Sosnowiec 01.05.2016 Mityng otwarcia sezonu |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.99 | WESOŁOWSKA Mirela | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | Sen | OP | -3.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 13.13 | SOBEK Magdalena | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1994 | U23 | OP | -3.3 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.15 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -3.3 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.45 | CELNER Angelika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U20 | OP | -3.3 | IV | # | |||||||||
5 | s | 1 | 13.85 | ZWIAS Elżbieta | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U20 | SL | -3.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 13.95 | KARPF Magdalena | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -3.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.16 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | -4.3 | III | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | |||||||
2 | s | 2 | 13.37 | POLIT Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U20 | SL | -4.3 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.54 | CIE¦LAR Katarzyna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -4.3 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 14.88 | PRYCIUK Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U16 | SL | -4.3 | -- | LDK! | |||||||||
5 | s | 2 | 14.88 | LIPKA Barbara | MUKS SZS Cieszyn | 2000 | U18 | SL | -4.3 | -- | WERNER Mirosław B.D. | Z/0763/16 | 2023 | |||||||
6 | s | 2 | 15.84 | WĘŻYK Kinga | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 1999 | U18 | LD | -4.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.45 | WRZESZCZ Magdalena | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -1.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.58 | PIERZCHAŁA Maja | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2002 | U16 | LD | -1.0 | IV | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/5540/15 | 2021 | 2 | ||||||
3 | s | 3 | 13.65 | WARŁO Hanna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U20 | SL | -1.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.81 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U23 | SL | -1.0 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | ||||||
5 | s | 3 | 13.91 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -1.0 | -- | B.D. # | |||||||||
6 | s | 3 | 14.17 | WOJTYNEK Marta | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -1.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 15.05 | BRZÓZKA Karolina | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -1.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.38 | CIE¦LAR Noemi | MUKS SZS Cieszyn | 1998 | U20 | SL | -0.6 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.64 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | -0.6 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.69 | WOREK Klaudia | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | -0.6 | IV | ||||||||||
4 | s | 4 | 13.88 | MACHOWICZ Agnieszka | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | -0.6 | V | # | |||||||||
5 | s | 4 | 14.78 | BIAŁEK Jagoda | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -0.6 | -- | # | |||||||||
1 | s | 5 | 13.89 | ZWIAS Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -6.2 | -- | # | |||||||||
2 | s | 5 | 14.31 | LEGIERSKA Zuzanna | MUKS SZS Cieszyn | 2001 | U16 | SL | -6.2 | V | ||||||||||
3 | s | 5 | 14.55 | ŻWAK Emilia | LKS Pogórze Skoczów | 2001 | U16 | SL | -6.2 | -- | B.D. | |||||||||
4 | s | 5 | 14.88 | MI¦ Małgorzata | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | -6.2 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 14.93 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U16 | SL | -6.2 | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | s | 5 | 15.13 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | -6.2 | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | ||||||
7 | s | 5 | 16.28 | BETLEJ Patrycja | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U16 | OP | -6.2 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | BEZ | LDK! | |||||||
1 | s | 6 | 14.84 | WYPPICH Zuzanna | UKS Czwórka Żory | 2003 | U14 | SL | -3.7 | -- | ||||||||||
2 | s | 6 | 14.91 | NOWAK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U14 | SL | -3.7 | -- | B.D. # | 5 | ||||||||
3 | s | 6 | 15.01 | RANECKA Kamila | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U16 | OP | -3.7 | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | s | 6 | 15.50 | KOWALSKA Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U16 | SL | -3.7 | -- | PASZTA Anna | 5 | LDK! | |||||||
1 | s | 7 | 14.42 | KLIMCZAK Maja | UKS Chromik Mysłowice | 2005 | U12 | SL | -1.3 | V | # | |||||||||
2 | s | 7 | 14.73 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U14 | LU | -1.3 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | s | 7 | 15.63 | STANEK Magdalena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U16 | SL | -1.3 | -- | PASZTA Anna BONK Stanisław # | LDK! | ||||||||
4 | s | 7 | 15.68 | RATAJ Małgorzata | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U16 | OP | -1.3 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | BEZ | LDK! | |||||||
5 | s | 7 | 16.06 | BIEGANOWSKA Julia | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | -1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 8 | 15.59 | PRZEWIĘŻLIK Julia | UKS Chromik Mysłowice | 2003 | U14 | SL | -4.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 8 | 15.60 | LARA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -4.9 | -- | PRZYBYL Piotr # | 5 | LDK! | |||||||
3 | s | 8 | 16.70 | ADAMSKA Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -4.9 | -- | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | |||||||
4 | s | 8 | 16.72 | BIELAWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -4.9 | -- | PRZYBYL Piotr # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | s | 8 | 16.91 | GWARDJAK Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -4.9 | -- | PRZYBYL Piotr # | BEZ | LDK! | |||||||
6 | s | 8 | 19.16 | TATARYNOV Marta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U14 | SL | -4.9 | -- | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | |||||||
1 | s | 9 | 13.66 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -3.4 | IV | ||||||||||
2 | s | 9 | 15.45 | KARATYSZ Maja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U14 | SL | -3.4 | -- | ||||||||||
3 | s | 9 | 16.64 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U12 | SL | -3.4 | -- | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
4 | s | 9 | 17.77 | MIKA Amelia | UKS Chromik Mysłowice | 2006 | U12 | SL | -3.4 | -- | ||||||||||
150 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 18.66 | CIESIELSKA Karolina | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 18.67 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 18.71 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 1 | 19.23 | BARTOSZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 19.71 | CIE¦LAR Noemi | MUKS SZS Cieszyn | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 19.85 | WUJKOWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 19.12 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 19.22 | SITEK Justyna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 19.45 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 19.60 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 19.82 | CELNER Angelika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U20 | OP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 19.92 | WOWRA Klaudia | RMKS Rybnik | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 20.01 | CIE¦LAR Katarzyna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 20.14 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 20.90 | ZWIAS Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 21.80 | SZYMURA Natalia | RMKS Rybnik | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 22.34 | BRZÓZKA Karolina | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 19.72 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 4 | 20.07 | DRZEWIECKA Monika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 20.15 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
4 | s | 4 | 21.14 | KURA Weronika | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 4 | 21.42 | KURA Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 22.38 | WAWEŁCZYK Irena | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 5 | 20.00 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | -- | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | ||||||||
2 | s | 5 | 20.95 | MACHOWICZ Agnieszka | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 5 | 21.04 | BRAMBERGER Paulina | RMKS Rybnik # | 2002 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 5 | 21.49 | BIAŁEK Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 20.28 | ROIK Paulina | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 20.76 | KUC Daria | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 21.04 | SIMKA Wiktoria | KS Energetyk Jaworzno | 2000 | U18 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef | 4 | |||||||||
4 | s | 6 | 21.90 | DˇBROWSKA Daria | TL ROW Rybnik | 2002 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
s | 6 | DQ | BOROWIECKA Julia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U16 | SL | -- | LDK! | |||||||||||
1 | s | 7 | 21.06 | PRYCIUK Weronika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 7 | 21.51 | KOWOLIK Dagmara | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 7 | 21.53 | SOBIK Natalia | TL ROW Rybnik | 2002 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 7 | 22.18 | RYSZKA Edyta | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 7 | 23.81 | KARPOWICZ Adela | TL ROW Rybnik | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 19.99 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||||
2 | s | 8 | 21.34 | BRODA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 8 | 21.86 | SOBIK Simona | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 8 | 22.07 | LIPKA Barbara | MUKS SZS Cieszyn | 2000 | U18 | SL | -- | WERNER Mirosław B.D. | Z/0763/16 | 2023 | ||||||||
5 | s | 8 | 22.81 | PACYNA Magdalena | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 9 | 20.83 | CHACIŃSKA Sandra | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 9 | 20.96 | SZCZYRBA Ewa | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 9 | 21.27 | WIKAREK Natalia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 9 | 21.33 | OGÓROWSKA Wiktoria | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
5 | s | 9 | 21.52 | KUBAN Anna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 10 | 20.69 | OGÓROWSKA Natalia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 10 | 20.90 | WIATREK Natalia | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 10 | 21.08 | LEGIERSKA Zuzanna | MUKS SZS Cieszyn | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 10 | 23.03 | DROŻDŻ Zofia | MCKiS Jaworzno # | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 11 | 21.70 | MERZOWICZ Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2003 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 11 | 22.15 | ROSÓŁ Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 11 | 23.09 | PAZERA Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 12 | 21.59 | KOWALSKA Nicole | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 12 | 22.36 | BˇK Agata | RMKS Rybnik | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 12 | 22.50 | STANISZEWSKA Anna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 12 | 22.70 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U14 | LU | -- | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 39.73 | CIESIELSKA Karolina | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 40.75 | WESOŁOWSKA Mirela | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | Sen | OP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 42.36 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 40.40 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 40.52 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 41.00 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 41.54 | ZIEBURA Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 45.22 | KARPF Magdalena | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 40.75 | WOTA Gaja | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U20 | MA | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 3 | 41.01 | MISTERKA Nikoletta | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 42.37 | SYNOWIEC Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
4 | s | 3 | 42.63 | DRZEWIECKA Monika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 43.39 | KUZAK Adrianna | MCKiS Jaworzno # | 1998 | U20 | SL | -- | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1407/14 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | s | 4 | 41.90 | WOWRA Klaudia | RMKS Rybnik | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 42.00 | WUJKOWSKA Izabela | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 42.54 | TUCKA Dominika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 43.01 | KARA¦ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 44.21 | CIE¦LAR Julia | MUKS SZS Cieszyn # | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 42.39 | POLIT Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 43.22 | KRAWCZYK Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U20 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 44.38 | GAWEŁEK Marta | UKS Czwórka Żory | 2001 | U16 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 5 | 44.50 | SZYMALA Paulina | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 45.37 | NOWAK Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 6 | 43.85 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U18 | MA | -- | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 6 | 44.43 | KRASOŃ Katarzyna | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 45.17 | SZULIERZ Kamila | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 6 | 47.69 | PIˇTEK Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 6 | 48.22 | WILCZEK Paulina | UKS Czwórka Żory | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
1 | s | 7 | 44.56 | BABKIEWICZ Dorota | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | III | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 7 | 45.81 | JAGIEŁO Wiktoria | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 7 | 46.20 | NIED¬WIED¬ Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | IV | LDK! | ||||||||||
4 | s | 7 | 46.63 | BRACKA Wiktoria | TL Athletics Jastrzębie # | 2002 | U16 | SL | V | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 8 | 46.36 | ZAHRAJ Adrianna | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U16 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 8 | 48.48 | PIETRYGA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U14 | SL | V | CHRIST Marek | 5 | LDK! | ||||||||
3 | s | 8 | 48.49 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
4 | s | 8 | 50.37 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U14 | SL | -- | B.D. B.D. # | LDK! | |||||||||
5 | s | 8 | 56.29 | WĘGRZYK Weronika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 9 | 46.49 | DROŻDŻ Oliwia | KS Energetyk Jaworzno | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 9 | 50.97 | KA¬MIERCZAK Magda | UKS Czwórka Żory | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 10 | 42.17 | SZOTA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -- | PASZTA Anna | 4 | LDK! | ||||||||
2 | s | 10 | 44.41 | BOROWIECKA Julia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U16 | SL | III | LDK! | ||||||||||
3 | s | 10 | 49.71 | DUDEK Edyta | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 10 | 51.73 | DUDA Martyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 10 | 51.89 | ROBAK Kamila | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U16 | SL | -- | PASZTA Anna | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | s | 11 | 49.14 | BˇK Agata | RMKS Rybnik | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 11 | 61.54 | GOŁĘBIEWSKA Alicja | AZS-AWF Katowice # | 2005 | U12 | SL | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | ||||||||
1 | s | 12 | 48.62 | ¦LĘCZEK Kinga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U16 | SL | -- | PASZTA Anna # | 3 | LDK! | ||||||||
2 | s | 12 | 50.80 | SOROŃ Wiktoria | UKS Chromik Mysłowice | 2003 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 12 | 52.65 | DUDA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 2004 | U14 | SL | -- | CHRIST Marek # | 3 | LDK! | ||||||||
4 | s | 12 | 52.85 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice # | 2005 | U12 | SL | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | ||||||||
5 | s | 12 | 55.72 | GOŁĘBIEWSKA Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2004 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:12.11 | WRÓBLEWSKA Zofia | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | U23 | DS | -- | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 1:14.50 | KORZUCH Julia | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U23 | SL | -- | PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław | , Z/0727/12 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 1:17.26 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:18.08 | SUCHOWIECKA Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:20.88 | WDOWCZYK Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U23 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:18.10 | BATKO Agata | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:25.31 | MYSŁOWIECKA Laura | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:27.84 | EBERT Natalia | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:37.35 | WIERZBICKA Zuzanna | KS Energetyk Jaworzno | 1999 | U18 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef | Z/1977/16 | 2016 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 1:46.04 | GAJ Agata | KS Energetyk Jaworzno | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | Z/4864/15 | 2016 | BEZ | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:39.61 | MICHALIK Dominika | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:40.41 | ŁACHOWSKA Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:40.47 | KOWALIK Wiktoria | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:40.97 | SOBSTEL Sandra | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:41.18 | BARTCZAK Julia | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:41.80 | ENGELMANN Weronika | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:41.83 | KAŁMUK Marta | UKS Czwórka Żory | 2001 | U16 | SL | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:42.45 | GIERACH Milena | LKS Omega Kleszczów | 2000 | U18 | LD | -- | URBANIAK Mateusz B.D. | Z/4398/15 | 2024 | ||||||||
9 | s | 1 | 1:43.93 | WOJTYŁA Marcelina | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:44.05 | ŁYP Marta | UKS Czwórka Żory | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:41.52 | MUTWIL Oliwia | TL ROW Rybnik | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:43.12 | MACHYNIA Teresa | LUKS Podium Kup | 1999 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:43.80 | MICHALIK Patrycja | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:43.95 | OPIOŁKA Sabina | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:45.03 | GREŃ Agnieszka | UKS Brenna Górki | 1998 | U20 | SL | -- | DYBCZYŃSKI Tomasz | Z/0238/14 | 2018 | BEZ | |||||||
6 | s | 2 | 1:46.28 | WINIARSKA Marta | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:47.78 | FUSSEK Daria | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:50.87 | SIKORA Angelika | GKS Piast Gliwice | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:51.26 | MARSZAŁEK Alicja | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:46.63 | PARALUK Joanna | KB MOSiR Jastrzębie | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:47.08 | MIROWSKA Julia | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:47.22 | ŁOZIŃSKA Karolina | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
4 | s | 3 | 1:47.28 | KOTYNIA Natalia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U18 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/1018/15 | 2017 | 4 | |||||||
5 | s | 3 | 1:48.29 | ŁUKASIK Martyna | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
6 | s | 3 | 1:49.52 | KOWALSKA Agata | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
7 | s | 3 | 1:51.26 | RAKUS Maria | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 1:57.09 | KRUPSKA Julia | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2001 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/2464/15 | 2016 | BEZ | |||||||
9 | s | 3 | 2:05.54 | MISIŃSKA Weronika | GKS Piast Gliwice | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:44.22 | SZULIK Dominika | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U16 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 4 | 1:47.97 | GŁOWACKA Emilia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | V | PASZTA Wiesław PASZTA Anna # | Z/1440/17 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
3 | s | 4 | 1:55.50 | KAPIAS Magdalena | RMKS Rybnik | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 2:12.45 | PIEPRZYK Paulina | UKS Chromik Mysłowice | 2003 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 2:17.56 | JANKOWSKA Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2005 | U12 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | s | 4 | 2:19.34 | JATKOWSKA Weronika | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2007 | U12 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | BEZ | LDK! | ||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:55.20 | KORBUT Milena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/2389/15 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 3:02.84 | PORĘBSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2002 | U16 | SL | III | PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. | Z/1432/16 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | s | 1 | 3:04.18 | WIDAWSKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | B.D. KOBIAŁKA Kamil | , Z/2554/15 | , 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 3:04.82 | TYPER Michalina | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | III | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1317/16 | 2023 | ||||||||
5 | s | 1 | 3:04.96 | HAN Julia | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 3:06.46 | SZCZUREK Alicja | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 3:14.48 | GAJ Paulina | MCKiS Jaworzno # | 1993 | Sen | SL | -- | ZAJˇC Bartosz # | Z/1002/11 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 3:15.61 | WARMIŃSKA Klaudia | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | IV | CIEPŁAK Maciej B.D. # | Z/3456/15 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 3:16.22 | KOWALSKA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:16.67 | GAJOWY Magdalena | KB MOSiR Jastrzębie | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:28.81 | WARCHOŁ Emilia | UKS Chromik Mysłowice | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:35.90 | MRUK Wiktoria | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:37.08 | GŁOWACKA Aleksandra | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2003 | U14 | LD | -- | |||||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7:23.17 | NOWAK Kamila | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 7:40.47 | MROWIEC Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U16 | SL | -- | JONDA Czesław # | Z/4241/15 | 2024 | 3 | |||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | DRAGAN Justyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.45 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa # | 2000 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | ||||||||
2 | f | 1 | 1.45 | DOLIŃSKA Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.40 | RYCHLIK Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.40 | WITASZCZYK Paulina | UKS Dziesi±tka Radomsko | 2000 | U18 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof # | Z/0297/15 | 2020 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 1.35 | BORKOWSKA Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.30 | SZUDY Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U16 | SL | -- | SZYMAŃSKA Katarzyna # | BEZ | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 1.25 | PANCYLEJKO Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.25 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 1.20 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | -- | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 1.15 | BRUDNY Aleksandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 2.98 | GOŁĘBIEWSKA Alicja | AZS-AWF Katowice # | 2005 | U12 | SL | +1.1 | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | ||||||||
f | 1 | 3.04 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U12 | SL | +1.0 | -- | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
f | 1 | 3.62 | BUJACZ Daria | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2003 | U14 | LD | +0.1 | -- | |||||||||||
f | 1 | 3.68 | MYRCIK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +0.5 | -- | B.D. | 4 | |||||||||
f | 1 | 3.75 | RANECKA Kamila | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U16 | OP | +0.4 | -- | # | LDK! | |||||||||
f | 1 | 4.43 | MI¦ Małgorzata | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +0.1 | -- | |||||||||||
f | 1 | 4.85 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | +1.6 | IV | |||||||||||
f | 1 | 5.05 | SIDELNIK Julia | TL ROW Rybnik | 2000 | U18 | SL | +1.4 | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 5.28 | WŁOCHOWICZ Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | +0.2 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.22 | SIDELNIK Julia | TL ROW Rybnik | 2000 | U18 | SL | +4.1 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.00 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +1.9 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.92 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | +2.3 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.91 | SŁOMKA Alicja | TL ROW Rybnik | 1999 | U18 | SL | +1.8 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.76 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | +1.1 | -- | B.D. # | |||||||||
7 | f | 1 | 4.69 | PANCYLEJKO Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | +0.3 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.69 | MI¦ Małgorzata | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +3.7 | V | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.47 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa # | 2000 | U18 | MZ | +1.9 | -- | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | |||||||
10 | f | 1 | 4.39 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | U23 | SL | +0.1 | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | ||||||
11 | f | 1 | 4.35 | NOWAK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U14 | SL | +0.1 | -- | B.D. # | 5 | ||||||||
12 | f | 1 | 4.25 | PIERZCHAŁA Maja | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2002 | U16 | LD | +2.9 | -- | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/5540/15 | 2021 | 2 | ||||||
13 | f | 1 | 4.13 | KALINO Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2003 | U14 | SL | +1.0 | -- | B.D. B.D. # | LDK! | ||||||||
14 | f | 1 | 4.11 | BRYŁA Dominika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | +1.2 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 4.02 | RANECKA Kamila | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U16 | OP | +3.3 | -- | # | LDK! | ||||||||
16 | f | 1 | 4.00 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | +2.9 | -- | # | |||||||||
17 | f | 1 | 3.99 | BUJACZ Daria | KS Polanik Piotrków Trybunalski | 2003 | U14 | LD | +2.3 | -- | ||||||||||
18 | f | 1 | 3.95 | MYRCIK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | +4.3 | -- | B.D. | 4 | ||||||||
19 | f | 1 | 3.88 | KARATYSZ Maja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U14 | SL | +3.4 | -- | ||||||||||
20 | f | 1 | 3.79 | PIETRYGA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U14 | SL | +2.2 | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | |||||||
21 | f | 1 | 3.67 | PLAMINIAK Roksana | AZS-AWF Katowice # | 2005 | U12 | SL | +4.8 | -- | CHRIST Marek CHRIST Marek | 4 | LDK! | |||||||
22 | f | 1 | 3.66 | DUDA Julia | KS AZS AWF Katowice # | 2004 | U14 | SL | +0.1 | -- | CHRIST Marek # | 3 | LDK! | |||||||
23 | f | 1 | 3.20 | STĘPIEŃ Dagmara | KS AZS AWF Katowice # | 2005 | U12 | SL | +2.1 | -- | CHRIST Marek # | Z/0820/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
24 | f | 1 | 3.01 | GOŁĘBIEWSKA Alicja | AZS-AWF Katowice # | 2005 | U12 | SL | +3.4 | -- | CHRIST Marek | 5 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | BIEGANOWSKA Julia | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | 0.0 | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | GOŁĘBIEWSKA Natalia | AZS-AWF Katowice # | 2004 | U14 | SL | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.70 | SKRZEKOWSKA Zuzanna | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2004 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | 4 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 7.89 | ADAMSKA Oliwia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 7.88 | GWARDJAK Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -- | PRZYBYL Piotr # | BEZ | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 7.59 | KANIA Wiktoria | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2003 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir # | Z/4551/17 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 7.26 | LARA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -- | PRZYBYL Piotr # | 5 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 6.89 | BIELAWSKA Patrycja | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -- | PRZYBYL Piotr # | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 5.45 | TATARYNOV Marta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2004 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.70 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.68 | KOŁODZIEJ Daria | LUKS Podium Kup | 2000 | U18 | OP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.53 | SITARSKA Adrianna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 11.21 | DOLIŃSKA Alicja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.56 | KOWALISZYN Małgorzata | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.75 | PANCYLEJKO Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U18 | OP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.46 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.20 | DZIURZYŃSKA Monika | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.83 | BORKOWSKA Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.52 | KRAUZE Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. # | ||||||||||
11 | f | 1 | 8.34 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa # | 2000 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | ||||||||
12 | f | 1 | 7.96 | BIEGANOWSKA Julia | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 7.86 | NOWASTOWSKA Weronika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 7.06 | MARKER Sandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 12.83 | STARUCH Nina | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | III | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/4824/15 | 2022 | ||||||||
2 | f | 2 | 11.62 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U16 | SL | III | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 10.18 | BILNIK Paulina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | f | 2 | 10.08 | SZELWACH Karolina | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2001 | U16 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz # | Z/4493/15 | 2020 | 3 | |||||||
5 | f | 2 | 10.05 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 9.50 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 8.90 | PIETRZAK Patrycja | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
8 | f | 2 | 8.70 | PIERZCHAŁA Maja | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2002 | U16 | LD | V | LECHOWICZ Arkadiusz # | Z/5540/15 | 2021 | 2 | |||||||
9 | f | 2 | 6.97 | GAJ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | f | 2 | 6.62 | KUPCZYK Magdalena | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
11 | f | 2 | 6.28 | MRÓZ Wirginia | AZS-AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
12 | f | 2 | 5.94 | MI¦ Małgorzata | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
13 | f | 2 | 5.59 | MYRCIK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | -- | B.D. | 4 | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.37 | PIERCHAŁA Renata | RMKS Rybnik | 1996 | U23 | SL | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 8.55 | WŁOCHOWICZ Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | -- | # | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.88 | STARUCH Nina | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | III | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/4824/15 | 2022 | ||||||||
2 | f | 1 | 30.50 | BILNIK Paulina | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 28.34 | MAZUREK Aleksandra | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2001 | U16 | SL | IV | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/2380/15 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 25.92 | WYDERKA Izabela | UKS 10 Zagórze # | 2002 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1577/16 | , 2020 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 25.48 | NAWROT Natalia | UKS Miotacz Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | V | PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir # | , Z/1608/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.51 | GAŁAJ Joanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1995 | U23 | OP | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 38.46 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 33.72 | TYMIŃSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 33.59 | PIERCHAŁA Renata | RMKS Rybnik | 1996 | U23 | SL | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 33.11 | KOŁODZIEJ Daria | LUKS Podium Kup | 2000 | U18 | OP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 33.04 | SMALCERZ Karolina | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U18 | SL | III | BEDNARCZYK Józef B.D. | Z/4197/15 | 2022 | ||||||||
7 | f | 1 | 32.40 | HORWAT Wirginia Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 32.21 | GAWŁOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 30.29 | BUMBAR Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 29.86 | KUCIA Patrycja | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U18 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1307/15 | 2016 | 3 | |||||||
11 | f | 1 | 24.90 | MAZUR Maria | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 22.83 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 22.48 | WOJARSKA Julia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 25.43 | CHMIELNIAK Anna | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 24.96 | DOMASIK Patrycja | LKS Brzezina Osiek | 2001 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 46.01 | SZCZYRBA Katarzyna | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | f | 2 | 37.71 | KUCIA Patrycja | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2000 | U18 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/1307/15 | 2016 | 3 | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.35 | BRZEZIŃSKI Marek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U23 | SL | -2.6 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.52 | WŁODARCZYK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U23 | SL | -2.6 | III | B.D. | M | ||||||||
3 | s | 1 | 11.63 | JANIK Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -2.6 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.66 | PIKUL Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -2.6 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.68 | KO¦CIELNY Patryk | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U20 | OP | -2.6 | III | # | |||||||||
6 | s | 1 | 11.99 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno # | 1997 | U20 | SL | -2.6 | IV | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | ||||||
7 | s | 1 | 12.12 | BEDNARZ Patryk | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1994 | U23 | MA | -2.6 | -- | B.D. OSTROWSKA Justyna | , Z/2032/11 | , 2024 | |||||||
1 | s | 2 | 11.68 | BARY¦ Benedykt | CKS Budowlani Częstochowa # | 1997 | U20 | SL | -3.1 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 11.73 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1996 | U23 | OP | -3.1 | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | |||||||
2 | s | 2 | 11.73 | PIERZGALSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U23 | SL | -3.1 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 11.75 | WYSŁUCH Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2000 | U18 | SL | -3.1 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 11.97 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -3.1 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.91 | SUDOŁ Jarosław | LUKS Namysłów # | 2000 | U18 | OP | -3.9 | IV | # | |||||||||
2 | s | 3 | 11.95 | ZAMORA Stanisław | MUKS SZS Cieszyn | 1998 | U20 | SL | -3.9 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.07 | OLIFIROWICZ Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -3.9 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 12.37 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U18 | LD | -3.9 | -- | GO¬DZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | ||||||
5 | s | 3 | 12.53 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -3.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 11.56 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | -1.1 | III | KORZEŃ Robert B.D. # | Z/0485/14 | 2024 | |||||||
2 | s | 4 | 11.85 | WILCZYŃSKI Kamil | LKS Pogórze Skoczów | 2002 | U16 | SL | -1.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.08 | WELET Michał | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U18 | SL | -1.1 | IV | ||||||||||
4 | s | 4 | 12.12 | JÖRGEN Artur | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | -1.1 | IV | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.33 | ŻYDEK Aleksander | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U18 | OP | -1.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 12.37 | DYBAŁA Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U20 | SL | -1.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 12.30 | JOCHYMCZYK Konrad | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -4.7 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 12.34 | KOZŁOWSKI Dominik | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -4.7 | -- | # | |||||||||
3 | s | 5 | 12.94 | WRÓBLEWSKI Maksymilian | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | -4.7 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 12.97 | JENDRZEJ Adam | TS AKS Chorzów # | 1979 | Masters | SL | -4.7 | -- | B.D. # | Z/3758/18 | 2024 | BEZ | ||||||
5 | s | 5 | 13.07 | NOWICKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -4.7 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 13.13 | KOMAREK Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1992 | Sen | OP | -4.7 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | s | 6 | 12.36 | BEDNARZ Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -0.3 | -- | ||||||||||
2 | s | 6 | 12.80 | WESTER Tomasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U16 | OP | -0.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 13.16 | WOJCIECHOWSKI Jacek | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -0.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 13.20 | BARAŃSKI Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U16 | OP | -0.3 | -- | ||||||||||
s | 6 | DQ | KORNA¦ Karol | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | -0.3 | -- | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | ||||||||
1 | s | 7 | 12.13 | BUJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U18 | OP | -0.1 | IV | KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # | Z/2877/15 | 2024 | M | ||||||
2 | s | 7 | 12.67 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | -0.1 | V | KRUPA Iwona B.D. # | Z/1406/16 | 2024 | |||||||
3 | s | 7 | 13.13 | PRYCIUK Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -0.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 7 | 13.37 | MAKOWIECKI Adrian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U16 | SL | -0.1 | -- | # | |||||||||
5 | s | 7 | 13.41 | ZDUŃCZYK Jakub | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U16 | OP | -0.1 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | BEZ | LDK! | |||||||
1 | s | 8 | 12.25 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U16 | OP | -3.0 | V | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | ||||||
2 | s | 8 | 13.05 | ZWOLIŃSKI Michał | GKS Piast Gliwice | 2001 | U16 | SL | -3.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 8 | 13.37 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -3.0 | -- | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | s | 8 | 13.93 | SKOMSKI Maciej | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U16 | OP | -3.0 | -- | SACZKO Andrzej | 2 | LDK! | |||||||
5 | s | 8 | 13.95 | PAŃTA Dominik | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -3.0 | -- | PILAREK Sławomir | BEZ | LDK! | |||||||
6 | s | 8 | 14.15 | KRUPA Konrad | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -3.0 | -- | ||||||||||
150 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.92 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | OGONOWSKI Jakub # | Z/2480/11 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 16.80 | ADAMCZYK Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 16.81 | LONDZIN Marcin | AZS-AWF Katowice | 1992 | Sen | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 17.16 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | |||||||
5 | s | 1 | 17.83 | MUCHNIEWSKI Jarosław | GKS Piast Gliwice | 1995 | U23 | SL | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 17.19 | PIKUL Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 17.38 | PRZERADZKI Kacper | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 17.67 | GRYGIEL Damian | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 17.78 | CHRAPEK Przemysław | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U20 | MA | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 18.50 | RUSIN Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 17.28 | GADZIK Robert | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 17.43 | PIERZGALSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U23 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 17.67 | ZAMORA Stanisław | MUKS SZS Cieszyn | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 17.74 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U23 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 18.40 | KOZŁOWSKI Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U16 | SL | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
6 | s | 3 | 19.38 | ZWOLIŃSKI Michał | GKS Piast Gliwice | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 17.11 | SZYMAŃSKI Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 17.77 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 17.93 | GEMBALCZYK Aleksander | TL ROW Rybnik | 1994 | U23 | SL | -- | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
4 | s | 4 | 18.58 | KAMIŃSKI Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U20 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
1 | s | 5 | 17.91 | OLIFIROWICZ Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 18.39 | BARAN Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 5 | 18.43 | JABŁOŃSKI Łukasz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 5 | 19.47 | TRELA Michał | TL ROW Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 6 | 17.54 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 17.63 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U20 | SL | -- | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | |||||||
3 | s | 6 | 17.87 | BORÓWKA Bartosz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 16.22 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U18 | WN | -- | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | ||||||||
2 | s | 7 | 18.20 | ŻYDEK Aleksander | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 18.37 | MO¦ Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 7 | 19.27 | NOWICKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 7 | 20.05 | PRYCIUK Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 18.28 | KUSBER Piotr | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 8 | 18.64 | BEDNARZ Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 8 | 18.92 | KOWALKOWSKI Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 9 | 18.47 | TARADAJ Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. | Z/5732/15 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 9 | 18.69 | KOWALISZYN Patryk | GKS Piast Gliwice | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 9 | 21.75 | WARMIŃSKI Mateusz | TL ROW Rybnik | 2004 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 9 | 22.38 | PAWLUCY Kasper | TL ROW Rybnik | 2003 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 9 | 24.30 | JARZYNA Paweł | TL ROW Rybnik | 2005 | U12 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 10 | 18.38 | JOCHYMCZYK Konrad | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 10 | 20.38 | DYBA¦ Jakub | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | s | 10 | 22.76 | WOŁCZYK Tomasz | TL ROW Rybnik | 2004 | U14 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 11 | 17.06 | JANIK Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 11 | 19.90 | ZDUŃCZYK Jakub | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U16 | OP | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | BEZ | LDK! | ||||||||
3 | s | 11 | 20.17 | PRZERADZKI Michał | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 11 | 20.95 | KIRSZNIOK Radosław | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 11 | 23.48 | KUŁAK Filip | TL ROW Rybnik | 2003 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 12 | 18.03 | KORUS Kacper | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 12 | 18.67 | GARUS Kamil | RMKS Rybnik | 2002 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 12 | 18.69 | FORAJTER Patryk | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 33.12 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | OGONOWSKI Jakub # | Z/2480/11 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 34.96 | LONDZIN Marcin | AZS-AWF Katowice | 1992 | Sen | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 35.90 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | ||||||||
1 | s | 2 | 36.16 | PRZERADZKI Kacper | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 36.62 | KUNC Grzegorz | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0519/13 | 2021 | 2 | |||||||
3 | s | 2 | 36.94 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U20 | SL | -- | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | |||||||
4 | s | 2 | 37.03 | SUDOŁ Jarosław | LUKS Namysłów # | 2000 | U18 | OP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 37.56 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 36.61 | GADZIK Robert | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 36.80 | STOBIENIECKI Oskar | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 37.25 | KULPECKI Filip | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 37.25 | CHEŁCZYŃSKI Norbert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | -- | BONK Stanisław # | ||||||||||
5 | s | 3 | 38.04 | MIZERA Mateusz | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 36.77 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno # | 1997 | U20 | SL | -- | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 4 | 38.28 | KITA Jakub | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U16 | SL | III | BIELA Marek B.D. # | Z/4608/15 | 2019 | ||||||||
3 | s | 4 | 38.50 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U16 | OP | III | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | |||||||
4 | s | 4 | 38.70 | FORAJTER Patryk | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 39.08 | RUSIN Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U18 | MA | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 38.72 | KUSBER Piotr | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 39.03 | KORNA¦ Karol | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | ||||||||
3 | s | 5 | 40.19 | GRYGIEL Damian | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U18 | MA | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 43.17 | MOTYKA Mateusz | GKS Piast Gliwice | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 44.88 | TEBEL Paweł | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 39.00 | KAPŁON Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 40.34 | BIENEK Kamil | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 41.98 | BUBAŁA Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 6 | 43.53 | PACHUTA Kamil | UKS Chromik Mysłowice | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 6 | 43.69 | GÓRA Krystian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
1 | s | 7 | 36.08 | ADAMCZYK Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 7 | 37.28 | CHRAPEK Przemysław | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U20 | MA | -- | |||||||||||
3 | s | 7 | 37.45 | FULARSKI Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 7 | 37.56 | BEDNARZ Patryk | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1994 | U23 | MA | -- | B.D. OSTROWSKA Justyna | , Z/2032/11 | , 2024 | ||||||||
5 | s | 7 | 38.65 | PRZYBYŁEK Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -- | |||||||||||
1 | s | 8 | 38.32 | SIKORSKI Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | III | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4779/15 | 2024 | II | |||||||
2 | s | 8 | 41.34 | GARUS Kamil | RMKS Rybnik | 2002 | U16 | SL | V | LDK! | ||||||||||
3 | s | 8 | 41.59 | LIPIŃSKI Szymon | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2002 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
4 | s | 8 | 43.39 | SKOMSKI Maciej | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej | 2 | LDK! | ||||||||
5 | s | 8 | 43.99 | WITKOWSKI Stanisław | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 8 | 45.22 | DYBA¦ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 9 | 41.49 | GREŃ Radosław | UKS Brenna Górki | 2001 | U16 | SL | V | DYBCZYŃSKI Tomasz | Z/2850/15 | 2017 | BEZ | |||||||
2 | s | 9 | 45.81 | JANEWICZ Artur | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2002 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 9 | 47.70 | MUSZAK Krystian | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:06.22 | BIERNAT Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:06.23 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U20 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:07.96 | FLIEGERT Filip | UKS Czwórka Żory | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:09.29 | ANTOŃCZYK Denis | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:15.79 | SZYMAŃSKI Piotr | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:16.23 | HAJDUK Norbert | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2003 | U14 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:17.04 | SKOWROŃSKI Mikołaj | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:17.05 | KAJDA Michael | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:28.03 | HAJDUK Seweryn | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2004 | U14 | SL | -- | PASZTA Wiesław # | Z/3733/17 | 2024 | 4 | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:21.71 | KUNC Grzegorz | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0519/13 | 2021 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 1:22.36 | STACHOWSKI Rafał | AZS-AWF Katowice | 1991 | Sen | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:24.01 | KACZAN Grzegorz | AZS-AWF Katowice | 1993 | Sen | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:25.03 | CHROSTOWSKI Konrad | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 1 | 1:26.33 | OSTROPOLSKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:26.78 | JAROMIN Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:28.01 | ANDRZEJEWSKI Filip | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:28.98 | FUCHS Maksymilian | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:29.54 | KRAKOWSKI Dawid | KB MOSiR Jastrzębie | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:29.83 | HOHMANN Sebastian | UKS Olimpia Zabrze | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:26.05 | BROJA Jakub | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:27.28 | DZIUK Kamil | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:27.78 | CIE¦LIK Wojciech | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:28.60 | KAPS Tomasz | MKS-MOSM Bytom | 2001 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:35.35 | LEGIERSKI Mikołaj | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:39.64 | MACHULIK Mateusz | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:30.61 | WYDERKA Maciej | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | III | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1315/16 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 3 | 1:31.50 | MYSIUK Dawid | GKS Piast Gliwice | 2001 | U16 | SL | III | ¦NIEGÓRSKI Adam | 2 | LDK! | ||||||||
3 | s | 3 | 1:32.48 | MROZOWSKI Sebastian | MKS-MOSM Bytom | 2002 | U16 | SL | IV | LDK! | ||||||||||
4 | s | 3 | 1:36.61 | URBANIAK Sergiusz | LKS Omega Kleszczów | 2002 | U16 | LD | V | URBANIAK Mateusz | Z/0639/16 | 2022 | 4 | |||||||
5 | s | 3 | 1:41.20 | KUCHARCZYK Jakub | GKS Piast Gliwice | 2001 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 1:45.76 | TOPOLNICKI Konrad | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2001 | U16 | OP | -- | ŻABIŃSKI Mariusz B.D. | Z/6030/15 | 2017 | ||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:31.72 | KAMPA Rafał | GKS Piast Gliwice # | 1991 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:33.22 | ŁUKASIAK Robert | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U23 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:34.21 | KUBAT Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
4 | s | 1 | 2:34.28 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | -- | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | ||||||||
5 | s | 1 | 2:35.02 | OLESIŃSKI Marcin | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:36.00 | WOLSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 2:37.53 | SZRENIAWA Paweł | UKS Chromik Mysłowice | 1999 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:38.77 | ZIELE¬NIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | |||||||
9 | s | 1 | 2:40.70 | MAGIERA Mateusz | TL ROW Rybnik | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:41.82 | MODRZEJEWSKI Bartosz | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U23 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:44.34 | JABŁOŃSKI Wojciech | UKS Czwórka Żory # | 1996 | U23 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 2:45.19 | MUTWIL Oliwier | TL ROW Rybnik | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. B.D. # | , Z/2051/16 | , 2024 | ||||||||
13 | s | 1 | 2:48.84 | WALOTEK Artur | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 2:53.17 | LEWANDOWSKI Patryk | GKS Piast Gliwice | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
15 | s | 1 | 2:59.09 | SZYMCZAK Ariel | TL ROW Rybnik # | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
16 | s | 1 | 3:05.02 | KRZEMIŃSKI Maciej | UKS Chromik Mysłowice | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | ZATORSKI Mikołaj | MKS Iskra Pszczyna | 1999 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. | Z/0308/15 | 2017 | |||||||||
1 | s | 2 | 2:36.91 | HERBRETEAU Quentin | KS AZS AWF Kraków | 1994 | U23 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:44.04 | KOSTYCZ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U23 | MA | -- | MIREK Wacław B.D. | Z/0385/15 | 2024 | 2 | |||||||
3 | s | 2 | 2:51.29 | KUCHMAN Mateusz | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | V | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 2 | 2:51.71 | BANA¦ Rafał | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:55.63 | ¦LIWA Mateusz | UKS Czwórka Żory | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:02.35 | PALONKA Krzysztof | KB MOSiR Jastrzębie | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:03.29 | MACIEJEWSKI Stanisław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. B.D. | Z/13015/21 | 2024 | ||||||||
8 | s | 2 | 3:04.82 | SZYMAŃSKI Dominik | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:07.28 | SURMA Dawid | MKS-MOS Katowice | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:18.09 | TATARCZYK Brunon | MKS-MOS Katowice | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 3:18.94 | LIZUREJ Kacper | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 3:46.86 | SMENTEK Mateusz | UKS Chromik Mysłowice | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:38.11 | DRˇG Mateusz | UKS Chromik Mysłowice | 1997 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 5:38.82 | PASEK Damian | TS AKS Chorzów | 1985 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/2342/11 | 2019 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 5:40.93 | MRACHACZ Piotr | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 5:41.88 | WŁOSTOWSKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U23 | SL | -- | B.D. | 2 | |||||||||
5 | s | 1 | 5:50.54 | GAIK Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 5:54.17 | KRAUZE Filip | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 5:54.50 | MORDYŃSKI Bartłomiej | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U23 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
8 | s | 1 | 5:55.04 | KARDAS Arkadiusz | TS AKS Chorzów | 1989 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. | Z/3221/15 | 2024 | BEZ | |||||||
9 | s | 1 | 5:57.69 | KOWALIK Damian | UKS Chromik Mysłowice | 1994 | U23 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 5:57.80 | CZAPLA Kamil | TL ROW Rybnik | 1989 | Sen | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 6:02.19 | RYSZKA Dariusz | UKS Olimpia Zabrze | 1992 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
12 | s | 1 | 6:02.48 | KUBICA Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. # | Z/1723/15 | 2024 | 3 | |||||||
13 | s | 1 | 6:02.65 | BEZNER Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1984 | Sen | SL | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 6:03.14 | KASPRZAK Radosław | TL ROW Rybnik | 1991 | Sen | SL | -- | CIEPŁAK Maciej B.D. | Z/0930/13 | 2024 | 2 | |||||||
15 | s | 1 | 6:04.39 | GADOMSKI Kamil | MKS-MOS Katowice | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
16 | s | 1 | 6:09.95 | WŁOCH Andrzej | KB MOSiR Jastrzębie | 1995 | U23 | SL | -- | STA¦KIEWICZ Jakub | Z/0981/15 | 2018 | 3 | |||||||
17 | s | 1 | 6:11.45 | BEŁC Paweł | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||
18 | s | 1 | 6:16.40 | SZYMAŃSKI Adam | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | -- | |||||||||||
19 | s | 1 | 6:21.29 | CIE¦LA Tomasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -- | |||||||||||
20 | s | 1 | 6:27.34 | MIKA Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U18 | OP | -- | |||||||||||
21 | s | 1 | 6:32.62 | BOŻEK Patryk | UKS Chromik Mysłowice | 2000 | U18 | SL | -- | PĘKALA Łukasz | BEZ | |||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.85 | BUJAK Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2000 | U18 | OP | III | KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. # | Z/2877/15 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 1.85 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.75 | DUDEK Daniel | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U18 | OP | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.75 | PANEK Jakub | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 1.70 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U18 | LD | -- | GO¬DZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 1.70 | KOCOT Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 1.65 | CHLEBISZ Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.65 | GOŁOMBEK Kevin | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej # | 2 | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 1.60 | WRÓBLEWSKI Maksymilian | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.55 | POLEWAJCZYK Adam | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.50 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U14 | OP | -- | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | ||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.66 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U14 | OP | +1.2 | -- | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | ||||||
f | 1 | 4.92 | POLEWAJCZYK Adam | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | +1.9 | -- | |||||||||||
f | 1 | 5.06 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | +0.7 | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/1406/16 | 2024 | ||||||||
f | 1 | 5.10 | PANEK Jakub | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | +1.9 | -- | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | ||||||||
f | 1 | 5.50 | JAWORSKI Wiktor | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | +1.9 | -- | |||||||||||
f | 1 | 5.57 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 1999 | U18 | MA | +0.3 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | |||||||
f | 1 | 5.59 | DUDEK Daniel | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U18 | OP | +0.9 | -- | |||||||||||
f | 1 | 5.81 | KAMIŃSKI Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U20 | SL | +1.2 | -- | B.D. | ||||||||||
f | 1 | 5.85 | MYSTEK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 1997 | U20 | MA | +1.5 | -- | B.D. | ||||||||||
f | 1 | 6.55 | GEMBALCZYK Aleksander | TL ROW Rybnik | 1994 | U23 | SL | 0.0 | III | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.64 | GEMBALCZYK Aleksander | TL ROW Rybnik | 1994 | U23 | SL | +5.6 | III | B.D. B.D. | 2 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.27 | POLOK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U18 | MA | +1.2 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.26 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U18 | MA | +1.9 | IV | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | |||||
4 | 4 | f | 1 | 6.08 | MYSTEK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 1997 | U20 | MA | +2.7 | IV | B.D. | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 6.05 | KAMIŃSKI Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U20 | SL | +2.6 | IV | B.D. | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.79 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 1999 | U18 | MA | +2.9 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | |||||
7 | 7 | f | 1 | 5.64 | JÖRGEN Artur | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U20 | OP | -0.2 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.64 | DUDEK Daniel | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2000 | U18 | OP | +2.6 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 5.59 | POLEWAJCZYK Adam | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | +3.4 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 5.58 | JAWORSKI Wiktor | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U18 | SL | +2.3 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 5.28 | PANEK Jakub | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | +2.2 | -- | SACZKO Andrzej | 4 | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 5.09 | DRÓŻDŻ Marcin | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U16 | SL | +3.3 | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/1406/16 | 2024 | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 4.88 | SIWAKOWSKI Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2003 | U14 | OP | +4.8 | -- | SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej # | , Z/1951/16 | , 2023 | 3 | LDK! | ||||
14 | 14 | f | 1 | 4.86 | WOJCIECHOWSKI Jacek | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | +3.6 | -- | |||||||||
15 | 15 | f | 1 | 4.84 | SZEWCZYK Oskar | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | +3.9 | -- | |||||||||
16 | 16 | f | 1 | 3.76 | FITAS Borys | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | +0.8 | -- | # | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.78 | BATOR Mateusz | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 14.50 | MUCHLADA Patryk | MKS Tomaszów Mazowiecki | 1999 | U18 | LD | III | GO¬DZIK Beata | Z/0415/15 | 2019 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 14.40 | KIN Mateusz | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 13.65 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 13.23 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 11.67 | GO¬DZIK Bartłomiej | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | -- | GO¬DZIK Beata | Z/0096/15 | 2020 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 10.38 | SOBIK Filip | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 10.00 | WRÓBLEWSKI Maksymilian | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 12.16 | GRĘDA Kacper | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | f | 2 | 11.80 | WĘGRZYK Michał | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | f | 2 | 11.08 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | V | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 9.94 | URBAŃCZYK Dominik | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 2 | 9.59 | ZYGMUND Alan | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | 4 | LDK! | ||||||||
6 | f | 2 | 8.60 | TOMASZEWICZ Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | f | 2 | 7.83 | KALISZEWSKI Kasjan | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | f | 2 | 7.53 | RACHUNA Kacper | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.26 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.52 | ANDRZEJEWSKI Marek | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 13.49 | BEDNARCZYK Paweł | UKS Dziesi±tka Radomsko | 1998 | U20 | LD | III | LASOŃ Krzysztof | Z/0121/16 | 2017 | 2 | |||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.89 | GAŁˇZKA Mariusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1988 | Sen | OP | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.80 | KŁOSEK Adam | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1995 | U23 | SL | II | # | ||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.15 | WĘGRZYK Michał | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 40.69 | KOCOT Mateusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | IV | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 36.55 | BUBAK Dominik | MKS-MOS Katowice | 2001 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 34.59 | TOMASZEWICZ Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej | BEZ | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 33.33 | ZYGMUND Alan | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2002 | U16 | OP | V | SACZKO Andrzej # | 4 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 32.60 | URBAŃCZYK Dominik | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | V | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 30.24 | OLSZYŃSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2003 | U14 | SL | -- | PILAREK Sławomir KURDZIEL Andrzej # | , Z/1609/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 30.24 | GOŁOMBEK Kevin | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 2001 | U16 | OP | -- | SACZKO Andrzej # | 2 | LDK! | ||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.63 | MALISZEWSKI Andrzej | niest. Katowice | 1957 | Masters | SL | -- | B.D. B.D. | , Z/0356/19 | , 2019 | BEZ | |||||||
2 | f | 1 | 43.80 | HALKIEWICZ Bartłomiej | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U18 | OP | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 43.72 | GO¬DZIK Bartłomiej | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | III | GO¬DZIK Beata | Z/0096/15 | 2020 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 42.91 | BATOR Mateusz | MKS Tomaszów Mazowiecki | 2000 | U18 | LD | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 41.02 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 40.95 | SKOP Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | III | BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. | Z/3214/15 | 2021 | ||||||||
7 | f | 1 | 38.37 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U18 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||
8 | f | 1 | 36.33 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 34.81 | SPYRKA Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 23.72 | BRYŁA Jan | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
f | 1 | NM | SOBIK Filip | RMKS Rybnik | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.84 | GIBASZEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U20 | PM | I | PIˇTEK Mirosław # | Z/0821/13 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 44.79 | ANDRZEJEWSKI Marek | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 33.57 | BEDNARCZYK Paweł | UKS Dziesi±tka Radomsko | 1998 | U20 | LD | IV | LASOŃ Krzysztof | Z/0121/16 | 2017 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 33.51 | MOL Michał | UKS Chromik Mysłowice | 1998 | U20 | SL | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 33.25 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | IV | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.48 | PUDŁOWSKI Szymon | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | Sen | SL | II | BONK Stanisław | Z/0961/13 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 37.39 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1996 | U23 | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | ||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.55 | WˇSIK Jakub | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U18 | MA | IV | |||||||||||
1 | f | 2 | 33.98 | CIE¦LAK Dawid | RMKS Rybnik | 2001 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | f | 2 | 24.93 | GRELICH Dominik | RMKS Rybnik | 2002 | U16 | SL | -- | WYPIÓR Aleksander | 5 | LDK! | ||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.09 | ŻYWCZOK Tomasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | IV | |||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.34 | JESZKA Wojciech | TS AKS Chorzów # | 1994 | U23 | SL | II | GRUDZIEŃ Adam # | Z/2353/11 | 2023 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 47.00 | PŁÓCIENNIK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | II | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.3667271137238 sekund |