Środa Wlkp. 05.01.2019 Mistrzostwa Wielkopolski w pchnięciu kulą. VII Okręgowy Otwarty Mityng Lekkoatletyczny |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | e | 1 | 9.14 | SOBIECH Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 2006 | U14 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/3118/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | e | 1 | 10.04 | KWIETNIEWSKA Julia | UKS Skoczek Władysławów | 2006 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 11 | e | 1 | 10.44 | NAWROCKA Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | WINKLER Beata CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/0303/20 | , 2021 | LDK! | ||||||
4 | 13 | e | 1 | 10.51 | NELKA Melania | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2007 | U14 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/0605/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 2 | 8.61 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | ||||||
2 | 2 | e | 2 | 8.99 | MRÓZ Sandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/3139/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 4 | e | 2 | 9.76 | HAŁAJDA Wiktoria | UKS Przełaj Żerków | 2007 | U14 | WP | -- | ||||||||||
4 | 7 | e | 2 | 10.06 | ŻAKOWSKA Wiktoria | UKS Przełaj Żerków | 2008 | U12 | WP | -- | # | |||||||||
1 | 8 | e | 3 | 10.17 | ŁUKASZCZYK Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U12 | WP | -- | PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina # | Z/0306/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 12 | e | 3 | 10.45 | MICHALAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U12 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka # | Z/0307/20 | 2022 | |||||||
3 | 14 | e | 3 | 10.63 | CIEPŁUCH Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U12 | WP | -- | ||||||||||
1 | 5 | e | 4 | 9.94 | JAŃCZAK Jadwiga | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U12 | WP | -- | ZAWORSKI Marek # | Z/0302/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 9 | e | 4 | 10.33 | LEWANDOWSKA Pola | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U14 | WP | -- | B.D. | Z/3138/19 | 2020 | |||||||
3 | 10 | e | 4 | 10.44 | BIELECKA Julianna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka | Z/2175/20 | 2021 | LDK! | ||||||
1 | 5 | e | 5 | 8.84 | TRÓJNARA Hanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek | Z/3765/17 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 7 | e | 5 | 9.26 | PIETRZKIEWICZ Amelia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz | Z/2834/18 | 2023 | BEZ | ||||||
3 | 8 | e | 5 | 9.30 | KWIATKOWSKA Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 1 | e | 6 | 8.31 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 3 | e | 6 | 8.65 | WŁOSZCZYK Liwia | KS Wisła Puławy # | 2004 | U16 | LU | -- | B.D. MURAT Tomasz Sławomir # | , Z/4328/18 | , 2023 | |||||||
3 | 6 | e | 6 | 8.91 | DUBERT Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/1240/17 | , 2022 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 2 | e | 7 | 8.58 | GRONOWSKA Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | KASPRZYK Marek # | 4 | LDK! | |||||||
2 | 4 | e | 7 | 8.67 | WOLIŃSKA Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/0398/20 | 2023 | |||||||
3 | 9 | e | 7 | 10.45 | STAROSTA Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 2 | e | 8 | 8.25 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 7 | e | 8 | 8.80 | PAŁUKA Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | -- | SZOSTAK Janusz | Z/2836/18 | 2022 | 5 | ||||||
3 | 10 | e | 8 | 9.15 | STEFANIAK Daria | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 11 | e | 8 | 9.20 | KOWALCZYK Angelika | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 3 | e | 9 | 8.29 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 4 | e | 9 | 8.46 | MAKAROWSKA Maja | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | ||||||||||
3 | 6 | e | 9 | 8.76 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
4 | 8 | e | 9 | 8.94 | KŁODAWSKA Nikola | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | e | 10 | 7.88 | TARNOWSKA Nikola | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 5 | e | 10 | 8.76 | SZYMKOWIAK Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. | , Z/0221/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 9 | e | 10 | 8.98 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 4 | e | 11 | 8.29 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U20 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
1 | 1 | e | 12 | 7.88 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 2 | e | 12 | 8.03 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/1648/15 | , 2023 | KNF SKN | ||||||
3 | 3 | e | 12 | 8.13 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U23 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ZKN SKN | ||||||
4 | 5 | e | 12 | 8.43 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | -- | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | ||||
1 | 1 | f | 1 | 8.53 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.06 | SOBIECH Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 2006 | U14 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/3118/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.12 | MRÓZ Sandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/3139/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 1 | 9.78 | HAŁAJDA Wiktoria | UKS Przełaj Żerków | 2007 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 8.51 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | f | 2 | 8.62 | GRONOWSKA Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | KASPRZYK Marek # | 4 | LDK! | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 8.69 | WŁOSZCZYK Liwia | KS Wisła Puławy # | 2004 | U16 | LU | -- | B.D. MURAT Tomasz Sławomir # | , Z/4328/18 | , 2023 | |||||||
4 | 4 | f | 2 | 8.99 | WOLIŃSKA Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/0398/20 | 2023 | |||||||
1 | 1 | f | 3 | 7.86 | TARNOWSKA Nikola | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | 2 | f | 3 | 8.18 | GÓRECZNA Julia | MKS MOS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | -- | KNULL Marta | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 3 | f | 3 | 8.23 | ROZMIAREK Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0952/16 | 2021 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
4 | 4 | f | 3 | 8.40 | MAKAROWSKA Maja | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 4 | 7.87 | GUZOWSKA Paulina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4472/15 | 2024 | KNF SKN | ||||||
2 | 2 | f | 4 | 8.07 | NEUMANN Sara | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U20 | WP | -- | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/1648/15 | , 2023 | KNF SKN | ||||||
3 | 3 | f | 4 | 8.13 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U23 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ZKN SKN | ||||||
4 | 4 | f | 4 | 8.30 | NOWAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U20 | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/1653/15 | 2021 | 2 | LDK! | |||||
500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 1:39.26 | WUJEK Marta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # | Z/1831/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 5 | s | 1 | 1:41.16 | KASPRZAK Rozalia | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U16 | WP | -- | ||||||||||
3 | 7 | s | 1 | 1:42.74 | ŁĄCZNIAK Kinga | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 8 | s | 1 | 1:43.13 | JANKOWIAK Gabriela | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek # | , Z/2831/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
5 | 10 | s | 1 | 1:52.04 | KWIETNIEWSKA Julia | UKS Skoczek Władysławów | 2006 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 11 | s | 1 | 1:54.62 | LEWANDOWSKA Pola | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U14 | WP | -- | B.D. | Z/3138/19 | 2020 | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:28.67 | GUZOWSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U18 | SL | -- | PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander # | , Z/4476/15 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 2 | s | 2 | 1:28.71 | KOPEĆ Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/1152/18 | 2023 | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 1:30.78 | SZYMKOWIAK Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. | , Z/0221/17 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 6 | s | 2 | 1:41.51 | URBAŃCZYK Karina | UKS Przełaj Żerków | 2004 | U16 | WP | -- | ||||||||||
5 | 9 | s | 2 | 1:44.05 | PIETRZKIEWICZ Amelia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz | Z/2834/18 | 2023 | BEZ | ||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 1 | 9.62 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -- | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | e | 1 | 9.97 | WOJCIECHOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/3766/17 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 6 | e | 1 | 10.25 | TRÓJNARA Hanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek | Z/3765/17 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 12 | e | 1 | 12.36 | DOLEŻKO Julia | UKS Skoczek Władysławów | 2005 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 3 | e | 2 | 9.76 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 5 | e | 2 | 10.11 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | ||||||
3 | 8 | e | 2 | 10.65 | GRONOWSKA Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | KASPRZYK Marek # | 4 | LDK! | |||||||
4 | 11 | e | 2 | 11.93 | STOLAREK Otylia | UKS Skoczek Władysławów | 2005 | U16 | WP | -- | ||||||||||
2 | 7 | e | 3 | 10.28 | WŁOSZCZYK Liwia | KS Wisła Puławy # | 2004 | U16 | LU | -- | B.D. MURAT Tomasz Sławomir # | , Z/4328/18 | , 2023 | |||||||
3 | 9 | e | 3 | 11.52 | WUJEK Marta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # | Z/1831/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 10 | e | 3 | 11.53 | JANUSZKIEWICZ Matylda | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka B.D. | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.49 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -- | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | f | 1 | 10.09 | WOJCIECHOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/3766/17 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 6 | f | 1 | 10.12 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | ||||||
1 | 3 | f | 2 | 9.74 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 4 | f | 2 | 10.08 | WŁOSZCZYK Liwia | KS Wisła Puławy # | 2004 | U16 | LU | -- | B.D. MURAT Tomasz Sławomir # | , Z/4328/18 | , 2023 | |||||||
3 | 7 | f | 2 | 10.15 | GRONOWSKA Zofia | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | -- | KASPRZYK Marek # | 4 | LDK! | |||||||
4 | 8 | f | 2 | 10.19 | TRÓJNARA Hanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek | Z/3765/17 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.91 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U18 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||
2 | 2 | e | 1 | 9.82 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 3 | e | 1 | 10.23 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | e | 1 | 10.29 | WOJCIECHOWSKA Dominika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | -- | HEMMERLING Andrzej ZAWORSKI Marek B.D. | Z/0222/17 | 2021 | 3 | LDK! | |||||
1 | 1 | f | 1 | 8.92 | MAJEWSKA Marika | AZS-AWF Gorzów # | 2002 | U18 | LB | -- | B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # | , Z/2685/16 | , 2024 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||||
2 | 2 | f | 1 | 9.84 | DRZEWIECKA Natalia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.38 | SOŁTYSIAK Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 3 | 9.27 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U23 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ZKN SKN | ||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.36 | KULPIŃSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U23 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | Z/0382/15 | 2023 | ZKN SKN | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.60 | STANISŁAWSKA Joanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | Sen | WP | III | KACZOR Mieczysław B.D. | Z/1593/12 | 2019 | 2 | ||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.60 | POLL Roksana | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | III | KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek | Z/0949/16 | 2023 | 1 | LDK! | ROSU KNF SKN | ||||
3 | 3 | f | 1 | 1.50 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U23 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/4189/15 | 2021 | 2 | ZKN | |||||
4 | 4 | f | 1 | 1.40 | WOJCIECHOWSKA Agata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | V | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/3766/17 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.41 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | II | B.D. # | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.20 | WAWROWSKA Emilia | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | III | KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. | , Z/0325/17 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.90 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | IV | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | f | 1 | 4.73 | ŁUCZAK Zofia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1999 | U23 | WP | -- | KACZOR Mieczysław | Z/4189/15 | 2021 | 2 | ZKN | |||||
5 | 5 | f | 1 | 4.41 | MRÓZ Sandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/3139/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 6 | f | 1 | 4.25 | NOWAK Oliwia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka | LDK! | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.16 | NALEŻYTA Michalina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia | Z/3762/17 | 2022 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 3.91 | STOLAREK Otylia | UKS Skoczek Władysławów | 2005 | U16 | WP | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | WOLIŃSKA Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/0398/20 | 2023 | |||||||||
f | 1 | NM | PAŁUKA Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | -- | SZOSTAK Janusz | Z/2836/18 | 2022 | 5 | ||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.71 | DUSTER Zuzanna | UKS 12 Kalisz | 2006 | U14 | WP | -- | MAŁECKI Marcin | Z/1603/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 8.38 | BADOWSKA Weronika | UKS Skoczek Władysławów | 2006 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 7.95 | PŁOCIŃSKA Jadwiga | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka # | Z/3527/20 | 2021 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 7.42 | FILIPIAK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U14 | WP | -- | B.D. | Z/4817/22 | 2022 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 6.27 | GRYGIEL Nikola | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U14 | WP | -- | ZAWORSKI Marek # | Z/3510/20 | 2021 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.83 | MATUSZAK Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U14 | WP | -- | NOWAK Grzegorz # | Z/12055/21 | 2022 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 5.81 | FIBNER Lena | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U14 | WP | -- | B.D. | Z/4781/22 | 2022 | |||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.68 | KNIAT Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | III | PAWLAK Przemysław B.D. | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.68 | STACHOWIAK Sandra | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | IV | GOŚCINIAK Marcin | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.63 | RUTKOWSKA Katarzyna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | IV | GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.57 | LUDWICZAK Jolanta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | IV | CICHOWLAS Agnieszka KOBIERSKI Andrzej CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/1249/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
5 | 5 | f | 1 | 9.42 | ŚLACHCIAK Agata | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin CHMIELARZ Lucyna # | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.11 | DOMINIKOWSKA Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | -- | GOŚCINIAK Marcin | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 7.77 | NALEŻYTA Michalina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek SYGDZIAK Zofia | Z/3762/17 | 2022 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 6.86 | KOSMOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 7.52 | MARCHWIAK Aleksandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | B.D. | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 7.08 | KARCZ Marta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 6.58 | SPYCHALSKA Beata | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.67 | MAŁECKA Anna | UKS 12 Kalisz | 1986 | Sen | WP | I | MAŁECKI Marcin | Z/2292/16 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.16 | MICHALAK Łucja | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U20 | WP | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.38 | GALUS Paulina | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2001 | U20 | WP | IV | SZOSTAK Janusz | Z/0950/16 | 2022 | 3 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.04 | WIŚNIEWSKA Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | IV | KACZOR Mieczysław | Z/1657/15 | 2019 | 4 | LDK! | |||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.90 | KOWALEWSKI Aleksander | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/2833/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 9.12 | RAUHUT Damian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U14 | WP | -- | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka # | Z/0300/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.36 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | |||||||
2 | 3 | e | 1 | 8.32 | FIBNER Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # | , Z/2830/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
3 | 5 | e | 1 | 8.49 | CICHY Hubert | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
4 | 7 | e | 1 | 8.70 | SMUŁCZYŃSKI Dominik | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 6 | e | 2 | 8.62 | JURA Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
2 | 9 | e | 2 | 8.92 | WYSOCKI Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2005 | U16 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester # | Z/4136/18 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | e | 3 | 7.85 | MANICKI Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/4272/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 4 | e | 3 | 8.33 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | ||||||
3 | 8 | e | 3 | 8.71 | STUDZIŃSKI Tobiasz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 4 | e | 4 | 7.76 | CHUDY Adam | LUKS Orkan Września | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław | , Z/2633/17 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 10 | e | 4 | 7.85 | PRZYBYLSKI Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/4274/18 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 6 | e | 5 | 7.79 | KARIM Adam | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | ||||||||||
2 | 11 | e | 5 | 7.89 | MARCINIAK Adrian | LUKS Orkan Września | 2003 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. PAWLAK Przemysław | LDK! | ||||||||
3 | 16 | e | 5 | 8.20 | SZEWCZYŃSKI Adrian | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 3 | e | 6 | 7.65 | KIERSKI Kacper | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz KNULL Mariusz | Z/3527/16 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 7 | e | 6 | 7.80 | SZELAST Karol | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 9 | e | 6 | 7.84 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 12 | e | 6 | 7.97 | KILAŃSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | e | 7 | 7.54 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ZKN | |||||||||
2 | 14 | e | 7 | 8.05 | SZCZECIŃKI Szymon | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 15 | e | 7 | 8.10 | STRÓŻYNA Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 17 | e | 7 | 8.51 | SEWEL Piotr | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 2 | e | 8 | 7.57 | ŁYSIAK Łukasz | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 5 | e | 8 | 7.76 | GUŹDZIOŁ Paweł | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 8 | e | 8 | 7.80 | MIKUSZEWSKI Konrad | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 13 | e | 8 | 7.99 | JACOLIK Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | e | 9 | 7.29 | PALICKI Maciej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | Sen | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/0931/12 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 2 | e | 9 | 7.54 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U20 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ZKN | |||||
3 | 3 | e | 9 | 7.65 | YARUSHINSKIY Nikita | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | -- | ZKN | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 7.51 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 7.81 | MANICKI Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/4272/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 3 | f | 1 | 8.32 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 7.45 | ŁYSIAK Łukasz | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 7.48 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ZKN | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 7.64 | KIERSKI Kacper | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | -- | KNULL Mariusz KNULL Mariusz | Z/3527/16 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | f | 2 | 7.69 | CHUDY Adam | LUKS Orkan Września | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław | , Z/2633/17 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 1 | f | 3 | 7.31 | PALICKI Maciej | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1996 | Sen | WP | -- | KACZOR Mieczysław # | Z/0931/12 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 3 | 7.42 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U20 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ZKN | |||||
3 | 3 | f | 3 | 7.75 | MARCINIAK Adrian | LUKS Orkan Września | 2003 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. PAWLAK Przemysław | LDK! | ||||||||
4 | 4 | f | 3 | 7.77 | GUŹDZIOŁ Paweł | UKS Przełaj Żerków | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:22.14 | KAJDAN Hubert | LUKS Orkan Września | 2004 | U16 | WP | -- | PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław | Z/2364/17 | 2020 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 1:22.83 | PRZYBYLSKI Jakub | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/4274/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:25.25 | KWIATKOWSKI Arkadiusz | LUKS Orkan Września | 2003 | U18 | WP | -- | B.D. PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław | , Z/0410/17 | , 2019 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 6 | s | 1 | 1:30.80 | BURCHACKI Jakub | UKS Przełaj Żerków | 2005 | U16 | WP | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | |||||||
5 | 7 | s | 1 | 1:32.11 | SZEWCZYŃSKI Adrian | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 10 | s | 1 | 1:36.78 | JUSZCZAK Filip | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 1:26.46 | STRÓŻYNA Mateusz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
2 | 5 | s | 2 | 1:27.30 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | ||||||
3 | 8 | s | 2 | 1:32.77 | JURA Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | 9 | s | 2 | 1:34.98 | WYSOCKI Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2005 | U16 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester # | Z/4136/18 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 2 | 1:38.58 | POSTAREMCZAK Ryszard | UKS Sprint Przeźmierowo | 2004 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 9.12 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -- | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 9.24 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 3 | e | 1 | 9.28 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | e | 2 | 9.99 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | ||||||
2 | 5 | e | 2 | 10.06 | MANICKI Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław B.D. # | Z/4272/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 1 | f | 1 | 8.93 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -- | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.16 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.26 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman # | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.17 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | ||||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.53 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ZKN | |||||||||
2 | 3 | e | 1 | 9.14 | GRZEGOREK Wiktor | LUKS Orkan Września | 2003 | U18 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/1164/18 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 4 | e | 1 | 9.86 | WYSOCKI Aleksander | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 5 | e | 1 | 10.63 | BOGACZYK Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 8.69 | JUSZCZAK Szymon | UKS Przełaj Żerków | 2003 | U18 | WP | -- | ZKN | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.28 | GRZEGOREK Wiktor | LUKS Orkan Września | 2003 | U18 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/1164/18 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 3 | f | 1 | 9.73 | WYSOCKI Aleksander | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | e | 2 | 8.80 | MIRECKI Grzegorz | LUKS Orkan Września | 2000 | U20 | WP | -- | KACZOR Adam | Z/4473/15 | 2022 | 2 | ZKN | |||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.80 | YARUSHINSKIY Nikita | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | IV | ZKN | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.65 | SELERZYŃSKI Hubert | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U16 | KP | V | KARNAS Kinga KOHUTEK Artur # | , Z/0760/16 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.60 | NOWAK Aleksander | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2002 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.50 | FIBNER Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # | , Z/2830/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | f | 1 | 1.35 | KOWALEWSKI Aleksander | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/2833/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | |||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.14 | YARUSHINSKIY Nikita | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | IV | ZKN | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.91 | DATA Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2002 | U18 | DS | IV | KNULL Mariusz | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.62 | SURTEL Armand | LUKS Orkan Września | 2002 | U18 | WP | -- | B.D. KACZOR Adam PAWLAK Przemysław | , Z/4350/17 | , 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | f | 1 | 5.46 | JACOLIK Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.37 | KŁODAWSKI Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.01 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.98 | WYSOCKI Aleksander | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.84 | FIBNER Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław # | , Z/2830/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
9 | 9 | f | 1 | 4.68 | OLGRZYMEK Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.63 | MILCZUK Jakub | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej # | Z/0063/18 | 2024 | 3 | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.62 | CICHY Hubert | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 4.44 | KOWALEWSKI Aleksander | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław CICHOWLAS Agnieszka # | , Z/2833/18 | , 2021 | BEZ | LDK! | |||||
13 | 13 | f | 1 | 3.76 | STUDZIŃSKI Tobiasz | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.14 | GLINKA Jakub | LUKS Orkan Września # | 2006 | U14 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/2607/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 8.38 | ŻARNECKI Odyseusz | UKS 12 Kalisz | 2007 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.90 | DRYGAS Igor | LUKS Orkan Września # | 2007 | U14 | WP | -- | PAWLAK Przemysław # | Z/12052/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.81 | GRZEGOREK Wiktor | UKS 12 Kalisz | 2007 | U14 | WP | -- | MAŁECKI Marcin | Z/1604/18 | 2024 | LDK! | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 12.15 | ROBAKOWSKI Dawid | KS AZS AWF Warszawa # | 2004 | U16 | MZ | V | RZEPKA Marek | Z/0064/18 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 8.14 | CICHY Dominik | UKS Skoczek Władysławów | 2005 | U16 | WP | -- | # | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 7.25 | MIZERKA Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 2 | 7.24 | JERZYNIAK Krzysztof | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | B.D. | Z/3511/20 | 2021 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 5.10 | NAMYSŁ Franciszek | MKS Juvenia Puszczykowo | 2005 | U16 | WP | -- | SWANCAR Kamil # | Z/3136/19 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 3 | 14.19 | RODZIAK Damian | LUKS Orkan Września # | 2003 | U18 | WP | III | PAWLAK Przemysław # | Z/4273/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
2 | 2 | f | 3 | 13.61 | REWERS Mikołaj | LUKS Orkan Września | 2002 | U18 | WP | III | PAWLAK Przemysław | Z/4814/18 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 3 | 13.04 | LIPIAK Jacek | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 3 | 12.97 | NAMYSŁ Jan | MKS Juvenia Puszczykowo | 2002 | U18 | WP | IV | CHMIELARZ Lucyna ŁUCZAK Bernadeta CHMIELARZ Lucyna # | , Z/2697/16 | , 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 5 | f | 3 | 12.55 | ZIÓŁKOWSKI Adam | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U18 | WP | IV | CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. # | , Z/0930/16 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 18.06 | MAROK Wojciech | MKL Jurand Szczytno # | 2001 | U20 | WN | I | BUKOWIECKI Maciej B.D. # | Z/1647/15 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 2 | f | 1 | 15.23 | WLAZŁY Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U20 | WP | II | KOBIERSKI Andrzej | Z/1658/15 | 2023 | 3 | LDK! | ZKN | ||||
3 | 3 | f | 1 | 12.50 | KOSTKA Patryk | MKS Juvenia Puszczykowo | 2001 | U20 | WP | IV | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.53 | JACKÓW Krzysztof | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1980 | Masters | WP | II | B.D. | Z/4671/18 | 2024 | 1 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.33 | PRZYBYŁEK Łukasz | LUKS Orkan Września | 1999 | U23 | WP | II | PAWLAK Przemysław | Z/0383/15 | 2019 | 2 | ZKN | |||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.7451438903809 sekund |