Gdańsk 12.01.2013 Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów i Juniorów mł. |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.89 | LANGE Hanna | KL Lechia Gdańsk | 1990 | Sen | PM | -- | DZIĄBA Bogusław | Z/4790/11 | 2013 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 9.03 | KALKOWSKA Klaudia | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 9.04 | JEŻEWSKA Ewa | KL Gdynia | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 9.08 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 9.16 | GIELNIAK Wiktoria | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 8.09 | WANTA Liliana | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 8.63 | RESZKIEWICZ Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 8.65 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 9.68 | PORĘBA Dominika | KL Gdynia | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 7.96 | MALISZEWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 8.61 | BUDNIK Natalia | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.00 | GOŁĄBEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.80 | HALIŃSKA Paulina | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.07 | KOŁTONOWSKA Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.89 | WILMA Roksana | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.26 | SOITZ Michalina | UKS Jedynka Reda | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.80 | BŁAŻEK Weronika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 8.14 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 8.81 | JAKUBOWSKA Karolina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.24 | PÓLKOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 8.81 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 8.81 | CHYŁA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 7.75 | BŁAŻEK Weronika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 7.93 | MALISZEWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 8.03 | KOŁTONOWSKA Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 8.11 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 8.07 | GOŁĄBEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 8.20 | PÓLKOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 8.09 | WANTA Liliana | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 8.52 | BUDNIK Natalia | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 8.31 | SOITZ Michalina | UKS Jedynka Reda | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 8.81 | HALIŃSKA Paulina | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.83 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 8.74 | JAKUBOWSKA Karolina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 8.86 | CHYŁA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 8.98 | WILMA Roksana | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.27 | MIKOŁAJEK Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
2 | e | 1 | 9.36 | DOCZEKALSKA Alicja | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 9.46 | KOWALSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.64 | SZLAGE Patrycja | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 10.31 | WODZAK Paula | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 9.03 | BASA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 9.41 | OLEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 9.89 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 10.18 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 9.12 | BASA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 9.26 | OLEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.28 | DOCZEKALSKA Alicja | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.81 | KOWALSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.54 | SZLAGE Patrycja | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 10.10 | MIGDAŁ Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 10.50 | WODZAK Paula | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.22 | WANTA Liliana | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 9.22 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 9.63 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | ZAKRZEWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | II | B.D. | 1 | |||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U20 | PM | II | RETYK Sławomir | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 1.50 | FIGURSKA Oktawia | SKLA Słupsk | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.34 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | III | B.D. # | 2 | |||||||||
1 | f | 1 | 5.52 | OLEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | II | |||||||||||
1 | f | 1 | 5.53 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 5.16 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 5.17 | KOWALSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 4.90 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.03 | ROESKE Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U20 | KP | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 4.54 | MACHOLLA Ewa | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 4.62 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 4.50 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.38 | CHYŁA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 4.28 | HALIŃSKA Paulina | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.86 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.00 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 1 | 7.11 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 1 | 7.46 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
2 | e | 1 | 7.03 | GRZĄŚLEWICZ Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | Sen | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 7.26 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 1 | 7.69 | CHABOWSKI Przemysław | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.23 | MIEDZIK Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1991 | U23 | KP | -- | B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 1 | 7.47 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 7.99 | WESOŁY Artur | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.76 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | e | 1 | 8.05 | JĘDRZEJCZYK Bartłomiej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 7.81 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 8.09 | BINIAŚ Konrad | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 7.18 | REJMUS Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 7.34 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 7.71 | TABA Oskar | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.29 | UWIJAŁA Krzysztof | MKS Sambor Tczew | 1990 | Sen | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.50 | SZEWCZYK Paweł | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 7.79 | BŁASZCZYK Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.41 | BYKOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1993 | U23 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 7.52 | KOWALCZYK Artur | MMKS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.16 | RZEPA Mateusz | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 7.64 | MIROWSKI Michał | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | e | 2 | 7.75 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
4 | e | 2 | 8.71 | KOZAK Jakub | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | e | 2 | 7.85 | GABIS Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.24 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 7.36 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.69 | WOSS Krzysztof | KL Gdynia | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 7.26 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U23 | PM | -- | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | |||||||
2 | e | 3 | 7.52 | ORZEŁ Arkadiusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 3 | 7.81 | BOROŃ Zbigniew | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 7.28 | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 7.82 | BIAŁOSKÓRSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | NAWROCKI Dariusz | BEZ | |||||||||
4 | e | 3 | 7.41 | ZAREMBA Adam | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U23 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 8.17 | BIELAWA Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 7.68 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
e | 3 | DQ | KAMIŃKI Jakub | KL Gdynia | 1995 | U20 | PM | -- | # | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.55 | ŻUK Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.99 | SAJNAGA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | e | 4 | 7.88 | KULIGOWSKI Dariusz | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.03 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 8.03 | KNITTER Michał | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 8.04 | CEJNOWA Janusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 8.14 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
4 | e | 4 | 8.22 | CZAJA Marcin | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | e | 4 | 8.34 | PIĆ Dominik | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
e | 4 | DQ | KUPIS Oskar | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | |||||||||||
e | 4 | DQ | ARENDT Robert | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | -- | ||||||||||||
1 | e | 5 | 7.60 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 8.08 | ZAMOROWSKI Dawid | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 8.31 | ZIEŃCZUK Przemysław | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 7.05 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 7.41 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 7.14 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 7.47 | ŻUK Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 7.34 | PÓLKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 7.54 | TABA Oskar | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 7.41 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 7.64 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 7.46 | SZEWCZYK Paweł | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 7.70 | WOSS Krzysztof | KL Gdynia | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.46 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.70 | CHABOWSKI Przemysław | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 6.98 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 7.42 | KOWALCZYK Artur | MMKS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 7.75 | BŁASZCZYK Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 7.00 | GRZĄŚLEWICZ Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | Sen | KP | -- | |||||||||||
2 | f | 2 | 7.60 | ORZEŁ Arkadiusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 7.81 | BOROŃ Zbigniew | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 2 | 7.14 | MIEDZIK Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1991 | U23 | KP | -- | B.D. | 3 | |||||||||
3 | f | 2 | 7.61 | MIROWSKI Michał | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | -- | B.D. | 3 | |||||||||
3 | f | 2 | 7.90 | KULIGOWSKI Dariusz | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 7.20 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U23 | PM | -- | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | |||||||
4 | f | 2 | 7.71 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 2 | 8.00 | CEJNOWA Janusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 7.26 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | f | 2 | 8.12 | WESOŁY Artur | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
f | 2 | DQ | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.54 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | -- | B.D. | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 8.57 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 8.73 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 9.30 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.88 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.87 | ZALEWSKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.48 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 8.64 | PRZYBYŁA Adrian | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 9.84 | KAMIŃKI Jakub | KL Gdynia | 1995 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 8.99 | ZAREMBA Adam | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | U23 | KP | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
1 | f | 1 | 2.08 | BARZOWSKI Karol | SKLA Sopot # | 1991 | U23 | PM | I | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.80 | WAŻNY Karol | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.00 | HINC Radosław | SKLA Sopot | 1994 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | MAŁEJKYJ Damian | KS Piast Wilczęta | 1997 | U18 | WN | -- | MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr | , Z/0843/13 | , 2014 | 4 | |||||||
3 | f | 1 | 1.95 | MOTYLIŃSKI Damian | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.70 | SIWEK Marcel | SKLA Słupsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.80 | MAŁKIEWICZ Michał | MKS Sambor Tczew | 1995 | U20 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.70 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
6 | f | 1 | 1.65 | RZEPA Mateusz | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.49 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 6.58 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 7.35 | REJMUS Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.43 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 6.52 | RÓZGA Simon | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 7.04 | GRZĄŚLEWICZ Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1989 | Sen | KP | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 6.16 | REJMUS Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 6.42 | CHAMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 6.88 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U23 | PM | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 5.99 | STANIUK Mateusz | SKLA Słupsk | 1994 | U20 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 6.22 | CHORAB Krystian | WKS Flota Gdynia | 1996 | U18 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 6.65 | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U23 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 6.07 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | IV | B.D. | 1 | |||||||||
6 | f | 1 | 5.94 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 5.71 | ŁABĘCKI Kordian | SKLA Słupsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 5.47 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 5.42 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | Z/1240/14 | 2023 | ||||||||
10 | f | 1 | 5.25 | KUPIS Oskar | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 5.23 | ZALEWSKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 5.17 | PIOTROWSKI Konrad | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.96 | WESOŁY Artur | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 4.85 | CZAJA Marcin | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.84 | KOZAK Jakub | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
16 | f | 1 | 4.79 | SAJNAGA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 4.68 | TRACZYK Filip | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | WRZOSEK Zbigniew | Z/1512/14 | 2014 | BEZ | |||||||
f | 1 | NM | BIELAWA Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1996 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.28 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 13.24 | RÓZGA Simon | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.48 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.3566241264343 sekund |