Zielona Góra 02.02.2018 Halowy mityng lekkoatletyczny |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.93 | TARNOWSKA Nikola | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 2 | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 1 | 8.68 | BARTKOWIAK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław B.D. # | Z/3053/16 | 2024 | ||||||||
3 | e | 1 | 9.32 | KOWALSKA Karolina | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.35 | RUSNAK Matylda | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.54 | KUDŁA Amelia | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | WALCZAK Jerzy # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
1 | e | 2 | 8.92 | KAPUSTKA Maja | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | WALCZAK Jerzy # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 2 | 9.04 | MARKOWSKA Wiktoria | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | SIEMASZKO Dorota # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
3 | e | 2 | 9.49 | CHWALISZ Paulina | ZLKL Zielona Góra # | 2005 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
4 | e | 2 | 9.81 | MOL Weronika | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | # | LDK! | GIM | ||||||||
5 | e | 2 | 9.86 | CZERNIECKA Iga | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | LDK! | GIM | |||||||||
1 | e | 3 | 8.68 | KULUS Matylda | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 8.71 | ŻOK Zofia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2001 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/2450/17 | 2021 | BEZ | |||||||
3 | e | 3 | 8.87 | MACHCIŃSKA Nicola | LKS Lubusz Słubice | 2005 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
4 | e | 3 | 9.14 | BOKŁA Julia | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
5 | e | 3 | 12.39 | LIER Oliwia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 9.50 | BORKOWSKA Iga | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 9.79 | DYBAŚ Dominika | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
3 | e | 4 | 9.82 | MASIEL Maja | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
4 | e | 4 | 9.95 | SYPNIEWSKA Zuzanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
5 | e | 4 | 11.21 | JELIŃSKA Nikola | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 10.13 | BULDYK Zofia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 10.90 | GRZEGORCZYK Klaudia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U12 | LB | -- | LDK! | ||||||||||
3 | e | 5 | 10.93 | LEKS Hanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U12 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 11.23 | TURKOWSKA Marta | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U12 | LB | -- | |||||||||||
5 | e | 5 | 12.18 | HENSCHKE Julia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 10.22 | KURZYMSKA Iga | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | IDZIKOWSKI Marek | LDK! | |||||||||
2 | e | 6 | 10.44 | BURCHARDT Marta | ZLKL Zielona Góra # | 2006 | U14 | LB | -- | IDZIKOWSKI Marek | LDK! | |||||||||
3 | e | 6 | 10.57 | KUSTRA Julianna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 6 | 10.83 | TOWPIK Julia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.02 | TARNOWSKA Nikola | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 2 | LDK! | GIM | |||||||
2 | f | 1 | 8.64 | BARTKOWIAK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław B.D. # | Z/3053/16 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 8.66 | KULUS Matylda | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 8.84 | ŻOK Zofia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2001 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/2450/17 | 2021 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 8.97 | KAPUSTKA Maja | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | WALCZAK Jerzy # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
6 | f | 1 | 9.28 | MACHCIŃSKA Nicola | LKS Lubusz Słubice | 2005 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.71 | CHMIELEWSKA Nina | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||
2 | e | 1 | 10.29 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ||||||||
3 | e | 1 | 12.42 | MACHCIŃSKA Nicola | LKS Lubusz Słubice | 2005 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 13.52 | BOKŁA Julia | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 9.70 | CHMIELEWSKA Nina | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 9.93 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U16 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ||||||||
3 | f | 1 | 12.47 | MACHCIŃSKA Nicola | LKS Lubusz Słubice | 2005 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 13.24 | BOKŁA Julia | LKS Lubusz Słubice | 2006 | U14 | LB | -- | # | LDK! | |||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 9.21 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
2 | e | 1 | 9.43 | SZYMANKIEWICZ Wiktoria | ZLKL Zielona Góra # | 2002 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 9.89 | BARTKOWIAK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław B.D. # | Z/3053/16 | 2024 | ||||||||
4 | e | 1 | 9.92 | ŻELAZEK Emilia | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
5 | e | 1 | 10.10 | KULUS Matylda | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 9.19 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
2 | f | 1 | 9.42 | SZYMANKIEWICZ Wiktoria | ZLKL Zielona Góra # | 2002 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.57 | KULUS Matylda | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.76 | ŻELAZEK Emilia | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
5 | f | 1 | 9.89 | BARTKOWIAK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław B.D. # | Z/3053/16 | 2024 | ||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.10 | ŁYKO Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U18 | DS | M | ŁOŚ Dariusz B.D. | Z/3600/15 | 2024 | KN | |||||||
2 | f | 1 | 3.15 | PAWLUK Alicja | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 2.75 | BRYSZEWSKA Marta | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | III | ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | NM | BARTKOWIAK Agnieszka | SL Olimpia Poznań # | 2002 | U18 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław B.D. # | Z/3053/16 | 2024 | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.14 | KULUS Matylda | UMKS Iskra Wolsztyn | 2002 | U18 | WP | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 4.79 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U16 | WP | V | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | GIM | ||||||
3 | f | 1 | 4.76 | ŻELAZEK Emilia | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN GIM | |||||||||
4 | f | 1 | 4.69 | SZYMANKIEWICZ Wiktoria | ZLKL Zielona Góra # | 2002 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.60 | ŻOK Zofia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2001 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/2450/17 | 2021 | BEZ | |||||||
6 | f | 1 | 4.32 | KOWALSKA Karolina | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 4.19 | LETKIEWICZ Sara | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 4.03 | RUSNAK Matylda | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 3.79 | KASPERSKA Weronika | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 3.53 | KONDRACKA Wiktoria | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | |||||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.90 | BLUMENSZTAIN Oliwia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 3.80 | BULDYK Zuzanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 3.70 | BURCHARDT Marta | ZLKL Zielona Góra # | 2006 | U14 | LB | -- | IDZIKOWSKI Marek | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 3.66 | SYPNIEWSKA Zuzanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 3.47 | TOWPIK Julia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 3.45 | LEKS Hanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U12 | LB | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 3.42 | LEKS Maja | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | IDZIKOWSKI Marek | LDK! | |||||||||
8 | f | 1 | 3.35 | KURZYMSKA Iga | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | IDZIKOWSKI Marek | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 3.24 | JELIŃSKA Nikola | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 3.23 | GRZEGORCZYK Klaudia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U12 | LB | -- | LDK! | ||||||||||
11 | f | 1 | 3.23 | KAPUSTKA Maja | ZLKL Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | WALCZAK Jerzy # | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
12 | f | 1 | 3.14 | KUSTRA Julianna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 3.00 | TURKOWSKA Marta | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U12 | LB | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 2.96 | HENSCHKE Julia | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 2.96 | KONDRACKA Hanna | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2007 | U12 | LB | -- | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.82 | SOKOŁOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
2 | e | 1 | 9.01 | KACZMAREK Wojciech | KL Lumel Zielona Góra # | 2005 | U14 | LB | -- | FILIPOWSKI Krzysztof # | Z/4025/18 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 1 | 9.41 | POŻEŻYŃSKI Mateusz | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.99 | JANKOWSKI Robert | MKS Piast Głogów | 2007 | U12 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 2 | 8.21 | OLEJARZ Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 8.34 | BORKOWSKI Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 8.37 | OLEJARZ Paweł | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.45 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
5 | e | 2 | 8.77 | BIADAŁA Marek | MKS Piast Głogów | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
1 | e | 3 | 7.66 | DATA Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | GIM | |||||||
2 | e | 3 | 7.77 | KOSTRZYŃSKI Oskar | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 8.03 | GARBACZEWSKI Karol | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta | 5 | LDK! | GIM | |||||||
4 | e | 3 | 8.88 | ROKASZEWICZ Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U14 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # | Z/4330/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | e | 3 | 10.63 | FABISIAK Damian | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | SIEMASZKO Dorota | LDK! | |||||||||
1 | e | 4 | 6.99 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
2 | e | 4 | 7.02 | PLICHTA Antoni | MKL Szczecin # | 2000 | U20 | ZP | -- | # | KN | |||||||||
3 | e | 4 | 7.65 | KOSZELA Maciej | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1978 | Masters | LB | -- | DRACZYŃSKI Adam # | Z/1229/20 | 2024 | ||||||||
4 | e | 4 | 7.68 | NOWAK Michał | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2000 | U20 | LB | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 7.94 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||
1 | e | 5 | 7.43 | SAFIAN Miłosz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
2 | e | 5 | 7.97 | PĘDZIŃSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | e | 5 | 8.12 | KOZINOGA Paweł | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 8.18 | DER Oskar | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
5 | e | 5 | 9.46 | DAWIDZIŃSKI Oliwier | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | GIM | ||||||||||
1 | e | 6 | 7.76 | WAWRZYNIAK Piotr | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||
2 | e | 6 | 8.44 | KRUGER Filip Jędrzej | SL Olimpia Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/5690/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | e | 6 | 9.03 | WYRWAS Wojciech | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2005 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | e | 6 | 9.27 | KRUPNICKI Grzegorz | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U16 | LB | -- | GIM | ||||||||||
5 | e | 6 | 9.83 | JANECKI Michał | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | |||||||||||
1 | f | A | 6.97 | SZTEJKOWSKI Damian | LKS Polkowice | 1999 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
2 | f | A | 6.99 | PLICHTA Antoni | MKL Szczecin # | 2000 | U20 | ZP | -- | # | KN | |||||||||
3 | f | A | 7.53 | SAFIAN Miłosz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
4 | f | A | 7.71 | KOSZELA Maciej | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1978 | Masters | LB | -- | DRACZYŃSKI Adam # | Z/1229/20 | 2024 | ||||||||
5 | f | A | 7.75 | PĘDZIŃSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | -- | |||||||||||
1 | f | B | 7.72 | DATA Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | GIM | |||||||
2 | f | B | 7.75 | WAWRZYNIAK Piotr | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||
3 | f | B | 7.78 | KOSTRZYŃSKI Oskar | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
4 | f | B | 7.86 | SOKOŁOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
1 | f | C | 8.16 | DER Oskar | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
2 | f | C | 8.46 | KOZINOGA Paweł | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | f | C | 8.49 | BORKOWSKI Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | |||||||||||
4 | f | C | 8.69 | OLEJARZ Paweł | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | |||||||||||
5 | f | C | 9.08 | KACZMAREK Wojciech | KL Lumel Zielona Góra # | 2005 | U14 | LB | -- | FILIPOWSKI Krzysztof # | Z/4025/18 | 2024 | LDK! | |||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.52 | KRUGER Filip Jędrzej | SL Olimpia Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/5690/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | e | 1 | 10.55 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
3 | e | 1 | 11.20 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz # | Z/0636/18 | 2024 | ||||||||
4 | e | 1 | 11.76 | KRUPNICKI Grzegorz | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U16 | LB | -- | GIM | ||||||||||
1 | f | 1 | 10.42 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 10.56 | KRUGER Filip Jędrzej | SL Olimpia Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/5690/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 11.08 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz # | Z/0636/18 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 11.86 | KRUPNICKI Grzegorz | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U16 | LB | -- | GIM | ||||||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.36 | MOTT Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.98 | DER Oskar | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.46 | MOTT Jakub | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 8.94 | DER Oskar | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | |||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 8.70 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||
4 | e | 1 | 9.45 | SOKOŁOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
2 | f | 1 | 8.76 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||
4 | f | 1 | 9.25 | SOKOŁOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.40 | MIKOŁAJCZYK Adrian | MKLA Łęczyca | 1999 | U20 | LD | II | KN | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.15 | BIALIC Tomasz | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U20 | DS | II | LDK! | KN | |||||||||
3 | f | 1 | 4.15 | NAWOCKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 2001 | U18 | DS | II | ŁOŚ Dariusz | Z/3604/15 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 4.05 | OLSZAŃSKI Adam | MLKS Echo Twardogóra | 1999 | U20 | DS | II | ZKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.05 | PUCZKO Krzysztof | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | II | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.05 | ŻAK Piotr | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2000 | U20 | LB | II | |||||||||||
7 | f | 1 | 4.05 | JAKÓBCZAK Mikołaj | KS AZS AWF Wrocław | 1998 | U23 | DS | II | KN | ||||||||||
8 | f | 1 | 3.65 | NADZIEJKO Łukasz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | III | ZKN | ||||||||||
9 | f | 1 | 3.55 | KRUPKA Piotr | MKS Piast Lwówek Śląski | 2002 | U18 | DS | IV | BIALIC Marek | 3 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
10 | f | 1 | 3.15 | PITER Damian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2000 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. # | Z/3102/15 | 2023 | ||||||||
11 | f | 1 | 2.75 | KACZOR Karol | MKS Osa Zgorzelec # | 2001 | U18 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 2.75 | ZAZULA Michał | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2003 | U16 | DS | -- | GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz MARKOWSKI Tomasz # | , Z/0240/17 | , 2023 | 2 | LDK! | GIM | |||||
13 | f | 1 | NM | MURIAS Mateusz | KS Warszawianka W-wa # | 2002 | U18 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0490/16 | 2024 | LDK! | GIM | ||||||
14 | f | 1 | NM | KARABAN Jakub | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2000 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.12 | DATA Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | IV | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | GIM | |||||||
2 | f | 1 | 5.90 | SZKRAPKO Kacper | MLKS Sokół Lubin | 2000 | U20 | DS | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 5.88 | PĘDZIŃSKI Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 2001 | U18 | LB | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 5.80 | WYRWAS Krzysztof | LKS Lubusz Słubice # | 2001 | U18 | LB | -- | CZERNIK Edward | Z/2872/16 | 2022 | ||||||||
5 | f | 1 | 5.74 | SOKOŁOWSKI Kamil | MKS Osa Zgorzelec | 1999 | U20 | DS | -- | ZKN | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.63 | ZAHORSKI Bartosz | MKS Piast Głogów | 2001 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.43 | KOSTRZYŃSKI Oskar | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.10 | GARBACZEWSKI Karol | MLKS Sokół Lubin | 2004 | U16 | DS | -- | KNULL Elżbieta KNULL Elżbieta | 5 | LDK! | GIM | |||||||
9 | f | 1 | 4.95 | KRUGER Filip Jędrzej | SL Olimpia Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/5690/19 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 4.95 | CIEŚLAK Szymon | MKS Piast Głogów | 2003 | U16 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2837/17 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
11 | f | 1 | 4.92 | BIADAŁA Marek | MKS Piast Głogów | 2002 | U18 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.78 | WYRWAS Wojciech | ULKS Sprinter Zielona Góra # | 2005 | U14 | LB | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 4.44 | BRZEZIŃSKI Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz # | Z/0636/18 | 2024 | ||||||||
14 | f | 1 | 4.31 | DAWIDZIŃSKI Oliwier | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | -- | GIM | ||||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.80 | JANKOWSKI Robert | MKS Piast Głogów | 2007 | U12 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.70 | ROKASZEWICZ Michał | MKS Piast Głogów | 2005 | U14 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz # | Z/4330/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 4.28 | POŻEŻYŃSKI Mateusz | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 3.87 | NIEDZIELA Szymon | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2005 | U14 | LB | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 3.68 | RAUNKE Mikołaj | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 3.60 | RUSNAK Igor | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U12 | LB | -- | LDK! | ||||||||||
7 | f | 1 | 3.55 | NIEDZIELA Bartosz | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2008 | U12 | LB | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 3.42 | FABISIAK Damian | ULKS Sprinter Zielona Góra | 2006 | U14 | LB | -- | SIEMASZKO Dorota | LDK! | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.5284628868103 sekund |