Gdańsk 27.08.2016 51. Festiwal Chodu |
||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 17:43 r | SKOBEL Kinga | CMKL Człuchów | 2002 | U16 | PM | IV | B.D. BODZIAK Igor # | 3 | LDK! | ||||||||||
2 | 17:56 r | ŁUKASZEWSKA Roksana | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | IV | KENSIK Jan # | 3 | LDK! | ||||||||||
3 | 18:08 r | CHANDUSZKO Karolina | KL Lechia Gdańsk | 2001 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | Z/2928/16 | 2019 | 3 | |||||||||
4 | 18:13 r | WESTFAL Natalia | CMKL Człuchów | 2001 | U16 | PM | IV | B.D. BODZIAK Igor # | 3 | LDK! | ||||||||||
5 | 19:24 r | OLLER Patrycja | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2001 | U16 | KP | V | KENSIK Jan | Z/2094/16 | 2023 | 3 | LDK! | ||||||||
6 | 19:42 r | ZIELIŃSKA Iga | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | V | |||||||||||||
7 | 19:47 r | GRABOWSKA Filadelfia | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | V | LDK! | ||||||||||||
8 | 19:53 r | STOSIK Marcelina | UKS Drzewiarz Osieczna | 2002 | U16 | PM | V | |||||||||||||
9 | 20:19 r | PUCHALSKA Joanna | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | V | |||||||||||||
10 | 20:26 r | ŻAKOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2002 | U16 | KP | V | LDK! | ||||||||||||
11 | 23:38 r | KONOPKA Eliza | WLKS Nowe Iganie | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25:52 r | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 26:13 r | RA¦ Wiktoria | LKS Stal Mielec | 2000 | U18 | PK | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 26:36 r | MˇDRA Julia | LKS Stal Mielec | 2000 | U18 | PK | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 26:36 r | GORCZYŃSKA Marta | MKS Bank BS Płońsk # | 2000 | U18 | MZ | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 27:59 r | REMSAK Kamila | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 2000 | U18 | SL | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 29:06 r | JAKIMOWICZ Alicja | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U18 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | Z/0625/15 | 2017 | 3 | |||||||
7 | s | 1 | 30:23 r | JAWORSKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 31:13 r | MIGORA Aleksandra | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U18 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 32:30 r | MISIASZEK Ewa | niest. Katowice | 1977 | Masters | SL | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 2 | 37:21 r | ŻMUDZKA Grażyna | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | 1959 | Masters | PM | -- | B.D. | ||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 48:04 r | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice | 1990 | Sen | SL | I | |||||||||||||
2 | 50:03 r | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1989 | Sen | PM | I | BRZOZOWSKI Artur # | Z/1228/11 | 2024 | 1 | |||||||||
3 | 51:35 r | HEPPNER Beata | CKS Budowlani Częstochowa | 1992 | Sen | SL | I | B.D. | 1 | |||||||||||
4 | 53:57 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | U20 | MZ | III | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | |||||||||
5 | 54:48 r | CHODECKA Nikola | MKL Szczecin # | 1998 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||||
6 | 57:04 r | GŁOMB Sonia | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 60:20 r | GRĘZIAK Emilia | WLKS Nowe Iganie | 1998 | U20 | MZ | -- | |||||||||||||
8 | 65:06 r | JANICKA Laura | KS AZS AWF Kraków | 1993 | Sen | MA | -- | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25:38 r | ¦WISTULSKI Adam | KL Lechia Gdańsk | 2001 | U16 | PM | II | STASIEWICZ Mirosław | Z/5352/15 | 2019 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 27:54 r | OCZKO¦ Miłosz | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2001 | U16 | KP | IV | KENSIK Jan | Z/1988/15 | 2023 | 3 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 28:41 r | DˇBROWSKI Krzysztof | KL Lechia Gdańsk | 2001 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław # | Z/5349/15 | 2019 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 30:11 r | RYNKIEWICZ Olaf | KL Lechia Gdańsk | 2002 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław | Z/1838/16 | 2024 | 4 | |||||||
5 | s | 1 | 33:30 r | KOSECKI Hubert | KL Lechia Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/1157/16 | 2016 | 5 | |||||||
6 | s | 1 | 33:44 r | KUŻAWSKI Kornel | WLKS Nowe Iganie | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 46:13 r | SĘKULSKI Karol | GKS Wilga Garwolin # | 2002 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 25:47 r | STOSIK Stanisław | UKS Drzewiarz Osieczna | 1972 | Masters | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 26:22 r | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 26:29 r | MAŁECKI Waldemar | UKS Walker Bieruń # | 1958 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1661/11 | 2024 | BEZ | |||||||
4 | s | 2 | 27:16 r | ¦LEZIONA Adam | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 1973 | Masters | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 27:18 r | KWITA Zbigniew | O¦ AZS Poznań # | 1959 | Masters | WP | -- | B.D. # | Z/0156/19 | 2022 | ||||||||
7 | s | 2 | 29:28 r | HARASIŃSKI Ryszard | KS Z Nogami w Chmurach ŁódĽ # | 1956 | Masters | LD | -- | B.D. # | Z/1351/21 | 2024 | ||||||||
8 | s | 2 | 29:56 r | BARBUŻYŃSKI Bogusław | KL Lechia Gdańsk # | 1966 | Masters | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/10553/21 | 2024 | ||||||||
9 | s | 2 | 41:32 r | BANDURSKI Jacek | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | 1935 | Masters | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 42:45 r | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | Sen | OP | I | TOMALA Grzegorz # | Z/2971/11 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 43:34 r | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków | 1987 | Sen | MA | I | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||||
3 | 43:40 r | NIEDZIAŁEK Łukasz | RK Athletics Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | I | # | ||||||||||||
6 | 49:24 r | JACHER Piotr | LKS Stal Mielec | 1998 | U20 | PK | III | |||||||||||||
7 | 49:59 r | KULIG Maksymilian | LKS Stal Mielec | 1999 | U18 | PK | III | |||||||||||||
8 | 50:05 r | NICPOŃ Kacper | MKL Szczecin # | 1999 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||||
9 | 50:17 r | SCHIEDEL Arkadiusz | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | III | LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # | Z/1990/15 | 2024 | LDK! | |||||||||
10 | 50:59 r | MACIˇG Krzysztof | MLKS Nadwi¶lanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | III | LDK! | ||||||||||||
11 | 51:15 r | KUŻAWSKI Jakub | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
13 | 54:46 r | STOSIK Michał | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | IV | CZAJA Bogdan | 3 | |||||||||||
14 | 60:48 r | KICKI Mateusz | UKS Orkan ¦roda Wlkp. | 2000 | U18 | WP | -- | LDK! | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.61217498779297 sekund |