Toruń 16.01.2016 Halowy ogólnopolski mityng LA |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7.75 | GOŁĄBEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U23 | PM | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 7.80 | CIESIELSKA Karolina | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 7.84 | WRÓBLEWSKA Zofia | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | U23 | DS | -- | B.D. | 2 | ||||||||
4 | 8 | s | 1 | 8.04 | WEILAND Natasza | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. | 1 | ||||||||
5 | 9 | s | 1 | 8.07 | DUCHNOWSKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 1 | ||||||||
6 | 19 | s | 1 | 8.19 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 7.89 | SZULC Marta | SSA Legia 1926 Warszawa | 1994 | U23 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/4330/11 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 7.97 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U23 | KP | -- | # | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 8.07 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 11 | s | 2 | 8.09 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 13 | s | 2 | 8.13 | PLUSCHKE Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | B.D. | |||||||||
6 | 14 | s | 2 | 8.14 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 3 | 7.87 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1995 | U23 | KP | -- | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | |||||||||
2 | 7 | s | 3 | 8.03 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3 | 12 | s | 3 | 8.11 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | -- | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | |||||||
4 | 15 | s | 3 | 8.14 | KOŃCZAL Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
5 | 16 | s | 3 | 8.15 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
6 | 20 | s | 3 | 8.22 | ŁOŚ Lucyna | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | -- | RUDZIK Grzegorz # | Z/5288/15 | 2024 | |||||||
7 | 21 | s | 3 | 8.24 | LUBICKA Aleksandra | OKS Skra Warszawa # | 1996 | U23 | MZ | -- | B.D. GĄSIEWSKI Artur | , Z/1473/12 | , 2022 | 1 | ||||||
8 | 42 | s | 3 | 8.51 | GUTMAŃSKA Natalia | MKL Toruń | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 17 | s | 4 | 8.16 | WYSOCKA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2000 | U18 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/3091/15 | 2016 | 3 | ||||||
2 | 24 | s | 4 | 8.35 | GOŁĘBIOWSKA Agnieszka | UKS Filipides Teresin | 1999 | U18 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
3 | 28 | s | 4 | 8.38 | SZWAJKOWSKA Julia | MUKS Płock | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 29 | s | 4 | 8.41 | AMBROŻY Ada | WLKS Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | ||||||||||
5 | 31 | s | 4 | 8.42 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 38 | s | 4 | 8.47 | STAŃCZYK Julia | WKS Flota Gdynia | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 86 | s | 4 | 9.20 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
1 | 23 | s | 5 | 8.25 | JAKŚ Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1333/14 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 25 | s | 5 | 8.37 | JELIŃSKA Karina | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 30 | s | 5 | 8.41 | POTRYKUS Daria | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
4 | 34 | s | 5 | 8.44 | SUROWIEC Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 36 | s | 5 | 8.45 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 51 | s | 5 | 8.63 | ROSINKE Michalina | RKS Rumia | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 60 | s | 5 | 8.76 | MAŁKIŃSKA Klaudia | KL Iskra Białogard | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 32 | s | 6 | 8.43 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
2 | 37 | s | 6 | 8.45 | WASIAK Klaudia | MKS Truso Elbląg | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
3 | 40 | s | 6 | 8.49 | KRUKOWSKA Karolina | UKS Siódemka Ostrołęka | 2001 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 41 | s | 6 | 8.50 | ŚLIWA Wiktoria | MKS Truso Elbląg | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
5 | 46 | s | 6 | 8.54 | SIEG Weronika | CMKL Człuchów | 2002 | U16 | PM | -- | # | |||||||||
6 | 56 | s | 6 | 8.71 | KOZŁOWSKA Agata | KS Zamek Kurzętnik # | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
7 | 61 | s | 6 | 8.77 | KUCZYŃSKA Klaudia | MKS Durasan Płońsk | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 72 | s | 6 | 8.92 | SIENICA Marta | MKS Truso Elbląg | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 22 | s | 7 | 8.25 | BRAUN Monika | MUKS Płock | 1996 | U23 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 43 | s | 7 | 8.53 | DĄBROWSKA Julia | MUKS Płock | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 44 | s | 7 | 8.53 | ELWART Wiktoria | MKL Toruń # | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 53 | s | 7 | 8.67 | KAWLEWSKA Oliwia | RKS Rumia | 2003 | U14 | PM | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
5 | 59 | s | 7 | 8.74 | FRĄCZYK Nikola | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
6 | 62 | s | 7 | 8.77 | STUPAK Zofia | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
s | 7 | DQ | LIPKA Aleksandra | UKS Siódemka Ostrołęka | 2002 | U16 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | 58 | s | 8 | 8.72 | MUDLAFF Agnieszka | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
2 | 69 | s | 8 | 8.87 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | ||||||
3 | 70 | s | 8 | 8.91 | GIERUŃ Agnieszka | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | # | |||||||||
4 | 85 | s | 8 | 9.20 | ZAGÓRSKA Weronika | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 48 | s | 9 | 8.55 | PRZYBYŁ Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1993 | Sen | PM | -- | RETYK Sławomir | Z/0951/15 | 2020 | 2 | LDK! | |||||
2 | 55 | s | 9 | 8.68 | MŁOT Karolina | SKLA Sopot | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3 | 57 | s | 9 | 8.71 | JĘDRAK Weronika | niest. Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | Z/4855/15 | 2017 | 4 | ||||||
4 | 67 | s | 9 | 8.83 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 76 | s | 9 | 9.06 | BOROWSKA Aleksandra | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 78 | s | 9 | 9.08 | LEWANDOWSKA Anna | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
7 | 84 | s | 9 | 9.18 | ADRYJAŃCZYK Małgorzata | MKL Toruń # | 1974 | Masters | KP | -- | GOWORSKI Tomasz # | BEZ | ||||||||
8 | 92 | s | 9 | 9.41 | TWARDOWSKA Julia | KL Lechia Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/3120/17 | 2020 | 4 | ||||||
1 | 71 | s | 10 | 8.91 | BUTKIEWICZ Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
2 | 80 | s | 10 | 9.12 | WICA Zuzanna | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3 | 88 | s | 10 | 9.24 | FAŁTYNOWICZ Kinga | MTS Junior Sopot | 1994 | U23 | PM | -- | ||||||||||
4 | 90 | s | 10 | 9.29 | KURPIEWSKA Natalia | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 91 | s | 10 | 9.38 | STROIKE Maria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||
6 | 96 | s | 10 | 9.67 | KOWALIK Alicja | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 98 | s | 10 | 9.93 | KWIATKOWSKA Karolina | KL Lechia Gdańsk | 2005 | U12 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/2616/18 | 2018 | 5 | ||||||
1 | 18 | s | 11 | 8.16 | SOKAL Marta | AKL Ursynów Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 26 | s | 11 | 8.37 | STROJNA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 35 | s | 11 | 8.45 | SZYMEROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
4 | 45 | s | 11 | 8.54 | SŁUPECKA Julia | MMKS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||
5 | 66 | s | 11 | 8.83 | DEPUTAT Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
6 | 75 | s | 11 | 9.02 | KRYCH Agata | LKS Maraton Turek | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
7 | 77 | s | 11 | 9.06 | MIKOŁAJEWSKA Weronika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
8 | 100 | s | 11 | 10.07 | TUBAJA Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2003 | U14 | PM | -- | ||||||||||
1 | 27 | s | 12 | 8.38 | REGULSKA Nastazja | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U16 | MZ | -- | ZAMECZNIK Jacek B.D. # | Z/5875/15 | 2021 | |||||||
2 | 33 | s | 12 | 8.44 | FILIPSKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | |||||||||
3 | 39 | s | 12 | 8.48 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 49 | s | 12 | 8.59 | NOWIŃSKA Wiktoria | AML Słupsk # | 2000 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
5 | 54 | s | 12 | 8.67 | DYBICH Patrycja | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 64 | s | 12 | 8.81 | ŻUK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/2426/15 | 2022 | 2 | ||||||
7 | 74 | s | 12 | 9.02 | ANTONIAK Julia | LKS Fenix Słupsk | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
8 | 94 | s | 12 | 9.47 | MACHNIEWICZ Agata | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 47 | s | 13 | 8.54 | BUDNICKA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/1527/16 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 52 | s | 13 | 8.65 | PETNIUNAS Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 68 | s | 13 | 8.86 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. # | Z/2119/15 | 2023 | |||||||
4 | 73 | s | 13 | 8.96 | CYSEWSKA Zuzanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 83 | s | 13 | 9.18 | KIEDROWICZ Natalia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
6 | 93 | s | 13 | 9.44 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/0214/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
7 | 97 | s | 13 | 9.83 | KOWALEWSKA Klaudia | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 50 | s | 14 | 8.61 | LISIECKA Kinga | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/1526/16 | 2017 | 3 | ||||||
2 | 65 | s | 14 | 8.81 | NOWOSADKO Julia | AML Słupsk # | 2002 | U16 | PM | -- | # | |||||||||
3 | 79 | s | 14 | 9.12 | KOCZYŃSKA Alicja | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
4 | 81 | s | 14 | 9.14 | SOSNOWSKA Laura | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
5 | 82 | s | 14 | 9.17 | TYKARSKA Adrianna | LKS Lubawa | 2002 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/3339/16 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 87 | s | 14 | 9.21 | TOMASZEWSKA Kinga | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | BOGUSZ Igor # | Z/2073/17 | 2018 | 4 | LDK! | |||||
7 | 89 | s | 14 | 9.26 | FAFIŃSKA Emilia | LKS Lubawa | 2003 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0423/17 | 2020 | 3 | LDK! | |||||
8 | 95 | s | 14 | 9.56 | SZYMEROWSKA Wiktoria | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 99 | s | 15 | 10.03 | GRZELAK Wiktoria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U14 | PM | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | 101 | s | 15 | 10.28 | PRĄDZIŃSKA Agata | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2003 | U14 | PM | -- | ||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.61 | CIESIELSKA Karolina | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.05 | LUBICKA Aleksandra | OKS Skra Warszawa # | 1996 | U23 | MZ | III | B.D. GĄSIEWSKI Artur | , Z/1473/12 | , 2022 | 1 | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 13.17 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | III | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
4 | 5 | s | 1 | 13.67 | ŚLIWA Wiktoria | MKS Truso Elbląg | 2000 | U18 | WN | IV | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 13.10 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | III | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
2 | 6 | s | 2 | 13.81 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
3 | 7 | s | 2 | 14.27 | REMBAS Izabela | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U16 | WP | V | LDK! | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 14.32 | WOJTYRA Viktoria | UKS Sprinter Słodków | 2002 | U16 | WP | V | LDK! | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 24.91 | GOŁĄBEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U23 | PM | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 25.05 | CIESIELSKA Karolina | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 25.40 | KOŁODZIEJ Ada | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U23 | MZ | II | B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # | , Z/0183/12 | , 2024 | |||||||
4 | 10 | s | 1 | 26.26 | PIETRZAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | III | B.D. B.D. # | Z/1497/14 | 2023 | |||||||
5 | 39 | s | 1 | 28.71 | KITEWSKA Wioleta | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | V | # | LDK! | ||||||||
1 | 5 | s | 2 | 25.69 | SZULC Marta | SSA Legia 1926 Warszawa | 1994 | U23 | MZ | II | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/4330/11 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 25.78 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | II | ||||||||||
3 | 8 | s | 2 | 26.14 | WEILAND Natasza | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | II | B.D. | 1 | ||||||||
4 | 54 | s | 2 | 30.07 | MUDLAFF Agnieszka | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 3 | 25.50 | DUDZIAK Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | II | BIEDERMANN Roman B.D. | Z/0918/14 | 2023 | 2 | ||||||
2 | 9 | s | 3 | 26.22 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | II | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | |||||||
3 | 14 | s | 3 | 26.72 | SZECHNIUK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | III | ||||||||||
4 | 22 | s | 3 | 27.94 | ŁOŚ Lucyna | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | IV | RUDZIK Grzegorz # | Z/5288/15 | 2024 | |||||||
5 | 56 | s | 3 | 30.49 | FAŁTYNOWICZ Kinga | MTS Junior Sopot | 1994 | U23 | PM | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 4 | 26.07 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U18 | MZ | II | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
2 | 11 | s | 4 | 26.34 | PLUSCHKE Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | III | B.D. | |||||||||
3 | 12 | s | 4 | 26.38 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | III | ||||||||||
4 | 13 | s | 4 | 26.66 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U20 | MZ | III | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # | , Z/1683/13 | , 2023 | |||||||
5 | 19 | s | 4 | 27.45 | GRZESZKIEWICZ Marta | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | IV | ||||||||||
6 | 27 | s | 4 | 28.07 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U20 | PM | IV | ||||||||||
1 | 15 | s | 5 | 26.85 | KOŃCZAL Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | III | # | |||||||||
2 | 16 | s | 5 | 26.94 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U20 | PM | III | ||||||||||
3 | 18 | s | 5 | 26.99 | BRAUN Monika | MUKS Płock | 1996 | U23 | MZ | III | ||||||||||
4 | 20 | s | 5 | 27.62 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | IV | ||||||||||
1 | 17 | s | 6 | 26.97 | JAKŚ Aleksandra | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | III | KOPEĆ Dominik B.D. | Z/1333/14 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 21 | s | 6 | 27.74 | SUROWIEC Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | IV | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 24 | s | 6 | 28.02 | AMBROŻY Ada | WLKS Wrocław # | 1998 | U20 | DS | IV | ||||||||||
4 | 28 | s | 6 | 28.07 | STĘPIEŃ Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | IV | ||||||||||
5 | 29 | s | 6 | 28.10 | GOŁĘBIOWSKA Agnieszka | UKS Filipides Teresin | 1999 | U18 | MZ | IV | LDK! | |||||||||
6 | 42 | s | 6 | 28.97 | STIMMA Alicja | LUKS Serock | 1999 | U18 | KP | -- | B.D. | |||||||||
1 | 23 | s | 7 | 27.96 | WASIAK Klaudia | MKS Truso Elbląg | 2000 | U18 | WN | IV | ||||||||||
2 | 25 | s | 7 | 28.06 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U20 | ZP | IV | ||||||||||
3 | 40 | s | 7 | 28.80 | MICHALSKA Sandra | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 47 | s | 7 | 29.14 | MAŁKIŃSKA Klaudia | KL Iskra Białogard | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 53 | s | 7 | 29.79 | STUPAK Zofia | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
6 | 57 | s | 7 | 30.52 | KRYCH Agata | LKS Maraton Turek | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 31 | s | 8 | 28.27 | SOKAL Marta | AKL Ursynów Warszawa | 1999 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
2 | 32 | s | 8 | 28.31 | SZYMAŃSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U18 | PM | IV | B.D. # | |||||||||
3 | 33 | s | 8 | 28.36 | POTRYKUS Daria | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U20 | PM | IV | ||||||||||
4 | 35 | s | 8 | 28.55 | ROSINKE Michalina | RKS Rumia | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 59 | s | 8 | 30.62 | PRZYBYLSKA Kamila | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | -- | # | LDK! | ||||||||
s | 8 | DQ | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | ||||||||
1 | 30 | s | 9 | 28.20 | SŁUPECKA Julia | MMKS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | IV | B.D. | |||||||||
2 | 41 | s | 9 | 28.85 | RACZYŃSKA Klaudia | MKS Polonia Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 45 | s | 9 | 29.08 | KAWLEWSKA Oliwia | RKS Rumia | 2003 | U14 | PM | V | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
4 | 48 | s | 9 | 29.18 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 58 | s | 9 | 30.59 | ADRYJAŃCZYK Małgorzata | MKL Toruń # | 1974 | Masters | KP | -- | GOWORSKI Tomasz # | BEZ | ||||||||
1 | 38 | s | 10 | 28.65 | LESZCZYŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
2 | 43 | s | 10 | 29.01 | SZWAJKOWSKA Julia | MUKS Płock | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 44 | s | 10 | 29.03 | PRUSIŃSKA Małgorzata | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 55 | s | 10 | 30.16 | LEWANDOWSKA Anna | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
5 | 62 | s | 10 | 31.31 | JARZĄBEK Magdalena | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 26 | s | 11 | 28.06 | KOTEWICZ Kinga | KS Zamek Kurzętnik # | 2001 | U16 | WN | IV | ||||||||||
2 | 36 | s | 11 | 28.59 | PETNIUNAS Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | V | # | LDK! | ||||||||
3 | 49 | s | 11 | 29.29 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U16 | MZ | V | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | ||||||
4 | 52 | s | 11 | 29.55 | BUDNICKA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | V | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/1527/16 | 2019 | 3 | ||||||
5 | 60 | s | 11 | 30.78 | KANDZIORA Marta | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | # | |||||||||
6 | 63 | s | 11 | 31.33 | KIEDROWICZ Natalia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 34 | s | 12 | 28.44 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | IV | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | |||||||
2 | 37 | s | 12 | 28.62 | STRZELEWICZ Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U16 | WP | V | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0024/15 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 46 | s | 12 | 29.10 | SIEG Weronika | CMKL Człuchów | 2002 | U16 | PM | V | # | |||||||||
4 | 50 | s | 12 | 29.35 | CZAPIEWSKA Daria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2003 | U14 | PM | V | B.D. B.D. | 2 | LDK! | |||||||
5 | 51 | s | 12 | 29.42 | PRZYBYŁ Daria | UKS Sprinter Słodków | 2002 | U16 | WP | V | # | LDK! | ||||||||
6 | 64 | s | 12 | 31.85 | NEUMANN Amelia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 61 | s | 13 | 30.79 | WĄGIEL Anna | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 65 | s | 13 | 32.35 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
3 | 66 | s | 13 | 32.40 | WOJCIECHOWSKA Ewelina | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | BEZ | LDK! | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 39.40 | WRÓBLEWSKA Zofia | KS AZS AWF Wrocław | 1995 | U23 | DS | -- | B.D. | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 39.91 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U23 | KP | -- | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 40.99 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 7 | s | 1 | 42.56 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
5 | 15 | s | 1 | 43.77 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | ||||||
6 | 21 | s | 1 | 44.86 | CHMIELEWSKA Agnieszka | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1998 | U20 | LB | -- | GRENDA Jan | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 41.43 | DUCHNOWSKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 1 | ||||||||
2 | 9 | s | 2 | 42.87 | KOTŁOWSKA Agata | GKS Żukowo | 2000 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1156/15 | 2021 | |||||||
3 | 11 | s | 2 | 43.10 | BERCZYŃSKA Paulina | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U20 | LD | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 20 | s | 2 | 44.78 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
5 | 24 | s | 2 | 45.00 | KUCZYŃSKA Klaudia | MKS Durasan Płońsk | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 62 | s | 2 | 50.65 | STAŚKIEWICZ Katarzyna | UKS Wyspiański Szubin | 2003 | U14 | KP | -- | STAROŃ Tomasz # | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 8 | s | 3 | 42.79 | KOCHANOWSKA Katarzyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1997 | U20 | LU | -- | B.D. | |||||||||
2 | 10 | s | 3 | 43.01 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
3 | 17 | s | 3 | 44.23 | ZABOROWSKA Magdalena | SL Olimpia Poznań | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 23 | s | 3 | 44.92 | KOTEWICZ Kinga | KS Zamek Kurzętnik # | 2001 | U16 | WN | III | ||||||||||
1 | 6 | s | 4 | 42.11 | DĘBSKA Zofia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | II | B.D. # | |||||||||
2 | 13 | s | 4 | 43.45 | SAWICKA Karolina | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U16 | WP | III | LDK! | |||||||||
3 | 41 | s | 4 | 48.09 | GOŁĘBIEWSKA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | ADAMCZYK Dariusz # | |||||||||
4 | 51 | s | 4 | 49.11 | KAREWICZ Katarzyna | RKS Skra Warszawa | 1973 | Masters | MZ | -- | GĄSIEWSKI Artur # | Z/6508/15 | 2016 | BEZ | ||||||
s | 4 | DQ | KNAK Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
1 | 19 | s | 5 | 44.45 | LESZCZYŃSKA Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
2 | 26 | s | 5 | 45.07 | LISIECKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 43 | s | 5 | 48.26 | LEMANOWICZ Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/2102/15 | 2023 | |||||||
4 | 47 | s | 5 | 48.60 | FRĄCZYK Nikola | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
5 | 49 | s | 5 | 48.99 | FAFIŃSKA Emilia | LKS Lubawa | 2003 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0423/17 | 2020 | 3 | LDK! | |||||
1 | 12 | s | 6 | 43.21 | RADZKA Paulina | AKL Ursynów Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 30 | s | 6 | 46.10 | SZYMCZAK Antonina | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | ||||||||||
3 | 34 | s | 6 | 46.66 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
4 | 37 | s | 6 | 47.54 | ZARTT Anna | PLKS Gwda Piła | 2000 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 38 | s | 6 | 47.64 | TARMASEWICZ Martyna | MKS Truso Elbląg | 2003 | U14 | WN | V | LDK! | |||||||||
6 | 44 | s | 6 | 48.37 | STROIKE Maria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U14 | PM | V | LDK! | |||||||||
1 | 46 | s | 7 | 48.54 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
2 | 52 | s | 7 | 49.26 | LASKIEWICZ Zofia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 53 | s | 7 | 49.33 | ZAŃKO Gabriela | MKS Polonia Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 54 | s | 7 | 49.42 | PIONTKOWSKA Zuzanna | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 55 | s | 7 | 49.81 | KABUŁA Oliwia | MKS Truso Elbląg | 2002 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
6 | 66 | s | 7 | 52.45 | MIKOŁAJEWSKA Weronika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 14 | s | 8 | 43.52 | ŁĄCZNA Urszula | OŚ AZS Poznań | 1998 | U20 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/0906/14 | 2023 | 2 | ||||||
2 | 28 | s | 8 | 45.70 | GRACZYK Zuzanna | MKL Toruń | 2000 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | 2 | LDK! | |||||||
3 | 48 | s | 8 | 48.97 | FRUŃ Wiktoria | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 57 | s | 8 | 50.12 | ZAGÓRSKA Weronika | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 70 | s | 8 | 56.02 | KOWALIK Alicja | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 71 | s | 8 | 58.68 | KRASOWSKA Nikola | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2006 | U12 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 5 | s | 9 | 41.86 | BARSZCZYK Natalia | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
2 | 22 | s | 9 | 44.90 | MŁOT Karolina | SKLA Sopot | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3 | 32 | s | 9 | 46.50 | ŻUK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/2426/15 | 2022 | 2 | ||||||
4 | 33 | s | 9 | 46.61 | DYBICH Patrycja | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 36 | s | 9 | 47.25 | DEPUTAT Zuzanna | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
6 | 40 | s | 9 | 48.03 | KOWALSKA Katarzyna | LUKS Start Nakło | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 16 | s | 10 | 43.98 | REGULSKA Nastazja | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U16 | MZ | III | ZAMECZNIK Jacek B.D. # | Z/5875/15 | 2021 | |||||||
2 | 18 | s | 10 | 44.28 | GRUDA Julia | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U16 | PM | III | ||||||||||
3 | 25 | s | 10 | 45.00 | WOJTYCKA Agata | PTT Delta Płock | 2001 | U16 | MZ | III | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/3092/15 | 2017 | 3 | ||||||
4 | 39 | s | 10 | 47.95 | KIEDROWICZ Julia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | V | LDK! | |||||||||
5 | 58 | s | 10 | 50.23 | RODA Maria | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
6 | 60 | s | 10 | 50.61 | STOPA Angelika | LUKS Start Nakło | 2001 | U16 | KP | -- | ||||||||||
1 | 27 | s | 11 | 45.38 | LEWNA Weronika | AML Słupsk # | 2001 | U16 | PM | IV | B.D. # | Z/2119/15 | 2023 | |||||||
2 | 29 | s | 11 | 46.03 | KONKEL Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2002 | U16 | PM | IV | ||||||||||
3 | 45 | s | 11 | 48.49 | CYSEWSKA Zuzanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2002 | U16 | PM | V | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 56 | s | 11 | 49.97 | SOBCZAK Liwia | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 59 | s | 11 | 50.42 | CHUDZIK Oliwia | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/1592/16 | 2017 | 5 | ||||||
6 | 63 | s | 11 | 50.83 | LABUDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 31 | s | 12 | 46.37 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | |||||||
2 | 35 | s | 12 | 47.20 | GRUCEL Oliwia | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | V | B.D. SKALSKI Krzysztof B.D. # | 5 | LDK! | |||||||
3 | 61 | s | 12 | 50.63 | ZYCH Weronika | MKS Święc Sławno | 2002 | U16 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 64 | s | 12 | 52.01 | MATHEA Natalia | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | 4 | LDK! | |||||||
5 | 74 | s | 12 | 62.71 | MIOTK Emilia | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 65 | s | 13 | 52.41 | KWIATKOWSKA Karolina | KL Lechia Gdańsk | 2005 | U12 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/2616/18 | 2018 | 5 | ||||||
2 | 67 | s | 13 | 54.39 | TUBAJA Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2003 | U14 | PM | -- | ||||||||||
3 | 68 | s | 13 | 54.89 | PAWLAK Paulina | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
4 | 69 | s | 13 | 55.71 | GRZELAK Wiktoria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U14 | PM | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | 73 | s | 13 | 62.54 | PRĄDZIŃSKA Agata | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2003 | U14 | PM | -- | ||||||||||
1 | 42 | s | 14 | 48.19 | WAWROWSKA Daria | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | V | ||||||||||
2 | 50 | s | 14 | 49.11 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | |||||||
3 | 72 | s | 14 | 61.60 | KALINOWSKA Milena | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2006 | U12 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:31.55 | PAKUŁA Oliwia | KKL Stal Stalowa Wola # | 1997 | U20 | PK | -- | B.D. BARSZCZ Mirosław | , Z/0799/13 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:34.00 | PACHOLSKA Anna | UKS Olimp Kozienice # | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. # | 1 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:35.73 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U18 | ZP | -- | KOSTRZEBA Jacek | Z/0345/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:35.93 | GULCZYŃSKA Natalia | RAZ Szczecin # | 1997 | U20 | ZP | -- | B.D. WARDASZKA Andrzej # | , Z/1234/13 | , 2022 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:36.47 | WIDAWSKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | B.D. KOBIAŁKA Kamil | , Z/2554/15 | , 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:36.71 | SARNECKA Oliwia | MKL Szczecin # | 2001 | U16 | ZP | II | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:37.67 | SOBAŃSKA Nikola | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:39.07 | GABRYSZEWSKA Kinga | LKS Vectra Włocławek | 1999 | U18 | KP | -- | DOBROSIELSKA Martyna | 3 | ||||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:40.00 | BRONOWSKA Zuzanna | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2001 | U16 | MZ | III | ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # | Z/1766/15 | 2021 | |||||||
10 | 13 | s | 1 | 1:42.53 | WARMINSKI Cathrin | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
11 | 15 | s | 1 | 1:42.89 | PAWŁOWSKA Natalia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U18 | PK | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 2 | 1:41.16 | GIERUŃ Agnieszka | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U20 | DS | -- | # | |||||||||
2 | 11 | s | 2 | 1:41.69 | THOMAIDOU Katerina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
3 | 12 | s | 2 | 1:41.94 | JANUS Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | III | B.D. # | |||||||||
4 | 17 | s | 2 | 1:44.38 | KIRSZ Ewelina | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 19 | s | 2 | 1:44.82 | TYBUCHOWSKA Katarzyna | MKS Polonia Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 22 | s | 2 | 1:45.65 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U16 | PM | IV | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | ||||||
7 | 25 | s | 2 | 1:46.60 | ZIENDARA Michalina | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
8 | 27 | s | 2 | 1:47.15 | DALIDOWICZ Maja | MKS Truso Elbląg | 2002 | U16 | WN | V | # | LDK! | ||||||||
9 | 28 | s | 2 | 1:47.75 | TERCJAK Małgorzata | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | -- | ||||||||||
10 | 38 | s | 2 | 1:51.36 | MIANECKA Andżelika | MUKS Płock | 1997 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 16 | s | 3 | 1:44.16 | DUDEK Zofia | MKS Polonia Warszawa | 2001 | U16 | MZ | IV | TARASIUK Paweł | Z/0385/16 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
2 | 20 | s | 3 | 1:45.23 | GŁÓWCZEWSKA Katarzyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | IV | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1845/15 | 2024 | 1 | ||||||
3 | 21 | s | 3 | 1:45.51 | OSIOWY Marcelina | CMKL Człuchów | 2003 | U14 | PM | IV | # | |||||||||
4 | 23 | s | 3 | 1:46.33 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
5 | 24 | s | 3 | 1:46.42 | KANIA Aleksandra | KL Iskra Białogard | 2001 | U16 | ZP | V | ||||||||||
6 | 26 | s | 3 | 1:46.95 | HOFMAN Marta | SL Olimpia Poznań | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
7 | 29 | s | 3 | 1:48.07 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | V | RUDZIK Grzegorz B.D. # | LDK! | ||||||||
8 | 32 | s | 3 | 1:49.12 | KORNACKA Kinga | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U14 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1125/17 | , 2022 | LDK! | ||||||
9 | 33 | s | 3 | 1:49.55 | METLICKA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | V | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1852/15 | 2024 | 3 | ||||||
10 | 34 | s | 3 | 1:49.60 | KAPCIŃSKA Marianna | UKS Mały Jeziorak Iława | 1999 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
11 | 42 | s | 3 | 1:52.18 | SKOBEL Kinga | CMKL Człuchów | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. BODZIAK Igor # | 3 | LDK! | |||||||
1 | 37 | s | 4 | 1:51.21 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 39 | s | 4 | 1:52.04 | CICHOCKA Patrycja | MKLA Łęczyca | 2000 | U18 | LD | -- | ||||||||||
3 | 40 | s | 4 | 1:52.05 | ANTONIUK Marcelina | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
4 | 44 | s | 4 | 1:53.58 | ZIULEWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
5 | 45 | s | 4 | 1:54.19 | TYPA Marcelina | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 48 | s | 4 | 1:55.27 | WESTFAL Natalia | CMKL Człuchów | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. BODZIAK Igor # | 3 | LDK! | |||||||
7 | 50 | s | 4 | 1:55.80 | ROPEL Klaudia | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | 5 | LDK! | |||||||
8 | 51 | s | 4 | 1:55.88 | SZATANIAK Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | -- | BRÓDKA Daniel | 5 | LDK! | |||||||
9 | 55 | s | 4 | 1:57.38 | KOTŁOWSKA Monika | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz # | BEZ | LDK! | |||||||
10 | 58 | s | 4 | 1:58.63 | KILIAN Kinga | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
11 | 60 | s | 4 | 1:59.18 | DĄBROWSKA Wiktoria | MUKS Płock | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
12 | 68 | s | 4 | 2:03.32 | KRAWCZYK Kalina | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
13 | 69 | s | 4 | 2:07.93 | KALINOWSKA Kamila | MMKS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||
1 | 41 | s | 5 | 1:52.08 | KAMIŃSKA Weronika | KL Iskra Białogard | 2002 | U16 | ZP | -- | RUDZIK Grzegorz # | 3 | LDK! | |||||||
2 | 46 | s | 5 | 1:55.03 | MŁODAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 49 | s | 5 | 1:55.74 | WARDA Anna | MUKS Płock | 2002 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 52 | s | 5 | 1:56.18 | ROKSZ Marta | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | WALCZAK Mariusz | Z/5556/15 | 2016 | BEZ | ||||||
5 | 54 | s | 5 | 1:57.14 | SPITZKA Agnieszka | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
6 | 65 | s | 5 | 2:01.95 | KOROL Julia | MMKS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 67 | s | 5 | 2:02.15 | WAWRZYNOWICZ Julia | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U14 | PD | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # | , Z/0067/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
8 | 70 | s | 5 | 2:08.51 | PYRKOWSKA Agata | LKS Maraton Turek # | 2002 | U16 | WP | -- | ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # | Z/2622/17 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 71 | s | 5 | 2:11.16 | STĘŻALSKA Julia | UKS Barnim Goleniów # | 2002 | U16 | ZP | -- | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1277/15 | , 2022 | |||||||
10 | 74 | s | 5 | 2:12.06 | WIELGOCKA Wiktoria | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 30 | s | 6 | 1:48.17 | PIETRZYK Natalia | LKS Jantar Ustka | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
2 | 31 | s | 6 | 1:48.68 | KRZEMIŃSKA Elżbieta | PTT Delta Płock | 2001 | U16 | MZ | V | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/3093/15 | 2017 | BEZ | ||||||
3 | 35 | s | 6 | 1:50.68 | MAREK Martyna | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
4 | 36 | s | 6 | 1:51.08 | PĘTLICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | |||||||
5 | 61 | s | 6 | 2:00.15 | REJMAN Zuzanna | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | ||||||||
6 | 62 | s | 6 | 2:00.54 | SOCZYŃSKA Natalia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
7 | 64 | s | 6 | 2:01.20 | ŁAWROWSKA Angelika | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/6286/15 | 2015 | BEZ | ||||||
8 | 72 | s | 6 | 2:11.43 | KAMIŃSKA Karolina | UKS Mały Jeziorak Iława | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
9 | 73 | s | 6 | 2:11.99 | KOWALCZYK Weronika | KS Polonia Pasłęk | 2001 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | ||||||||
10 | 75 | s | 6 | 2:15.81 | TCHÓRZ Kinga | MLKS Ostróda | 2003 | U14 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 14 | s | 7 | 1:42.56 | KOŁAKOWSKA Agata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U20 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # | Z/1776/13 | 2024 | |||||||
2 | 18 | s | 7 | 1:44.47 | LEWANDOWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2001 | U16 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/5717/15 | 2018 | 3 | LDK! | |||||
3 | 43 | s | 7 | 1:52.56 | PAWŁOWSKA Patrycja | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 1999 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon | Z/3975/15 | 2018 | 3 | ||||||
4 | 47 | s | 7 | 1:55.08 | KARPIŃSKA Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 53 | s | 7 | 1:56.68 | KOŁATKA Anna | UKS Mały Jeziorak Iława | 1999 | U18 | WN | -- | B.D. | |||||||||
6 | 56 | s | 7 | 1:58.04 | DOMURAT Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 57 | s | 7 | 1:58.55 | SOCZYŃSKA Oliwia | MLKS Ostróda | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
8 | 59 | s | 7 | 1:58.66 | LENDZION Wiktoria | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
9 | 63 | s | 7 | 2:00.77 | KWIATKOWSKA Wiktoria | UKS Mały Jeziorak Iława | 1998 | U20 | WN | -- | # | |||||||||
10 | 66 | s | 7 | 2:02.06 | BIEL Karolina | UKS Mały Jeziorak Iława | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:22.65 | SZPOTT Sandra | PLKS Gwda Piła # | 1996 | U23 | WP | III | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/0009/12 | 2020 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:26.62 | WAŚKOWSKA Alicja | LKS Vectra Włocławek | 1998 | U20 | KP | IV | WIERZBICKI Dariusz | 2 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:27.81 | PIĄTEK Klaudia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U20 | LD | IV | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:31.27 | GARASZ Magdalena | SL Olimpia Poznań | 2000 | U18 | WP | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:35.75 | KLEKOWICKA Natalia | PTT Delta Płock | 2000 | U18 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/3095/15 | 2017 | 4 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:37.32 | PILARSKA Paulina | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:38.65 | KRAJEWSKA Hanna | PLKS Gwda Piła # | 2002 | U16 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian # | Z/0946/16 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
8 | 8 | s | 1 | 2:40.58 | JASIŃSKA Jagoda | LUKS Start Nakło | 2002 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:41.38 | PRZYBYLSKA Dominika | UKS Dąb przy SP w Stobnie # | 2001 | U16 | KP | -- | B.D. # | Z/0171/17 | 2021 | |||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:41.68 | RUMIŃSKA Marlena | LKS Fenix Słupsk | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 2:50.02 | SKOWROŃSKA Klaudia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:54.36 | KORYTKOWSKA Justyna | KS Prefbet-Sonarol # | 1986 | Sen | PD | -- | KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/2255/11 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:56.01 | LENARTOWICZ Eliza | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:57.01 | TERCJAK Zofia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:58.31 | OWCZAREK Klaudia | SKLA Sopot | 1997 | U20 | PM | -- | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:58.69 | JASIŃSKA Magdalena | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1995 | U23 | PM | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:01.97 | ZIÓŁKOWSKA Klaudia | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | BEZ | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:08.82 | GOSTOMCZYK Ewelina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1996 | U23 | PM | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:09.09 | GRZELAK Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:09.72 | KALICKA Klaudia | WMLKS Pomorze Stargard # | 1999 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:10.39 | CZYŻOWSKA Paulina | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:30.99 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U20 | PM | I | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 4:47.34 | MAIK Daria | LUKS Start Nakło | 1997 | U20 | KP | III | B.D. # | 1 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:55.72 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U23 | PM | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:59.13 | WARCHOŁ Justyna | LKS Vectra Włocławek | 1997 | U20 | KP | IV | KŁÓDKOWSKI Andrzej # | 2 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:59.35 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U18 | WN | IV | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:59.95 | WAŚKOWSKA Adrianna | LKS Vectra Włocławek | 1998 | U20 | KP | IV | WIERZBICKI Dariusz | 4 | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 5:14.56 | TATAREWICZ Angelika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 5:17.73 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 5:18.60 | KOŁATKA Monika | UKS Mały Jeziorak Iława | 1997 | U20 | WN | -- | B.D. B.D. | Z/0355/13 | 2019 | BEZ | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 5:28.47 | KIEŁPIKOWSKA Marta | UKS Czapla Białe Błota | 1998 | U20 | KP | -- | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 5:30.48 | KALISZ Patrycja | LKS Fenix Słupsk | 1998 | U20 | PM | -- | ROLBIECKI Janusz | Z/0526/14 | 2021 | 2 | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 5:55.28 | RADTKE Aleksandra | LUKS Start Nakło | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 6:01.62 | KASPRZYK Weronika | MKL Toruń | 1998 | U20 | KP | -- | ||||||||||
14 | 14 | s | 1 | 6:23.03 | JEZIORSKA Magda | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1995 | U23 | KP | -- | KENSIK Jan | Z/4285/11 | 2016 | BEZ | ||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:22.44 | MEGGER Eliza | LKS Pszczyna # | 1999 | U18 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. # | Z/0543/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:35.32 | WIKTORCZYK Anna | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0666/14 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:51.73 | WIKTORCZYK Aleksandra | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew B.D. | Z/0665/14 | 2019 | BEZ | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 7:11.09 | MAZUREK Zuzanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 7:34.38 | DĄBROWSKA Aleksandra | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.71 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U16 | MZ | -- | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 9.75 | REGULSKA Nastazja | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U16 | MZ | -- | ZAMECZNIK Jacek B.D. # | Z/5875/15 | 2021 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 10.13 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -- | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 11.69 | WOJCIECHOWSKA Ewelina | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 12.16 | KOS Wiktoria | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. GELO Krystyna | BEZ | LDK! | |||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.19 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 9.20 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 9.22 | STROJNA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 5 | s | 1 | 9.45 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
5 | 6 | s | 1 | 9.60 | SZYMAŃSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
6 | 7 | s | 1 | 9.68 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | ||||||
7 | 8 | s | 1 | 9.71 | SZYMEROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 9.30 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | |||||||
2 | 9 | s | 2 | 9.73 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 9.84 | RĄCZKA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 11 | s | 2 | 9.90 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | -- | WERNER Bernard | Z/0128/15 | 2016 | 3 | ||||||
5 | 12 | s | 2 | 10.10 | SZANIEC Milena | RKS Rumia | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 13 | s | 2 | 10.34 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 14 | s | 2 | 10.80 | LAMENT Alicja | UKS Czapla Białe Błota | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
8 | 15 | s | 2 | 10.83 | STENCEL Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.14 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # | , Z/1683/13 | , 2023 | |||||||
1 | 2 | s | 1 | 9.18 | KOŁODZIEJ Ada | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U23 | MZ | -- | B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # | , Z/0183/12 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 9.78 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U20 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | |||||||
2 | 1 | s | 1 | 10.22 | PRZYBYŁ Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1993 | Sen | PM | -- | RETYK Sławomir | Z/0951/15 | 2020 | 2 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 10.87 | NOWAK Nicola | LKS Olimpic Szczecin | 1997 | U20 | ZP | -- | KARNAS Zbigniew # | Z/1666/13 | 2016 | 3 | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.75 | BORYS Paulina | SKLA Sopot | 1998 | U20 | PM | I | BORYS Jerzy B.D. | Z/0014/14 | 2024 | M | |||||||
2 | f | 1 | 1.70 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U20 | PM | I | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | LEWANDOWSKA Martyna | MLKL Płock | 2000 | U18 | MZ | I | ZIĘCINA Kazimierz # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 1.65 | SIECZKOWSKA Martyna | MLKL Płock | 1990 | Sen | MZ | II | B.D. | 3 | |||||||||
5 | f | 1 | 1.65 | FERENC Kamila | UKS Orlica Domaniów | 2000 | U18 | DS | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.60 | OKSENIUK Agnieszka | GKS Piast Gliwice # | 1996 | U23 | SL | III | B.D. # | 2 | |||||||||
7 | f | 1 | 1.60 | SZCZERBA Dominika | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | III | B.D. RADTKE Marek # | , Z/0790/16 | , 2020 | 3 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 1.60 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.55 | FLIS Zofia | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U16 | MZ | III | SZYMCZAK Edward | Z/4300/15 | 2019 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 1.55 | GOŁĘBIEWSKA Eliza | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | III | LEWANDOWSKI Jacek B.D. | ||||||||||
11 | f | 1 | 1.50 | ZAWER Natalia | UKS Orlica Domaniów | 2002 | U16 | DS | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.50 | KALINOWSKA Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | IV | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.50 | SAPIŃSKA Weronika | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.40 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot # | 2002 | U16 | PM | V | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/0214/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
15 | f | 1 | 1.35 | BEKIER Kornelia | LKS Fenix Słupsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.20 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | Sen | PM | M | |||||||||||
2 | f | 1 | 3.60 | RYCZAK Julia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | I | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 3.40 | BIAŁOGOŃSKA Katarzyna | RKS Łódź # | 2001 | U16 | LD | I | B.D. LISIAK Adam | , Z/3633/15 | , 2023 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 3.20 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | U20 | PM | II | ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # | Z/0016/14 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 3.20 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U18 | PM | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 3.20 | KALITTA Victoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U16 | KP | II | KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # | Z/0082/15 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 3.20 | WEJMAN Karolina | KL Gdynia | 2001 | U16 | PM | II | KASZUBA Tomasz # | Z/5427/15 | 2023 | 1 | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 3.10 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | II | |||||||||||
9 | f | 1 | 3.10 | IWANIEC Anna | KKL Kielce | 2001 | U16 | SK | II | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 2.90 | KAWKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U18 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
11 | f | 1 | 2.90 | MROZIŃSKA Katarzyna | MKLA Łęczyca | 1998 | U20 | LD | III | |||||||||||
12 | f | 1 | 2.80 | MACIEJEWSKA Paulina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | III | |||||||||||
13 | f | 1 | 2.60 | STRZĄBAŁA Aleksandra | KKL Kielce | 2003 | U14 | SK | IV | B.D. | LDK! | |||||||||
14 | f | 1 | 2.60 | KUBIEC Kaja | KKL Kielce | 2001 | U16 | SK | IV | |||||||||||
15 | f | 1 | 2.40 | SIUDA Karolina | MKLA Łęczyca | 1999 | U18 | LD | IV | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.79 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1995 | U23 | KP | II | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.39 | PALUCH Beata | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1994 | U23 | LB | III | SASKA Tomasz | Z/1825/11 | 2016 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 5.36 | KRAJEWSKA Karolina | UKS Wyspiański Szubin | 1997 | U20 | KP | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.25 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U20 | PM | III | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | ||||||||
5 | f | 1 | 5.17 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U20 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
6 | f | 1 | 4.89 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 2 | 5.51 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 2 | 5.29 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | III | CZAPIEWSKI Wiesław | 3 | |||||||||
3 | f | 2 | 5.24 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U18 | KP | III | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | ||||||||
4 | f | 2 | 5.23 | STAŃCZYK Julia | WKS Flota Gdynia | 2000 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 2 | 5.22 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
6 | f | 2 | 5.07 | KACZMAREK Zuzanna | KSLZS Kruszwica # | 2000 | U18 | KP | IV | LUZAK Małgorzata # | Z/1942/15 | 2021 | ||||||||
7 | f | 2 | 5.02 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 2 | 4.88 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | IV | WERNER Bernard | Z/0128/15 | 2016 | 3 | |||||||
9 | f | 2 | 4.84 | GUTMAŃSKA Natalia | MKL Toruń | 2000 | U18 | KP | IV | |||||||||||
10 | f | 2 | 4.72 | WICA Zuzanna | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 2 | 4.64 | WIELGOSZ Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | # | LDK! | |||||||||
12 | f | 2 | 4.63 | SZANIEC Milena | RKS Rumia | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 2 | 4.56 | CHAMSKA Hanna | MKS Sambor Tczew | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 2 | 4.46 | DĄBROWSKA Julia | MUKS Płock | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
15 | f | 2 | 4.33 | STENCEL Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 2 | 4.14 | PRZYBYLSKA Kamila | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2000 | U18 | LD | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | f | 3 | 4.82 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U16 | MZ | IV | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | ||||||||
2 | f | 3 | 4.80 | FILIPSKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 2001 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
3 | f | 3 | 4.62 | LIPKA Aleksandra | UKS Siódemka Ostrołęka | 2002 | U16 | MZ | V | |||||||||||
4 | f | 3 | 4.52 | KRUKOWSKA Karolina | UKS Siódemka Ostrołęka | 2001 | U16 | MZ | V | |||||||||||
5 | f | 3 | 4.29 | BUGAJ Zuzanna | MMKS Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 3 | 4.12 | OLSZEWSKA Maria | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U16 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
7 | f | 3 | 4.07 | ANTONIAK Julia | LKS Fenix Słupsk | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 3 | 3.88 | MACHNIEWICZ Agata | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 3 | 3.87 | CZEPLI Anna | MMKS Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
10 | f | 3 | 3.77 | KOWALEWSKA Klaudia | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 3 | 3.29 | SZYMEROWSKA Wiktoria | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.29 | KOWALEWSKA Martyna | UKS Wyspiański Szubin | 1997 | U20 | KP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 11.25 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U20 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 11.24 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U20 | PM | III | B.D. | 1 | |||||||||
4 | f | 1 | 11.17 | PALUCH Beata | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1994 | U23 | LB | III | SASKA Tomasz | Z/1825/11 | 2016 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 10.42 | CHAMSKA Hanna | MKS Sambor Tczew | 2000 | U18 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.59 | CELMER Patrycja | KKL Rodło Kwidzyn | 1998 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 12.16 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U18 | KP | III | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | |||||||||
1 | f | 1 | 11.86 | KARWOWSKA Martyna | KS Podlasie Białystok # | 2001 | U16 | PD | III | ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. | Z/1954/15 | 2024 | ||||||||
1 | f | 1 | 12.03 | PIESIK Nina | RKS Rumia | 2000 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 8.22 | WIECHA Wanesa | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.99 | KOWALSKA Paulina | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 7.90 | TYKARSKA Adrianna | LKS Lubawa | 2002 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/3339/16 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 11.71 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 11.45 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.21 | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U18 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.97 | KOLENDA Emila | UKS Sprinter Słodków | 2000 | U18 | WP | IV | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 10.21 | JARZĄBEK Magdalena | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | IV | # | LDK! | |||||||||
8 | f | 1 | 9.14 | KOSOWSKA Paulina | UKS Cyprianka | 2000 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/5652/15 | 2015 | BEZ | |||||||
9 | f | 1 | 8.88 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | -- | WERNER Bernard | Z/0128/15 | 2016 | 3 | |||||||
10 | f | 1 | 8.75 | WOJSIAT Marta | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
11 | f | 1 | 8.13 | GOŁĘBIEWSKA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | ADAMCZYK Dariusz # | ||||||||||
12 | f | 1 | 8.04 | DEPTA Adrianna | UKS Cyprianka | 2000 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/5648/15 | 2015 | BEZ | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.06 | SUŁEK Nikola | MMKS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.71 | KUBALIK Aleksandra | OKS Start Otwock | 1991 | Sen | MZ | I | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 12.54 | BEROWA Rumiana | OKS Start Otwock | 1995 | U23 | MZ | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.66 | MALINOWSKA Anna | MLKL Płock | 1997 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.51 | ZYCH Sylwia | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U20 | WN | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.33 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U20 | PM | IV | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | ||||||||
7 | f | 1 | 9.31 | HUNIEWICZ Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 8.70 | ŻYWICKA Monika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1998 | U20 | KP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.48 | ŻABICKA Daria | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1998 | U20 | KP | -- | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6.93 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | OGONOWSKI Jakub # | Z/2480/11 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 7.05 | AMBROŻY Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U23 | DS | -- | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 7.07 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | -- | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 7.11 | WOLTMANN Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 7.13 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 7.13 | SIWIŃSKI Marek | OKS Skra Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 9 | s | 1 | 7.16 | MAZURKIEWICZ Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U23 | DS | -- | B.D. | 3 | ||||||||
1 | 7 | s | 2 | 7.13 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U23 | WN | -- | ||||||||||
2 | 8 | s | 2 | 7.15 | RYCHTER Łukasz | MKS Durasan Płońsk | 1998 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 11 | s | 2 | 7.17 | LEWANDOWSKI Adam | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U20 | MA | -- | ||||||||||
4 | 10 | s | 2 | 7.17 | RYCHLEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. B.D. # | Z/1667/13 | 2022 | |||||||
5 | 18 | s | 2 | 7.28 | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | Sen | DS | -- | ||||||||||
6 | 23 | s | 2 | 7.31 | BRZEZIŃSKI Adrian | MKL Toruń | 1998 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/4501/15 | 2024 | |||||||
7 | 37 | s | 2 | 7.41 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | |||||||
1 | 13 | s | 3 | 7.23 | ZAWADZKI Jacek | OKS Skra Warszawa | 1997 | U20 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr | Z/0122/14 | 2022 | 3 | ||||||
2 | 15 | s | 3 | 7.26 | WOSICKI Józef | OŚ AZS Poznań | 1997 | U20 | WP | -- | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
3 | 16 | s | 3 | 7.27 | ZIELIŃSKI Artur | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | Sen | MZ | -- | B.D. | 2 | ||||||||
4 | 19 | s | 3 | 7.30 | BOLSZAKÓW Miłosz | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | 25 | s | 3 | 7.31 | KREFT Szymon | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | -- | JASKUŁKA Teresa | Z/5416/15 | 2020 | M | ||||||
6 | 36 | s | 3 | 7.40 | WOJCIECHOWSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | -- | ||||||||||
7 | 62 | s | 3 | 7.65 | SOBORA Łukasz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1978 | Masters | MZ | -- | SOBORA Łukasz # | Z/1250/14 | 2024 | |||||||
1 | 14 | s | 4 | 7.23 | BARTOSZYŃSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U20 | KP | -- | ||||||||||
2 | 20 | s | 4 | 7.30 | BAZELA Alan | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
3 | 26 | s | 4 | 7.32 | MIELNICZEK Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
4 | 31 | s | 4 | 7.36 | CHARZYŃSKI Sebastian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2000 | U18 | MZ | -- | ADAMSKI Robert # | Z/1781/15 | 2023 | |||||||
5 | 38 | s | 4 | 7.41 | BILIK Krystian | MLKS Sokół Lubin | 1998 | U20 | DS | -- | ||||||||||
6 | 48 | s | 4 | 7.51 | WIECZORKOWSKI Adrian | MKL Toruń | 2000 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2146/16 | 2018 | 3 | ||||||
7 | 117 | s | 4 | 8.69 | SKOWROŃSKI Dominik | SRS Szansa-Start Gdańsk | 1992 | Sen | PM | -- | ||||||||||
s | 4 | DQ | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U20 | LD | -- | B.D. KOPEĆ Dominik # | , Z/0865/14 | , 2024 | |||||||||
1 | 21 | s | 5 | 7.30 | KARNIA Kornel | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
2 | 29 | s | 5 | 7.36 | PLONA Mateusz | UKS Atos Woźnice | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
3 | 32 | s | 5 | 7.39 | RUDNICKI Julian | SSA Legia 1926 Warszawa | 1996 | U23 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/1176/14 | 2016 | 3 | ||||||
4 | 40 | s | 5 | 7.44 | POZORSKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 43 | s | 5 | 7.46 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
6 | 42 | s | 5 | 7.46 | RUDA Rafał | KKL Rodło Kwidzyn | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
1 | 22 | s | 6 | 7.31 | MOSTOWIAK Wiktor | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
2 | 28 | s | 6 | 7.36 | LISEWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 34 | s | 6 | 7.39 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | |||||||
4 | 50 | s | 6 | 7.53 | MIRA Filip | BKS Bydgoszcz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 51 | s | 6 | 7.54 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | -- | GĘBSKI Mariusz | Z/0285/15 | 2024 | |||||||
6 | 58 | s | 6 | 7.60 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
s | 6 | DNF | PIOTROWSKI Szymon | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. ADAMSKI Robert | , Z/0582/16 | , 2023 | |||||||||
1 | 30 | s | 7 | 7.36 | JAKUBOWSKI Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | -- | ||||||||||
2 | 44 | s | 7 | 7.47 | NIKODEMCZUK Konrad | WKS Flota Gdynia | 1998 | U20 | PM | -- | B.D. | |||||||||
3 | 46 | s | 7 | 7.48 | SZTRANC Oskar | OKS Skra Warszawa | 1997 | U20 | MZ | -- | B.D. # | Z/1197/14 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 49 | s | 7 | 7.52 | KARAŚKIEWICZ Wiktor | MUKS Płock | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 53 | s | 7 | 7.55 | GOŁĘBIEWSKI Wojciech | KKL Rodło Kwidzyn | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
6 | 56 | s | 7 | 7.59 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
7 | 65 | s | 7 | 7.67 | MAREK Vincent | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U20 | KP | -- | B.D. # | 3 | ||||||||
7 | 63 | s | 7 | 8.80 | A A | UKS Kmicic Unisław | 1998 | U20 | KP | -- | ||||||||||
8 | 75 | s | 7 | 7.71 | MACIESZA Jakub | MKS Truso Elbląg | 1998 | U20 | WN | -- | B.D. | |||||||||
1 | 39 | s | 8 | 7.42 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U20 | PM | -- | B.D. ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
2 | 54 | s | 8 | 7.56 | GROBELNY Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 55 | s | 8 | 7.58 | KORNOWSKI Marek | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 59 | s | 8 | 7.61 | GWIAZDECKI Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 60 | s | 8 | 7.62 | RYCHCIK Marcin | KS Zawkrze Mława | 1997 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 71 | s | 8 | 7.69 | KONOPIŃSKI Michał | KS Orzeł Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 72 | s | 8 | 7.70 | FLORKOWSKI Radosław | MKS Truso Elbląg | 1996 | U23 | WN | -- | ||||||||||
8 | 80 | s | 8 | 7.74 | KRĘŻEL Dominik | OŚ AZS Poznań | 1999 | U18 | WP | -- | BIEDERMANN Roman B.D. | Z/3374/18 | 2023 | |||||||
1 | 70 | s | 9 | 7.69 | DAUTER Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
2 | 78 | s | 9 | 7.73 | LIEDTKE Bartosz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
3 | 79 | s | 9 | 7.73 | KAWULSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 82 | s | 9 | 7.77 | KRASOWSKI Mateusz | MKS Truso Elbląg | 1999 | U18 | WN | -- | ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
5 | 83 | s | 9 | 7.79 | SZMAGAJ Mateusz | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 92 | s | 9 | 7.89 | LEWANDOWSKI Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
7 | 112 | s | 9 | 8.36 | KAMIŃSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U14 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 69 | s | 10 | 7.69 | NOWAK Igor | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | -- | # | |||||||||
2 | 68 | s | 10 | 7.69 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
3 | 74 | s | 10 | 7.71 | DĄBROWSKI Paweł | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 94 | s | 10 | 7.93 | ŁUKASZEWICZ Antoni | LKS Lubawa | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
5 | 101 | s | 10 | 8.07 | DZIKIEWICZ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # | , Z/0992/16 | , 2023 | LDK! | ||||||
1 | 64 | s | 11 | 7.67 | WEJMAN Maciej | RKS Łódź | 1999 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
2 | 76 | s | 11 | 7.72 | RAKOWIECKI Gabriel | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | -- | ||||||||||
3 | 77 | s | 11 | 7.73 | DALECKI Kordian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
4 | 81 | s | 11 | 7.76 | DĄBROWSKI Patryk | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -- | ||||||||||
5 | 88 | s | 11 | 7.84 | SŁOMKA Bartosz | LKS Jantar Ustka | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
6 | 96 | s | 11 | 7.97 | GIBAS Seweryn | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
7 | 105 | s | 11 | 8.11 | CZAJA Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | -- | # | |||||||||
s | 11 | DQ | MICHALSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||||
1 | 57 | s | 12 | 7.60 | BOCZULA Michał | niestowarzyszony # | 2000 | U18 | -- | B.D. # | Z/4311/15 | 2017 | 3 | |||||||
2 | 85 | s | 12 | 7.81 | WARSZYCKI Konrad | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | -- | # | |||||||||
3 | 86 | s | 12 | 7.83 | GABRYŚ Szymon | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 91 | s | 12 | 7.86 | ZABOLEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 98 | s | 12 | 8.02 | USTARBOWSKI Szymon | SKLA Sopot | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 102 | s | 12 | 8.09 | KAŹMIERCZAK Damian | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 107 | s | 12 | 8.13 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | ||||||
8 | 111 | s | 12 | 8.31 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 97 | s | 13 | 7.99 | JOACHIMIAK Juliusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | -- | # | |||||||||
2 | 103 | s | 13 | 8.10 | BERNIAK Kamil | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
3 | 108 | s | 13 | 8.13 | ROZIŃSKI Maciej | MKS Sambor Tczew | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 12 | s | 14 | 7.18 | CHMIELEWSKI Karol | MKS Polonia Warszawa | 1996 | U23 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 24 | s | 14 | 7.31 | OGONOWSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1985 | Sen | MZ | -- | OGONOWSKI Jakub | Z/1812/12 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 27 | s | 14 | 7.34 | GWIAZDOWSKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa | 1995 | U23 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 35 | s | 14 | 7.40 | BRZOZOWSKI Rafał | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | B.D. | 3 | ||||||||
5 | 45 | s | 14 | 7.47 | CZUBACHOWSKI Alek | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U20 | PM | -- | SKIBICKI Jarosław # | BEZ | ||||||||
6 | 61 | s | 14 | 7.65 | PIKURA Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
7 | 84 | s | 14 | 7.80 | BUSZMAN Mateusz | KL Iskra Białogard | 1994 | U23 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 41 | s | 15 | 7.45 | WIŚNIEWSKI Gracjan | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 52 | s | 15 | 7.55 | SUDOŁ Jarosław | LUKS Namysłów # | 2000 | U18 | OP | -- | # | |||||||||
3 | 66 | s | 15 | 7.68 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
4 | 73 | s | 15 | 7.70 | WAŁDOWSKI Dawid | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 87 | s | 15 | 7.84 | PIASTOWSKI Adam | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 90 | s | 15 | 7.86 | BRZÓZKA Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
7 | 121 | s | 15 | 9.90 | KRAWCZYK Mikołaj | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2005 | U12 | PM | -- | ||||||||||
s | 15 | DQ | KACZMARCZYK Michał | MUKS Płock # | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||
1 | 33 | s | 16 | 7.39 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
2 | 47 | s | 16 | 7.48 | WOJTALEWICZ Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz B.D. | 3 | LDK! | |||||||
3 | 67 | s | 16 | 7.68 | BOGUSKI Kamil | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 99 | s | 16 | 8.04 | JANKOWSKI Adam | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 100 | s | 16 | 8.07 | MOŻEROWSKI Patryk | MMKS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 104 | s | 16 | 8.11 | BIZUNOWICZ Kamil | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
7 | 109 | s | 16 | 8.19 | ŚLIWIŃSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1 | 17 | s | 17 | 7.28 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U20 | LD | -- | B.D. KOPEĆ Dominik # | , Z/0865/14 | , 2024 | |||||||
2 | 89 | s | 17 | 7.85 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U16 | OP | -- | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | ||||||
3 | 110 | s | 17 | 8.28 | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
4 | 113 | s | 17 | 8.40 | PRANCZK Patryk | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 114 | s | 17 | 8.44 | LANGE Jakub | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 116 | s | 17 | 8.57 | ANDRZEJCZAK Dominik | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 119 | s | 17 | 9.18 | NALEWAJEK Kacper | MMKS Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||
8 | 120 | s | 17 | 9.29 | WĄS Maciej | MMKS Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 63 | s | 18 | 7.65 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ||||||
2 | 93 | s | 18 | 7.92 | LANGHOLTZ Damian | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | |||||||||
3 | 95 | s | 18 | 7.97 | ELŻANOWSKI Michał | RKS Rumia | 2001 | U16 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz # | 4 | LDK! | |||||||
4 | 106 | s | 18 | 8.12 | HOLENIEWSKI Michał | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5 | 115 | s | 18 | 8.45 | LEWALSKI Filip | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
6 | 118 | s | 18 | 9.01 | ŻWIROWSKI Adam | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10.91 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | II | OGONOWSKI Jakub # | Z/2480/11 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.22 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | II | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.44 | LEWANDOWSKI Adam | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 11.64 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 12.24 | BOROWIK Dawid | BKS Bydgoszcz # | 2001 | U16 | KP | V | WYRZYKIEWICZ Adrian B.D. | LDK! | ||||||||
2 | 6 | s | 2 | 12.48 | PLĂCINTĂ Wiktor | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | V | # | LDK! | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 21.17 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | M | OGONOWSKI Jakub # | Z/2480/11 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 21.98 | ZIÓŁKOWSKI Konrad | LKS Vectra Włocławek | 1996 | U23 | KP | II | ||||||||||
3 | 5 | s | 1 | 22.70 | WOJCIECHOWSKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | II | ||||||||||
4 | 8 | s | 1 | 22.86 | OGONOWSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1985 | Sen | MZ | III | OGONOWSKI Jakub | Z/1812/12 | 2023 | 2 | ||||||
5 | 9 | s | 1 | 22.88 | SIWIŃSKI Marek | OKS Skra Warszawa | 1998 | U20 | MZ | III | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 22.38 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U23 | PM | II | ||||||||||
2 | 4 | s | 2 | 22.64 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U23 | WN | II | ||||||||||
3 | 16 | s | 2 | 23.14 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | III | # | |||||||||
4 | 17 | s | 2 | 23.20 | WOLTMANN Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | III | ||||||||||
5 | 18 | s | 2 | 23.21 | BRZEZIŃSKI Adrian | MKL Toruń | 1998 | U20 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/4501/15 | 2024 | |||||||
6 | 30 | s | 2 | 23.64 | GWIAZDOWSKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa | 1995 | U23 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 3 | 22.84 | KREFT Szymon | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | III | JASKUŁKA Teresa | Z/5416/15 | 2020 | M | ||||||
2 | 12 | s | 3 | 22.90 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | III | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
3 | 13 | s | 3 | 22.96 | CHMIELEWSKI Karol | MKS Polonia Warszawa | 1996 | U23 | MZ | III | ||||||||||
4 | 27 | s | 3 | 23.55 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | III | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | |||||||
5 | 32 | s | 3 | 23.81 | WALICKI Antoni | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1999 | U18 | LB | IV | SASKA Tomasz B.D. # | Z/0509/15 | 2021 | |||||||
1 | 10 | s | 4 | 22.88 | MOSTOWIAK Wiktor | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U20 | PM | III | ||||||||||
2 | 11 | s | 4 | 22.90 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | ||||||
3 | 19 | s | 4 | 23.22 | ZAWADZKI Jacek | OKS Skra Warszawa | 1997 | U20 | MZ | III | BALCERZAK Piotr | Z/0122/14 | 2022 | 3 | ||||||
4 | 26 | s | 4 | 23.53 | ZIELIŃSKI Artur | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | Sen | MZ | III | B.D. | 2 | ||||||||
5 | 33 | s | 4 | 23.85 | RUDNICKI Julian | SSA Legia 1926 Warszawa | 1996 | U23 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/1176/14 | 2016 | 3 | ||||||
1 | 25 | s | 5 | 23.52 | JAKUBOWSKI Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | III | ||||||||||
2 | 37 | s | 5 | 23.99 | SZTRANC Oskar | OKS Skra Warszawa | 1997 | U20 | MZ | IV | B.D. # | Z/1197/14 | 2021 | 3 | ||||||
3 | 40 | s | 5 | 24.20 | NIKODEMCZUK Konrad | WKS Flota Gdynia | 1998 | U20 | PM | IV | B.D. | |||||||||
4 | 42 | s | 5 | 24.41 | GANCARZ Szymon | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 44 | s | 5 | 24.45 | GROBELNY Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
6 | 49 | s | 5 | 24.61 | FLORKOWSKI Radosław | MKS Truso Elbląg | 1996 | U23 | WN | -- | ||||||||||
1 | 15 | s | 6 | 23.12 | RYCHLEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U20 | KP | III | B.D. B.D. # | Z/1667/13 | 2022 | |||||||
2 | 31 | s | 6 | 23.73 | KARNIA Kornel | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | IV | # | |||||||||
3 | 43 | s | 6 | 24.44 | CIŻYŃSKI Szymon | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
4 | 48 | s | 6 | 24.60 | LIEDTKE Bartosz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 7 | 22.81 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
2 | 21 | s | 7 | 23.35 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U18 | MZ | III | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | ||||||
3 | 36 | s | 7 | 23.99 | CZUBACHOWSKI Alek | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U20 | PM | IV | SKIBICKI Jarosław # | BEZ | ||||||||
4 | 46 | s | 7 | 24.49 | MACIESZA Jakub | MKS Truso Elbląg | 1998 | U20 | WN | -- | B.D. | |||||||||
1 | 29 | s | 8 | 23.62 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | IV | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | |||||||
2 | 34 | s | 8 | 23.89 | GWIAZDECKI Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
3 | 47 | s | 8 | 24.55 | DĄBROWSKI Paweł | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 52 | s | 8 | 24.82 | KRASOWSKI Mateusz | MKS Truso Elbląg | 1999 | U18 | WN | -- | ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
5 | 68 | s | 8 | 26.19 | WANDA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
1 | 14 | s | 9 | 23.10 | BARTOSZYŃSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U20 | KP | III | ||||||||||
2 | 20 | s | 9 | 23.29 | POZORSKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | III | ||||||||||
3 | 28 | s | 9 | 23.62 | NOWAK Ernest | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | IV | # | |||||||||
4 | 35 | s | 9 | 23.93 | KAWULSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
5 | 57 | s | 9 | 25.00 | ZAPALSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 56 | s | 9 | 25.00 | PAROBCZY Przemysław | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 23 | s | 10 | 23.42 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | III | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | |||||||
2 | 51 | s | 10 | 24.69 | KUPIS Tobiasz | UKS LA Basket Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/1444/14 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 55 | s | 10 | 24.97 | LEWANDOWSKI Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 61 | s | 10 | 25.36 | GABRYŚ Szymon | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 65 | s | 10 | 26.05 | GIBAS Seweryn | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
6 | 71 | s | 10 | 27.02 | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 22 | s | 11 | 23.36 | BRZOZOWSKI Rafał | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | III | B.D. | 3 | ||||||||
2 | 39 | s | 11 | 24.12 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U20 | PM | IV | ||||||||||
3 | 41 | s | 11 | 24.38 | BILIK Krystian | MLKS Sokół Lubin | 1998 | U20 | DS | IV | ||||||||||
4 | 45 | s | 11 | 24.45 | BRZÓZKA Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
5 | 59 | s | 11 | 25.07 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
6 | 69 | s | 11 | 26.27 | SMĘTEK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
1 | 50 | s | 12 | 24.65 | MATUSZAK Sebastian | LIUKS Kruszwica | 2000 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/1939/15 | 2017 | 4 | ||||||
2 | 58 | s | 12 | 25.04 | KARAŚKIEWICZ Wiktor | MUKS Płock | 1999 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 60 | s | 12 | 25.36 | POZORSKI Szymon | GKS Olimpia Grudziądz # | 2001 | U16 | KP | V | ||||||||||
4 | 62 | s | 12 | 25.48 | FERLIN Jan | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
s | 12 | DQ | SUDOŁ Jarosław | LUKS Namysłów # | 2000 | U18 | OP | -- | # | |||||||||||
1 | 24 | s | 13 | 23.45 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | III | # | |||||||||
2 | 38 | s | 13 | 24.06 | WOJTALEWICZ Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | IV | SOBOWIEC Bartosz B.D. | 3 | LDK! | |||||||
3 | 63 | s | 13 | 25.55 | PIASTOWSKI Adam | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
4 | 67 | s | 13 | 26.14 | WENTA Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 75 | s | 13 | 30.62 | FEISTER Kacper | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 53 | s | 14 | 24.84 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U16 | OP | V | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 54 | s | 14 | 24.94 | RAKOWIECKI Gabriel | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | V | ||||||||||
3 | 64 | s | 14 | 25.60 | NOWAK Igor | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | V | # | |||||||||
4 | 66 | s | 14 | 26.06 | BIZUNOWICZ Kamil | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
5 | 70 | s | 14 | 26.41 | HOLENIEWSKI Michał | MKS Truso Elbląg | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 72 | s | 15 | 27.12 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 73 | s | 15 | 27.35 | POROŻYŃSKI Mateusz | WKS Śląsk Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | B.D. B.D. # | LDK! | ||||||||
3 | 74 | s | 15 | 27.70 | TRZCIŃSKI Dawid | LUKS Start Nakło | 2002 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/1327/16 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 34.37 | RZEŹNICZAK Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1998 | U20 | LD | -- | B.D. KOPEĆ Dominik # | , Z/0865/14 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 34.45 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U23 | PM | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 34.88 | MAZURKIEWICZ Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U23 | DS | -- | B.D. | 3 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 35.15 | KOZŁOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Wrocław | 1993 | Sen | DS | -- | ||||||||||
5 | 7 | s | 1 | 36.72 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U20 | PM | -- | B.D. ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
6 | 45 | s | 1 | 41.33 | KOZŁOWSKI Adrian | MKS Święc Sławno | 1997 | U20 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/1090/13 | 2014 | BEZ | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 35.63 | AMBROŻY Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1996 | U23 | DS | -- | # | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 36.46 | LISEWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 22 | s | 2 | 38.24 | JAGUSZEWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U20 | WN | -- | ||||||||||
1 | 8 | s | 3 | 36.78 | KOS Mirosław | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 9 | s | 3 | 36.81 | MARCZEWSKI Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | -- | B.D. # | |||||||||
3 | 10 | s | 3 | 36.89 | KUBIAK Artur | RKS Łódź | 1998 | U20 | LD | -- | # | |||||||||
4 | 11 | s | 3 | 37.03 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||
5 | 12 | s | 3 | 37.14 | RYCHCIK Marcin | KS Zawkrze Mława | 1997 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 18 | s | 4 | 37.69 | ZIELIŃSKI Jakub | SSA Legia 1926 Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/1562/14 | 2016 | 3 | ||||||
2 | 20 | s | 4 | 37.88 | MIKOŁAJEWSKI Gabriel | RLTL Optima Radom # | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. B.D. # | Z/3078/15 | 2023 | |||||||
3 | 26 | s | 4 | 39.06 | KWAŚNIEWSKI Jakub | UKS Wyspiański Szubin | 1997 | U20 | KP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 16 | s | 5 | 37.57 | RACZYŃSKI Kacper | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
2 | 21 | s | 5 | 38.15 | ORLIKOWSKI Mateusz | LUKS Namysłów # | 1999 | U18 | OP | -- | # | |||||||||
3 | 23 | s | 5 | 38.32 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
4 | 39 | s | 5 | 40.76 | FREJLISZEK Michał | LIUKS Kruszwica | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 47 | s | 5 | 42.51 | KAMIŃSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U14 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 17 | s | 6 | 37.68 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
2 | 29 | s | 6 | 39.69 | WEJMAN Maciej | RKS Łódź | 1999 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
3 | 32 | s | 6 | 39.89 | USTARBOWSKI Szymon | SKLA Sopot | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
4 | 35 | s | 6 | 40.51 | POGODA Kamil | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 37 | s | 6 | 40.59 | JAZEL Szymon | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
6 | 40 | s | 6 | 40.88 | SARZYŃSKI Damian | LKS Vectra Włocławek | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 30 | s | 7 | 39.75 | SZYMAŃSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 36 | s | 7 | 40.52 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | V | # | |||||||||
3 | 38 | s | 7 | 40.72 | BERNIAK Kamil | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
4 | 41 | s | 7 | 40.92 | JANKOWSKI Adam | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
s | 7 | DQ | DĄBROWSKI Patryk | RKS Łódź | 2000 | U18 | LD | -- | ||||||||||||
1 | 14 | s | 8 | 37.46 | BARTNICKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
2 | 15 | s | 8 | 37.49 | PIKURA Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
3 | 33 | s | 8 | 40.09 | ZABOLEWICZ Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | IV | ||||||||||
4 | 42 | s | 8 | 40.96 | WANDA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
5 | 51 | s | 8 | 43.30 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | ||||||
6 | 55 | s | 8 | 47.65 | KURKUL Krystian | MLKS Ostróda | 2003 | U14 | WN | -- | ||||||||||
1 | 19 | s | 9 | 37.84 | WAŁDOWSKI Dawid | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
2 | 25 | s | 9 | 38.82 | WAWRZONKOSKI Filip Wiktor | MKL Szczecin # | 2000 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
3 | 27 | s | 9 | 39.19 | NAWROT Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0793/15 | 2024 | |||||||
4 | 43 | s | 9 | 41.26 | ANGEL Patryk | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U18 | PM | -- | WALCZAK Mariusz # | Z/1918/18 | 2018 | BEZ | ||||||
5 | 44 | s | 9 | 41.30 | ŚLIWIŃSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2000 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1 | 13 | s | 10 | 37.28 | OSTROWSKI Filip | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U16 | PM | II | B.D. JASZCZAK Stanisław # | , Z/0336/15 | , 2024 | |||||||
2 | 24 | s | 10 | 38.79 | SŁOMKA Bartosz | LKS Jantar Ustka | 2001 | U16 | PM | III | ||||||||||
3 | 28 | s | 10 | 39.47 | KORNOWSKI Marek | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | IV | # | LDK! | ||||||||
4 | 31 | s | 10 | 39.75 | CYRSON Dominik | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 34 | s | 10 | 40.34 | WARSZYCKI Konrad | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | IV | # | |||||||||
6 | 48 | s | 10 | 42.62 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U18 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1866/15 | 2020 | 4 | ||||||
1 | 46 | s | 11 | 42.38 | GÓRCZYŃSKI Wiktor | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | V | SKALSKI Krzysztof B.D. # | 5 | LDK! | |||||||
2 | 49 | s | 11 | 42.76 | ROSIAK Maciej | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 56 | s | 11 | 48.24 | CHMURA Mateusz | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
4 | 57 | s | 11 | 48.99 | BIERNACKI Bartosz | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 59 | s | 11 | 51.92 | GOSTOMCZYK Jan | AML Słupsk # | 2005 | U12 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | Z/3217/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 60 | s | 11 | 55.27 | BOROWIAK Oliwier | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2007 | U12 | PM | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
1 | 50 | s | 12 | 43.16 | POROŻYŃSKI Mateusz | WKS Śląsk Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | B.D. B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 52 | s | 12 | 45.86 | BIENIASZEWSKI Szymon | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 53 | s | 12 | 46.24 | ZIMIŃSKI Dobrosław | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 54 | s | 12 | 47.37 | KLEJMENT Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 58 | s | 12 | 49.83 | BURGHARDT Jonatan | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.85 | SIERADZKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | III | B.D. | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.61 | ANDRZEJEWSKI Kacper | OKS Skra Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 52.89 | ROLKA Cezary | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U23 | WN | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 54.99 | LIGMAN Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek | 4 | ||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:22.49 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa | 1998 | U20 | WN | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:22.99 | KORYCKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:23.94 | JAKUBOWSKI Sebastian | LKS Lubawa | 1999 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0165/16 | 2019 | 1 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:25.30 | WOŹNIAK Jakub | WMLKS Pomorze Stargard | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:25.47 | KAJDAS Adam | UKS Filipides Teresin | 1999 | U18 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
6 | 8 | s | 1 | 1:27.00 | GROTH Patryk | GKS Żukowo | 2000 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1154/15 | 2019 | |||||||
7 | 11 | s | 1 | 1:27.52 | KUBICKI Adam | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 12 | s | 1 | 1:27.82 | ŁYSOŃ Marcel | WMLKS Pomorze Stargard | 2000 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
9 | 16 | s | 1 | 1:28.65 | STRUBIŃSKI Konrad | MKS Polonia Warszawa | 1995 | U23 | MZ | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
10 | 19 | s | 1 | 1:29.09 | KAŁUZIAK Dawid | WMLKS Pomorze Stargard # | 1997 | U20 | ZP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 10 | s | 2 | 1:27.44 | WIŚNIEWSKI Damian | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/0164/15 | 2023 | |||||||
2 | 13 | s | 2 | 1:27.95 | OLEJNICZAK Wiktor | MKS Aleksandrów Łódzki | 1999 | U18 | LD | -- | # | |||||||||
3 | 14 | s | 2 | 1:28.19 | PIEŃKOSZ Grzegorz | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | B.D. | 3 | ||||||||
4 | 15 | s | 2 | 1:28.54 | KOŁECKI Adrian | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 17 | s | 2 | 1:28.77 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
6 | 18 | s | 2 | 1:28.83 | MURAWSKI Jakub | MKL Szczecin | 1999 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||
7 | 22 | s | 2 | 1:29.73 | ZATORSKI Mikołaj | MKS Iskra Pszczyna | 1999 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. | Z/0308/15 | 2017 | |||||||
8 | 26 | s | 2 | 1:31.08 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
9 | 27 | s | 2 | 1:31.33 | MALICH Kacper | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
10 | 29 | s | 2 | 1:31.64 | RYBAKOWSKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | JOBT Andrzej | Z/1769/15 | 2024 | 3 | ||||||
11 | 30 | s | 2 | 1:31.74 | JĘDRZEJEWSKI Arkadiusz | PTT Delta Płock | 1998 | U20 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/2135/15 | 2015 | BEZ | ||||||
12 | 34 | s | 2 | 1:32.47 | MACIASZCZYK Bartosz | SL Olimpia Poznań | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
13 | 35 | s | 2 | 1:32.84 | OLESZCZUK Kacper | LKS Vectra Włocławek | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 20 | s | 3 | 1:29.60 | STRUNIAWSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U16 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1840/15 | 2022 | 2 | ||||||
2 | 21 | s | 3 | 1:29.61 | ZIELEŹNIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 28 | s | 3 | 1:31.35 | MAĆKOWIAK Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U18 | WP | -- | B.D. | |||||||||
4 | 31 | s | 3 | 1:32.12 | KRAUZE Bartosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 38 | s | 3 | 1:34.47 | TANAŚ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | B.D. | |||||||||
6 | 42 | s | 3 | 1:37.16 | NARLOCH Patryk | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 52 | s | 3 | 1:46.42 | SZCZERBA Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0783/16 | , 2020 | 4 | LDK! | |||||
8 | 54 | s | 3 | 1:47.19 | DASZKOWSKI Klaudiusz | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 56 | s | 3 | 1:47.58 | MALICH Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Janusz # | 5 | LDK! | |||||||
10 | 58 | s | 3 | 2:05.36 | ŁAKOMIEC Kamil | KL Lechia Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/3119/17 | 2021 | BEZ | ||||||
1 | 6 | s | 4 | 1:26.80 | PAWŁOWSKI Szymon | KL Bałtyk Koszalin | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 7 | s | 4 | 1:26.96 | WALCZAK Marcin | SL Olimpia Poznań | 1999 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 23 | s | 4 | 1:29.87 | KOSTYSIAK Piotr | SL Olimpia Poznań # | 1999 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
4 | 24 | s | 4 | 1:29.94 | GROSICKI Wit | MKS MOS Wrocław # | 1999 | U18 | DS | -- | ||||||||||
5 | 33 | s | 4 | 1:32.42 | TARASZKIEWICZ Marcin | KKL Rodło Kwidzyn | 1999 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
6 | 39 | s | 4 | 1:35.57 | ADAMUS Patryk | KS Wejher Wejherowo | 1999 | U18 | PM | -- | BOGUSZ Igor # | Z/0230/16 | 2017 | 4 | ||||||
7 | 50 | s | 4 | 1:43.96 | OLEJNIK Bartosz | UKS Mały Jeziorak Iława | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
8 | 59 | s | 4 | 2:15.27 | CZYŻ Paweł | KL Lechia Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | ||||||||||
1 | 9 | s | 5 | 1:27.23 | WIŚNIEWSKI Damian | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U18 | KP | -- | CZUBASZEK Jarosław # | Z/2264/15 | 2023 | 3 | ||||||
2 | 25 | s | 5 | 1:30.11 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn # | 2001 | U16 | WN | III | # | LDK! | ||||||||
3 | 32 | s | 5 | 1:32.31 | ŁUKASZEWICZ Antoni | LKS Lubawa | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
4 | 37 | s | 5 | 1:33.95 | LIPIŃSKI Karol | SKLA Sopot # | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
5 | 41 | s | 5 | 1:36.67 | ZALEWSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U18 | WN | -- | # | |||||||||
6 | 44 | s | 5 | 1:38.58 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U18 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1866/15 | 2020 | 4 | ||||||
7 | 45 | s | 5 | 1:39.19 | GOŁĘBIEWSKI Adam | LIUKS Kruszwica | 2000 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 47 | s | 5 | 1:40.73 | SZWEDA Michał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
9 | 55 | s | 5 | 1:47.49 | DRASZKIEWICZ Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 36 | s | 6 | 1:33.82 | TYBOROWSKI Natan | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U16 | WN | IV | ||||||||||
2 | 40 | s | 6 | 1:36.40 | MANIECKI Gabriel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U16 | WP | V | OSTROWSKI Ryszard B.D. # | Z/1273/15 | 2023 | |||||||
3 | 43 | s | 6 | 1:37.47 | JOŃCZYK Oliwier | AML Słupsk # | 2002 | U16 | PM | V | # | LDK! | ||||||||
4 | 46 | s | 6 | 1:39.75 | KUSTOSIK Jan | MUKS Płock | 2002 | U16 | MZ | V | MIESZKOWSKI Piotr # | 3 | LDK! | |||||||
5 | 48 | s | 6 | 1:41.06 | KEMPA Dawid | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2002 | U16 | PM | -- | ||||||||||
6 | 49 | s | 6 | 1:42.65 | SZOPIŃSKI Olgierd | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | 5 | LDK! | |||||||
7 | 51 | s | 6 | 1:46.01 | DŁUGOZIMA Patryk | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | ||||||||||
8 | 53 | s | 6 | 1:46.71 | RZEPKA Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 57 | s | 6 | 1:54.39 | TKACZUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:57.47 | MANC Szymon | MKS Gniezno | 1995 | U23 | WP | III | GORCZYŃSKI Paweł | Z/0943/12 | 2017 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:57.90 | RÓŻYCKI Piotr | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U18 | LU | III | DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # | Z/0519/15 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:58.17 | NARLOCH Damian | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U20 | PM | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:02.37 | GADOMSKI Daniel | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | IV | B.D. # | 2 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:05.43 | ŁYSZKOWSKI Kamil | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | IV | ||||||||||
6 | 8 | s | 1 | 2:08.01 | WOJCIECHOWSKI Marcin | MKS Aleksandrów Łódzki | 1998 | U20 | LD | -- | # | |||||||||
7 | 10 | s | 1 | 2:09.51 | ABRAMOWICZ Szymon | LKS Maraton Turek | 1998 | U20 | WP | -- | ||||||||||
8 | 12 | s | 1 | 2:13.91 | SZYSZKA Michał | CMKL Człuchów | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
9 | 14 | s | 1 | 2:20.22 | ZAGAJEWSKI Rafał | KL Iskra Białogard | 1997 | U20 | ZP | -- | # | |||||||||
10 | 15 | s | 1 | 2:20.91 | KOCEMBA Mikołaj | LUKS Start Nakło | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
11 | 16 | s | 1 | 2:21.38 | BEDNAREK Marcin | LUKS Start Nakło | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | SZREDER Dawid | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 2:06.46 | PIĄTKOWSKI Adam | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
2 | 7 | s | 2 | 2:06.58 | ZIENTALAK Mateusz | MKS Zduńska Wola # | 1999 | U18 | LD | IV | # | |||||||||
3 | 9 | s | 2 | 2:08.87 | ADAMCZEWSKI Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | V | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/3703/15 | 2024 | |||||||
4 | 11 | s | 2 | 2:13.89 | SZTEJTER Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | 3 | ||||||||
5 | 13 | s | 2 | 2:15.36 | TOBERA Mieszko | PLKS Gwda Piła | 2001 | U16 | WP | -- | B.D. | |||||||||
6 | 17 | s | 2 | 2:30.99 | KONKOL Hubert | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 18 | s | 2 | 2:34.32 | BOGUSIEWICZ Jakub | UKS Mały Jeziorak Iława | 2002 | U16 | WN | -- | HOFMAN Paweł # | |||||||||
8 | 19 | s | 2 | 2:35.25 | SZPANELEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U14 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/5433/19 | , 2022 | LDK! | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:39.98 | WRÓBEL Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:42.05 | MAJDZIŃSKI Konrad | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | U20 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1600/13 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:48.87 | TEOFILAK Kamil | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:49.54 | JAKUBIK Marcin | WMLKS Pomorze Stargard | 1999 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:56.35 | BRODZIK Kamil | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:32.37 | CHMIELEWSKI Jan | MMKS Gdańsk | 2002 | U16 | PM | -- | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:43.59 | LITERSKI Dawid | MMKS Gdańsk | 2003 | U14 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:02.66 | BISKUP Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | III | SOBOWIEC Bartosz B.D. # | Z/0201/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:03.43 | EBEL Grzegorz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1997 | U20 | PM | III | B.D. # | Z/0270/13 | 2021 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:03.87 | SERKOWSKI Patryk | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U20 | PM | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:03.98 | GINTER Leszek | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U20 | PM | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:05.15 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U20 | PM | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:05.70 | SERKOWSKI Wojciech | GKS Cartusia Kartuzy # | 1997 | U20 | PM | III | B.D. KRÓL Krzysztof | , Z/1061/14 | , 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:08.00 | JACKIEWICZ Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U20 | KP | III | B.D. | 2 | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:09.30 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1997 | U20 | PM | III | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:10.95 | LASKOWSKI Miłosz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | III | ||||||||||
10 | 11 | s | 1 | 4:16.24 | KROTLA Bartłomiej | CMKL Człuchów | 1997 | U20 | PM | IV | ||||||||||
11 | 13 | s | 1 | 4:20.33 | WITKOWSKI Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | IV | ||||||||||
12 | 14 | s | 1 | 4:21.66 | SPUSTEK Marcin | MKS Truso Elbląg | 1997 | U20 | WN | IV | ||||||||||
13 | 16 | s | 1 | 4:22.52 | ZIĘBA Mikołaj | MKL Toruń | 1997 | U20 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/2755/16 | 2024 | BEZ | ||||||
14 | 17 | s | 1 | 4:22.67 | PODOLSKI Tomasz | UKS Czapla Białe Błota | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 2 | 4:13.94 | TYLKOWSKI Adam | LIUKS Kruszwica | 2000 | U18 | KP | IV | LUZAK Andrzej | Z/1936/15 | 2017 | 3 | ||||||
2 | 12 | s | 2 | 4:19.43 | KUDRZYCKI Karol | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | IV | ||||||||||
3 | 15 | s | 2 | 4:22.21 | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk # | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | Z/0687/15 | 2024 | |||||||
4 | 18 | s | 2 | 4:33.95 | ZIEGERT Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
5 | 19 | s | 2 | 4:48.63 | KAŹMIERCZAK Bruno | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester | BEZ | ||||||||
6 | 20 | s | 2 | 4:49.86 | STANIAK Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | KRAWCZAK Tomasz | Z/0185/15 | 2023 | 4 | ||||||
7 | 21 | s | 2 | 4:59.78 | DUSZYŃSKI Adam | GKS Żukowo | 1968 | Masters | PM | -- | B.D. | |||||||||
8 | 22 | s | 2 | 5:00.45 | DĄBROWSKI Jakub | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2002 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon | Z/0592/16 | 2021 | LDK! | ||||||
9 | 23 | s | 2 | 5:03.67 | SZCZEPANIAK Przemysław | CMKL Człuchów | 2003 | U14 | PM | -- | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 5:46.08 | POGORZELSKI Rafał | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U18 | PD | -- | KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/0333/15 | , 2021 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 5:47.42 | KUROWSKI Tomasz | GKS Cartusia Kartuzy # | 2000 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof # | Z/1155/15 | 2020 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 5:51.83 | KANIGOWSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1990 | Sen | WN | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 5:59.32 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U18 | PM | -- | JOST Zbigniew # | Z/1856/15 | 2024 | 2 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 6:05.63 | GROBERSKI Michał | UKS Barnim Goleniów # | 2000 | U18 | ZP | -- | KOSTRZEBA Jacek # | Z/1296/15 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 6:18.35 | MIELEWCZYK Bartłomiej | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 6:40.52 | WINOWIECKI Przemysław | MLKS Krajna Sępólno | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 6:50.50 | KWIATKOWSKI Andrzej | KUKS Remus Kościerzyna | 1999 | U18 | PM | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 7:13.32 | ADAMCZYK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.21 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 10.60 | WITTBRODT Marcin | KL Gdynia | 2001 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 10.85 | POLAK Wojciech | KL Gdynia | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 11.24 | WOJTOWICZ Maciej | KL Gdynia | 2001 | U16 | PM | -- | ||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.30 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 8.89 | KAMIŃSKI Michał | UKS Sprint 2020 Warszawa | 1999 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/0116/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 9.03 | MAŁEK Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
4 | 7 | s | 1 | 9.35 | CYL Norbert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | |||||||
5 | 9 | s | 1 | 9.45 | JAZEL Szymon | LKS Vectra Włocławek | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
6 | 12 | s | 1 | 10.38 | BRODA Brajan | UKS Wyspiański Szubin # | 2000 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 2 | 8.47 | JANOWSKI Ludwik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2000 | U18 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # | Z/3705/15 | 2024 | |||||||
2 | 4 | s | 2 | 8.98 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | -- | # | |||||||||
3 | 5 | s | 2 | 9.02 | ZAPALSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 8 | s | 2 | 9.44 | CYRSON Dominik | MLKS Baszta Bytów | 2000 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 10 | s | 2 | 9.55 | WENTA Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U18 | PM | -- | ||||||||||
6 | 11 | s | 2 | 10.37 | FERLIN Jan | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U18 | KP | -- | ||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.33 | BOLSZAKÓW Miłosz | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U20 | WP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 8.41 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | -- | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 8.67 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | -- | ||||||||||
4 | 6 | s | 1 | 8.83 | BACZEWSKI Julian | UKS SMS Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0153/14 | 2017 | 2 | ||||||
5 | 7 | s | 1 | 8.83 | KUPIS Tobiasz | UKS LA Basket Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/1444/14 | 2019 | 2 | ||||||
6 | 8 | s | 1 | 9.27 | KALUŻNY Paweł | UKS SMS Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/1558/14 | 2015 | 4 | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 8.56 | KUZIO Mateusz | MKS Junior Złocieniec | 1998 | U20 | ZP | -- | B.D. | |||||||||
2 | 5 | s | 2 | 8.78 | SZMAGAJ Mateusz | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.05 | GRYNIENKO Maciej | WKS Śląsk Wrocław # | 1998 | U20 | DS | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 2.00 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U20 | PM | II | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 2.00 | KARKOWSKI Krzysztof | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | II | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.95 | KORDOŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | II | NIEMCZYN Dariusz # | Z/0688/15 | 2022 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 1.95 | NAKONIECZNY Michał | LKS Fenix Słupsk | 1998 | U20 | PM | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.85 | ZIÓŁKOWSKI Maciej | KL Iskra Białogard | 1997 | U20 | ZP | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.85 | HORBOWICZ Rafał | KS Warszawianka W-wa | 1998 | U20 | MZ | III | RZEPKA Marek B.D. B.D. | Z/1605/14 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 1.85 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | III | B.D. | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.85 | WAŻNY Karol | MKS Sambor Tczew | 1997 | U20 | PM | III | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.70 | BEKIER Filip | LKS Fenix Słupsk | 2000 | U18 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4306/15 | 2018 | BEZ | |||||||
11 | f | 1 | 1.65 | KRUTNIK Michał | LUKS Serock | 2000 | U18 | KP | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.60 | SUCHARSKI Jakub | UKS Orlica Domaniów | 2001 | U16 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.60 | JAROSZEWSKI Sebastian | MMKS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.60 | ŻEBROWSKI Piotr | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U18 | KP | -- | KENSIK Jan B.D. | Z/1503/16 | 2019 | ||||||||
15 | f | 1 | 1.60 | RUDNIK Kacper | MKL Toruń # | 2001 | U16 | KP | -- | B.D. BUTKIEWICZ Jacek # | , Z/0593/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
16 | f | 1 | 1.60 | BEDNARSKI Dariusz | MUKS Płock | 1954 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | Z/1790/12 | 2023 | BEZ | |||||||
17 | f | 1 | 1.45 | RUSS Jakub | LUKS Serock | 2000 | U18 | KP | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.30 | PAWLIK Karol | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1994 | U23 | KP | M | DAKINIEWICZ Wojciech # | Z/2178/11 | 2023 | M | |||||||
2 | f | 1 | 4.80 | WŁÓDARSKI Maciej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | I | B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.40 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U23 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 4.10 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1999 | U18 | PM | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 4.00 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | II | B.D. # | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.00 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U20 | KP | II | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 3.90 | NIŹNIK Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1998 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||
8 | f | 1 | 3.80 | MILASZEWSKI Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1998 | U20 | KP | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 3.70 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 3.70 | KAPTURSKI Albert | KL Gdynia | 1998 | U20 | PM | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 3.60 | BLEJA Jacek | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | III | B.D. B.D. # | ||||||||||
12 | f | 1 | 3.60 | PIWOWARSKI Jakub | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | III | B.D. # | ||||||||||
13 | f | 1 | 3.40 | CHMARA Sebastian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U18 | KP | IV | B.D. # | ||||||||||
14 | f | 1 | 3.30 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
f | 1 | NM | PARZYSZEK Fryderyk | SKLA Sopot | 1999 | U18 | PM | -- | B.D. # | |||||||||||
f | 1 | NM | LISIAK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1990 | Sen | KP | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | NAWOCKI Piotr | KS AZS AWF Wrocław | 1970 | Masters | DS | -- | B.D. | Z/1232/13 | 2 | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.38 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | III | GĘBSKI Mariusz | Z/0285/15 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 6.08 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.07 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 6.00 | ROZIŃSKI Maciej | MKS Sambor Tczew | 1999 | U18 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 5.97 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U18 | PD | IV | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 5.88 | SPIECK Robert | MMKS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 5.82 | DALECKI Kordian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 5.55 | CYL Norbert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2000 | U18 | KP | -- | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
9 | f | 1 | 4.67 | KAŹMIERCZAK Damian | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
f | 2 | 5.31 | SZNAJDER Krystian | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||||
1 | f | 2 | 6.08 | JOACHIMIAK Juliusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2001 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||
1 | f | 2 | 7.01 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | II | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 2 | 5.88 | PLĂCINTĂ Wiktor | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2001 | U16 | PM | V | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 2 | 6.03 | BACZEWSKI Julian | UKS SMS Warszawa | 1998 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/0153/14 | 2017 | 2 | |||||||
3 | f | 2 | 5.60 | MICHALSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | V | B.D. # | LDK! | |||||||||
3 | f | 2 | 5.99 | PLONA Mateusz | UKS Atos Woźnice | 1998 | U20 | WN | IV | |||||||||||
4 | f | 2 | 5.42 | LANGHOLTZ Damian | PTT Delta Płock | 2002 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | ||||||||||
4 | f | 2 | 5.98 | BUSZMAN Mateusz | KL Iskra Białogard | 1994 | U23 | ZP | -- | |||||||||||
5 | f | 2 | 5.42 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U16 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | |||||||
5 | f | 2 | 5.92 | LIPIŃSKI Bartosz | MMKS Gdańsk | 1998 | U20 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 2 | 5.01 | LEWALSKI Filip | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | f | 2 | 5.56 | NOWAK Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1998 | U20 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 2 | 4.94 | LANGE Jakub | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
7 | f | 2 | 5.39 | KALUŻNY Paweł | UKS SMS Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/1558/14 | 2015 | 4 | |||||||
8 | f | 2 | 4.86 | DZIKIEWICZ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U16 | DS | -- | B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # | , Z/0992/16 | , 2023 | LDK! | |||||||
9 | f | 2 | 4.38 | KLEJMENT Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.93 | OBŁĄKOWSKI Przemysław | KS Zawkrze Mława | 1999 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.23 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U18 | PD | III | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 13.08 | KRAWCZYK Rafał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U18 | WN | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 13.00 | SZYMAŃSKI Miłosz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp | 1998 | U20 | LB | IV | SASKA Tomasz | Z/1154/14 | 2016 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 12.65 | BOLT Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 12.57 | BREŃSKI Dominik | KS Zawkrze Mława | 2000 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 12.40 | NOWAK Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1998 | U20 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 11.35 | TYCNER Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | -- | |||||||||||
Kula (3) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.15 | NOWACKI Czesław | PZWLA Toruń | 1943 | Masters | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | f | 1 | 13.56 | KRANKOWSKI Wacław | KLAM Toruń # | 1951 | Masters | KP | -- | B.D. | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.51 | JÓŹWIAK Szymon | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U18 | WN | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 14.86 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk | 1999 | U18 | PM | III | GRECKA Ewa | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 14.48 | WYRZYKOWSKI Jakub | UKS Skompensis Skępe # | 2000 | U18 | KP | III | WYRZYKOWSKI Rafał # | Z/1820/15 | 2018 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 13.92 | ŁYSK Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.73 | SARNOWSKI Adrian | UKS Cyprianka | 2000 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5651/15 | 2019 | 2 | |||||||
6 | f | 1 | 13.54 | KOWALSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 1999 | U18 | MZ | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 13.29 | KORZEC Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U18 | KP | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 13.07 | GOSTKOWSKI Oskar | RKS Rumia # | 2000 | U18 | PM | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 12.33 | SNOPEK Marcin | KL Gdynia | 1999 | U18 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 12.31 | CYBA Piotr | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U18 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 12.06 | KOBIELLA Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 11.99 | MERTKA Jonasz | UKS Cyprianka | 1999 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward B.D. | Z/4340/15 | 2023 | ||||||||
13 | f | 1 | 11.76 | PEPLIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
14 | f | 1 | 11.20 | TOMCZUK Adrian | LUKS Start Nakło | 2000 | U18 | KP | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 9.81 | PUSZCZYŃSKI Łukasz | UKS Cyprianka | 2000 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward # | Z/2272/16 | 2016 | BEZ | |||||||
16 | f | 1 | 8.63 | CZARNECKI Konrad | MMKS Gdańsk | 2001 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 2 | 12.98 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U16 | PM | IV | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 9.84 | CZEKALSKI Krystian | UKS Sprinter Słodków | 2001 | U16 | WP | -- | # | LDK! | |||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.77 | MARCHLEWSKI Szymon | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U20 | KP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 17.57 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1997 | U20 | KP | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 16.37 | KOSZAŁKA Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | I | |||||||||||
4 | f | 1 | 15.65 | ŁABĘCKI Adam | UKS Cyprianka | 1997 | U20 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward | Z/1563/13 | 2021 | 1 | |||||||
5 | f | 1 | 15.27 | JANICKI Krzysztof | KL Gdynia | 1997 | U20 | PM | II | |||||||||||
6 | f | 1 | 14.85 | HORBOWICZ Rafał | KS Warszawianka W-wa | 1998 | U20 | MZ | II | RZEPKA Marek B.D. B.D. | Z/1605/14 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 14.57 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U20 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
8 | f | 1 | 13.68 | GONTARSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek | 1997 | U20 | KP | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 13.67 | RIGGA Jakub | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | III | |||||||||||
10 | f | 1 | 13.37 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U20 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
11 | f | 1 | 13.14 | MAKURAT Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U20 | PM | III | KOWNATKE Rafał B.D. | Z/1247/14 | 2023 | ||||||||
12 | f | 1 | 12.97 | BOROWICKI Kordian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U20 | PM | IV | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 12.20 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U20 | PM | IV | |||||||||||
14 | f | 1 | 12.12 | BACZEWSKI Julian | UKS SMS Warszawa | 1998 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/0153/14 | 2017 | 2 | |||||||
15 | f | 1 | 11.72 | PEPLIŃSKI Adrian | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U20 | KP | IV | |||||||||||
16 | f | 1 | 11.24 | STANIUCHA Adrian | LUKS Start Nakło | 1998 | U20 | KP | IV | |||||||||||
17 | f | 1 | 10.61 | KALUŻNY Paweł | UKS SMS Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/1558/14 | 2015 | 4 | |||||||
18 | f | 1 | 8.68 | SONNENBERG Mateusz | LUKS Start Nakło | 1998 | U20 | KP | -- | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 20.46 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U20 | WN | MM | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 19.80 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Sen | PM | MM | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 18.13 | KRZYŻAN Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1994 | U23 | KP | M | B.D. | M | |||||||||
4 | f | 1 | 18.02 | ŁUKSZO Sebastian | AZS UMCS Lublin # | 1994 | U23 | LU | M | B.D. # | M | |||||||||
5 | f | 1 | 17.55 | DARGA Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1989 | Sen | PM | I | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3458/11 | 2021 | 1 | |||||||
6 | f | 1 | 17.47 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno | 1994 | U23 | WN | I | B.D. | M | |||||||||
7 | f | 1 | 17.07 | KURACH Dominik | OKS Start Otwock | 1993 | Sen | MZ | I | B.D. | M | |||||||||
8 | f | 1 | 15.17 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | Sen | PM | I | JASKUŁKA Teresa | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.2807590961456 sekund |