Baku (AZE) 30 - 01.06.2014 EYOT |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 2 | 11.63 | SWOBODA Ewa | KS AZS AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | +0.1 | M | KRUPA Iwona # | Z/1069/13 | 2024 | MM | ||||||
1 | f | 11.66 | SWOBODA Ewa | KS AZS AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | +0.1 | M | KRUPA Iwona # | Z/1069/13 | 2024 | MM | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 24.09 | SWOBODA Ewa | KS AZS AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | -0.3 | I | KRUPA Iwona # | Z/1069/13 | 2024 | MM | ||||||
2 | f | 23.88 | SWOBODA Ewa | KS AZS AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | -1.0 | M | KRUPA Iwona # | Z/1069/13 | 2024 | MM | |||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 55.04 | PAKUŁA Oliwia | KKL Stal Stalowa Wola # | 1997 | U18 | PK | I | B.D. BARSZCZ Mirosław | , Z/0799/13 | , 2024 | ||||||||
5 | f | 55.07 | PAKUŁA Oliwia | KKL Stal Stalowa Wola # | 1997 | U18 | PK | I | B.D. BARSZCZ Mirosław | , Z/0799/13 | , 2024 | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
2 | f | 4:29.26 | INDEKA Sylwia | LKS Pszczyna | 1997 | U18 | SL | I | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0102/13 | 2022 | 1 | ||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
8 | 10:19.28 | FILIPOWSKA Agnieszka | RKS Łódź # | 1997 | U18 | LD | II | # | ||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 61.11 | DALKE Helena | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U18 | WP | I | |||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
5 | 7:00.17 | KONIECZEK Aneta | WMLKS Nadodrze Powodowo | 1997 | U18 | WP | II | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0505/13 | 2023 | 1 | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
8 | e | B | 1.74 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | U18 | PM | I | BORYS Jerzy B.D. # | Z/0014/14 | 2024 | M | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
8 | e | B | 5.81 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | 0.0 | I | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | |||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
10 | e | A | 12.08 | KIEŁBASA Małgorzata | AZS Łódź | 1997 | U18 | LD | +0.4 | I | # | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
5 | f | 15.89 | ŚLEPOWROŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | I | # | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
14 | 37.32 | ŚLEPOWROŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
5 | f | 57.48 | ZYCER Magdalena | LLKS Pomorze Stargard | 1997 | U18 | ZP | I | RÓŻYCZKA Marek | Z/1011/13 | 2018 | 1 | ||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
10 | e | A | 44.85 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | U18 | PM | II | MICHALSKI Henryk # | Z/0852/13 | 2024 | ||||||||
3 | e | B | 51.97 | OSTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | I | WALCZAK Leszek | Z/1394/13 | 2024 | 1 | |||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
9 | 24:44.60 | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U18 | MZ | I | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 21.98 | KACZOR Wojciech | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | +1.5 | II | # | |||||||||
4 | f | 21.98 | KACZOR Wojciech | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | -0.5 | II | # | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 48.54 | CHMIEL Paweł | RKS Łódź | 1997 | U18 | LD | II | |||||||||||
4 | f | 48.45 | CHMIEL Paweł | RKS Łódź | 1997 | U18 | LD | I | ||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 1:56.17 | KULIGA Marcin | KKB MOSiR Krosno | 1997 | U18 | PK | II | SOCHA Tomasz B.D. | Z/0509/13 | 2020 | 2 | |||||||
7 | f | 1:53.79 | KULIGA Marcin | KKB MOSiR Krosno | 1997 | U18 | PK | II | SOCHA Tomasz B.D. | Z/0509/13 | 2020 | 2 | ||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 2 | 4:00.66 | BORKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | II | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # | , Z/0185/13 | , 2024 | ||||||||
2 | f | 3:52.25 | BORKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | II | B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # | , Z/0185/13 | , 2024 | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.54 | ŻEBROWSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 1997 | U18 | MZ | +0.8 | I | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0213/13 | 2023 | M | ||||||
3 | f | 13.74 | ŻEBROWSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 1997 | U18 | MZ | -1.2 | I | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0213/13 | 2023 | M | |||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 3 | 54.21 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | II | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | |||||||
7 | f | 53.62 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | II | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | ||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
5 | e | A | 2.02 | KOBIELSKI Norbert | MKS Inowrocław | 1997 | U18 | KP | II | KRAKOWIAK Lech B.D. # | Z/1752/13 | 2024 | ||||||||
2 | e | B | 2.02 | KOPALA Igor | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U18 | PK | II | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 2.10 | KOPALA Igor | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U18 | PK | I | B.D. | 1 | ||||||||||
6 | f | 2.06 | KOBIELSKI Norbert | MKS Inowrocław | 1997 | U18 | KP | II | KRAKOWIAK Lech B.D. # | Z/1752/13 | 2024 | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
8 | e | A | 6.78 | JUSZCZAK Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U18 | LD | +0.1 | III | ||||||||||
1 | e | B | 7.34 | WÓJCIK Bartosz | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U18 | MZ | +0.1 | I | ||||||||||
3 | f | 7.33 | WÓJCIK Bartosz | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U18 | MZ | +0.4 | I | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
2 | e | A | 18.58 | OLSZEWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | I | |||||||||||
1 | e | B | 21.87 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||
1 | f | 23.13 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | ||||||||
5 | f | 19.27 | OLSZEWSKI Kacper | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1997 | U18 | DS | I | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
5 | e | A | 54.95 | STACHNIK Oskar | AZS UMCS Lublin # | 1998 | U18 | LU | I | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/0205/14 | 2023 | ||||||||
8 | e | B | 48.54 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U18 | WN | II | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||
9 | f | 51.81 | STACHNIK Oskar | AZS UMCS Lublin # | 1998 | U18 | LU | II | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/0205/14 | 2023 | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
7 | e | A | 63.74 | GÓRSKI Mikołaj | OKS Skra Warszawa | 1997 | U18 | MZ | II | |||||||||||
3 | e | B | 68.84 | MUSZYŃSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | I | B.D. | 1 | |||||||||
6 | f | 70.08 | MUSZYŃSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | I | B.D. | 1 | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
10 | e | A | 58.24 | ZABŁOCKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U18 | PM | II | |||||||||||
6 | e | B | 66.60 | STRZESZEWSKI Mateusz | KS Podlasie Białystok | 1997 | U18 | PD | I | |||||||||||
1 | f | 76.39 | STRZESZEWSKI Mateusz | KS Podlasie Białystok | 1997 | U18 | PD | I | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.66266894340515 sekund |