Warszawa 03.02.2018 Halowy mityng warszawski |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.34 | PUGACEWICZ Aleksandra | UKS 19 Bojary Białystok | 2003 | U16 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz # | Z/1539/15 | 2018 | 3 | |||||||
2 | e | 1 | 8.47 | CHOJNACKA Klaudia | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | GIM | |||||||
3 | e | 1 | 8.64 | NOWAK Weronika | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | -- | SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 4 | LDK! | ||||||||
4 | e | 1 | 8.68 | HYRLIK Laura | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
5 | e | 1 | 8.90 | KACZYŃSKA Julia | OKLA Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | WITKOWSKI Bartosz | 4 | LDK! | GIM | |||||||
1 | e | 2 | 8.44 | CZYŻ Letina | RLTL Optima Radom # | 2003 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 2 | 8.71 | POLANOWSKA Nina | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | JENDRYCH Marek | 4 | LDK! | ||||||||
3 | e | 2 | 8.80 | CISZEWSKA Helena | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.81 | MULARZUK Natalia | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 9.06 | OLSZEWSKA Wiktoria | KS Zawkrze Mława | 2003 | U16 | MZ | -- | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | LDK! | GIM | ||||||||
1 | e | 3 | 8.81 | GŁOWACKA Zuzanna | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
2 | e | 3 | 8.90 | MOŻDŻYŃSKA Katarzyna | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
3 | e | 3 | 8.96 | RABENDA Zuzanna | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | GIM | |||||||||
4 | e | 3 | 9.11 | GORAL Blanka | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 9.33 | CZARNOCKA Nikoleta | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U16 | MZ | -- | WOJTCZAK-BELNIAK Dorota | 4 | LDK! | ||||||||
1 | e | 4 | 8.69 | SZCZĘSNA Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ||||||
2 | e | 4 | 9.14 | WIERZBOWSKA Małgorzata | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | e | 4 | 9.23 | ŁYK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
4 | e | 4 | 9.90 | BEDNARCZUK Anna | UKS MTE Milanówek | 2003 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | 15 | LDK! | ||||||||
5 | e | 4 | 10.00 | KORDOWSKA Wiktoria | AZS-AWF Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 8.49 | LANDOWSKA Zofia | OKS Skra Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław # | Z/2312/17 | 2022 | 4 | LDK! | GIM | |||||
2 | e | 5 | 8.94 | KUBIAK Maja | UKS Otrębusy | 2003 | U16 | MZ | -- | GOLJANEK Janusz | Z/1354/17 | 2019 | 4 | |||||||
3 | e | 5 | 9.44 | TERCJAK Sara | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
4 | e | 5 | 9.55 | MULARZUK Zuzanna | AKL Ursynów Warszawa | 2005 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 5 | 10.00 | BARTCZAK Natalia | UKS MTE Milanówek | 2004 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | BEZ | LDK! | ||||||||
1 | e | 6 | 8.61 | GORZELAK Klaudia | RLTL ZTE Radom | 2003 | U16 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin # | 5 | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 6 | 8.74 | WYSOCKA Alicja | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U16 | PK | -- | TITTINGER Michał B.D. # | Z/3508/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
3 | e | 6 | 9.02 | ŚWIDERSKA Milena | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 6 | 9.05 | SZCZEŚNIAK Wiktoria | OKLA Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | GIM | |||||||||
5 | e | 6 | 9.97 | ABKA Aleksandra | KM Aktywni Sochaczew | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 7 | 8.19 | JASTRZĘBSKA Karolina | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/3279/17 | 2019 | 2 | |||||||
2 | e | 7 | 9.20 | KAMIŃSKA Oliwia | UKS MTE Milanówek | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 7 | 9.27 | MARCIŃCZYK Izabela | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | e | 7 | 9.38 | CIESZEWSKA Aleksandra | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 7 | 9.72 | BAYER Gabriela | UKS MTE Milanówek | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 8 | 8.93 | FIRLĄG Julia | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 8 | 9.15 | SOŁTYS Natalia | KS Warszawianka W-wa # | 2003 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/1474/18 | 2018 | 5 | |||||||
3 | e | 8 | 9.51 | BRANDYS Katarzyna | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 9 | 9.13 | KORCZYŃSKA Kinga | AKL Ursynów Warszawa | 1991 | Sen | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 9 | 9.57 | DĄBROWSKA Dominika | UKS Siódemka Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 10 | 8.00 | LIPIŃSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/2758/17 | 2023 | ZKN | |||||||
2 | e | 10 | 8.01 | JÓŹWICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
3 | e | 10 | 8.13 | MASZKIEWICZ Maja | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
4 | e | 10 | 8.16 | NOWAKOWSKA Marcelina | AKL Ursynów Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/2149/16 | 2023 | ZKN | |||||||
1 | e | 11 | 8.39 | ŻYŁOWSKA Anna | UKS Victoria Józefów | 2001 | U18 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # | Z/2953/17 | 2019 | 4 | |||||||
2 | e | 11 | 8.68 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | e | 11 | 8.74 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | |||||||
4 | e | 11 | 8.83 | MAZUR Anna | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. # | ||||||||||
5 | e | 11 | 8.91 | GEORGIEVA Natalia | RLTL ZTE Radom | 2002 | U18 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
1 | e | 12 | 8.15 | KAMIŃSKA Zuzanna | MKS Pułtusk | 2001 | U18 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
2 | e | 12 | 8.53 | SUCHECKA Katarzyna | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 12 | 8.86 | WÓJCIK Emila | UKS Otrębusy # | 2005 | U14 | MZ | -- | GOLJANEK Janusz | Z/2910/19 | 2020 | ||||||||
4 | e | 12 | 9.24 | KARPIŃSKA Dominika | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | e | 12 | 9.48 | RĄCZKA Julia | UKS Gepard Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 13 | 8.59 | IZDEBSKA Izabela | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 13 | 8.65 | FRIEDA Julia | UKS Varsovia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 13 | 9.17 | RUDNICKA Marta | MKS Durasan Płońsk | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 13 | 10.13 | NAGRODZKA Natalia | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 14 | 8.43 | ZAWADZKA Natalia | KS Zawkrze Mława | 2002 | U18 | MZ | -- | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | 4 | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 14 | 8.55 | BIELAWSKA Julia | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
3 | e | 14 | 9.39 | GŁADYSZ Julia | UKS MTE Milanówek | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 14 | 9.75 | BOREK Karolina | KM Aktywni Sochaczew | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | 1 | e | 15 | 7.77 | SZULC Marta | SSA Legia 1926 Warszawa | 1994 | Sen | MZ | -- | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/4330/11 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 2 | e | 15 | 7.83 | BHEBHE Urszula | AZS-AWF Warszawa | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. | 1 | ||||||||
3 | 3 | e | 15 | 7.88 | PIETRZAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U23 | PM | -- | B.D. B.D. # | Z/1497/14 | 2023 | ZKN | ||||||
4 | 4 | e | 15 | 7.89 | RĘBIŚ Kinga | AZS-AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | B.D. # | 2 | ||||||||
5 | 11 | e | 15 | 8.04 | BARTNOWSKA Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/2676/16 | 2023 | KN | ||||||
1 | 5 | e | 16 | 7.95 | KOŁODZIEJ Ada | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | Sen | MZ | -- | B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # | , Z/0183/12 | , 2024 | |||||||
2 | 6 | e | 16 | 7.95 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | ZKN | ||||||
3 | 9 | e | 16 | 8.02 | PALUCH Justyna | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | B.D. | 2 | ||||||||
4 | 10 | e | 16 | 8.02 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. | 3 | ZKN | |||||||
5 | 12 | e | 16 | 8.06 | SZWAJKOWSKA Julia | MUKS Płock | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 7 | e | 17 | 7.95 | LUBICKA Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 1996 | U23 | MZ | -- | B.D. GĄSIEWSKI Artur | , Z/1473/12 | , 2022 | 1 | ZKN | |||||
2 | 8 | e | 17 | 8.00 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U23 | MZ | -- | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # | , Z/1683/13 | , 2023 | ZKN | ||||||
3 | 15 | e | 17 | 8.18 | KRZYWICKA Magda | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U23 | MZ | -- | B.D. # | 2 | ZKN | |||||||
4 | 17 | e | 17 | 8.50 | ŁADA Marta | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
5 | 20 | e | 17 | 8.96 | KRYSTKIEWICZ Maria | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 13 | e | 18 | 8.10 | RUSINIAK Monika | OKS Skra Warszawa | 1996 | U23 | MZ | -- | B.D. | 3 | ||||||||
2 | 16 | e | 18 | 8.36 | LENKIEWICZ Magdalena | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||
3 | 18 | e | 18 | 8.61 | STELMASZCZYK Joanna | SSA Legia 1926 Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. OBROCKI Bogdan | , Z/1600/14 | , 2022 | 3 | ||||||
1 | 14 | e | 19 | 8.17 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 19 | e | 19 | 8.87 | ŻOCHOWSKA Elżbieta | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 21 | e | 19 | 9.42 | MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona | UKS Herkules Sulejówek | 1974 | Masters | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/1115/18 | 2023 | BEZ | ||||||
1 | f | 1 | 8.10 | JASTRZĘBSKA Karolina | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/3279/17 | 2019 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 8.30 | PUGACEWICZ Aleksandra | UKS 19 Bojary Białystok | 2003 | U16 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz # | Z/1539/15 | 2018 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 8.35 | CZYŻ Letina | RLTL Optima Radom # | 2003 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
4 | f | 1 | 8.42 | CHOJNACKA Klaudia | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | 3 | LDK! | GIM | |||||||
5 | f | 1 | 8.49 | LANDOWSKA Zofia | OKS Skra Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław # | Z/2312/17 | 2022 | 4 | LDK! | GIM | |||||
1 | f | 2 | 8.03 | LIPIŃSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/2758/17 | 2023 | ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 8.08 | MASZKIEWICZ Maja | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. | ZKN | |||||||||
3 | f | 2 | 8.10 | KAMIŃSKA Zuzanna | MKS Pułtusk | 2001 | U18 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
4 | f | 2 | 8.36 | NOWAKOWSKA Marcelina | AKL Ursynów Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/2149/16 | 2023 | ZKN | |||||||
1 | f | 3 | 7.75 | SZULC Marta | SSA Legia 1926 Warszawa | 1994 | Sen | MZ | -- | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/4330/11 | 2021 | 1 | |||||||
2 | f | 3 | 7.78 | RĘBIŚ Kinga | AZS-AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | f | 3 | 7.97 | LUBICKA Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 1996 | U23 | MZ | -- | B.D. GĄSIEWSKI Artur | , Z/1473/12 | , 2022 | 1 | ZKN | ||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 29.48 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | ||||||
2 | 5 | s | 1 | 31.08 | CIESIELSKA Magdalena | LKS Mazowsze Teresin | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 26.55 | BARTNOWSKA Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | III | KĘDZIORA Robert B.D. # | Z/2676/16 | 2023 | KN | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 28.32 | LENKIEWICZ Magdalena | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | IV | # | |||||||||
3 | 3 | s | 2 | 29.18 | JACKIEWICZ Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2001 | U18 | MA | -- | MALANOWSKI Łukasz # | Z/5392/15 | 2023 | LDK! | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 46.02 | RYDELEK Nina | OKS Start Otwock | 2003 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
2 | 6 | s | 1 | 47.95 | MIELCZAREK Laura | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | V | LDK! | |||||||||
3 | 8 | s | 1 | 48.32 | WIERZBOWSKA Małgorzata | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U14 | MZ | V | # | LDK! | ||||||||
4 | 11 | s | 1 | 49.01 | KOWALSKA Oliwia | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U14 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 12 | s | 1 | 49.88 | MOŻDŻYŃSKA Katarzyna | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | 4 | LDK! | GIM | ||||||
6 | 16 | s | 1 | 51.64 | WIECZOREK Krystyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 5 | s | 2 | 46.99 | KOWALSKA Justyna | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | V | CZYŻ Maciej | Z/2219/16 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
2 | 9 | s | 2 | 48.79 | SOKÓŁ Oliwia | UKS Filipides Teresin | 2005 | U14 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | , Z/0299/18 | , 2024 | 4 | LDK! | |||||
3 | 10 | s | 2 | 48.99 | GRUNAS Maja | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
4 | 25 | s | 2 | 54.06 | KULPA Natalia | Akademia Sportu Otwock # | 2003 | U16 | MZ | -- | KALINOWSKA Paulina | Z/2936/17 | 2022 | |||||||
5 | 27 | s | 2 | 54.29 | WÓJCIK Magdalena | Akademia Sportu Otwock # | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 28 | s | 2 | 55.67 | ODOLIŃSKA Hanna | UKS Kresy Otwock | 2007 | U12 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1110/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 17 | s | 3 | 52.14 | BANY Adrianna | KS AZS AWF Warszawa # | 2007 | U12 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek | , Z/2617/22 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 19 | s | 3 | 52.25 | TERCJAK Sara | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
3 | 21 | s | 3 | 52.69 | KORYCKA Anna | UKS MTE Milanówek | 2007 | U12 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # | , Z/0831/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 23 | s | 3 | 53.37 | SZYMANOWSKA Maria | UKS Herkules Sulejówek | 2006 | U14 | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/0836/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 26 | s | 3 | 54.19 | RUTKOWSKA Klaudia | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U14 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 30 | s | 3 | 62.44 | BIELAWSKA Gabriela | UKS Herkules Sulejówek | 2007 | U12 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 4 | 45.82 | MISIAK Michalina | OKS Start Otwock # | 2004 | U16 | MZ | IV | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena KĘDZIORA Robert B.D. # | , Z/2934/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 4 | 46.08 | WITKOWSKA Maria | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | IV | B.D. TOPOLEWSKI Maciej | , Z/0362/17 | , 2023 | |||||||
3 | 13 | s | 4 | 50.31 | WRONKA Maja | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. | LDK! | GIM | |||||||
4 | 15 | s | 4 | 51.52 | WALCZAK Julia | RLTL Optima Radom # | 2006 | U14 | MZ | -- | BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur # | , Z/1557/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 18 | s | 4 | 52.22 | SIMCZYK Julia | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 20 | s | 4 | 52.51 | KAMIŃSKA Marcjanna | UKS MTE Milanówek | 2003 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 5 | 46.62 | ADAMCZYK Julia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U14 | MZ | V | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | |||||
2 | 7 | s | 5 | 48.10 | DRZEWUCKA Maja | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U16 | MZ | V | ||||||||||
3 | 14 | s | 5 | 50.80 | PIOTROWSKA Klaudia | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
4 | 22 | s | 5 | 53.33 | MARCIŃCZYK Izabela | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 24 | s | 5 | 53.52 | RABENDA Zuzanna | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | GIM | ||||||||
6 | 29 | s | 5 | 57.69 | POLKOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # | , Z/1100/18 | , 2023 | LDK! | ||||||
1 | s | 6 | 44.22 | OLESIEWSKA Anna | UKS Filipides Teresin | 1997 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 44.88 | SZWARCZEWSKA Zofia | OKS Start Otwock | 2002 | U18 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena | Z/2182/16 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
3 | s | 6 | 48.22 | KOCISZEWSKA Wiktoria | Akademia Sportu Otwock # | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 7 | 52.73 | MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona | UKS Herkules Sulejówek | 1974 | Masters | MZ | -- | CZYŻ Maciej | Z/1115/18 | 2023 | BEZ | |||||||
2 | s | 10 | 54.06 | CELIK Aylin | UKS Varsovia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | KUBIK Ilona | Z/1355/18 | 2018 | BEZ | |||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 1:49.04 | GAJKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | V | B.D. KĘDZIORA Robert # | , Z/3000/17 | , 2024 | |||||||
2 | 5 | s | 1 | 1:50.79 | FAŁDROWICZ Dorota | RLTL Optima Radom # | 2003 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/0389/17 | , 2024 | LDK! | GIM | |||||
3 | 6 | s | 1 | 1:54.43 | SZYMANOWSKA Aleksandra | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
4 | 7 | s | 1 | 1:57.04 | ORZECHOWSKA Nikola | UKS Technik Radom | 2004 | U16 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin # | 5 | LDK! | |||||||
5 | 9 | s | 1 | 2:01.23 | WÓJCIK Karolina | OKS Start Otwock | 2003 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 11 | s | 1 | 2:03.47 | ZIELIŃSKA Natalia | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 16 | s | 1 | 2:12.42 | GRONKIEWICZ Julia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:45.68 | NOWAK Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | IV | # | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 2 | 1:46.06 | KANDER Paulina | OKS Start Otwock | 2003 | U16 | MZ | V | LDK! | |||||||||
3 | 4 | s | 2 | 1:50.64 | WRÓBEL Wiktoria | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. | Z/0212/18 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 2 | 1:58.62 | JANKOWSKA Anna | LKS Korab Olecko # | 2004 | U16 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 10 | s | 2 | 2:02.98 | SZEWCZYK Sylwia | OKS Skra Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 12 | s | 2 | 2:06.00 | BURDZIŃSKA Martyna | UKS Filipides Teresin | 2003 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej # | 5 | LDK! | GIM | ||||||
7 | 13 | s | 2 | 2:06.34 | CHWEDORCZUK Kamila | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
8 | 14 | s | 2 | 2:06.42 | PIOTROWSKA Rozalia | LKS Korab Olecko # | 2004 | U16 | WN | -- | BRYNDA Marcin | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
9 | 15 | s | 2 | 2:10.64 | WILCZEK Weronika | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | s | 3 | 1:40.88 | ZIENDARA Michalina | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
2 | s | 3 | 1:41.70 | BUTLER Katarzyna | LKS Maków Mazowiecki # | 2001 | U18 | MZ | -- | ŁUNIEWSKI Grzegorz # | Z/1755/15 | 2021 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | s | 3 | 1:43.71 | JASTRZĘBSKA Magdalena | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
4 | s | 3 | 1:43.73 | PŁATEK Aneta | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:45.81 | PŁATEK Sylwia | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 1:45.84 | BIEDRZYCKA Roksana | KS Maków Biega | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 1:47.78 | KĘDZIOR Ewelina | OKS Skra Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | BUKIS-OWSIAK Anna B.D. B.D. | Z/3950/15 | 2022 | ||||||||
1 | s | 4 | 1:42.58 | BĄK Zuzanna | OKS Start Otwock | 2002 | U18 | MZ | -- | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. | Z/2743/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | s | 4 | 1:46.61 | SZYMCZYK Kornelia | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2004 | U16 | MZ | V | WITKOWSKI Bartosz WITKOWSKI Bartosz | , Z/1087/16 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||||
3 | s | 4 | 1:48.15 | PRZYBYSZ Aleksandra | UKS Varsovia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | KUBIK Ilona B.D. | Z/1363/18 | 2020 | ||||||||
4 | s | 4 | 1:59.67 | MOTULEWICZ Patrycja | LKS Korab Olecko # | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | GIM | |||||||||
5 | s | 4 | 2:19.21 | KARCZEWSKA Justyna | KM Aktywni Sochaczew | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:01.18 | HAPUNOWICZ Joanna | AZS UMCS Lublin # | 2000 | U20 | LU | -- | # | ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:14.34 | TRZCIŃSKA Joanna | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. MASTALERZ Janusz # | , Z/3944/15 | , 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:14.36 | OCH Martyna | MKS Pogoń Siedlce | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/0937/16 | 2018 | BEZ | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:18.29 | IRACKA Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:19.01 | PIEŃKOSZ Marta | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:20.64 | NOWAK Kamila | OKS Skra Warszawa | 2003 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:22.36 | PIETRUCZUK Alicja | LKS Korab Olecko # | 2000 | U20 | WN | -- | LDK! | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:23.04 | OCH Maja | MKS Pogoń Siedlce | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/0936/16 | 2018 | BEZ | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:32.81 | CIEPAŁ Natasza | MKS Polonia Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 2 | 3:34.06 | MARCZUK Aleksandra | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/1418/17 | 2019 | 3 | ||||||
2 | 11 | s | 2 | 3:37.16 | SZCZECHLA Zofia | AKL Ursynów Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 12 | s | 2 | 3:37.50 | LEWANDOWSKA Weronika | KM Aktywni Sochaczew | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
4 | 13 | s | 2 | 3:41.32 | ZBICZYŃSKA Kornelia | OKLA Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | -- | WITKOWSKI Bartosz | 5 | LDK! | GIM | ||||||
5 | 14 | s | 2 | 3:42.75 | FRANK Wiktoria | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | GRĄBCZEWSKI Zenon # | Z/3639/16 | 2022 | 5 | ||||||
6 | 15 | s | 2 | 3:46.16 | KURCOŃ Julia | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | -- | B.D. | Z/3281/17 | 2019 | 5 | ||||||
7 | 16 | s | 2 | 3:52.83 | ABRAMOWICZ Róża | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7:01.84 | GALIŃSKA Eliza | UKS Filipides Teresin | 2006 | U14 | MZ | III | ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/2399/17 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
2 | s | 1 | 7:14.96 | ŻÓŁTAK Anna | LKB Rudnik | 1995 | Sen | SK | -- | KLEPACZ Anna | Z/4740/17 | 2020 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 7:44.27 | GRZELAK Małgorzata | MKS Durasan Płońsk | 2001 | U18 | MZ | -- | ADAMSKI Robert | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 7:59.10 | GĄSIOROWSKA Julia | UKS Varsovia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | KUBIK Ilona | Z/1358/18 | 2019 | BEZ | |||||||
60 m pł K Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.25 | JÓŹWIUK Aleksandra | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 2 | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 1 | 9.47 | BURLEWICZ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # | , Z/0311/18 | , 2023 | LDK! | GIM | ||||||
3 | e | 1 | 9.54 | CIESIELSKA Kinga | KKL Kielce | 2003 | U16 | SK | -- | TIETIERIN Paweł # | 2 | LDK! | ||||||||
4 | e | 1 | 10.95 | WRONKA Maja | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. | LDK! | GIM | ||||||||
1 | e | 2 | 9.95 | SZCZĘSNA Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur # | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ||||||
2 | e | 2 | 10.09 | PIOTROWSKA Klaudia | UKS LA Basket Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
3 | e | 2 | 12.51 | CHOLIŃSKA Oliwia | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
4 | e | 2 | 12.93 | ZWOLIŃSKA Marta | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 3 | 9.73 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U16 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2023 | GIM | |||||||
2 | e | 3 | 11.58 | GORZELAK Klaudia | RLTL ZTE Radom | 2003 | U16 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin # | 5 | LDK! | GIM | |||||||
3 | e | 3 | 13.41 | GRABOWSKA Urszula | UKS Sprint 2020 Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/1179/18 | 2021 | ||||||||
1 | f | 1 | 9.30 | JÓŹWIUK Aleksandra | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 2 | LDK! | GIM | |||||||
2 | f | 1 | 9.51 | CIESIELSKA Kinga | KKL Kielce | 2003 | U16 | SK | -- | TIETIERIN Paweł # | 2 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 9.83 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U16 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2023 | GIM | |||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.83 | JÓŹWICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
2 | e | 1 | 9.24 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | ||||||||
3 | e | 1 | 9.58 | ADAMSKA Aniela | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 9.17 | KIRYLUK Aleksandra | KS Podlasie Białystok | 2001 | U18 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # | Z/0596/16 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | e | 2 | 9.73 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | e | 2 | 9.98 | FRUŃ Wiktoria | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.85 | JÓŹWICKA Małgorzata | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. # | Z/2037/16 | 2024 | 2 | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 9.14 | FIJAK Zuzanna | KS Warszawianka W-wa # | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. GOLJANEK Janusz # | , Z/3963/15 | , 2021 | ||||||||
3 | f | 1 | 9.81 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | KRAWCZYK Michał # | Z/0757/15 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 10.26 | KIRYLUK Aleksandra | KS Podlasie Białystok | 2001 | U18 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # | Z/0596/16 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.57 | BHEBHE Urszula | AZS-AWF Warszawa | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. | 1 | |||||||||
2 | e | 1 | 8.90 | SZYMAŃSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U20 | PM | -- | B.D. # | ZKN | |||||||||
3 | e | 1 | 9.02 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | ZKN | |||||||
4 | e | 1 | 9.05 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | -- | KN | ||||||||||
1 | e | 2 | 9.09 | KOŁODZIEJ Ada | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | Sen | MZ | -- | B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # | , Z/0183/12 | , 2024 | ||||||||
2 | e | 2 | 9.15 | SKIERKOWSKA Martyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | RĄCZKA Paweł B.D. | Z/4258/15 | 2023 | ZKN | |||||||
3 | e | 2 | 9.40 | JUŚKIEWICZ Agnieszka | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/2433/15 | 2021 | 2 | |||||||
4 | e | 2 | 9.53 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
1 | e | 3 | 8.64 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U23 | MZ | -- | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # | , Z/1683/13 | , 2023 | ZKN | |||||||
2 | e | 3 | 9.55 | OMELIANOWICZ Karolina | UKS 19 Bojary Białystok | 2000 | U20 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz # | Z/1533/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
3 | e | 3 | 9.95 | GĄSIEWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 10.47 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa | 2000 | U20 | MZ | -- | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | KN | |||||||
e | 3 | DNF | WOJCIESZEK Anna | KS AZS AWF Warszawa # | 1991 | Sen | MZ | -- | B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # | , Z/1793/13 | , 2024 | |||||||||
1 | f | 1 | 8.50 | BHEBHE Urszula | AZS-AWF Warszawa | 1992 | Sen | MZ | -- | B.D. | 1 | |||||||||
2 | f | 1 | 8.68 | ODOWSKA Anna | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U23 | MZ | -- | B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # | , Z/1683/13 | , 2023 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 8.86 | SZYMAŃSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1999 | U20 | PM | -- | B.D. # | ZKN | |||||||||
4 | f | 1 | 9.05 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | ZKN | |||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.63 | DZIDO Aleksandra | AZS UMCS Lublin | 2000 | U20 | LU | II | DZIDO Dariusz B.D. | Z/2226/16 | 2021 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 1.63 | SŁOCKA Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | II | RZEPKA Marek B.D. | Z/3990/15 | 2024 | KN | |||||||
3 | f | 1 | 1.60 | PARZYCHOWSKA Karolina | MKS Pułtusk | 2003 | U16 | MZ | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | WYSOCKA Alicja | CWKS Resovia Rzeszów # | 2003 | U16 | PK | III | TITTINGER Michał B.D. # | Z/3508/17 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
5 | f | 1 | 1.55 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.55 | LIPSKA Ewelina | KS Podlasie Białystok | 2001 | U18 | PD | III | B.D. # | ZKN | |||||||||
7 | f | 1 | 1.50 | BAŁON Anna | AZS-AWF Warszawa | 1996 | U23 | MZ | -- | B.D. | 3 | |||||||||
8 | f | 1 | 1.50 | ADAMSKA Aniela | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.40 | PRUSIŃSKA Kinga | UKS Clan Ostrołęka | 2002 | U18 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/2824/15 | 2021 | BEZ | |||||||
9 | f | 1 | 1.40 | KAROLCZUK Paulina | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2001 | U18 | LU | -- | MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # | Z/2865/17 | 2024 | ||||||||
11 | f | 1 | 1.40 | KARPIŃSKA Dominika | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.30 | IGIEHON Nataly | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.30 | BEDNARCZUK Anna | UKS MTE Milanówek | 2003 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | 15 | LDK! | ||||||||
14 | f | 1 | 1.30 | CIECHOWICZ Aleksandra | UKS Siódemka Ostrołęka | 2002 | U18 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
15 | f | 1 | 1.20 | BOŻOMAŃSKA Julia | UKS Clan Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/1528/16 | 2019 | BEZ | LDK! | ||||||
15 | f | 1 | 1.20 | BAYER Gabriela | UKS MTE Milanówek | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
15 | f | 1 | 1.20 | ZARĘBA Ewa | UKS MTE Milanówek | 2005 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 1.20 | ZWOLIŃSKA Marta | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
15 | f | 1 | 1.20 | KORCZYŃSKA Lilianna | UKS MTE Milanówek | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 1.20 | CHOLIŃSKA Oliwia | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
20 | f | 1 | 1.20 | KWIATKOWSKA Gabriela | UKS MTE Milanówek | 2004 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 1.20 | BARTCZAK Natalia | UKS MTE Milanówek | 2004 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | BEZ | LDK! | ||||||||
23 | f | 1 | 1.10 | POLKOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Warszawa # | 2006 | U14 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek # | , Z/1100/18 | , 2023 | LDK! | |||||||
24 | f | 1 | 1.10 | BOŻOMAŃSKA Alicja | UKS Clan Ostrołęka | 2007 | U12 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/1411/17 | 2019 | BEZ | |||||||
f | 1 | NM | GRONKIEWICZ Julia | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
f | 1 | NM | CHWEDORCZUK Kamila | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.60 | SZYMANEK Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | I | WOJTKOWSKI Maciej B.D. # | Z/3992/15 | 2023 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 3.60 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1999 | U20 | PM | I | MIGDA Leszek B.D. | Z/0583/15 | 2021 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 3.20 | MACIAK Agnieszka | OKS Skra Warszawa | 1998 | U23 | MZ | II | GAWENDA Andrzej B.D. | Z/1194/14 | 2022 | 1 | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 3.00 | JABŁOŃSKA Wiktoria | AZS-AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | II | # | LDK! | KN GIM | ||||||||
5 | f | 1 | 3.00 | KOT Anna | AZS UMCS Lublin | 1999 | U20 | LU | II | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 3.00 | GÓRNIAK Kamila | AZS UMCS Lublin | 2001 | U18 | LU | II | # | ZKN | |||||||||
7 | f | 1 | 2.90 | STRZĄBAŁA Aleksandra | KKL Kielce | 2003 | U16 | SK | III | B.D. | LDK! | |||||||||
8 | f | 1 | 2.70 | HOFFMANN Julia | AZS-AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | III | # | LDK! | ZKN GIM | ||||||||
9 | f | 1 | 2.50 | MICHNIEWSKA Anna | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U18 | MZ | IV | GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam | Z/2029/16 | 2019 | 3 | |||||||
10 | f | 1 | 2.30 | KABAŁA Aleksandra | KKL Kielce | 2003 | U16 | SK | V | TIETIERIN Paweł | 4 | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 2.30 | PAWLAK Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | V | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 1.90 | DĄBROWSKA Klaudia | UKS Kusy Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert | Z/2719/17 | 2019 | BEZ | |||||||
13 | f | 1 | 1.90 | SMOLARCZYK Julia | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U14 | MZ | -- | MASTALERZ Janusz # | Z/1121/18 | 2024 | 4 | |||||||
f | 1 | NM | CIESIELSKA Kinga | KKL Kielce | 2003 | U16 | SK | -- | TIETIERIN Paweł # | 2 | LDK! | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.69 | BOKUN Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U23 | SL | II | NAZARKIEWICZ Robert # | Z/0398/12 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 5.31 | STYPUŁKOWSKA Agata | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1997 | U23 | LU | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 5.28 | KAMIŃSKA Zuzanna | MKS Pułtusk | 2001 | U18 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.20 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U20 | PD | III | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 5.14 | MIELECH Gabriela | UKS Czwórka Białystok | 2001 | U18 | PD | III | B.D. | ZKN | |||||||||
6 | f | 1 | 5.06 | WOJNA Weronika | KS Podlasie Białystok | 2002 | U18 | PD | IV | # | LDK! | GIM | ||||||||
7 | f | 1 | 4.97 | BIERNACKA Julia | GKS Wilga Garwolin | 2002 | U18 | MZ | IV | # | ZKN | |||||||||
8 | f | 1 | 4.92 | ZAWADZKA Natalia | KS Zawkrze Mława | 2002 | U18 | MZ | IV | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | 4 | LDK! | GIM | |||||||
9 | f | 1 | 4.87 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa | 2000 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | KN | |||||||
10 | f | 1 | 4.76 | OLSZEWSKA Maria | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.69 | KRYSTKIEWICZ Maria | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 4.48 | ŻOCHOWSKA Elżbieta | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 4.26 | KOWALSKA Magdalena | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. MARKOWSKI Arkadiusz # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
15 | f | 1 | 4.00 | ZGLEJC Katarzyna | UKS Clan Ostrołęka | 2001 | U18 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/2240/18 | 2018 | ||||||||
16 | f | 1 | 3.92 | KOWALSKA Aleksandra | UKS Varsovia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | KUBIK Ilona | Z/1359/18 | 2019 | BEZ | |||||||
1 | f | 2 | 5.21 | ADAMCZYK Julia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U14 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ||||||
2 | f | 2 | 5.07 | BURLEWICZ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | IV | RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # | , Z/0311/18 | , 2023 | LDK! | GIM | ||||||
3 | f | 2 | 4.75 | NOWAK Weronika | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | V | SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 4 | LDK! | ||||||||
4 | f | 2 | 4.63 | KUBIAK Maja | UKS Otrębusy | 2003 | U16 | MZ | V | GOLJANEK Janusz | Z/1354/17 | 2019 | 4 | |||||||
5 | f | 2 | 4.62 | HYRLIK Laura | AKL Ursynów Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | B.D. | 4 | LDK! | ||||||||
6 | f | 2 | 4.53 | GŁOWACKA Zuzanna | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | # | LDK! | GIM | ||||||||
7 | f | 2 | 4.51 | KAMIŃSKA Oliwia | UKS MTE Milanówek | 2003 | U16 | MZ | V | |||||||||||
8 | f | 2 | 4.49 | ŚWIDERSKA Milena | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
9 | f | 2 | 4.47 | ŁYK Aleksandra | OKS Skra Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | RADKIEWICZ Przemysław RADKIEWICZ Przemysław # | 4 | LDK! | GIM | |||||||
10 | f | 2 | 4.41 | MĄCZYŃSKA Łucja | AZS-AWF Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
11 | f | 2 | 4.29 | LANDOWSKA Zofia | OKS Skra Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr RADKIEWICZ Przemysław # | Z/2312/17 | 2022 | 4 | LDK! | GIM | |||||
12 | f | 2 | 4.26 | KACZYŃSKA Julia | OKLA Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | WITKOWSKI Bartosz | 4 | LDK! | GIM | |||||||
13 | f | 2 | 4.01 | SZCZEŚNIAK Wiktoria | OKLA Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | GIM | |||||||||
14 | f | 2 | 3.99 | SOŁTYS Natalia | KS Warszawianka W-wa # | 2003 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/1474/18 | 2018 | 5 | |||||||
15 | f | 2 | 3.98 | KAMIŃSKA Marcjanna | UKS MTE Milanówek | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
16 | f | 2 | 3.94 | OLSZEWSKA Wiktoria | KS Zawkrze Mława | 2003 | U16 | MZ | -- | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | LDK! | GIM | ||||||||
17 | f | 2 | 3.80 | KORDOWSKA Wiktoria | AZS-AWF Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
18 | f | 2 | 3.30 | DĄBROWSKA Dominika | UKS Siódemka Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.52 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U23 | MZ | II | B.D. | 3 | ZKN | ||||||||
2 | f | 1 | 11.40 | ŁADA Marta | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.09 | JĘDRZEJCZYK Dominika | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U20 | MZ | III | B.D. | ||||||||||
4 | f | 1 | 10.40 | OLSZEWSKA Maria | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | IV | B.D. | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.04 | BAŁON Anna | AZS-AWF Warszawa | 1996 | U23 | MZ | -- | B.D. | 3 | |||||||||
6 | f | 1 | 9.75 | ZGLEJC Katarzyna | UKS Clan Ostrołęka | 2001 | U18 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/2240/18 | 2018 | ||||||||
f | 1 | NM | KOWALSKA Magdalena | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | B.D. MARKOWSKI Arkadiusz # | BEZ | LDK! | GIM | ||||||||
f | 1 | NM | WYSZCZELSKA Ewelina | AZS-AWF Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | B.D. | 2 | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.03 | PSZCZOŁA Gabriela | OKLA Ostrołęka | 2002 | U18 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.39 | WIELOSZ Wiktoria | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U18 | MZ | III | ZKN GIM | ||||||||||
3 | f | 1 | 10.12 | TABACZYŃSKA Weronika | AZS UMCS Lublin | 2001 | U18 | LU | IV | KOZŁOWSKI Robert B.D. # | Z/3361/16 | 2023 | ||||||||
4 | f | 1 | 7.53 | RĄCZKA Julia | UKS Gepard Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1 | f | 2 | 10.88 | KURDEJ Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | IV | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 10.57 | PRYGIEL Martyna | RLTL Optima Radom # | 2003 | U16 | MZ | IV | WAŚNIEWSKI Marcin | LDK! | GIM | ||||||||
3 | f | 2 | 9.03 | NURCZYK Gabriela | UKS Wawer ZS 70 Warszawa | 2003 | U16 | MZ | V | |||||||||||
4 | f | 2 | 8.77 | ORLIŃSKA Martyna | UKS Błyskawica Domaniewice # | 2003 | U16 | LD | V | ZIMNY Emanuel B.D. | , Z/0284/18 | , 2022 | LDK! | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.09 | FLISEK Barbara | OKS Start Otwock | 1999 | U20 | MZ | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.73 | SIEŃKO Magda | KS Podlasie Białystok | 1999 | U20 | PD | I | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.85 | WOŹNIAK Angelika | UKS Błyskawica Domaniewice | 2000 | U20 | LD | II | SZYMAJDA Mieczysław | Z/4015/15 | 2020 | 1 | KN | ||||||
4 | f | 1 | 10.26 | SATUŁA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | III | STANISLAWSKI Krzysztof B.D. | ||||||||||
5 | f | 1 | 10.18 | KOWALSKA Paulina | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 9.91 | FADEREWSKA Beata | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | IV | KN | ||||||||||
7 | f | 1 | 9.71 | GĄSIEWSKA Natalia | MKS Pułtusk | 2000 | U20 | MZ | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.59 | CHAŁUPKA Milena | KS Warszawianka W-wa | 2000 | U20 | MZ | IV | RZEPKA Marek B.D. | Z/0222/16 | 2020 | KN | |||||||
9 | f | 1 | 8.98 | KAŹMIERCZAK Joanna | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
10 | f | 1 | 8.70 | KOSTRZEWSKA Barbara | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. WOJTKOWSKI Maciej | , Z/1443/14 | , 2023 | ZKN | |||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.60 | CZAPCZUK Oskar | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 3 | LDK! | GIM | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 7.85 | MARKOWSKI Miłosz | UKS Clan Ostrołęka # | 2003 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina # | , Z/1497/17 | , 2021 | LDK! | GIM | |||||
3 | 6 | e | 1 | 8.10 | PODLACH Franciszek | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 7 | e | 1 | 8.52 | BŁASZCZYK Kamil | MKS Bank BS Płońsk # | 2003 | U16 | MZ | -- | MAJEWSKI Zbigniew B.D. MAJEWSKI Zbigniew | Z/3056/17 | 2024 | |||||||
5 | 9 | e | 1 | 8.65 | WĄSIK Kacper | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | # | GIM | ||||||||
1 | 4 | e | 2 | 7.92 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica # | 2004 | U16 | KP | -- | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | ||||||
2 | 10 | e | 2 | 8.83 | BASAJ Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1107/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 13 | e | 2 | 9.45 | WIŚNIEWSKI Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1109/18 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 3 | e | 3 | 7.90 | CYDEJKO Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/1417/17 | 2022 | 3 | ||||||
2 | 5 | e | 3 | 8.02 | NIDZGORSKI Maciej | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 8 | e | 3 | 8.64 | GŁĘBOCKI Stanisław | UKS MTE Milanówek | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 11 | e | 3 | 9.10 | KOSAKOWSKI Artur | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 12 | e | 3 | 9.21 | FURMANIAK Rafał | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał # | Z/3283/17 | 2018 | 4 | ||||||
1 | e | 4 | 8.03 | GLEESON Matthew | AKL Ursynów Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.20 | DOBRZYŃSKI Kordian | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | GIM | ||||||||||
1 | 1 | e | 5 | 7.22 | MACIASZCZYK Jakub | RLTL ZTE Radom | 2001 | U18 | MZ | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 2 | e | 5 | 7.24 | DZIKIEWICZ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # | , Z/0992/16 | , 2023 | LDK! | ZKN GIM | |||||
3 | 4 | e | 5 | 7.35 | HARASIMCZUK Damian | UKS 19 Bojary Białystok | 2002 | U18 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz # | Z/0629/16 | 2019 | 4 | ||||||
4 | 5 | e | 5 | 7.39 | AJDACKI Gabriel | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
5 | 6 | e | 5 | 7.41 | CHUDAK Franciszek | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/4214/15 | 2023 | 3 | ||||||
1 | 3 | e | 6 | 7.34 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | # | ZKN | ||||||||
2 | 7 | e | 6 | 7.43 | JAWORSKI Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ADAMCZYK Dariusz RATAJCZAK Maciej | LDK! | ||||||||
3 | 8 | e | 6 | 7.46 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U18 | WN | -- | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | ||||||
4 | 11 | e | 6 | 7.53 | SADOLEWSKI Alan Wiktor | KS Zawkrze Mława | 2002 | U18 | MZ | -- | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | 3 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
5 | 14 | e | 6 | 7.68 | KOSIEC Paweł | RLTL ZTE Radom # | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 10 | e | 7 | 7.47 | GŁĘBOCKI Jan | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | B.D. # | ZKN | ||||||||
2 | 19 | e | 7 | 7.71 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 17 | e | 7 | 7.71 | CIARKA Bartosz | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 4 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 18 | e | 7 | 7.71 | MATEŃKO Wiktor | UKS Gimnazjon Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. # | , Z/2618/16 | , 2022 | LDK! | GIM | |||||
1 | 22 | e | 8 | 7.86 | KACPRZAK Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 23 | e | 8 | 7.89 | KWIATKOWSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin # | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
3 | 24 | e | 8 | 7.90 | KRASUSKI Jan | MKS Pogoń Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/0952/18 | 2018 | |||||||
4 | 25 | e | 8 | 7.91 | SZMAGALSKI Łukasz | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 9 | e | 9 | 7.47 | TOKARZ Bartosz | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 15 | e | 9 | 7.69 | SIERZPUTOWSKI Szymon | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
3 | 16 | e | 9 | 7.71 | KORYCKI Jakub | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 4 | LDK! | GIM | ||||||
4 | 20 | e | 9 | 7.75 | BEDNARCZYK Kacper | RLTL Optima Radom # | 2002 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta # | 4 | LDK! | GIM | ||||||
1 | 12 | e | 10 | 7.59 | SOSIK Mikołaj | OKS Start Otwock | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 13 | e | 10 | 7.60 | PRZYBYLSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 29 | e | 10 | 8.11 | ANDRYSZCZYK Krystian | RLTL Optima Radom # | 2002 | U18 | MZ | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
1 | 21 | e | 11 | 7.81 | HACHULSKI Iwo | AZS-AWF Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 26 | e | 11 | 7.93 | FARAJ Wiktor | OKS Skra Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | BALCERZAK Piotr B.D. | Z/0150/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 27 | e | 11 | 7.95 | FRELIK Paweł | UKS Varsovia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 28 | e | 11 | 7.99 | SIERZPUTOWSKI Błażej | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 1 | e | 12 | 6.98 | SACHARCZUK Radosław | KS Podlasie Białystok | 1993 | Sen | PD | -- | GRANASZEWSKI Artur B.D. # | Z/1800/13 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | e | 12 | 7.03 | KĘDZIOR Paweł | AZS-AWF Warszawa | 1993 | Sen | MZ | -- | B.D. | 2 | ||||||||
3 | 4 | e | 12 | 7.09 | MICHALSKI Mateusz | GZSN START Gorzów Wlkp. | 1987 | Sen | LB | -- | CUCH Tadeusz | Z/0530/17 | 2021 | 1 | ||||||
4 | 5 | e | 12 | 7.13 | PIOTROWSKI Szymon | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U20 | MZ | -- | B.D. ADAMSKI Robert | , Z/0582/16 | , 2023 | |||||||
5 | 8 | e | 12 | 7.20 | NABIAŁEK Łukasz | KS Podlasie Białystok | 1989 | Sen | PD | -- | ||||||||||
1 | 7 | e | 13 | 7.19 | KACZMARCZYK Michał | MUKS Płock | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
2 | 11 | e | 13 | 7.23 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1716/13 | 2023 | 3 | ||||||
2 | 10 | e | 13 | 7.23 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | |||||||
4 | 17 | e | 13 | 7.36 | KORONA Patryk | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 6 | e | 14 | 7.15 | LEWANDOWSKI Adam | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U23 | MA | -- | ||||||||||
2 | 12 | e | 14 | 7.28 | BRZOZOWSKI Rafał | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. | 3 | ||||||||
3 | 13 | e | 14 | 7.29 | CZARNECKI Marcin | UKS Czwórka Białystok | 2000 | U20 | PD | -- | ||||||||||
4 | 14 | e | 14 | 7.35 | CYGLER Robert | OKS Skra Warszawa # | 1991 | Sen | MZ | -- | B.D. B.D. BALCERZAK Piotr | , Z/1382/12 | , 2023 | 3 | ||||||
5 | 18 | e | 14 | 7.42 | CZARNOCKI Emil | AZS-AWF Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 3 | e | 15 | 7.07 | TARKOWSKI Piotr | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1999 | U20 | LU | -- | MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz | Z/5026/15 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 9 | e | 15 | 7.21 | GWIAZDOWSKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | ||||||||||
3 | 20 | e | 15 | 7.65 | KAWULSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 21 | e | 15 | 7.68 | DOLIŃSKI Bartosz | WLKS Nowe Iganie | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 22 | e | 15 | 7.72 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U20 | PD | -- | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | |||||||
1 | 23 | e | 16 | 7.76 | TSHISENSE William | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
2 | 24 | e | 16 | 7.86 | PIECHNIK Mateusz | MKS Polonia Warszawa # | 1984 | Sen | MZ | -- | B.D. # | |||||||||
3 | 25 | e | 16 | 7.94 | MAŁECKI Michał | MKS Durasan Płońsk | 2000 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 26 | e | 16 | 7.94 | OSIŃSKI Jakub | AZS-AWF Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 27 | e | 16 | 7.98 | GACH Maciej | MKS Polonia Warszawa # | 1993 | Sen | MZ | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 15 | e | 17 | 7.35 | KORCZ Bartosz | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur B.D. | Z/0565/17 | 2023 | |||||||
2 | 16 | e | 17 | 7.36 | OLSZEWSKI Bartłomiej | UKS Varsovia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | KUBIK Ilona | Z/1360/18 | 2019 | |||||||
3 | 19 | e | 17 | 7.47 | KRZEMIŃSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur B.D. | Z/4910/15 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 28 | e | 17 | 8.09 | SULECKI Mateusz | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||
5 | 29 | e | 17 | 8.10 | PAWSKI Wawrzyniec | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | -- | B.D. B.D. | , Z/4890/19 | , 2021 | |||||||
1 | f | 1 | 7.58 | CZAPCZUK Oskar | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U16 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 3 | LDK! | GIM | |||||||
2 | f | 1 | 7.87 | MARKOWSKI Miłosz | UKS Clan Ostrołęka # | 2003 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina # | , Z/1497/17 | , 2021 | LDK! | GIM | ||||||
3 | f | 1 | 7.88 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica # | 2004 | U16 | KP | -- | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 7.96 | NIDZGORSKI Maciej | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | f | 2 | 7.21 | MACIASZCZYK Jakub | RLTL ZTE Radom | 2001 | U18 | MZ | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
2 | f | 2 | 7.30 | DZIKIEWICZ Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # | , Z/0992/16 | , 2023 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
3 | f | 2 | 7.38 | HARASIMCZUK Damian | UKS 19 Bojary Białystok | 2002 | U18 | PD | -- | NABIAŁEK Łukasz # | Z/0629/16 | 2019 | 4 | |||||||
3 | f | 2 | 7.38 | AJDACKI Gabriel | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | f | 3 | 7.13 | LEWANDOWSKI Adam | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U23 | MA | -- | |||||||||||
2 | f | 3 | 7.21 | KACZMARCZYK Michał | MUKS Płock | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
3 | f | 3 | 7.25 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Masters | MZ | -- | B.D. | Z/1716/13 | 2023 | 3 | |||||||
4 | f | 3 | 7.29 | GWIAZDOWSKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa | 1995 | Sen | MZ | -- | |||||||||||
5 | f | 3 | 7.29 | TRZASKA Damian | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. B.D. # | , Z/2628/17 | , 2023 | ||||||||
1 | f | 4 | 7.02 | SACHARCZUK Radosław | KS Podlasie Białystok | 1993 | Sen | PD | -- | GRANASZEWSKI Artur B.D. # | Z/1800/13 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 4 | 7.03 | KĘDZIOR Paweł | AZS-AWF Warszawa | 1993 | Sen | MZ | -- | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 4 | 7.05 | TARKOWSKI Piotr | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1999 | U20 | LU | -- | MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz | Z/5026/15 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 4 | 7.11 | MICHALSKI Mateusz | GZSN START Gorzów Wlkp. | 1987 | Sen | LB | -- | CUCH Tadeusz | Z/0530/17 | 2021 | 1 | |||||||
5 | f | 4 | 7.12 | PIOTROWSKI Szymon | UKS Gimnazjon Płońsk # | 1999 | U20 | MZ | -- | B.D. ADAMSKI Robert | , Z/0582/16 | , 2023 | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.39 | MNICH Robert | RLTL Optima Radom # | 1998 | U23 | MZ | III | B.D. | ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 23.78 | DUCH Jakub | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 25.00 | KAWULSKI Michał | UKS LA Basket Warszawa | 1999 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 24.18 | KORCZ Bartosz | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | IV | BŁASIŃSKI Artur B.D. | Z/0565/17 | 2023 | |||||||
2 | 7 | s | 2 | 25.32 | CIARKA Bartosz | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 4 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 14 | s | 2 | 27.11 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U18 | WN | -- | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | ||||||
1 | 10 | s | 3 | 26.59 | PILARSKI Mateusz | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | 4 | LDK! | |||||||
2 | 12 | s | 3 | 27.00 | PACIOREK Jakub | UKS Varsovia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | KUBIK Ilona | Z/1361/18 | 2019 | BEZ | ||||||
1 | 8 | s | 4 | 25.73 | GACH Maciej | MKS Polonia Warszawa # | 1993 | Sen | MZ | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | 11 | s | 4 | 26.98 | WYRĘBIAK Michał | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 13 | s | 4 | 27.10 | KORYCKI Jakub | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | 4 | LDK! | GIM | ||||||
1 | 4 | s | 5 | 24.49 | ZIELIŃSKI Stanisław | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan B.D. | Z/4218/15 | 2023 | |||||||
2 | 6 | s | 5 | 25.12 | TOKARZ Bartosz | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 9 | s | 5 | 26.00 | KACPRZAK Mateusz | RLTL ZTE Radom | 2001 | U18 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 39.42 | JASIŃSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | IV | RADKE Karol B.D. # | Z/2698/17 | 2024 | |||||||
2 | 4 | s | 1 | 42.67 | VERKUYTEN Cas | UKS MTE Milanówek | 2003 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | 5 | LDK! | |||||||
3 | 6 | s | 1 | 45.03 | MARKOWSKI Miłosz | UKS Clan Ostrołęka # | 2003 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek PIERZCHAŁA Halina # | , Z/1497/17 | , 2021 | LDK! | GIM | |||||
4 | 12 | s | 1 | 55.36 | KUCHARSKI Filip | UKS Kresy Otwock | 2005 | U14 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1108/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 5 | s | 2 | 44.54 | ZGLIŃSKI Hubert | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
2 | 7 | s | 2 | 47.14 | PĘKACKI Sebastian | UKS Herkules Sulejówek | 2004 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
3 | 9 | s | 2 | 48.81 | KOSAKOWSKI Adrian | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 10 | s | 2 | 50.33 | RAWA Marcin | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 13 | s | 2 | 61.82 | CHWEDORCZUK Jan Stanisław | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2005 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 2 | s | 3 | 40.88 | ZYGMUNCIAK Kacper | OKS Skra Warszawa | 2004 | U16 | MZ | V | ||||||||||
2 | 3 | s | 3 | 42.19 | GĘBCZYK Przemysław | RLTL Optima Radom # | 2003 | U16 | MZ | V | BŁASIŃSKA Aneta # | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 8 | s | 3 | 47.89 | KOSAKOWSKI Artur | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | s | 3 | 48.87 | FURMANIAK Rafał | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał # | Z/3283/17 | 2018 | 4 | |||||||
5 | 11 | s | 3 | 52.63 | CZARNOCKI Igor | UKS Herkules Sulejówek | 2006 | U14 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
6 | 14 | s | 3 | 62.35 | ORZECHOWSKI Norbert | UKS Herkules Sulejówek | 2005 | U14 | MZ | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 4 | 36.82 | MNICH Robert | RLTL Optima Radom # | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. | ZKN | ||||||||
2 | 4 | s | 4 | 38.28 | SADOLEWSKI Alan Wiktor | KS Zawkrze Mława | 2002 | U18 | MZ | -- | SZYMAŃSKI Adam SZYMAŃSKI Adam | 3 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
3 | 5 | s | 4 | 38.87 | KOCAK Patryk | WLKS Nowe Iganie | 1999 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
1 | 2 | s | 5 | 37.56 | DUCH Mikołaj | WLKS Nowe Iganie | 2001 | U18 | MZ | -- | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 3 | LDK! | |||||||
2 | 11 | s | 5 | 40.85 | KRASUSKI Jan | MKS Pogoń Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/0952/18 | 2018 | |||||||
3 | 13 | s | 5 | 41.02 | KACPRZAK Mateusz | RLTL ZTE Radom | 2001 | U18 | MZ | -- | LDK! | |||||||||
1 | 6 | s | 6 | 39.71 | PILISZEK Grzegorz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1987 | Sen | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/2828/17 | 2020 | |||||||
2 | 12 | s | 6 | 41.02 | PIOTROWSKI Filip | BKS Wataha Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | SZYMBORSKI Krzysztof B.D. | Z/2127/17 | 2024 | |||||||
3 | 14 | s | 6 | 43.75 | PAWŁOWSKI Bartłomiej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U18 | WN | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 7 | 37.97 | LISICKI Dominik | MKS Bank BS Płońsk # | 2001 | U18 | MZ | -- | ZKN | |||||||||
2 | 10 | s | 7 | 40.80 | DĄBROWSKI Adrian | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | # | |||||||||
1 | 7 | s | 8 | 39.82 | MURAWSKI Kacper | LKS Korab Olecko # | 2002 | U18 | WN | -- | LDK! | GIM | ||||||||
2 | 8 | s | 8 | 40.08 | DĄBROWSKI Aleksander | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | B.D. # | |||||||||
3 | 9 | s | 8 | 40.36 | ŁABA Krzysztof | MKS Polonia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:28.35 | POLOWIEC Karol | OKS Skra Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:29.31 | MICHALSKI Jan | MKS Polonia Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | JOBT Andrzej | Z/3951/15 | 2023 | ZKN | |||||||
3 | s | 1 | 1:29.50 | DENIS Maciej | OKS Start Otwock | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:29.85 | TYMIŃSKI Piotr | MKS Juvenia Białystok # | 2000 | U20 | PD | -- | B.D. B.D. | , Z/1001/17 | , 2023 | ||||||||
5 | s | 1 | 1:30.19 | PAŁYGA Robert | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:44.12 | HADUCH Mateusz | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:30.74 | GROMEK Radosław | KS AZS AWF Warszawa # | 1983 | Masters | MZ | -- | WĄSOWSKI Janusz | Z/1123/14 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:32.75 | ZARĘBA Mateusz | OKS Skra Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | GRĄBCZEWSKI Zenon | Z/2347/16 | 2024 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 1:36.54 | KUKLA Łukasz | AKL Ursynów Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:43.03 | MAKOS Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:36.93 | CYDEJKO Szymon | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | V | MACIEJEWSKI Janusz | Z/1417/17 | 2022 | 3 | |||||||
2 | s | 3 | 1:37.87 | ŁUKASIAK Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2003 | U16 | MZ | V | CZYŻ Maciej | Z/2216/16 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
3 | s | 3 | 1:37.92 | KŁOCZKO Kacper | LKS Korab Olecko # | 2003 | U16 | WN | V | # | LDK! | GIM | ||||||||
4 | s | 3 | 1:46.64 | OLEKSIAK Kacper | UKS Varsovia Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 1:48.18 | KOWALCZYK Dominik | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | -- | KITLIŃSKI Piotr # | Z/1098/18 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 3 | 1:48.78 | BAJURSKI Norbert | UKS Filipides Teresin | 2004 | U16 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
7 | s | 3 | 1:57.58 | RIPPER Antoni | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
8 | s | 3 | 2:01.33 | MISZCZYSZYN Bartosz | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:37.26 | PIĄTKOWSKI Adam | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:37.91 | BABIK Filip | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1996 | U23 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. # | , Z/3905/16 | , 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 2:37.98 | KUBICKI Adam | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U23 | MZ | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:46.80 | BRODZIK Kamil | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:52.27 | ZAWADZKI Mateusz | MKS Polonia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:52.58 | TRĘBICKI Ignacy | OKS Skra Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | BUKIS-OWSIAK Anna B.D. | Z/4007/15 | 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 3:00.29 | SKIERKOWSKI Paweł | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | WRONA Grzegorz B.D. | Z/3155/16 | 2023 | ||||||||
s | 1 | DNF | MARCINKIEWICZ Adrian | MKS Pogoń Siedlce | 1993 | Sen | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz B.D. | Z/3613/15 | 2019 | 2 | ||||||||
1 | s | 2 | 2:40.31 | WEREMCZUK Krzysztof | MKS Polonia Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:49.79 | ROGOZIŃSKI Karol | UKS Siódemka Ostrołęka | 1999 | U20 | MZ | -- | DĄBROWSKI Dariusz | Z/2353/15 | 2024 | 3 | |||||||
3 | s | 2 | 2:50.27 | PILISZEK Grzegorz | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1987 | Sen | MZ | -- | LEMIESZ Aneta # | Z/2828/17 | 2020 | ||||||||
4 | s | 2 | 2:51.96 | PAWŁOWSKI Bartłomiej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:04.24 | KARWOWSKI Krystian | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:10.33 | ROŻENKO Michał | LKS Korab Olecko # | 2001 | U18 | WN | -- | LDK! | ||||||||||
7 | s | 2 | 3:15.81 | CHYLIŃSKI Alek | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:17.07 | FIGAJ Sebastian | AZS-AWF Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:52.88 | ŻUK Bartosz | MKS Polonia Warszawa # | 2003 | U16 | MZ | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:53.84 | CENTKOWSKI Łukasz | LKS Osuchów | 2003 | U16 | MZ | V | ZDUNEK Stanisław B.D. | Z/2697/17 | 2023 | ||||||||
3 | s | 3 | 3:00.98 | ŚWIERCZEWSKI Bartosz | UKS Filipides Teresin | 2002 | U18 | MZ | -- | RADKE Karol # | LDK! | ZKN GIM | ||||||||
4 | s | 3 | 3:02.27 | ORACZKO Denis | RLTL Optima Radom # | 2003 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0388/17 | , 2023 | 3 | LDK! | GIM | |||||
5 | s | 3 | 3:04.99 | SKORUPA Kamil | UKS Filipides Teresin | 1999 | U20 | MZ | -- | B.D. # | Z/0639/18 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 3 | 3:07.32 | PIÓRKOWSKI Kacper | OKLA Ostrołęka | 2003 | U16 | MZ | -- | GIM | ||||||||||
7 | s | 3 | 3:09.92 | MRÓZ Kacper | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | LDK! | |||||||||
8 | s | 3 | 3:16.28 | TAUDUL Kacper | MLKS Czarni Olecko | 2003 | U16 | WN | -- | BRYNDA Marcin | Z/1029/18 | 2018 | BEZ | LDK! | ||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:46.36 | KOŁECKI Adrian | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | ||||||||||
2 | s | 1 | 5:48.46 | GROMEK Radosław | KS AZS AWF Warszawa # | 1983 | Masters | MZ | -- | WĄSOWSKI Janusz | Z/1123/14 | 2024 | ||||||||
3 | s | 1 | 5:49.32 | RZEMIENIECKI Marek | KS Podlasie Białystok | 1998 | U23 | PD | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 5:51.11 | RYBAKOWSKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | JOBT Andrzej | Z/1769/15 | 2024 | 3 | ZKN | ||||||
5 | s | 1 | 5:54.14 | BIERNACKI Michał | MKS Polonia Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 6:00.18 | PIEŃKOSZ Grzegorz | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U23 | MZ | -- | B.D. | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 6:04.92 | MOSIEJ Ramzes | KS Podlasie Białystok | 1999 | U20 | PD | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 6:00.26 | PRZESTRZELSKI Kajetan | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U18 | DS | -- | WOSIEK Jacek B.D. # | Z/5610/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 2 | 6:01.27 | ROMAŃCZUK Marek | KS Parkiet Hajnówka | 2001 | U18 | PD | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 6:09.94 | ŻUK Łukasz | MKS Pogoń Siedlce | 2001 | U18 | MZ | -- | MACIEJEWSKI Janusz | Z/2513/17 | 2020 | 4 | |||||||
4 | s | 2 | 6:12.87 | BRYNDA Marcin | LKS Korab Olecko # | 1988 | Sen | WN | -- | BRYNDA Marcin # | Z/1471/16 | 2024 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 7:10.59 | ADAMCZYK Maciej | UKS Varsovia Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | KUBIK Ilona | Z/1354/18 | 2020 | BEZ | |||||||
s | 2 | DNF | DUCZYŃSKI Maciej | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1975 | Masters | MZ | -- | LEMIESZ Aneta | Z/2827/17 | 2021 | |||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 14.03 | WILK Kacper | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | |||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.15 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U18 | MZ | -- | # | ZKN | |||||||||
2 | e | 1 | 8.98 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | e | 1 | 9.78 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
4 | e | 1 | 10.00 | PILARSKI Mateusz | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał | 4 | LDK! | ||||||||
1 | e | 2 | 9.44 | NIEDZIELA Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 10.04 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
3 | e | 2 | 10.53 | WYRĘBIAK Michał | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 9.34 | NIEDZIELA Jakub | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 9.70 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 10.16 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.86 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | Sen | MZ | -- | # | KN | |||||||||
2 | e | 1 | 7.87 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1987 | Sen | KP | -- | B.D. # | M | KN | ||||||||
3 | e | 1 | 8.71 | KUPIS Tobiasz | UKS LA Basket Warszawa | 1998 | U23 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/1444/14 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
1 | f | 1 | 7.83 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | Sen | MZ | -- | # | KN | |||||||||
2 | f | 1 | 7.91 | BOCHENEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 1987 | Sen | KP | -- | B.D. # | M | KN | ||||||||
3 | f | 1 | 8.62 | KUPIS Tobiasz | UKS LA Basket Warszawa | 1998 | U23 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/1444/14 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.00 | HOŁUB Jakub | KU AZS AWP w Lublinie # | 2002 | U18 | LU | II | B.D. HOŁUB Beata # | , Z/1443/16 | , 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
2 | f | 1 | 1.95 | MOSZCZYŃSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U16 | PD | II | NAZARKIEWICZ Robert # | Z/3064/16 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
3 | f | 1 | 1.75 | ZAKRZEWSKI Damian | OKLA Ostrołęka | 2004 | U16 | MZ | IV | WITKOWSKI Bartosz # | 3 | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
5 | f | 1 | 1.50 | GŁĘBOCKI Stanisław | UKS MTE Milanówek | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | VERKUYTEN Cas | UKS MTE Milanówek | 2003 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta | 5 | LDK! | ||||||||
7 | f | 1 | 1.50 | BASAJ Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1107/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 1.40 | KUCHARSKI Filip | UKS Kresy Otwock | 2005 | U14 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/1108/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 1.40 | MISZCZYSZYN Bartosz | KS Lider Grodzisk Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.10 | BARTOSIŃSKI Wiktor | UKS MTE Milanówek # | 2005 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.70 | TOMALIK Damian | AZS-AWF Warszawa | 1993 | Sen | MZ | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.40 | SZEWCZYK Stanisław | AZS-AWF Warszawa # | 1997 | U23 | MZ | II | # | ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 4.40 | BOROŃ Aleksy | UKS LA Basket Warszawa | 2000 | U20 | MZ | II | BOROŃ Aldona B.D. | Z/2377/15 | 2021 | KN | |||||||
4 | f | 1 | 4.30 | AUKSZTEN Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U20 | MZ | II | RZEPKA Marek B.D. | Z/4196/15 | 2023 | ZKN | |||||||
5 | f | 1 | 4.00 | MARCINIEWICZ Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 2002 | U18 | SL | II | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/2627/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
f | 1 | NM | DOMINO Jan | AZS-AWF Warszawa | 2000 | U20 | MZ | -- | ZKN | |||||||||||
1 | f | 2 | 3.60 | GAWENDA Michał | KS Warszawianka W-wa # | 2005 | U14 | MZ | III | GAWENDA Andrzej # | Z/1119/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 2.70 | DONACKI Adam | SKS Feniks Siedlce | 2002 | U18 | MZ | -- | WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał | Z/5559/15 | 2022 | 4 | LDK! | ||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.22 | CHOJNOWSKI Bartosz | KS Podlasie Białystok | 1997 | U23 | PD | II | B.D. | 1 | ZKN | ||||||||
2 | f | 1 | 7.17 | TARKOWSKI Piotr | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1999 | U20 | LU | II | MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz | Z/5026/15 | 2024 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 6.85 | SIMONIUK Dawid | KS Podlasie Białystok | 2000 | U20 | PD | II | ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | 6.50 | GRZELAK Mateusz | RLTL Optima Radom # | 2001 | U18 | MZ | III | DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/4998/15 | , 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 6.47 | TOMCZYK Wojciech | KS Podlasie Białystok # | 2002 | U18 | PD | III | NAZARKIEWICZ Robert | Z/2836/16 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN GIM | |||||
6 | f | 1 | 6.44 | LEMIESZEK Kacper | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2000 | U20 | LU | III | MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz # | Z/5232/15 | 2024 | ZKN | |||||||
7 | f | 1 | 6.42 | MICHALAK Mateusz | WLKS Nowe Iganie # | 2000 | U20 | MZ | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 6.03 | KRZEMIŃSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 2000 | U20 | MZ | IV | BŁASIŃSKI Artur B.D. | Z/4910/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
9 | f | 1 | 5.98 | CHYŁA Dawid | LKS Osuchów | 2001 | U18 | MZ | IV | ZDUNEK Stanisław | Z/2727/17 | 2024 | 3 | |||||||
10 | f | 1 | 5.83 | PRZYBYLSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 5.81 | PRZYŻECKI Dominik | AKL Ursynów Warszawa | 2001 | U18 | MZ | -- | OBROCKI Bogdan | Z/2641/16 | 2023 | 2 | |||||||
12 | f | 1 | 4.53 | FURMANIAK Rafał | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał # | Z/3283/17 | 2018 | 4 | |||||||
12 | f | 1 | 5.73 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | KS Zawkrze Mława | 1999 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 5.61 | ORZESZEK Eryk | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U18 | MZ | -- | GĘBSKI Adam | Z/1148/18 | 2018 | BEZ | |||||||
14 | f | 1 | 5.56 | SAJNOG Kacper | MKS Durasan Płońsk | 2002 | U18 | MZ | -- | MARKOWSKI Arkadiusz # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
15 | f | 1 | 5.54 | KWIATKOWSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
16 | f | 1 | 5.15 | WIŃSKI Jakub | MKS Bank BS Płońsk # | 2002 | U18 | MZ | -- | MARKOWSKI Arkadiusz # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
17 | f | 1 | 5.14 | TYTKOWSKI Paweł | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U18 | MZ | -- | GĘBSKI Adam GĘBSKI Adam | Z/1149/18 | 2018 | ||||||||
18 | f | 1 | 4.93 | FURMANIAK Rafał | MKS Pogoń Siedlce | 2003 | U16 | MZ | -- | MARKOWSKI Michał # | Z/3283/17 | 2018 | 4 | |||||||
19 | f | 1 | 4.93 | GODLEWSKI Wiktor | MKS Durasan Płońsk | 2002 | U18 | MZ | -- | ZABOROWSKI Marcin | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
1 | f | 2 | 5.83 | BAREJA Filip | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U16 | MZ | V | LDK! | GIM | |||||||||
2 | f | 2 | 5.66 | JACAK Mateusz | OKS Start Otwock | 2004 | U16 | MZ | V | |||||||||||
3 | f | 2 | 5.43 | KOŁODZIEJAK Mikołaj | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 2 | 4.67 | WILK Kacper | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2003 | U16 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 2 | 4.45 | ODOLIŃSKI Szymon | UKS Kresy Otwock | 2005 | U14 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1111/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | f | 2 | 2.86 | CHWEDORCZUK Jan Stanisław | KS Biegi Grodzisk Mazowiecki | 2005 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.55 | MARCINIAK Wiktor | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.51 | OBŁĄKOWSKI Przemysław | KS Zawkrze Mława | 1999 | U20 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 13.46 | LESZCZUK Bartosz | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 2000 | U20 | LU | III | # | KN | |||||||||
4 | f | 1 | 13.41 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U20 | PD | III | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.46 | CUBER Bartosz | AZS-AWF Warszawa | 2001 | U18 | MZ | II | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.74 | PIETRUSZCZAK Igor | OKS Start Otwock | 2001 | U18 | MZ | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 13.44 | CYDEJKO Bartosz | UKS LA Basket Warszawa | 2002 | U18 | MZ | IV | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
4 | f | 1 | 11.91 | ŻURAWSKI Sebastian | OKS Start Otwock | 2001 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 11.26 | URBANEK Konrad | RLTL ZTE Radom | 2002 | U18 | MZ | -- | LDK! | GIM | |||||||||
6 | f | 1 | 11.04 | LEWOSZEWSKI Sebastian | KS Wisła Puławy | 2002 | U18 | LU | -- | MURAT Tomasz Sławomir # | Z/3001/16 | 2023 | 1 | ZKN GIM | ||||||
7 | f | 1 | 10.70 | KRAWCZYŃSKI Krzysztof | AKL Ursynów Warszawa | 2002 | U18 | MZ | -- | DAMSZEL Tomasz B.D. # | Z/2158/16 | 2023 | ||||||||
8 | f | 1 | 10.43 | GRZEGORZEK Jakub | RLTL ZTE Radom | 2002 | U18 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin | 4 | LDK! | GIM | |||||||
9 | f | 1 | 10.23 | SIEMEK Damian | KS Warszawianka W-wa | 2001 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3933/15 | 2019 | 3 | ZKN | ||||||
1 | f | 2 | 10.63 | BŁASIŃSKI Filip | RLTL ZTE Radom | 2003 | U16 | MZ | V | WAŚNIEWSKI Marcin # | 5 | LDK! | GIM | |||||||
2 | f | 2 | 8.72 | DOBRZYŃSKI Kordian | UKS LA Basket Warszawa | 2003 | U16 | MZ | -- | GIM | ||||||||||
3 | f | 2 | 6.57 | WIŚNIEWSKI Szymon | UKS Kresy Otwock | 2004 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian | Z/1109/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.30 | ŻEBROWSKI Oskar | OKLA Ostrołęka | 2000 | U20 | MZ | II | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 14.73 | LEWOSZEWSKI Jakub | KS Agros Zamość | 2000 | U20 | LU | II | STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # | Z/5235/15 | 2024 | KN | |||||||
3 | f | 1 | 14.58 | MIKULSKI Krystian | WLKS Nowe Iganie | 2000 | U20 | MZ | II | ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | 14.45 | KOWALSKI Adam | MKS Bank BS Płońsk # | 1999 | U20 | MZ | II | ZKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 12.59 | TUROS Piotr | AZS UMCS Lublin | 1999 | U20 | LU | IV | B.D. # | ||||||||||
6 | f | 1 | 12.59 | POTĘPSKI Jakub | RLTL ZTE Radom | 2000 | U20 | MZ | IV | # | ZKN | |||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.59 | BORUCH Mateusz | OKLA Ostrołęka | 1997 | U23 | MZ | II | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.067412853241 sekund |