Siedlce 29.08.2019 22. Ogólnopolskie Igrzyska LZS |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.57 | SEŃ Martyna | KS Agros Zamość | 2005 | U16 | LU | +0.6 | II | STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # | , Z/0513/19 | , 2024 | LDK! | |||||
2 | 5 | e | 1 | 13.07 | GOZDERA Zuzanna | KS Wisła Puławy | 2004 | U16 | LU | +0.6 | III | MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr | Z/0892/18 | 2023 | LDK! | |||||
3 | 9 | e | 1 | 13.42 | ĆWIK Natalia | MLUKS Tarnów | 2004 | U16 | MA | +0.6 | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 14 | e | 1 | 13.64 | BULIK Patrycja | SKLA Sopot # | 2005 | U16 | PM | +0.6 | IV | B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 17 | e | 1 | 13.81 | CEBULA Aurelia | UKS Gimpas Pasłęk | 2005 | U16 | WN | +0.6 | V | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0363/18 | 2023 | 5 | LDK! | ||||
6 | 21 | e | 1 | 14.06 | WASILAK Julia | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | +0.6 | V | B.D. | Z/2338/19 | 2022 | ||||||
7 | 26 | e | 1 | 15.68 | BRACH Eryka | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | +0.6 | -- | JASICZ Ryszard # | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
1 | 2 | e | 2 | 12.77 | ADAMCZYK Julia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | +0.4 | III | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||
2 | 3 | e | 2 | 12.83 | DURAJ Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | +0.4 | III | JASKUŁKA Teresa | Z/3720/17 | 2024 | 2 | |||||
3 | 8 | e | 2 | 13.33 | KEMPA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | +0.4 | IV | B.D. | 4 | |||||||
4 | 18 | e | 2 | 13.90 | NOWAK Weronika | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +0.4 | V | SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 4 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 20 | e | 2 | 14.04 | KĘDZIOR Oliwia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | +0.4 | V | NALEPA Marek | Z/3363/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||
6 | 23 | e | 2 | 14.49 | KLIMEK Gabriela | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | +0.4 | V | # | LDK! | ROSU | ||||||
7 | 24 | e | 2 | 14.52 | BARANOWSKA Wiktoria | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | +0.4 | -- | NOWICKI Ryszard | Z/3357/18 | 2020 | BEZ | |||||
1 | 7 | e | 3 | 13.31 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | -0.7 | IV | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 12 | e | 3 | 13.60 | BRODOWSKA Maja | KS Wisła Puławy | 2004 | U16 | LU | -0.7 | IV | MURAT Tomasz Sławomir | Z/4560/18 | 2023 | 4 | |||||
3 | 13 | e | 3 | 13.64 | KOPKO Zuzanna | UKS Flop Wilkasy # | 2005 | U16 | WN | -0.7 | IV | BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # | , Z/0767/19 | , 2022 | LDK! | |||||
4 | 16 | e | 3 | 13.78 | KLAMA Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -0.7 | IV | DZIUBA Jacek # | Z/2739/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 25 | e | 3 | 14.60 | SUTKOWSKA Gabriela | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | -0.7 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | 4 | e | 4 | 12.95 | JACHYMEK Sabina | KS Agros Zamość | 2004 | U16 | LU | -0.2 | III | GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # | Z/0988/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | |||
2 | 6 | e | 4 | 13.20 | WALISZEWSKA Klaudia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | -0.2 | III | NALEPA Marek | Z/1157/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||
3 | 10 | e | 4 | 13.55 | SZCZĘSNA Natalia | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | -0.2 | IV | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1105/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||
4 | 11 | e | 4 | 13.57 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -0.2 | IV | KOBIAŁKA Kamil # | Z/2695/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 15 | e | 4 | 13.77 | CICHOŃ Julianna | LUKS Podium Kup | 2005 | U16 | OP | -0.2 | IV | DZIUBA Jacek | Z/2388/19 | 2022 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 19 | e | 4 | 14.00 | SZAUER Anna | LKS Lubawa | 2005 | U16 | WN | -0.2 | V | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # | , Z/5707/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||
7 | 22 | e | 4 | 14.17 | URBANSKA Karolina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | -0.2 | V | LDK! | ||||||||
1 | 2 | e | 5 | 12.36 | ROMASZKO Monika | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | +0.3 | II | B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/5236/15 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||
2 | 4 | e | 5 | 13.29 | BEDNARCZYK Natalia | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | +0.3 | IV | # | LDK! | |||||||
3 | 6 | e | 5 | 13.41 | OLESZCZYŃSKA Amelia | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | +0.3 | IV | WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 13 | e | 5 | 14.29 | PYSKŁO Wiktoria | MKL Toruń # | 2003 | U18 | KP | +0.3 | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/0784/19 | 2024 | ||||||
5 | 14 | e | 5 | 14.55 | OSTAPCZUK Dominika | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | +0.3 | -- | SUPROŃ Jarosław | 2 | LDK! | ZKN | |||||
1 | 1 | e | 6 | 12.36 | GŁUCHOWSKA Kinga | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | 0.0 | II | GDAŃSKI Andrzej B.D. | Z/0326/16 | 2021 | LDK! | |||||
2 | 3 | e | 6 | 13.19 | ŁUKIANOWSKA Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U18 | WP | 0.0 | III | |||||||||
3 | 9 | e | 6 | 13.72 | MILEWSKA Elżbieta | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | 0.0 | IV | KALINOWSKI Paweł | 3 | LDK! | ZKN | |||||
4 | 10 | e | 6 | 13.88 | KWIATKOWSKA Katarzyna | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2002 | U18 | WN | 0.0 | -- | PRUSAKOWSKI Leon | Z/2685/17 | 2019 | 3 | LDK! | ROSU | |||
5 | 12 | e | 6 | 13.99 | ŁAZAJ Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | 0.0 | -- | B.D. | ||||||||
6 | 16 | e | 6 | 14.85 | DZIADAK Nikolina | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | 0.0 | -- | ŁUKASIAK Michał B.D. | Z/5112/18 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 5 | e | 7 | 13.30 | ŻABIEREK Nina | STS Pomerania Szczecin # | 2003 | U18 | ZP | -1.6 | IV | B.D. # | Z/4749/17 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 7 | e | 7 | 13.47 | SZYMANKIEWICZ Wiktoria | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -1.6 | IV | ZKN | ||||||||
3 | 8 | e | 7 | 13.59 | JANOWSKA Wiktoria | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | -1.6 | IV | |||||||||
4 | 11 | e | 7 | 13.88 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | -1.6 | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | ||||||
5 | 15 | e | 7 | 14.71 | PAJEWSKA Maja | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U18 | MZ | -1.6 | -- | MIERZEJEWSKI Marek | BEZ | LDK! | ||||||
6 | 17 | e | 7 | 15.15 | DRĘŻEK Izabela | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U18 | MZ | -1.6 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 12.48 | SEŃ Martyna | KS Agros Zamość | 2005 | U16 | LU | -0.4 | II | STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # | , Z/0513/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 12.62 | ADAMCZYK Julia | RLTL Optima Radom # | 2005 | U16 | MZ | -0.4 | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
3 | f | 1 | 12.77 | DURAJ Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | -0.4 | III | JASKUŁKA Teresa | Z/3720/17 | 2024 | 2 | ||||||
4 | f | 1 | 12.93 | JACHYMEK Sabina | KS Agros Zamość | 2004 | U16 | LU | -0.4 | III | GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # | Z/0988/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
5 | f | 1 | 13.03 | WALISZEWSKA Klaudia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | -0.4 | III | NALEPA Marek | Z/1157/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
6 | f | 1 | 13.08 | GOZDERA Zuzanna | KS Wisła Puławy | 2004 | U16 | LU | -0.4 | III | MURAT Tomasz Sławomir MARUSZEWSKI Piotr | Z/0892/18 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 13.15 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | -0.4 | III | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | LDK! | ROSU | |||||||
8 | f | 1 | 13.35 | KEMPA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | -0.4 | IV | B.D. | 4 | ||||||||
1 | f | 2 | 12.26 | ROMASZKO Monika | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | -0.2 | II | B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/5236/15 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||
2 | f | 2 | 12.32 | GŁUCHOWSKA Kinga | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | -0.2 | II | GDAŃSKI Andrzej B.D. | Z/0326/16 | 2021 | LDK! | ||||||
3 | f | 2 | 12.99 | ŁUKIANOWSKA Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U18 | WP | -0.2 | III | ||||||||||
4 | f | 2 | 13.13 | BEDNARCZYK Natalia | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | -0.2 | III | # | LDK! | ||||||||
5 | f | 2 | 13.20 | OLESZCZYŃSKA Amelia | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -0.2 | III | WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
6 | f | 2 | 13.20 | SZYMANKIEWICZ Wiktoria | ZLKL Zielona Góra | 2002 | U18 | LB | -0.2 | III | ZKN | |||||||||
7 | f | 2 | 13.28 | ŻABIEREK Nina | STS Pomerania Szczecin # | 2003 | U18 | ZP | -0.2 | IV | B.D. # | Z/4749/17 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
8 | f | 2 | 13.71 | JANOWSKA Wiktoria | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | -0.2 | IV | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.26 | GŁUCHOWSKA Kinga | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | -1.8 | II | GDAŃSKI Andrzej B.D. | Z/0326/16 | 2021 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 26.79 | SZELIGA Martyna | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -1.8 | III | LESZCZYŃSKI Damian | 2 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 4 | s | 1 | 27.04 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | -1.8 | III | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | ZKN | |||||
4 | 6 | s | 1 | 27.28 | OLESZCZYŃSKA Amelia | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -1.8 | III | WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian # | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
5 | 7 | s | 1 | 27.38 | ŻABIEREK Nina | STS Pomerania Szczecin # | 2003 | U18 | ZP | -1.8 | IV | B.D. # | Z/4749/17 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 8 | s | 1 | 27.57 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -1.8 | IV | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
1 | 3 | s | 2 | 27.01 | BAJKOWSKA Justyna | MKS Żak Biała Podlaska | 2002 | U18 | LU | -2.3 | III | FROŃCZUK Rafał # | Z/3526/19 | 2024 | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 27.70 | ŁUKIANOWSKA Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U18 | WP | -2.3 | IV | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 27.85 | FRIESKE Anna | UKS Wiking Rychnowy | 2002 | U18 | PM | -2.3 | IV | DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. | Z/3799/17 | 2021 | ||||||
4 | 11 | s | 2 | 28.19 | GAŁAN Agata | GZSN START Gorzów Wlkp. # | 2003 | U18 | LB | -2.3 | IV | WOŹNIAK Daniel # | Z/1741/18 | 2024 | ||||||
5 | 13 | s | 2 | 28.60 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -2.3 | -- | LDK! | ROSU | |||||||
6 | 14 | s | 2 | 29.20 | KNAPE Natalia | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U18 | ZP | -2.3 | -- | KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # | Z/1490/16 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||
1 | 5 | s | 3 | 27.25 | SZYMKOWIAK Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | -0.5 | III | B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. | , Z/0221/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 12 | s | 3 | 28.39 | KWIATKOWSKA Katarzyna | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2002 | U18 | WN | -0.5 | IV | PRUSAKOWSKI Leon | Z/2685/17 | 2019 | 3 | LDK! | ROSU | |||
3 | 15 | s | 3 | 29.40 | PANEK Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | -0.5 | -- | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.10 | SEŃ Martyna | KS Agros Zamość | 2005 | U16 | LU | II | STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # | , Z/0513/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 40.50 | DURAJ Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | II | JASKUŁKA Teresa | Z/3720/17 | 2024 | 2 | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 43.32 | STEMPKOWSKA Kamila | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U16 | LU | III | PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 7 | s | 2 | 43.45 | BULIK Patrycja | SKLA Sopot # | 2005 | U16 | PM | III | B.D. KOŁODZIEJSKI Leszek # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 9 | s | 2 | 43.53 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U16 | WN | III | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
3 | 11 | s | 2 | 43.87 | ŁUGIEWICZ Alina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2005 | U16 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/2294/20 | , 2023 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 13 | s | 2 | 44.16 | ĆWIK Natalia | MLUKS Tarnów | 2004 | U16 | MA | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 6 | s | 3 | 43.42 | MAZUR Zuzanna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | III | BUŚKO Michał # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 10 | s | 3 | 43.68 | WAWRZYNOWICZ Julia | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U16 | PD | III | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # | , Z/0067/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
3 | 12 | s | 3 | 44.08 | OSIPIUK Klaudia | MKS Agros Chełm # | 2005 | U16 | LU | III | B.D. # | Z/3169/19 | 2024 | |||||||
4 | 14 | s | 3 | 44.70 | KOPKO Zuzanna | UKS Flop Wilkasy # | 2005 | U16 | WN | III | BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula # | , Z/0767/19 | , 2022 | LDK! | ||||||
5 | 18 | s | 3 | 46.04 | GRABOWSKA Wiktoria | KS Prefbet-Sonarol # | 2005 | U16 | PD | IV | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4612/19 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 4 | 43.32 | JACHYMEK Sabina | KS Agros Zamość | 2004 | U16 | LU | III | GDAŃSKI Andrzej STRYJEWSKI Janusz # | Z/0988/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 8 | s | 4 | 43.48 | KLAMA Julia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | III | DZIUBA Jacek # | Z/2739/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 15 | s | 4 | 45.39 | KLATKA Anna | KS SMS Szklarska Poręba # | 2005 | U16 | DS | IV | ROSTKOWSKA Anna # | Z/2231/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 17 | s | 4 | 45.92 | DĄBROWSKA Michalina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U16 | WN | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | , Z/2295/20 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 19 | s | 4 | 46.44 | CICHOŃ Julianna | LUKS Podium Kup | 2005 | U16 | OP | IV | DZIUBA Jacek | Z/2388/19 | 2022 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 21 | s | 4 | 47.05 | BARANOWSKA Wiktoria | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | V | NOWICKI Ryszard | Z/3357/18 | 2020 | BEZ | ||||||
1 | 3 | s | 5 | 43.32 | ŚWIESIULSKA Olga | GKS Wilga Garwolin | 2004 | U16 | MZ | III | ||||||||||
2 | 16 | s | 5 | 45.66 | CEBULA Aurelia | UKS Gimpas Pasłęk | 2005 | U16 | WN | IV | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0363/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
3 | 20 | s | 5 | 46.90 | BORUSIEWICZ Amelia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2005 | U16 | PD | V | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 22 | s | 5 | 47.46 | WASILAK Julia | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | V | B.D. | Z/2338/19 | 2022 | |||||||
5 | 23 | s | 5 | 51.71 | BRACH Eryka | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | -- | JASICZ Ryszard # | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 58.68 | SZELIGA Martyna | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | II | LESZCZYŃSKI Damian | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.77 | BAJKOWSKA Justyna | MKS Żak Biała Podlaska | 2002 | U18 | LU | II | FROŃCZUK Rafał # | Z/3526/19 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 58.98 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2003 | U18 | WN | II | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 4 | s | 1 | 60.21 | PIECHOCKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U18 | WN | III | NIESTATEK Szymon | Z/1130/17 | 2022 | ZKN | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 61.03 | SZYMKOWIAK Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | III | B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. | , Z/0221/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 61.97 | ROSA Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/5625/15 | 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
1 | 7 | s | 2 | 62.14 | KOZŁOWSKA Nikola | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U18 | WP | IV | LDK! | |||||||||
2 | 8 | s | 2 | 62.46 | FRIESKE Anna | UKS Wiking Rychnowy | 2002 | U18 | PM | IV | DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. | Z/3799/17 | 2021 | |||||||
3 | 12 | s | 2 | 64.02 | NAJBEREK Weronika | MLUKS Tarnów | 2003 | U18 | MA | IV | JASICZ Ryszard B.D. | 2 | LDK! | |||||||
4 | 14 | s | 2 | 64.37 | KNAPE Natalia | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U18 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta # | Z/1490/16 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 15 | s | 2 | 65.34 | PAŻYCH Klaudia | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U18 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek | 4 | LDK! | |||||||
1 | 9 | s | 3 | 62.93 | MARCIŃCZYK Izabela | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U18 | MZ | IV | LDK! | |||||||||
2 | 13 | s | 3 | 64.25 | PROKOPIUK Bernadetta | MKS Żak Biała Podlaska | 2003 | U18 | LU | IV | LDK! | |||||||||
3 | 17 | s | 3 | 66.23 | PANEK Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 18 | s | 3 | 66.29 | SZYLAR Joanna | MLUKS Tarnów | 2003 | U18 | MA | -- | JASICZ Ryszard | 5 | LDK! | |||||||
5 | 20 | s | 3 | 67.52 | DOWHUN Żaneta | MKS Żak Biała Podlaska | 2002 | U18 | LU | -- | LDK! | |||||||||
6 | 21 | s | 3 | 69.59 | MENDEL Kinga | MLUKS Tarnów | 2003 | U18 | MA | -- | LDK! | |||||||||
1 | 10 | s | 4 | 63.31 | DZWONKOWSKA Karolina | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | IV | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | 11 | s | 4 | 63.70 | SIEMIENIUK Wiktoria | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | IV | KALINOWSKI Paweł B.D. | LDK! | ||||||||
3 | 16 | s | 4 | 65.46 | CHMIELEWSKA Nina | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -- | ||||||||||
4 | 19 | s | 4 | 67.04 | KUCHARSKA Karolina | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 22 | s | 4 | 69.69 | SEREMET Łucja | MLUKS Tarnów | 2002 | U18 | MA | -- | LDK! | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:38.21 | KONERA Wiktoria | UKS Czapla Białe Błota | 2005 | U16 | KP | II | KARNAS Zbigniew | Z/2658/16 | 2022 | 2 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 1:41.15 | KOPICZYŃSKA Julia | GUKS Asy Dywity | 2004 | U16 | WN | III | NIESTATEK Szymon | Z/2996/17 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:41.48 | ŁUGIEWICZ Alina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 2005 | U16 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/2294/20 | , 2023 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 1:42.85 | ŚWIESIULSKA Olga | GKS Wilga Garwolin | 2004 | U16 | MZ | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:43.31 | OLESIEJUK Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | IV | WILCZEK Janusz SZAŁACH Krzysztof # | , Z/4413/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:45.31 | MARCZAK Izabela | MKS Żak Biała Podlaska # | 2005 | U16 | LU | IV | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | 8 | s | 1 | 1:47.52 | URBAN Aleksandra | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | V | LDK! | ROSU | ||||||||
8 | 9 | s | 1 | 1:48.25 | WAWRZYNOWICZ Julia | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U16 | PD | V | MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech B.D. # | , Z/0067/18 | , 2022 | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 2 | 1:46.20 | CHALIMONIUK Weronika | MKS Żak Biała Podlaska | 2004 | U16 | LU | V | TRĘBICKI Dariusz | LDK! | ||||||||
2 | 10 | s | 2 | 1:48.74 | PRUSIŃSKA Monika | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | V | NOWICKI Ryszard | Z/4077/18 | 2020 | 5 | LDK! | |||||
3 | 11 | s | 2 | 1:49.22 | DĄBROWSKA Michalina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U16 | WN | V | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek # | , Z/2295/20 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 12 | s | 2 | 1:52.26 | WARZYŃSKA Zuzanna | MLKS Ostróda | 2005 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/2339/19 | 2022 | |||||||
5 | 13 | s | 2 | 1:54.01 | KLATKA Anna | KS SMS Szklarska Poręba # | 2005 | U16 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna # | Z/2231/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 14 | s | 2 | 1:56.83 | CHODAK Ewa | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||
7 | 15 | s | 2 | 1:57.51 | GLATKI Ewa | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | -- | DOMIN Adam # | Z/2744/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 16 | s | 2 | 2:03.27 | KAWIORSKA Małgorzata | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:20.07 | KRASZEWSKA Sandra | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | III | ROSTKOWSKA Anna | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:23.33 | KSIĘŻOPOLSKA Julia | WLKS Nowe Iganie | 2002 | U18 | MZ | III | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:24.55 | ROSA Julia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | III | CHORZĘPA Przemysław | Z/5625/15 | 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 2:24.68 | KOZŁOWSKA Nikola | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U18 | WP | III | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:32.48 | ZAWROTNIAK Urszula | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -- | LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:34.03 | ŁAKOTA Justyna | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0250/17 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
7 | 7 | s | 1 | 2:40.54 | KORCZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0954/16 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
8 | 8 | s | 1 | 2:45.39 | KUCHARSKA Karolina | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:45.47 | KONBERG Maja | LKS Lubusz Słubice | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:06.15 | KRAWCZYŃSKA Martyna | KS Prefbet-Sonarol # | 2004 | U16 | PD | III | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4033/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 3:07.63 | WRÓBEL Wiktoria | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | III | CHOJECKA-LEANDRO Lidia B.D. B.D. | Z/0212/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:08.87 | NAPIÓRKOWSKA Katarzyna | LKS Maków Mazowiecki # | 2004 | U16 | MZ | III | ŁUNIEWSKI Grzegorz | Z/5076/18 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:09.09 | HAŁKA Oliwia | GKS Piast Gliwice # | 2004 | U16 | SL | III | ŚNIEGÓRSKI Adam | Z/0395/18 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:10.28 | KAROLCZUK Aleksandra | BKS Bydgoszcz # | 2004 | U16 | KP | III | MAJCHER Elżbieta RUDNIK Damian | , Z/1433/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:15.52 | MARKIEWICZ Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U16 | PM | IV | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:17.60 | BORKOWSKA Aleksandra | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | IV | BUSZTA Stanisław | Z/0337/18 | 2024 | 5 | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:18.02 | ANHALT Anna | UKS Czapla Białe Błota | 2005 | U16 | KP | IV | KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga # | Z/3112/18 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
9 | 9 | s | 1 | 3:24.93 | TOMCZYK Aleksandra | UKS MOSiR Działdowo | 2004 | U16 | WN | V | # | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:27.36 | RAK Wiktoria | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2005 | U16 | OP | V | OLSZEWSKI Mirosław DOMIN Adam # | , Z/2478/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
11 | 11 | s | 1 | 3:34.27 | KUKLIŃSKA Aleksandra | UKS Siódemka Ostrołęka | 2005 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
12 | 12 | s | 1 | 3:36.25 | STARZEC Izabela | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | -- | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 3:38.30 | SAWCZUK Karolina | MKS Żak Biała Podlaska | 2005 | U16 | LU | -- | LDK! | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:58.70 | KARPIUK Małgorzata | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U18 | PD | IV | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # | Z/0431/18 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 5:00.20 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U18 | PM | IV | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # | , Z/0077/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
3 | 3 | s | 1 | 5:07.08 | ROZPĘDZIK Marzena | UKS Czapla Białe Błota | 2003 | U18 | KP | IV | KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. # | , Z/1324/17 | , 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 5:12.28 | SZANIAWSKA Agata | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 5:29.15 | ŁAKOTA Justyna | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/0250/17 | 2022 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
6 | 6 | s | 1 | 5:37.91 | SAWCZUK Lucyna | MKS Żak Biała Podlaska | 2003 | U18 | LU | -- | HODUN Rafał | 5 | LDK! | |||||||
7 | s | 1 | 5:38.82 | TROŚCIANKO Kornelia | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U18 | WN | -- | PALUCH Krystian | 4 | LDK! | ||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10:07.00 | BIELAK Natalia | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | II | B.D. B.D. B.D. # | Z/0442/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 10:40.63 | KARPIUK Małgorzata | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U18 | PD | III | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # | Z/0431/18 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 10:55.30 | ŚCISŁOWSKA Julia | KS SMS Szklarska Poręba # | 2003 | U18 | DS | III | ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. | Z/1198/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 4 | s | 1 | 10:56.34 | PIECHOWSKA Regina | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U18 | PM | III | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz # | , Z/0077/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
5 | 5 | s | 1 | 11:26.50 | SZANIAWSKA Agata | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 12:16.94 | CABAJ Anna | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U18 | MA | -- | MENTLEWICZ Janusz | Z/1210/16 | 2022 | 4 | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 12:20.20 | JANOWICZ Zuzanna | LKS Lubusz Słubice | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 13:43.71 | TROŚCIANKO Kornelia | UKS Sokół Węgorzewo | 2003 | U18 | WN | -- | PALUCH Krystian | 4 | LDK! | |||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:52.60 | SOT Aleksandra | UKS Olimp Kozienice | 2004 | U16 | MZ | II | MISZTAL Janusz | Z/2894/18 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 7:14.25 | PŁATEK Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | III | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/0351/18 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 7:28.21 | POBŁOCKA Amelia | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2005 | U16 | PM | IV | ZBLEWSKI Leszek | Z/1814/18 | 2022 | 4 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 7:31.22 | SMOLARCZYK Maja | LKS Lubusz Słubice | 2005 | U16 | LB | IV | # | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 7:48.46 | CIERNIAK Anna | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | V | JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # | Z/4443/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 14.57 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U18 | LU | -1.0 | II | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2023 | ZKN | |||||
2 | 2 | e | 1 | 15.26 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -1.0 | II | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
3 | 5 | e | 1 | 16.11 | ZACZKIEWICZ Oliwia | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | -1.0 | III | GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. | Z/3886/17 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 6 | e | 1 | 16.24 | CHMIELEWSKA Nina | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -1.0 | III | |||||||||
5 | 7 | e | 1 | 16.63 | ŁASKA Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2002 | U18 | PM | -1.0 | III | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0507/16 | 2021 | 2 | |||||
1 | 3 | e | 2 | 15.59 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -0.2 | II | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 4 | e | 2 | 15.62 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -0.2 | II | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
3 | 8 | e | 2 | 16.93 | KORNACKA Karolina | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2003 | U18 | WN | -0.2 | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. # | , Z/1124/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
4 | 9 | e | 2 | 16.94 | OSTAPCZUK Dominika | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | -0.2 | IV | SUPROŃ Jarosław | 2 | LDK! | ZKN | |||||
5 | 10 | e | 2 | 17.47 | WODNIK Agnieszka | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -0.2 | IV | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/2645/17 | 2024 | ||||||
6 | 11 | e | 2 | 19.30 | BRZOZOWIEC Zofia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -0.2 | -- | |||||||||
1 | f | 1 | 14.36 | OKO Wiktoria | KS Wisła Puławy | 2003 | U18 | LU | -0.6 | I | MURAT Tomasz Sławomir B.D. | Z/0160/17 | 2023 | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 14.60 | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | -0.6 | II | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | f | 1 | 15.21 | MISTOŃ Zuzanna | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -0.6 | II | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
4 | f | 1 | 15.32 | PAWŁOW Nina | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | -0.6 | II | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | f | 1 | 16.26 | ZACZKIEWICZ Oliwia | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | -0.6 | III | GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. | Z/3886/17 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 16.28 | CHMIELEWSKA Nina | ZLKL Zielona Góra | 2003 | U18 | LB | -0.6 | III | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 52.02 |
ŁUKIANOWSKA Katarzyna ŁAZAJ Katarzyna WODNIK Agnieszka JANOWSKA Wiktoria |
LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 2002 2002 2002 |
U18 | WLP | -- |
B.D. SKRZYPACZ Adrian B.D. |
Z/2645/17 |
2024 |
|||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.64 |
ZACZKIEWICZ Oliwia SIEMIENIUK Wiktoria JANKOWSKA Aleksandra MILEWSKA Elżbieta |
KS Podlasie Białystok | 2003 2003 2002 2003 |
U18 | POD | -- |
GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. KALINOWSKI Paweł B.D. GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata KALINOWSKI Paweł |
Z/3886/17 , Z/0448/16 |
2024 , 2024 |
3 |
||||||
3 | 3 | s | 1 | 54.24 |
SEREMET Łucja MENDEL Kinga SZYLAR Joanna NAJBEREK Weronika |
MLUKS Tarnów | 2002 2003 2003 2003 |
U18 | MLP | -- |
JASICZ Ryszard JASICZ Ryszard B.D. |
5 2 |
||||||||
1 | 1 | s | 2 | 52.91 |
KOBUS Agata CZAJA Olga DURAJ Dominika KEMPA Kinga |
Pomorskie | 2005 2004 2005 2005 |
U16 | POM | -- |
ŚWIATCZYŃSKI Wojciech PŁOMIEŃ Waldemar JASKUŁKA Teresa B.D. |
Z/0029/18 Z/3724/17 Z/3720/17 |
2021 2024 2024 |
4 3 2 4 |
||||||
2 | 2 | s | 2 | 53.39 |
KOKOT Katarzyna MAZUR Zuzanna CICHOŃ Julianna KLAMA Julia |
LUKS Podium Kup | 2004 2004 2005 2004 |
U16 | OPL | -- |
DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek BUŚKO Michał DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek |
, Z/3892/17 Z/2388/19 Z/2739/18 |
, 2024 2022 2024 |
4 |
||||||
3 | 3 | s | 2 | 54.90 |
WARZYŃSKA Zuzanna BARANOWSKA Wiktoria PRUSIŃSKA Monika WASILAK Julia |
MLKS Ostróda | 2005 2005 2005 2005 |
U16 | WMZ | -- |
B.D. NOWICKI Ryszard NOWICKI Ryszard B.D. |
Z/2339/19 Z/3357/18 Z/4077/18 Z/2338/19 |
2022 2020 2020 2022 |
BEZ 5 |
||||||
4 | 4 | s | 2 | 56.23 |
SUTKOWSKA Gabriela KLIMEK Gabriela WIĘCEK Ewa ĆWIK Natalia |
MLUKS Tarnów | 2005 2005 2004 2004 |
U16 | MLP | -- |
|
|||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.69 | JANKOWSKA Aleksandra | KU AZS AWP w Lublinie # | 2002 | U18 | LU | II | GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata | , Z/0448/16 | , 2024 | LDK! | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 1.66 | TURKIEWICZ Julia | MKL 12 Jelenia Góra | 2002 | U18 | DS | II | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | f | 1 | 1.55 | PERZYŃSKA Julia | UKS Błyskawica Domaniewice | 2003 | U18 | LD | III | SZYMAJDA Mieczysław B.D. | Z/1116/17 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 1.55 | KWIATKOWSKA Adrianna | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | III | WISZ Dariusz | Z/0494/16 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 1.55 | KOZERA Natalia | UKS Czapla Białe Błota | 2003 | U18 | KP | III | # | LDK! | ZKN | ||||||||
1 | f | 2 | 1.65 | KOKOT Katarzyna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | II | DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # | , Z/3892/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 2 | 1.56 | SZULC Kalina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | III | # | LDK! | |||||||||
3 | f | 2 | 1.56 | CZAJA Olga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | III | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3724/17 | 2024 | 3 | |||||||
4 | f | 2 | 1.50 | KOBUS Agata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2005 | U16 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0029/18 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
5 | f | 2 | 1.45 | KONECKA Wiktoria | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U16 | LD | IV | B.D. | Z/5486/18 | 2023 | 5 | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.32 | KRONBURG Klaudia | SKLA Sopot # | 2002 | U18 | PM | +0.8 | III | B.D. MODELSKI Michał # | , Z/4649/15 | , 2023 | LDK! | ROSU ZKN SKN | |||||
2 | f | 1 | 5.28 | BIERNACKA Julia | GKS Wilga Garwolin | 2002 | U18 | MZ | +0.7 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.00 | MILEWSKA Elżbieta | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | +0.5 | IV | KALINOWSKI Paweł | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 4.88 | BEDNARCZYK Natalia | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | -0.1 | IV | # | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 4.79 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | +0.4 | -- | CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław | Z/0129/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
6 | f | 1 | 4.78 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | +0.4 | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | |||||||
7 | f | 1 | 4.60 | ŁAZAJ Katarzyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2002 | U18 | WP | +0.4 | -- | B.D. | |||||||||
8 | f | 1 | 4.51 | PYSKŁO Wiktoria | MKL Toruń # | 2003 | U18 | KP | 0.0 | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/0784/19 | 2024 | |||||||
9 | f | 1 | 4.47 | DZIADAK Nikolina | KS AZS AWF Warszawa # | 2003 | U18 | MZ | -0.4 | -- | ŁUKASIAK Michał B.D. | Z/5112/18 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | f | 1 | 4.38 | ŁASKA Anna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2002 | U18 | PM | +0.4 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0507/16 | 2021 | 2 | ||||||
11 | f | 1 | 4.29 | PAJEWSKA Maja | UKS Siódemka Ostrołęka | 2003 | U18 | MZ | -0.2 | -- | MIERZEJEWSKI Marek | BEZ | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | SIELSKA Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 2003 | U18 | MA | 0.0 | -- | SACZKO Andrzej B.D. B.D. B.D. GIZA Maciej # | , Z/5293/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
1 | f | 2 | 5.06 | KEMPA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | +1.2 | IV | B.D. | 4 | ||||||||
2 | f | 2 | 4.90 | NOWAK Weronika | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +0.7 | IV | SZYMAŃSKA Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 2 | 4.87 | OSIPIUK Klaudia | MKS Agros Chełm # | 2005 | U16 | LU | +1.6 | IV | B.D. # | Z/3169/19 | 2024 | |||||||
4 | f | 2 | 4.84 | WALISZEWSKA Klaudia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | +0.9 | IV | NALEPA Marek | Z/1157/18 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | f | 2 | 4.68 | PABJANEK Nikola | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2004 | U16 | OP | -0.4 | V | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | f | 2 | 4.63 | KUCHARSKA Ewelina | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | +0.5 | V | BUSZTA Stanisław | Z/0330/17 | 2024 | 5 | ||||||
7 | f | 2 | 4.50 | KOBUS Agata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2005 | U16 | PM | +0.9 | V | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0029/18 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
8 | f | 2 | 4.42 | PAKUŁA Paulina | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U16 | LD | +0.3 | -- | B.D. | Z/5494/18 | 2021 | BEZ | ||||||
9 | f | 2 | 4.28 | CZAJA Olga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | +0.4 | -- | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3724/17 | 2024 | 3 | ||||||
10 | f | 2 | 4.27 | URBANSKA Karolina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | +0.6 | -- | LDK! | |||||||||
11 | f | 2 | 3.93 | SZCZĘSNA Laura | SL GKS Olsza Olszyna | 2005 | U16 | DS | +0.3 | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/2729/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.75 | SIEMIŃSKA Daria | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | I | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3340/16 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 13.75 | ŁUCZAK Wiktoria | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | II | BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # | , Z/0323/16 | , 2022 | LDK! | SKN | ||||||
3 | f | 1 | 12.79 | DUDKIEWICZ Alicja | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | III | KORSAK Przemysław WISZ Dariusz | Z/0500/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 12.50 | PSZCZOŁA Gabriela | OKLA Ostrołęka | 2002 | U18 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.06 | BUJNOWSKA Emilia | KS Podlasie Białystok | 2002 | U18 | PD | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 10.89 | BAJOR Weronika | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U18 | MA | IV | MICHNIAK Jan # | Z/3023/16 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 10.80 | POLKOWSKA Dorota | MKS Agros Chełm | 2002 | U18 | LU | IV | LESZCZYŃSKI Damian # | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
8 | f | 1 | 8.54 | BRZOZOWIEC Zofia | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | -- | |||||||||||
1 | f | 2 | 11.36 | WOŹNIAK Dominika | KS Podlasie Białystok | 2004 | U16 | PD | III | DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. | Z/4782/17 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
2 | f | 2 | 10.63 | MANUSZEWSKA Zuzanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | IV | RÓŻYCKI Ryszard | Z/3797/18 | 2022 | 4 | |||||||
3 | f | 2 | 10.63 | GRĄZKA Kornelia | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | IV | |||||||||||
4 | f | 2 | 10.57 | DYBICH Daria | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3103/18 | 2021 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 2 | 10.11 | MICHALEC Marta | KS Podlasie Białystok # | 2004 | U16 | PD | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | f | 2 | 9.72 | PRZYBYSZ Maja | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | V | BUSZTA Stanisław | Z/4199/19 | 2024 | ||||||||
7 | f | 2 | 6.87 | SZCZĘSNA Laura | SL GKS Olsza Olszyna | 2005 | U16 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław | Z/2729/18 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.36 | GRZESZCZYK Karolina | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2004 | U16 | MZ | II | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 29.97 | GRĄZKA Kornelia | ZLKL Zielona Góra | 2004 | U16 | LB | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 29.10 | MICHALEC Marta | KS Podlasie Białystok # | 2004 | U16 | PD | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | f | 1 | 28.90 | OPAS Anna | ULKS Uczniak Szprotawa | 2004 | U16 | LB | IV | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 26.76 | RABSKA Patrycja | ULKS Uczniak Szprotawa | 2004 | U16 | LB | V | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 26.37 | MANUSZEWSKA Zuzanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | V | RÓŻYCKI Ryszard | Z/3797/18 | 2022 | 4 | |||||||
7 | f | 1 | 23.69 | KUCHARSKA Ewelina | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | -- | BUSZTA Stanisław | Z/0330/17 | 2024 | 5 | |||||||
8 | f | 1 | 23.34 | WOŹNIAK Dominika | KS Podlasie Białystok | 2004 | U16 | PD | -- | DANILCZYK-ZABAWSKA Krystyna B.D. | Z/4782/17 | 2024 | 3 | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 19.74 | NOWAKOWSKA Julia | KS Polonia Pasłęk | 2004 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2523/19 | 2019 | ||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.36 | CHMIELEWSKA Aleksandra | KSLZS Kruszwica # | 2002 | U18 | KP | II | LUZAK Małgorzata B.D. ZIELIŃSKI Sylwester | , Z/3126/16 | , 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 34.79 | MROCZKOWSKA Julia | OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # | 2002 | U18 | MZ | III | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 33.27 | SIEMIŃSKA Daria | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3340/16 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 33.01 | ŁUCZAK Wiktoria | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U18 | MZ | III | BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław # | , Z/0323/16 | , 2022 | LDK! | SKN | ||||||
5 | f | 1 | 32.98 | DUDKIEWICZ Alicja | MLKS Agros Żary | 2002 | U18 | LB | III | KORSAK Przemysław WISZ Dariusz | Z/0500/16 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
6 | f | 1 | 31.12 | POLKOWSKA Dorota | MKS Agros Chełm | 2002 | U18 | LU | IV | LESZCZYŃSKI Damian # | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.46 | BAJOR Weronika | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U18 | MA | II | MICHNIAK Jan # | Z/3023/16 | 2023 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 36.79 | NIEDZIELA Zuzanna | LKS Lubawa | 2002 | U18 | WN | IV | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek B.D. | Z/3343/16 | 2020 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 35.60 | PRYGIEL Martyna | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | IV | WAŚNIEWSKI Marcin | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
4 | f | 1 | 33.78 | PERZYŃSKA Julia | UKS Błyskawica Domaniewice | 2003 | U18 | LD | IV | SZYMAJDA Mieczysław B.D. | Z/1116/17 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 33.10 | KUREK Ewa | SL GKS Olsza Olszyna | 2002 | U18 | DS | IV | CHORZĘPA Przemysław CHORZĘPA Przemysław | Z/0129/16 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
6 | f | 1 | 31.84 | WODNIK Agnieszka | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -- | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/2645/17 | 2024 | ||||||||
1 | f | 2 | 28.28 | PRZYBYSZ Maja | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | V | BUSZTA Stanisław | Z/4199/19 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 27.44 | DYBICH Daria | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3103/18 | 2021 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 2 | 27.24 | NOWAK Nadia | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil # | Z/2695/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | f | 2 | 27.23 | NOWAKOWSKA Julia | KS Polonia Pasłęk | 2004 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/2523/19 | 2019 | ||||||||
5 | f | 2 | 26.50 | URBAN Aleksandra | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | f | 2 | 25.64 | KONECKA Wiktoria | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/5486/18 | 2023 | 5 | |||||||
7 | f | 2 | 20.89 | KĘDZIA Paulina | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | -- | # | ROSU | |||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 11.83 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -0.6 | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2023 | 4 | LDK! | ||||
2 | 4 | e | 1 | 11.86 | RUTOWICZ Hubert | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | -0.6 | IV | GRABOLUS Marek # | Z/0414/19 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 8 | e | 1 | 12.13 | SZYMANEK Aleksy | KS Wisła Puławy | 2005 | U16 | LU | -0.6 | IV | |||||||||
4 | 12 | e | 1 | 12.53 | SZYŁEJKO Dominik | UKS Atos Woźnice | 2005 | U16 | WN | -0.6 | V | BRODOWSKI Wojciech | LDK! | |||||||
5 | 14 | e | 1 | 12.86 | JANIK Mateusz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | -0.6 | -- | B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | , Z/5249/18 | , 2022 | 5 | LDK! | ||||
1 | 3 | e | 2 | 11.84 | WESSERLING Cezary | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | -0.4 | IV | JASKUŁKA Teresa B.D. | Z/4441/18 | 2023 | 5 | |||||
2 | 7 | e | 2 | 12.08 | LEGUTKO Wiktor | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | -0.4 | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 9 | e | 2 | 12.29 | BŁASZCZYK Norbert | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U16 | KP | -0.4 | V | # | LDK! | |||||||
4 | 13 | e | 2 | 12.57 | TAŃSKI Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | -0.4 | V | B.D. JASKUŁKA Teresa | , Z/3580/19 | , 2022 | ||||||
1 | 1 | e | 3 | 11.82 | SZYMAŃSKI Daniel | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U16 | LD | -0.6 | IV | GRABOLUS Marek # | Z/1022/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 5 | e | 3 | 11.88 | KONOBROCKI Rafał | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2004 | U16 | PD | -0.6 | IV | # | LDK! | |||||||
3 | 6 | e | 3 | 12.00 | PILICHOWSKI Bartosz | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U16 | LB | -0.6 | IV | GRZEŚKOWIAK Jacek | Z/4095/18 | 2022 | 4 | |||||
4 | 10 | e | 3 | 12.30 | LIPSKI Maciej | KS Podlasie Białystok | 2004 | U16 | PD | -0.6 | V | # | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 11 | e | 3 | 12.39 | JAGIELSKI Kacper | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2005 | U16 | PD | -0.6 | V | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4659/18 | 2021 | 5 | LDK! | ROSU | |||
1 | 2 | e | 4 | 11.12 | KRUPA Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U18 | LU | -1.4 | II | BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/0324/16 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||
2 | 4 | e | 4 | 11.52 | KRUPIŃSKI Dawid | LKS MOSiR Sieradz # | 2003 | U18 | LD | -1.4 | III | KUŚ Tomasz | Z/4078/18 | 2022 | 3 | |||||
3 | 6 | e | 4 | 11.64 | CZAPCZUK Oskar | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | -1.4 | III | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 8 | e | 4 | 12.25 | BARSZCZEWSKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | -1.4 | -- | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 1 | e | 5 | 11.11 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U18 | WN | +0.1 | II | BRODOWSKI Wojciech | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ZKN | ||||
2 | 3 | e | 5 | 11.38 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U18 | OP | +0.1 | III | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | KNF | ||||
3 | 5 | e | 5 | 11.60 | KRYŚ Kamil | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2003 | U18 | WP | +0.1 | III | WALCZAK Michał | Z/4126/18 | 2024 | ||||||
4 | 7 | e | 5 | 11.99 | MIŚTAK Nikodem | MLUKS Tarnów | 2003 | U18 | MA | +0.1 | IV | JASICZ Ryszard | 4 | LDK! | ||||||
5 | 9 | e | 5 | 12.42 | LUCHOWSKI Szymon | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | +0.1 | -- | # | LDK! | |||||||
1 | f | 1 | 11.64 | SZYMAŃSKI Daniel | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U16 | LD | +0.5 | III | GRABOLUS Marek # | Z/1022/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 11.65 | WESSERLING Cezary | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | +0.5 | III | JASKUŁKA Teresa B.D. | Z/4441/18 | 2023 | 5 | ||||||
3 | f | 1 | 11.75 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | +0.5 | III | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
4 | f | 1 | 11.85 | KONOBROCKI Rafał | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2004 | U16 | PD | +0.5 | IV | # | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 11.86 | RUTOWICZ Hubert | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | +0.5 | IV | GRABOLUS Marek # | Z/0414/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 11.91 | PILICHOWSKI Bartosz | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U16 | LB | +0.5 | IV | GRZEŚKOWIAK Jacek | Z/4095/18 | 2022 | 4 | ||||||
7 | f | 1 | 12.02 | SZYMANEK Aleksy | KS Wisła Puławy | 2005 | U16 | LU | +0.5 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 12.11 | LEGUTKO Wiktor | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | +0.5 | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | f | 2 | 10.69 | KRUPA Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U18 | LU | +1.3 | I | BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/0324/16 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | |||||
2 | f | 2 | 10.82 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U18 | OP | +1.3 | I | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | KNF | |||||
3 | f | 2 | 11.01 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U18 | WN | +1.3 | II | BRODOWSKI Wojciech | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ZKN | |||||
4 | f | 2 | 11.43 | KRUPIŃSKI Dawid | LKS MOSiR Sieradz # | 2003 | U18 | LD | +1.3 | III | KUŚ Tomasz | Z/4078/18 | 2022 | 3 | ||||||
5 | f | 2 | 11.48 | KRYŚ Kamil | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2003 | U18 | WP | +1.3 | III | WALCZAK Michał | Z/4126/18 | 2024 | |||||||
6 | f | 2 | 11.54 | CZAPCZUK Oskar | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | +1.3 | III | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
7 | f | 2 | 11.73 | MIŚTAK Nikodem | MLUKS Tarnów | 2003 | U18 | MA | +1.3 | III | JASICZ Ryszard | 4 | LDK! | |||||||
8 | f | 2 | 12.09 | BARSZCZEWSKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | +1.3 | IV | LDK! | ROSU | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 22.21 | KRUPA Patryk | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U18 | LU | -1.5 | II | BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/0324/16 | , 2024 | LDK! | ZKN SKN | ||||
2 | 2 | s | 1 | 22.67 | POKORA Dawid | LKS Orzeł Namysłów | 2002 | U18 | OP | -1.5 | II | POKORA Tomasz # | Z/0669/16 | 2021 | 2 | KNF | ||||
3 | 3 | s | 1 | 22.82 | TUREK Bartosz | UKS Atos Woźnice | 2002 | U18 | WN | -1.5 | III | BRODOWSKI Wojciech | Z/0026/16 | 2022 | 2 | ZKN | ||||
4 | 4 | s | 1 | 23.63 | CZAPCZUK Oskar | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | -1.5 | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia | 3 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
5 | 5 | s | 1 | 23.74 | KRUPIŃSKI Dawid | LKS MOSiR Sieradz # | 2003 | U18 | LD | -1.5 | IV | KUŚ Tomasz | Z/4078/18 | 2022 | 3 | |||||
6 | 7 | s | 1 | 24.19 | WYRODEK Paweł | MKS Agros Chełm # | 2003 | U18 | LU | -1.5 | IV | FROŃCZUK Rafał # | 3 | LDK! | ROSU | |||||
1 | 6 | s | 2 | 23.99 | KRYŚ Kamil | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2003 | U18 | WP | -1.3 | IV | WALCZAK Michał | Z/4126/18 | 2024 | ||||||
2 | 8 | s | 2 | 24.25 | SOBCZAK Bartłomiej | KSLZS Kruszwica # | 2003 | U18 | KP | -1.3 | IV | LUZAK Małgorzata | 3 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 9 | s | 2 | 24.47 | BARSZCZEWSKI Mateusz | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | -1.3 | -- | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 10 | s | 2 | 24.49 | JASIAK Kacper | LKS MOSiR Sieradz # | 2002 | U18 | LD | -1.3 | -- | FIRLIT Roman | Z/0471/16 | 2023 | BEZ | |||||
5 | 11 | s | 2 | 25.15 | CIAPA Bartłomiej | ULKS MOSiR Sieradz | 2003 | U18 | LD | -1.3 | -- | KUŚ Tomasz | Z/5163/18 | 2020 | ||||||
6 | 12 | s | 2 | 25.49 | LUCHOWSKI Szymon | MKS Agros Chełm | 2003 | U18 | LU | -1.3 | -- | # | LDK! | |||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 37.08 | PIERZCHAŁA Gabriel | UKS Olimp Kozienice | 2004 | U16 | MZ | II | MISZTAL Janusz | Z/2864/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 37.79 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | III | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
3 | 5 | s | 1 | 38.12 | KONOBROCKI Rafał | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2004 | U16 | PD | III | # | LDK! | ||||||||
4 | 11 | s | 1 | 39.19 | BŁASZCZYK Norbert | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U16 | KP | IV | # | LDK! | ||||||||
1 | 3 | s | 2 | 37.93 | SZUMOWSKI Piotr | MKL 12 Jelenia Góra | 2004 | U16 | DS | III | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | 6 | s | 2 | 38.13 | LEGUTKO Wiktor | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 7 | s | 2 | 38.59 | PILICHOWSKI Bartosz | LKS Lubusz Słubice | 2004 | U16 | LB | III | GRZEŚKOWIAK Jacek | Z/4095/18 | 2022 | 4 | ||||||
4 | 9 | s | 2 | 38.94 | TAŃSKI Andrzej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | III | B.D. JASKUŁKA Teresa | , Z/3580/19 | , 2022 | |||||||
5 | 12 | s | 2 | 39.37 | WOLDAN Marcin | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2004 | U16 | WN | IV | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/0713/19 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||
1 | 8 | s | 3 | 38.78 | LIPSKI Maciej | KS Podlasie Białystok | 2004 | U16 | PD | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 10 | s | 3 | 38.94 | KIJEWSKI Michał | UKS Sokół Węgorzewo | 2005 | U16 | WN | III | PALUCH Krystian PALUCH Krystian # | Z/0910/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 16 | s | 3 | 40.77 | SZYŁEJKO Dominik | UKS Atos Woźnice | 2005 | U16 | WN | V | BRODOWSKI Wojciech | LDK! | ||||||||
4 | 17 | s | 3 | 40.95 | JAGIELSKI Kacper | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2005 | U16 | PD | V | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4659/18 | 2021 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 18 | s | 3 | 41.05 | JANIK Mateusz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U16 | WP | V | B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur # | , Z/5249/18 | , 2022 | 5 | LDK! | |||||
1 | 3 | s | 4 | 37.93 | RUTOWICZ Hubert | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | III | GRABOLUS Marek # | Z/0414/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 13 | s | 4 | 40.13 | SZYMAŃSKI Daniel | UMLKS Pegaz Opoczno | 2005 | U16 | LD | IV | GRABOLUS Marek # | Z/1022/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 14 | s | 4 | 40.31 | SZAŁAS Stanisław | GKS Wilga Garwolin | 2004 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 15 | s | 4 | 40.48 | REWAJ Dawid | MLKS Agros Żary | 2004 | U16 | LB | IV | WISZ Mateusz | Z/4688/17 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 51.09 | DĄBROWSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | III | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/0987/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 51.68 | DUCHNOWSKI Igor | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | III | DĄBKOWSKI Przemysław # | Z/1589/17 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 5 | s | 1 | 52.77 | JURAK Bartosz | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | IV | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4754/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 6 | s | 1 | 53.35 | BAŃKA Łukasz | AZS UMCS Lublin # | 2003 | U18 | LU | IV | HOŁUB Grzegorz # | Z/2806/17 | 2023 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
5 | 7 | s | 1 | 53.63 | ĆWIKŁA Hubert | LKS Znicz Biłgoraj | 2002 | U18 | LU | IV | JAMROZ Mieczysław | Z/1403/19 | 2023 | |||||||
6 | 9 | s | 1 | 54.54 | FOLGA Bartłomiej | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | IV | DĄBKOWSKA Małgorzata KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/0984/17 | , 2022 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
1 | 3 | s | 2 | 51.73 | DĄBROWSKI Paweł | KS Prefbet-Sonarol # | 2003 | U18 | PD | III | KORYTKOWSKI Andrzej | Z/4658/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 4 | s | 2 | 52.39 | KOŁCZ Wiktor | LUKS Namysłów | 2003 | U18 | OP | III | ZKN | |||||||||
3 | 8 | s | 2 | 54.21 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | IV | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 10 | s | 2 | 55.03 | WYRODEK Paweł | MKS Agros Chełm # | 2003 | U18 | LU | -- | FROŃCZUK Rafał # | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 11 | s | 2 | 55.28 | JASIAK Kacper | LKS MOSiR Sieradz # | 2002 | U18 | LD | -- | FIRLIT Roman | Z/0471/16 | 2023 | BEZ | ||||||
6 | 12 | s | 2 | 55.33 | SOBCZAK Bartłomiej | KSLZS Kruszwica # | 2003 | U18 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:25.58 | KAROW Damian | UKS Czapla Białe Błota | 2004 | U16 | KP | II | KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew | , Z/4508/17 | , 2023 | 3 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 1:26.90 | FRANCZAK Mateusz | KS SMS Szklarska Poręba # | 2004 | U16 | DS | II | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:27.67 | JACHEĆ Nikodem | LZS KL Kotwica Brzeg | 2004 | U16 | OP | II | ZOK Roman ZOK Roman # | , Z/1264/18 | , 2021 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 1:27.82 | SEREMAK Marcel | UKS Olimp Kozienice | 2005 | U16 | MZ | II | MISZTAL Janusz | Z/2893/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | s | 1 | 1:30.04 | BRODALA Maksym | UKS Czapla Białe Błota | 2005 | U16 | KP | III | KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew # | Z/1069/19 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:30.17 | MAĆKOWSKI Karol | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | III | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/5138/18 | 2023 | 5 | ||||||
7 | 10 | s | 1 | 1:32.78 | KIJEWSKI Michał | UKS Sokół Węgorzewo | 2005 | U16 | WN | IV | PALUCH Krystian PALUCH Krystian # | Z/0910/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
1 | 7 | s | 2 | 1:30.27 | MAŁASIŃSKI Dastin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2004 | U16 | SL | III | ||||||||||
2 | 8 | s | 2 | 1:30.55 | HRYNIEWICKI Łukasz | KS Podlasie Białystok | 2005 | U16 | PD | III | POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan # | , Z/4893/19 | , 2023 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 9 | s | 2 | 1:31.64 | WOLDAN Marcin | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2004 | U16 | WN | III | PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon # | , Z/0713/19 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 11 | s | 2 | 1:34.36 | REWAJ Dawid | MLKS Agros Żary | 2004 | U16 | LB | IV | WISZ Mateusz | Z/4688/17 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
5 | 12 | s | 2 | 1:38.66 | MAJEWSKI Dawid | UKS Atos Woźnice | 2005 | U16 | WN | V | LDK! | |||||||||
6 | 13 | s | 2 | 1:53.12 | KUKUŁKA Jan | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:00.33 | RAK Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U18 | OP | III | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek | , Z/3466/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 2:01.85 | JĘDRUSZCZAK Mikołaj | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | III | ZAJĄC Janusz | Z/0477/16 | 2020 | 3 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:03.48 | KOROŚ Wojciech | KS SMS Szklarska Poręba | 2002 | U18 | DS | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:04.83 | MACIASZCZYK Michał | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | U18 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/0870/16 | 2021 | 3 | ZKN | |||||
5 | 5 | s | 1 | 2:05.55 | RUMIŃSKI Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | IV | LDK! | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:05.66 | ĆWIKŁA Hubert | LKS Znicz Biłgoraj | 2002 | U18 | LU | IV | JAMROZ Mieczysław | Z/1403/19 | 2023 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:07.32 | ZWIRKOWSKI Aleksander | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 2003 | U18 | PD | IV | FROŃCZUK Rafał | LDK! | ROSU | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:08.38 | HOŁOWIENKO Marcin | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | -- | # | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:10.85 | JANICKI Dominik | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U18 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
10 | 10 | s | 1 | 2:29.05 | LATAŃSKI Kajetan | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2003 | U18 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan KULIG Marzena | Z/1037/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:48.68 | BIELASZEWSKI Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech # | Z/1561/18 | 2023 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:49.24 | MIERZEJEWSKI Miłosz | RLTL Optima Radom # | 2004 | U16 | MZ | IV | CHOJECKA-LEANDRO Lidia BŁASIŃSKI Artur | , Z/3530/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:49.86 | MARCISZEWSKI Dawid | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | IV | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:50.59 | KOKOSIŃSKI Jakub | LKS Omega Kleszczów | 2004 | U16 | LD | V | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:51.23 | FEBERT Jacek | GKS Wilga Garwolin | 2004 | U16 | MZ | V | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:51.27 | SZYMAŃSKI Filip | AKL Ursynów Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | V | KĘDZIORA Robert # | Z/3764/19 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:54.50 | WRÓBEL Miłosz | MLUKS Tarnów | 2005 | U16 | MA | V | LDK! | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:58.30 | SZYMCZAK Maciej | KSLZS Kruszwica # | 2005 | U16 | KP | V | LUZAK Andrzej | Z/2334/20 | 2021 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:58.82 | ŚWIĄTEK Fabian | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | V | NALEPA Marek # | Z/1158/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
10 | 10 | s | 1 | 3:07.34 | TARANTA Jakub | KS Podlasie Białystok | 2005 | U16 | PD | -- | SIENKIEWICZ Karol # | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
11 | 11 | s | 1 | 3:08.16 | GŁOWALA Michał | UKS Kresy Otwock # | 2005 | U16 | MZ | -- | ODOLIŃSKI Sebastian # | Z/0338/18 | 2023 | |||||||
12 | 12 | s | 1 | 3:09.35 | SENDZICKI Aleksander | UKS MOSiR Działdowo | 2005 | U16 | WN | -- | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:06.72 | RAK Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2003 | U18 | OP | III | OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek | , Z/3466/16 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 4:10.49 | SZMIT Patryk | KS SMS Szklarska Poręba | 2003 | U18 | DS | III | ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. | Z/3933/17 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 4:11.74 | RUMIŃSKI Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | III | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:12.54 | BELNIAK Damian | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | IV | ZAJĄC Janusz | Z/0476/16 | 2019 | 3 | ZKN | |||||
5 | 5 | s | 1 | 4:16.08 | OCHNIK Adam | KS Polonia Pasłęk | 2002 | U18 | WN | IV | KOSZYK Robert # | Z/4698/19 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:19.95 | DZIDECZEK Michał | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U18 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1491/16 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 7 | s | 1 | 4:22.03 | GIERULA Kamil | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz | , Z/5308/18 | , 2024 | 5 | LDK! | |||||
8 | 8 | s | 1 | 4:22.93 | BAŁASZ Dawid | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U18 | ZP | -- | KECLER Dorota | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:23.43 | MAKULEC Adam | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:25.66 | HOŁOWIENKO Marcin | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | -- | # | |||||||||
11 | 11 | s | 1 | 5:18.31 | JANICKI Dominik | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U18 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9:09.98 | STRZELCZYK Jakub | UKS Olimp Kozienice | 2003 | U18 | MZ | III | MISZTAL Janusz | Z/3513/17 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 9:16.98 | BELNIAK Damian | KS Agros Zamość | 2002 | U18 | LU | IV | ZAJĄC Janusz | Z/0476/16 | 2019 | 3 | ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 9:21.50 | OCHNIK Adam | KS Polonia Pasłęk | 2002 | U18 | WN | IV | KOSZYK Robert # | Z/4698/19 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 9:31.97 | BERNAŚ Damian | LKS Znicz Biłgoraj | 2003 | U18 | LU | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 9:32.39 | MAKULEC Adam | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 9:33.05 | MOLCZYK Jakub | MLUKS Tarnów | 2002 | U18 | MA | IV | JASICZ Ryszard # | Z/0082/17 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 10:22.52 | SIERAŃSKI Daniel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 10:41.90 | KOKOCIŃSKI Dawid | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2003 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1384/17 | 2023 | 5 | ||||||
s | 1 | DNF | GIERULA Kamil | MLKS Agros Żary | 2003 | U18 | LB | -- | KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz | , Z/5308/18 | , 2024 | 5 | LDK! | |||||||
s | 1 | DNF | DZIDECZEK Michał | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U18 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1491/16 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:18.41 | BASAJ Bartosz | UKS Olimp Kozienice | 2005 | U16 | MZ | IV | MISZTAL Janusz | Z/2865/18 | 2021 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 6:21.15 | DZIECIĄTKOWSKI Filip | LKS Omega Kleszczów | 2004 | U16 | LD | V | URBANIAK Mateusz | Z/0303/18 | 2023 | 5 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:26.11 | ŚWIĄTEK Fabian | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U16 | WP | V | NALEPA Marek # | Z/1158/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 6:33.70 | FLOREK Kamil | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle | 2005 | U16 | OP | V | KADŁUCZKA Jan # | Z/2477/19 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 6:35.73 | SZCZEPAŃSKI Maciej | KS Polonia Pasłęk | 2004 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Magdalena # | Z/2337/19 | 2024 | 5 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 6:40.55 | JARZEMBSKI Kacper | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | KENSIK Jan | Z/0132/18 | 2023 | 5 | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 6:48.70 | JASZEWSKI Kacper | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2005 | U16 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/0265/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.26 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | 0.0 | III | ZKN | |||||||||
2 | f | 1 | 15.40 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | 0.0 | III | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur # | , Z/0379/17 | , 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | f | 1 | 16.06 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U18 | DS | 0.0 | IV | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | ||||||
4 | f | 1 | 16.59 | MIŁKOWSKI Gabriel | KS Podlasie Białystok | 2002 | U18 | PD | 0.0 | -- | KOWALCZYK Paweł | 4 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 18.75 | NALBORSKI Kacper | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2003 | U18 | PM | 0.0 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/2050/17 | 2020 | 3 | ||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 47.92 |
FEISTER Błażej BIELASZEWSKI Szymon TAŃSKI Andrzej WESSERLING Cezary |
Pomorskie | 2004 2004 2004 2004 |
U16 | POM | -- |
ŚWIATCZYŃSKI Wojciech ŚWIATCZYŃSKI Wojciech B.D. JASKUŁKA Teresa JASKUŁKA Teresa B.D. |
Z/0028/18 Z/1561/18 , Z/3580/19 Z/4441/18 |
2019 2023 , 2022 2023 |
5 5 |
||||||
2 | 2 | s | 1 | 48.81 |
GŁASZCZKA Szymon FEBERT Jacek SIKORA Wiktor SZAŁAS Stanisław |
GKS Wilga Garwolin | 2005 2004 2005 2004 |
U16 | MAZ | -- |
ŁUKASIAK Michał BUSZTA Stanisław |
Z/1006/19 Z/0571/19 |
2023 2024 |
BEZ |
||||||
3 | 3 | s | 1 | 51.24 |
OSTAŁOWSKI Mateusz JARZEMBSKI Kacper DOMAGALSKI Mateusz MAĆKOWSKI Karol |
MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 2004 2004 2004 |
U16 | KPO | -- |
KENSIK Jan KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz |
Z/4964/18 Z/0132/18 Z/5138/18 |
2023 2023 2023 |
4 5 5 |
||||||
1 | 1 | s | 2 | 45.84 |
KRUPIŃSKI Dawid CIAPA Bartłomiej JASIAK Kacper PAWŁOWSKI Dawid |
ULKS MOSiR Sieradz | 2003 2003 2002 2002 |
U18 | LDZ | -- |
KUŚ Tomasz KUŚ Tomasz FIRLIT Roman FIRLIT Roman |
Z/4078/18 Z/5163/18 Z/0471/16 Z/4134/19 |
2022 2020 2023 2020 |
3 BEZ |
||||||
s | 2 | DNF |
BARSZCZEWSKI Mateusz JAROSZ Szymon WOCIS-KRYCKI Mateusz SCHILBERG Maksymilian |
MKL 12 Jelenia Góra | 2003 2003 2003 2003 |
U18 | DOL | -- |
PRZEORSKI Marek B.D. IMIOŁEK Monika |
Z/0725/17 |
2023 |
5 |
||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.05 | MOSZCZYŃSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok # | 2003 | U18 | PD | II | NAZARKIEWICZ Robert | Z/3064/16 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | f | 1 | 1.84 | FIAŁA Igor | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | III | B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.81 | SĘKULSKI Karol | GKS Wilga Garwolin | 2002 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.81 | NOWICKI Patryk | UMLKS Pegaz Opoczno | 2002 | U18 | LD | IV | GRABOLUS Marek | Z/1639/16 | 2021 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 1.81 | NALBORSKI Kacper | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2003 | U18 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/2050/17 | 2020 | 3 | |||||||
6 | f | 1 | 1.78 | CIESIELSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | IV | KAŃSKI Ryszard B.D. | Z/5152/18 | 2024 | ||||||||
7 | f | 1 | 1.75 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | IV | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | |||||||
8 | f | 1 | 1.75 | ZBLEWSKI Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom | 2003 | U18 | PM | IV | B.D. ŚCIGAŁA Jarosław HERING Mateusz # | , Z/0874/17 | , 2021 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
9 | f | 1 | 1.60 | JAROSZ Szymon | MKL 12 Jelenia Góra | 2003 | U18 | DS | -- | PRZEORSKI Marek B.D. | Z/0725/17 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | f | 2 | 1.70 | FEISTER Błażej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | V | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0028/18 | 2019 | 5 | |||||||
2 | f | 2 | 1.62 | SZUMOWSKI Piotr | MKL 12 Jelenia Góra | 2004 | U16 | DS | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | f | 2 | 1.62 | KOŁODZIEJAK Mikołaj | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | f | 2 | 1.56 | CZUBIAK Wiktor | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/5485/18 | 2019 | ||||||||
5 | f | 2 | 1.56 | SIKORA Wiktor | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | -- | BUSZTA Stanisław | Z/0571/19 | 2024 | BEZ | |||||||
f | 2 | NM | KARLIŃSKI Łukasz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | -- | # | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.44 | WĘCLEWSKI Dawid | KSLZS Kruszwica # | 2002 | U18 | KP | +1.6 | III | LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata | , Z/2610/16 | , 2020 | LDK! | ZKN | |||||
2 | f | 1 | 6.31 | SARGALSKI Szymon | SL GKS Olsza Olszyna | 2003 | U18 | DS | +0.7 | III | URBATZKA Natalia | Z/0130/16 | 2021 | 5 | ||||||
3 | f | 1 | 6.28 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | +2.1 | IV | ZKN | |||||||||
4 | f | 1 | 6.24 | STELMASIK Krzysztof | WLKS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | +0.4 | IV | B.D. # | LDK! | ||||||||
5 | f | 1 | 6.07 | NOWICKI Patryk | UMLKS Pegaz Opoczno | 2002 | U18 | LD | +1.4 | IV | GRABOLUS Marek | Z/1639/16 | 2021 | BEZ | ||||||
6 | f | 1 | 5.91 | MIŚTAK Nikodem | MLUKS Tarnów | 2003 | U18 | MA | +1.0 | IV | JASICZ Ryszard | 4 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 5.80 | PACIOREK Marcel | GKS Wilga Garwolin | 2003 | U18 | MZ | +1.2 | -- | BUSZTA Stanisław | Z/4828/18 | 2024 | 4 | ||||||
8 | f | 1 | 5.74 | LIS Karol | GKS Wilga Garwolin | 2002 | U18 | MZ | +0.2 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.60 | CIAPA Bartłomiej | ULKS MOSiR Sieradz | 2003 | U18 | LD | +0.9 | -- | KUŚ Tomasz | Z/5163/18 | 2020 | |||||||
f | 1 | NM | CIESIELSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2003 | U18 | PM | 0.0 | -- | KAŃSKI Ryszard B.D. | Z/5152/18 | 2024 | ||||||||
1 | f | 2 | 6.29 | KOŁODZIEJAK Mikołaj | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +1.6 | IV | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 2 | 5.90 | GŁASZCZKA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 2005 | U16 | MZ | +1.5 | IV | ŁUKASIAK Michał | Z/1006/19 | 2023 | |||||||
3 | f | 2 | 5.57 | FEISTER Błażej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | +0.6 | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0028/18 | 2019 | 5 | ||||||
4 | f | 2 | 5.43 | PAROL Patryk | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +3.0 | -- | ||||||||||
5 | f | 2 | 5.22 | OLSZEWSKI Jakub | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2005 | U16 | PM | +2.2 | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/0605/19 | 2022 | LDK! | ||||||
6 | f | 2 | 4.47 | URBANIAK Igor | LKS Omega Kleszczów | 2005 | U16 | LD | +1.3 | -- | ||||||||||
7 | f | 2 | 4.15 | KARLIŃSKI Łukasz | UMLKS Pegaz Opoczno | 2004 | U16 | LD | +1.3 | -- | # | |||||||||
5.41 | PAROL Patryk | WLKS Nowe Iganie | 2004 | U16 | MZ | +1.7 | -- | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.49 | STARAK Radosław | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | II | ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław | Z/3133/17 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
2 | f | 1 | 16.04 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U18 | WP | II | PAWLAK Przemysław # | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 14.54 | KOZINA Filip | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | U18 | WP | III | KACZMAREK Aleksandra | Z/3716/16 | 2022 | 2 | ZKN | ||||||
4 | f | 1 | 14.01 | STĘPIEŃ Dominik | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | III | LDK! | ZKN SKN | |||||||||
5 | f | 1 | 13.34 | HAJKOWSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | IV | KRYSTOŃ Wojciech # | 2 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 13.28 | PASIŃSKI Szymon | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | IV | KENSIK Jan | Z/2941/16 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 12.84 | STAŃSKI Sergiusz | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U18 | LU | IV | FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert | , Z/3252/17 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
8 | f | 1 | 12.45 | MICHALAK Damian | KSLZS Kruszwica # | 2002 | U18 | KP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 11.02 | JEDLIŃSKI Kamil | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 10.98 | OPAS Rafał | ULKS Uczniak Szprotawa | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
1 | f | 2 | 15.10 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | II | KOWNATKE Rafał | Z/5117/18 | 2024 | 4 | |||||||
2 | f | 2 | 14.95 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | III | BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 2 | 12.78 | ADAMCZYK Emil | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | IV | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 2 | 12.09 | LEWKOWICZ Wojciech | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | V | CHMIELEWSKI Krzysztof # | Z/3628/18 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 12.00 | EWERTOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3496/17 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
6 | f | 2 | 11.41 | SKOCZYLAS Adam | GKS Wilga Garwolin | 2004 | U16 | MZ | V | |||||||||||
7 | f | 2 | 9.98 | KORNACKI Aleksander | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/5487/18 | 2019 | BEZ | |||||||
8 | f | 2 | 9.90 | SZWAJ Szymon | MKS Żak Biała Podlaska | 2004 | U16 | LU | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.53 | LEWKOWICZ Wojciech | MKL Szczecin # | 2004 | U16 | ZP | II | CHMIELEWSKI Krzysztof # | Z/3628/18 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 45.45 | BUCHWALD Jakub | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2004 | U16 | OP | III | BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # | , Z/3705/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 43.44 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | III | KOWNATKE Rafał | Z/5117/18 | 2024 | 4 | |||||||
4 | f | 1 | 42.89 | OSTAŁOWSKI Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | III | KENSIK Jan | Z/4964/18 | 2023 | 4 | |||||||
5 | f | 1 | 42.82 | DOMAGALSKI Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 40.41 | ADAMCZYK Emil | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | IV | # | LDK! | |||||||||
7 | f | 1 | 38.89 | SIKORA Wiktor | GKS Wilga Garwolin | 2005 | U16 | MZ | IV | BUSZTA Stanisław | Z/0571/19 | 2024 | BEZ | |||||||
8 | f | 1 | 33.52 | EWERTOWSKI Mateusz | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | V | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | , Z/3496/17 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
9 | f | 1 | 33.02 | SZWAJ Szymon | MKS Żak Biała Podlaska | 2004 | U16 | LU | V | LDK! | ROSU | |||||||||
10 | f | 1 | 29.40 | SKOCZYLAS Adam | GKS Wilga Garwolin | 2004 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.26 | LEWOSZEWSKI Sebastian | KS Wisła Puławy | 2002 | U18 | LU | II | MURAT Tomasz Sławomir # | Z/3001/16 | 2023 | 1 | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 49.35 | STAŃSKI Sergiusz | AZS UMCS Lublin # | 2002 | U18 | LU | II | FROŃCZUK Rafał B.D. KOZŁOWSKI Robert | , Z/3252/17 | , 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 46.81 | STARAK Radosław | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | II | ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław | Z/3133/17 | 2024 | 2 | LDK! | ZKN | |||||
4 | f | 1 | 46.24 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U18 | WP | II | PAWLAK Przemysław # | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
5 | f | 1 | 42.65 | HAJKOWSKI Sebastian | KS Podlasie Białystok | 2003 | U18 | PD | III | KRYSTOŃ Wojciech # | 2 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 41.80 | KOZINA Filip | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2002 | U18 | WP | III | KACZMAREK Aleksandra | Z/3716/16 | 2022 | 2 | ZKN | ||||||
7 | f | 1 | 41.57 | PLESNER Mateusz | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U18 | WP | III | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 40.82 | PASIŃSKI Szymon | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | III | KENSIK Jan | Z/2941/16 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 37.62 | JEDLIŃSKI Kamil | WLKS Nowe Iganie | 2003 | U18 | MZ | IV | |||||||||||
10 | f | 1 | 35.55 | BIELAWSKI Krzysztof | KS Podlasie Białystok | 2002 | U18 | PD | IV | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 31.89 | OPAS Rafał | ULKS Uczniak Szprotawa | 2003 | U18 | LB | -- | LDK! | ZKN | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.30 | ŻUCHOWSKI Daniel | LKS Lubawa | 2004 | U16 | WN | III | KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/3498/17 | 2021 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 40.29 | DOMAGALSKI Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 38.43 | KORNACKI Aleksander | UKS Błyskawica Domaniewice | 2004 | U16 | LD | V | B.D. | Z/5487/18 | 2019 | BEZ | |||||||
4 | f | 1 | 36.04 | WYSZYŃSKI Ryszard | UKS Błyskawica Domaniewice | 2005 | U16 | LD | -- | B.D. | Z/3245/19 | 2021 | ||||||||
5 | f | 1 | 35.90 | WYSOCKI Adam | KS Polonia Pasłęk # | 2005 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/5285/18 | 2024 | ||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 65.32 | PIELOCH Dawid | KS Podlasie Białystok | 2002 | U18 | PD | I | ROSZKOWSKI Mariusz B.D. B.D. | Z/2719/16 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 60.03 | STĘPIEŃ Dominik | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2002 | U18 | KP | II | LDK! | ZKN SKN | |||||||||
3 | f | 1 | 52.41 | CYTLAŁ Artur | KS Polonia Pasłęk # | 2003 | U18 | WN | III | BORYSEWICZ Piotr | Z/1189/17 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 48.65 | GRZEGORZEK Jakub | RLTL ZTE Radom | 2002 | U18 | MZ | IV | WAŚNIEWSKI Marcin | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
5 | f | 1 | 44.98 | KULA Przemysław | RLTL Optima Radom # | 2003 | U18 | MZ | -- | LDK! | ROSU ZKN | |||||||||
6 | f | 1 | 43.77 | PLESNER Mateusz | LKS Orkan Ostrzeszów | 2003 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.1619431972504 sekund |