Opole 24.06.2018 Otwarte mistrzostwa województwa opolskiego U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 [DMP] [DMP U20] |
|||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.46 | STASIAK Oliwia | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2002 | U18 | OP | +1.2 | IV | LDK! | GIM | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.56 | KOPREK Anna | UKS Komar Strzelce Opolskie | 2002 | U18 | OP | +1.2 | IV | # | |||||||||
3 | 8 | s | 1 | 15.34 | KOZIEŁ Amelia | LUKS Podium Kup | 2003 | U16 | OP | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 13.80 | ŻYGADŁO Aleksandra | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | +1.6 | IV | SKRZYDLEWSKI Marek B.D. | Z/2917/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 2 | 13.92 | JASZCZAK Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +1.6 | V | JASIŃSKI Cyprian # | Z/2201/17 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 2 | 14.16 | SOSNOWSKA Ida | LKS Orkan Ostrzeszów | 2005 | U14 | WP | +1.6 | V | LDK! | |||||||||
4 | 6 | s | 2 | 14.93 | PAŁOSZ Klaudia | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2001 | U18 | OP | +1.6 | -- | SKRZYDLEWSKI Marek | LDK! | ||||||||
5 | 7 | s | 2 | 15.05 | WIKTOREK Zofia | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | +1.6 | -- | LDK! | GIM | ||||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 27.04 | SOBEK Magdalena | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1994 | Sen | OP | +2.2 | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 27.14 | KLAMA Laura | LUKS Podium Kup | 2002 | U18 | OP | +2.2 | III | LDK! | ZKN GIM | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 27.27 | KRONBURG Klaudia | SKLA Sopot # | 2002 | U18 | PM | +2.2 | III | B.D. MODELSKI Michał # | , Z/4649/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 4 | s | 1 | 28.68 | JASZCZAK Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +2.2 | V | JASIŃSKI Cyprian # | Z/2201/17 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 6 | s | 1 | 28.97 | KOPREK Anna | UKS Komar Strzelce Opolskie | 2002 | U18 | OP | +2.2 | -- | # | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 28.91 | ŻYGADŁO Aleksandra | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | +3.7 | V | SKRZYDLEWSKI Marek B.D. | Z/2917/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 2 | 29.08 | STASIAK Oliwia | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2002 | U18 | OP | +3.7 | -- | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 8 | s | 2 | 29.91 | WILCZYŃSKA Magdalena | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +3.7 | V | MUSIAŁ Mirosław # | 4 | LDK! | |||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 64.02 | CHOWANEK Oliwia | LUKS Namysłów | 2003 | U16 | OP | IV | WOLAK Bożena # | 3 | LDK! | ||||||||
s | 1 | DNF | RANECKA Daria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U23 | OP | -- | |||||||||||||
s | 1 | DNF | KLAMA Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -- | DZIUBA Jacek # | Z/2739/18 | 2024 | LDK! | |||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:38.80 | KRAWCZYK Katarzyna | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:41.10 | BUCZNA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:49.57 | MIKOŚ Gabriela | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
80 pł K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.30 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | -0.6 | II | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | GIM | |||||
2 | 2 | s | 1 | 13.34 | MANDELA Emilia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | -0.6 | IV | MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # | , Z/1270/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 13.92 | PIĄTEK Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | -0.6 | V | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3000/18 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 14.69 | URBAŃCZYK Nicola | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | -0.6 | V | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 15.01 | ZALEWSKA Natalia | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2005 | U14 | OP | -0.6 | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 15.73 | WIKTOREK Zofia | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | -0.6 | -- | LDK! | GIM | ||||||||
100 m pł J MŁ K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.07 | KRONBURG Klaudia | SKLA Sopot # | 2002 | U18 | PM | +0.9 | II | B.D. MODELSKI Michał # | , Z/4649/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 15.13 | KLAMA Laura | LUKS Podium Kup | 2002 | U18 | OP | +0.9 | II | LDK! | ZKN GIM | ||||||||
200 m pł K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 30.93 | RAK Alicja | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | +2.0 | II | SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr # | , Z/2888/15 | , 2023 | LDK! | GIM | |||||
2 | 2 | s | 1 | 31.61 | GUDEK Aleksandra | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | +2.0 | III | JASIŃSKI Cyprian | 3 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 32.42 | GAJEWSKA Justyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U16 | OP | +2.0 | III | # | LDK! | GIM | |||||||
1 | 4 | s | 2 | 36.11 | RACZKOWSKA Natalia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | +0.9 | -- | MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof # | , Z/4803/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 36.36 | DZIAŁOWSKA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +0.9 | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 6 | s | 2 | 38.43 | ZALEWSKA Natalia | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2005 | U14 | OP | +0.9 | -- | # | LDK! | ||||||||
400 m pł K K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 59.68 | WESOŁOWSKA Mirela | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1989 | Sen | OP | I | |||||||||||
2 | 3 | s | 1 | 64.79 | STOKŁOSA Nicola | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U23 | OP | II | OLCZYK Hubert B.D. # | Z/2011/16 | 2024 | ||||||||
s | 1 | DNF | STAWIŃSKA Agata | MULKS Juvenia Głuchołazy | 1991 | Sen | OP | -- | |||||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 67.45 | NIEPALA Natalia | LUKS Podium Kup | 2001 | U18 | OP | III | LDK! | ||||||||||
2 | 5 | s | 2 | 67.99 | PANCYLEJKO Ewelina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | III | B.D. # | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 6 | s | 2 | 68.94 | GRUBIAK Julia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2002 | U18 | OP | III | |||||||||||
4 | 7 | s | 2 | 79.48 | MRÓZ Aleksandra | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2002 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.75 | WAL Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | Sen | OP | I | RÓG Maciej # | Z/3660/11 | 2024 | M | ||||||||
2 | f | 1 | 1.30 | SAK Hanna | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | -- | ||||||||||||
3 | f | 1 | 1.30 | GROCHALSKA Ewa | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/0747/16 | 2024 | LDK! | GIM | |||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
f | 1 | 4.32 | KROK Agnieszka | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +0.9 | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # | , Z/4783/17 | , 2024 | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 5.28 | ROLSKA Barbara | WKS Śląsk Wrocław | 2001 | U18 | DS | +1.3 | III | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.66 | PABJANEK Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 | U16 | OP | +1.3 | V | # | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 4.62 | ŁAZAJ Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | -1.8 | -- | B.D. | GIM | |||||||||
4 | f | 1 | 4.34 | KROK Agnieszka | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | +2.4 | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # | , Z/4783/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 4.30 | SOSNOWSKA Ida | LKS Orkan Ostrzeszów | 2005 | U14 | WP | +1.8 | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.26 | MANDELA Emilia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | +2.1 | -- | MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # | , Z/1270/16 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 4.24 | PIĄTEK Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | +1.8 | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3000/18 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 3.92 | KROK Paulina | UKS-MOS Opole | 2006 | U14 | OP | +1.8 | -- | JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof # | , Z/4686/18 | , 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.70 | ŁAZAJ Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | -1.2 | -- | B.D. | GIM | |||||||||
f | 1 | NM | SOSNOWSKA Ida | LKS Orkan Ostrzeszów | 2005 | U14 | WP | 0.0 | -- | LDK! | |||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.58 | BADEJA Emilia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U20 | OP | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | KURYS Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2001 | U18 | OP | -- | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.27 | JANUS Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U16 | WP | IV | GIM | |||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.73 | SOBIK Klaudia | RMKS Rybnik | 2001 | U18 | SL | III | ||||||||||||
2 | f | 1 | 26.38 | LENSKA Patrycja | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
3 | f | 1 | 23.50 | RADLAK Martyna | LUKS Podium Kup | 2001 | U18 | OP | -- | ||||||||||||
4 | f | 1 | 22.70 | NOWAK Natalia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | -- | GIM | |||||||||||
Młot (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.94 | SZELWACH Karolina | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2001 | U18 | OP | III | ŻABIŃSKI Mariusz | Z/4493/15 | 2020 | 3 | ||||||||
2 | f | 1 | 30.52 | RANECKA Kamila | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | # | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
3 | f | 1 | 29.04 | SOBIK Klaudia | RMKS Rybnik | 2001 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
4 | f | 1 | 23.10 | WOŹNIAK Agata | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2001 | U18 | OP | -- | LDK! | |||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 43.19 | BEDNAREK Aleksandra | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U18 | SL | II | # | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 33.92 | RANECKA Kamila | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | IV | # | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
3 | f | 1 | 28.77 | JANUS Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U16 | WP | V | GIM | |||||||||||
4 | f | 1 | 28.76 | KLAMA Laura | LUKS Podium Kup | 2002 | U18 | OP | -- | LDK! | ZKN GIM | ||||||||||
5 | f | 1 | 26.86 | NOWAK Natalia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | -- | GIM | |||||||||||
6 | f | 1 | 26.43 | BAZYLI Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | B.D. | |||||||||||
7 | f | 1 | 25.55 | TOMASZEWSKA Aurelia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2001 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
8 | f | 1 | 24.48 | KRONBURG Klaudia | SKLA Sopot # | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. MODELSKI Michał # | , Z/4649/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | |||||||
9 | f | 1 | 18.09 | PIĄTEK Karolina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U14 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/3000/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.68 | SIEWRUK Agata | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U23 | OP | III | B.D. | |||||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.76 | KRYŚ Kamil | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2003 | U16 | WP | +1.1 | IV | WALCZAK Michał | Z/4126/18 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.81 | SKOMSKI Bartosz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | +1.1 | IV | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 12.27 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | +1.1 | V | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 13.08 | KOSUCIŃSKI Sławomir | KL Ziemia Kłodzka # | 1981 | Masters | DS | +1.1 | -- | B.D. | Z/0626/16 | 2024 | |||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.56 | BILIŃSKI Robin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2001 | U18 | OP | +3.6 | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/0971/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 23.99 | KRYŚ Kamil | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2003 | U16 | WP | +3.6 | IV | WALCZAK Michał | Z/4126/18 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 24.15 | AUGUSTYNIAK Janusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U16 | OP | +3.6 | IV | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 24.26 | ŚCIRA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | +3.6 | IV | LACH Magdalena # | Z/1351/17 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN GIM | ||||
5 | 5 | s | 1 | 24.30 | CZERNIEC Dominik | UKS Komar Strzelce Opolskie | 2000 | U20 | OP | +3.6 | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 24.74 | POLAK Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U20 | OP | +3.6 | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 26.21 | KOSUCIŃSKI Sławomir | KL Ziemia Kłodzka # | 1981 | Masters | DS | +3.6 | -- | B.D. | Z/0626/16 | 2024 | |||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 51.48 | BILIŃSKI Robin | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2001 | U18 | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/0971/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.19 | BRZOSKA Damian | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1993 | Sen | OP | III | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 52.55 | SADOWSKI Jarosław | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2001 | U18 | OP | III | |||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 53.08 | FIGURA Gracjan | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz | , Z/1218/17 | , 2020 | 2 | LDK! | GIM | |||||
5 | 5 | s | 1 | 54.59 | TOMALAK Piotr | LKS Orkan Ostrzeszów | 2001 | U18 | WP | IV | |||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 56.03 | KWAŚNIAK Jakub | UKS Komar Strzelce Opolskie | 1999 | U20 | OP | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 17.04 | SKOMSKI Bartosz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2003 | U16 | OP | +1.2 | IV | SACZKO Andrzej | 3 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 17.88 | KAŁWAK Marcin | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | +1.2 | V | SACZKO Andrzej # | Z/0937/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
200 m pł M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 28.60 | KOŁCZ Wiktor | LUKS Namysłów | 2003 | U16 | OP | +1.6 | IV | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 30.42 | OLSZEWSKI Maksymilian | LUKS Podium Kup | 2003 | U16 | OP | +1.6 | V | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek | 3 | LDK! | GIM | ||||||
400 m pł M | |||||||||||||||||||||
s | 1 | DNF | ŚCIRA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | LACH Magdalena # | Z/1351/17 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
s | 1 | DNF | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U23 | OP | -- | |||||||||||||
s | 1 | DNF | STOKŁOSA Aleks | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | OLCZYK Hubert B.D. # | Z/0665/16 | 2024 | LDK! | |||||||||
2000 m prz M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:41.10 | NALEPA Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U18 | OP | IV | # | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:50.12 | FURMAŃSKI Bartłomiej | LUKS Namysłów | 2002 | U18 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 7:25.82 | SZYMCZYK Kacper | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | -- | GRENDA Jan | Z/3457/23 | 2023 | ||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.80 | FIAŁA Igor | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | IV | B.D. # | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.80 | OLSZEWSKI Maksymilian | LUKS Podium Kup | 2003 | U16 | OP | IV | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek | 3 | LDK! | GIM | ||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | GRYGIEL Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.70 | SZYMCZYK Kacper | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | -- | GRENDA Jan | Z/3457/23 | 2023 | |||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.06 | MIKUŚKIEWICZ Julian | LUKS Namysłów | 2001 | U18 | OP | +3.5 | IV | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.78 | CZUCZWARA Remigiusz | LUKS Namysłów | 2002 | U18 | OP | +0.2 | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 5.26 | GLIED Emanuel | LUKS Podium Kup | 2002 | U18 | OP | +1.3 | -- | DZIUBA Jacek | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.92 | KOMAR Patryk | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1991 | Sen | OP | +0.2 | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.84 | MIKUŚKIEWICZ Julian | LUKS Namysłów | 2001 | U18 | OP | +0.7 | III | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.03 | CZUCZWARA Remigiusz | LUKS Namysłów | 2002 | U18 | OP | +0.2 | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 11.95 | ŚCIRA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2002 | U18 | OP | +2.0 | -- | LACH Magdalena # | Z/1351/17 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN GIM | |||||
5 | f | 1 | 11.80 | SŁABOSZ Dominik | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U18 | OP | +1.4 | -- | ZIEMBA Krzysztof | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.83 | MATERA Kacper | LUKS Podium Kup | 2002 | U18 | OP | III | LDK! | ZKN GIM | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.17 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 2004 | U16 | OP | V | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2023 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 9.50 | SZENFELD Patryk | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.48 | SOPA Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -- | JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # | , Z/2914/18 | , 2023 | LDK! | ||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 17.34 | GAŁĄZKA Mariusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1988 | Sen | OP | I | ||||||||||||
Dysk (1) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.20 | PLESNER Mateusz | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U16 | WP | IV | # | |||||||||||
2 | f | 1 | 37.35 | MAZUR Tobiasz | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 2004 | U16 | OP | IV | DOMIN Adam # | Z/0936/18 | 2023 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 29.99 | SOPA Mateusz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -- | JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam # | , Z/2914/18 | , 2023 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 29.56 | CISZEWSKI-TORZ Jan | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||||
5 | f | 1 | 28.82 | SZENFELD Patryk | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | |||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.98 | MATERA Kacper | LUKS Podium Kup | 2002 | U18 | OP | III | LDK! | ZKN GIM | ||||||||||
Dysk (1.75) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.61 | WYSZYŃSKI Radosław | UKS Komar Strzelce Opolskie | 2000 | U20 | OP | IV | ||||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.67 | GIBASZEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U23 | PM | I | PIĄTEK Mirosław # | Z/0821/13 | 2024 | ZKN | ||||||||
Młot (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.09 | ROGOŻYŃSKI Michael | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2002 | U18 | OP | IV | ŻABIŃSKI Mariusz OSIEWACZ Stefan # | , Z/1961/16 | , 2022 | 3 | LDK! | GIM | ||||||
2 | f | 1 | 42.83 | DYL Sebastian | LUKS MGOKSiR Korfantów | 2003 | U16 | OP | IV | ROSIŃSKI Stanisław ŻABIŃSKI Mariusz # | , Z/1217/17 | , 2021 | 4 | LDK! | GIM | ||||||
Młot (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.65 | GRUDZIEŃ Adam | TS AKS Chorzów | 1987 | Sen | SL | II | GRZESIK Zygmunt | Z/3204/11 | 2023 | 1 | ||||||||
Oszczep (600) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.09 | PLESNER Mateusz | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U16 | WP | -- | # | |||||||||||
2 | f | 1 | 19.80 | CISZEWSKI-TORZ Jan | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 72.62 | MUCHA Marek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2001 | U18 | OP | I | ZIEMBA Krzysztof | Z/5898/15 | 2024 | 1 | LDK! | KN | ||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.8125700950623 sekund |