 | SZKUTNICKA Paulina | Gimnazjum Chobrzany | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 1.20 | MALEC Karolina | UKS Trójka Sandomierz | 2000 | U14 | SK | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej # | BEZ | |||||||||||
5 | 1.20 | ŻURAW Iza | Gimnazjum Chobrzany | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 1.20 | SMARDZ Izabela | Gimnazjum Obrazów | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 2.70 | MAJCHRZAK Liwia | KKL Kielce | 2001 | U14 | SK | III | |||||||||||||
2 | 2.50 | BIAŁOGOŃSKA Katarzyna | RKS Łódź # | 2001 | U14 | LD | IV | B.D. LISIAK Adam | , Z/3633/15 | , 2023 | LDK! | |||||||||
3 | 2.40 | IWANIEC Anna | KKL Kielce | 2001 | U14 | SK | IV | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.99 | MŁYNARCZYK Martyna | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | +1.9 | IV | ||||||||||||
2 | 4.17 | ŁOSICKA Agnieszka | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | +2.2 | -- | ||||||||||||
3 | 4.15 | FLORAS Paulina | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2001 | U14 | SK | +2.5 | -- | CZERWIEC Krzysztof MIREK Andrzej # | BEZ | ||||||||||
4 | 4.08 | DOBEK Aleksandra | Gimnazjum Obrazów | 1998 | U16 | SK | +1.8 | -- | ||||||||||||
5 | 3.98 | SIERANT Wiktoria | UKS Trójka Sandomierz | 2000 | U14 | SK | +1.5 | -- | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||||
6 | 3.85 | PANEK Martyna | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | +1.6 | -- | # | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.30 | ELIASZ Monika | ULKS Gryf Rytwiany | 1998 | U16 | SK | IV | |||||||||||||
2 | 9.18 | PIOTROWSKA Dominika | UKS Żaczek Połaniec | 1998 | U16 | SK | V | |||||||||||||
3 | 9.13 | ŻYŁA Magdalena | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | V | # | LDK! | |||||||||||
4 | 8.57 | SĘDROWICZ Magdalena | Gimnazjum Samborzec | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 8.18 | ROŻEK Katarzyna | Gimnazjum Obrazów | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 8.03 | OBREBSKA Dominika | Gimnazjum Samborzec | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 31.22 | ŻYŁA Magdalena | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | IV | # | LDK! | |||||||||||
2 | 24.70 | ELIASZ Monika | ULKS Gryf Rytwiany | 1998 | U16 | SK | V | |||||||||||||
3 | 22.88 | PIOTROWSKA Dominika | UKS Żaczek Połaniec | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 22.18 | OZGA Paulina | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 16.44 | SĘDROWICZ Magdalena | Gimnazjum Samborzec | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 19.43 | ŚLEDŹ Katarzyna | ULKS przy PSP w Czajkowie # | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||||
2 | 12.74 | ROŻEK Katarzyna | Gimnazjum Obrazów | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.02 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2000 | U14 | MA | -2.9 | IV | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | ||||||
2 | s | 1 | 12.23 | BAZAK Nikodem | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | -2.9 | V | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.34 | DULA Damian | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | -2.9 | V | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.78 | KMIECIK Krystian | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | -2.9 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | s | 1 | 13.59 | KOWALSKI Arkadiusz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1998 | U16 | SK | -2.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 13.84 | KANIA Michał | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -2.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.35 | HOJNACKI Konrad | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | -1.7 | V | # | |||||||||
2 | s | 2 | 12.82 | DURDA Kamil | UKS Żaczek Połaniec | 1998 | U16 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.13 | MICHALSKI Konrad | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | -1.7 | -- | # | |||||||||
4 | s | 2 | 13.48 | WYCHOWANIEC Kacper | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.71 | SZTANDERA Bartosz | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 14.08 | MADEJ Cezary | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.26 | DZWONEK Wiktor | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | -2.4 | V | NIWIŃSKI Aleksander # | Z/2553/15 | 2016 | 4 | ||||||
2 | s | 3 | 12.50 | RUTKA Patryk | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | -2.4 | V | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.48 | RADKOWSKI Jakub | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | -2.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.63 | KACZMARCZYK Dominik | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -2.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.63 | CECELON Artur | UKS Żaczek Połaniec | 2000 | U14 | SK | -2.4 | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | s | 3 | 15.06 | POPIESKI Jakub | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -2.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.26 | MIGOŃ Piotr | UKS Żaczek Połaniec | 2000 | U14 | SK | -2.3 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.28 | TUTAK Sebastian | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | -2.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.71 | BANASIK Jakub | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -2.3 | -- | BANASIK Iwona | BEZ | ||||||||
4 | s | 4 | 13.76 | BUGAJ Bartosz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1999 | U16 | SK | -2.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.34 | CIESLA Tomasz | Gimnazjum Obrazów | 1999 | U16 | SK | -3.6 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 13.86 | KULA Patryk | Gimnazjum Chobrzany | 1998 | U16 | SK | -3.6 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 14.34 | NOWACZEK Piotr | Gimnazjum Chobrzany | 2000 | U14 | SK | -3.6 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.05 | WRÓBEL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2000 | U14 | MA | III | CZYŻ Radosław # | Z/1746/15 | 2022 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 39.08 | KMIECIK Krystian | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 40.02 | RUTKA Patryk | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 43.69 | NOWAK Tomasz | Gimnazjum Obrazów | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 45.02 | KACZMARCZYK Dominik | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 51.50 | POPIESKI Jakub | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 43.08 | BANASIK Jakub | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -- | BANASIK Iwona | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 43.83 | DĄBROWSKI Damian | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 45.50 | MIGOŃ Piotr | UKS Żaczek Połaniec | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 46.58 | ZAJECKI Michał | SSR Olimp Strawczyn | 2001 | U14 | SK | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | DQ | RADKOWSKI Jakub | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 40.92 | DURDA Kamil | UKS Żaczek Połaniec | 1998 | U16 | SK | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 44.69 | TUTAK Sebastian | UKS Żaczek Połaniec | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 45.74 | MADEJ Cezary | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 47.80 | CECELON Artur | UKS Żaczek Połaniec | 2000 | U14 | SK | -- | # | LDK! | |||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:22.00 | SWITEK Paweł | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U18 | SK | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:25.78 | RZESZOWSKI Marcin | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1996 | U18 | SK | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:28.01 | WARCHULSKI Marcin | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:28.81 | LEPIARZ Sylwester | LKB Rudnik # | 1993 | U23 | SK | -- | DUDEK Sylwester # | Z/4856/11 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 1:31.87 | LINOWSKI Michał | ULKS Gryf Rytwiany | 1998 | U16 | SK | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:36.91 | SZYMCZYK Artur | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1998 | U16 | SK | V | PEREPICZKO Zdzisław # | Z/0222/14 | 2014 | 4 | |||||||
1 | s | 2 | 1:24.76 | SURMA Krystian | SSR Olimp Strawczyn | 1997 | U18 | SK | -- | B.D. NIWIŃSKI Aleksander # | , Z/0053/13 | , 2017 | 2 | |||||||
2 | s | 2 | 1:30.71 | MAZUR Sebastian | SSR Olimp Strawczyn | 1997 | U18 | SK | -- | B.D. | 4 | |||||||||
3 | s | 2 | 1:36.14 | PAŃCZYK Karol | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | V | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:37.80 | CZUPRYŃSKI Adrian | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | V | NIWIŃSKI Aleksander # | Z/2389/16 | 2016 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 1:37.92 | KOMISARCZYK Kamil | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | V | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 1:46.25 | WYCHOWANIEC Jan | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 1:51.10 | CISOWSKI Norbert | SSR Olimp Strawczyn | 2001 | U14 | SK | -- | WOŹNIAK Łukasz # | Z/1259/15 | 2016 | 4 | |||||||
8 | s | 2 | 1:51.88 | KOŁODZIEJ Adam | MUKS Wisła Junior Sandomierz # | 2001 | U14 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/2504/17 | 2024 | 1 | |||||||
9 | s | 2 | 1:51.99 | GAD Michał | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 1:52.00 | BANAŚ Krystian | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 1:52.50 | GAD Oskar | SSR Olimp Strawczyn | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:41.42 | BIELAWSKI Kamil | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | III | NIWIŃSKI Aleksander # | Z/0705/14 | 2017 | 2 | |||||||||
2 | 2:44.34 | CEDRO Miłosz | WKS Wawel Kraków | 1986 | Sen | MA | -- | B.D. | ||||||||||||
3 | 2:48.50 | MAJECKI Robert | UKSM Ekipa Bielachy Kielce # | 1993 | U23 | SK | -- | BIELACHA Maciej # | Z/0294/12 | 2024 | ||||||||||
4 | 2:48.84 | PIWKO Dawid | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | IV | NIWIŃSKI Aleksander # | Z/2552/15 | 2017 | 3 | |||||||||
5 | 2:51.09 | CHARA Łukasz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1999 | U16 | SK | V | |||||||||||||
6 | 2:56.09 | GAD Patryk | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | V | |||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 7:15.81 | CISZEK Jakub | SSR Olimp Strawczyn | 1999 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||||
2 | 7:18.50 | GAD Kewin | SSR Olimp Strawczyn | 2000 | U14 | SK | -- | NIWIŃSKI Aleksander # | Z/1751/15 | 2017 | 4 | |||||||||
3 | 7:25.04 | WYCHOWANIEC Oskar | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||||
4 | 7:52.77 | PATYK Kamil | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.77 | WILK Przemysław | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | -2.1 | -- | MIREK Andrzej | 2 | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 41.17 | WILK Przemysław | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | II | MIREK Andrzej | 2 | |||||||||||
2 | 44.75 | SALWA Mikołaj | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | V | # | ||||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.47 |
HOJNACKI Konrad KMIECIK Krystian DZWONEK Wiktor DULA Damian |
SSR Olimp Strawczyn | 1998 1998 1999 1999 |
U16 | SWK | -- |
B.D. NIWIŃSKI Aleksander |
Z/2553/15 |
2016 |
BEZ 4 |
|||||||
2 | s | 1 | 49.65 |
MICHALSKI Konrad PAŃCZYK Karol CZUPRYŃSKI Adrian WYCHOWANIEC Kacper |
SSR Olimp Strawczyn | 1998 1998 1999 1998 |
U16 | SWK | -- |
NIWIŃSKI Aleksander |
Z/2389/16 |
2016 |
BEZ |
|||||||
3 | s | 1 | 51.03 |
MIGOŃ Piotr RADKOWSKI Jakub TUTAK Sebastian DURDA Kamil |
UKS Żaczek Połaniec | 2000 1999 1999 1998 |
U16 | SWK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 53.50 |
SZTANDERA Bartosz MADEJ Cezary KANIA Michał KACZMARCZYK Dominik |
UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | SWK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | OLSZEWSKI Mateusz | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | V | MIREK Andrzej MIREK Andrzej | 4 | |||||||||||
2 | 1.60 | MICHALSKI Konrad | SSR Olimp Strawczyn | 1998 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||||
3 | 1.55 | WIATROWSKI Jakub | UKS Trójka Sandomierz | 2000 | U14 | SK | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej | 3 | |||||||||||
4 | 1.45 | KULA Patryk | Gimnazjum Chobrzany | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 1.35 | NOWACZEK Piotr | Gimnazjum Chobrzany | 2000 | U14 | SK | -- | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.20 | DZIAŁOWSKI Jan | KKL Kielce | 2001 | U14 | SK | IV | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.57 | BAZAK Nikodem | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | +0.7 | -- | ||||||||||||
2 | 5.52 | OLSZEWSKI Mateusz | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | +0.9 | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej | 4 | ||||||||||
3 | 5.21 | KOWALSKI Arkadiusz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1998 | U16 | SK | +2.6 | -- | ||||||||||||
4 | 5.12 | KANIA Michał | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | +2.0 | -- | ||||||||||||
5 | 4.94 | BUGAJ Bartosz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1999 | U16 | SK | +2.4 | -- | ||||||||||||
6 | 4.86 | SZTANDERA Bartosz | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1998 | U16 | SK | +1.7 | -- | ||||||||||||
7 | 4.31 | WIATROWSKI Jakub | UKS Trójka Sandomierz | 2000 | U14 | SK | +2.7 | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej | 3 | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.74 | WIŚNIEWSKI Jakub | UKS Trójka Sandomierz | 1998 | U16 | SK | V | |||||||||||||
2 | 9.98 | MIZAK Karol | Gimnazjum Chobrzany | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
3 | 9.38 | SITO Patryk | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 8.71 | CIESLA Tomasz | Gimnazjum Obrazów | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 51.90 | CZAPLARSKI Aleksander | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | II | |||||||||||||
2 | 32.32 | JASIŃSKI Antoni | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | V | |||||||||||||
3 | 23.90 | MIZAK Karol | Gimnazjum Chobrzany | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 22.18 | SITO Patryk | KKL Kielce | 1999 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.51 | CZAPLARSKI Aleksander | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
2 | 33.93 | CECELON Mateusz | LZS Sigma OSIR Staszów | 1999 | U16 | SK | -- | WAWRZKIEWICZ Agnieszka | Z/4154/15 | 2019 | 4 | |||||||||
3 | 23.30 | JASIŃSKI Antoni | KKL Kielce | 1998 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.2976338863373 sekund |