Poznań 01.09.2018 Mityng okręgowy + II rzut klubowej ligi U16 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 7 | s | 1 | 13.22 | KĘDZIA Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U18 | WP | +1.3 | IV | ZKN | ||||||||
2 | 12 | s | 1 | 13.71 | MOSIEK Joanna | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U18 | WP | +1.3 | IV | ŚWITAŁA Aldona B.D. | Z/2140/16 | 2024 | ZKN | |||||
3 | 13 | s | 1 | 13.79 | SZUKAŁA Aleksandra | PLKS Gwda Piła | 2002 | U18 | WP | +1.3 | IV | |||||||||
4 | 15 | s | 1 | 13.90 | KARPIK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U18 | WP | +1.3 | -- | |||||||||
5 | 16 | s | 1 | 14.05 | BALCEREK Agnieszka | OŚ AZS Poznań | 2002 | U18 | WP | +1.3 | -- | |||||||||
6 | 18 | s | 1 | 14.31 | WINCIOR Zuzanna | OŚ AZS Poznań | 2002 | U18 | WP | +1.3 | -- | |||||||||
7 | 19 | s | 1 | 14.45 | KLIMASZYK Anastazja | OŚ AZS Poznań | 2002 | U18 | WP | +1.3 | -- | |||||||||
8 | 21 | s | 1 | 15.48 | KRZESIŃSKA Zuzanna | UKS 12 Kalisz | 2005 | U14 | WP | +1.3 | -- | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 2 | 13.04 | SZCZEPANIAK Zuzanna | LKS OSiR Pleszew | 2002 | U18 | WP | +2.1 | III | # | ||||||||
2 | 10 | s | 2 | 13.62 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | +2.1 | IV | ZKN | ||||||||
3 | 11 | s | 2 | 13.64 | BARTKOWIAK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U18 | WP | +2.1 | IV | CZERNIAK Przemysław B.D. # | Z/3053/16 | 2024 | ||||||
4 | 14 | s | 2 | 13.80 | PYRKOWSKA Agata | LKS Maraton Turek # | 2002 | U18 | WP | +2.1 | IV | ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # | Z/2622/17 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 17 | s | 2 | 14.18 | MAŁECKA Julia | MKS Baszta Szamotuły | 2002 | U18 | WP | +2.1 | -- | |||||||||
6 | 20 | s | 2 | 14.69 | WOJTYRA Viktoria | UKS Sprinter Słodków | 2002 | U18 | WP | +2.1 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 3 | 12.74 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | +1.6 | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | KN | |||||
2 | 2 | s | 3 | 12.85 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U20 | WP | +1.6 | III | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ZKN | |||||
3 | 3 | s | 3 | 12.91 | KLIMACKA Weronika | OŚ AZS Poznań | 1996 | U23 | WP | +1.6 | III | JAGACIAK Jarosław B.D. # | Z/0938/12 | 2024 | 2 | |||||
4 | 5 | s | 3 | 13.05 | SKOWROŃSKA Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2002 | U18 | WP | +1.6 | III | |||||||||
5 | 6 | s | 3 | 13.08 | KORNECKA Aleksandra | SL Olimpia Poznań # | 1990 | Sen | WP | +1.6 | III | |||||||||
6 | 8 | s | 3 | 13.27 | URBANIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | +1.6 | IV | CHMIELARZ Lucyna | 3 | LDK! | ||||||
7 | 9 | s | 3 | 13.30 | POKRZYWNIAK Adrianna | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U20 | WP | +1.6 | IV | |||||||||
1 | 6 | s | 4 | 13.69 | KLAR Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U14 | WP | +0.6 | IV | LDK! | ||||||||
2 | 17 | s | 4 | 14.17 | UŁASIK Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +0.6 | V | # | LDK! | |||||||
3 | 24 | s | 4 | 14.26 | SKRZYPCZAK Zuzanna | MUKS Szok Bojanowo | 2006 | U14 | WP | +0.6 | V | LDK! | ||||||||
4 | 35 | s | 4 | 14.53 | MRÓZ Sandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | +0.6 | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/3139/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
5 | 49 | s | 4 | 15.01 | BOGUSŁAWSKA Kornelia | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | +0.6 | -- | OLSZEWSKI Ryszard | BEZ | |||||||
6 | 51 | s | 4 | 15.09 | SZADY Nadia | UKS Achilles Leszno | 2006 | U14 | WP | +0.6 | -- | |||||||||
7 | 52 | s | 4 | 15.16 | PIOTROWSKA Klaudia | MUKS Szok Bojanowo | 2008 | U12 | WP | +0.6 | -- | RATAJCZAK Maciej # | Z/5131/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
8 | 54 | s | 4 | 15.28 | DRABIŃSKA Julia | UKS Skoczek Władysławów | 2005 | U14 | WP | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 28 | s | 5 | 14.39 | MIZERNA Julia | MKS Jedynka Jarocin | 2004 | U16 | WP | +2.8 | V | GOŚCINIAK Mateusz KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena | , Z/4133/18, Z/4133/18 | , 2018, | BEZ | LDK! | ||||
2 | 58 | s | 5 | 15.47 | FIEBIG Katarzyna | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | +2.8 | -- | |||||||||
3 | 57 | s | 5 | 15.47 | BURDZIAK Zuzanna | OŚ AZS Poznań | 2005 | U14 | WP | +2.8 | -- | |||||||||
4 | 60 | s | 5 | 15.53 | KUBAT Gabriela | UKS 12 Kalisz | 2003 | U16 | WP | +2.8 | -- | |||||||||
5 | 62 | s | 5 | 15.77 | SZÓSTEK Zuzanna | UKS Przełaj Żerków # | 2007 | U12 | WP | +2.8 | -- | |||||||||
6 | 63 | s | 5 | 15.81 | LOSY Zofia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | U12 | WP | +2.8 | -- | WALCZAK Michał # | Z/1062/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
1 | 33 | s | 6 | 14.51 | BELTER Weronika | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | +2.5 | -- | |||||||||
2 | 34 | s | 6 | 14.52 | GROMADZIŃSKA Martyna | MKS Baszta Szamotuły # | 2005 | U14 | WP | +2.5 | -- | |||||||||
3 | 56 | s | 6 | 15.39 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | U12 | WP | +2.5 | -- | RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej | Z/0038/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
4 | 59 | s | 6 | 15.48 | LITWICKA Wiktoria | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +2.5 | -- | |||||||||
5 | 61 | s | 6 | 15.75 | URBANIAK Oliwia | UKS 20 Poznań # | 2008 | U12 | WP | +2.5 | -- | KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # | , Z/4320/18 | , 2024 | LDK! | |||||
6 | 64 | s | 6 | 16.08 | DOLEŻKO Julia | UKS Skoczek Władysławów # | 2005 | U14 | WP | +2.5 | -- | |||||||||
7 | 65 | s | 6 | 16.17 | SARBINOWSKA Zuzanna | MUKS Szok Bojanowo # | 2003 | U16 | WP | +2.5 | -- | |||||||||
1 | 30 | s | 7 | 14.44 | SPŁAWSKA Oliwia | UKS Achilles Leszno | 2007 | U12 | WP | +2.1 | V | # | LDK! | |||||||
2 | 39 | s | 7 | 14.60 | DĄBROWSKA Roksana | MUKS Szok Bojanowo | 2003 | U16 | WP | +2.1 | -- | |||||||||
3 | 40 | s | 7 | 14.61 | FRICZ Adrianna | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | +2.1 | -- | |||||||||
4 | 41 | s | 7 | 14.65 | ŚLEDZIŃSKA Martyna | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | +2.1 | -- | BIERŁA Dawid # | Z/2816/18 | 2023 | BEZ | |||||
5 | 44 | s | 7 | 14.71 | JAŁOSZYŃSKA Magdalena | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | +2.1 | -- | REJEWSKI Robert B.D. | Z/2811/18 | 2023 | ||||||
6 | 55 | s | 7 | 15.28 | KRÓTKIEWICZ Aleksandra | UKS 12 Kalisz | 2003 | U16 | WP | +2.1 | -- | # | ||||||||
7 | 66 | s | 7 | 16.38 | KOLASIŃSKA Alicja | KS Gwardia Piła | 2005 | U14 | WP | +2.1 | -- | |||||||||
1 | 21 | s | 8 | 14.24 | KANICKA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | U12 | WP | +2.3 | V | WALCZAK Michał # | Z/1060/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
2 | 25 | s | 8 | 14.27 | BOGUSZ Julia | UKS 12 Kalisz | 2004 | U16 | WP | +2.3 | V | LDK! | ||||||||
3 | 32 | s | 8 | 14.51 | MAZUREK Aleksandra | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | +2.3 | -- | |||||||||
4 | 37 | s | 8 | 14.57 | KASPRZAK Samanta | PLKS Gwda Piła | 2004 | U16 | WP | +2.3 | -- | |||||||||
5 | 38 | s | 8 | 14.59 | KASPRZAK Rozalia | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U14 | WP | +2.3 | -- | |||||||||
6 | 43 | s | 8 | 14.68 | ANDRZEJCZAK Oliwia | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | +2.3 | -- | KOŚCIELNIAK Marzena | Z/3508/18 | 2019 | BEZ | |||||
7 | 48 | s | 8 | 14.89 | MARLIKOWSKA Wiktoria | MUKS Kadet Rawicz | 2005 | U14 | WP | +2.3 | -- | |||||||||
8 | 50 | s | 8 | 15.05 | ŁĄCZNIAK Kinga | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U14 | WP | +2.3 | -- | |||||||||
1 | 9 | s | 9 | 13.79 | DOROBA Zuzanna | AZS-AWF Gorzów # | 2006 | U14 | LB | +0.3 | IV | PAPUGA Sebastian | Z/14843/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 19 | s | 9 | 14.17 | GABRYEL Wiktoria | UKS Achilles Leszno | 2005 | U14 | WP | +0.3 | V | |||||||||
3 | 20 | s | 9 | 14.18 | PAŁUKA Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | +0.3 | V | SZOSTAK Janusz | Z/2836/18 | 2022 | 5 | |||||
4 | 27 | s | 9 | 14.34 | TRAN Dominika | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | +0.3 | V | |||||||||
5 | 31 | s | 9 | 14.47 | MARKIEWICZ Jagoda | UKS Achilles Leszno | 2004 | U16 | WP | +0.3 | V | GÓRSKA Hanna | 5 | LDK! | ||||||
6 | 45 | s | 9 | 14.72 | PIOSIK Natalia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2005 | U14 | WP | +0.3 | -- | FEIFER Bartosz # | LDK! | |||||||
7 | 47 | s | 9 | 14.88 | PRZYBYŁA Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2005 | U14 | WP | +0.3 | -- | |||||||||
1 | 8 | s | 10 | 13.73 | GRONOWSKA Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -0.6 | IV | KASPRZYK Marek # | 4 | LDK! | ||||||
2 | 10 | s | 10 | 13.83 | GRAMZA Oliwia | OŚ AZS Poznań | 2004 | U16 | WP | -0.6 | V | LDK! | ||||||||
3 | 13 | s | 10 | 13.93 | KLIMCZAK Karolina | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | -0.6 | V | |||||||||
4 | 22 | s | 10 | 14.26 | ZIELIŃSKA Antonina | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U16 | WP | -0.6 | V | B.D. | LDK! | |||||||
5 | 26 | s | 10 | 14.32 | IWAN Weronika | OŚ AZS Poznań | 2005 | U14 | WP | -0.6 | V | |||||||||
6 | 29 | s | 10 | 14.39 | KLUPŚ Marta | PLKS Gwda Piła | 2004 | U16 | WP | -0.6 | V | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/2935/18 | 2022 | 5 | LDK! | ||||
7 | 36 | s | 10 | 14.54 | PRZYBYŁ Małgorzata | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -0.6 | -- | JAGACIAK Jarosław # | Z/1793/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||
8 | 46 | s | 10 | 14.84 | STEFANIAK Daria | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -0.6 | -- | |||||||||
1 | 11 | s | 11 | 13.86 | SŁOWIŃSKA Wiktoria | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | -1.4 | V | |||||||||
2 | 14 | s | 11 | 14.02 | WAŁĘSA Katarzyna | MKL Jarocin # | 2006 | U14 | WP | -1.4 | V | KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz # | , Z/3507/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ||||
3 | 15 | s | 11 | 14.08 | SZWANKE Anna | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | -1.4 | V | |||||||||
4 | 18 | s | 11 | 14.17 | KŁODAWSKA Nikola | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -1.4 | V | LDK! | ||||||||
5 | 23 | s | 11 | 14.26 | KRAMSKA Monika | LUKS Orkan Września | 2003 | U16 | WP | -1.4 | V | KACZOR Adam PAWLAK Przemysław | Z/0409/17 | 2019 | 4 | LDK! | ||||
6 | 42 | s | 11 | 14.66 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -1.4 | -- | |||||||||
7 | 53 | s | 11 | 15.24 | GŁĄB Magdalena | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | -1.4 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 12 | 13.24 | DZIAMSKA Julia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | -1.1 | IV | OSIK Tadeusz B.D. | Z/0868/15 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 12 | 13.45 | CZAJKA Olga | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | -1.1 | IV | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # | Z/4198/18 | 2022 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 12 | 13.58 | OSTRYCHARCZYK Ines | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | -1.1 | IV | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 12 | 13.60 | STAŚKOWIAK Anna | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U16 | WP | -1.1 | IV | |||||||||
5 | 5 | s | 12 | 13.62 | KOSTKA Marianna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -1.1 | IV | GOŚCINIAK Marcin | 3 | LDK! | GIM | |||||
6 | 7 | s | 12 | 13.69 | ŁUCZAK Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2004 | U16 | WP | -1.1 | IV | KABZA Agata OLEJNICKA Dominika | 4 | LDK! | ||||||
7 | 12 | s | 12 | 13.91 | WĄGIEL Anna | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U16 | WP | -1.1 | V | LDK! | ||||||||
8 | 16 | s | 12 | 14.08 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | -1.1 | V | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | |||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 11 | s | 1 | 28.16 | KLIMCZAK Karolina | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | +1.7 | IV | |||||||||
2 | 15 | s | 1 | 29.33 | ŻOK Zofia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2001 | U18 | WP | +1.7 | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/2450/17 | 2021 | BEZ | |||||
3 | 16 | s | 1 | 30.01 | BALCEREK Agnieszka | OŚ AZS Poznań | 2002 | U18 | WP | +1.7 | -- | |||||||||
4 | 17 | s | 1 | 30.32 | WINCIOR Zuzanna | OŚ AZS Poznań | 2002 | U18 | WP | +1.7 | -- | |||||||||
5 | 18 | s | 1 | 30.74 | KLIMASZYK Anastazja | OŚ AZS Poznań | 2002 | U18 | WP | +1.7 | -- | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 27.09 | KLIMACKA Weronika | OŚ AZS Poznań | 1996 | U23 | WP | +1.8 | III | JAGACIAK Jarosław B.D. # | Z/0938/12 | 2024 | 2 | |||||
2 | 8 | s | 2 | 27.67 | URBANIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | +1.8 | IV | CHMIELARZ Lucyna | 3 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 2 | 27.93 | OSTRYCHARCZYK Ines | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | +1.8 | IV | LDK! | ||||||||
4 | 10 | s | 2 | 28.12 | ŁUCZAK Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2004 | U16 | WP | +1.8 | IV | KABZA Agata OLEJNICKA Dominika | 4 | LDK! | ||||||
5 | 12 | s | 2 | 28.52 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U18 | WP | +1.8 | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
6 | 13 | s | 2 | 28.79 | KOSTRZEWSKA Łucja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2001 | U18 | WP | +1.8 | -- | |||||||||
7 | 14 | s | 2 | 28.98 | TWARDOWSKA Patrycja | MUKS Kadet Rawicz | 1999 | U20 | WP | +1.8 | -- | ZKN | ||||||||
1 | 1 | s | 3 | 25.60 | PANEK Angelika | OŚ AZS Poznań | 1989 | Sen | WP | +1.4 | II | BIEDERMANN Roman | Z/1324/13 | 2024 | 2 | |||||
2 | 2 | s | 3 | 26.23 | LÄCHELE Susane | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | +1.4 | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon # | , Z/1473/15 | , 2023 | KN | |||||
3 | 3 | s | 3 | 26.61 | KORNECKA Aleksandra | SL Olimpia Poznań # | 1990 | Sen | WP | +1.4 | III | |||||||||
4 | 4 | s | 3 | 27.00 | SKOWROŃSKA Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2002 | U18 | WP | +1.4 | III | |||||||||
5 | 6 | s | 3 | 27.21 | SZCZEPANIAK Zuzanna | LKS OSiR Pleszew | 2002 | U18 | WP | +1.4 | III | # | ||||||||
6 | 7 | s | 3 | 27.31 | POKRZYWNIAK Adrianna | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U20 | WP | +1.4 | IV | |||||||||
7 | 19 | s | 3 | 30.86 | KARPIK Zuzanna | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U18 | WP | +1.4 | -- | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 41.88 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U16 | SL | II | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 42.40 | NAPIERAŁA Aleksandra | UKS Dąb Suchy Las | 2004 | U16 | WP | II | CECH Aleksandra | 2 | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 44.47 | GOŚCINIAK Marcelina | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | III | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # | , Z/0688/19 | , 2023 | 3 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 45.20 | BALICKA Kornelia | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U16 | WP | IV | B.D. B.D. B.D. KASPRZYK Marek | 3 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 45.21 | TWARDOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | IV | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek | Z/3760/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | ||||
6 | 7 | s | 1 | 45.49 | RUNKA Laura | KS Energetyk Poznań | 2004 | U16 | WP | IV | GRENDA Jan # | Z/0255/16 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
7 | 8 | s | 1 | 45.58 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | IV | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | ||||||
1 | 9 | s | 2 | 45.64 | LISKA Zuzanna | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | IV | ||||||||||
2 | 10 | s | 2 | 45.80 | ROSZAK Aleksandra | KS Gwardia Piła | 2004 | U16 | WP | IV | ||||||||||
3 | 11 | s | 2 | 46.02 | IDZIKOWSKA Julia | MKL Jarocin # | 2006 | U14 | WP | IV | GOŚCINIAK Mateusz # | Z/3510/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 13 | s | 2 | 46.54 | RZEPECKA Zuzanna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | V | GOŚCINIAK Marcin | LDK! | GIM | |||||||
5 | 15 | s | 2 | 47.08 | GRAMZA Oliwia | OŚ AZS Poznań | 2004 | U16 | WP | V | LDK! | |||||||||
6 | 19 | s | 2 | 47.84 | IWAN Weronika | OŚ AZS Poznań | 2005 | U14 | WP | V | ||||||||||
7 | 21 | s | 2 | 48.22 | SZWANKE Anna | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||
1 | 12 | s | 3 | 46.52 | KOGUT Maja | KS Energetyk Poznań | 2005 | U14 | WP | V | B.D. GRENDA Jan # | , Z/4238/18 | , 2024 | 5 | LDK! | |||||
2 | 16 | s | 3 | 47.28 | MORSZNER Zofia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | V | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 20 | s | 3 | 48.13 | NOWAK Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | V | ||||||||||
4 | 23 | s | 3 | 48.97 | KASPRZAK Rozalia | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
5 | 26 | s | 3 | 49.61 | MAZUREK Aleksandra | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 30 | s | 3 | 50.31 | URBAŃCZYK Karina | UKS Przełaj Żerków | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 14 | s | 4 | 46.73 | ZIARKIEWICZ Hanna | KS Energetyk Poznań | 2006 | U14 | WP | V | GRENDA Jan # | Z/4237/18 | 2021 | 5 | LDK! | |||||
2 | 28 | s | 4 | 49.78 | BELTER Weronika | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
3 | 29 | s | 4 | 50.06 | ŁĄCZNIAK Kinga | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
4 | 32 | s | 4 | 50.44 | PIOSIK Natalia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2005 | U14 | WP | -- | FEIFER Bartosz # | LDK! | ||||||||
5 | 36 | s | 4 | 52.97 | ŚLEDZIŃSKA Martyna | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid # | Z/2816/18 | 2023 | BEZ | ||||||
6 | 39 | s | 4 | 54.41 | WALCZAK Paulina | UKS Przełaj Żerków | 2007 | U12 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0747/18 | 2024 | BEZ | ||||||
1 | 6 | s | 5 | 45.33 | KRAWCZYK Wiktoria | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | IV | GOŚCINIAK Mateusz | Z/3509/18 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
2 | 17 | s | 5 | 47.58 | WAŁĘSA Katarzyna | MKL Jarocin # | 2006 | U14 | WP | V | KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz # | , Z/3507/18 | , 2024 | 4 | LDK! | |||||
3 | 22 | s | 5 | 48.83 | SOLOCH Nicola | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
4 | 25 | s | 5 | 49.44 | PIETRZKIEWICZ Amelia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U14 | WP | -- | SZOSTAK Janusz | Z/2834/18 | 2023 | BEZ | ||||||
5 | 33 | s | 5 | 50.92 | ZARAŚ Weronika | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
6 | 34 | s | 5 | 51.20 | BURDZIAK Zuzanna | OŚ AZS Poznań | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
7 | 37 | s | 5 | 53.03 | BRZOZOWSKA Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 18 | s | 6 | 47.64 | SKRZYPCZAK Zuzanna | MUKS Szok Bojanowo | 2006 | U14 | WP | V | LDK! | |||||||||
2 | 24 | s | 6 | 49.14 | NAWROCKA Oliwia | MKL Jarocin # | 2006 | U14 | WP | -- | KOŚCIELNIAK Marzena # | Z/5175/18 | 2020 | BEZ | ||||||
3 | 27 | s | 6 | 49.69 | WARAKOMSKA Iga | MUKS Kadet Rawicz | 2006 | U14 | WP | -- | ||||||||||
4 | 31 | s | 6 | 50.42 | PIOTROWSKA Klaudia | MUKS Szok Bojanowo | 2008 | U12 | WP | -- | RATAJCZAK Maciej # | Z/5131/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 35 | s | 6 | 52.76 | JARÓŻEK Emilia | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U12 | WP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 38 | s | 6 | 53.97 | ROSIEJKA Joanna | UKS Przełaj Żerków | 2007 | U12 | WP | -- | # | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 59.65 | BŁASZCZYK Nikola | LKS OSiR Pleszew | 2002 | U18 | WP | III | ||||||||||
2 | 7 | s | 1 | 67.35 | CHYBKA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. | , Z/3415/16 | , 2020 | BEZ | LDK! | GIM | ||||
3 | 8 | s | 1 | 69.70 | WEISS Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/5946/15 | 2019 | BEZ | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 57.80 | MALMON Oliwia | SRS Kondycja Piaseczno | 1998 | U23 | MZ | II | PARADOWSKI Wiesław B.D. | Z/5220/15 | 2020 | 1 | LDK! | ZKN | ||||
2 | 3 | s | 2 | 60.10 | HOROWSKA Nikola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | III | SASKA Tomasz B.D. # | Z/3097/15 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 4 | s | 2 | 61.81 | KOPEĆ Julia | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | III | OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. | Z/1153/18 | 2024 | |||||||
4 | 5 | s | 2 | 62.82 | KOPEĆ Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | IV | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/1152/18 | 2023 | |||||||
5 | 6 | s | 2 | 67.07 | CZERNIAK Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2000 | U20 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1230/15 | 2019 | 4 | ||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 14 | s | 1 | 1:53.96 | KUC Agnieszka | OKL Oborniki | 2003 | U16 | WP | -- | NOWICKI Sebastian # | Z/3862/18 | 2022 | BEZ | ||||||
2 | 17 | s | 1 | 1:54.60 | PERZ Marianna | UKS Dąb Suchy Las | 2004 | U16 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna # | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 20 | s | 1 | 1:55.81 | KOT Aldona | UKS Achilles Leszno | 2005 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 25 | s | 1 | 2:00.13 | KONURY Julia | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2005 | U14 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/5045/18 | 2024 | 5 | ||||||
6 | 26 | s | 1 | 2:11.87 | SZCZĘSNA Małgorzata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | U12 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 27 | s | 1 | 2:12.65 | JANKOWIAK Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U12 | WP | -- | ||||||||||
8 | 29 | s | 1 | 2:17.16 | MARCINKOWSKA Marta | OKL Oborniki | 2003 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
1 | 11 | s | 2 | 1:50.25 | BIAŁAS Nikola | MKL Jarocin # | 2003 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz # | Z/0625/17 | 2020 | |||||||
2 | 13 | s | 2 | 1:53.18 | SZCZODRZYŃSKA Agata | UKS Dąb Suchy Las | 2005 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 15 | s | 2 | 1:54.25 | TKACZ Paulina | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | GIM | ||||||||
4 | 16 | s | 2 | 1:54.25 | CINCIO Martyna | UKS Piątka Jarocin | 2004 | U16 | WP | -- | SZYMKOWIAK Marcin | Z/1641/18 | 2019 | BEZ | ||||||
5 | 18 | s | 2 | 1:54.62 | KURZAWA Marta | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz # | , Z/1775/18 | , 2020 | 5 | LDK! | |||||
6 | 21 | s | 2 | 1:57.01 | CHOMIK Anna | MKS Piast Głogów | 2006 | U14 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/4209/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
7 | 22 | s | 2 | 1:58.04 | WOJTASZEK Aleksandra | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U16 | WP | -- | LDK! | GIM | ||||||||
8 | 23 | s | 2 | 1:59.04 | MILANOWSKA Maria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
9 | 24 | s | 2 | 1:59.27 | WAWRZYKOWSKA Jagoda | MKST Astra Nowa Sól | 2006 | U14 | LB | -- | CEGIEŁKA Grzegorz BIESIADA Ryszard | , Z/0806/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | |||||
10 | 28 | s | 2 | 2:15.30 | ŁUKASIAK Zuzanna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 1:38.61 | MŁYNARCZYK Liliana | MKST Astra Nowa Sól | 2003 | U16 | LB | II | BIESIADA Ryszard B.D. | Z/0444/17 | 2024 | LDK! | GIM | |||||
2 | 2 | s | 3 | 1:38.85 | URBANIAK Kalina | KS Energetyk Poznań # | 2004 | U16 | WP | II | B.D. GRENDA Jan | , Z/1531/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
3 | 3 | s | 3 | 1:41.51 | SZYMKOWIAK Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | III | B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. | , Z/0221/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
4 | 4 | s | 3 | 1:44.68 | CHOCIANOWSKA Hanna | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2004 | U16 | WP | IV | B.D. PTAK Krzysztof | , Z/2453/17 | , 2021 | 3 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 3 | 1:44.80 | DĄBRÓWKA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U14 | WP | IV | # | LDK! | ||||||||
6 | 6 | s | 3 | 1:44.96 | TROCHOLEPSZA Martyna | AZS-AWF Gorzów # | 2004 | U16 | LB | IV | GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian | , Z/0297/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
7 | 7 | s | 3 | 1:47.29 | LOSY Anna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U16 | WP | V | # | |||||||||
8 | 8 | s | 3 | 1:47.67 | MATUSZCZAK Gabriela | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | V | GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin REJEWSKI Robert B.D. | , Z/0300/17 | , 2023 | LDK! | GIM | |||||
9 | 9 | s | 3 | 1:48.13 | ZMYŚLIŃSKA Agata | UKS Dąb Suchy Las | 2003 | U16 | WP | V | KASPRZYK Marek | 5 | LDK! | |||||||
10 | 10 | s | 3 | 1:48.59 | STEMPNIAK Paulina | KS Energetyk Poznań # | 2004 | U16 | WP | V | GRENDA Jan | Z/1642/18 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 12 | s | 3 | 1:50.71 | CHOMIAK Emilia | RKL Kusy Rokietnica # | 2006 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:22.97 | POGODA Kamila | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1999 | U20 | LB | III | B.D. # | KN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:25.14 | FEMLAK Natalia | MLKS Agros Żary | 2001 | U18 | LB | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:43.21 | TOMASZEWSKA Weronika | UKS 12 Kalisz | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:11.01 | WYROŚLAK Martyna | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/2739/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:13.07 | BIELECKA Patrycja | UKS Achilles Leszno # | 2003 | U16 | WP | IV | B.D. | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:17.55 | BIELECKA Karolina | UKS Achilles Leszno # | 2003 | U16 | WP | IV | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:20.52 | DUCKA Aleksandra | MKST Astra Nowa Sól | 2004 | U16 | LB | IV | CEGIEŁKA Grzegorz | 3 | LDK! | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:21.44 | DRATWA Zofia | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:23.17 | MAZUR Wiktoria | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | V | CHMIELARZ Lucyna | 3 | LDK! | GIM | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:23.90 | GRZYBOWSKA Alicja | LKS OSiR Pleszew | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:24.65 | KURASZ Justyna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | V | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/4898/18 | 2024 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:25.53 | MAĆKOWIAK Milena | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:25.60 | RABIEGA Wiktoria | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | V | GÓRSKA Hanna # | 5 | LDK! | |||||||
11 | 11 | s | 1 | 3:36.86 | KOWALCZYK Oliwia | MKS Jedynka Jarocin | 2003 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1573/17, Z/1573/17 | , 2018, | 4 | LDK! | |||||
12 | 12 | s | 1 | 3:41.51 | ANTKOWIAK Klaudia | UKS 12 Kalisz | 2006 | U14 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Paweł # | Z/1601/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 13.07 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +0.5 | IV | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||
2 | 7 | s | 1 | 14.16 | MATUSZEWSKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | +0.5 | V | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | |||||
3 | 8 | s | 1 | 14.22 | KUBIS Joanna | MUKS Szok Bojanowo | 2003 | U16 | WP | +0.5 | V | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 14.90 | JANUSZKIEWICZ Matylda | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U14 | WP | +0.5 | -- | CICHOWLAS Agnieszka B.D. | 5 | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 1 | 15.58 | GMEREK Weronika | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 12 | s | 1 | 16.13 | STOLAREK Otylia | UKS Skoczek Władysławów | 2005 | U14 | WP | +0.5 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 12.70 | ŚWIRBUTOWICZ Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2003 | U16 | LB | +0.6 | III | # | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 12.94 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | +0.6 | III | # | ||||||||
3 | 4 | s | 2 | 13.38 | JANKOWSKA Gracjana | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | +0.6 | IV | # | LDK! | GIM | ||||||
4 | 5 | s | 2 | 13.66 | TRÓJNARA Hanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +0.6 | IV | KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek | Z/3765/17 | 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||
5 | 6 | s | 2 | 13.78 | WOJCIECHOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +0.6 | IV | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/3766/17 | 2021 | LDK! | GIM | ||||
6 | 9 | s | 2 | 14.25 | WOJCIECHOWSKA Dominika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | +0.6 | V | HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0222/17 | 2021 | 3 | LDK! | GIM | |||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.05 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U18 | LB | +1.0 | I | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||
2 | 2 | s | 1 | 15.18 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U18 | WP | +1.0 | II | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||
3 | 3 | s | 1 | 15.71 | KĘDZIA Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U18 | WP | +1.0 | II | ZKN | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 16.32 | MOSIEK Joanna | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U18 | WP | +1.0 | III | ŚWITAŁA Aldona B.D. | Z/2140/16 | 2024 | ZKN | |||||
5 | 5 | s | 1 | 16.40 | KOSTRZEWSKA Łucja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2001 | U18 | WP | +1.0 | III | |||||||||
200 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 32.14 | DUBERT Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +1.5 | III | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/1240/17 | , 2022 | 2 | LDK! | GIM | |||
2 | 3 | s | 1 | 32.96 | BŁASZCZYK Nadia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +1.5 | IV | LDK! | ||||||||
3 | 8 | s | 1 | 35.09 | GMEREK Weronika | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | +1.5 | V | LDK! | ||||||||
4 | 9 | s | 1 | 35.18 | MATUSZEWSKA Maria | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | +1.5 | V | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | |||||
1 | 1 | s | 2 | 29.99 | ŚWIRBUTOWICZ Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2003 | U16 | LB | +0.2 | II | # | LDK! | |||||||
2 | 4 | s | 2 | 33.66 | WOJCIECHOWSKA Dominika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | +0.2 | IV | HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0222/17 | 2021 | 3 | LDK! | GIM | |||
3 | 5 | s | 2 | 33.71 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | +0.2 | IV | |||||||||
4 | 6 | s | 2 | 33.72 | DAMS Wiktoria | AZS-AWF Gorzów # | 2003 | U16 | LB | +0.2 | IV | PAPUGA Sebastian B.D. # | Z/0414/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||
5 | 7 | s | 2 | 34.09 | JANKOWSKA Gracjana | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | +0.2 | V | # | LDK! | GIM | ||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 53.33 |
RZEPECKA Zuzanna MORSZNER Zofia TROCHOLEPSZA Martyna KOSTKA Marianna |
MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 2003 2004 2003 |
U16 | WLP | -- |
GOŚCINIAK Marcin GOŚCINIAK Marcin B.D. PAPUGA Sebastian GOŚCINIAK Marcin |
, Z/0297/17 |
, 2024 |
3 |
||||||
2 | 4 | s | 1 | 55.20 |
MIZERNA Julia KRAWCZYK Wiktoria OLEJNICZAK Aleksandra ANDRZEJCZAK Oliwia |
MKS Jedynka Jarocin | 2004 2004 2004 2004 |
U16 | WLP | -- |
GOŚCINIAK Mateusz KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena |
, Z/4133/18 , Z/4133/18 Z/3509/18 Z/4134/18 , Z/4134/18 Z/3508/18 |
, 2018 , 2024 2018 , 2019 |
BEZ 3 5 BEZ |
||||||
3 | 6 | s | 1 | 57.35 |
NOWICKA Ewa PŁONKA Oliwia KANICKA Inga SZLACHTA Olga |
KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2006 2006 2005 2006 |
U14 | WLP | -- |
WALCZAK Michał WALCZAK Michał WALCZAK Michał |
Z/1069/18 Z/1058/18 Z/1061/18 |
2024 2024 2024 |
5 3 5 |
||||||
4 | 7 | s | 1 | 58.40 |
SARBINOWSKA Zuzanna FIEBIG Katarzyna DĄBROWSKA Roksana BELTER Weronika |
MUKS Szok Bojanowo | 2003 2004 2003 2004 |
U16 | WLP | -- |
|
|||||||||
5 | 8 | s | 1 | 58.72 |
BOGUSZ Julia KRÓTKIEWICZ Aleksandra KUBAT Gabriela KRZESIŃSKA Zuzanna |
UKS 12 Kalisz | 2004 2003 2003 2005 |
U16 | WLP | -- |
B.D. |
BEZ |
||||||||
1 | 2 | s | 2 | 53.66 |
DĄBRÓWKA Lena ADAMCIO Dagmara KLAR Oliwia RATAJ Dominika |
KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 2005 2005 2005 |
U14 | WLP | -- |
WALCZAK Michał |
Z/1055/18 |
2024 |
4 |
||||||
2 | 3 | s | 2 | 53.92 |
UŁASIK Julia BŁASZCZYK Nadia SZCZEPANIAK Paulina LOSY Anna |
KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 2004 2003 2003 |
U16 | WLP | -- |
|
|||||||||
3 | 5 | s | 2 | 55.58 |
TRAN Dominika SŁOWIŃSKA Wiktoria BOGUSŁAWSKA Kornelia GŁĄB Magdalena |
KS Gwardia Piła | 2003 2003 2003 2003 |
U16 | WLP | -- |
OLSZEWSKI Ryszard |
BEZ |
||||||||
s | 2 | DQ |
KADŁUBOWICZ Weronika SZYMKOWIAK Zofia TRÓJNARA Hanna DUBERT Martyna |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 2003 2004 2004 |
U16 | WLP | -- |
SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek |
Z/3764/17 , Z/0221/17 Z/3765/17 , Z/1240/17 |
2023 , 2024 2021 , 2022 |
3 4 2 |
||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.65 | STEFANIUK Weronika | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | II | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/4145/15 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.50 | KOZŁOWSKA Patrycja | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U18 | WP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.35 | SZCZEPANIAK Wiktoria | LUKS Orkan Września | 2005 | U14 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/5455/18 | 2019 | 5 | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.57 | TWARDOWSKA Emilia | AML Słupsk # | 2005 | U14 | PM | III | KOPEĆ Bernadeta | Z/1059/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.50 | WOJCIECHOWSKA Edyta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | IV | KACZOR Mieczysław | Z/0223/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | f | 2 | 1.50 | BRZECZKOWSKA Klaudia | PLKS Gwda Piła | 2004 | U16 | WP | IV | B.D. KRZEWIŃSKI Ignacy | 4 | LDK! | |||||||
4 | 4 | f | 2 | 1.45 | WAJNERT Samanta | LUKS Orkan Września | 2003 | U16 | WP | IV | CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław | Z/0413/17 | 2020 | 3 | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 2 | 1.45 | RYBAK Daria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U14 | WP | IV | # | LDK! | ||||||||
6 | 6 | f | 2 | 1.40 | WOJCIECHOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | V | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/3766/17 | 2021 | LDK! | GIM | |||||
7 | 7 | f | 2 | 1.40 | OLEJNICZAK Aleksandra | MKS Jedynka Jarocin | 2004 | U16 | WP | V | KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena | Z/4134/18, Z/4134/18 | 2018, | 5 | ||||||
8 | 8 | f | 2 | 1.30 | WACKE Małgorzata | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
9 | 9 | f | 2 | 1.30 | WOJCIECHOWSKA Zofia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
10 | 10 | f | 2 | 1.30 | NOBIK Julia | OŚ AZS Poznań # | 2005 | U14 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/20 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 2 | 1.30 | BINIAKIEWICZ Hanna | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | -- | ZIELIŃSKA Janina | Z/5167/18 | 2024 | BEZ | ||||||
12 | 12 | f | 2 | 1.25 | POZDROWICZ Natalia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 2 | 1.20 | WALENDOWSKA Nel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
14 | 14 | f | 2 | 1.20 | CIESIELSKA Sandra | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.00 | CZERNIAWSKA Julianna | SL Olimpia Poznań | 2003 | U16 | WP | II | DZIAMSKI Krzysztof | Z/2683/17 | 2022 | 2 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 2.90 | BARTKOWIAK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U18 | WP | III | CZERNIAK Przemysław B.D. # | Z/3053/16 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 2.80 | STĄPOREK Urszula | SL Olimpia Poznań | 2003 | U16 | WP | III | CECH Aleksandra DZIAMSKI Krzysztof B.D. | , Z/2179/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 2.60 | BĄCZYK Katarzyna | SL Olimpia Poznań | 2003 | U16 | WP | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 2.20 | FRĄTCZAK Sandra | SL Olimpia Poznań | 2004 | U16 | WP | V | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 2.10 | NAWRATIL Aleksandra | SL Olimpia Poznań | 2006 | U14 | WP | V | CZERNIAK Przemysław # | Z/5174/18 | 2022 | 5 | LDK! | |||||
f | 1 | NM | IDŹKOWSKA Antonina | SL Olimpia Poznań # | 2007 | U12 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław # | Z/5222/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.49 | HOROWSKA Nikola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | +0.4 | II | SASKA Tomasz B.D. # | Z/3097/15 | 2024 | ZKN | |||||
2 | 2 | f | 1 | 5.21 | JĘDRYCZKA Aleksandra | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | -1.3 | III | ZKN | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.02 | TRZASKALSKA Agata | PLKS Gwda Piła | 1999 | U20 | WP | -0.5 | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. # | Z/3655/15 | 2024 | ZKN | |||||
1 | 1 | f | 2 | 5.05 | ADAMCIO Dagmara | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U14 | WP | -0.1 | IV | WALCZAK Michał | Z/1055/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||
2 | 2 | f | 2 | 4.98 | NOBIK Julia | OŚ AZS Poznań # | 2005 | U14 | WP | +0.8 | IV | JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/20 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 2 | 4.90 | SŁOWIŃSKA Wiktoria | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | +0.6 | IV | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 4.72 | RATAJ Dominika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U14 | WP | +0.1 | V | LDK! | ||||||||
5 | 5 | f | 2 | 4.71 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -0.1 | V | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||
6 | 6 | f | 2 | 4.70 | WOJCIECHOWSKA Edyta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | +0.1 | V | KACZOR Mieczysław | Z/0223/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | |||
7 | 7 | f | 2 | 4.65 | SZLACHTA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -0.5 | V | WALCZAK Michał | Z/1061/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||
8 | 9 | f | 2 | 4.55 | KANTECKA Zuzanna | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | +1.0 | V | GÓRSKA Hanna # | 5 | LDK! | ||||||
9 | 8 | f | 2 | 4.55 | PODRUCZNA Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U14 | WP | +0.7 | V | WALCZAK Michał # | Z/4988/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||
10 | 10 | f | 2 | 4.51 | SZCZEPANIAK Paulina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U16 | WP | +0.7 | V | # | ||||||||
11 | 11 | f | 2 | 4.44 | PAŁUKA Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | -0.4 | -- | SZOSTAK Janusz | Z/2836/18 | 2022 | 5 | |||||
12 | 12 | f | 2 | 4.35 | SKONIECZNA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | +1.5 | -- | # | ||||||||
13 | 13 | f | 2 | 4.27 | WARAKOMSKA Iga | MUKS Kadet Rawicz | 2006 | U14 | WP | +0.3 | -- | |||||||||
14 | 14 | f | 2 | 4.25 | MARLIKOWSKA Wiktoria | MUKS Kadet Rawicz | 2005 | U14 | WP | -1.1 | -- | |||||||||
15 | 15 | f | 2 | 4.23 | JESIOŁOWSKA Gabriela | UKS Sprinter Słodków | 2005 | U14 | WP | +0.5 | -- | |||||||||
16 | 16 | f | 2 | 4.20 | GABRYEL Wiktoria | UKS Achilles Leszno | 2005 | U14 | WP | +1.2 | -- | |||||||||
17 | 17 | f | 2 | 4.18 | NOWICKA Ewa | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -1.0 | -- | LDK! | ||||||||
18 | 18 | f | 2 | 4.17 | MRÓZ Sandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | +1.1 | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/3139/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
19 | 19 | f | 2 | 4.03 | KAHL Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | +0.2 | -- | |||||||||
20 | 20 | f | 2 | 3.97 | PŁONKA Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -0.2 | -- | WALCZAK Michał | Z/1069/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||
21 | 21 | f | 2 | 3.92 | WALENDOWSKA Nel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +0.6 | -- | LDK! | ||||||||
22 | 22 | f | 2 | 3.91 | BRZOZOWSKA Kamila | MUKS Kadet Rawicz | 2005 | U14 | WP | +0.7 | -- | |||||||||
23 | 23 | f | 2 | 3.86 | NOWICKA Magdalena | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | +0.6 | -- | # | ||||||||
24 | 24 | f | 2 | 3.81 | PRZYBYŁA Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2005 | U14 | WP | +1.2 | -- | |||||||||
25 | 25 | f | 2 | 3.66 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | U12 | WP | +0.4 | -- | RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej | Z/0038/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
26 | 26 | f | 2 | 3.57 | SZADY Nadia | UKS Achilles Leszno | 2006 | U14 | WP | +1.4 | -- | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.74 | ZARAŚ Katarzyna | UKS 12 Kalisz # | 2001 | U18 | WP | III | MAŁECKI Marcin NOWAK Łukasz | Z/5277/15 | 2022 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.87 | GALUS Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U18 | WP | IV | SZOSTAK Janusz | Z/0950/16 | 2022 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.30 | PICK Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U18 | WP | -- | KACZMAREK Aleksandra | Z/3588/18 | 2021 | BEZ | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 11.53 | KNIAT Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | III | PAWLAK Przemysław B.D. | LDK! | ||||||||
2 | 2 | f | 2 | 10.77 | LUDWICZAK Jolanta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | IV | CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/1249/17 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | f | 2 | 10.52 | SZAFRAN Marcelina | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | IV | CZARNECKI Mateusz # | Z/2636/17 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 10.23 | SZABLEWSKA Dominika | LKS OSiR Pleszew | 2003 | U16 | WP | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 2 | 8.46 | SOLAK Martyna | MUKS Szok Bojanowo | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 2 | 8.44 | STASIK Alicja | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | ZWIRN Magdalena | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 8.41 | KATA Zofia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 2 | 7.85 | HUBERT Patrycja | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 2 | 7.73 | ZAWADZKA Oliwia | PLKS Gwda Piła | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 2 | 7.50 | MAZUR Julia | PLKS Gwda Piła | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
11 | 11 | f | 2 | 7.28 | NALEŻYTA Michalina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia | Z/3762/17 | 2022 | LDK! | GIM | |||||
12 | 12 | f | 2 | 7.26 | GORGIEL Natalia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
13 | 13 | f | 2 | 7.22 | BRODA Zuzanna | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
14 | 14 | f | 2 | 6.92 | DUSTER Zuzanna | UKS 12 Kalisz | 2006 | U14 | WP | -- | MAŁECKI Marcin | Z/1603/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
15 | 15 | f | 2 | 6.48 | KOSMOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
16 | 16 | f | 2 | 5.88 | REIMANN Paulina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2005 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
17 | 17 | f | 2 | 5.68 | ŚWIDER Angelika | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 33.20 | LUDWICZAK Jolanta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | III | CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/1249/17 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||
2 | 2 | f | 1 | 29.87 | ŚLACHCIAK Agata | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | IV | GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 29.15 | SZABLEWSKA Dominika | LKS OSiR Pleszew | 2003 | U16 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 24.59 | SARNA Aleksandra | LKS OSiR Pleszew | 2003 | U16 | WP | V | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 23.71 | DUSTER Zuzanna | UKS 12 Kalisz | 2006 | U14 | WP | -- | MAŁECKI Marcin | Z/1603/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 6 | f | 1 | 23.00 | KATA Zofia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 22.71 | FIEBIG Katarzyna | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 20.09 | DUBIAŁ Dominika | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 19.72 | MARSZAŁEK Wiktoria | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | -- | GIM | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 19.33 | DOMINIKOWSKA Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 19.15 | GOŃCZOWSKA Zofia | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 18.19 | KOSMOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
13 | 13 | f | 1 | 15.13 | KACZMAREK Wiktoria | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | -- | GIM | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 40.33 | KRZYŻAN Małgorzata | LKS Lubusz Słubice | 1968 | Masters | LB | II | BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. | Z/3809/11 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 35.02 | ZARAŚ Katarzyna | UKS 12 Kalisz # | 2001 | U18 | WP | III | MAŁECKI Marcin NOWAK Łukasz | Z/5277/15 | 2022 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 19.80 | PICK Wiktoria | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2001 | U18 | WP | -- | KACZMAREK Aleksandra | Z/3588/18 | 2021 | BEZ | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 18.26 | MISIAK Alicja | UKS Achilles Leszno | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.28 | RUTKOWSKA Katarzyna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | IV | GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna | 3 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.20 | SOWIŃSKA Michalina | MUKS Szok Bojanowo | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 24.53 | MISIAK Alicja | UKS Achilles Leszno | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 44.04 | KNIAT Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | III | PAWLAK Przemysław B.D. | LDK! | ||||||||
2 | 2 | f | 2 | 39.78 | SZAFRAN Marcelina | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | IV | CZARNECKI Mateusz # | Z/2636/17 | 2021 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 29.44 | DOMINIKOWSKA Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | V | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 27.37 | KACZMAREK Wiktoria | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | V | GIM | |||||||||
5 | 5 | f | 2 | 25.51 | SOLAK Martyna | MUKS Szok Bojanowo | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 2 | 24.50 | MARSZAŁEK Wiktoria | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | -- | GIM | |||||||||
7 | 7 | f | 2 | 24.48 | BRODA Zuzanna | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.38 | GALUS Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U18 | WP | IV | SZOSTAK Janusz | Z/0950/16 | 2022 | 3 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 28.35 | BARTKOWIAK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław B.D. # | Z/3053/16 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 34.82 | MIGDAŁEK Alicja | UKS Olimp Duszniki | 2003 | U16 | WP | IV | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/0867/15 | 2022 | 3 | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 33.01 | TYCZYŃSKA Michalina | UKS Olimp Duszniki | 2003 | U16 | WP | IV | PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. | Z/1339/16 | 2023 | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 29.00 | TYCZYŃSKA Zuzanna | UKS Olimp Duszniki | 2003 | U16 | WP | V | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/1340/16 | 2023 | 4 | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 26.16 | BRĘCZEWSKA Wiktoria | UKS Krotowski Mosina | 2003 | U16 | WP | -- | KILIAN Marcin | Z/3428/17 | 2018 | BEZ | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 25.32 | JASIŃSKA Zofia | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U16 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 6 | f | 2 | 24.84 | KOSIOREK Wiktoria | UKS Olimp Duszniki | 2005 | U14 | WP | -- | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/3932/17 | 2023 | BEZ | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 23.95 | MURACH Małgorzata | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | -- | CHRZASZCZ Piotr # | BEZ | LDK! | |||||||
8 | 8 | f | 2 | 22.30 | ZAWADZKA Oliwia | PLKS Gwda Piła | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 2 | 22.10 | NALEŻYTA Michalina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia | Z/3762/17 | 2022 | LDK! | GIM | |||||
10 | 10 | f | 2 | 21.80 | ŚLACHCIAK Agata | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # | 3 | LDK! | GIM | ||||||
11 | 11 | f | 2 | 19.94 | ZYGMUNT Dominika | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 12 | f | 2 | 19.40 | BADOWSKA Weronika | UKS Skoczek Władysławów | 2006 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
13 | 13 | f | 2 | 19.08 | MAZUR Julia | PLKS Gwda Piła | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
14 | 14 | f | 2 | 18.18 | STASIK Alicja | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | ZWIRN Magdalena | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
15 | 15 | f | 2 | 17.68 | OBREMPALSKA Hanna | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
16 | 16 | f | 2 | 17.62 | DĄBROWSKA Milena | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
17 | 17 | f | 2 | 14.04 | ŚWIDER Angelika | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 35.06 | CZACHOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2000 | U20 | WP | III | B.D. | LDK! | ZKN | |||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16:34.79 | CZWOJDRAK Magdalena | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | III | ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. # | , Z/1239/17 | , 2024 | 2 | LDK! | GIM | ||||
2 | 2 | s | 1 | 17:38.86 | KASPRZAK Amelia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 17:51.95 | FRIEBE Angelika | UKS Przełaj Żerków | 2004 | U16 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 19:33.09 | WALCZAK Weronika | UKS Przełaj Żerków | 2004 | U16 | WP | V | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 22:18.69 | HOLUMBOVSKA Oleksandra | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2004 | U16 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/5454/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 10 | s | 1 | 11.91 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | +2.1 | IV | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||
2 | 11 | s | 1 | 12.02 | OSIŃSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań # | 2001 | U18 | WP | +2.1 | IV | |||||||||
3 | 14 | s | 1 | 12.39 | STACHOWSKI Mateusz | UKS Achilles Leszno | 2001 | U18 | WP | +2.1 | -- | |||||||||
4 | 16 | s | 1 | 12.47 | SZYMANEK Hubert | KS Gwardia Piła | 2001 | U18 | WP | +2.1 | -- | |||||||||
5 | 17 | s | 1 | 12.60 | OŚKO Kacper | UKS Achilles Leszno | 2001 | U18 | WP | +2.1 | -- | |||||||||
6 | 18 | s | 1 | 12.75 | KOŹMA Dorian | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | +2.1 | -- | |||||||||
1 | 7 | s | 2 | 11.70 | BONDALSKI Sławomir | LUKS Orkan Września | 1983 | Masters | WP | -0.4 | III | B.D. | Z/3168/15 | 2020 | 3 | |||||
2 | 8 | s | 2 | 11.76 | MIKOŁAJEWSKI Jakub | UKS 12 Kalisz | 2000 | U20 | WP | -0.4 | IV | |||||||||
3 | 9 | s | 2 | 11.89 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las # | 1990 | Sen | WP | -0.4 | -- | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2024 | II | |||||
4 | 12 | s | 2 | 12.15 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U18 | ZP | -0.4 | IV | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||
5 | 13 | s | 2 | 12.28 | ŁYSIAK Łukasz | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -0.4 | -- | |||||||||
6 | 15 | s | 2 | 12.46 | GUŹDZIOŁ Paweł | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -0.4 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 10.70 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | +1.7 | I | KN | ||||||||
2 | 2 | s | 3 | 10.81 | SIUDA Mateusz | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | +1.7 | I | KN | ||||||||
3 | 3 | s | 3 | 10.87 | ZIELIŃSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1999 | U20 | WP | +1.7 | I | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/1611/16 | 2024 | ||||||
4 | 4 | s | 3 | 11.10 | WYKROTA Patryk | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2000 | U20 | WP | +1.7 | II | WALCZAK Michał B.D. | Z/1067/17 | 2024 | ||||||
5 | 5 | s | 3 | 11.20 | SIENKIEWICZ Bartosz | MKL Jarocin # | 2001 | U18 | WP | +1.7 | II | GOŚCINIAK Mateusz | Z/1557/15 | 2021 | 2 | |||||
6 | 6 | s | 3 | 11.33 | HUDZIAK Marek | OŚ AZS Poznań | 1987 | Sen | WP | +1.7 | III | B.D. | 3 | |||||||
1 | 10 | s | 4 | 12.46 | KABATA Filip | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2003 | U16 | KP | 0.0 | V | KRZEWIŃSKI Ignacy # | 3 | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 4 | 12.71 | ROLEK Jakub | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U18 | WP | 0.0 | -- | |||||||||
3 | 29 | s | 4 | 15.38 | POMAGALSKI Seweryn | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 30 | s | 4 | 15.51 | NAMYSŁ Jan | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2007 | U12 | WP | 0.0 | -- | # | LDK! | |||||||
5 | 31 | s | 4 | 16.29 | SOBCZAK Jakub | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U12 | WP | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
6 | 32 | s | 4 | 16.66 | SZEFER Marcel | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U12 | WP | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 8 | s | 5 | 12.40 | JACOLIK Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | +0.5 | V | |||||||||
2 | 19 | s | 5 | 13.16 | ANDRZEJEWSKI Maciej | UKS Achilles Leszno | 2005 | U14 | WP | +0.5 | -- | |||||||||
3 | 23 | s | 5 | 14.34 | WRZOSEK Bartłomiej | KS Żak Wałcz | 2004 | U16 | ZP | +0.5 | -- | MAKAROŃSKI Grzegorz | Z/5018/18 | 2018 | BEZ | |||||
4 | 25 | s | 5 | 14.61 | MAMOT Jakub | MUKS Kadet Rawicz | 2006 | U14 | WP | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||
5 | 26 | s | 5 | 14.77 | FRĄCKOWIAK Oliwier | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U12 | WP | +0.5 | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/4083/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
6 | 27 | s | 5 | 14.90 | DROŻDŻYŃSKI Bartosz | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | +0.5 | -- | |||||||||
7 | 28 | s | 5 | 15.20 | KAŹMIERCZAK Kamil | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U12 | WP | +0.5 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 15 | s | 6 | 12.61 | SZEWCZYŃSKI Adrian | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | +1.6 | V | |||||||||
2 | 18 | s | 6 | 13.14 | LEWANDOWSKI Mateusz | MKL Szczecin | 2003 | U16 | ZP | +1.6 | -- | # | LDK! | |||||||
3 | 20 | s | 6 | 13.27 | JANKOWIAK Jan | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | +1.6 | -- | ZWIRN Magdalena # | BEZ | LDK! | ||||||
4 | 21 | s | 6 | 13.50 | LEJA Bartosz | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | +1.6 | -- | # | ||||||||
5 | 22 | s | 6 | 13.90 | SIWCZYŃSKI Kacper | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +1.6 | -- | |||||||||
6 | 24 | s | 6 | 14.35 | BAŃKOWSKI Aleksander | MUKS Kadet Rawicz | 2005 | U14 | WP | +1.6 | -- | LDK! | ||||||||
1 | 5 | s | 7 | 12.26 | BADEŁEK Marek | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | 0.0 | V | |||||||||
2 | 9 | s | 7 | 12.41 | GÓRNIAK Łukasz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | 0.0 | V | |||||||||
3 | 11 | s | 7 | 12.46 | KRUSZYŃSKI Oskar | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | 0.0 | V | |||||||||
4 | 12 | s | 7 | 12.54 | KAMIŃSKI Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | 0.0 | V | # | ||||||||
5 | 13 | s | 7 | 12.55 | SZAREJKO Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2003 | U16 | WP | 0.0 | V | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. | , Z/1433/17 | , 2022 | LDK! | GIM | ||||
6 | 14 | s | 7 | 12.58 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | 0.0 | V | |||||||||
1 | 1 | s | 8 | 11.47 | KOZELAN Hubert | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U16 | LU | -0.3 | III | MARUSZEWSKI Piotr B.D. # | Z/2635/17 | 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 8 | 11.85 | BOGACZYŃSKI Igor | MKL Jarocin # | 2003 | U16 | WP | -0.3 | IV | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1779/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ||||
3 | 3 | s | 8 | 12.02 | SWOBODA Dawid | MKL Szczecin | 2003 | U16 | ZP | -0.3 | IV | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # | 2 | LDK! | GIM | |||||
4 | 4 | s | 8 | 12.15 | CHMIEL Maciej | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | -0.3 | IV | GOŚCINIAK Mateusz | Z/5161/19 | 2023 | LDK! | |||||
5 | 6 | s | 8 | 12.30 | LAMPRYCHT Bartosz | LKS Maraton Turek | 2003 | U16 | WP | -0.3 | V | |||||||||
6 | 7 | s | 8 | 12.39 | KLIMASZEWSKI Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | -0.3 | V | |||||||||
7 | 16 | s | 8 | 12.70 | KAŹMIERSKI Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2003 | U16 | WP | -0.3 | V | WYRZYKIEWICZ Adrian | 4 | LDK! | GIM | |||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8 | s | 1 | 24.07 | BADEŁEK Marek | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | +1.1 | IV | |||||||||
2 | 9 | s | 1 | 24.10 | ŁOSIN Rafał | MKL Szczecin | 2002 | U18 | ZP | +1.1 | IV | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. | , Z/0682/17 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||
3 | 12 | s | 1 | 25.13 | ROGAL Nikodem | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U18 | WP | +1.1 | -- | |||||||||
4 | 14 | s | 1 | 25.24 | STACHOWSKI Mateusz | UKS Achilles Leszno | 2001 | U18 | WP | +1.1 | -- | |||||||||
5 | 15 | s | 1 | 25.94 | OŚKO Kacper | UKS Achilles Leszno | 2001 | U18 | WP | +1.1 | -- | |||||||||
6 | 16 | s | 1 | 26.70 | CIESIELSKI Maksymilian | MKS-MOS Śrem | 2002 | U18 | WP | +1.1 | -- | B.D. | ||||||||
1 | 7 | s | 2 | 23.75 | BOGACZYŃSKI Igor | MKL Jarocin # | 2003 | U16 | WP | +1.9 | IV | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1779/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ||||
2 | 10 | s | 2 | 24.34 | KONEK Paweł | PLKS Gwda Piła | 2002 | U18 | WP | +1.9 | IV | WYRZYKIEWICZ Adrian WYRZYKIEWICZ Adrian | 4 | LDK! | GIM | |||||
3 | 11 | s | 2 | 24.86 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | +1.9 | -- | ZKN | ||||||||
4 | 13 | s | 2 | 25.22 | MACHOŃSKI Jakub | MKL Jarocin # | 2000 | U20 | WP | +1.9 | -- | B.D. B.D. | Z/2384/16 | 2019 | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 21.71 | BALCEREK Adam | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | +2.2 | I | KN | ||||||||
2 | 2 | s | 3 | 21.97 | SIUDA Mateusz | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | +2.2 | II | KN | ||||||||
3 | 3 | s | 3 | 22.58 | SIENKIEWICZ Bartosz | MKL Jarocin # | 2001 | U18 | WP | +2.2 | II | GOŚCINIAK Mateusz | Z/1557/15 | 2021 | 2 | |||||
4 | 4 | s | 3 | 22.92 | HUDZIAK Marek | OŚ AZS Poznań | 1987 | Sen | WP | +2.2 | III | B.D. | 3 | |||||||
5 | 5 | s | 3 | 23.34 | TYLAK Łukasz | UKS Dąb Suchy Las # | 1990 | Sen | WP | +2.2 | III | TYLAK Łukasz | Z/1668/12 | 2024 | II | |||||
6 | 6 | s | 3 | 23.44 | MIKOŁAJEWSKI Jakub | UKS 12 Kalisz | 2000 | U20 | WP | +2.2 | III | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 37.88 | LAMPRYCHT Bartosz | LKS Maraton Turek | 2003 | U16 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 37.94 | CHMIEL Maciej | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | III | GOŚCINIAK Mateusz | Z/5161/19 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 38.94 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | III | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | GIM | |||||
4 | 4 | s | 1 | 39.97 | KLIMASZEWSKI Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 40.02 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 1 | 40.66 | JĘDRZEJCZAK Jakub | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | V | OLEJNICKA Dominika | 4 | LDK! | GIM | ||||||
1 | 12 | s | 2 | 53.32 | SKIBA Igor | KS Gwardia Piła | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
2 | 13 | s | 2 | 55.20 | JACKOWSKI Filip | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | -- | OLEJNICKA Dominika | 5 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 15 | s | 2 | 57.35 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 16 | s | 2 | 58.40 | PIASECZNY Borys | LUKS Orkan Września | 2004 | U16 | WP | -- | B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław | , Z/2365/17 | , 2019 | 5 | LDK! | GIM | ||||
5 | 17 | s | 2 | 58.72 | NOWICKI Jakub | KS Energetyk Poznań | 2004 | U16 | WP | -- | GUMNY Andrzej GRENDA Jan # | , Z/1095/18 | , 2024 | 5 | LDK! | |||||
1 | 7 | s | 3 | 40.87 | JACOLIK Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||
2 | 8 | s | 3 | 44.43 | WYSOCKI Aleksander | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
3 | 9 | s | 3 | 44.95 | MELIŃSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań | 2005 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
4 | 10 | s | 3 | 49.09 | JANASIAK Piotr | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
5 | 11 | s | 3 | 49.33 | ANDRZEJCZAK Jeremi | MKS Jedynka Jarocin | 2006 | U14 | WP | -- | KOŚCIELNIAK Marzena KOŚCIELNIAK Marzena GOŚCINIAK Mateusz | , Z/5214/18 | , 2018 | LDK! | ||||||
6 | 14 | s | 3 | 56.91 | BZOWY Mateusz | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 52.29 | ŻOK Łukasz | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2001 | U18 | LB | III | SASKA Tomasz B.D. | Z/3718/16 | 2024 | |||||||
2 | 5 | s | 1 | 53.40 | PATELA Mikołaj | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2002 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
3 | 6 | s | 1 | 53.96 | TRACZ Jakub | OŚ AZS Poznań | 2001 | U18 | WP | IV | ZKN | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 56.23 | BIENIEK Mateusz | UKS Achilles Leszno | 2001 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 11 | s | 1 | 56.84 | GIEŁDA Filip | MKS-MOS Śrem | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 12 | s | 1 | 57.34 | KOSMATKA Mateusz | KS Gwardia Piła | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
7 | 14 | s | 1 | 59.21 | PRZYBYLAK Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 50.00 | OLEJNICZAK Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1997 | U23 | MA | II | CZYŻ Radosław B.D. B.D. | Z/0056/13 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 50.09 | PAWŁOWSKI Patryk | LKS MOSiR Sieradz # | 1997 | U23 | LD | II | GABRYSIAK Marcin # | Z/1260/13 | 2023 | 1 | ||||||
3 | 4 | s | 2 | 52.51 | OŚKO Krzysztof | UKS Achilles Leszno | 1998 | U23 | WP | III | ||||||||||
4 | 7 | s | 2 | 55.08 | ZAWADZKI Bartosz | KS Energetyk Poznań | 2001 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
5 | 8 | s | 2 | 56.07 | MIKUSZEWSKI Konrad | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 9 | s | 2 | 56.16 | MAĆKOWIAK Wiktor | OŚ AZS Poznań | 1999 | U20 | WP | -- | GRENDA Jan B.D. | Z/0863/15 | 2024 | ZKN | ||||||
7 | 13 | s | 2 | 57.97 | PYŻALSKI Dawid | MKS Baszta Szamotuły | 2002 | U18 | WP | -- | GIM | |||||||||
s | 2 | DNF | PILCH Eryk | MKS Juvenia Puszczykowo | 2000 | U20 | WP | -- | ||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 1:30.02 | SZAJRYCH Aleksander | UKS Sprinter Słodków | 2004 | U16 | WP | III | ||||||||||
2 | 10 | s | 1 | 1:34.48 | JANIK Mikołaj | KS Stal Pleszew # | 2003 | U16 | WP | IV | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja # | Z/3811/17 | 2024 | |||||||
3 | 14 | s | 1 | 1:38.60 | ŚLIWIŃSKI Norbert | PLKS Gwda Piła | 2004 | U16 | WP | V | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/0269/18 | 2022 | 5 | LDK! | |||||
3 | 19 | s | 1 | 1:54.99 | A I | LKS Maraton Turek | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 15 | s | 1 | 1:43.21 | BURCHACKI Jakub | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U14 | WP | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 16 | s | 1 | 1:47.01 | SZNAJDER Patryk | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | LDK! | |||||||||
6 | 17 | s | 1 | 1:47.37 | TULIŃSKI Piotr | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | -- | B.D. B.D. | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
7 | 18 | s | 1 | 1:50.57 | MANICKI Kacper | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | B.D. | Z/9465/21 | 2021 | LDK! | ||||||
8 | 19 | s | 1 | 1:55.08 | RAK Piotr | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:26.81 | KOWALSKI Maciej | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | II | GRENDA Jan NOWAK Łukasz | Z/0605/18 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:29.77 | KAROLAK Wiktor | LKS OSiR Pleszew | 2003 | U16 | WP | III | ||||||||||
3 | 4 | s | 2 | 1:30.34 | BIELECKI Marek | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U16 | WP | III | BYTNIEWSKI Szymon # | LDK! | ||||||||
4 | 5 | s | 2 | 1:30.57 | DROZDOWSKI Damian | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U16 | WP | III | WALCZAK Michał B.D. # | Z/1075/18 | 2023 | |||||||
5 | 6 | s | 2 | 1:30.64 | BANASZAK Kacper | KS Stal Pleszew # | 2003 | U16 | WP | III | ||||||||||
6 | 7 | s | 2 | 1:32.71 | RÓŻAŃSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U16 | WP | IV | ||||||||||
7 | 8 | s | 2 | 1:33.87 | KUŁDO Jakub | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | IV | # | |||||||||
8 | 9 | s | 2 | 1:34.34 | BIERNAT Kamil | MLKS Agros Żary | 2003 | U16 | LB | IV | LDK! | GIM | ||||||||
9 | 11 | s | 2 | 1:34.85 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | IV | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | ||||||
10 | 12 | s | 2 | 1:35.90 | SZCZUREK Kacper | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | V | GIM | |||||||||
11 | 13 | s | 2 | 1:36.75 | PRZYBYLSKI Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | V | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/4274/18 | 2024 | LDK! | ||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:00.41 | MARCINIAK Tymoteusz | MKST Astra Nowa Sól | 2000 | U20 | LB | III | ZKN | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:01.56 | MACIASZCZYK Michał | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | U18 | WP | III | WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | Z/0870/16 | 2021 | 3 | ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:02.01 | WALEWSKI Grzegorz | UKS Achilles Leszno | 2001 | U18 | WP | IV | ZKN | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:05.65 | STASIK Damian | UKS Olimp Duszniki | 2000 | U20 | WP | IV | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/3791/16 | 2019 | 4 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:06.62 | IŃSKI Bartosz | AKL Ursynów Warszawa | 1990 | Sen | MZ | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:08.36 | MALINOWSKI Jakub | MKST Astra Nowa Sól | 2002 | U18 | LB | -- | LDK! | GIM | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:09.97 | KEMPA Maciej | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0932/16 | 2023 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:11.91 | WAWRZYKOWSKI Jakub | MKST Astra Nowa Sól | 1997 | U23 | LB | -- | BIESIADA Ryszard B.D. | Z/0439/13 | 2024 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:12.16 | KORYTOWSKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:12.22 | BIELAK Miłosz | UKS Barnim Goleniów # | 2001 | U18 | ZP | -- | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1911/15 | , 2022 | LDK! | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:52.68 | SOKOŁOWSKI Kamil | KS Energetyk Poznań | 2004 | U16 | WP | V | GRENDA Jan | Z/1110/17 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 2:54.43 | KWIATKOWSKI Arkadiusz | LUKS Orkan Września | 2003 | U16 | WP | V | B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław | , Z/0410/17 | , 2019 | 5 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | s | 1 | 2:55.90 | ŻAK Mateusz | OŚ AZS Poznań | 2003 | U16 | WP | V | B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta | , Z/1576/18 | , 2022 | 4 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 2:57.01 | WOJCIECHOWSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | V | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:00.56 | HAUPT Maciej | OŚ AZS Poznań | 2005 | U14 | WP | -- | GRENDA Jan # | Z/5207/18 | 2024 | BEZ | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:01.06 | KUBIAK Kacper | MKL Jarocin # | 2004 | U16 | WP | -- | GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz | , Z/1776/18 | , 2021 | 5 | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 3:01.24 | ZAJĄC Krystian | MKS Juvenia Puszczykowo | 1994 | Sen | WP | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:05.89 | JANASIAK Jakub | MKS Baszta Szamotuły | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:07.85 | WYSOCKI Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2005 | U14 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester # | Z/4136/18 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:12.03 | JĘDRZEJAK Mateusz | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U14 | WP | -- | # | |||||||||
11 | 11 | s | 1 | 3:17.98 | NAGŁY Jaromir | UKS Achilles Leszno | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
12 | 12 | s | 1 | 3:28.02 | LOSY Michał | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:06.58 | ADAMCZAK Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 2003 | U16 | DS | III | WOSIEK Jacek B.D. # | Z/1073/18 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:37.51 | PODLEWSKI Joshua | KS Energetyk Poznań | 2003 | U16 | WP | V | # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:38.23 | WEBER Marek | UKS 12 Kalisz | 2003 | U16 | WP | V | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/1602/18 | 2022 | 5 | ||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 17.60 | SZAREJKO Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2003 | U16 | WP | -0.5 | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. | , Z/1433/17 | , 2022 | LDK! | GIM | ||||
2 | 7 | s | 1 | 18.00 | BUDUJ Mikołaj | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | -0.5 | V | |||||||||
3 | 8 | s | 1 | 18.09 | JANIK Mateusz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -0.5 | V | B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | , Z/5249/18 | , 2022 | 5 | LDK! | ||||
4 | 9 | s | 1 | 19.06 | SZCZECIŃKI Szymon | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -0.5 | -- | # | ||||||||
5 | 10 | s | 1 | 20.80 | CICHY Hubert | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -0.5 | -- | # | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 15.42 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | +1.1 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 2 | 16.01 | SWOBODA Dawid | MKL Szczecin | 2003 | U16 | ZP | +1.1 | III | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # | 2 | LDK! | GIM | |||||
3 | 3 | s | 2 | 16.48 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +1.1 | III | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | |||||
4 | 4 | s | 2 | 16.61 | GRZEGOREK Wiktor | LUKS Orkan Września | 2003 | U16 | WP | +1.1 | III | PAWLAK Przemysław # | Z/1164/18 | 2023 | 3 | LDK! | ||||
5 | 5 | s | 2 | 17.52 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | +1.1 | IV | |||||||||
200 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 28.96 | WILAMOWSKI Kacper | SL Olimpia Poznań | 2003 | U16 | WP | +0.4 | IV | B.D. B.D. | 4 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 29.16 | ORGANISTA Wiktor | STS Pomerania Szczecin | 2004 | U16 | ZP | +0.4 | IV | B.D. # | Z/5017/18 | 2022 | 4 | LDK! | ||||
3 | 9 | s | 1 | 30.86 | JANIK Mateusz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | +0.4 | -- | B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | , Z/5249/18 | , 2022 | 5 | LDK! | ||||
4 | 11 | s | 1 | 32.06 | CICHY Hubert | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +0.4 | -- | # | ||||||||
5 | 12 | s | 1 | 33.27 | MANICKI Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +0.4 | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/4272/18 | 2022 | 5 | LDK! | ||||
6 | 13 | s | 1 | 34.30 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U14 | WP | +0.4 | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
1 | 1 | s | 2 | 26.28 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | +0.5 | II | |||||||||
2 | 4 | s | 2 | 29.31 | PYSIAK Bartosz | UKS Sprint Przeźmierowo | 2003 | U16 | WP | +0.5 | V | |||||||||
3 | 5 | s | 2 | 29.65 | KRUGER Filip Jędrzej | SL Olimpia Poznań # | 2004 | U16 | WP | +0.5 | V | CZERNIAK Przemysław | Z/5690/19 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 6 | s | 2 | 30.27 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | +0.5 | V | |||||||||
5 | 7 | s | 2 | 30.67 | KAŹMIERSKI Mikołaj | PLKS Gwda Piła | 2003 | U16 | WP | +0.5 | -- | WYRZYKIEWICZ Adrian | 4 | LDK! | GIM | |||||
6 | 8 | s | 2 | 30.82 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +0.5 | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | |||||
7 | 10 | s | 2 | 31.81 | SZCZECIŃKI Szymon | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | +0.5 | -- | # | ||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 42.92 |
JANKOWSKI Tomasz TUCZYŃSKI Michał WYKROTA Patryk SOKOŁOWSKI Maciej |
KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 1999 2000 2000 2001 |
U20 | WLP | -- |
WALCZAK Katarzyna WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. WALCZAK Michał B.D. |
Z/0837/15 Z/1066/17 Z/1067/17 |
2024 2023 2024 |
|||||||
2 | 2 | s | 1 | 47.41 |
SZYMCZAK Jakub DROZDOWSKI Damian SIEDLECKI Maciej ROBOTNIKOWSKI Jakub |
KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 2003 2004 2004 |
U16 | WLP | -- |
WALCZAK Michał B.D. |
Z/1075/18 |
2023 |
|||||||
3 | 3 | s | 1 | 49.95 |
JANKOWIAK Jan GÓRNIAK Łukasz KLIMASZEWSKI Cezary KRUSZYŃSKI Oskar |
WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 2003 2003 2004 |
U16 | WLP | -- |
ZWIRN Magdalena |
BEZ |
||||||||
4 | 4 | s | 1 | 50.89 |
RODZIAK Damian TULIŃSKI Piotr MANICKI Patryk PRZYBYLSKI Jakub |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 2003 2004 2003 |
U16 | WLP | -- |
PAWLAK Przemysław B.D. B.D. KACZOR Mieczysław B.D. OSTROWSKI Ryszard B.D. |
Z/4273/18 Z/4272/18 Z/4274/18 |
2024 2022 2024 |
BEZ 5 |
||||||
5 | 5 | s | 1 | 50.95 |
KŁODAWSKI Kamil SZEWCZYŃSKI Adrian SZCZECIŃKI Szymon JACOLIK Mateusz |
UKS Skoczek Władysławów | 2003 2003 2003 2003 |
U16 | WLP | -- |
|
|||||||||
6 | 6 | s | 1 | 52.31 |
BERLIŃSKI Rafał GRZYMSKI Stanisław MILCZUK Jakub SIWCZYŃSKI Kacper |
UKS Skoczek Władysławów | 2004 2004 2004 2004 |
U16 | WLP | -- |
BERLIŃSKI Florian BERLIŃSKI Florian WIŚNIEWSKI Bartłomiej |
Z/2667/17 Z/2668/17 Z/0063/18 |
2021 2024 2024 |
BEZ 4 3 |
||||||
7 | 7 | s | 1 | 56.51 |
KOWALEWSKI Aleksander FIBNER Jakub BUZIAK Kajetan MANICKI Kacper |
UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 2005 2005 2006 |
U14 | WLP | -- |
CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka B.D. |
, Z/2833/18 , Z/2830/18 Z/9465/21 |
, 2021 , 2024 2021 |
BEZ BEZ |
||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.85 | KOWALSKI Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2003 | U16 | WP | III | PAWLAK Przemysław | 3 | LDK! | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.70 | ORLIK Miłosz | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | V | OLEJNICKA Dominika | 5 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.65 | SZYMCZAK Jakub | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.50 | ŁUCZAK Bartosz | LUKS Orkan Września | 2004 | U16 | WP | -- | CHOJNACKI Roman PAWLAK Przemysław | Z/1163/18 | 2020 | 5 | LDK! | |||||
5 | 6 | f | 1 | 1.40 | KOWALEWSKI Aleksander | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/2833/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 7 | f | 1 | 1.40 | FIBNER Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # | , Z/2830/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
7 | 5 | f | 1 | 1.40 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U14 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.50 | CYBULSKI Filip | SL Olimpia Poznań | 1995 | Sen | WP | I | DZIAMSKI Krzysztof B.D. | Z/0665/11 | 2020 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 2.70 | KRUGER Filip Jędrzej | SL Olimpia Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/5690/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 2.50 | NOWAK Łukasz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 2.50 | KULUS Albert | UMKS Iskra Wolsztyn | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 2.10 | MUSZYŃSKI Andrzej | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1951 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/11068/21 | 2024 | |||||||
f | 1 | NM | MICHALSKI Zygmunt | OŚ AZS Poznań # | 1950 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/12344/21 | 2023 | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 5.72 | ROGAL Nikodem | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U18 | WP | 0.0 | -- | |||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.50 | SKRZYPEK Mateusz | MUKS Kadet Rawicz | 2000 | U20 | WP | +9.9 | III | ZKN | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.48 | SOKOŁOWSKI Maciej | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2001 | U18 | WP | +9.9 | III | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.38 | YARUSHINSKIY Nikita | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | +9.9 | III | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 6.00 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | +9.9 | IV | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.84 | ROGAL Nikodem | MUKS Kadet Rawicz | 2002 | U18 | WP | +9.9 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.55 | SZYMANEK Hubert | KS Gwardia Piła | 2001 | U18 | WP | -0.2 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 6.24 | JANKOWSKI Oliwer | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U16 | WP | +9.9 | IV | JAGACIAK Jarosław | Z/0288/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||
2 | 2 | f | 2 | 5.86 | ROBOTNIKOWSKI Jakub | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +9.9 | V | # | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 5.84 | SZYMCZAK Jakub | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U16 | WP | +9.9 | V | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 5.79 | BUDUJ Mikołaj | MUKS Kadet Rawicz | 2003 | U16 | WP | +9.9 | V | |||||||||
5 | 5 | f | 2 | 5.57 | ROLEK Jakub | MUKS Kadet Rawicz | 2001 | U18 | WP | +9.9 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 2 | 5.55 | CZTERNASTY Jan | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | +9.9 | -- | BIEDERMANN Roman | ||||||||
7 | 7 | f | 2 | 5.50 | GÓRNIAK Łukasz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | +9.9 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 2 | 5.26 | SIEDLECKI Maciej | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | +9.9 | -- | LDK! | ||||||||
9 | 9 | f | 2 | 5.23 | SKÓRKA Miłosz | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U16 | WP | +9.9 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 2 | 5.19 | WRÓBLEWSKI Adrian | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2003 | U16 | WP | +9.9 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 2 | 5.15 | JANKOWIAK Jan | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | +9.9 | -- | ZWIRN Magdalena # | BEZ | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 2 | 5.15 | ŚWIDERSKI Hubert | UKS Olimp Duszniki | 2004 | U16 | WP | +9.9 | -- | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/4954/18 | 2021 | BEZ | |||||
13 | 13 | f | 2 | 5.10 | BARAŃCZYK Piotr | PLKS Gwda Piła | 2004 | U16 | WP | +9.9 | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. | Z/5179/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||
14 | 14 | f | 2 | 5.02 | NOWAK Łukasz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2003 | U16 | WP | +9.9 | -- | |||||||||
15 | 15 | f | 2 | 4.95 | LEWANDOWSKI Mateusz | MKL Szczecin | 2003 | U16 | ZP | +9.9 | -- | # | LDK! | |||||||
16 | 16 | f | 2 | 4.73 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | +9.9 | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | |||||
17 | 17 | f | 2 | 4.58 | FIBNER Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U14 | WP | +9.9 | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # | , Z/2830/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||
18 | 18 | f | 2 | 4.52 | BAŃKOWSKI Aleksander | MUKS Kadet Rawicz | 2005 | U14 | WP | +9.9 | -- | LDK! | ||||||||
19 | 19 | f | 2 | 4.49 | MAMOT Jakub | MUKS Kadet Rawicz | 2006 | U14 | WP | +9.9 | -- | LDK! | ||||||||
20 | 20 | f | 2 | 4.01 | KOWALEWSKI Aleksander | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | +9.9 | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/2833/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | ||||
21 | 21 | f | 2 | 3.82 | BUZIAK Kajetan | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 2005 | U14 | WP | +9.9 | -- | CICHOWLAS Agnieszka | LDK! | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.38 | KOSTKA Patryk | MKS Juvenia Puszczykowo | 2001 | U18 | WP | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.86 | KOZINA Filip | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | U18 | WP | III | KACZMAREK Aleksandra # | Z/3716/16 | 2022 | 2 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 12.28 | REWERS Mikołaj | LUKS Orkan Września | 2002 | U18 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/4814/18 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 1 | f | 2 | 12.47 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U16 | WP | V | PAWLAK Przemysław # | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 11.30 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | V | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 10.63 | PRZYBYŁA Konrad | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 2 | 10.18 | KLIMCZAK Jakub | LUKS Orkan Września | 2003 | U16 | WP | -- | B.D. PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław | , Z/4342/17 | , 2018 | 5 | LDK! | GIM | ||||
5 | 5 | f | 2 | 9.09 | FILIPIAK Bartosz | UKS Krotowski Mosina | 2003 | U16 | WP | -- | KILIAN Marcin | Z/3427/17 | 2018 | BEZ | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 9.00 | NIEMCZYK Eryk | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/5142/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 17.28 | GOŹDZIEWICZ Piotr | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | I | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/3653/15 | 2024 | KN | ||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 34.47 | NIEMCZYK Eryk | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | V | RATAJCZAK Maciej | Z/5142/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 33.63 | PRZYBYŁA Konrad | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 32.12 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U16 | WP | V | PAWLAK Przemysław # | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 31.34 | MICHALSKI Zygmunt | OŚ AZS Poznań # | 1950 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/12344/21 | 2023 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 26.82 | SZULCZYK Maksymilian | UKS Olimp Duszniki | 2003 | U16 | WP | -- | PLUCIŃSKI Krzysztof | Z/2800/16 | 2019 | 3 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 26.24 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 23.81 | MUSZYŃSKI Andrzej | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1951 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/11068/21 | 2024 | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 19.98 | KRÓLIKOWSKI Marcin | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 43.07 | ZIÓŁKOWSKI Adam | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | III | CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. # | , Z/0930/16 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | |||||
2 | 2 | f | 1 | 42.35 | WAWRZYNIAK Jakub | MKS Baszta Szamotuły | 2001 | U18 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 34.03 | REWERS Mikołaj | LUKS Orkan Września | 2002 | U18 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/4814/18 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 32.38 | KOZINA Filip | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | U18 | WP | -- | KACZMAREK Aleksandra # | Z/3716/16 | 2022 | 2 | ||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 42.47 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | III | KOBIERSKI Andrzej | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 45.16 | WIETECKI Marek | GZSN START Gorzów Wlkp. | 1983 | Masters | LB | II | NIEMCZYN Dariusz # | Z/11164/21 | 2024 | 2 | ||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 52.69 | ZIÓŁKOWSKI Adam | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | III | CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. # | , Z/0930/16 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | |||||
2 | 2 | f | 1 | 34.02 | MUSZYŃSKI Andrzej | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 1951 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/11068/21 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 22.46 | KUC Wiktor | KS Żak Wałcz | 2003 | U16 | ZP | -- | B.D. | Z/5019/18 | 2018 | BEZ | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 40.22 | BAJER Mikołaj | OŚ AZS Poznań | 2004 | U16 | WP | IV | BIERNACKI Jacek | Z/1093/18 | 2024 | 4 | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 30.20 | KLIMCZAK Jakub | LUKS Orkan Września | 2003 | U16 | WP | V | B.D. PAWLAK Przemysław PAWLAK Przemysław | , Z/4342/17 | , 2018 | 5 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | f | 2 | 26.91 | GÓRNIAK Sokrates | OŚ AZS Poznań | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 2 | 21.13 | CZERWIŃSKI Marcel | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | -- | GÓRSKA Hanna | 4 | LDK! | GIM | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 13.71 | KOZŁOWSKI Tobiasz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.77 | NYKAZA Mikołaj | MKS Baszta Szamotuły | 2003 | U16 | WP | V | # | LDK! | GIM | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.17 | CZERWIŃSKI Marcel | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | V | GÓRSKA Hanna | 4 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 37.29 | KRÓLIKOWSKI Marcin | UKS Achilles Leszno | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 32.86 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 30.40 | KOZŁOWSKI Tobiasz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 23.23 | BARAŃCZYK Piotr | PLKS Gwda Piła | 2004 | U16 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. | Z/5179/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 47.69 | CUGIER Marcin | UKS Achilles Leszno | 2001 | U18 | WP | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 47.30 | NAMYSŁ Jan | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | IV | CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta CHMIELARZ Lucyna # | , Z/2697/16 | , 2023 | 4 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | f | 1 | 46.53 | WASZKIEWICZ Krystian | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | IV | B.D. B.D. # | Z/5938/15 | 2024 | |||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 54.47 | WIETECKI Marek | GZSN START Gorzów Wlkp. | 1983 | Masters | LB | III | NIEMCZYN Dariusz # | Z/11164/21 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 43.46 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | IV | KOBIERSKI Andrzej | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 5.5206711292267 sekund |