Olsztyn 22.08.2013 Mityng LA |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.78 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U14 | MZ | 0.0 | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
2 | s | 1 | 9.83 | KAMIEŃ Monika | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U12 | MZ | 0.0 | -- | MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz | 3 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 9.90 | KITEWSKA Wioleta | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U12 | WN | 0.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | s | 1 | 9.97 | CISZEWSKA Zuzanna | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U14 | MZ | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 9.03 | BIERNACKA Agata | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U14 | MZ | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | s | 2 | 9.44 | KARPIŃSKA Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U14 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 9.90 | SZYMCZAK Julia | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U14 | MZ | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 9.97 | BADEŃSKA Gabriela | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U14 | MZ | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 10.77 | TEREBIŁÓW Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U14 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 11.73 | BUCZEK Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U12 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.84 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -1.1 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 13.08 | BRZEZICKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -1.1 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.31 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -1.1 | IV | # | |||||||||
4 | s | 1 | 13.95 | RĘBIŚ Kinga | AZS-AWF Warszawa | 1995 | U20 | MZ | -1.1 | -- | B.D. # | 2 | ||||||||
1 | s | 2 | 13.55 | MAĆKO Oliwia | LKS Lubawa | 1997 | U18 | WN | -1.1 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.61 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -1.1 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 13.71 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -1.1 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 14.23 | JAKUBOWSKA Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 14.61 | BOGDAŃSKA Izabela | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | -1.1 | -- | GAJOWNICZEK Franciszek | 5 | ||||||||
6 | s | 2 | 15.47 | MODER Maria | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -1.1 | -- | # | |||||||||
1 | s | 3 | 13.88 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U14 | MZ | -1.1 | V | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
2 | s | 3 | 14.10 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | -1.1 | V | B.D. # | |||||||||
3 | s | 3 | 14.93 | RACKA Magdalena | MLKS Ostróda | 2000 | U14 | WN | -1.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 15.04 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U14 | LD | -1.1 | -- | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | s | 3 | 15.84 | JERZAK Katarzyna | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -1.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.93 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -0.8 | V | B.D. # | |||||||||
2 | s | 4 | 15.11 | POLEWACZ Hanna | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | -0.8 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 15.32 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | -0.8 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 15.76 | JĘDRZEJCZYK Dominika | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.8 | -- | B.D. # | |||||||||
1 | s | 5 | 14.33 | STASZEWSKA Dominika | PKS Gwardia Szczytno | 1999 | U16 | WN | -1.1 | V | ||||||||||
2 | s | 5 | 14.72 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U14 | WN | -1.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 15.03 | BORKOWSKA Monika Sylwia | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | -1.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 15.16 | SKRABA Alicja | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 15.40 | ŁOJEWSKA Dominika | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | -1.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 16.42 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -2.2 | -- | # | |||||||||
2 | s | 6 | 17.36 | REDDIG Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U14 | WN | -2.2 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 17.57 | OGRODNIK Kornelia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -2.2 | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.56 | SZCZERBACZEWICZ Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -0.1 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 25.80 | BRZEZICKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -0.1 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.92 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -0.1 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 27.21 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -0.1 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 27.37 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -0.1 | IV | # | |||||||||
6 | s | 1 | 27.65 | GIELATA Marlena | AZS-AWF Katowice | 1992 | U23 | SL | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 27.44 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -0.6 | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | ||||||
2 | s | 2 | 28.21 | MAĆKO Oliwia | LKS Lubawa | 1997 | U18 | WN | -0.6 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 28.95 | JAKUBOWSKA Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -0.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 29.58 | CHWAŁ Joanna | UKS Skaut Będzin | 1996 | U18 | SL | -0.6 | -- | PILAREK Sławomir B.D. | Z/1050/11 | 2014 | BEZ | ||||||
5 | s | 2 | 30.59 | GADOMSKA Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -0.6 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 2 | 30.96 | GADOMSKA Natalia | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -0.6 | -- | B.D. B.D. | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.39 | BORKOWSKA Monika Sylwia | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 46.98 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 47.45 | POLEWACZ Hanna | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 47.57 | ŁOJEWSKA Dominika | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 51.12 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 52.50 | CISZEWSKA Zuzanna | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 43.21 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 2 | 44.01 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 2 | 51.46 | KITEWSKA Wioleta | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U12 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 2 | 51.95 | KULESZO Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 54.43 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.79 | STRUCIŃSKA Martyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 59.53 | STRUCIŃSKA Daria | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 59.83 | PACHOLCZYK Adrianna | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | III | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 68.20 | SUSKA Klaudia | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 68.70 | KOŁATKA Monika | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1997 | U18 | WN | -- | B.D. B.D. | Z/0355/13 | 2019 | BEZ | |||||||
6 | s | 1 | 73.81 | KISIELEWICZ Klaudia | MLKS Ostróda | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:18.51 | KARCZEWSKA Karolina | MLKS Ostróda | 1996 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:19.75 | RUTKOWSKA Michaela | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:20.80 | KOŁECKA Agata | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | III | B.D. # | 1 | |||||||||
4 | s | 1 | 2:21.43 | TRZECIAK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | III | PODOLAK Kazimierz # | Z/1260/11 | 2021 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 2:28.52 | TREMBICKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:28.64 | KAMIŃSKA Jagoda | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:38.13 | GREBER Karolina | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:38.37 | STOLARCZYK Magdalena | MLKS Ostróda | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:43.99 | OWCZAREK Klaudia | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 4:56.46 | WARDA Martyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1992 | U23 | WN | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 5:06.14 | LULIŃSKA Kamila | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1995 | U20 | WN | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 5:10.83 | SŁOMIŃSKA Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 5:21.90 | KĘDZIA Milena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | Z/0466/13 | 2023 | ||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.19 | SAGANIAK Justyna | AZS Łódź # | 1995 | U20 | LD | -- | B.D. # | M | |||||||||
2 | s | 1 | 45.85 | WUJKOWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 47.10 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 48.92 | AGAJEW Sima | UKS 55 Łódź | 1997 | U18 | LD | -- | PALISZEWSKI Maciej | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 49.05 | MICHAŁOWSKA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | III | # | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.33 |
MICHAŁOWSKA Natalia WUJKOWSKA Izabela POLEWACZ Hanna BORKOWSKA Monika Sylwia |
KS AZS UWM Olsztyn | 1998 1999 1998 1998 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 55.92 |
POTASZNIK Paulina GRUBERT Natalia ŁOJEWSKA Dominika POTASZNIK Alicja |
GUKS Asy Dywity | 1998 2000 2000 2000 |
U16 | WMZ | -- |
KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek |
Z/2957/15 |
2024 |
||||||||
3 | s | 1 | 64.76 |
KITEWSKA Wioleta TEREBIŁÓW Aleksandra KARPIŃSKA Weronika PRUSIŃSKA Małgorzata |
KS AZS UWM Olsztyn | 2002 2001 2001 2000 |
U14 | WMZ | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.30 | BIERNACKA Agata | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U14 | MZ | -- | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.08 | SZTACHAŃSKA Zuzanna | AZS Łódź # | 2001 | U14 | LD | -1.1 | -- | SADACH Aneta B.D. B.D. | Z/4769/15 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 4.00 | KOSIOR Marta | UKS 55 Łódź | 2000 | U14 | LD | 0.0 | -- | PALISZEWSKI Maciej | BEZ | LDK! | |||||||||
3 | 3.98 | JÓZEFOWSKA Barbara | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | -0.1 | -- | ||||||||||||
4 | 3.85 | JĘDRZEJCZYK Dominika | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U16 | MZ | -0.1 | -- | B.D. # | |||||||||||
5 | 3.35 | SZYMCZAK Julia | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U14 | MZ | -0.9 | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.72 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | III | B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 12.66 | PIERCHAŁA Renata | RMKS Rybnik # | 1996 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 10.62 | KUŹNICKA Adrianna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 9.87 | FLIS Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | 3 | |||||||||||
5 | 9.62 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | V | |||||||||||||
6 | 9.28 | CHWAŁ Joanna | UKS Skaut Będzin | 1996 | U18 | SL | -- | PILAREK Sławomir B.D. | Z/1050/11 | 2014 | BEZ | |||||||||
7 | 8.48 | NOWAK Aleksandra | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.72 | SOKOŁOWSKA Sonia | TL ROW Rybnik | 1994 | U20 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 11.33 | KITAJEWSKA Daria | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U20 | SL | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 9.15 | JABŁOŃSKA Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 40.49 | MENDYK Izabela | UKS Sokół Węgorzewo # | 1998 | U16 | WN | II | PIĄTEK Mirosław # | Z/1007/14 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | 27.16 | FLIS Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Piotr | 3 | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.70 | KITAJEWSKA Daria | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U20 | SL | IV | B.D. # | 3 | |||||||||||
2 | 27.76 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | IV | B.D. | 2 | |||||||||||
3 | 23.41 | JABŁOŃSKA Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 15.70 | JOŃSKA Adrianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. # | 2 | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 34.76 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||||
2 | 34.64 | CHWAŁ Joanna | UKS Skaut Będzin | 1996 | U18 | SL | IV | PILAREK Sławomir B.D. | Z/1050/11 | 2014 | BEZ | |||||||||
3 | 33.28 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
4 | 28.40 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | V | # | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 25.40 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | B.D. | 2 | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.48 | HACHULSKI Iwo | AZS-AWF Warszawa | 2002 | U12 | MZ | 0.0 | -- | # | |||||||||
2 | s | 1 | 10.60 | KŁOS Jakub | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U14 | MZ | 0.0 | -- | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.12 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U23 | WN | 0.0 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
2 | s | 1 | 11.83 | KAJETANEK Piotr | MLKS Ostróda | 1995 | U20 | WN | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.90 | KOŁAKOWSKI Przemysław | UKS 55 Łódź | 1993 | U23 | LD | 0.0 | -- | B.D. | 3 | ||||||||
4 | s | 1 | 12.02 | ŚWIĄDER Daniel | BKL Bełchatów | 1997 | U18 | LD | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.29 | GÓRALSKI Marcin | BKL Bełchatów | 1995 | U20 | LD | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 12.51 | MAZUREWICZ Jacek | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1996 | U18 | WN | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 2 | 11.05 | GIESZCZYŃSKI Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -0.1 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.38 | JABŁOŃSKI Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -0.1 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 11.86 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -0.1 | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
4 | s | 2 | 11.96 | ROLKA Cezary | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -0.1 | IV | # | |||||||||
5 | s | 2 | 12.50 | ŁUKANOWSKI Bartosz | UKS 55 Łódź | 1998 | U16 | LD | -0.1 | V | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.73 | PIKURA Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.99 | KAWULSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | +0.7 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.06 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | +0.7 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | |||||||
3 | s | 3 | 13.39 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.15 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.75 | PEREPŁYŚ Barnaba | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U16 | MZ | +0.7 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 17.09 | COŁTA Kamil Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 12.88 | MUŻDŻYŃSKI Maksymilian | RKS Łódź # | 1997 | U18 | LD | +0.9 | -- | B.D. # | |||||||||
2 | s | 4 | 13.43 | BRZÓZKA Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.58 | KUCIŃSKI Arkadiusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 14.14 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.9 | -- | # | |||||||||
5 | s | 4 | 17.62 | KOMUDZIŃSKI Mariusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.11 | TRZCIŃSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | +1.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 13.22 | OŻAŃSKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | +1.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 13.52 | SZKURŁAT Mieszko | AZS-AWF Warszawa | 1998 | U16 | MZ | +1.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 14.81 | RAKOWSKI Maurycy | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | +1.9 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 16.02 | KACZYŃSKI Jan | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U16 | MZ | +1.9 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.55 | GIESZCZYŃSKI Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | +3.1 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.03 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U23 | WN | +3.1 | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
3 | s | 1 | 23.35 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | +3.1 | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
4 | s | 1 | 23.55 | ROLKA Cezary | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | +3.1 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 24.20 | MUŻDŻYŃSKI Krystian | RKS Łódź # | 1994 | U20 | LD | +3.1 | IV | ||||||||||
6 | s | 1 | 24.92 | MAZUREWICZ Jacek | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1996 | U18 | WN | +3.1 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 2 | 25.36 | ŁUKANOWSKI Bartosz | UKS 55 Łódź | 1998 | U16 | LD | +0.8 | V | ||||||||||
2 | s | 2 | 27.24 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | +0.8 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | |||||||
3 | s | 2 | 27.46 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | +0.8 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 27.57 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.8 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 27.76 | KUCIŃSKI Arkadiusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | +0.8 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 36.81 | ROGOWSKI Zbigniew | KS AZS UWM Olsztyn | 1992 | U23 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 38.91 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 39.73 | ZŁOTUCHA Łukasz | UKS Jedynka Bartoszyce | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 40.55 | KAWULSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 41.72 | SZON Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | V | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 43.12 | BRZÓZKA Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 43.25 | OŻAŃSKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 44.27 | PIKURA Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 47.84 | RAKOWSKI Maurycy | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 50.36 | ŁOJEWSKI Daniel | GUKS Asy Dywity | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 42.80 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 46.44 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 58.32 | COŁTA Kamil Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.14 | ROGOWSKI Zbigniew | KS AZS UWM Olsztyn | 1992 | U23 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 56.03 | RZERZUCHOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 59.08 | SIEMIĄTKOWSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:59.33 | HADER Rafał | SL Olimpia Poznań # | 1995 | U20 | WP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:07.99 | MYSZKIEWICZ Maciej | Orka Iława Athletics # | 1996 | U18 | WN | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 2:10.55 | WYTRĄŻEK Filip | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:14.14 | TAMBOR Michał | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:17.26 | SZYMAŃSKI Adam | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:34.37 | BACZEWSKI Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:34.75 | HWEDORUK Maciej | MOS Zatoka Braniewo | 1996 | U18 | WN | -- | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/0670/12 | 2014 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 2:35.05 | ZŁOTUCHA Łukasz | UKS Jedynka Bartoszyce | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:37.05 | SKRZECZ Remigiusz | UKS Jedynka Bartoszyce | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:37.11 | MISIEWICZ Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 2:39.94 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:42.19 | KANIGOWSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1990 | Sen | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:56.78 | FERENC Maciej | UKS Jedynka Bartoszyce | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:50.43 | GONERA Dominik | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:56.33 | SOKÓŁ Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:58.58 | SUDUJKO Ryszard | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 3:04.34 | RATUSZYŃSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:08.58 | ROKICKI Kacper | AZS-AWF Warszawa | 1998 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:10.47 | LEWANDOWSKI Dawid | KS Jeziorak Iława | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:10.71 | ZAHORSKI Grzegorz | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | -- | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/2557/15 | 2015 | 4 | |||||||
8 | s | 2 | 3:18.15 | GREBER Dawid | UKS Jedynka Bartoszyce | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:18.96 | MIĘSIAK Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:25.77 | SZYMAŃSKI Dominik | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 3:34.32 | PAWŁOWSKI Bartłomiej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 3:34.64 | JAGIELSKI Maciej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.83 | MUŻDŻYŃSKI Krystian | RKS Łódź # | 1994 | U20 | LD | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 45.23 | JAROSZ Jakub | UKS 55 Łódź | 1998 | U16 | LD | V | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 46.46 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.80 |
ROLKA Cezary ROGOWSKI Zbigniew WIESIOŁEK Kacper BACZEWSKI Mateusz |
KS AZS UWM Olsztyn | 1995 1992 1996 1995 |
U23 | WMZ | -- |
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał |
Z/0895/12 |
2021 |
3 |
|||||||
2 | s | 1 | 52.68 |
JABŁOŃSKI Kasper OŻAŃSKI Kamil PIKURA Kamil BRZÓZKA Maciej |
KS AZS UWM Olsztyn | 1998 1998 1999 1999 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.85 | KOŁAKOWSKI Przemysław | UKS 55 Łódź | 1993 | U23 | LD | III | B.D. | 3 | |||||||||||
2 | 1.80 | GÓRALSKI Marcin | BKL Bełchatów | 1995 | U20 | LD | IV | |||||||||||||
3 | 1.80 | WIATROWSKI Jakub | KS Jeziorak Iława | 1994 | U20 | WN | IV | HOFMAN Paweł | Z/1794/12 | 2013 | 4 | |||||||||
4 | 1.80 | A I | KS Jeziorak Iława | 1996 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.88 | ŚWIĄDER Daniel | BKL Bełchatów | 1997 | U18 | LD | -0.1 | -- | ||||||||||||
2 | 5.64 | MUŻDŻYŃSKI Maksymilian | RKS Łódź # | 1997 | U18 | LD | -0.7 | -- | B.D. # | |||||||||||
3 | 5.15 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -0.7 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | |||||||||
4 | 4.26 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | 0.0 | -- | # | |||||||||||
5 | 3.44 | HACHULSKI Iwo | AZS-AWF Warszawa | 2002 | U12 | MZ | -0.9 | -- | # | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.00 | ANDRZEJEWSKI Marek | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 11.35 | GOŁĘBIEWSKI Łukasz | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||||
3 | 10.06 | SYREWICZ Łukasz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 9.70 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 41.98 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | III | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||||
2 | 30.70 | SKOP Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -- | BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. | Z/3214/15 | 2021 | ||||||||||
3 | 28.71 | JACHIMOWICZ Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 26.53 | MOŁDA Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
5 | 20.62 | MAŚLI Igor | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 24.54 | MALANOWSKI Łukasz | KS Sprintwarsaw # | 1996 | U18 | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz # | Z/3997/15 | 2024 | ||||||||||
2 | 23.04 | ŁUKASIK Szymon | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 30.50 | ĆWIK Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.07 | FIGGER Mateusz | KS Polonia Pasłęk # | 1998 | U16 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | Z/1447/14 | 2016 | ||||||||||
2 | 41.34 | WOLANIN Hubert | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | V | GAJOWNICZEK Franciszek | 3 | |||||||||||
3 | 36.45 | JACHIMOWICZ Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 31.46 | SYREWICZ Łukasz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
5 | 31.09 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||||
6 | 28.92 | STEFAŃSKI Norbert | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | -- | B.D. | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 27.71 | MALANOWSKI Łukasz | KS Sprintwarsaw # | 1996 | U18 | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz # | Z/3997/15 | 2024 | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.50 | ĆWIK Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U20 | WN | II | |||||||||||||
2 | 48.81 | ŁUKASIK Szymon | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U18 | WN | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.9293949604034 sekund |