Poznań 06.06.2013 Czwartek LA |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
8.23 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | ŚWITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | ||||||||||
8.86 | TAMA Alicja | SP Bodzyniewo | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
9.00 | RZEPCZYŃSKA Klaudia | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | # | ||||||||||||
9.01 | BENDKOWSKA Gabriela | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
9.05 | GRZELAK Hanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | # | ||||||||||||
9.07 | SROKA Iga | SSP 2 Września | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
9.13 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U12 | LB | 0.0 | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | |||||||||
9.19 | KLUJ Anna | GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne # | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | # | ||||||||||||
9.20 | KALIŃSKA Marta | SP 61 Poznań | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
44.22 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | III | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | |||||||||||
44.60 | KUŚWIK Magdalena | UKS 12 Kalisz | 2000 | U14 | WP | III | # | |||||||||||||
47.08 | WERNER Dorota | LKS Maraton Turek | 2001 | U14 | WP | V | ||||||||||||||
48.49 | KĘDZIA Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U14 | WP | V | # | |||||||||||||
48.62 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U14 | LD | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||||||
48.66 | PŁATEK Joanna | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
49.66 | HOFFMANN Laura | OŚ AZS Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
49.71 | MATUSZEWSKA Julia | SP 4 Śrem | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
49.94 | KAŁUŻNA Pamela | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
50.09 | KAMIŃSKA Magdalena | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 2002 | U12 | WP | -- | ||||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1:44.71 | LISIECKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U14 | WP | IV | ||||||||||||||
1:52.32 | KAŁUZA Marta | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U14 | WP | -- | # | |||||||||||||
1:52.78 | PROKOP Lidia | UKS Olimp Duszniki # | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1:53.54 | WERNER Anna | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2001 | U14 | LD | -- | # | |||||||||||||
1:54.76 | MAĆKOWIAK Dominika | SSP 6 WRZEŚNIA | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1:58.54 | WŁODARCZYK Patrycja | SP 5 Ostrów | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1:58.75 | TOKARSKA Zofia | MKS Baszta Szamotuły # | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1.20 | ŁYCZYKOWSKA Klaudia | SP 1 Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.20 | KOWALCZYK Wiktoria | MKS Baszta Szamotuły # | 2002 | U12 | WP | -- | # | |||||||||||||
1.25 | GŁOWSKA Oliwia | LUKS Orkan Września | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.25 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 2000 | U14 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | |||||||||
1.25 | FRICZ Jagoda | SP 1 Szamotuły | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.25 | KARPIK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły # | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.30 | KOZŁOWSKA Patrycja | MKS Baszta Szamotuły # | 2001 | U14 | WP | -- | # | |||||||||||||
1.35 | WITCZAK Maria | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.35 | RATAJCZAK Zofia | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
4.27 | OLSZAK Andżelika | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.28 | DRAJER Wiktoria | SP Salezjanie Poznań | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.41 | WEISS Weronika | OŚ AZS Poznań | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.43 | HIPP Weronika | SP 5 Ostrów | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.44 | KWIATKOWSKA Monika | MKS-MOS Śrem | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.55 | KOWALCZUK Anna | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.59 | RADOMSKA Klaudia | SP Duszniki | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
Ppal (150) K | ||||||||||||||||||||
38.00 | GIERCZYŃSKA Julia | SP 3 Szamotuły | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
39.00 | MAZUR Laura | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
39.00 | TOMASZEWSKA Julia | KS Energetyk Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
40.00 | OSUCH Oliwia | SSP 6 WRZEŚNIA | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
43.00 | KENDZIA Wiktoria | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
44.00 | JĘDRZEJAK Weronika | SSP 1 Września | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
8.02 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
8.12 | MAJCHRZYCKI Kacper | SP Manieczki | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
8.16 | NADACHOWSKI Artur | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
8.23 | GAWEŁ Maciej | niest. Poznań | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
8.24 | BARTKOWIAK Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
8.31 | KŁOSOWSKI Jakub | LUKS Orkan Września # | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | KACZOR Adam # | Z/2063/16 | 2020 | 3 | |||||||||
8.31 | URBANIAK Albert | KS Stal Ostrów Wlkp. | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
8.37 | GÓRECKI Kacper | niest. Poznań | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
8.49 | MARCHEWKA Wojciech | KS AZS AWF Poznań | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | BIEDERMANN Roman BIEDERMANN Roman | BEZ | |||||||||||
8.56 | FLIEGER Krystian | SP Duszniki | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
8.60 | WŁODARCZYK Bartosz | niest. Poznań | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
8.62 | ZAGOZDA Wojciech | SP Władysławów | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
3:08.18 | JAGODZIŃSKI Kacper | LUKS Orkan Września | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:10.10 | CHWALISZEWSKI Mikołaj | Gimnazjum 1 Śrem | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:17.68 | DUDEK Mikołaj | SP 4 Śrem | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:20.08 | KRÓLIK Fabian | SP Duszniki | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:21.93 | GÓLCZYŃSKI Szymon | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:26.41 | NADWORNIAK Sergiej | UKS Gimnazjon Suchy Las | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:27.19 | KUBECZKA Marcel | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:27.90 | JOSKOWIAK Wiktor | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:32.39 | SIDEŁ Grzegorz | SP 20 Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:33.00 | BIERŁA Bartosz | SP Zbrudzewo | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:33.05 | KACZMAREK Michał | MKS Baszta Szamotuły # | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
3:34.50 | MACIOŁEK Adrian | UKS Halszka Szamotuły # | 2002 | U12 | WP | -- | ŚWIST Jerzy | Z/0350/16 | 2016 | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1.15 | BANASZAK Maciej | niest. Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.20 | BARTKOWIAK Mikołaj | LUKS Orkan Września # | 2002 | U12 | WP | -- | ||||||||||||||
1.30 | RZEPCZYŃSKI Rafał | SP Sulęcinek | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.30 | BIAŁY Szymon | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 2001 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0587/15 | 2017 | 3 | ||||||||||
1.30 | FOGT Wiktor | SP Kaczanowo | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.35 | SROKA Dominik | MKS Baszta Szamotuły # | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.35 | GAUDYN Oskar | SP 40 Poznań | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
1.40 | CHUDY Maciej | SP 3 Środa | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
4.42 | MIKUŁA Mateusz | SP 1 Poznań | 2001 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.45 | CIEŚLAK Marcin | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.73 | WILKOWSKI Adam | niest. Poznań | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.73 | GRABAREK Paweł | SP Otoczna | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||||
4.92 | POWROZIEWICZ Kamil | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | # | ||||||||||||
5.07 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | KACZOR Adam # | Z/4473/15 | 2022 | 2 | |||||||||
5.33 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U14 | WP | 0.0 | -- | KOBIERSKI Andrzej # | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | ||||||||
Ppal (150) M | ||||||||||||||||||||
38.00 | PAKUŁA Marcin | SP Salezjanie Poznań | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
49.50 | PAWŁOWSKI Jakub | LUKS Orkan Września # | 2001 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
51.00 | SZEWCZYŃSKI Eliasz | SP Władysławów | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
51.00 | SWANCAR Dominik | SSP 6 WRZEŚNIA | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
55.00 | DZIASEK Mikołaj | SP 1 Śrem | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
56.00 | SZYMANOWSKI Karol | SP Zaniemyśl | 2000 | U14 | WP | -- | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.91909003257751 sekund |