Poznań 27.07.2016 Mityng okręgowy |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.31 | KURZ Daria | AZS Łódź # | 1997 | U20 | LD | -3.2 | II | B.D. # | 1 | |||||||
2 | 6 | e | 1 | 12.87 | WĘGRZYN Natalia | MKS Piast Głogów | 1999 | U18 | DS | -3.2 | III | |||||||||
3 | 11 | e | 1 | 13.41 | KORNECKA Aleksandra | SL Olimpia Poznań # | 1990 | Sen | WP | -3.2 | -- | |||||||||
4 | 12 | e | 1 | 13.45 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | -3.2 | IV | |||||||||
5 | 16 | e | 1 | 13.78 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U14 | WP | -3.2 | IV | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 5 | e | 2 | 12.81 | PANEK Angelika | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | -2.1 | III | BIEDERMANN Roman | Z/1324/13 | 2024 | 2 | |||||
2 | 9 | e | 2 | 13.01 | KŁODAWSKA Karina | AZS Łódź # | 1996 | U23 | LD | -2.1 | III | |||||||||
3 | 14 | e | 2 | 13.59 | KARPICKA Monika | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -2.1 | IV | |||||||||
4 | 19 | e | 2 | 14.17 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U16 | WP | -2.1 | V | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
5 | 20 | e | 2 | 14.48 | WIECHCIŃSKA Joanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U16 | WP | -2.1 | V | B.D. # | 5 | LDK! | ||||||
e | 2 | DQ | BARTKOWIAK Klaudia | MKS Piast Głogów | 2000 | U18 | DS | -2.1 | -- | LDK! | ||||||||||
1 | 3 | e | 3 | 12.73 | ZANDECKA Marika | OŚ AZS Poznań | 1995 | U23 | WP | -1.1 | II | # | ||||||||
2 | 4 | e | 3 | 12.76 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -1.1 | III | # | ||||||||
3 | 10 | e | 3 | 13.07 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U16 | WP | -1.1 | III | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
4 | 13 | e | 3 | 13.47 | KORZENIOWSKA Kamila | KS Gwardia Piła | 2001 | U16 | WP | -1.1 | IV | LDK! | ||||||||
5 | 17 | e | 3 | 14.14 | FIGA Aneta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | -1.1 | -- | |||||||||
6 | 22 | e | 3 | 14.98 | GÓRECKA Klaudia | KS Gwardia Piła | 2002 | U16 | WP | -1.1 | -- | |||||||||
1 | 2 | e | 4 | 12.49 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | -0.2 | II | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||
2 | 7 | e | 4 | 12.88 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U18 | WP | -0.2 | III | |||||||||
3 | 8 | e | 4 | 12.96 | ŚWIERCZYŃSKA Daria | OŚ AZS Poznań | 1995 | U23 | WP | -0.2 | III | B.D. | 2 | |||||||
4 | 15 | e | 4 | 13.66 | KOWALSKA Sara | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | -0.2 | IV | |||||||||
5 | 18 | e | 4 | 14.17 | PETRYKOWSKA Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | -0.2 | V | |||||||||
6 | 21 | e | 4 | 14.76 | OKOŃ Julia | UMLKS START Wieruszów | 2002 | U16 | LD | -0.2 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 12.58 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -0.6 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 12.58 | ZIMNY Antonina | MKS Baszta Szamotuły | 1999 | U18 | WP | -0.6 | II | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.59 | WĘGRZYN Natalia | MKS Piast Głogów | 1999 | U18 | DS | -0.6 | II | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 13 | s | 1 | 28.35 | TRZECIAK Kinga | LKS Orkan Ostrzeszów # | 2001 | U16 | WP | -2.0 | IV | B.D. # | ||||||||
2 | 14 | s | 1 | 28.60 | JANKOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2001 | U16 | WP | -2.0 | V | LDK! | ||||||||
3 | 16 | s | 1 | 29.24 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U16 | WP | -2.0 | V | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
4 | 17 | s | 1 | 31.24 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -2.0 | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | ||||
5 | 18 | s | 1 | 32.06 | OKOŃ Julia | UMLKS START Wieruszów | 2002 | U16 | LD | -2.0 | -- | |||||||||
1 | 9 | s | 2 | 27.42 | STASZAK Anna | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U18 | WP | -0.9 | IV | LDK! | ||||||||
2 | 12 | s | 2 | 27.95 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | -0.9 | IV | B.D. # | LDK! | |||||||
3 | 15 | s | 2 | 28.66 | ROSA Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | -0.9 | V | CHORZĘPA Przemysław | Z/5625/15 | 2020 | BEZ | LDK! | ||||
1 | 2 | s | 3 | 25.92 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | -1.6 | II | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ||||||
2 | 6 | s | 3 | 26.60 | WÓJS Marika | WKS Śląsk Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -1.6 | III | # | ||||||||
3 | 7 | s | 3 | 26.79 | WOŁCZYŃSKA Marta | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U18 | LB | -1.6 | III | |||||||||
4 | 8 | s | 3 | 26.95 | KORNECKA Aleksandra | SL Olimpia Poznań # | 1990 | Sen | WP | -1.6 | III | |||||||||
5 | 10 | s | 3 | 27.44 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U16 | WP | -1.6 | IV | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
6 | 11 | s | 3 | 27.45 | ŁĄCZNA Urszula | OŚ AZS Poznań | 1998 | U20 | WP | -1.6 | IV | BIEDERMANN Roman | Z/0906/14 | 2023 | 2 | |||||
1 | 1 | s | 4 | 25.44 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -1.3 | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1648/15 | , 2023 | ||||||
2 | 3 | s | 4 | 26.00 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -1.3 | II | # | ||||||||
3 | 4 | s | 4 | 26.31 | BARTKOWIAK Klaudia | MKS Piast Głogów | 2000 | U18 | DS | -1.3 | III | LDK! | ||||||||
4 | 5 | s | 4 | 26.43 | SZKUDLAR Klaudia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -1.3 | III | # | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 45.10 | URBANIAK Kalina | KS Energetyk Poznań # | 2004 | U14 | WP | IV | B.D. GRENDA Jan # | , Z/1531/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 1 | 48.41 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U16 | DS | V | CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław # | Z/0129/16 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
3 | 9 | s | 1 | 49.14 | CHYBKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U16 | WP | -- | B.D. ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. # | , Z/3415/16 | , 2020 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 12 | s | 1 | 52.02 | NOWAKOWSKA Oliwia | KS Gwardia Piła | 2004 | U14 | WP | -- | ||||||||||
5 | 13 | s | 1 | 52.74 | LORENZ Martyna | KS Gwardia Piła | 2003 | U14 | WP | -- | ||||||||||
6 | 14 | s | 1 | 57.63 | KOLASIŃSKA Alicja | KS Gwardia Piła | 2005 | U12 | WP | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 44.63 | ŚCIERNICKA Angelika | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/1814/16 | 2018 | 3 | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 48.25 | MARTYNOWICZ Wiktoria | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U14 | ZP | V | GIERASIMCZYK Anna | 3 | LDK! | |||||||
3 | 8 | s | 2 | 48.73 | RUNKA Laura | KS Energetyk Poznań | 2004 | U14 | WP | -- | GRENDA Jan # | Z/0255/16 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
4 | 10 | s | 2 | 50.44 | ROSZAK Aleksandra | KS Gwardia Piła | 2004 | U14 | WP | -- | ||||||||||
5 | 11 | s | 2 | 50.78 | CHYL Adriana | KS Gwardia Piła | 2003 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 40.00 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 3 | 44.14 | LISEK Martyna | KS Energetyk Poznań | 2001 | U16 | WP | III | # | |||||||||
3 | 5 | s | 3 | 45.73 | KOWALSKA Sara | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | IV | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:36.09 | HOFMAN Maria | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:42.33 | MESZYŃSKA Anna | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:47.25 | KOSSAKOWSKA Julia | MKS Gniezno | 2001 | U16 | WP | V | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/0010/15 | 2020 | 4 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:53.49 | TRZCIOŁEK Aleksandra | KS Gwardia Piła | 2001 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:56.90 | MICHOWSKA Joanna | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 2001 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/1035/15 | 2017 | BEZ | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:57.59 | OKOŃ Klaudia | UMLKS START Wieruszów | 2003 | U14 | LD | -- | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:57.38 | WIEDERA Dominika | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:02.47 | GARASZ Magdalena | SL Olimpia Poznań | 2000 | U18 | WP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:09.85 | STUDNIARZ Anna | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:11.19 | JASZCZAK Bogna | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:14.05 | WAWRZYNIAK Oliwia | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | IV | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/0256/16 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 1 | 3:18.69 | KACIUPA Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:26.85 | KAMIEŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U18 | LB | -- | B.D. # | ||||||||||
8 | s | 1 | 3:28.73 | DUFFY Ewelina | OŚ AZS Poznań | 2000 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7:04.36 | PUCEK Maria | UKS Dąb Suchy Las # | 2000 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 15.03 | WOŁCZYŃSKA Marta | ZLKL Zielona Góra | 1999 | U18 | LB | +1.8 | II | |||||||||
2 | 5 | s | 1 | 15.09 | KUPCZYK Ewa | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | +1.8 | II | B.D. | ||||||||
3 | 7 | s | 1 | 15.24 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | +1.8 | II | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2023 | ||||||
4 | 10 | s | 1 | 15.89 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | +1.8 | III | # | ||||||||
5 | 11 | s | 1 | 16.21 | STASZAK Anna | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U18 | WP | +1.8 | III | LDK! | ||||||||
6 | 12 | s | 1 | 17.33 | ŁASZCZYŃSKA Weronika | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U18 | LB | +1.8 | IV | |||||||||
7 | 13 | s | 1 | 19.07 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | +1.8 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 14.51 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | +1.7 | II | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 14.97 | BOGUS Karolina | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 2000 | U18 | LB | +1.7 | II | WOŹNIAK Agnieszka | Z/5083/15 | 2016 | 2 | |||||
3 | 3 | s | 2 | 15.01 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | +1.7 | II | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ||||||
4 | 6 | s | 2 | 15.20 | SMOLEŃ Kaja | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | +1.7 | II | # | ||||||||
5 | 8 | s | 2 | 15.41 | KOŁATA Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | +1.7 | II | B.D. # | LDK! | |||||||
6 | 9 | s | 2 | 15.86 | FIGA Aneta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U18 | ZP | +1.7 | III | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.98 | NIEMCZAL Karolina | UKS Achilles Leszno | 1994 | U23 | WP | +1.7 | II | B.D. | 2 | |||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 68.22 | KURKOWIAK Sandra | LKS OSiR Pleszew | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 69.00 | ANTONIUK Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 70.47 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | IV | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 72.76 | SZCZEPANIAK Zuzanna | LKS OSiR Pleszew | 2002 | U16 | WP | IV | # | |||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.98 |
KARPICKA Monika SZKUDLAR Klaudia WÓJS Marika KWIECIEŃ Aleksandra |
MKS Hermes Gryfino | 1999 1999 1999 2000 |
U18 | ZPO | -- |
|
|||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.65 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | II | KACZOR Mieczysław | Z/4189/15 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.60 | WESOŁOWSKA Zyta | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | III | B.D. # | |||||||||
2 | 3 | f | 1 | 1.60 | STEFANIUK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | III | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/4145/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.55 | KWIECIEŃ Marta | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | III | ||||||||||
5 | 6 | f | 1 | 1.50 | RATAJCZAK Zofia | MKS Baszta Szamotuły | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
6 | 8 | f | 1 | 1.50 | MATUSZAK Marika | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | IV | ||||||||||
7 | 5 | f | 1 | 1.50 | POLL Roksana | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U16 | WP | IV | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # | Z/0949/16 | 2023 | 1 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 1 | 1.50 | MIGDAŁEK Alicja | UKS Olimp Duszniki | 2003 | U14 | WP | IV | PLUCIŃSKI Krzysztof # | Z/0867/15 | 2022 | 3 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.40 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.66 | ŁYKOWSKA Dominika | MKL Szczecin | 2000 | U18 | ZP | +1.9 | II | # | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.58 | BENEDYKCIŃSKA Natalia | MUKS Kadet Rawicz # | 2000 | U18 | WP | +1.1 | II | ŚWITAŁA Aldona # | Z/0590/15 | 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.46 | SIKORSKA Sandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | +3.0 | II | SULWIRSKI Rafał # | Z/5585/15 | 2023 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.29 | KWIECIEŃ Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -0.7 | III | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.97 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | +0.2 | IV | |||||||||
6 | 7 | f | 1 | 4.91 | TRZECIAK Kinga | LKS Orkan Ostrzeszów # | 2001 | U16 | WP | +1.5 | IV | B.D. # | ||||||||
7 | 6 | f | 1 | 4.91 | ŁASZCZYŃSKA Weronika | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U18 | LB | +0.9 | IV | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.77 | MIGDAŁEK Alicja | UKS Olimp Duszniki | 2003 | U14 | WP | +0.5 | V | PLUCIŃSKI Krzysztof # | Z/0867/15 | 2022 | 3 | |||||
9 | 9 | f | 1 | 4.21 | STARKOWSKA Katarzyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.13 | WIECHCIŃSKA Joanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U16 | WP | -0.1 | -- | B.D. # | 5 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.01 | SUCHY Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U14 | WP | -0.1 | -- | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.94 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | +0.6 | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | ||||
f | 1 | NM | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.52 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | -1.7 | II | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.02 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | -0.8 | III | KACZOR Mieczysław | Z/4189/15 | 2021 | 2 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 10.91 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | +2.1 | III | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.68 | KLOCEK Natalia | UKS Halszka Szamotuły | 2001 | U16 | WP | II | ŚWIST Jerzy | Z/5500/15 | 2017 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.08 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.32 | CZACHOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | IV | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.28 | CHWAŁEK Agnieszka | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 8.84 | ZGÓRECKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 8.65 | STARKOWSKA Katarzyna | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 8.56 | GAWIN Martyna | KS Gwardia Piła | 2002 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 36.10 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 35.33 | BARDA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 34.45 | MAKOWSKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | III | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 57.63 | MACIEJEWSKA Patrycja | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | I | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 51.35 | FORYSIAK Aleksandra | LLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 47.02 | WYBIERAŁA Beata | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 39.37 | KLOCEK Natalia | UKS Halszka Szamotuły | 2001 | U16 | WP | IV | ŚWIST Jerzy | Z/5500/15 | 2017 | 1 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 37.93 | SZCZEPAŃSKA Stella | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U18 | LB | IV | ||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 61.63 | KACZMAREK Marika | KKL Kielce # | 1996 | U23 | SK | M | FURMANEK Grzegorz B.D. | Z/1130/12 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 58.61 | ŁEPKOWSKA Kinga | AZS-AWF Warszawa # | 1997 | U20 | MZ | I | B.D. | 1 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 56.57 | ZIEŃKOWICZ Agata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1995 | U23 | LB | I | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 41.72 | CZACHOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | III | B.D. | LDK! | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 38.02 | TADYSZAK Julia | UKS Olimp Duszniki | 2000 | U18 | WP | III | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/0870/15 | 2021 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 35.14 | MACIEJEWSKA Anna | UKS Achilles Leszno | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 31.78 | BŁAŻ Julia | MKS Hermes Gryfino | 1999 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 30.85 | GAWIN Martyna | KS Gwardia Piła | 2002 | U16 | WP | V | LDK! | |||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15:09.00 | PIEKARZ Agata | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U16 | ZP | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 15:14.80 | JAŚKOWIAK Michalina | UKS Przełaj Żerków | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 15:30.38 | KAMIŃSKA Marta | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 15:54.67 | PLAK Luiza | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U16 | ZP | II | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 16:29.67 | WYPYCHOWSKA Agnieszka | UKS Przełaj Żerków | 2001 | U16 | WP | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 16:47.10 | STRÓGAREK Katarzyna | KS Gwardia Piła | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 16:56.58 | WALERIAŃCZYK Kinga | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U16 | ZP | III | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/3207/16 | 2024 | 3 | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 16:56.95 | OSIŃSKA Marcelina | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | III | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 17:26.37 | WEISS Weronika | OŚ AZS Poznań | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 17:29.30 | GRZELAK Dominika | UKS Przełaj Żerków | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 17:50.29 | ZEMBIK Michalina | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 17:58.33 | HACZYK Marta | UKS Przełaj Żerków # | 2003 | U14 | WP | IV | B.D. | 2 | LDK! | |||||||
13 | 13 | s | 1 | 18:11.46 | JAWORSKA Hanna | MKS Hermes Gryfino | 2001 | U16 | ZP | IV | ||||||||||
14 | 14 | s | 1 | 18:34.86 | TOMCZAK Olimpia | UKS Gimnazjon Suchy Las | 2000 | U18 | WP | -- | KASPRZYK Marek | Z/6185/15 | 2016 | 3 | ||||||
15 | 15 | s | 1 | 19:07.70 | PANTOFEL Sandra | UKS Przełaj Żerków | 2001 | U16 | WP | V | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 10.80 | PAWŁOWSKI Adam | OŚ AZS Poznań | 1992 | Sen | WP | -1.3 | I | |||||||||
2 | 5 | e | 1 | 11.30 | OLEJNICZAK Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1998 | U20 | WP | -1.3 | II | # | ||||||||
3 | 15 | e | 1 | 11.84 | JAKUBASZEK Maciej | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -1.3 | IV | |||||||||
4 | 20 | e | 1 | 12.13 | MAZUR Karol | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -1.3 | IV | B.D. # | ||||||||
5 | 21 | e | 1 | 12.17 | SZCZEPANIAK Mateusz | UMLKS START Wieruszów | 1999 | U18 | LD | -1.3 | IV | |||||||||
6 | 28 | e | 1 | 12.89 | ŁYSIAK Łukasz | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U16 | WP | -1.3 | -- | |||||||||
1 | 4 | e | 2 | 11.18 | MASZTAK Kamil | WKS Grunwald Poznań | 1984 | Sen | WP | -2.4 | II | B.D. # | ||||||||
2 | 10 | e | 2 | 11.61 | ZIELIŃSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -2.4 | III | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/1611/16 | 2024 | ||||||
3 | 12 | e | 2 | 11.72 | BAJEK Sylwester | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -2.4 | III | # | ||||||||
4 | 13 | e | 2 | 11.75 | WŁODARCZYK Michał | KS AZS AWF Poznań | 1991 | Sen | WP | -2.4 | III | BIEDERMANN Roman B.D. | 2 | |||||||
5 | 30 | e | 2 | 13.72 | KAŁUŻA Jakub | SL Olimpia Poznań | 2001 | U16 | WP | -2.4 | -- | |||||||||
1 | 1 | e | 3 | 10.74 | GRZEŚKOWIAK Krzysztof | OŚ AZS Poznań | 1993 | Sen | WP | -0.7 | I | # | ||||||||
2 | 6 | e | 3 | 11.43 | GUSZCZAK Jarosław | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U23 | WP | -0.7 | III | KACZOR Mieczysław | Z/1600/12 | 2019 | 3 | |||||
3 | 17 | e | 3 | 11.91 | KRAWCZYK Kamil | LKS Polkowice | 1999 | U18 | DS | -0.7 | IV | |||||||||
4 | 19 | e | 3 | 11.98 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | -0.7 | IV | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | |||||
e | 3 | DQ | TALARCZYK Ksawery | OŚ AZS Poznań | 2000 | U18 | WP | -0.7 | -- | |||||||||||
1 | 7 | e | 4 | 11.48 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U18 | WP | -2.4 | III | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | |||||
2 | 8 | e | 4 | 11.51 | KRÓLIKOWSKI Szymon | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | -2.4 | III | B.D. # | ||||||||
3 | 16 | e | 4 | 11.87 | GRZEGOROWSKI Christian | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | -2.4 | IV | |||||||||
4 | 22 | e | 4 | 12.49 | KARLIŃSKI Mateusz | UKS Przełaj Żerków | 1998 | U20 | WP | -2.4 | -- | |||||||||
5 | 23 | e | 4 | 12.57 | OSIŃSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań | 2001 | U16 | WP | -2.4 | V | |||||||||
6 | 29 | e | 4 | 13.53 | KOWALCZYK Maciej | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U14 | WP | -2.4 | -- | |||||||||
1 | 3 | e | 5 | 10.97 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -1.5 | II | # | ||||||||
2 | 9 | e | 5 | 11.60 | PAWELCZAK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U23 | WP | -1.5 | III | |||||||||
3 | 14 | e | 5 | 11.77 | PRZYGODA Michał | LKS Polkowice | 1999 | U18 | DS | -1.5 | IV | |||||||||
4 | 18 | e | 5 | 11.98 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | -1.5 | IV | |||||||||
5 | 24 | e | 5 | 12.72 | CICHOREK Artur | KS Gwardia Piła | 2001 | U16 | WP | -1.5 | V | |||||||||
6 | 27 | e | 5 | 12.87 | KARDACZ Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2001 | U16 | WP | -1.5 | -- | |||||||||
1 | 11 | e | 6 | 11.68 | KUDLA Nikodem | MKL Szczecin | 2000 | U18 | ZP | -0.8 | III | IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. | Z/4932/15 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 25 | e | 6 | 12.76 | DOMINGOS Oskar | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -0.8 | -- | |||||||||
3 | 26 | e | 6 | 12.80 | PATELA Mikołaj | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2002 | U16 | WP | -0.8 | -- | # | ||||||||
e | 6 | DQ | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U23 | WP | -0.8 | -- | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.64 | PAWŁOWSKI Adam | OŚ AZS Poznań | 1992 | Sen | WP | -0.3 | M | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.69 | GRZEŚKOWIAK Krzysztof | OŚ AZS Poznań | 1993 | Sen | WP | -0.3 | I | # | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.98 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -0.3 | II | # | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 11.11 | MASZTAK Kamil | WKS Grunwald Poznań | 1984 | Sen | WP | -0.3 | II | B.D. # | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 11.32 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U18 | WP | -0.3 | III | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | |||||
6 | 6 | f | 1 | 11.33 | KRÓLIKOWSKI Szymon | UKS Achilles Leszno | 1999 | U18 | WP | -0.3 | III | B.D. # | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 11.35 | OLEJNICZAK Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1998 | U20 | WP | -0.3 | III | # | ||||||||
8 | 8 | f | 1 | 11.38 | GUSZCZAK Jarosław | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U23 | WP | -0.3 | III | KACZOR Mieczysław | Z/1600/12 | 2019 | 3 | |||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 23.60 | WŁODARCZYK Michał | KS AZS AWF Poznań | 1991 | Sen | WP | -0.4 | III | BIEDERMANN Roman B.D. | 2 | |||||||
2 | 7 | s | 1 | 23.73 | ZIELIŃSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -0.4 | IV | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/1611/16 | 2024 | ||||||
3 | 12 | s | 1 | 24.80 | KOWALIŃSKI Patryk | UMLKS START Wieruszów | 2000 | U18 | LD | -0.4 | -- | URBANIAK Jarosław | 4 | |||||||
4 | 13 | s | 1 | 25.63 | CICHOREK Artur | KS Gwardia Piła | 2001 | U16 | WP | -0.4 | -- | |||||||||
5 | 14 | s | 1 | 25.86 | PATELA Mikołaj | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2002 | U16 | WP | -0.4 | -- | # | ||||||||
s | 1 | DQ | MACIEJEWSKI Artur | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -0.4 | -- | |||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 23.19 | PAWELCZAK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U23 | WP | -1.8 | III | |||||||||
2 | 5 | s | 2 | 23.42 | WIERZBICKI Maciej | LKS Polkowice | 1999 | U18 | DS | -1.8 | III | |||||||||
3 | 8 | s | 2 | 23.91 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -1.8 | IV | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | |||||
4 | 9 | s | 2 | 24.15 | MAJDAŃSKI Adam | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2000 | U18 | LB | -1.8 | IV | WOŹNIAK Agnieszka | Z/5084/15 | 2019 | 2 | |||||
5 | 10 | s | 2 | 24.17 | WOJNOWSKI Grzegorz | MKS Piast Głogów | 1999 | U18 | DS | -1.8 | IV | |||||||||
6 | 11 | s | 2 | 24.33 | WOJCIECHOWSKI Krystian | PLKS Gwda Piła | 2000 | U18 | WP | -1.8 | IV | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 22.60 | MARCZAK Konrad | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | -0.4 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 3 | 22.85 | LUDWICZAK Andrzej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U23 | WP | -0.4 | III | ZAWORSKI Marek | Z/1533/13 | 2019 | 2 | |||||
3 | 3 | s | 3 | 23.06 | ROSIŃSKI Adrian | MKS Piast Głogów | 1999 | U18 | DS | -0.4 | III | B.D. B.D. | 3 | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 7 | s | 1 | 38.96 | KOSTYSIAK Piotr | SL Olimpia Poznań | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 8 | s | 1 | 39.46 | KOWALIŃSKI Patryk | UMLKS START Wieruszów | 2000 | U18 | LD | -- | URBANIAK Jarosław | 4 | ||||||||
3 | 11 | s | 1 | 41.67 | KOWALCZYK Maciej | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U14 | WP | V | ||||||||||
4 | 12 | s | 1 | 42.87 | SKIBA Igor | KS Gwardia Piła | 2003 | U14 | WP | -- | ||||||||||
5 | 13 | s | 1 | 43.38 | MIKUSZEWSKI Konrad | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 38.64 | ZEMMER Dawid | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U16 | LB | III | ||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 38.88 | KWIATKOWSKI Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 9 | s | 2 | 40.56 | GADOMSKI Paweł | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | V | PODLEŚNY Jan | Z/0311/16 | 2023 | 3 | ||||||
4 | 10 | s | 2 | 41.06 | TRZCIŃSKI Bartosz | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U16 | ZP | V | ||||||||||
5 | 14 | s | 2 | 44.67 | KAŁUŻA Jakub | SL Olimpia Poznań | 2001 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 37.03 | KRUS Mateusz | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/3164/15 | 2018 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 37.13 | SARNOWSKI Daniel | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 3 | s | 3 | 37.42 | PUKACZ Dawid | SSMKS Parasol Wrocław # | 2000 | U18 | DS | -- | # | |||||||||
4 | 4 | s | 3 | 38.04 | NAWROT Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0793/15 | 2024 | |||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:25.70 | BOROWSKI Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1999 | U18 | WP | -- | WOSIEK Jacek B.D. # | Z/2413/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:26.41 | MACKIEWICZ Jonatan | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U16 | WP | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:26.55 | ŁAKOMIEC Rafał | MKL Szczecin # | 1998 | U20 | ZP | -- | B.D. # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:30.36 | MARCINKOWSKI Dominik | LKS Sana Kościan | 1998 | U20 | WP | -- | TALIKADZE Roman | Z/2412/15 | 2018 | 3 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:33.06 | BINIEK Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo | 2001 | U16 | WP | IV | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:34.70 | ZAWADZKI Norbert | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U16 | WP | IV | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:32.88 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:33.22 | BĄK Maciej | MKS Juvenia Puszczykowo | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:33.28 | WASIELEWSKI Sebastian | LKS Sana Kościan | 1999 | U18 | WP | -- | TALIKADZE Roman | Z/1734/15 | 2017 | BEZ | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:35.78 | GOSZCZYŃSKI Roch | OŚ AZS Poznań | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:36.30 | GORZELAŃCZYK Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U23 | WP | -- | B.D. | 3 | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:36.61 | TUROWSKI Kamil | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U23 | WP | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:38.90 | FRYDRYCHOWSKI Piotr | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1994 | U23 | PM | -- | B.D. | Z/4767/19 | 2021 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:42.01 | WERNER Kamil | SL GKS Olsza Olszyna | 1999 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0360/15 | 2018 | 3 | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:42.65 | MAĆKOWIAK Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -- | B.D. | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:45.03 | GROBELNY Adam | OŚ AZS Poznań | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:51.05 | LEWANDOWSKI Jakub | MKS Gniezno | 2000 | U18 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/1159/16 | 2019 | 3 | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 2:53.56 | MAŃKOWSKI Kacper | OŚ AZS Poznań | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 5:53.41 | ZAWISTOWSKI Krzysztof | PLKS Gwda Piła | 1991 | Sen | WP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:05.42 | KLATKA Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek | Z/0357/15 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:07.95 | TRACZ Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 6:16.15 | WALASZCZYK Klaudiusz | KS Energetyk Poznań | 2001 | U16 | WP | IV | B.D. # | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.63 | KRZYŻANOWSKI Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U18 | WP | +0.1 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 14.74 | KALINOWSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | +0.1 | II | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # | Z/5075/19 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 15.04 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | +0.1 | III | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | |||||
4 | 4 | s | 1 | 15.16 | NOCUŁA Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | +0.1 | III | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 15.50 | SZEWERA Daniel | WKS Śląsk Wrocław | 2000 | U18 | DS | +0.1 | III | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 15.56 | DOMINGOS Oskar | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | +0.1 | III | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 15.59 | STASIAK Dawid | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | +0.1 | III | # | ||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 62.42 | ZEMBIK Jan | MKS Hermes Gryfino | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 44.93 |
MAZUR Karol BAJEK Sylwester JAKUBASZEK Maciej KUDLA Nikodem |
MKL Szczecin | 1999 1999 1999 2000 |
U18 | ZPO | -- |
B.D. IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. |
Z/4932/15 |
2024 |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.95 | BASZCZYŃSKI Mariusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1993 | Sen | WP | II | B.D. | 2 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.80 | SZTANDUR Piotr | MKS Inowrocław | 2000 | U18 | KP | IV | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.60 | MICHALSKI Michał | SL Olimpia Poznań # | 1996 | U23 | WP | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.20 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | IV | ||||||||||
f | 1 | NM | ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem | SL Olimpia Poznań # | 1995 | U23 | WP | -- | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.96 | RÓŻAŃSKI Paweł | KS Gwardia Piła | 1995 | U23 | WP | +1.0 | II | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.62 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U18 | WP | +1.3 | III | |||||||||
3 | 4 | f | 1 | 6.15 | SWORA Piotr | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U18 | WP | +1.9 | IV | |||||||||
4 | 5 | f | 1 | 6.11 | KUŚ Emanuel | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U18 | WP | +1.1 | IV | |||||||||
5 | 6 | f | 1 | 6.01 | SZCZEPANIAK Mateusz | UMLKS START Wieruszów | 1999 | U18 | LD | -0.1 | IV | |||||||||
6 | 7 | f | 1 | 5.66 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -0.1 | -- | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.88 | KWIECIEŃ Paweł | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | +1.5 | IV | B.D. # | 3 | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 16.96 | SKOPIŃSKI Michał | ZLKL Zielona Góra | 2000 | U18 | LB | II | WALCZAK Jerzy | Z/5262/15 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 16.03 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września | 1999 | U18 | WP | II | PAWLAK Przemysław | Z/0383/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 13.40 | ŚLIWA Konrad | LKS Polkowice | 2001 | U16 | DS | IV | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.62 | NOWAK Paweł | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U20 | LB | IV | B.D. | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 11.56 | OLESZCZYSZYN Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1997 | U20 | DS | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.56 | ŁABA Jan | OŚ AZS Poznań | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 15.55 | WROTYŃSKI Marcin | OŚ AZS Poznań | 1996 | U23 | WP | I | NOWAK Grzegorz B.D. # | Z/1594/12 | 2024 | 1 | ||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 42.70 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | III | KOBIERSKI Andrzej | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 34.11 | DOMAŃSKI Emil | KS Gwardia Piła | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 45.53 | ŁABA Jan | OŚ AZS Poznań | 1998 | U20 | WP | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 36.41 | OLESZCZYSZYN Piotr | WKS Śląsk Wrocław # | 1997 | U20 | DS | IV | B.D. # | 1 | ||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 58.82 | KAMIŃSKI Damian | AZS UMCS Lublin # | 1993 | Sen | LU | M | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 29.50 | JANKOWSKI Tomasz | OŚ AZS Poznań | 1974 | Masters | WP | -- | B.D. | 3 | ||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 61.03 | KOŹLICKI Michał | OKS Skra Warszawa | 1999 | U18 | MZ | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 55.40 | SABAJTIS Gracjan | AZS-AWF Gorzów | 2000 | U18 | LB | III | KOWALSKI Zenon | Z/4629/15 | 2024 | 1 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 52.25 | SKRZYPIŃSKI Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1999 | U18 | LB | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 51.70 | ŁAPO Artur | UKS Achilles Leszno # | 2000 | U18 | WP | III | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 50.22 | BUCKI Patryk | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U16 | LB | III | WIERCIOCH Michał # | Z/3184/15 | 2024 | 2 | ||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 60.16 | KOZŁOWSKI Damian | OŚ AZS Poznań | 1978 | Masters | WP | I | B.D. | 1 | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.22 | JANKOWSKI Tomasz | OŚ AZS Poznań | 1974 | Masters | WP | III | B.D. | 3 | ||||||||
f | 1 | NM | GRUDZIEŃ Adam | TS AKS Chorzów | 1987 | Sen | SL | -- | GRZESIK Zygmunt | Z/3204/11 | 2023 | 1 | ||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 50.97 | KARDACZ Jakub | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2001 | U16 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 47.71 | JAKUBOWSKI Jakub | LKS Polkowice | 1999 | U18 | DS | IV | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 60.20 | SUMIŃSKI Wojciech | KS AZS AWF Warszawa # | 1994 | U23 | MZ | II | TOPOLEWSKI Maciej B.D. # | Z/3684/11 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 41.35 | MAJEWSKI Michał | ZLKL Zielona Góra | 1998 | U20 | LB | IV | B.D. B.D. | |||||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14:47.52 | SÓJKA Radosław | PLKS Gwda Piła | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 14:52.29 | SZMYT Miłosz | PLKS Gwda Piła | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 16:30.68 | KUSZA Kamil | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 17:00.13 | KICKI Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.2092251777649 sekund |