Toruń 06.01.2018 Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7.69 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 7.89 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 8 | s | 1 | 8.04 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | ZKN | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 8.08 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | ZKN | ||||||
5 | 12 | s | 1 | 8.09 | BORZEWSKA Zuzanna | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | -- | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/1895/16 | , 2024 | ZKN | ||||||
6 | 17 | s | 1 | 8.15 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/1575/16 | 2021 | |||||||
1 | 3 | s | 2 | 7.91 | ŁOŚ Lucyna | KL Iskra Białogard | 2001 | U18 | ZP | -- | RUDZIK Grzegorz # | Z/5288/15 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 7.92 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -- | BIELA Marek | Z/0307/15 | 2023 | 1 | KN | |||||
3 | 4 | s | 2 | 7.92 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 7 | s | 2 | 8.00 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | -- | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | ZKN | |||||
5 | 14 | s | 2 | 8.12 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ZKN | ||||||
6 | 22 | s | 2 | 8.24 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U18 | PM | -- | ||||||||||
7 | 24 | s | 2 | 8.30 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U23 | WN | -- | # | ZKN | ||||||||
1 | 9 | s | 3 | 8.05 | LIS Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/1806/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
2 | 13 | s | 3 | 8.11 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. | 3 | ZKN | |||||||
3 | 16 | s | 3 | 8.14 | GRYGIEL Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2003 | U16 | ZP | -- | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 18 | s | 3 | 8.17 | RUMINKIEWICZ Zofia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
5 | 21 | s | 3 | 8.23 | LIBERSKA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U23 | KP | -- | B.D. # | ZKN | ||||||||
6 | 40 | s | 3 | 8.50 | KOBIERECKA Julia | STS Pomerania Szczecinek # | 2001 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 11 | s | 4 | 8.09 | TARKOWSKA Natalia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/1576/16 | 2022 | 3 | ||||||
2 | 15 | s | 4 | 8.14 | GRACZYK Zuzanna | MKL Toruń | 2000 | U20 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 20 | s | 4 | 8.19 | KRASKA Nicole | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U20 | KP | -- | B.D. # | KN | ||||||||
4 | 23 | s | 4 | 8.25 | PIECUCH Marta | RKS Rumia | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 28 | s | 4 | 8.40 | ADASZAK Aleksandra | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
6 | 34 | s | 4 | 8.42 | JAKUBIAK Zuzanna | MUKS Płock | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
7 | 38 | s | 4 | 8.48 | PIASECKA Dagmara | ULKS Tychowo | 2000 | U20 | ZP | -- | ||||||||||
1 | 26 | s | 5 | 8.33 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | Sen | SL | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | ||||||
2 | 33 | s | 5 | 8.42 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | -- | CZAPIEWSKI Wiesław | 3 | ||||||||
3 | 37 | s | 5 | 8.47 | KOZŁOWSKA Agata | KS Zamek Kurzętnik | 2002 | U18 | WN | -- | ||||||||||
4 | 43 | s | 5 | 8.52 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U16 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 50 | s | 5 | 8.54 | ŁADA Marta | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
6 | 59 | s | 5 | 8.59 | UZARSKA Julia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0420/17 | 2020 | 4 | LDK! | GIM | ||||
s | 5 | DQ | KĘPA-DANEK Aleksandra | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
1 | 6 | s | 6 | 7.94 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | |||||||
2 | 36 | s | 6 | 8.43 | ZMARZŁA Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ||||||||
3 | 35 | s | 6 | 8.43 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | |||||||
4 | 45 | s | 6 | 8.53 | CZAPIEWSKA Daria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | 2 | LDK! | GIM | ||||||
5 | 55 | s | 6 | 8.57 | ELWART Wiktoria | MKL Toruń | 2000 | U20 | KP | -- | ||||||||||
6 | 57 | s | 6 | 8.58 | MALINOWSKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | B.D. # | 3 | LDK! | GIM | ||||||
7 | 63 | s | 6 | 8.62 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | # | ZKN | ||||||||
1 | 58 | s | 7 | 8.59 | KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia | UKS Gepard Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 68 | s | 7 | 8.68 | HUK Oliwia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 72 | s | 7 | 8.71 | BARANIAK Barbara | SKLA Sopot | 2003 | U16 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | 3 | LDK! | |||||||
4 | 73 | s | 7 | 8.72 | CYSEWSKA Zuzanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
5 | 88 | s | 7 | 8.79 | KAWLEWSKA Oliwia | RKS Rumia | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 89 | s | 7 | 8.81 | TOMASZEWSKA Kinga | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U18 | PM | -- | BOGUSZ Igor # | Z/2073/17 | 2018 | 4 | LDK! | GIM | ||||
7 | 109 | s | 7 | 9.05 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | ||||||
1 | 51 | s | 8 | 8.54 | WĄGIEL Anna | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 66 | s | 8 | 8.64 | PAWLACZYK Joanna | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 67 | s | 8 | 8.66 | FAFIŃSKA Paulina | LKS Lubawa | 2006 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0097/18 | 2021 | 5 | LDK! | |||||
4 | 69 | s | 8 | 8.71 | ŁAKOTA Klaudia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. | Z/4616/15 | 2018 | |||||||
5 | 79 | s | 8 | 8.76 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | GIM | ||||
6 | 103 | s | 8 | 8.94 | STEFANIAK Daria | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 52 | s | 9 | 8.55 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn # | 2000 | U20 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | ||||||
2 | 54 | s | 9 | 8.57 | BARASZKIEWICZ Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
3 | 78 | s | 9 | 8.75 | MAKARA Julianna | SKLA Sopot | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. # | 3 | LDK! | |||||||
4 | 85 | s | 9 | 8.78 | TYKARSKA Adrianna | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/3339/16 | 2019 | BEZ | LDK! | GIM | ||||
5 | 104 | s | 9 | 8.97 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U18 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef B.D. | Z/1568/15 | 2024 | |||||||
1 | 29 | s | 10 | 8.40 | SYPNIEWSKA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
2 | 46 | s | 10 | 8.53 | BUJALSKA Julia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 49 | s | 10 | 8.54 | BANY Daria | UKS Gepard Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
4 | 65 | s | 10 | 8.63 | BIEDRZYCKA Malwina | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/0422/17 | 2018 | 5 | LDK! | GIM | ||||
5 | 71 | s | 10 | 8.71 | BŁASZK Aleksandra | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U18 | PM | -- | BOGUSZ Igor # | Z/2053/17 | 2018 | 5 | LDK! | GIM | ||||
6 | 75 | s | 10 | 8.73 | RADASZKIEWICZ Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | -- | # | |||||||||
7 | 77 | s | 10 | 8.74 | WOJTYRA Viktoria | UKS Sprinter Słodków | 2002 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 62 | s | 11 | 8.62 | BROWARCZYK Dominika | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ||||||||
2 | 70 | s | 11 | 8.71 | LASKIEWICZ Zofia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 74 | s | 11 | 8.72 | GLIŃSKA Wiktoria | BKS Bydgoszcz | 2005 | U14 | KP | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
4 | 83 | s | 11 | 8.77 | MILEJSKA Matylda | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||
4 | 82 | s | 11 | 8.77 | WAWRZYNOWICZ Julia | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U16 | PD | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # | , Z/0067/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
6 | 113 | s | 11 | 9.12 | JASIŃSKA Alicja | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/0696/18 | 2018 | |||||||
1 | 91 | s | 12 | 8.82 | KŁODAWSKA Nikola | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 96 | s | 12 | 8.87 | KABUŁA Oliwia | MKS Truso Elbląg | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 106 | s | 12 | 9.03 | JUCHNOWSKA Natalia | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U18 | WN | -- | ZKN | |||||||||
4 | 115 | s | 12 | 9.16 | ZŁOTOWSKA Julia | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/3497/17 | 2019 | 5 | LDK! | GIM | ||||
5 | 116 | s | 12 | 9.18 | BIEGAJ Oliwia | UKS Atos Woźnice | 2004 | U16 | WN | -- | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # | Z/0068/18 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 123 | s | 12 | 9.38 | STYCZEŃ Alicja | MKS Truso Elbląg | 2004 | U16 | WN | -- | LICZNERSKI Jacek | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
1 | 90 | s | 13 | 8.82 | DOKSA Maja | MKL Toruń | 2005 | U14 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # | Z/2304/18 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
2 | 100 | s | 13 | 8.93 | MURACH Maja | UKS Atos Woźnice | 2006 | U14 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech # | Z/0073/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 108 | s | 13 | 9.04 | KUBIS Joanna | MUKS Szok Bojanowo | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 118 | s | 13 | 9.19 | MIKOŁAJCZAK Julia | MUKS Szok Bojanowo | 2004 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 122 | s | 13 | 9.34 | ZACHARA Izabela | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
6 | 128 | s | 13 | 9.66 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | U12 | WP | -- | RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej | Z/0038/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 19 | s | 14 | 8.18 | WŁOCHOWICZ Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U23 | OP | -- | # | ZKN | ||||||||
2 | 53 | s | 14 | 8.56 | BUDNIK Natalia | SKLA Sopot | 1996 | U23 | PM | -- | ||||||||||
3 | 97 | s | 14 | 8.89 | TOMASZEWSKA Natalia | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/0698/18 | 2019 | 5 | LDK! | |||||
4 | 117 | s | 14 | 9.18 | ANDRZEJCZAK Natalia | MKL Toruń | 2005 | U14 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/2305/18 | 2022 | 5 | LDK! | |||||
1 | 25 | s | 15 | 8.32 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 31 | s | 15 | 8.42 | PUKOWNIK Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 64 | s | 15 | 8.63 | KWIATKOWSKA Katarzyna | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2002 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon | Z/2685/17 | 2019 | 3 | LDK! | GIM | ||||
4 | 86 | s | 15 | 8.78 | JANKOWSKA Urszula | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | ||||||||
5 | 99 | s | 15 | 8.90 | URBANEK Gabriela | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
1 | 27 | s | 16 | 8.40 | RYCHLEWSKA Emilia | PTT Delta Płock | 2003 | U16 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir B.D. | Z/3277/17 | 2022 | |||||||
2 | 30 | s | 16 | 8.42 | GAJKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | -- | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/3000/17 | , 2024 | |||||||
3 | 41 | s | 16 | 8.50 | GÓRECKA Aleksandra | RKS Rumia | 2003 | U16 | PM | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
4 | 47 | s | 16 | 8.54 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/3343/17 | 2024 | |||||||
5 | 60 | s | 16 | 8.60 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | GIM | |||||
6 | 81 | s | 16 | 8.77 | OSTRZYCKA Katarzyna | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
7 | 92 | s | 16 | 8.83 | BIELACKA Weronika | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/3342/17 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
1 | 32 | s | 17 | 8.42 | STRUGIŃSKA Oliwia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/0193/17 | 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||
2 | 44 | s | 17 | 8.53 | CHOJNACKA Klaudia | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 56 | s | 17 | 8.58 | KACZYŃSKA Julia | OKLA Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | WITKOWSKI Bartosz | 4 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 94 | s | 17 | 8.85 | STEJMAN Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
5 | 98 | s | 17 | 8.90 | WAJER Daria | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
6 | 101 | s | 17 | 8.93 | SZYMAŃSKA Nicol | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
7 | 105 | s | 17 | 9.01 | LUBIŃSKA Maxima | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | GIM | ||||||||
1 | 48 | s | 18 | 8.54 | SZLENDAK Milena | MKS Truso Elbląg | 2004 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
2 | 61 | s | 18 | 8.61 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek # | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||
3 | 102 | s | 18 | 8.93 | KAMIŃSKA Zofia | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
4 | 119 | s | 18 | 9.21 | ZAGÓRSKA Aleksandra | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||
5 | 125 | s | 18 | 9.53 | KORZENIEWSKA Julia | MKS Truso Elbląg | 2004 | U16 | WN | -- | LICZNERSKI Jacek | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
6 | 129 | s | 18 | 9.69 | MILEWICZ Dagmara | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
1 | 39 | s | 19 | 8.48 | SOBOLEWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 87 | s | 19 | 8.78 | SAMOŁOWICZ Liwia | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. | Z/0765/18 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
3 | 93 | s | 19 | 8.83 | MIELCZAREK Laura | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
4 | 95 | s | 19 | 8.86 | KAMIŃSKA Dominika | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/0764/18 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
5 | 120 | s | 19 | 9.25 | LEMKE Liliana | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
6 | 121 | s | 19 | 9.27 | FRIEBE Angelika | UKS Przełaj Żerków | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 76 | s | 20 | 8.74 | JAROSIŃSKA Maria | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna B.D. | Z/0356/18 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
2 | 84 | s | 20 | 8.78 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2996/17 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 110 | s | 20 | 9.08 | ZADROGA Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | -- | ||||||||||
4 | 114 | s | 20 | 9.16 | REIWER Martyna | MKL Toruń | 2005 | U14 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/0695/18 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 126 | s | 20 | 9.62 | WIECZOREK Krystyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
6 | 127 | s | 20 | 9.64 | WIŚNIEWSKA Adrianna | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
7 | 130 | s | 20 | 9.95 | STRUK Liliana | KS Wejher Wejherowo | 2005 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 42 | s | 21 | 8.51 | FALK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U14 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 80 | s | 21 | 8.77 | KUCIŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
3 | s | 21 | 8.88 | SKRZYPCZAK Zuzanna | MUKS Szok Bojanowo | 2006 | U14 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
4 | 107 | s | 21 | 9.03 | MARCHEWKA Martyna | KS Wda Świecie | 2005 | U14 | KP | -- | ||||||||||
5 | 111 | s | 21 | 9.08 | KASPRZAK Rozalia | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
6 | 112 | s | 21 | 9.10 | KOWALSKA Oliwia | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U14 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 124 | s | 21 | 9.52 | GADOMSKA Karolina | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U14 | MZ | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.41 | GACKA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | II | BAUMGART Iwona B.D. | Z/5030/15 | 2024 | KN | ||||||
2 | 4 | s | 1 | 26.12 | MAŁKOWSKA Dominika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U18 | KP | II | B.D. # | 2 | LDK! | |||||||
3 | 10 | s | 1 | 26.74 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U18 | PM | III | ||||||||||
4 | 15 | s | 1 | 27.06 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | III | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ZKN | ||||||
1 | 2 | s | 2 | 25.59 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | II | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 3 | s | 2 | 25.86 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | II | BIELA Marek | Z/0307/15 | 2023 | 1 | KN | |||||
3 | 7 | s | 2 | 26.55 | SZEWCZYK Julia | BKS Bydgoszcz | 2002 | U18 | KP | III | ZKN | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 26.62 | KOŁODZIEJCZYK Lidia | LKS MOSiR Sieradz # | 2000 | U20 | LD | III | B.D. FIRLIT Roman # | , Z/4999/15 | , 2022 | 2 | ZKN | |||||
5 | 11 | s | 2 | 26.85 | SKRZYPNIK Kamila | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/1575/16 | 2021 | |||||||
1 | 13 | s | 3 | 27.00 | ŚWIDERSKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2000 | U20 | KP | III | JANKOWSKI Marcin | Z/0023/15 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 16 | s | 3 | 27.20 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | III | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | ZKN | ||||||
3 | 19 | s | 3 | 27.31 | ELWART Wiktoria | MKL Toruń | 2000 | U20 | KP | IV | ||||||||||
4 | 32 | s | 3 | 28.78 | JAROSIŃSKA Maria | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | V | WLEKLIŃSKA Dagna B.D. | Z/0356/18 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
5 | 38 | s | 3 | 29.04 | KOBIERECKA Julia | STS Pomerania Szczecinek # | 2001 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 5 | s | 4 | 26.16 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | II | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 4 | 26.63 | ŁOŚ Lucyna | KL Iskra Białogard | 2001 | U18 | ZP | III | RUDZIK Grzegorz # | Z/5288/15 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 18 | s | 4 | 27.29 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U16 | ZP | III | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
4 | 22 | s | 4 | 27.74 | TARKOWSKA Natalia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | IV | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/1576/16 | 2022 | 3 | ||||||
5 | 28 | s | 4 | 28.19 | PARTYKA Alicja | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | IV | ||||||||||
1 | 12 | s | 5 | 26.98 | WESOŁOWSKA Natalia | MUKL Brodnica | 2002 | U18 | KP | III | ||||||||||
2 | 14 | s | 5 | 27.04 | ZMARZŁA Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | III | B.D. B.D. | LDK! | ||||||||
3 | 24 | s | 5 | 27.80 | KOZŁOWSKA Agata | KS Zamek Kurzętnik | 2002 | U18 | WN | IV | ||||||||||
4 | 26 | s | 5 | 28.06 | MIERZEJEWSKA Martyna | MUKL Brodnica | 2002 | U18 | KP | IV | ROSIŃSKI Zenon | Z/3047/16 | 2022 | 4 | ||||||
5 | 48 | s | 5 | 29.50 | UZARSKA Julia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | V | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0420/17 | 2020 | 4 | LDK! | GIM | ||||
1 | 30 | s | 6 | 28.32 | KAWKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2000 | U20 | PM | IV | B.D. | |||||||||
2 | 36 | s | 6 | 28.99 | KAWLEWSKA Oliwia | RKS Rumia | 2003 | U16 | PM | V | B.D. | 4 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 47 | s | 6 | 29.43 | CYSEWSKA Zuzanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
4 | 53 | s | 6 | 29.87 | PRZYBYŁ Daria | UKS Sprinter Słodków | 2002 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 34 | s | 7 | 28.89 | BIEDRZYCKA Malwina | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | V | TYKARSKI Marek | Z/0422/17 | 2018 | 5 | LDK! | GIM | ||||
2 | 45 | s | 7 | 29.35 | TYKARSKA Adrianna | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/3339/16 | 2019 | BEZ | LDK! | GIM | ||||
3 | 50 | s | 7 | 29.62 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | ||||||
4 | 52 | s | 7 | 29.67 | BĄKOWSKA Julianna | BKS Bydgoszcz | 2005 | U14 | KP | V | GURNA Jolanta | 5 | LDK! | |||||||
5 | 55 | s | 7 | 30.06 | BIEDRZYCKA Roksana | KS Maków Biega | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 39 | s | 8 | 29.05 | WIŚNIEWSKA Joanna | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | V | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/3759/17 | 2021 | 4 | ||||||
2 | 40 | s | 8 | 29.15 | FAFIŃSKA Emilia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | V | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0423/17 | 2020 | 3 | LDK! | GIM | ||||
1 | 6 | s | 9 | 26.28 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | III | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | |||||||
2 | 17 | s | 9 | 27.23 | ŁADA Marta | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | III | ZKN | |||||||||
3 | 62 | s | 9 | 30.67 | TĘŻYCKA Amelia | LKS Vectra Włocławek # | 2006 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | 5 | LDK! | |||||||
4 | 71 | s | 9 | 33.86 | NEHRING Magdalena | KS Zamek Kurzętnik | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1 | 29 | s | 10 | 28.29 | RYSZEWSKA Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/2104/16 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
2 | 49 | s | 10 | 29.56 | BŁASZK Aleksandra | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U18 | PM | -- | BOGUSZ Igor # | Z/2053/17 | 2018 | 5 | LDK! | GIM | ||||
s | 10 | DNF | SIROKOS Alicja | MUKL Brodnica | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
s | 10 | DQ | KOSZYK Kamila | MKS Sambor Tczew | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. # | 4 | LDK! | |||||||||
1 | 20 | s | 11 | 27.46 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | IV | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN GIM | ||||
2 | 23 | s | 11 | 27.75 | JÓŹWICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | IV | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | ZKN | |||||
3 | 33 | s | 11 | 28.87 | SARNOWSKA Natalia | KS Zamek Kurzętnik | 2002 | U18 | WN | -- | ||||||||||
4 | 57 | s | 11 | 30.25 | TOMASZEWSKA Kinga | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U18 | PM | -- | BOGUSZ Igor # | Z/2073/17 | 2018 | 4 | LDK! | GIM | ||||
5 | 59 | s | 11 | 30.40 | KAWECKA Justyna | LUKS Lidzbark Welski | 2002 | U18 | WN | -- | AFELTOWICZ Karol | Z/2832/16 | 2018 | BEZ | ||||||
6 | 61 | s | 11 | 30.45 | KUCIŃSKA Amelia | MUKL Brodnica # | 2002 | U18 | KP | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
1 | 21 | s | 12 | 27.52 | GÓRECKA Aleksandra | RKS Rumia | 2003 | U16 | PM | IV | # | LDK! | GIM | |||||||
2 | 31 | s | 12 | 28.56 | LASKIEWICZ Zofia | MKS Truso Elbląg | 2003 | U16 | WN | V | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 35 | s | 12 | 28.97 | KĘPA-DANEK Aleksandra | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | V | LDK! | GIM | ||||||||
4 | 51 | s | 12 | 29.62 | LUBIŃSKA Maxima | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U16 | PM | V | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 56 | s | 12 | 30.08 | BIELACKA Weronika | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/3342/17 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
1 | 42 | s | 13 | 29.24 | PRUCHNIEWSKA Amelia | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | V | ||||||||||
2 | 43 | s | 13 | 29.26 | WAĆKOWSKA Laura | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | V | MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/1573/16 | 2022 | 4 | ||||||
3 | 63 | s | 13 | 30.70 | ĆWIKLIŃSKA Aleksandra | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek | Z/0479/17 | 2020 | LDK! | GIM | |||||
4 | 65 | s | 13 | 30.79 | ŁUGIEWICZ Adrianna | MUKL Brodnica # | 2003 | U16 | KP | -- | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 69 | s | 13 | 32.15 | LANGOWSKA Marta | GKS Olimpia Grudziądz | 2003 | U16 | KP | -- | B.D. DEJEWSKI Michał # | 5 | LDK! | |||||||
1 | 27 | s | 14 | 28.19 | TUCKA Róża | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. # | 2 | LDK! | |||||||
2 | 37 | s | 14 | 29.00 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | V | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek # | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | GIM | ||||
3 | 44 | s | 14 | 29.34 | KAMIŃSKA Dominika | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek | Z/0764/18 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
4 | 54 | s | 14 | 30.03 | MACZUKIN Mariola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | V | ||||||||||
5 | 68 | s | 14 | 32.06 | ZŁOTOWSKA Julia | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/3497/17 | 2019 | 5 | LDK! | GIM | ||||
1 | 41 | s | 15 | 29.19 | SAMOŁOWICZ Liwia | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. | Z/0765/18 | 2022 | 3 | LDK! | |||||
2 | 46 | s | 15 | 29.41 | SOBOLEWSKA Dominika | UKS-MOS Opole | 2005 | U14 | OP | V | # | LDK! | GIM | |||||||
3 | 58 | s | 15 | 30.29 | SUCHOWOLAK Lena | UKS Filipides Teresin | 2005 | U14 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/3276/17 | 2024 | 3 | LDK! | GIM | ||||
4 | 60 | s | 15 | 30.41 | LEMKE Liliana | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 64 | s | 15 | 30.78 | REIWER Martyna | MKL Toruń | 2005 | U14 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/0695/18 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 67 | s | 15 | 30.98 | ZADROGA Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 25 | s | 16 | 27.99 | CZYŻYCKA Anastazja | BKS Bydgoszcz | 2005 | U14 | KP | IV | ||||||||||
2 | 66 | s | 16 | 30.86 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot # | 2002 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/0214/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
3 | 70 | s | 16 | 32.40 | WOJCIECHOWSKA Ewelina | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.21 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 40.50 | WIDAWSKA Natalia | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U20 | DS | -- | B.D. KOBIAŁKA Kamil | , Z/2554/15 | , 2024 | ZKN | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 42.47 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | II | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | GIM | |||||
4 | 9 | s | 1 | 42.97 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U23 | WN | -- | # | ZKN | ||||||||
5 | 13 | s | 1 | 43.71 | MILANOWSKA Beata | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | Sen | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/1253/11 | 2019 | 2 | ||||||
1 | 4 | s | 2 | 41.89 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | -- | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
2 | 7 | s | 2 | 42.72 | JACHOREK Aleksandra | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | 10 | s | 2 | 43.18 | ŻUK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/2426/15 | 2022 | 2 | ZKN | |||||
4 | 11 | s | 2 | 43.44 | MURASIEWICZ Maja | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
5 | 17 | s | 2 | 44.29 | CIOK Klaudia | KS Maków Biega | 1999 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||
1 | 3 | s | 3 | 41.65 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/1648/15 | , 2023 | ZKN | ||||||
2 | 14 | s | 3 | 43.77 | ZIENDARA Michalina | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. | |||||||||
3 | 18 | s | 3 | 44.36 | RUMIŃSKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | III | LDK! | GIM | ||||||||
4 | 19 | s | 3 | 44.37 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U16 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 33 | s | 3 | 45.37 | CZAPIEWSKA Daria | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. | 2 | LDK! | GIM | ||||||
1 | 21 | s | 4 | 44.44 | BARANIAK Barbara | SKLA Sopot | 2003 | U16 | PM | III | ANDRZEJCZAK Paweł | 3 | LDK! | |||||||
2 | 22 | s | 4 | 44.49 | EJSMONT Alicja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U16 | PM | III | B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław | 2 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 36 | s | 4 | 45.61 | PANCYLEJKO Ewelina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U18 | OP | -- | B.D. # | LDK! | GIM | |||||||
4 | 38 | s | 4 | 45.97 | CZARNECKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | # | ZKN | ||||||||
5 | 47 | s | 4 | 46.55 | RANECKA Daria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U23 | OP | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 5 | 42.72 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U20 | PM | -- | ||||||||||
2 | 27 | s | 5 | 44.95 | KUBICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
3 | 28 | s | 5 | 45.01 | RYCHLEWSKA Emilia | PTT Delta Płock | 2003 | U16 | MZ | IV | KĄPIŃSKI Sławomir B.D. | Z/3277/17 | 2022 | |||||||
4 | 42 | s | 5 | 46.25 | FAFIŃSKA Emilia | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | IV | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0423/17 | 2020 | 3 | LDK! | GIM | ||||
5 | 48 | s | 5 | 46.65 | RADASZKIEWICZ Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | V | # | |||||||||
1 | 12 | s | 6 | 43.66 | JANUSZEWSKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U16 | PM | III | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | 2 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 20 | s | 6 | 44.39 | ŚWIRBUTOWICZ Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2003 | U16 | LB | III | # | LDK! | ||||||||
3 | 44 | s | 6 | 46.42 | BIEDRZYCKA Roksana | KS Maków Biega | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 46 | s | 6 | 46.46 | WAWRZYNOWICZ Julia | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U16 | PD | IV | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # | , Z/0067/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
5 | 58 | s | 6 | 47.24 | HERMAN Kornelia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
1 | 32 | s | 7 | 45.28 | STAWICKA Maja | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 34 | s | 7 | 45.41 | GROCHOWSKA Paulina | BKS Bydgoszcz | 2003 | U16 | KP | IV | ||||||||||
3 | 39 | s | 7 | 45.99 | RYDELEK Nina | OKS Start Otwock | 2003 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 57 | s | 7 | 47.24 | MILEJSKA Matylda | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | V | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 68 | s | 7 | 48.22 | ĆWIKLIŃSKA Aleksandra | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | V | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek | Z/0479/17 | 2020 | LDK! | GIM | |||||
1 | 24 | s | 8 | 44.75 | PILARSKA Paulina | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | -- | ||||||||||
2 | 43 | s | 8 | 46.26 | FRUŃ Wiktoria | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 66 | s | 8 | 48.12 | BIEGAJ Oliwia | UKS Atos Woźnice | 2004 | U16 | WN | V | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # | Z/0068/18 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 71 | s | 8 | 48.80 | KRAUSHAR Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | 4 | LDK! | GIM | ||||||
5 | 73 | s | 8 | 49.39 | TOŚ Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||
1 | 23 | s | 9 | 44.64 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U16 | WN | III | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | |||||||
2 | 49 | s | 9 | 46.67 | JANKOWSKA Angelika | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | V | ||||||||||
3 | 59 | s | 9 | 47.49 | KOWALSKA Oliwia | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U14 | MZ | V | ||||||||||
4 | 78 | s | 9 | 49.99 | STEFANIAK Daria | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 82 | s | 9 | 51.51 | KASZUBOWSKA Julia | KS Wda Świecie | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
6 | 85 | s | 9 | 52.09 | WIECZOREK Krystyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 62 | s | 10 | 47.66 | MIELCZAREK Laura | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | V | LDK! | |||||||||
2 | 70 | s | 10 | 48.46 | FAFIŃSKA Paulina | LKS Lubawa | 2006 | U14 | WN | V | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0097/18 | 2021 | 5 | LDK! | |||||
3 | 77 | s | 10 | 49.97 | KLAJBOR Katarzyna | LUKS Serock | 2003 | U16 | KP | -- | SCHULZ Stanisław # | Z/2203/17 | 2024 | 5 | ||||||
4 | 81 | s | 10 | 50.63 | PAWLACZYK Joanna | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 87 | s | 10 | 53.65 | OLBRYŚ Zuzanna | MLKS Ostróda | 2003 | U16 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/1979/18 | 2018 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 89 | s | 10 | 54.19 | GADOMSKA Karolina | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U14 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 8 | s | 11 | 42.95 | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3200/17 | 2024 | |||||||
2 | 25 | s | 11 | 44.79 | BUDNIK Natalia | SKLA Sopot | 1996 | U23 | PM | -- | ||||||||||
3 | 26 | s | 11 | 44.84 | BANY Daria | UKS Gepard Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
4 | 41 | s | 11 | 46.04 | GÓRECKA Marta | LKS Vectra Włocławek | 2001 | U18 | KP | -- | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
5 | 45 | s | 11 | 46.44 | BROWARCZYK Dominika | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ||||||||
6 | 84 | s | 11 | 51.68 | KALINOWSKA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 2006 | U14 | PM | -- | KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0055/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 35 | s | 12 | 45.56 | BARASZKIEWICZ Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
2 | 37 | s | 12 | 45.70 | SARNOWSKA Natalia | KS Zamek Kurzętnik | 2002 | U18 | WN | -- | ||||||||||
3 | 51 | s | 12 | 46.80 | BEMBNISTA Martyna | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/3439/16 | 2023 | 4 | LDK! | GIM | ||||
4 | 61 | s | 12 | 47.55 | JANKOWSKA Urszula | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława | LDK! | ||||||||
5 | 63 | s | 12 | 47.68 | ZIÓŁEK Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława | 3 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 90 | s | 12 | 54.31 | KULPA Natalia | Akademia Sportu Otwock # | 2003 | U16 | MZ | -- | KALINOWSKA Paulina | Z/2936/17 | 2022 | |||||||
1 | 15 | s | 13 | 43.83 | GRYGIEL Amelia | MKL Maraton Świnoujście | 2003 | U16 | ZP | III | ŚLIWKA Irena # | 2 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 16 | s | 13 | 43.86 | PIECUCH Marta | RKS Rumia | 2003 | U16 | PM | III | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 31 | s | 13 | 45.26 | GAJKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | IV | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/3000/17 | , 2024 | |||||||
4 | 40 | s | 13 | 46.03 | WOJCIECHOWSKA Dominika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | IV | HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0222/17 | 2021 | 3 | LDK! | GIM | ||||
5 | 69 | s | 13 | 48.30 | KOZERA Natalia | UKS Czapla Białe Błota | 2003 | U16 | KP | V | # | LDK! | GIM | |||||||
6 | 88 | s | 13 | 54.02 | WINTROWICZ Zofia | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 52 | s | 14 | 46.88 | HENNIG Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 2003 | U16 | KP | V | KENSIK Jan | LDK! | ||||||||
2 | 54 | s | 14 | 46.93 | CHOJNACKA Klaudia | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U16 | MZ | V | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 56 | s | 14 | 47.22 | ANTKIEWICZ Kinga | SKLA Sopot | 2003 | U16 | PM | V | ||||||||||
4 | 67 | s | 14 | 48.15 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | V | # | |||||||||
5 | 76 | s | 14 | 49.69 | BRUŹ Nina | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/5161/18 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
1 | 50 | s | 15 | 46.71 | MACZUKIN Mariola | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | V | ||||||||||
2 | 53 | s | 15 | 46.92 | LIS Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/3311/17 | , 2024 | 3 | LDK! | GIM | ||||
3 | 60 | s | 15 | 47.50 | SKAPOWICZ Hanna | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | V | CZUBAK Tomasz # | LDK! | ||||||||
4 | 74 | s | 15 | 49.45 | ZACHARA Izabela | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 86 | s | 15 | 53.29 | MILEWICZ Dagmara | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
1 | 29 | s | 16 | 45.10 | RUMINKIEWICZ Zofia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | IV | # | LDK! | GIM | |||||||
2 | 30 | s | 16 | 45.14 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | IV | NIESTATEK Szymon | Z/2996/17 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 75 | s | 16 | 49.61 | RACINOWSKA Wiktoria | KS Wda Świecie | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
4 | 83 | s | 16 | 51.58 | FRIEBE Angelika | UKS Przełaj Żerków | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 96 | s | 16 | 60.41 | ZDROJEWSKA Wiktoria | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek # | Z/0071/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 64 | s | 17 | 47.71 | KUCIŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | V | ||||||||||
2 | 72 | s | 17 | 48.89 | KASPRZAK Rozalia | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U14 | WP | -- | ||||||||||
3 | 79 | s | 17 | 50.17 | KUBICZ Magdalena | MUKS Płock | 2005 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 92 | s | 17 | 54.56 | WIŚNIEWSKA Adrianna | GUKS Asy Dywity | 2005 | U14 | WN | -- | ||||||||||
5 | 93 | s | 17 | 55.23 | WÓJCIK Magdalena | Akademia Sportu Otwock # | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 95 | s | 17 | 55.96 | JOBS Dagmara | KS Zamek Kurzętnik | 2005 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 55 | s | 18 | 46.94 | SKRZYPCZAK Zuzanna | MUKS Szok Bojanowo | 2006 | U14 | WP | V | LDK! | |||||||||
2 | 65 | s | 18 | 48.02 | SIKORA Weronika | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U14 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława | 5 | LDK! | |||||||
3 | 80 | s | 18 | 50.61 | KRÓLAK Marta | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0052/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
4 | 91 | s | 18 | 54.49 | STANKIEWICZ Zuzanna | GUKS Asy Dywity | 2006 | U14 | WN | -- | ||||||||||
5 | 94 | s | 18 | 55.54 | WYSZKOWSKA Malina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2006 | U14 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # | Z/0044/18 | 2024 | LDK! | ||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:32.43 | BRONOWSKA Zuzanna | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2001 | U18 | MZ | -- | ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # | Z/1766/15 | 2021 | ZKN | |||||||
2 | s | 1 | 1:34.61 | STÓJ Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1548/15 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | s | 1 | 1:34.73 | THOMAIDOU Katerina | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | -- | # | ZKN | |||||||||
4 | s | 1 | 1:34.74 | KOŁAKOWSKA Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U23 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. | Z/1776/13 | 2024 | ||||||||
5 | s | 1 | 1:38.78 | PŁATEK Aneta | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:40.06 | PLECZYŃSKA Natalia | GKS Żukowo # | 2002 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof # | Z/2926/16 | 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | s | 1 | 1:40.52 | NOWAK Olga | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:42.21 | JASTRZĘBSKA Magdalena | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
9 | s | 1 | 1:42.35 | LICHOWSKA Zuzanna | BKS Bydgoszcz | 2002 | U18 | KP | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:43.63 | DALIDOWICZ Maja | MKS Truso Elbląg | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
11 | s | 1 | 1:46.79 | MŁODAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U18 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | ZKN GIM | |||||||
1 | s | 2 | 1:41.48 | STĘŻALSKA Julia | UKS Barnim Goleniów # | 2002 | U18 | ZP | -- | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1277/15 | , 2022 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:43.47 | FELSKOWSKA Natalia | KUKS Remus Kościerzyna | 2002 | U18 | PM | -- | # | ZKN | |||||||||
3 | s | 2 | 1:44.30 | OWSIANIK Klaudia | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:44.30 | BUDNICKA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2002 | U18 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/1527/16 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
5 | s | 2 | 1:47.92 | JANICKA Dominika | Akademia Biegowa Kartuzy # | 2005 | U14 | PM | V | NOWAKOWSKI Karol # | Z/0054/18 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | s | 2 | 1:48.27 | DOMINIK Aleksandra | UKS Jedynka Reda | 2002 | U18 | PM | -- | MYSZK Ilona B.D. | Z/5526/15 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
7 | s | 2 | 1:49.62 | JELIŃSKA Sara | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:50.47 | WROŃSKA Laura | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | Z/0421/17 | 2020 | 4 | LDK! | GIM | |||||
9 | s | 2 | 1:51.49 | PIECHOWSKA Roksana | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U14 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0040/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ||||||
10 | s | 2 | 1:53.44 | LEWANDOWSKA Julia | BKS Bydgoszcz | 2002 | U18 | KP | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 1:54.36 | KRZEMIŃSKA Elżbieta | PTT Delta Płock | 2001 | U18 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/3093/15 | 2017 | BEZ | |||||||
12 | s | 2 | 1:57.20 | SZARGIEJ Olivia | KL Gdynia # | 2002 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:41.73 | STRZELEWICZ Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/0024/15 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
2 | s | 3 | 1:43.20 | WOJNOWSKA Natalia | BKS Bydgoszcz # | 2002 | U18 | KP | -- | ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
3 | s | 3 | 1:45.66 | GORNOWICZ Daria | KS Wda Świecie | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 3 | 1:46.52 | SOCHA Helena | MKS Polonia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:47.29 | PIZOŃ Wiktoria | MUKL Brodnica | 2002 | U18 | KP | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 1:50.26 | KAMIŃSKA Natalia | BKS Bydgoszcz | 2004 | U16 | KP | -- | ŁODZIEWSKA Urszula | 5 | LDK! | ||||||||
7 | s | 3 | 1:54.41 | BUCZNA Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U18 | OP | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
8 | s | 3 | 1:59.06 | JABŁOŃSKA Maja | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
9 | s | 3 | 1:59.11 | ŚWITALSKA Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
10 | s | 3 | 1:59.65 | SZOPIŃSKA Adrianna | MKS Truso Elbląg | 2001 | U18 | WN | -- | |||||||||||
11 | s | 3 | 2:02.03 | KOWALCZYK Agata | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/0032/15 | 2023 | BEZ | LDK! | GIM | |||||
12 | s | 3 | 2:03.96 | MAJCHRZAK Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
1 | s | 4 | 1:46.21 | CIEŚLIŃSKA Hanna | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | V | B.D. | 3 | LDK! | ||||||||
2 | s | 4 | 1:49.12 | MANTHEY Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2003 | U16 | KP | V | B.D. # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
3 | s | 4 | 1:50.94 | KRAWCZYK Katarzyna | UKS-MOS Opole | 2004 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
4 | s | 4 | 1:52.44 | ZIMMER Julia | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 1:53.56 | JAŚKOWSKA Kinga | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2003 | U16 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0030/18 | 2021 | 5 | |||||||
6 | s | 4 | 1:54.82 | POLEWIK Marta | AML Słupsk | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | GIM | |||||||||
7 | s | 4 | 1:55.11 | ZĄBIK Irma | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/2011/18 | 2018 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | s | 4 | 1:55.38 | PAŃKA Wiktoria | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | 4 | LDK! | ||||||||
9 | s | 4 | 1:55.90 | STEFANOWICZ Inez | MKS Truso Elbląg | 2003 | U16 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 4 | 2:04.56 | ŻUKOWSKA Julia | AML Słupsk | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | GIM | |||||||||
1 | s | 5 | 1:49.33 | BĄK Julia | MKL Toruń | 2005 | U14 | KP | V | GĘSICKI Marian MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # | , Z/0763/18 | , 2021 | 4 | LDK! | ||||||
2 | s | 5 | 1:53.25 | WOJNOWSKA Aleksandra | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 1:53.31 | ORYL Weronika | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | LEWANDOWSKI Michał # | Z/0024/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||||
4 | s | 5 | 1:53.44 | BULIK Patrycja | SKLA Sopot # | 2005 | U14 | PM | -- | B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # | LDK! | |||||||||
5 | s | 5 | 1:53.93 | PIETNOCZKA Julia | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
6 | s | 5 | 1:54.75 | SKIBIŃSKA Zuzanna | MUKS Płock | 2005 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
7 | s | 5 | 1:54.76 | KROŚKIEWICZ Aleksandra | KS Maków Biega | 2004 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
8 | s | 5 | 1:55.56 | WĄSICKA Wiktoria | AML Słupsk | 2005 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | s | 5 | 2:01.34 | BEDNARZ Daria | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | |||||||||||
9 | s | 5 | 2:01.34 | STANISZEWSKA Oliwia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | KALINOWSKA Katarzyna | BEZ | LDK! | ||||||||
11 | s | 5 | 2:02.51 | NOWICKA Tamara | MUKS Płock | 2004 | U16 | MZ | -- | MIESZKOWSKI Piotr # | 5 | LDK! | ||||||||
12 | s | 5 | 2:13.70 | PŁOCINIAK Karina | UKS Skoczek Władysławów | 2005 | U14 | WP | -- | |||||||||||
13 | s | 5 | 2:21.57 | KREZYMON Wiktoria | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/0070/18 | 2019 | LDK! | |||||||
1 | s | 6 | 1:51.42 | GÓRSKA Małgorzata | SKLA Sopot | 2005 | U14 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 6 | 1:51.82 | PŁATEK Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U14 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/0351/18 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
3 | s | 6 | 1:52.65 | KSIĄŻEK Daria | AML Słupsk | 2005 | U14 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/0017/18 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
4 | s | 6 | 1:54.64 | ŁUGIEWICZ Alina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2005 | U14 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/2294/20 | , 2023 | LDK! | |||||||
5 | s | 6 | 1:56.67 | KAMINSKA Julia | BKS Bydgoszcz | 2005 | U14 | KP | -- | GURNA Jolanta | 5 | LDK! | ||||||||
6 | s | 6 | 2:03.71 | JEZNACH Patrycja | KS Zamek Kurzętnik | 2006 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
7 | s | 6 | 2:06.98 | KOTOWICZ Marta | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U14 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
8 | s | 6 | 2:07.45 | JESIOŁOWSKA Gabriela | UKS Sprinter Słodków | 2005 | U14 | WP | -- | |||||||||||
9 | s | 6 | 2:07.55 | ROCHEWICZ Aleksandra | KS Zamek Kurzętnik | 2005 | U14 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
10 | s | 6 | 2:09.03 | BORKOWSKA Marcelina | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
11 | s | 6 | 2:12.69 | KAŹMIERCZAK Wiktoria | UKS Sprinter Słodków | 2006 | U14 | WP | -- | ROSIAK Robert | Z/0006/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
12 | s | 6 | 2:17.35 | URLICKA Nicola | KS Zamek Kurzętnik | 2007 | U12 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
13 | s | 6 | 2:21.83 | JAROCH Judyta | LUKS Serock | 2006 | U14 | KP | -- | SCHULZ Stanisław # | Z/4370/17 | 2024 | BEZ | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:45.88 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U20 | ZP | -- | KOSTRZEBA Jacek | Z/0345/15 | 2024 | KN | |||||||
2 | s | 1 | 2:56.87 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | s | 1 | 2:59.07 | BREZA Olimpia | KUKS Remus Kościerzyna | 2002 | U18 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0096/17 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 2:59.39 | KOTŁOWSKA Agata | GKS Żukowo | 2000 | U20 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1156/15 | 2021 | ZKN | |||||||
5 | s | 1 | 3:00.53 | GŁÓWCZEWSKA Katarzyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1845/15 | 2024 | 1 | ZKN | ||||||
6 | s | 1 | 3:01.91 | PĘTLICKA Julia | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
7 | s | 1 | 3:03.54 | DIAS Julia | GKS Żukowo | 1999 | U20 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1305/15 | 2021 | ZKN | |||||||
8 | s | 1 | 3:04.09 | MIKSZUTA Emilia | LUKS Start Nakło # | 2001 | U18 | KP | -- | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1549/15 | 2024 | ZKN | |||||||
9 | s | 1 | 3:08.15 | GROTH Dagmara | GKS Żukowo | 1999 | U20 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/2372/15 | 2018 | 4 | |||||||
10 | s | 1 | 3:08.31 | BUTLER Katarzyna | LKS Maków Mazowiecki # | 2001 | U18 | MZ | -- | ŁUNIEWSKI Grzegorz # | Z/1755/15 | 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
11 | s | 1 | 3:08.48 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik | 2000 | U20 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | ZKN | ||||||
12 | s | 1 | 3:15.18 | SITKO Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2003 | U16 | PM | IV | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:17.80 | MALAK Łucja | MKL Szczecin | 2002 | U18 | ZP | -- | B.D. # | ||||||||||
14 | s | 1 | 3:18.15 | TROŚCIANKO Kornelia | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U16 | WN | IV | PALUCH Krystian | 4 | LDK! | GIM | |||||||
s | 1 | DNF | SARNECKA Oliwia | MKL Szczecin | 2001 | U18 | ZP | -- | # | ZKN | ||||||||||
1 | s | 2 | 3:03.65 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 1987 | Sen | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 3:15.50 | DOMURAT Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn # | 2002 | U18 | WN | -- | # | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | s | 2 | 3:17.89 | BIELAWSKA Julia | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:19.28 | KOLASA Zuzanna | PTT Delta Płock | 2001 | U18 | MZ | -- | KĄPIŃSKI Sławomir | Z/2633/16 | 2019 | 3 | |||||||
5 | s | 2 | 3:20.62 | TYPA Marcelina | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
6 | s | 2 | 3:27.10 | MŁYNAREK Monika | UKS Czapla Białe Błota | 2002 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | 4 | LDK! | GIM | |||||||
7 | s | 2 | 3:27.21 | LIPSKA Patrycja | MKS Truso Elbląg | 2001 | U18 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:33.31 | KRUPIŃSKA Martyna | KS Maków Biega | 2002 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
9 | s | 2 | 3:39.68 | MARZENTA Milena | AML Słupsk | 2001 | U18 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
10 | s | 2 | 3:42.53 | PAŁEJKO Aleksandra | MLKS Ostróda | 2000 | U20 | WN | -- | NOWICKI Ryszard B.D. # | Z/1504/18 | 2018 | ||||||||
11 | s | 2 | 3:45.35 | PIECZULIS Krystyna | AZS-AWF Katowice | 1962 | Masters | SL | -- | B.D. B.D. B.D. # | Z/0349/19 | 2019 | ||||||||
12 | s | 2 | 3:48.67 | JASIŃSKA Jagoda | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
1 | s | 3 | 3:16.87 | MIKOŁAJEWSKA Weronika | GKS Żukowo | 2002 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/3180/17 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
2 | s | 3 | 3:17.00 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | IV | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # | , Z/0077/17 | , 2024 | 3 | LDK! | GIM | |||||
3 | s | 3 | 3:17.68 | WALISIEWICZ Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | CHOCHLIUK Grażyna # | 3 | LDK! | GIM | |||||||
4 | s | 3 | 3:18.52 | GALIŃSKA Eliza | UKS Filipides Teresin | 2006 | U14 | MZ | IV | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/2399/17 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
5 | s | 3 | 3:19.18 | ROZPĘDZIK Marzena | UKS Czapla Białe Błota | 2003 | U16 | KP | IV | KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # | , Z/1324/17 | , 2023 | LDK! | GIM | ||||||
6 | s | 3 | 3:19.65 | WARDA Anna | MUKS Płock | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 3:25.83 | CIEĆWIERZ Julia | GKS Cartusia Kartuzy | 2003 | U16 | PM | V | KRÓL Krzysztof | Z/3327/17 | 2018 | 3 | |||||||
8 | s | 3 | 3:26.50 | ORDAK Aleksandra | MKS Durasan Płońsk | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin | , Z/1025/17 | , 2017 | BEZ | LDK! | GIM | |||||
9 | s | 3 | 3:28.73 | GINTER Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | V | B.D. WRYCZA Jarosław B.D. # | 5 | LDK! | ||||||||
10 | s | 3 | 3:29.89 | BARSZCZ Alicja | LKS Vectra Włocławek # | 2004 | U16 | KP | V | B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka # | , Z/2671/15 | , 2023 | LDK! | |||||||
11 | s | 3 | 3:30.51 | GRUDZIEŃ Natalia | PTT Delta Płock | 2002 | U18 | MZ | -- | DOBRZENIAK Jarosław KĄPIŃSKI Sławomir | , Z/3563/17 | , 2017 | 5 | LDK! | ||||||
12 | s | 3 | 3:31.52 | WALDON Natalia | UKS Czapla Białe Błota | 2003 | U16 | KP | V | KARNAS Kinga KARNAS Kinga # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
13 | s | 3 | 3:35.32 | KOWALSKA Justyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/2219/16 | 2024 | 4 | LDK! | ||||||
14 | s | 3 | 3:37.06 | TCHÓRZ Kinga | MLKS Ostróda | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
15 | s | 3 | 3:44.44 | RADZIKOWSKA Patrycja | MKS Truso Elbląg | 2003 | U16 | WN | -- | |||||||||||
16 | s | 3 | 3:48.55 | OSTROWSKA Dominika | MLKS Ostróda | 2006 | U14 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/3356/18 | 2023 | 5 | |||||||
17 | s | 3 | 3:57.17 | PRUSIŃSKA Monika | MLKS Ostróda | 2005 | U14 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/4077/18 | 2020 | 5 | LDK! | ||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.79 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U16 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 9.81 | KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia | UKS Gepard Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 4 | s | 1 | 10.06 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 5 | s | 1 | 10.07 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
5 | 9 | s | 1 | 10.50 | JANKOWSKA Angelika | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
6 | 12 | s | 1 | 11.70 | DROŻYNER Oliwia | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U16 | WN | -- | PALUCH Krystian | 5 | LDK! | GIM | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 9.81 | ŚWIRBUTOWICZ Julia | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 2003 | U16 | LB | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 6 | s | 2 | 10.08 | WAĆKOWSKA Laura | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/1573/16 | 2022 | 4 | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 10.25 | KOŚCIANEK Daria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | -- | B.D. # | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 10.28 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
5 | 10 | s | 2 | 10.80 | HINC Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz | 4 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 11 | s | 2 | 10.84 | KUBIS Joanna | MUKS Szok Bojanowo | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
7 | 13 | s | 2 | 12.56 | KHUAT CAO Lena | BKS Bydgoszcz | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9.26 | SŁOCKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. | Z/3990/15 | 2024 | KN | |||||||
2 | s | 1 | 9.49 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 9.70 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
4 | s | 1 | 9.73 | ZARĘBA Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | -- | B.D. | 1 | LDK! | ZKN | |||||||
5 | s | 1 | 10.18 | ŁAKOTA Klaudia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. | Z/4616/15 | 2018 | ||||||||
1 | s | 2 | 9.62 | RYSZEWSKA Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/2104/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
1 | s | 2 | 9.62 | ŁASKA Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2002 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0507/16 | 2021 | 2 | |||||||
3 | s | 2 | 9.97 | ADAMSKA Aniela | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 10.15 | FRUŃ Wiktoria | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 11.07 | KOMARZAŃSKA Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
1 | s | 3 | 9.21 | ZAPORA Blanka | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3200/17 | 2024 | ||||||||
2 | s | 3 | 9.30 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U18 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | s | 3 | 9.34 | ROŻEŃSKA Zuzanna | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
4 | s | 3 | 10.72 | MŁODAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U18 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | BEZ | LDK! | ZKN GIM | |||||||
5 | s | 3 | 10.85 | JELIŃSKA Aleksandra | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 11.14 | WOJCIECHOWSKA Ewelina | KS Wejher Wejherowo | 2002 | U18 | PM | -- | GELO Krystyna | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.72 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | KN | ||||||
2 | 4 | s | 1 | 9.32 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U20 | WN | -- | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | KN | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 9.53 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | -- | B.D. # | KN | ||||||||
4 | 7 | s | 1 | 10.15 | LACH Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U20 | OP | -- | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/2655/15 | 2024 | ZKN | ||||||
5 | 9 | s | 1 | 10.96 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa | 2000 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | KN | ||||||
1 | 2 | s | 2 | 9.20 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | -- | KN | |||||||||
2 | 3 | s | 2 | 9.29 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | ||||||
3 | 6 | s | 2 | 10.10 | KAWKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2000 | U20 | PM | -- | B.D. | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 10.27 | PILARSKA Paulina | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 9.14 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 9.27 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | U23 | PM | -- | MODELSKI Michał B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN | ||||||
3 | 3 | s | 3 | 9.51 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U23 | KP | -- | B.D. | M | ZKN | |||||||
4 | 4 | s | 3 | 9.75 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | # | ZKN | ||||||||
5 | 5 | s | 3 | 9.91 | SATUŁA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof B.D. | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | OKSENIUK Agnieszka | GKS Piast Gliwice | 1996 | U23 | SL | III | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U20 | WN | III | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | KN | |||||||
3 | f | 1 | 1.60 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot | 1999 | U20 | PM | III | B.D. | ZKN | |||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | SŁOCKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | III | RZEPKA Marek B.D. | Z/3990/15 | 2024 | KN | |||||||
5 | f | 1 | 1.55 | LITWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | III | B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # | , Z/0535/24 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
6 | f | 1 | 1.55 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa | 2000 | U20 | MZ | III | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | KN | |||||||
7 | f | 1 | 1.50 | GĄSIEWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.50 | URBANOWICZ Kaja | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | IV | B.D. | 3 | LDK! | GIM | |||||||
9 | f | 1 | 1.45 | LACH Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2000 | U20 | OP | IV | ZIEMBA Krzysztof B.D. | Z/2655/15 | 2024 | ZKN | |||||||
10 | f | 1 | 1.45 | ADAMSKA Aniela | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.45 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | # | ZKN | |||||||||
12 | f | 1 | 1.45 | GAJEWSKA Patrycja | SKLA Sopot # | 2002 | U18 | PM | IV | GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # | , Z/0214/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
12 | f | 1 | 1.45 | GLAZIK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # | , Z/1926/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ||||||
12 | f | 1 | 1.45 | SZCZERBA Dominika | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | IV | B.D. RADTKE Marek | , Z/0790/16 | , 2020 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
15 | f | 1 | 1.45 | SATUŁA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof B.D. | ||||||||||
15 | f | 1 | 1.45 | GĄSECKA Aleksandra | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U16 | KP | IV | KARNAS Kinga # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
17 | f | 1 | 1.40 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | -- | KN | ||||||||||
18 | f | 1 | 1.40 | GOŁĘBIEWSKA Hanna | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/1805/16 | 2021 | ||||||||
19 | f | 1 | 1.35 | KOBUS Agata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2005 | U14 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0029/18 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
f | 1 | NM | ANDRZEJEWSKA Karolina | MKS Truso Elbląg # | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.67 | KRASKA Nicole | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U20 | KP | II | B.D. # | KN | |||||||||
2 | f | 1 | 5.64 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | II | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 5.61 | LIBERSKA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U23 | KP | II | B.D. # | ZKN | |||||||||
4 | f | 1 | 5.61 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | II | ZKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.39 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | III | B.D. # | KN | |||||||||
6 | f | 1 | 5.37 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U18 | PM | III | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 5.31 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | U23 | PM | III | MODELSKI Michał B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN | |||||||
8 | f | 1 | 5.29 | WŁOCHOWICZ Dominika | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1998 | U23 | OP | III | # | ZKN | |||||||||
9 | f | 1 | 5.04 | ZARĘBA Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | IV | B.D. | 1 | LDK! | ZKN | |||||||
10 | f | 1 | 5.03 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1999 | U20 | KP | IV | CZAPIEWSKI Wiesław | 3 | |||||||||
11 | f | 1 | 5.03 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. | 3 | ZKN | ||||||||
12 | f | 1 | 5.01 | PIASECKA Dagmara | ULKS Tychowo | 2000 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
13 | f | 1 | 4.98 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn # | 2000 | U20 | WN | IV | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | |||||||
14 | f | 1 | 4.96 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | IV | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | |||||||
15 | f | 1 | 4.92 | PECIAK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1995 | Sen | SL | -- | RAMUS Józef B.D. | Z/0864/13 | 2024 | 3 | |||||||
16 | f | 1 | 4.79 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | ||||||||
17 | f | 1 | 4.64 | KRYSTKIEWICZ Maria | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 4.48 | ŁADA Marta | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
19 | f | 1 | 4.48 | KAZIMIERSKA Wiktoria | UKS Skoczek Władysławów | 2000 | U20 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
20 | f | 1 | 3.27 | GRACZYK Zuzanna | MKL Toruń | 2000 | U20 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | 2 | LDK! | ZKN | |||||||
1 | f | 2 | 5.25 | LIS Klaudia | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/1806/16 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
2 | f | 2 | 4.81 | KAUFMAN Martyna | AML Słupsk | 2003 | U16 | PM | IV | # | LDK! | GIM | ||||||||
3 | f | 2 | 4.80 | OLSZEWSKA Maria | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | IV | B.D. | ||||||||||
4 | f | 2 | 4.78 | MATUSZEWICZ Anna | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | V | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/3343/17 | 2024 | ||||||||
5 | f | 2 | 4.73 | JAKUBIAK Zuzanna | MUKS Płock | 2003 | U16 | MZ | V | # | LDK! | GIM | ||||||||
6 | f | 2 | 4.73 | KOPERCZUK Daria | BKS Bydgoszcz | 2003 | U16 | KP | V | |||||||||||
7 | f | 2 | 4.70 | KOŚCIANEK Daria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | V | B.D. # | ||||||||||
8 | f | 2 | 4.63 | GLAZIK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | V | B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # | , Z/1926/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ||||||
9 | f | 2 | 4.59 | ŁASKA Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2002 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0507/16 | 2021 | 2 | |||||||
10 | f | 2 | 4.45 | JUCHNOWSKA Natalia | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U18 | WN | -- | ZKN | ||||||||||
11 | f | 2 | 4.44 | PYRKOWSKA Agata | LKS Maraton Turek # | 2002 | U18 | WP | -- | ZAŃKO Albin B.D. B.D. B.D. B.D. # | Z/2622/17 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 2 | 4.42 | URBAŃSKA Karolina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U14 | KP | -- | KENSIK Jan KENSIK Jan | LDK! | |||||||||
13 | f | 2 | 4.36 | SOBOLEWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. # | LDK! | |||||||||
14 | f | 2 | 4.32 | GONTARZ Małgorzata | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
15 | f | 2 | 4.29 | SKAPOWICZ Hanna | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | LDK! | |||||||||
16 | f | 2 | 4.28 | BORKOWSKA Agata | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3495/17 | 2019 | 4 | LDK! | GIM | |||||
17 | f | 2 | 4.22 | ZAWODNIK Maja | AZS-AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
18 | f | 2 | 4.21 | TUROWSKA Zuzanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | |||||||||||
19 | f | 2 | 4.17 | DROŻYNER Oliwia | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U16 | WN | -- | PALUCH Krystian | 5 | LDK! | GIM | |||||||
20 | f | 2 | 4.08 | CHOMEJ Wiktoria | KS Jelonki Dobre Miasto | 2004 | U16 | WN | -- | |||||||||||
21 | f | 2 | 3.98 | NIEDZIELA Zuzanna | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. | Z/3343/16 | 2020 | LDK! | GIM | ||||||
22 | f | 2 | 3.93 | FORNEY Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U14 | KP | -- | KENSIK Jan | Z/0125/18 | 2022 | BEZ | |||||||
23 | f | 2 | 3.09 | STRUK Liliana | KS Wejher Wejherowo | 2005 | U14 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
f | 2 | 9.72 | SZEWCZYK Magdalena Barbara | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||||
1 | f | 2 | 11.26 | KURDEJ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 10.51 | GEHRMANN Julia | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | IV | LDK! | GIM | |||||||||
3 | f | 2 | 10.49 | DOBROWOLSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U16 | PM | IV | WALCZAK Aleksandra B.D. | Z/3175/17 | 2024 | 2 | |||||||
4 | f | 2 | 10.36 | MOSZCZYŃSKA Patrycja | MUKL Brodnica # | 2004 | U16 | KP | IV | AFELTOWICZ Karol # | Z/0236/19 | 2022 | 4 | |||||||
5 | f | 2 | 10.06 | HALECKA Patrycja | AML Słupsk | 2003 | U16 | PM | IV | LDK! | GIM | |||||||||
6 | f | 2 | 9.78 | MYĆKA Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | V | LDK! | GIM | |||||||||
7 | f | 2 | 8.72 | ANTOSZEWSKA Maja | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U16 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon | Z/0705/19 | 2021 | 3 | LDK! | GIM | |||||
8 | f | 2 | 8.64 | HUBERT Patrycja | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U16 | WP | -- | |||||||||||
9 | f | 2 | 8.11 | KROPSKA Oliwia | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||||
10 | f | 2 | 7.89 | PATEJUK Natalia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
11 | f | 2 | 7.59 | SŁAWIŃSKA Iga | LUKS Serock | 2003 | U16 | KP | -- | |||||||||||
12 | f | 2 | 6.99 | NALEŻYTA Michalina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia | Z/3762/17 | 2022 | LDK! | GIM | ||||||
1 | f | 3 | 13.55 | KARWOWSKA Martyna | KS Podlasie Białystok # | 2001 | U18 | PD | II | ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. | Z/1954/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 3 | 12.79 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo | 2001 | U18 | ZP | III | # | ||||||||||
3 | f | 3 | 12.66 | SIEMIŃSKA Daria | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3340/16 | 2023 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
4 | f | 3 | 12.35 | DZIĘGIELEWSKA Kamila | UKS Cyprianka | 2001 | U18 | KP | III | MAŃKOWSKI Edward | Z/5654/15 | 2019 | 3 | |||||||
5 | f | 3 | 11.73 | SZCZERBA Dominika | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | III | B.D. RADTKE Marek | , Z/0790/16 | , 2020 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
6 | f | 3 | 11.50 | SZEWCZYK Magdalena Barbara | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U18 | WN | III | |||||||||||
7 | f | 3 | 11.09 | WIELOSZ Wiktoria | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U18 | MZ | III | ZKN GIM | ||||||||||
8 | f | 3 | 10.99 | GIMIŃSKA Paulina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2001 | U18 | KP | IV | LDK! | ZKN | |||||||||
9 | f | 3 | 10.80 | SŁOCKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek B.D. | Z/3990/15 | 2024 | KN | |||||||
10 | f | 3 | 9.91 | GALUS Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U18 | WP | IV | SZOSTAK Janusz | Z/0950/16 | 2022 | 3 | |||||||
11 | f | 3 | 9.77 | SUSKA Sylwia | UKS Cyprianka | 2001 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/3122/16 | 2019 | 4 | |||||||
12 | f | 3 | 9.47 | ZARĘBA Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | -- | B.D. | 1 | LDK! | ZKN | |||||||
13 | f | 3 | 9.44 | WŁODARCZYK Julia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2001 | U18 | ZP | -- | KECLER Szymon # | Z/0636/16 | 2018 | 5 | |||||||
14 | f | 3 | 9.41 | ADAMSKA Aniela | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
15 | f | 3 | 9.34 | NOWACZEWSKA Aleksandra | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | GÓRA Marcin B.D. B.D. # | Z/6533/15 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
16 | f | 3 | 9.14 | PUKOWNIK Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2002 | U18 | KP | -- | |||||||||||
17 | f | 3 | 9.12 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. MODELSKI Michał | , Z/1291/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
18 | f | 3 | 7.60 | GROCHOWSKA Martyna | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
19 | f | 3 | 6.95 | MYLCAREK Magdalena | LUKS Start Nakło | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
f | 3 | NM | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U18 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef B.D. | Z/1568/15 | 2024 | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.89 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1996 | U23 | KP | I | B.D. | M | ZKN | ||||||||
2 | f | 1 | 12.83 | LIGARSKA Paulina | SKLA Sopot | 1996 | U23 | PM | I | MODELSKI Michał B.D. | Z/1714/12 | 2024 | KN | |||||||
3 | f | 1 | 9.76 | SATUŁA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof B.D. | ||||||||||
4 | f | 1 | 8.78 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | # | ZKN | |||||||||
1 | f | 2 | 12.95 | FLISEK Barbara | OKS Start Otwock | 1999 | U20 | MZ | I | |||||||||||
2 | f | 2 | 11.28 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | III | B.D. # | KN | |||||||||
3 | f | 2 | 10.74 | MARCHEWKA Weronika | MUKS Szok Bojanowo | 2000 | U20 | WP | III | ZKN | ||||||||||
4 | f | 2 | 10.58 | GŁOMBIOWSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U20 | PM | III | ZKN | ||||||||||
5 | f | 2 | 10.42 | NAZAROWICZ Klaudia | UKS Sokół Węgorzewo | 2000 | U20 | WN | III | PALUCH Krystian B.D. # | Z/3010/15 | 2024 | KN | |||||||
6 | f | 2 | 10.29 | DŁUGOŁĘCKA Julia | AML Słupsk | 2000 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
7 | f | 2 | 9.68 | TOBIASZ Natalia | KKL Rodło Kwidzyn | 2000 | U20 | PM | IV | ZKN | ||||||||||
8 | f | 2 | 9.65 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa | 2000 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | KN | |||||||
9 | f | 2 | 9.62 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | IV | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | |||||||
10 | f | 2 | 9.46 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | IV | KN | ||||||||||
11 | f | 2 | 9.18 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot | 1999 | U20 | PM | IV | B.D. | ZKN | |||||||||
12 | f | 2 | 9.05 | GĄSIEWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7.01 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U20 | WN | -- | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | KN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 7.03 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U23 | PM | -- | B.D. | 1 | ZKN | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 7.05 | ABRAMOWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | KN | |||||||||
4 | 5 | s | 1 | 7.12 | BRZEZIŃSKI Adrian | MKL Toruń | 1998 | U23 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/4501/15 | 2024 | KN | ||||||
5 | 8 | s | 1 | 7.14 | KĘDZIOR Paweł | AZS-AWF Warszawa | 1993 | Sen | MZ | -- | B.D. | 2 | ||||||||
6 | 10 | s | 1 | 7.20 | HAŁGAS Damian | GKS Piast Gliwice | 1993 | Sen | SL | -- | ||||||||||
7 | 48 | s | 1 | 7.58 | KRAWCZYK Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 1992 | Sen | MZ | -- | KRAWCZYK Michał # | Z/4230/11 | 2022 | 2 | ||||||
1 | 6 | s | 2 | 7.13 | BERLIŃSKI Daniel | UKS Skoczek Władysławów | 1994 | Sen | WP | -- | ||||||||||
2 | 12 | s | 2 | 7.22 | SEMPOŁOWICZ Szymon | MUKL Brodnica | 1996 | U23 | KP | -- | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
2 | 11 | s | 2 | 7.22 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | -- | KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard | Z/1240/14 | 2023 | ZKN | ||||||
4 | 18 | s | 2 | 7.29 | RYDER Dawid | MKL Toruń | 2000 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/5720/15 | 2020 | 2 | ZKN | |||||
5 | 22 | s | 2 | 7.33 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1995 | Sen | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | |||||||
1 | 7 | s | 3 | 7.14 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U23 | PM | -- | B.D. # | KN | ||||||||
2 | 9 | s | 3 | 7.19 | PIOTROWSKI Szymon | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U20 | MZ | -- | B.D. ADAMSKI Robert | , Z/0582/16 | , 2023 | |||||||
3 | 14 | s | 3 | 7.23 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U18 | ZP | -- | B.D. # | ZKN | ||||||||
4 | 20 | s | 3 | 7.31 | SZPANOWSKI Kacper | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | -- | ZKN | |||||||||
5 | 21 | s | 3 | 7.33 | HARĘDZA Krzysztof | AZS-AWF Katowice | 1993 | Sen | SL | -- | ||||||||||
6 | 24 | s | 3 | 7.37 | MIECZKOWSKI Dominik | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2000 | U20 | PD | -- | # | KN | ||||||||
7 | 31 | s | 3 | 7.42 | WIETESKA Tomasz | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U18 | LD | -- | ZNYK Stanisław # | Z/4029/15 | 2021 | 3 | ||||||
1 | 16 | s | 4 | 7.25 | KACZMARCZYK Michał | MUKS Płock | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
2 | 27 | s | 4 | 7.38 | MALANOWSKI Łukasz | KS Sprintwarsaw # | 1996 | U23 | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz # | Z/3997/15 | 2024 | |||||||
3 | 30 | s | 4 | 7.41 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U18 | WN | -- | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ZKN | |||||
4 | 38 | s | 4 | 7.53 | ŚMIDOWICZ Kacper | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 43 | s | 4 | 7.56 | ZAMIATOWSKI Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U18 | KP | -- | KENSIK Rafał | 4 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 44 | s | 4 | 7.56 | DZIKIEWICZ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # | , Z/0992/16 | , 2023 | LDK! | ZKN GIM | |||||
1 | 15 | s | 5 | 7.25 | KORONA Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 17 | s | 5 | 7.28 | MARCINIAK Wiktor | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
3 | 19 | s | 5 | 7.31 | GAWRON Patryk | ULKS MOSiR Sieradz # | 2001 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/2333/16 | 2020 | |||||||
4 | 29 | s | 5 | 7.40 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom # | 2001 | U18 | MZ | -- | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | |||||
5 | 34 | s | 5 | 7.48 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U18 | ZP | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
6 | 37 | s | 5 | 7.53 | LISIECKI Damian | MUKS Szok Bojanowo | 2001 | U18 | WP | -- | ||||||||||
7 | 46 | s | 5 | 7.57 | KASPEROWICZ Patryk | MKS Truso Elbląg | 2000 | U20 | WN | -- | ||||||||||
1 | s | 6 | 7.46 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1996 | U23 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | KN | |||||||
1 | 35 | s | 6 | 7.49 | WOJDALSKI Mariusz | UKL Feniks Świdwin | 2001 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
2 | 40 | s | 6 | 7.55 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | ZKN | ||||||
3 | 51 | s | 6 | 7.59 | KITA Jakub | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. # | Z/4608/15 | 2019 | |||||||
4 | 52 | s | 6 | 7.59 | MAGALSKI Łukasz | MUKL Brodnica | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 63 | s | 6 | 7.72 | SŁOMIŃSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | 4 | ||||||||
6 | 65 | s | 6 | 7.72 | WENTA Paweł | KS Wejher Wejherowo | 2000 | U20 | PM | -- | ||||||||||
7 | 67 | s | 6 | 7.73 | SZYMAŃSKI Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. | 3 | ||||||||
8 | 66 | s | 6 | 7.73 | CYBULSKI Filip | MUKS Płock | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
2 | 42 | s | 7 | 7.56 | KRĘŻEL Jakub | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U18 | PM | -- | BOGUSZ Igor # | Z/3230/16 | 2018 | 4 | ||||||
3 | 53 | s | 7 | 7.60 | ROHDE Karol | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | ||||||||||
4 | s | 7 | 7.66 | GRUDZIŃSKI Patryk | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2102/16 | 2018 | 2 | |||||||
5 | 59 | s | 7 | 7.69 | MIKLEWICZ Błażej | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 64 | s | 7 | 7.72 | GRZYBEK Patryk | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/0502/17 | 2018 | |||||||
7 | 68 | s | 7 | 7.74 | WIKTOROWICZ Paweł | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U18 | ZP | -- | LDK! | GIM | ||||||||
8 | 71 | s | 7 | 7.78 | WĘSIERSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 28 | s | 8 | 7.38 | MICHALAK Piotr | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/2843/16 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN GIM | ||||
2 | 26 | s | 8 | 7.38 | RÓŻYCKI Mateusz | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | -- | B.D. B.D. | ZKN | ||||||||
3 | 41 | s | 8 | 7.55 | MICHALSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. # | LDK! | ZKN | |||||||
4 | 56 | s | 8 | 7.64 | NOWAK Nikodem | UKS Przełaj Żerków | 2001 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 69 | s | 8 | 7.76 | PIEKAREK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek | , Z/1571/16 | , 2023 | |||||||
6 | 83 | s | 8 | 7.91 | KUJDA Dominik | AL Międzyzdroje # | 2001 | U18 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/2119/16 | 2019 | 4 | ||||||
s | 8 | DQ | ŁYSIAK Łukasz | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
1 | 32 | s | 9 | 7.43 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 47 | s | 9 | 7.57 | ROWIŃSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. KALINOWSKA Joanna | , Z/3152/16 | , 2020 | 3 | ||||||
3 | 58 | s | 9 | 7.68 | BIZUNOWICZ Kamil | MKS Truso Elbląg | 2001 | U18 | WN | -- | LDK! | |||||||||
4 | 60 | s | 9 | 7.70 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 61 | s | 9 | 7.71 | GRZYB Seweryn | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
6 | 84 | s | 9 | 7.92 | ORLIKOWSKI Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
7 | 90 | s | 9 | 8.10 | ROMANIUK Jakub | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | -- | ||||||||||
1 | 45 | s | 10 | 7.57 | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
2 | 72 | s | 10 | 7.79 | OLISIEJKO Samuel | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/2750/16 | 2022 | 2 | LDK! | |||||
3 | 77 | s | 10 | 7.89 | WERRA Miłosz | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 85 | s | 10 | 7.93 | GÓRAL Jakub | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/2356/16 | 2018 | BEZ | ||||||
5 | 87 | s | 10 | 7.96 | KOZACZUK Kacper | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | 4 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 88 | s | 10 | 7.96 | KWIATKOWSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin # | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
7 | 91 | s | 10 | 8.11 | BIŃKOWSKI Jakub | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/2503/16 | 2019 | 3 | LDK! | |||||
1 | 76 | s | 11 | 7.88 | BETAŃSKI Krzysztof | LUKS Serock | 2003 | U16 | KP | -- | SCHULZ Stanisław # | 3 | ||||||||
2 | 82 | s | 11 | 7.91 | URBANIAK Dawid | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 81 | s | 11 | 7.91 | REMBAS Maciej | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 97 | s | 11 | 8.15 | LATOCHA Krzysztof | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2002 | U18 | KP | -- | # | ZKN | ||||||||
5 | 104 | s | 11 | 8.27 | FORMANIEWICZ Andrzej | MKL Toruń | 1957 | Masters | KP | -- | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel | Z/0353/19, Z/1766/22 | 2019, 2022 | |||||||
s | 11 | DQ | BREZA Konrad | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
1 | 55 | s | 12 | 7.62 | GŁĄBEK Kamil | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U20 | SL | -- | # | |||||||||
2 | 93 | s | 12 | 8.12 | DZIENISZ Nikodem | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | BOGUSZ Igor | Z/0232/17 | 2018 | 4 | LDK! | GIM | ||||
3 | 94 | s | 12 | 8.13 | CYTLAŁ Artur | KS Polonia Pasłęk # | 2003 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/1189/17 | 2024 | |||||||
4 | 100 | s | 12 | 8.20 | SKÓRKA Miłosz | UKS Sprinter Słodków | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 103 | s | 12 | 8.27 | SAMULEWICZ Jan | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U16 | PM | -- | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | , Z/1128/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
1 | 79 | s | 13 | 7.90 | BARTOSZUK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/0261/17 | 2023 | LDK! | GIM | |||||
2 | 99 | s | 13 | 8.18 | JEŻEWSKI Krzysztof | MKS Truso Elbląg | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 107 | s | 13 | 8.36 | MINKLEJ Adrian | MKL Toruń | 2005 | U14 | KP | -- | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # | , Z/0697/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 108 | s | 13 | 8.40 | JACKOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2005 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0098/18 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 110 | s | 13 | 8.47 | GRZENKOWICZ Marcel | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1538/16 | , 2022 | 4 | LDK! | GIM | ||||
6 | 114 | s | 13 | 8.58 | MAJEWSKI Dawid | UKS Atos Woźnice | 2005 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 23 | s | 14 | 7.36 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Sen | KP | -- | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 25 | s | 14 | 7.38 | OBŁĄKOWSKI Przemysław | KS Zawkrze Mława | 1999 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
3 | 89 | s | 14 | 8.05 | ROMANOWOSKI Karol | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 15 | 7.11 | MICHAŁOWICZ Krzysztof | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | -- | # | ZKN | ||||||||
2 | 13 | s | 15 | 7.23 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | |||||||
3 | 50 | s | 15 | 7.59 | MIŁEK Mateusz | MKL Toruń | 2001 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/1168/18 | 2019 | 3 | ||||||
4 | 80 | s | 15 | 7.91 | GOŹDZIAK Filip | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 36 | s | 16 | 7.53 | MAJSAK Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | # | LDK! | ||||||||
2 | 39 | s | 16 | 7.55 | MAŁECKI Adrian | UKS Kusy Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert | , Z/2613/16 | , 2021 | LDK! | ZKN GIM | |||||
3 | 74 | s | 16 | 7.82 | SOKOŁOWSKI Konrad | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | 75 | s | 16 | 7.84 | KLUK Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 78 | s | 16 | 7.89 | ANDRZEJEWSKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | GIM | ||||||||
6 | 105 | s | 16 | 8.34 | KLINGENBERG Adrian | MUKL Brodnica | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
1 | 57 | s | 17 | 7.65 | MIKUSZEWSKI Konrad | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 70 | s | 17 | 7.78 | JANTA LIPIŃSKI Maciej | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Janusz | Z/0789/16 | 2021 | 4 | LDK! | GIM | ||||
3 | 73 | s | 17 | 7.79 | CIARKA Bartosz | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 4 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 102 | s | 17 | 8.26 | SKRZECZ Maksymilian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 112 | s | 17 | 8.51 | GOLUBSKI Kacper | KS Zamek Kurzętnik | 2003 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 49 | s | 18 | 7.58 | SOBÓL Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/2970/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | ||||
2 | 54 | s | 18 | 7.60 | SOSNA Seweryn | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U16 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/0207/17 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
3 | 92 | s | 18 | 8.12 | ŁUKASIAK Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2003 | U16 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/2216/16 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
4 | 101 | s | 18 | 8.21 | WALK Konrad | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. | 5 | LDK! | |||||||
5 | 106 | s | 18 | 8.35 | SCHEIBE Sebastian | RKS Rumia | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
6 | 109 | s | 18 | 8.46 | PIOTROWSKI Rafał | MUKS Płock | 2003 | U16 | MZ | -- | # | |||||||||
7 | 111 | s | 18 | 8.49 | NAPIERALSKI Krzysztof | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | GĘSICKI Marian B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
1 | 33 | s | 19 | 7.45 | BACZEWSKI Dominik | UKS Atos Woźnice | 2004 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | s | 19 | 7.45 | NOWICKI Krzysztof | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | 62 | s | 19 | 7.72 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | |||||||
3 | 86 | s | 19 | 7.94 | RUMIŃSKI Mikołaj | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 96 | s | 19 | 8.14 | PIETRZAK Kamil | SKLA Sopot | 2005 | U14 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0026/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
4 | 95 | s | 19 | 8.14 | TARANOWSKI Oliwier | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0099/18 | 2018 | 5 | LDK! | |||||
6 | 98 | s | 19 | 8.18 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
7 | 113 | s | 19 | 8.55 | MARKOWSKI Stefan | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
8 | 115 | s | 19 | 9.00 | STALĘGA Sergiusz | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U16 | WN | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 22.72 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U23 | PM | II | B.D. | 1 | ZKN | |||||||
2 | 3 | s | 1 | 22.75 | SENK Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U23 | WP | II | KACZOR Mieczysław | Z/1601/12 | 2020 | 1 | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 23.16 | RYDER Dawid | MKL Toruń | 2000 | U20 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek | Z/5720/15 | 2020 | 2 | ZKN | |||||
4 | 7 | s | 1 | 23.43 | MAŃCZUK Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U23 | PM | III | ZKN | |||||||||
s | 1 | DNF | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | -- | KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard | Z/1240/14 | 2023 | ZKN | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 22.63 | LEWANDOWSKI Adam | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U23 | MA | II | ||||||||||
2 | 4 | s | 2 | 22.98 | KORONA Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | III | ||||||||||
3 | 23 | s | 2 | 24.24 | WOJDALSKI Mariusz | UKL Feniks Świdwin | 2001 | U18 | ZP | IV | ||||||||||
4 | 28 | s | 2 | 24.60 | ŚMIDOWICZ Kacper | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 16 | s | 3 | 24.04 | MALANOWSKI Łukasz | KS Sprintwarsaw # | 1996 | U23 | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz # | Z/3997/15 | 2024 | |||||||
2 | 18 | s | 3 | 24.06 | JAROSZ Bartosz | STS Pomerania Szczecinek | 2002 | U18 | ZP | IV | LDK! | ZKN | ||||||||
3 | 19 | s | 3 | 24.12 | PLĂCINTĂ Wiktor | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2001 | U18 | PM | IV | LDK! | ZKN | ||||||||
4 | 22 | s | 3 | 24.15 | GRUDZIŃSKI Patryk | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | IV | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2102/16 | 2018 | 2 | ||||||
5 | 24 | s | 3 | 24.24 | BONDALSKI Sławomir | LUKS Orkan Września | 1983 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/3168/15 | 2020 | 3 | ||||||
1 | 20 | s | 4 | 24.12 | BIZUNOWICZ Kamil | MKS Truso Elbląg | 2001 | U18 | WN | IV | LDK! | |||||||||
2 | 32 | s | 4 | 24.80 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | ||||||
3 | 33 | s | 4 | 24.92 | PIEKAREK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek | , Z/1571/16 | , 2023 | |||||||
4 | 35 | s | 4 | 24.93 | GRZYBEK Patryk | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. | Z/0502/17 | 2018 | |||||||
s | 4 | DQ | GAWRON Patryk | ULKS MOSiR Sieradz # | 2001 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/2333/16 | 2020 | |||||||||
1 | 12 | s | 5 | 23.91 | WIRA Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | IV | LDK! | |||||||||
2 | 14 | s | 5 | 24.00 | TARASIEWICZ Olivier | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek B.D. # | Z/1572/16 | 2023 | ZKN | ||||||
3 | 26 | s | 5 | 24.35 | OLISIEJKO Samuel | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | IV | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/2750/16 | 2022 | 2 | LDK! | |||||
4 | 27 | s | 5 | 24.45 | SZELĄGOWSKI Igor | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 30 | s | 6 | 24.68 | CIARKA Bartosz | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 4 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 34 | s | 6 | 24.92 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica # | 2004 | U16 | KP | V | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | ||||||
s | 6 | DNF | MIKLEWICZ Błażej | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | LDK! | GIM | ||||||||
1 | 31 | s | 7 | 24.73 | SZYMAŃSKI Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. | 3 | ||||||||
2 | 46 | s | 7 | 26.13 | JEŻEWSKI Krzysztof | MKS Truso Elbląg | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 50 | s | 7 | 28.14 | BAJURSKI Norbert | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
4 | 51 | s | 7 | 28.63 | JACKOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2005 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0098/18 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 11 | s | 8 | 23.88 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | IV | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | |||||||
2 | 15 | s | 8 | 24.02 | OBŁĄKOWSKI Przemysław | KS Zawkrze Mława | 1999 | U20 | MZ | IV | ZKN | |||||||||
3 | 39 | s | 8 | 25.56 | ROMANOWOSKI Karol | MKL Toruń | 1999 | U20 | KP | -- | ||||||||||
4 | 44 | s | 8 | 25.88 | JARZYNA Damian | LKS Lubawa | 2000 | U20 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/2705/17 | 2019 | 4 | ||||||
5 | 53 | s | 8 | 29.15 | SZPARAK Ryszard | niest. Olsztyn | 1951 | Masters | WN | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 9 | 23.57 | HARĘDZA Krzysztof | AZS-AWF Katowice | 1993 | Sen | SL | III | |||||||||||
1 | 8 | s | 9 | 23.57 | LISICKI Dominik | MKS Bank BS Płońsk # | 2001 | U18 | MZ | III | ZKN | |||||||||
3 | 17 | s | 9 | 24.06 | NOWICKI Krzysztof | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | IV | ||||||||||
4 | 21 | s | 9 | 24.13 | GŁĄBEK Kamil | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U20 | SL | IV | # | |||||||||
1 | 5 | s | 10 | 23.00 | FRĄCKIEWICZ Natan | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | III | JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. | Z/2964/16 | 2022 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 10 | s | 10 | 23.83 | KINCZEWSKI Filip | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | IV | ZKN | |||||||||
1 | 9 | s | 11 | 23.73 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U18 | WN | IV | BRODOWSKI Wojciech # | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ZKN | |||||
2 | 13 | s | 11 | 23.94 | MICHALAK Piotr | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | IV | DIAK Mateusz | Z/2843/16 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN GIM | ||||
3 | 29 | s | 11 | 24.62 | JANOWSKI Bartek | KS Warszawianka W-wa | 2002 | U18 | MZ | -- | GĘBSKI Adam | Z/2905/17 | 2018 | 4 | ||||||
4 | 38 | s | 11 | 25.55 | SOKOŁOWSKI Konrad | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
5 | 41 | s | 11 | 25.69 | DĄBROWSKI Adrian | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
6 | 45 | s | 11 | 26.02 | BREZA Konrad | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | GIM | ||||||||
1 | 25 | s | 12 | 24.30 | DZIKIEWICZ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | IV | B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # | , Z/0992/16 | , 2023 | LDK! | ZKN GIM | |||||
2 | 36 | s | 12 | 25.01 | MICHALSKI Hubert | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | GIM | ||||||||
3 | 37 | s | 12 | 25.31 | SŁOMIŃSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | 4 | ||||||||
4 | 42 | s | 12 | 25.69 | JANTA LIPIŃSKI Maciej | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Janusz | Z/0789/16 | 2021 | 4 | LDK! | GIM | ||||
5 | 43 | s | 12 | 25.71 | SOBCZAK Bartłomiej | KSLZS Kruszwica # | 2003 | U16 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | 3 | LDK! | GIM | ||||||
1 | 40 | s | 13 | 25.58 | BALEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/1443/17 | , 2021 | LDK! | GIM | |||||
2 | 47 | s | 13 | 26.74 | PIETRZAK Kamil | SKLA Sopot | 2005 | U14 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0026/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
3 | 48 | s | 13 | 26.91 | DZIENISZ Nikodem | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | BOGUSZ Igor | Z/0232/17 | 2018 | 4 | LDK! | GIM | ||||
4 | 49 | s | 13 | 27.82 | JAKUBOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/0424/17 | 2019 | BEZ | LDK! | GIM | ||||
5 | 52 | s | 13 | 29.03 | NAPIERALSKI Krzysztof | MKL Toruń | 2003 | U16 | KP | -- | GĘSICKI Marian B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 54 | s | 13 | 30.26 | KRUK Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2006 | U14 | ZP | -- | PIOTROWSKI Kamil | BEZ | LDK! | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 34.27 | WESELA Adrian | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1998 | U23 | WP | -- | B.D. | Z/0387/14 | 2022 | KN | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 35.18 | SMOSARSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U20 | WN | -- | BUKOWIECKI Ireneusz BUKOWIECKI Maciej # | Z/0647/15 | 2022 | KN | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 35.34 | SEMPOŁOWICZ Szymon | MUKL Brodnica | 1996 | U23 | KP | -- | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 35.41 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | -- | ZKN | |||||||||
s | 1 | DNF | ZAGÓRSKI Mateusz | MUKL Brodnica # | 1991 | Sen | KP | -- | ||||||||||||
1 | 2 | s | 2 | 35.04 | BRZEZIŃSKI Adrian | MKL Toruń | 1998 | U23 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/4501/15 | 2024 | KN | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 35.61 | KOS Mirosław | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
3 | 7 | s | 2 | 36.03 | WAŁDOWSKI Dawid | SKLA Sopot | 1999 | U20 | PM | -- | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 36.52 | KWIATKOWSKI Krystian | LUKS Orkan Września | 1999 | U20 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/2630/15 | 2019 | 3 | ZKN | |||||
5 | 13 | s | 2 | 37.06 | OSTAPIUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | Sen | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/1268/11 | 2023 | 2 | ||||||
1 | 16 | s | 3 | 37.26 | FOJUTH Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2003 | U16 | PM | II | B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | , Z/1505/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | ||||
2 | 17 | s | 3 | 37.31 | KLIMEK Rafał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U20 | WN | -- | # | ZKN | ||||||||
3 | 20 | s | 3 | 37.61 | PIKURA Kamil | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U20 | WN | -- | ||||||||||
4 | 26 | s | 3 | 38.04 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
5 | 38 | s | 3 | 39.21 | KACZMARCZYK Michał | MUKS Płock | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
1 | 11 | s | 4 | 36.76 | KUPIS Tobiasz | UKS LA Basket Warszawa | 1998 | U23 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/1444/14 | 2019 | 2 | ZKN | |||||
2 | 21 | s | 4 | 37.65 | KITA Jakub | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | -- | BIELA Marek B.D. # | Z/4608/15 | 2019 | |||||||
3 | 23 | s | 4 | 37.89 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | -- | B.D. | |||||||||
4 | 24 | s | 4 | 37.97 | BONDALSKI Sławomir | LUKS Orkan Września | 1983 | Masters | WP | -- | B.D. | Z/3168/15 | 2020 | 3 | ||||||
5 | 56 | s | 4 | 40.60 | KRYMKA Rafał | UKS Skompensis Skępe | 2000 | U20 | KP | -- | WYRZYKOWSKI Rafał | Z/0013/17 | 2017 | BEZ | ||||||
1 | 12 | s | 5 | 36.93 | MAŁECKI Adrian | UKS Kusy Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin KĘDZIORA Robert | , Z/2613/16 | , 2021 | LDK! | ZKN GIM | |||||
2 | 25 | s | 5 | 37.98 | FAFIŃSKI Paweł | LKS Lubawa | 2001 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/5532/15 | 2019 | 3 | ||||||
3 | 32 | s | 5 | 38.61 | ORLIKOWSKI Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 34 | s | 5 | 38.69 | MAGALSKI Łukasz | MUKL Brodnica | 2001 | U18 | KP | -- | ||||||||||
5 | 36 | s | 5 | 39.15 | WĘSIERSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U18 | PM | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 6 | 36.74 | DUCH Jakub | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 19 | s | 6 | 37.48 | BIENIAS Maksymilian | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 22 | s | 6 | 37.76 | KUCHARCZYK Jan | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | -- | ZKN | |||||||||
4 | 42 | s | 6 | 39.62 | GUŹDZIOŁ Paweł | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 48 | s | 6 | 39.99 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 72 | s | 6 | 43.29 | ZBLEWSKI Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # | , Z/0874/17 | , 2021 | 4 | LDK! | GIM | ||||
1 | 14 | s | 7 | 37.14 | PIOTROWSKI Szymon | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U20 | MZ | -- | B.D. ADAMSKI Robert | , Z/0582/16 | , 2023 | |||||||
2 | 35 | s | 7 | 39.05 | SŁABOSZ Dominik | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U18 | OP | -- | ZIEMBA Krzysztof # | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
3 | 39 | s | 7 | 39.25 | ADAMCZYK Kacper | GKS Cartusia Kartuzy | 2003 | U16 | PM | IV | KRÓL Krzysztof | Z/3326/17 | 2019 | 2 | ||||||
4 | 40 | s | 7 | 39.43 | ZALEWSKI Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | -- | # | |||||||||
5 | 50 | s | 7 | 40.30 | SZPANELEWSKI Dawid | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2004 | U16 | WN | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/5433/19 | , 2022 | LDK! | GIM | |||||
1 | 31 | s | 8 | 38.52 | ŚCIRA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U18 | OP | -- | LACH Magdalena # | Z/1351/17 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN GIM | ||||
2 | 53 | s | 8 | 40.39 | TRZCIŃSKI Dawid | LUKS Start Nakło | 2002 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/1327/16 | 2023 | BEZ | LDK! | GIM | ||||
3 | 55 | s | 8 | 40.40 | NOWAKOWSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | IV | LUDWICHOWSKA Bronisława # | LDK! | ||||||||
4 | 57 | s | 8 | 41.02 | KAMIŃSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | V | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 70 | s | 8 | 42.71 | ŁUKASIAK Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2003 | U16 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/2216/16 | 2024 | 3 | LDK! | |||||
1 | 41 | s | 9 | 39.43 | ŁYSIAK Łukasz | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 49 | s | 9 | 40.02 | FERENC Jakub | OKS Start Otwock | 2003 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
3 | 60 | s | 9 | 41.27 | JACAK Mateusz | OKS Start Otwock | 2004 | U16 | MZ | V | ||||||||||
4 | 61 | s | 9 | 41.40 | NUREK Kacper | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | V | LDK! | |||||||||
5 | 71 | s | 9 | 42.88 | JAKUBOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2003 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/0424/17 | 2019 | BEZ | LDK! | GIM | ||||
1 | 30 | s | 10 | 38.52 | MIKUSZEWSKI Konrad | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 45 | s | 10 | 39.88 | FILIPIAK Miłosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2001 | U18 | PM | -- | LDK! | |||||||||
3 | 46 | s | 10 | 39.92 | BARTOSZUK Adam | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/0261/17 | 2023 | LDK! | GIM | |||||
4 | 59 | s | 10 | 41.23 | URBANIAK Dawid | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 64 | s | 10 | 41.89 | GRZENKOWICZ Marcel | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | V | B.D. GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1538/16 | , 2022 | 4 | LDK! | GIM | ||||
1 | 67 | s | 11 | 42.34 | BIEŃKOWSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 2005 | U14 | WN | V | LUDWICHOWSKA Bronisława # | 4 | LDK! | |||||||
2 | 73 | s | 11 | 43.37 | KRUTNIK Piotr | LUKS Serock | 2002 | U18 | KP | -- | # | |||||||||
3 | 75 | s | 11 | 44.10 | STEFANOWICZ Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 81 | s | 11 | 54.19 | ADAMCZYK Maciej | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
80 | s | 11 | DQ | GRYZ Kamil | UKS Herkules Sulejówek # | 2005 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | 8 | s | 12 | 36.26 | KUPCZAK Aleksander | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1997 | U23 | OP | -- | B.D. | |||||||||
2 | 18 | s | 12 | 37.31 | CIEŚLA Tomasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1999 | U20 | OP | -- | ||||||||||
3 | 27 | s | 12 | 38.07 | POULAIN Kamil | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # | , Z/3372/15 | , 2024 | |||||||
4 | 29 | s | 12 | 38.50 | KOLAWA Karol | UKS Skompensis Skępe | 2000 | U20 | KP | -- | WYRZYKOWSKI Rafał | Z/0014/17 | 2018 | BEZ | ||||||
5 | 47 | s | 12 | 39.95 | JARZYNA Damian | LKS Lubawa | 2000 | U20 | WN | -- | TYKARSKI Marek | Z/2705/17 | 2019 | 4 | ||||||
6 | 79 | s | 12 | 46.86 | MAJEWSKI Dawid | UKS Atos Woźnice | 2005 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1 | 33 | s | 13 | 38.61 | TRZÓSŁO Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | -- | B.D. # | |||||||||
2 | 51 | s | 13 | 40.33 | KUJDA Dominik | AL Międzyzdroje # | 2001 | U18 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/2119/16 | 2019 | 4 | ||||||
3 | 52 | s | 13 | 40.38 | ŻAKOWSKI Kamil | UKS Filipides Teresin | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | GIM | ||||||||
4 | 63 | s | 13 | 41.66 | SZYDLIK Łukasz | KS Maków Biega | 2004 | U16 | MZ | V | ||||||||||
1 | 15 | s | 14 | 37.25 | KOZACKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. # | Z/1477/16 | 2023 | LDK! | GIM | |||||
2 | 37 | s | 14 | 39.18 | KOWALSKI Piotr | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | ||||||||||
3 | 43 | s | 14 | 39.64 | NOWAK Nikodem | UKS Przełaj Żerków | 2001 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 54 | s | 14 | 40.40 | JEDAMSKI Adam | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U18 | WN | -- | ZKN | |||||||||
5 | 66 | s | 14 | 42.33 | GÓRCZYŃSKI Kacper | MUKS Płock | 2004 | U16 | MZ | V | MIESZKOWSKI Piotr | LDK! | ||||||||
1 | 44 | s | 15 | 39.78 | CHMIELNICKI Witold | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
2 | 58 | s | 15 | 41.12 | CZAPCZUK Oskar | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U16 | MZ | V | CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 65 | s | 15 | 42.18 | KERSCHNIK Korneliusz | GKS Cartusia Kartuzy | 2002 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/3693/17 | 2018 | BEZ | ||||||
4 | 77 | s | 15 | 46.82 | KOWALEWSKI Rafał | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 78 | s | 15 | 46.84 | STALĘGA Sergiusz | KS Zamek Kurzętnik | 2004 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1 | 28 | s | 16 | 38.45 | SOBÓL Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | III | LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/2970/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | ||||
2 | 62 | s | 16 | 41.63 | GÓRCZYŃSKI Bartosz | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | V | PODOLAK Michał # | 3 | LDK! | |||||||
3 | 68 | s | 16 | 42.56 | PISZCZATYN Aleksander | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | -- | HERING Mateusz | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
4 | 69 | s | 16 | 42.71 | TARANOWSKI Oliwier | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0099/18 | 2018 | 5 | LDK! | |||||
5 | 74 | s | 16 | 43.40 | WALK Konrad | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. | 5 | LDK! | |||||||
6 | 76 | s | 16 | 46.72 | HARASIUK Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek | , Z/0050/18 | , 2022 | 3 | LDK! | |||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:22.79 | JURCZYŃSKI Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1997 | U23 | OP | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
2 | s | 1 | 1:24.21 | RÓŻYCKI Piotr | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U20 | LU | -- | DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # | Z/0519/15 | 2023 | ZKN | |||||||
3 | s | 1 | 1:24.61 | KUBICKI Adam | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:24.69 | KOŁECKI Adrian | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:25.28 | SARR-MALINOWSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | -- | ZKN | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:26.87 | WIŚNIEWSKI Damian | GKS Olimpia Grudziądz | 2000 | U20 | KP | -- | CZUBASZEK Jarosław # | Z/2264/15 | 2024 | 3 | |||||||
7 | s | 1 | 1:27.84 | SZPEJNA Paweł | BKS Bydgoszcz # | 2000 | U20 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:28.65 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:28.96 | GRODEK Fabian | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | CHOCHLIUK Grażyna | 3 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
10 | s | 1 | 1:29.72 | TRUSZCZYŃSKI Mikołaj | GUKS Asy Dywity | 2001 | U18 | WN | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:31.60 | BĄCZEK Jakub | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||
s | 1 | DNF | RYBAKOWSKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | JOBT Andrzej | Z/1769/15 | 2024 | 3 | ZKN | |||||||
1 | s | 2 | 1:25.93 | DUCH Mikołaj | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 3 | LDK! | ||||||||
2 | s | 2 | 1:28.00 | DĄBROWSKI Jakub | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2002 | U18 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon | Z/0592/16 | 2021 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
3 | s | 2 | 1:29.39 | CIŻYŃSKI Błażej | KS Agros Zamość # | 2000 | U20 | LU | -- | B.D. B.D. | , Z/2001/15 | , 2024 | ||||||||
4 | s | 2 | 1:30.91 | KUSTOSIK Jan | MUKS Płock | 2002 | U18 | MZ | -- | MIESZKOWSKI Piotr | 3 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
5 | s | 2 | 1:31.76 | LEWANDOWSKI Jan | WLKS Wrocław | 2002 | U18 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
6 | s | 2 | 1:34.69 | BAKA Jakub | SKLA Sopot | 2003 | U16 | PM | IV | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 2 | 1:35.85 | KARWOWSKI Krystian | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:37.83 | NIEDZIELA Mateusz | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek B.D. # | Z/3342/16 | 2020 | GIM | |||||||
1 | s | 3 | 1:23.77 | PAWŁOWSKI Patryk | LKS MOSiR Sieradz # | 1997 | U23 | LD | -- | GABRYSIAK Marcin # | Z/1260/13 | 2023 | 1 | |||||||
2 | s | 3 | 1:25.60 | DRAWC Filip | SKLA Sopot | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:26.44 | PUSZKIEWICZ Karol | UKL Feniks Świdwin | 1989 | Sen | ZP | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:26.85 | BIERNACKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:27.06 | LEWANDOWSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 2000 | U20 | PM | -- | MARKOWICZ Eugeniusz # | Z/1944/15 | 2020 | 3 | |||||||
6 | s | 3 | 1:30.30 | KOGUT Andrzej | GKS Start Długołęka # | 2001 | U18 | DS | -- | B.D. | Z/1613/15 | 2021 | ||||||||
7 | s | 3 | 1:32.98 | DĄBROWSKI Aleksander | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
8 | s | 3 | 1:38.36 | HAWEŁKO Igor | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | V | DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian # | , Z/3491/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
9 | s | 3 | 1:46.10 | KLUSKA Szymon | MUKS Płock | 2003 | U16 | MZ | -- | B.D. MIESZKOWSKI Piotr | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
1 | s | 4 | 1:29.05 | JANUSZEWSKI Marcin | LUKS Serock # | 2001 | U18 | KP | -- | B.D. | Z/0971/17 | 2024 | ||||||||
2 | s | 4 | 1:29.35 | STOLTMANN Igor | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 1:29.70 | PIOTROWSKI Filip | BKS Wataha Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | SZYMBORSKI Krzysztof B.D. | Z/2127/17 | 2024 | ||||||||
4 | s | 4 | 1:30.14 | ZAWADZKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 1:30.55 | GRZYBOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
6 | s | 4 | 1:31.78 | JAROSZEWSKI Bartosz | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3347/16 | 2018 | 4 | LDK! | GIM | |||||
7 | s | 4 | 1:32.59 | GORTATOWSKI Mateusz | MUKL Brodnica | 2002 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 1:33.66 | DOBRAK Filip | BKS Bydgoszcz | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
9 | s | 4 | 1:38.69 | KANIEWSKI Bartłomiej | MUKS Płock | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
10 | s | 4 | 1:51.26 | OSIŃSKI Oliwier | GKS Olimpia Grudziądz | 2004 | U16 | KP | -- | DEJEWSKI Michał | LDK! | |||||||||
1 | s | 5 | 1:31.12 | BIESZKE Kacper | SKLA Sopot | 2003 | U16 | PM | III | # | LDK! | |||||||||
2 | s | 5 | 1:32.62 | ROWIŃSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. KALINOWSKA Joanna | , Z/3152/16 | , 2020 | 3 | |||||||
3 | s | 5 | 1:32.97 | MAŁECKI Jakub | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U16 | MZ | IV | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | GIM | |||||||
4 | s | 5 | 1:33.62 | UŁAŃSKI Jakub | KS Żeglina Sieradz # | 2004 | U16 | LD | IV | NOWAK Mieczysław | Z/0133/19 | 2024 | ||||||||
5 | s | 5 | 1:34.01 | SZAJRYCH Aleksander | UKS Sprinter Słodków | 2004 | U16 | WP | IV | |||||||||||
6 | s | 5 | 1:34.48 | BARAN Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | IV | B.D. | 4 | |||||||||
7 | s | 5 | 1:36.29 | WIKTOROWICZ Paweł | WMLKS Pomorze Stargard # | 2002 | U18 | ZP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
8 | s | 5 | 1:40.71 | JASIAK Kacper | LKS MOSiR Sieradz # | 2002 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman # | Z/0471/16 | 2023 | BEZ | |||||||
9 | s | 5 | 1:41.15 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | |||||||
10 | s | 5 | 1:41.58 | JACH Kacper | RKS Rumia | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 5 | 1:43.71 | MAŁOLEPSZY Rafał | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/3319/17 | 2021 | BEZ | LDK! | GIM | |||||
12 | s | 5 | 1:49.83 | GOLUBSKI Kacper | KS Zamek Kurzętnik | 2003 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:31.92 | KUROWSKI Tomasz | GKS Cartusia Kartuzy | 2000 | U20 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/1155/15 | 2020 | 2 | ZKN | ||||||
2 | s | 1 | 2:32.53 | STRUNIAWSKI Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2001 | U18 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/1840/15 | 2022 | 2 | ZKN | ||||||
3 | s | 1 | 2:32.69 | KOWALSKI Marcin | GKS Żukowo | 2001 | U18 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/1010/17 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
4 | s | 1 | 2:32.72 | NAGÓREK Marcin | KS Agros Zamość | 1980 | Masters | LU | -- | NAGÓREK Marcin B.D. | Z/0851/11 | 2023 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 2:34.22 | KOZŁOWSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn # | 2001 | U18 | WN | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
6 | s | 1 | 2:34.95 | GROTH Patryk | GKS Żukowo | 2000 | U20 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. | Z/1154/15 | 2019 | ZKN | |||||||
7 | s | 1 | 2:36.17 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:36.26 | KRAUZE Bartosz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 1999 | U20 | PM | -- | ZKN | ||||||||||
9 | s | 1 | 2:37.06 | PIOTROWSKI Andrzej | MKS Polonia Warszawa | 1973 | Masters | MZ | -- | B.D. JOBT Andrzej | , Z/0223/16 | , 2024 | BEZ | |||||||
10 | s | 1 | 2:37.48 | ZIELEŹNIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U20 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
11 | s | 1 | 2:37.54 | LEWANDOWSKI Jakub | MKS Gniezno | 2000 | U20 | WP | -- | GORCZYŃSKI Paweł # | Z/1159/16 | 2019 | 3 | |||||||
12 | s | 1 | 2:38.93 | KRYZEL Daniel | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U20 | PM | -- | JOST Zbigniew # | Z/1856/15 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
13 | s | 1 | 2:38.99 | DOBRZAŃSKI Piotr | SKLA Sopot | 2003 | U16 | PM | III | B.D. # | 2 | LDK! | ||||||||
1 | s | 2 | 2:39.57 | TANAŚ Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
2 | s | 2 | 2:39.69 | JOŃCZYK Oliwier | AML Słupsk # | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
3 | s | 2 | 2:41.54 | TULEJA Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester B.D. | Z/5215/15 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | s | 2 | 2:42.10 | KOZAK Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U18 | ZP | -- | CZEPIEL Mateusz | 2 | LDK! | ||||||||
5 | s | 2 | 2:42.21 | OLSZEWSKI Igor | MUKL Brodnica | 2000 | U20 | KP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:42.86 | KONOPKA Dawid | KS Maków Biega | 2001 | U18 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:43.41 | MANIECKI Gabriel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. # | Z/1273/15 | 2023 | ||||||||
8 | s | 2 | 2:43.49 | JANKOWSKI Karol | UKS Czapla Białe Błota | 2001 | U18 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
9 | s | 2 | 2:43.81 | GRZELKA Jakub | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:44.08 | STANIAK Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U18 | PM | -- | KRAWCZAK Tomasz | Z/0185/15 | 2023 | 4 | |||||||
11 | s | 2 | 2:44.88 | BRODZIK Kamil | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
12 | s | 2 | 2:46.03 | TYBOROWSKI Natan | KS AZS UWM Olsztyn | 2001 | U18 | WN | -- | |||||||||||
13 | s | 2 | 2:51.52 | DOBBERSTEIN Paweł | KUKS Remus Kościerzyna | 2002 | U18 | PM | -- | ZKN | ||||||||||
14 | s | 2 | 2:55.57 | PIETRZAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:36.70 | ADAMCZEWSKI Dominik | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/3703/15 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 3 | 2:38.11 | SZYNAKA Wiktor | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/2385/16 | , 2024 | ||||||||
3 | s | 3 | 2:43.81 | SKROBIŃSKI Arkadiusz | KS Sprintwarsaw # | 2000 | U20 | MZ | -- | MALANOWSKI Łukasz # | Z/2052/15 | 2024 | ||||||||
4 | s | 3 | 2:44.42 | ŁUKASIAK Kamil | KKL Rodło Kwidzyn | 2001 | U18 | PM | -- | ZKN | ||||||||||
5 | s | 3 | 2:45.83 | JAROSZEWSKI Cezary | LKS Maków Mazowiecki # | 2000 | U20 | MZ | -- | ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. | Z/0456/17 | 2023 | ||||||||
6 | s | 3 | 2:50.15 | RUDAWSKI Dominik | MKS Truso Elbląg | 2003 | U16 | WN | V | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:50.63 | LUBELSKI Hubert | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 3 | LDK! | ||||||||
8 | s | 3 | 2:50.70 | SIWEK Szymon | KL Iskra Białogard # | 2001 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 2:50.72 | JEDAMSKI Adam | UKS MOSiR Działdowo | 2002 | U18 | WN | -- | ZKN | ||||||||||
10 | s | 3 | 2:52.10 | KAROW Damian | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U16 | KP | V | KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # | , Z/4508/17 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||||
11 | s | 3 | 2:53.39 | TKACZUK Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
12 | s | 3 | 2:57.20 | MYSZKA Mateusz | KUKS Remus Kościerzyna | 2004 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | s | 4 | 2:48.81 | SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
2 | s | 4 | 2:50.04 | SZCZERBA Mikołaj | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław | , Z/0783/16 | , 2020 | 4 | LDK! | ZKN | |||||
3 | s | 4 | 2:51.97 | MICHALSKI Przemysław | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 2:52.60 | LEWANDOWSKI Filip | GKS Cartusia Kartuzy # | 2003 | U16 | PM | V | B.D. B.D. KRÓL Krzysztof | , Z/2219/17 | , 2021 | LDK! | |||||||
5 | s | 4 | 2:54.60 | PALUCH Sylwester | GUKS Asy Dywity | 2001 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 3:02.12 | ADAMCZYK Adam | ULKS Talex Borzytuchom | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 3:02.55 | ROLA Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | GIM | |||||||||
8 | s | 4 | 3:08.20 | DURAWA Kacper | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | LDK! | GIM | |||||||||
9 | s | 4 | 3:11.98 | WDOWIAK Karol | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | ZIELIŃSKI Ireneusz # | 5 | LDK! | ||||||||
10 | s | 4 | 3:13.09 | WASZKIEWICZ Kacper | LKS Maków Mazowiecki # | 2003 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
11 | s | 4 | 3:13.57 | MAKOS Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
12 | s | 4 | 3:20.26 | LATAŃSKI Kajetan | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2003 | U16 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan KULIG Marzena | Z/1037/17 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 5 | 2:40.71 | ZIĘBA Mikołaj | MKL Toruń | 1997 | U23 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/2755/16 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 5 | 2:42.39 | BRESZKA Dawid | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 2:43.22 | WIECZOREK Alan | AML Słupsk | 2000 | U20 | PM | -- | # | LDK! | ZKN | ||||||||
4 | s | 5 | 2:44.30 | KUŹNIARSKI Tomasz | MUKL Brodnica | 1995 | Sen | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 2:44.65 | SOLDAT Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 2:48.22 | KRENSKI Mateusz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2000 | U20 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 5 | 2:49.82 | HORSTEN Dorian | SKLA Sopot | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 5 | 2:53.42 | RZEPKA Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | LDK! | ||||||||
9 | s | 5 | 2:56.54 | PIERNICKI Arkadiusz | GKS Cartusia Kartuzy | 2002 | U18 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 5 | 2:58.27 | KRAUZE Robert | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2001 | U18 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
11 | s | 5 | 2:59.01 | ZIMIŃSKI Dobrosław | KS AZS UWM Olsztyn | 2002 | U18 | WN | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
12 | s | 5 | 3:17.98 | POLEJOWSKI Przemysław | GKS Cartusia Kartuzy | 2002 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 2:34.21 | POCZWARDOWSKI Jędrzej | MKL Toruń | 2002 | U18 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/2386/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | s | 6 | 2:49.23 | URBAŃSKI Jakub | KKL Rodło Kwidzyn | 2002 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
3 | s | 6 | 2:54.24 | RUMIŃSKI Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
4 | s | 6 | 2:55.91 | HERNIK Maciej | AML Słupsk | 2002 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 6 | 3:01.18 | BAŁASZ Dawid | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U16 | ZP | -- | KECLER Dorota | 5 | LDK! | GIM | |||||||
6 | s | 6 | 3:01.50 | CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | |||||||||||
7 | s | 6 | 3:02.36 | TOMASZEK Dawid | LKS Zorza Gdynia | 2003 | U16 | PM | -- | WALENDZIAK Renata | Z/0886/17 | 2019 | 4 | |||||||
8 | s | 6 | 3:02.72 | ZYSKOWSKI Damian | KS AZS UWM Olsztyn | 2004 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | |||||||||
9 | s | 6 | 3:05.41 | MIERZEJEWSKI Miłosz | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur | , Z/3530/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
10 | s | 6 | 3:06.25 | JADCZAK Adrian | SKLA Sopot # | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
11 | s | 6 | 3:07.62 | STRONGOWSKI Nikodem | GKS Cartusia Kartuzy | 2001 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 6 | 3:09.41 | KWIDZIŃSKI Damian | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
13 | s | 6 | 3:12.35 | SRTONGOWSKI Patryk | GKS Cartusia Kartuzy | 2003 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | s | 6 | 3:16.47 | BARAN Oliwier | SKLA Sopot # | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
15 | s | 6 | 3:24.01 | BORECKI Antoni | AML Słupsk | 2005 | U14 | PM | -- | B.D. RUMIŃSKI Wojciech # | , Z/0014/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.07 | NOWAKOWSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 9.12 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | ||||
3 | 3 | s | 1 | 9.58 | BIŃKOWSKI Jakub | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/2503/16 | 2019 | 3 | LDK! | |||||
4 | 9 | s | 1 | 11.07 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
1 | 4 | s | 2 | 9.74 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U16 | WP | -- | ||||||||||
2 | 5 | s | 2 | 9.83 | SZCZECIŃKI Szymon | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 6 | s | 2 | 9.86 | STEFANOWICZ Maciej | KS AZS UWM Olsztyn | 2003 | U16 | WN | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 7 | s | 2 | 10.21 | KOWALEWSKI Rafał | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 8 | s | 2 | 10.70 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | ||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8.11 | FRĄCKIEWICZ Natan | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. | Z/2964/16 | 2022 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | s | 1 | 8.15 | CZAK Jakub | MKL Szczecin # | 2001 | U18 | ZP | -- | B.D. # | ZKN | |||||||||
3 | s | 1 | 8.59 | SZELĄGOWSKI Igor | STS Pomerania Szczecinek | 2001 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 1 | 10.51 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
5 | s | 1 | 11.96 | KAZIMIERSKI Kacper | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2001 | U18 | OP | -- | ZKN | ||||||||||
1 | s | 2 | 8.36 | SZYMAŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 2002 | U18 | PM | -- | WERNER Bernard B.D. | Z/3149/16 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | s | 2 | 8.65 | PLĂCINTĂ Wiktor | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2001 | U18 | PM | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
4 | s | 2 | 9.69 | KRĘŻEL Jakub | KS Wejher Wejherowo | 2001 | U18 | PM | -- | BOGUSZ Igor # | Z/3230/16 | 2018 | 4 | |||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.17 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 8.66 | RYBKA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U20 | WN | -- | B.D. | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 8.86 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | KN | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 9.77 | MACIERZYŃSKI Łukasz | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.51 | HORBOWICZ Rafał | KS Warszawianka W-wa | 1998 | U23 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. B.D. | Z/1605/14 | 2024 | KN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 8.54 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1996 | U23 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | KN | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 8.59 | PALICKI Maciej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | U23 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/0931/12 | 2021 | 1 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 8.61 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | Sen | MZ | -- | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | KN | |||||
5 | 5 | s | 1 | 8.74 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1995 | Sen | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 8.85 | KUPIS Tobiasz | UKS LA Basket Warszawa | 1998 | U23 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/1444/14 | 2019 | 2 | ZKN | |||||
s | 1 | DNF | ABRAMOWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | KN | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.00 | SZTANDUR Piotr | MKS Inowrocław | 2000 | U20 | KP | II | KN | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.95 | WIŚNIEWSKI Gracjan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2001 | U18 | KP | II | MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. # | Z/0798/15 | 2023 | LDK! | KN | ||||||
3 | f | 1 | 1.90 | PAJĄK Jakub | UKS Błyskawica Domaniewice | 2001 | U18 | LD | III | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4050/15 | 2023 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 1.90 | RUDNIK Kacper | MKL Toruń # | 2001 | U18 | KP | III | B.D. BUTKIEWICZ Jacek # | , Z/0593/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 1.85 | MOSZCZYŃSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U16 | PD | III | NAZARKIEWICZ Robert # | Z/3064/16 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
5 | f | 1 | 1.85 | HORBOWICZ Rafał | KS Warszawianka W-wa | 1998 | U23 | MZ | III | RZEPKA Marek B.D. B.D. | Z/1605/14 | 2024 | KN | |||||||
7 | f | 1 | 1.85 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U20 | MZ | III | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 1.80 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | IV | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | KN | |||||||
9 | f | 1 | 1.75 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U18 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
9 | f | 1 | 1.75 | NALBORSKI Kacper | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2003 | U16 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/2050/17 | 2020 | 3 | |||||||
11 | f | 1 | 1.75 | ŻEBROWSKI Piotr | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U20 | KP | IV | KENSIK Jan B.D. | Z/1503/16 | 2019 | ||||||||
12 | f | 1 | 1.75 | GRYGIEL Bartosz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2002 | U18 | OP | IV | # | LDK! | GIM | ||||||||
13 | f | 1 | 1.70 | CZERWIONKA Norbert | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | V | GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna | , Z/1536/16 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | |||||
13 | f | 1 | 1.70 | KOTWICKI Dominik | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U18 | KP | -- | KŁÓDKOWSKI Andrzej # | 3 | LDK! | GIM | |||||||
16 | f | 1 | 1.65 | WIERCZYŃSKI Dominik | LKS Fenix Słupsk | 2003 | U16 | PM | V | |||||||||||
17 | f | 1 | 1.65 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | V | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
18 | f | 1 | 1.65 | KOTLAREK Jakub | MKS Inowrocław | 2002 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
19 | f | 1 | 1.60 | FEISTER Błażej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0028/18 | 2019 | 5 | |||||||
20 | f | 1 | 1.60 | MAŚLORZ Mikołaj | AML Słupsk | 2003 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
21 | f | 1 | 1.60 | ZBLEWSKI Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U16 | PM | -- | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # | , Z/0874/17 | , 2021 | 4 | LDK! | GIM | |||||
22 | f | 1 | 1.60 | SOŚNICKI Emanuel | UKS-MOS Opole | 2003 | U16 | OP | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
23 | f | 1 | 1.55 | GUŹDZIOŁ Paweł | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | |||||||||||
24 | f | 1 | 1.55 | MAŁEK Kewin | AML Słupsk | 2005 | U14 | PM | -- | KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # | , Z/0018/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ||||||
25 | f | 1 | 1.55 | BEDNARSKI Dariusz | MUKS Płock | 1954 | Masters | MZ | -- | B.D. B.D. | Z/1790/12 | 2023 | BEZ | |||||||
26 | f | 1 | 1.50 | BACKHAUS Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | DEJEWSKI Michał | LDK! | GIM | ||||||||
f | 1 | NM | KOTEWICZ Dominik | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2003 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
f | 1 | NM | NIECIECKI Jakub | MKS Truso Elbląg | 2004 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||||
f | 1 | NM | DONAKOWSKI Damian | GKS Olimpia Grudziądz | 2003 | U16 | KP | -- | KRAKOWIAK Lech B.D. # | Z/4605/17 | 2024 | 5 | LDK! | GIM | ||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.09 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1995 | Sen | OP | II | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 7.02 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U23 | PM | II | B.D. # | KN | |||||||||
3 | f | 1 | 6.99 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U23 | PM | II | B.D. | 1 | ZKN | ||||||||
4 | f | 1 | 6.92 | KALINOWSKI Michał | GKS Olimpia Grudziądz | 1993 | Sen | KP | II | SCHUBRING Zbigniew # | Z/0429/11 | 2021 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 6.79 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | Sen | MZ | III | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | KN | ||||||
6 | f | 1 | 6.69 | MAŃCZUK Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U23 | PM | III | ZKN | ||||||||||
7 | f | 1 | 6.69 | WIŚNIEWSKI Karol | LUKS Start Nakło | 2001 | U18 | KP | III | # | LDK! | ZKN | ||||||||
8 | f | 1 | 6.53 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom # | 2001 | U18 | MZ | III | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
9 | f | 1 | 6.39 | RÓŻYCKI Mateusz | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | III | B.D. B.D. | ZKN | |||||||||
10 | f | 1 | 6.34 | LISIECKI Damian | MUKS Szok Bojanowo | 2001 | U18 | WP | III | |||||||||||
11 | f | 1 | 6.05 | MARCINIAK Wiktor | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | IV | ZKN | ||||||||||
12 | f | 1 | 5.80 | MICHALSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | -- | B.D. # | LDK! | ZKN | ||||||||
13 | f | 1 | 5.59 | MACIERZYŃSKI Łukasz | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 5.43 | ROMANIUK Jakub | BKS Bydgoszcz | 2000 | U20 | KP | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 3.89 | MIECZKOWSKI Dominik | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2000 | U20 | PD | -- | # | KN | |||||||||
1 | f | 2 | 5.93 | MAJSAK Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | IV | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 2 | 5.82 | ZAMOROWSKI Bartosz | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | V | JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. | Z/0208/16 | 2024 | 3 | LDK! | GIM | |||||
3 | f | 2 | 5.75 | GRZYB Seweryn | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
4 | f | 2 | 5.65 | BARTECZKA Bartek | BKS Bydgoszcz | 2003 | U16 | KP | V | |||||||||||
5 | f | 2 | 5.27 | ANDRZEJEWSKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 2002 | U18 | KP | -- | LDK! | GIM | |||||||||
6 | f | 2 | 5.18 | FIGGER Marcin | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3341/16 | 2018 | BEZ | LDK! | GIM | |||||
7 | f | 2 | 5.16 | KWIATKOWSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
8 | f | 2 | 4.99 | CYBULSKI Filip | MUKS Płock | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
9 | f | 2 | 4.96 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U16 | WP | -- | |||||||||||
10 | f | 2 | 4.94 | PRZYBYŁOWSKI Tomasz | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | GIM | |||||||||
11 | f | 2 | 4.79 | SPRENGER Denis | LUKS Start Nakło | 2003 | U16 | KP | -- | B.D. | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
12 | f | 2 | 4.76 | PIOTROWSKI Rafał | MUKS Płock | 2003 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
13 | f | 2 | 4.64 | BACZEWSKI Dominik | UKS Atos Woźnice | 2004 | U16 | WN | -- | |||||||||||
14 | f | 2 | 4.57 | MINKLEJ Adrian | MKL Toruń | 2005 | U14 | KP | -- | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # | , Z/0697/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
15 | f | 2 | 4.42 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | |||||||
16 | f | 2 | 3.89 | CICHY Hubert | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | # | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.39 | CYTLAŁ Artur | KS Polonia Pasłęk # | 2003 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Piotr | Z/1189/17 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 10.64 | KULIGOWSKI Michał | UKS Cyprianka | 2003 | U16 | KP | V | ŁABĘCKI Adam JETTER Piotr # | Z/2519/16 | 2021 | 2 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 10.38 | DZWONKOWSKI Andrzej | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.06 | ADAMCZYK Emil | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | f | 1 | 9.25 | PANASIEWICZ Filip | UKS Skompensis Skępe | 2003 | U16 | KP | -- | WYRZYKOWSKI Rafał | Z/4758/17 | 2018 | 4 | |||||||
6 | f | 1 | 9.23 | BIAŁK Karol | KS Wejher Wejherowo | 2003 | U16 | PM | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
7 | f | 1 | 7.73 | KRUK Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2006 | U14 | ZP | -- | PIOTROWSKI Kamil | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | f | 2 | 9.03 | NOWACKI Czesław | PZWLA Toruń | 1943 | Masters | KP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | f | 3 | 14.14 | PIETRUSZCZAK Igor | OKS Start Otwock | 2001 | U18 | MZ | III | |||||||||||
2 | f | 3 | 13.37 | GIEDREWICZ Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U18 | PM | IV | PIĄTEK Mirosław B.D. # | Z/0022/16 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | f | 3 | 13.32 | CYDEJKO Bartosz | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U18 | MZ | IV | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
4 | f | 3 | 12.85 | KAZIMIERSKI Kacper | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 2001 | U18 | OP | IV | ZKN | ||||||||||
5 | f | 3 | 12.72 | KOWALSKI Bartłomiej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2002 | U18 | PM | IV | ZKN | ||||||||||
6 | f | 3 | 12.23 | ŻURAWSKI Sebastian | OKS Start Otwock | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
7 | f | 3 | 11.70 | IŃSKI Oskar | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2001 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | f | 3 | 11.43 | RUCIŃSKI Kacper | MKL Jurand Szczytno # | 2002 | U18 | WN | -- | BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej # | Z/3674/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
9 | f | 3 | 11.08 | SZILISTOWSKI Sebastian | MKS Aleksandrów Łódzki # | 2002 | U18 | LD | -- | LDK! | ||||||||||
10 | f | 3 | 10.86 | DYBCIAK Jarosław | LUKS Serock | 2002 | U18 | KP | -- | # | ZKN | |||||||||
11 | f | 3 | 10.53 | CHMURZYŃSKI Robert | LKS Vectra Włocławek | 2002 | U18 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz | 3 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
12 | f | 3 | 9.73 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
13 | f | 3 | 9.09 | ANDRZEJEWSKI Damian | LKS Vectra Włocławek | 2001 | U18 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.86 | PRAJWOWSKI Kacper | UKS Cyprianka | 1999 | U20 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward | Z/0302/15 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 15.24 | WYRZYKOWSKI Jakub | UKS Skompensis Skępe | 2000 | U20 | KP | II | WYRZYKOWSKI Rafał | Z/1820/15 | 2018 | 1 | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 14.70 | SARNOWSKI Adrian | UKS Cyprianka | 2000 | U20 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward | Z/5651/15 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 14.27 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | II | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | KN | |||||||
5 | f | 1 | 13.24 | KOBIELLA Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U20 | PM | III | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.71 | SERSZEŃ Bartosz | MUKS Płock | 1999 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 11.84 | WILK Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U20 | MZ | IV | RĄCZKA Paweł # | Z/0582/15 | 2019 | 1 | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 10.41 | MACIERZYŃSKI Łukasz | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 18.09 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Sen | PM | M | KOWNATKE Rafał | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 15.09 | ŁABĘCKI Adam | UKS Cyprianka | 1997 | U23 | KP | I | MAŃKOWSKI Edward | Z/1563/13 | 2021 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 14.84 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | Sen | PM | I | JASKUŁKA Teresa | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 14.13 | HORBOWICZ Rafał | KS Warszawianka W-wa | 1998 | U23 | MZ | II | RZEPKA Marek B.D. B.D. | Z/1605/14 | 2024 | KN | |||||||
5 | f | 1 | 13.34 | ABRAMOWSKI Rafał | AZS-AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | II | KN | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.76 | KRAWCZYK Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 1992 | Sen | MZ | III | KRAWCZYK Michał # | Z/4230/11 | 2022 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 12.64 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U23 | PM | III | KOWNATKE Rafał | Z/1088/14 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 12.36 | CHOCHOROWSKI Jacek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1996 | U23 | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/1156/12 | 2024 | KN | |||||||
f | 2 | 12.51 | BASAŁYGO Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1995 | Sen | OP | III | PLASKOTA Krzysztof B.D. # | Z/4426/11 | 2024 | |||||||||
f | 2 | 12.99 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U23 | PM | III | B.D. # | KN | ||||||||||
f | 2 | 14.19 | WIESIOŁEK Paweł | KS Warszawianka W-wa | 1991 | Sen | MZ | II | MODELSKI Michał # | Z/4067/11 | 2024 | MM | KN | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.7044072151184 sekund |