Toruń 26.01.2019 Halowy mityng pamięci Ireny Szewińskiej |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.88 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 8.03 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | e | 1 | 8.11 | KANICKA Inga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/1058/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | e | 1 | 8.19 | DEJA Liwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
5 | 6 | e | 1 | 8.26 | DZIEMIDZIK Oliwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | ROSU | |||||||||
6 | 7 | e | 1 | 8.32 | RUMINKIEWICZ Zofia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
7 | 11 | e | 1 | 8.36 | SOBOLEWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. # | LDK! | ||||||||
8 | 16 | e | 1 | 8.44 | FALK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 5 | e | 2 | 8.22 | ORZŁOWSKA Katarzyna | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | -- | ||||||||||
2 | 8 | e | 2 | 8.33 | HUK Oliwia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 9 | e | 2 | 8.35 | DOKSA Maja | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # | Z/2304/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 14 | e | 2 | 8.43 | KLAR Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 20 | e | 2 | 8.52 | STAŚKIEWICZ Natalia | UKB Szubin | 2005 | U16 | KP | -- | B.D. PAWLAK Sandra | , Z/3903/16 | , 2024 | 4 | LDK! | |||||
6 | 22 | e | 2 | 8.53 | KEMPA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. | 4 | ||||||||
7 | 24 | e | 2 | 8.57 | GABIŃSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek # | 2005 | U16 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4109/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 25 | e | 2 | 8.57 | SMOROŃ Nadia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # | , Z/4662/17 | , 2024 | 5 | LDK! | |||||
1 | 9 | e | 3 | 8.35 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 15 | e | 3 | 8.44 | PODRUCZNA Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/4988/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 17 | e | 3 | 8.45 | ZALESKA Emilia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | SZYMCZAK Edward # | Z/4663/17 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
4 | 19 | e | 3 | 8.49 | PIASZCZYŃSKA Ewa | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/1077/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 26 | e | 3 | 8.62 | RATAJ Dominika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | 27 | e | 3 | 8.62 | SZMIGIEL Julia | CSiR Susz | 2005 | U16 | WN | -- | SZYSLER Andrzej | Z/0187/19 | 2021 | 4 | ||||||
7 | 28 | e | 3 | 8.62 | KOWALSKA Urszula | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 29 | e | 4 | 8.62 | STEJMAN Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
2 | 33 | e | 4 | 8.72 | KOWALSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # | , Z/0199/20 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | 34 | e | 4 | 8.77 | ZAJĄC Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | ||||||||||
4 | 35 | e | 4 | 8.83 | ORZŁOWSKA Wiktoria | UKS Lipusz | 2004 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | 5 | LDK! | |||||||
5 | 42 | e | 4 | 8.94 | ANDRZEJCZAK Natalia | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel # | Z/2305/18 | 2022 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 43 | e | 4 | 8.95 | FORNEY Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | -- | KENSIK Jan | Z/0125/18 | 2022 | BEZ | ||||||
7 | 55 | e | 4 | 9.33 | KREFT Julia | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 40 | e | 5 | 8.91 | ŻYLLA Zuzanna | UKS Jedynka Reda | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
2 | 41 | e | 5 | 8.93 | REIWER Martyna | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/0695/18 | 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
3 | 48 | e | 5 | 9.07 | PŁÓCIENNICZAK Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/0650/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 51 | e | 5 | 9.20 | BEHRENDT Julia | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/5162/18 | 2019 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
5 | 64 | e | 5 | 10.01 | STRUK Liliana | KS Wejher Wejherowo | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 21 | e | 6 | 8.52 | TUCKA Róża | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | 2 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 23 | e | 6 | 8.55 | MICHALSKA Malwina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 36 | e | 6 | 8.84 | TOPOLSKA Natalia | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | -- | NOBIS Edyta | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 45 | e | 6 | 9.03 | PIETRAS Kornelia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 54 | e | 6 | 9.27 | LASKA Paulina | UKS Lipusz | 2004 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 58 | e | 6 | 9.37 | RICHTER Dominika | ULKS Skoczek Pogórze | 2004 | U16 | PM | -- | ||||||||||
e | 6 | DQ | RATHNAU Magdalena | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | -- | JASKUŁKA Teresa | Z/0621/18 | 2023 | 5 | ||||||||
1 | 32 | e | 7 | 8.70 | SZCZEPAŃSKA Maja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 38 | e | 7 | 8.89 | GŁUCH Sofija | WLKS Wrocław | 2005 | U16 | DS | -- | ||||||||||
3 | 39 | e | 7 | 8.90 | ŻYCHSKA Patrycja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | Z/4882/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 46 | e | 7 | 9.06 | MARCHEWKA Martyna | KS Wda Świecie | 2005 | U16 | KP | -- | ||||||||||
5 | 61 | e | 7 | 9.64 | BEDNAREK Alicja | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna # | Z/4492/19 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 65 | e | 7 | 10.08 | KARCZYŃSKA Marianna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 12 | e | 8 | 8.39 | GLAZA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 18 | e | 8 | 8.47 | TRZMIELEWSKA Patrycja | RKS Rumia | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 30 | e | 8 | 8.62 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/4770/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 36 | e | 8 | 8.84 | TABUŁA Patrycja | KL Gdynia # | 2006 | U14 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 44 | e | 8 | 9.01 | LITWIN Nikola | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | LDK! | ||||||||
6 | 56 | e | 8 | 9.33 | ZAROŚLIŃSKA Martyna | LKS Vectra Włocławek | 2005 | U16 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||
7 | 57 | e | 8 | 9.35 | ANDUŁA Natalia | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | ||||||||||
1 | 12 | e | 9 | 8.39 | JAROSIŃSKA Maria | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna B.D. | Z/0356/18 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
2 | 46 | e | 9 | 9.06 | KRAWCZYK Maja | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna | Z/2924/16 | 2019 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 49 | e | 9 | 9.17 | JASZCZURA Emilia | MKS Sambor Tczew | 2007 | U14 | PM | -- | KRAWCZYKIEWICZ Józef | Z/0478/19 | 2024 | |||||||
4 | 59 | e | 9 | 9.41 | PSTRĄGOWSKA Natalia | UKS Jedynka Reda | 2006 | U14 | PM | -- | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # | Z/3615/19 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 60 | e | 9 | 9.64 | RYNKOWSKA Hanna | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | ||||||||||
6 | 63 | e | 9 | 9.98 | GÓRSKA Lena | SKLA Sopot | 2007 | U14 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 31 | e | 10 | 8.70 | GRABOWSKA Nikola | MKS Sambor Tczew | 2007 | U14 | PM | -- | # | |||||||||
2 | 50 | e | 10 | 9.18 | ŻYLLA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U12 | PM | -- | B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # | , Z/3017/23 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 52 | e | 10 | 9.24 | BEDNAREK Adriana | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/4487/19 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 53 | e | 10 | 9.26 | TOBIAŃSKA Maria | MKS Sambor Tczew | 2008 | U12 | PM | -- | B.D. | Z/4951/18 | 2024 | BEZ | ||||||
5 | 62 | e | 10 | 9.84 | SADOWSKA Hanna | MKL Toruń | 2007 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna # | Z/4499/19 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 66 | e | 10 | 10.85 | GUTKOWSKA Martyna | KS Wejher Wejherowo | 2007 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 7.85 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U16 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 8.06 | DEJA Liwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | f | 1 | 8.13 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 8.18 | KANICKA Inga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/1058/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 8.21 | DZIEMIDZIK Oliwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | ROSU | ||||||||||
6 | f | 1 | 8.27 | ORZŁOWSKA Katarzyna | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.34 | RUMINKIEWICZ Zofia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | ||||||||
8 | f | 1 | 8.38 | HUK Oliwia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | 3 | LDK! | ROSU | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 26.65 | WARAWĄSOWSKA Martyna | BKS Bydgoszcz | 2004 | U16 | KP | III | GURNA Jolanta | 2 | LDK! | |||||||
2 | 3 | s | 1 | 27.06 | BREZA Magdalena | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/3826/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 4 | s | 1 | 27.42 | JAROSIŃSKA Maria | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | IV | WLEKLIŃSKA Dagna B.D. | Z/0356/18 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
4 | 5 | s | 1 | 27.46 | DOKSA Maja | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | IV | MAŃKOWSKI Gabriel B.D. # | Z/2304/18 | 2021 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 6 | s | 1 | 27.54 | SAMOŁOWICZ Liwia | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. | Z/0765/18 | 2022 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
1 | 8 | s | 2 | 27.91 | KEMPA Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | IV | B.D. | 4 | ||||||||
2 | 10 | s | 2 | 27.99 | MINTA Kinga | BKS Bydgoszcz | 2005 | U16 | KP | IV | ||||||||||
3 | 19 | s | 2 | 29.00 | GLIŃSKA Wiktoria | BKS Bydgoszcz | 2005 | U16 | KP | V | B.D. | 4 | LDK! | |||||||
1 | 11 | s | 3 | 28.06 | BRUŹ Nina | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek | Z/5161/18 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 12 | s | 3 | 28.41 | PRUCHNIEWSKA Amelia | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | IV | ||||||||||
3 | 17 | s | 3 | 28.87 | KARPIERZ Kamila | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | V | LDK! | |||||||||
1 | 7 | s | 4 | 27.82 | KONIECZNA Joanna | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U16 | KP | IV | ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka | , Z/0840/16 | , 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 23 | s | 4 | 29.48 | KAMINSKA Julia | BKS Bydgoszcz | 2005 | U16 | KP | V | GURNA Jolanta | 5 | LDK! | |||||||
3 | 24 | s | 4 | 29.75 | REIWER Martyna | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek # | Z/0695/18 | 2020 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
4 | 30 | s | 4 | 30.60 | KUCIŃSKA Matylda | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U16 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 2 | s | 5 | 26.96 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | III | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 13 | s | 5 | 28.44 | PIASZCZYŃSKA Ewa | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | IV | WALCZAK Michał # | Z/1077/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 15 | s | 5 | 28.64 | DUBERT Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | V | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/1240/17 | , 2022 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 18 | s | 5 | 29.00 | UŁASIK Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | V | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 26 | s | 5 | 29.87 | SZYMAŃSKA Nicol | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | V | ||||||||||
1 | 21 | s | 6 | 29.37 | RACINOWSKA Wiktoria | KS Wda Świecie | 2004 | U16 | KP | V | ||||||||||
2 | 28 | s | 6 | 29.94 | RATHNAU Magdalena | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | V | JASKUŁKA Teresa | Z/0621/18 | 2023 | 5 | ||||||
3 | 32 | s | 6 | 30.92 | PUZDROWSKA Oliwia | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 9 | s | 7 | 27.96 | KLAR Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | IV | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | 22 | s | 7 | 29.37 | GŁUCH Sofija | WLKS Wrocław | 2005 | U16 | DS | V | ||||||||||
3 | 25 | s | 7 | 29.78 | SZEWCZYK Nadia | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek | Z/2394/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
4 | 29 | s | 7 | 30.04 | CEBULA Aurelia | UKS Gimpas Pasłęk | 2005 | U16 | WN | V | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0363/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
1 | 14 | s | 8 | 28.58 | ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek | Z/2396/19 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 33 | s | 8 | 31.58 | WOJTCZAK Paulina | LKS Vectra Włocławek | 2005 | U16 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/5200/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
3 | 34 | s | 8 | 32.00 | MARCHEWKA Martyna | KS Wda Świecie | 2005 | U16 | KP | -- | ||||||||||
4 | 39 | s | 8 | 33.39 | BEDNAREK Alicja | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna # | Z/4492/19 | 2020 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 16 | s | 9 | 28.67 | WIŚNIEWSKA Marika | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek | Z/2395/19 | 2020 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 27 | s | 9 | 29.92 | PŁÓCIENNICZAK Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | V | WALCZAK Michał # | Z/0650/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 35 | s | 9 | 32.30 | KREFT Julia | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 38 | s | 9 | 33.34 | BEDNAREK Adriana | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/4487/19 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 20 | s | 10 | 29.13 | GABIŃSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek # | 2005 | U16 | ZP | V | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4109/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 31 | s | 10 | 30.74 | ZIENKIEWICZ Kinga | UKS Gimpas Pasłęk | 2006 | U14 | WN | -- | OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr # | , Z/0784/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 36 | s | 11 | 33.33 | SADOWSKA Hanna | MKL Toruń | 2007 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna # | Z/4499/19 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 37 | s | 11 | 33.34 | ZAKRZEWSKA Agnieszka | SKLA Sopot # | 2007 | U14 | PM | -- | LEWANDOWSKI Michał | Z/0120/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 40 | s | 11 | 37.19 | STRUK Adrianna | KS Wejher Wejherowo | 2009 | U12 | PM | -- | LDK! | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 44.87 | SKAPOWICZ Hanna | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | III | CZUBAK Tomasz # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 8 | s | 1 | 46.42 | HUK Oliwia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 27 | s | 1 | 53.77 | OLESZEK Zuzanna | UKS Jedynka Reda | 2008 | U12 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 10 | s | 2 | 47.45 | ŻBIKOWSKA Monika | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | V | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 13 | s | 2 | 49.54 | SZCZEPAŃSKA Maja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | |||||||
3 | 16 | s | 2 | 50.56 | KASZUBOWSKA Julia | KS Wda Świecie | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
4 | 19 | s | 2 | 51.75 | SINICKA Kinga | KKL Rodło Kwidzyn | 2005 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 43.11 | STOLC Oliwia | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | III | WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0926/18 | , 2020 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 5 | s | 3 | 45.77 | ZAJĄC Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | IV | ||||||||||
3 | 7 | s | 3 | 46.08 | ŻYCHSKA Patrycja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | IV | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | Z/4882/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 18 | s | 3 | 51.41 | KERZSCHK Nikola | CMKL Człuchów | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 12 | s | 4 | 49.01 | RYNKIEWICZ Róża | KL Gdynia # | 2007 | U14 | PM | -- | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/2412/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 4 | 50.76 | KOHNKE Wiktoria | ULKS Skoczek Pogórze | 2007 | U14 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 22 | s | 4 | 52.56 | PRZYBYŁOWSKA Zuzanna | ULKS Skoczek Pogórze | 2007 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 9 | s | 5 | 46.57 | URBANIAK Sara | RKS Rumia | 2004 | U16 | PM | V | SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # | , Z/0688/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 21 | s | 5 | 52.31 | BEHRENDT Julia | UKS Jedynka Reda | 2007 | U14 | PM | -- | MYSZK Ilona # | Z/0506/18 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 24 | s | 5 | 53.20 | KONTNA Karolina | ULKS Skoczek Pogórze | 2007 | U14 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 25 | s | 5 | 53.43 | KŁOSIŃSKA Iga | ULKS Skoczek Pogórze | 2007 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||
5 | 26 | s | 5 | 53.76 | MAGRIAN Oliwia | ULKS Skoczek Pogórze | 2007 | U14 | PM | -- | ||||||||||
s | 5 | DQ | SZUKALSKA Marcelina | SKLA Sopot # | 2007 | U14 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 3 | s | 6 | 44.96 | GLAZA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | III | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 20 | s | 6 | 52.06 | IWOŁA Klara | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U12 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/0127/19 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 23 | s | 6 | 53.12 | MAJ Magdalena | RKS Rumia | 2008 | U12 | PM | -- | SZYMAŃSKI Maciej | Z/0628/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 28 | s | 6 | 55.24 | UCIŃSKA Magdalena | ULKS Skoczek Pogórze | 2007 | U14 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 30 | s | 6 | 58.15 | HIRSZ Amelia | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U12 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 4 | s | 7 | 45.15 | SOBOLEWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. # | LDK! | ||||||||
2 | 6 | s | 7 | 46.07 | ROBASZKIEWICZ Olga | RKS Rumia | 2008 | U12 | PM | IV | SZYMAŃSKI Maciej | Z/5577/18 | 2023 | 5 | LDK! | |||||
3 | 11 | s | 7 | 48.99 | TRZMIELEWSKA Patrycja | RKS Rumia | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 14 | s | 7 | 49.81 | SKORNA Hanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | U14 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej # | Z/0013/19 | 2024 | |||||||
5 | 15 | s | 7 | 50.06 | WOJCIECHOWSKA Zofia | ULKS Skoczek Pogórze | 2006 | U14 | PM | -- | ||||||||||
6 | 29 | s | 7 | 56.67 | KOHNKE Julia | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U12 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 1:44.97 | MICHAŁOWSKA Zofia | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. | 3 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 4 | s | 1 | 1:44.97 | DOMŻALSKA Daria | RKS Rumia | 2005 | U16 | PM | IV | PEPLIŃSKI Tadeusz # | Z/0690/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 5 | s | 1 | 1:45.93 | OSTROWSKA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | IV | MARCINIAK Roman # | Z/0168/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 6 | s | 1 | 1:46.31 | KSIĄŻEK Daria | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | V | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/0017/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 10 | s | 1 | 1:49.59 | KRZYŻANOWSKA Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | V | # | |||||||||
6 | 12 | s | 1 | 1:49.82 | WRÓBEL Patrycja | UKS Gimpas Pasłęk | 2004 | U16 | WN | V | ZIENKIEWICZ Piotr | Z/0361/18 | 2024 | 5 | LDK! | |||||
7 | 13 | s | 1 | 1:51.06 | DĄBRÓWKA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
8 | 18 | s | 1 | 1:54.89 | CHMURZYŃSKA Marta | CMKL Człuchów | 2006 | U14 | PM | -- | BODZIAK Igor # | LDK! | ||||||||
9 | 20 | s | 1 | 1:54.99 | MOŻUCH Otylia | CMKL Człuchów | 2006 | U14 | PM | -- | BODZIAK Igor | BEZ | LDK! | |||||||
10 | 22 | s | 1 | 1:55.51 | WOJNOWSKA Aleksandra | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
11 | 35 | s | 1 | 2:06.46 | PRĄDZINSKA Malwina | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/0269/19 | 2021 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
1 | 8 | s | 2 | 1:48.53 | KOWALEWSKA Amelia | LKS Vectra Włocławek | 2005 | U16 | KP | V | ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 1:49.21 | JACKOWIAK Antonina | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek | Z/4589/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 15 | s | 2 | 1:53.93 | BEDNARZ Daria | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
4 | 19 | s | 2 | 1:54.96 | GRUCHAŁA Aleksandra | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 23 | s | 2 | 1:56.61 | KWIATKOWSKA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn | 2006 | U14 | PM | -- | # | |||||||||
6 | 25 | s | 2 | 1:56.95 | KAMIŃSKA Julia | BKS Bydgoszcz | 2004 | U16 | KP | -- | # | |||||||||
7 | 33 | s | 2 | 2:04.91 | JĘDRAS Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2005 | U16 | PM | -- | ||||||||||
8 | 36 | s | 2 | 2:09.86 | SZTENDEREWICZ Kornelia | LKS Vectra Włocławek | 2005 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
9 | 38 | s | 2 | 2:16.57 | LUDWICKA Oliwia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U16 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław # | Z/0126/19 | 2023 | |||||||
1 | 1 | s | 3 | 1:37.38 | DURAJ Dominika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2005 | U16 | PM | II | JASKUŁKA Teresa | Z/3720/17 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 1:42.11 | JANICKA Dominika | Akademia Biegowa Kartuzy # | 2005 | U16 | PM | III | NOWAKOWSKI Karol # | Z/0054/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 7 | s | 3 | 1:47.53 | SZULSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | V | SZAŁACH Krzysztof # | Z/1479/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 11 | s | 3 | 1:49.64 | KOSIARKIEWICZ Martyna | UKS Wiking Rychnowy | 2005 | U16 | PM | V | DORSZYŃSKI Grzegorz | Z/1738/18 | 2019 | 5 | ||||||
5 | 21 | s | 3 | 1:55.37 | GÓRECKA Alicja | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/2393/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
6 | 24 | s | 3 | 1:56.73 | BIAŁEK Magdalena | Akademia Biegowa Kartuzy # | 2005 | U16 | PM | -- | SZYMAŃSKI Maciej NOWAKOWSKI Karol # | , Z/0629/19 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
7 | 28 | s | 3 | 1:59.26 | STĘPIŃSKA Kornelia | UKS Jedynka Reda | 2006 | U14 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
8 | 29 | s | 3 | 2:00.39 | SKWIERAWSKA Hanna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2006 | U14 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław | Z/4766/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
9 | 37 | s | 3 | 2:10.66 | BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena | UKS Jedynka Reda | 2006 | U14 | PM | -- | MYSZK Ilona # | Z/0596/19 | 2022 | LDK! | ||||||
1 | 14 | s | 4 | 1:53.24 | KULIK Kaja | SKLA Sopot | 2007 | U14 | PM | -- | URBANEK Ryszard | Z/5763/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 16 | s | 4 | 1:54.72 | KRÓLAK Marta | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0052/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 17 | s | 4 | 1:54.88 | KRYTENKO Anna | ULKS Skoczek Pogórze | 2007 | U14 | PM | -- | ||||||||||
4 | 26 | s | 4 | 1:56.96 | CZEPIEL Milena | AML Słupsk | 2006 | U14 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | Z/4971/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 27 | s | 4 | 1:57.41 | URBAN Paulina | KKS Sfora Bojano # | 2007 | U14 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 30 | s | 4 | 2:00.49 | BORKOWSKA Marcelina | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
7 | 31 | s | 4 | 2:00.89 | BANASZAK Julia | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U12 | PM | -- | LDK! | |||||||||
8 | 32 | s | 4 | 2:04.59 | SPYCHALSKA Iga | KS Wda Świecie | 2007 | U14 | KP | -- | PLISZKA Julia | Z/0320/19 | 2023 | BEZ | ||||||
9 | 34 | s | 4 | 2:05.65 | GACKA Aleksandra | SKLA Sopot | 2007 | U14 | PM | -- | ||||||||||
10 | 39 | s | 4 | 2:27.38 | KLIMCZAK Amelia | UKS Gimpas Pasłęk | 2006 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:11.10 | PŁATEK Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | III | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/0351/18 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 3:11.91 | GLAZIK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | III | B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. # | , Z/1926/17 | , 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 6 | s | 1 | 3:18.37 | PAŃKA Wiktoria | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. B.D. # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 7 | s | 1 | 3:18.53 | MARKIEWICZ Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2004 | U16 | PM | IV | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 9 | s | 1 | 3:21.56 | ORYL Weronika | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | IV | LEWANDOWSKI Michał # | Z/0024/18 | 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
6 | 10 | s | 1 | 3:23.96 | PROĆ Natalia | KKL Rodło Kwidzyn | 2006 | U14 | PM | V | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0107/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 11 | s | 1 | 3:24.69 | PAWLAK Aleksandra | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U16 | KP | V | ||||||||||
8 | 12 | s | 1 | 3:27.64 | ZAKRZEWSKA Amelia | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U16 | PM | V | ||||||||||
9 | 14 | s | 1 | 3:29.33 | GINTER Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | V | B.D. WRYCZA Jarosław B.D. # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
10 | 18 | s | 1 | 3:40.94 | GULCZYŃSKA Adrianna | ULKS Skoczek Pogórze | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. | |||||||||
11 | 21 | s | 1 | 3:47.90 | KIL Antonina | KKL Rodło Kwidzyn | 2007 | U14 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech # | Z/0104/20 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
12 | 22 | s | 1 | 3:56.20 | CHMIELECKA Kamila | KKL Rodło Kwidzyn | 2007 | U14 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0102/20 | 2022 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 3:12.06 | PIECHOWSKA Roksana | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | III | RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0040/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 4 | s | 2 | 3:12.39 | URBAN Monika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | III | SZAŁACH Krzysztof # | Z/4860/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 5 | s | 2 | 3:13.17 | GÓRSKA Małgorzata | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | IV | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 8 | s | 2 | 3:20.57 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U16 | KP | IV | B.D. KOHUTEK Artur # | , Z/0179/18 | , 2024 | 4 | LDK! | |||||
5 | 13 | s | 2 | 3:28.61 | TĘŻYCKA Amelia | LKS Vectra Włocławek # | 2006 | U14 | KP | V | NOWAKOWSKA Agnieszka # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 15 | s | 2 | 3:31.46 | ZIELIŃSKA Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2008 | U12 | PM | V | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0106/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 16 | s | 2 | 3:38.00 | ŻOCHOWSKA Liliana | LKS Zorza Gdynia # | 2006 | U14 | PM | -- | B.D. # | Z/11083/21 | 2021 | LDK! | ROSU | |||||
8 | 17 | s | 2 | 3:38.80 | OSTROMĘCKA Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U16 | KP | -- | B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 19 | s | 2 | 3:43.00 | KRAKOWIAK Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U16 | KP | -- | ||||||||||
10 | 20 | s | 2 | 3:45.44 | MORAWSKA Anna | LKS Vectra Włocławek | 2006 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # | Z/0344/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
11 | 23 | s | 2 | 3:57.98 | ZIELIŃSKA Nikola | LKS Vectra Włocławek | 2005 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
s | 2 | DNF | PASTERNAK Weronika | LKS Vectra Włocławek # | 2005 | U16 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka | BEZ | LDK! | |||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | ||||||||||||||||||||
1 | 17 | e | 1 | 12.59 | JASZCZURA Emilia | MKS Sambor Tczew | 2007 | U14 | PM | -- | KRAWCZYKIEWICZ Józef | Z/0478/19 | 2024 | |||||||
60 m pł K DzMł (68.6/7.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | 16 | e | 1 | 12.07 | TOBIAŃSKA Maria | MKS Sambor Tczew | 2008 | U12 | PM | -- | B.D. | Z/4951/18 | 2024 | BEZ | ||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 9.43 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | e | 1 | 9.61 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | e | 1 | 9.66 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | e | 1 | 9.73 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | e | 1 | 10.09 | BŁASZCZYK Nadia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
6 | 6 | e | 1 | 10.10 | TRÓJNARA Hanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek | Z/3765/17 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 8 | e | 1 | 10.35 | GABIŃSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek # | 2005 | U16 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4109/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 11 | e | 1 | 10.80 | KOWALSKA Aleksandra | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | -- | PRUSAKOWSKI Leon OSTANEK Aneta # | , Z/0199/20 | , 2023 | LDK! | ||||||
1 | 7 | e | 2 | 10.12 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/4770/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 9 | e | 2 | 10.58 | URBANSKA Karolina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 10 | e | 2 | 10.78 | CZAJA Olga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | -- | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3724/17 | 2024 | 3 | ||||||
4 | 12 | e | 2 | 10.90 | KOBUS Agata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2005 | U16 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0029/18 | 2021 | 4 | LDK! | |||||
5 | 13 | e | 2 | 10.97 | WIĘCEK Rozalia | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/0611/19 | , 2022 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 14 | e | 2 | 11.00 | POHNKE Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
7 | 15 | e | 2 | 11.79 | MOTYKA Julia | UKB Szubin | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 9.33 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 1 | 9.53 | KADŁUBOWICZ Weronika | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek | Z/3764/17 | 2023 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 9.60 | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 9.73 | TRÓJNARA Hanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek | Z/3765/17 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 9.92 | SKOLASIŃSKA Olga | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/4770/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | f | 1 | 9.96 | BŁASZCZYK Nadia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
7 | f | 1 | 10.24 | GABIŃSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek # | 2005 | U16 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub # | Z/4109/20 | 2024 | LDK! | |||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.68 | PATEJUK Milena | AML Słupsk | 2006 | U14 | PM | II | KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta | Z/0020/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 1 | 1.65 | TWARDOWSKA Emilia | AML Słupsk # | 2005 | U16 | PM | II | KOPEĆ Bernadeta | Z/1059/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 1.60 | GRABOWSKA Hanna | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | III | KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # | , Z/0015/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | 1 | 1.55 | CZAJA Olga | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | III | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3724/17 | 2024 | 3 | |||||||
5 | f | 1 | 1.50 | KUBIS Paulina | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | IV | KOBIAŁKA Kamil | Z/0743/18 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 1.50 | SZULC Kalina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | IV | # | LDK! | |||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | KOBUS Agata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2005 | U16 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0029/18 | 2021 | 4 | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 1.50 | RYBAK Daria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | IV | # | LDK! | ROSU | ||||||||
9 | f | 1 | 1.45 | ŻYGO Paulina | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | IV | B.D. GELO Krystyna | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
10 | f | 1 | 1.40 | WOJCIECHOWSKA Zofia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | V | # | LDK! | ROSU | ||||||||
11 | f | 1 | 1.35 | WISNIEWSKA Monika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | -- | # | LDK! | |||||||||
f | 1 | NM | RUGOWSKA Anna | KS AZS AWF Wrocław # | 2004 | U16 | DS | -- | KOBIAŁKA Kamil | Z/0742/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.10 | BARTEL Maria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | II | KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # | , Z/1369/18 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 1 | 2.70 | LEWANDOWSKA Natalia | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | III | JURGA Łukasz # | Z/0374/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 2.50 | DĄBROWSKA Marta | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 2005 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.50 | MACIEJEWSKA Wiktoria | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | IV | JURGA Łukasz # | Z/3898/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | f | 1 | 2.40 | RACZKOWSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | IV | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | f | 1 | 2.30 | TORLIŃSKA Julia | KL Gdynia | 2008 | U12 | PM | V | KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # | Z/0610/19 | 2023 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | MIKOŁAJCZYK Amelia | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | # | ROSU | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.08 | ORZŁOWSKA Katarzyna | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 4.99 | KANICKA Inga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | IV | WALCZAK Michał | Z/1058/18 | 2024 | 3 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 4.97 | ADAMCIO Dagmara | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | IV | WALCZAK Michał | Z/1055/18 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | 1 | 4.96 | WANKIEWICZ Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | IV | WOCHNA Marek # | Z/4012/17 | 2023 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 4.87 | PODRUCZNA Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | IV | WALCZAK Michał | Z/4988/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
6 | f | 1 | 4.73 | RATAJ Dominika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | V | LDK! | ROSU | |||||||||
7 | f | 1 | 4.63 | GONTARZ Małgorzata | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | V | # | LDK! | ROSU | ||||||||
8 | f | 1 | 4.49 | PTASZEK Klaudia | LKS Fenix Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 4.38 | RODZIEWICZ Laura | AML Słupsk | 2006 | U14 | PM | -- | B.D. # | BEZ | LDK! | ||||||||
10 | f | 1 | 4.35 | TOPOLSKA Natalia | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | -- | NOBIS Edyta | BEZ | LDK! | ||||||||
11 | f | 1 | 4.32 | URBANSKA Karolina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U16 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.29 | STĘPIEŃ Julia | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta # | , Z/4735/17 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
13 | f | 1 | 4.22 | SOŁŚNIA Julia | LKS Fenix Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 4.20 | SZCZEPAŃSKA Natalia | LKS Vectra Włocławek | 2005 | U16 | KP | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
15 | f | 1 | 4.18 | MRÓZ Sandra | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U14 | WP | -- | SZOSTAK Janusz # | Z/3139/19 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
16 | f | 1 | 4.17 | POHNKE Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
17 | f | 1 | 4.15 | GRABOWSKA Nikola | MKS Sambor Tczew | 2007 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
18 | f | 1 | 4.12 | WIĘCEK Rozalia | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/0611/19 | , 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
19 | f | 1 | 4.11 | WESSERLING Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | PROKOP Wojciech | Z/4659/17 | 2023 | 5 | LDK! | ||||||
20 | f | 1 | 4.05 | LASKA Paulina | UKS Lipusz | 2004 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | BEZ | LDK! | ||||||||
21 | f | 1 | 4.04 | PUZDROWSKA Oliwia | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
22 | f | 1 | 4.01 | RICHTER Dominika | ULKS Skoczek Pogórze | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
23 | f | 1 | 3.86 | CZARZASTA Wiktoria | Orka Iława Athletics | 2004 | U16 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
24 | f | 1 | 3.83 | PIETRAS Kornelia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
25 | f | 1 | 3.61 | BEHRENDT Julia | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/5162/18 | 2019 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
26 | f | 1 | 3.58 | ANDUŁA Natalia | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | |||||||||||
27 | f | 1 | 3.54 | STRUK Liliana | KS Wejher Wejherowo | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
28 | f | 1 | 3.45 | RYNKOWSKA Hanna | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | |||||||||||
29 | f | 1 | 3.45 | LASKOWSKA Antonina | KS Wejher Wejherowo | 2007 | U14 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.64 | KAROLAK Weronika | MKS Sambor Tczew | 2006 | U14 | PM | -- | KRAWCZYKIEWICZ Józef | Z/4952/18 | 2024 | BEZ | |||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.26 | KRZEMIENIEWSKA Agata | SKLA Sopot # | 2005 | U16 | PM | IV | # | ROSU | |||||||||
2 | f | 1 | 10.13 | MANUSZEWSKA Zuzanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2004 | U16 | PM | IV | RÓŻYCKI Ryszard | Z/3797/18 | 2022 | 4 | |||||||
3 | f | 1 | 9.79 | MALISZEWSKA Marika | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.22 | MOSZCZYŃSKA Patrycja | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | V | AFELTOWICZ Karol | Z/0236/19 | 2022 | 4 | |||||||
5 | f | 1 | 9.12 | MONKA Katarzyna | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 8.70 | WILCZEWSKA Natalia | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.31 | POBŁOCKA Wanesa | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | 5 | LDK! | ||||||||
8 | f | 1 | 8.08 | ŻYGO Paulina | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | B.D. GELO Krystyna | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
9 | f | 1 | 7.17 | TYM Wiktoria | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | Z/3601/18 | 2023 | BEZ | |||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.43 | KLOSKOWSKI Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. RADTKE Marek # | , Z/0264/19 | , 2020 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | e | 1 | 7.45 | ZAKRZEWSKI Marek | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/2543/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 3 | e | 1 | 7.51 | ZIMNIAK Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/0651/19 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 4 | e | 1 | 7.51 | OLISIEJKO Samuel | MKL Toruń | 2004 | U16 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/2750/16 | 2022 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
5 | 6 | e | 1 | 7.55 | KOZACZUK Kacper | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 9 | e | 1 | 7.66 | KOŁODZIEJSKI Oliwier | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/4002/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
7 | 13 | e | 1 | 7.77 | GIDZIŃSKI Michał | WLKS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | # | |||||||||
1 | 5 | e | 2 | 7.55 | RUMIŃSKI Mikołaj | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 8 | e | 2 | 7.63 | MAJER Mikołaj | KSLZS Kruszwica # | 2004 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/4557/17 | , 2022 | LDK! | ||||||
3 | 10 | e | 2 | 7.67 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -- | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | ||||||
4 | 11 | e | 2 | 7.73 | ŁOWICKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej | , Z/0468/18 | , 2024 | 4 | LDK! | |||||
5 | 12 | e | 2 | 7.77 | KOZACZUK Jakub | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
6 | 15 | e | 2 | 7.79 | WESSERLING Cezary | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | -- | JASKUŁKA Teresa B.D. | Z/4441/18 | 2023 | 5 | ||||||
7 | 16 | e | 2 | 7.84 | STĘPIEŃ Mateusz | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/0132/19 | 2023 | |||||||
1 | 18 | e | 3 | 8.07 | DEMBEK Ksawier | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | 20 | e | 3 | 8.10 | WALK Konrad | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | RADTKE Marek B.D. | 5 | LDK! | |||||||
3 | 23 | e | 3 | 8.32 | PANKOWSKI Maciej | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
4 | 26 | e | 3 | 8.41 | MOJSIEJ Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U16 | KP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 28 | e | 3 | 8.51 | RYNGWELSKI Mikołaj | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | |||||||
6 | 37 | e | 3 | 9.25 | ZYDOREK Franciszek | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | ||||||||||
1 | 7 | e | 4 | 7.61 | KASPRZYK Kacper | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/0016/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
2 | 22 | e | 4 | 8.29 | RADOŃ Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U14 | KP | -- | KACZOCHA Alina | LDK! | ||||||||
3 | 24 | e | 4 | 8.34 | GAFFKE Bruno | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. | Z/0681/19 | 2024 | |||||||
4 | 25 | e | 4 | 8.35 | WIELGOSZ Michał | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | WRYCZA Jarosław | LDK! | ||||||||
5 | 30 | e | 4 | 8.85 | CZARNECKI Eryk | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 14 | e | 5 | 7.78 | PIETRZAK Kamil | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0026/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 17 | e | 5 | 7.95 | JANUSZEWSKI Igor | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | Z/4877/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 19 | e | 5 | 8.09 | KRYSZPIN Maciej | MUKL Brodnica | 2005 | U16 | KP | -- | ROSIŃSKI Zenon | Z/5583/18 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | 21 | e | 5 | 8.14 | CHOJNOWSKI Antoni | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0029/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 27 | e | 5 | 8.50 | PIOTROWSKI Olaf | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława | , Z/0479/19 | , 2024 | BEZ | ||||||
6 | 32 | e | 5 | 8.92 | KOWALSKI Marceli | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2006 | U14 | WN | -- | ||||||||||
7 | 39 | e | 5 | 9.45 | LASKOWSKI Kajetan | KS Wejher Wejherowo | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
1 | 29 | e | 6 | 8.60 | KUKLA Maksymilian | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | RADTKE Marek # | Z/0541/19 | 2020 | LDK! | ||||||
2 | 34 | e | 6 | 8.98 | KWIDZIŃSKI Dominik | KS Wejher Wejherowo | 2006 | U14 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 36 | e | 6 | 9.05 | KUCHARSKI Antoni | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/0589/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 40 | e | 6 | 9.52 | BORZĘCKI Igor | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | ||||||||||
1 | 31 | e | 7 | 8.87 | BERNACKI Bartosz | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | 33 | e | 7 | 8.93 | ZBRÓG Szymon | UKS Jedynka Reda | 2008 | U12 | PM | -- | MYSZK Ilona # | Z/14574/21 | 2022 | LDK! | ||||||
3 | 35 | e | 7 | 9.05 | LEWANDOWSKI Maksymilian | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/4469/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 38 | e | 7 | 9.36 | ŻYWICA Krystian | MKL Toruń | 2008 | U12 | KP | -- | B.D. BUTKIEWICZ Jacek # | , Z/4490/19 | , 2023 | LDK! | ||||||
5 | 41 | e | 7 | 10.71 | ARMSTRONG Patryk | KS Wejher Wejherowo | 2009 | U12 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 7.35 | ZIMNIAK Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał | Z/0651/19 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 7.35 | ZAKRZEWSKI Marek | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/2543/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 7.46 | RUMIŃSKI Mikołaj | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 7.47 | KOZACZUK Kacper | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | 4 | LDK! | ROSU | |||||||
5 | f | 1 | 7.59 | MAJER Mikołaj | KSLZS Kruszwica # | 2004 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/4557/17 | , 2022 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 7.62 | KLOSKOWSKI Szymon | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. RADTKE Marek # | , Z/0264/19 | , 2020 | BEZ | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 7.63 | KASPRZYK Kacper | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/0016/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 24.66 | PAŁKOWSKI Dawid | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | V | ROSIŃSKI Zenon # | Z/0237/19 | 2022 | 2 | ||||||
2 | 7 | s | 1 | 24.92 | STĘPIEŃ Mateusz | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2005 | U16 | WN | V | B.D. | Z/0132/19 | 2023 | |||||||
3 | 8 | s | 1 | 24.95 | RUMIŃSKI Mikołaj | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | V | LDK! | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 26.67 | MINKLEJ Adrian | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # | , Z/0697/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
1 | 3 | s | 3 | 24.65 | KACZOR Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U16 | WP | V | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/4323/17 | , 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 9 | s | 3 | 25.27 | SKONIECZNY Mateusz | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U16 | KP | V | ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. # | , Z/4126/17 | , 2023 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 13 | s | 3 | 27.00 | WESSERLING Cezary | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | -- | JASKUŁKA Teresa B.D. | Z/4441/18 | 2023 | 5 | ||||||
4 | 14 | s | 3 | 27.19 | PANKOWSKI Maciej | MUKL Brodnica | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 4 | 24.40 | ZIMNIAK Kacper | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | IV | WALCZAK Michał | Z/0651/19 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 5 | s | 4 | 24.78 | KOZACZUK Kacper | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | V | CZUBAK Tomasz # | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 6 | s | 4 | 24.90 | MAJER Mikołaj | KSLZS Kruszwica # | 2004 | U16 | KP | V | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/4557/17 | , 2022 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 4 | 26.70 | KRYSZPIN Maciej | MUKL Brodnica | 2005 | U16 | KP | -- | ROSIŃSKI Zenon | Z/5583/18 | 2024 | BEZ | ||||||
1 | 2 | s | 5 | 24.47 | ZAKRZEWSKI Marek | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | V | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/2543/18 | , 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 15 | s | 5 | 27.80 | GAFFKE Bruno | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. | Z/0681/19 | 2024 | |||||||
3 | 16 | s | 5 | 29.49 | MIERZWIŃSKI Ksawery | UKB Szubin | 2005 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 21 | s | 5 | 30.77 | KUCHARSKI Antoni | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/0589/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 12 | s | 6 | 26.85 | LACH Radosław | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/3189/20 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 17 | s | 6 | 29.53 | BERNACKI Bartosz | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
3 | 18 | s | 6 | 29.76 | KOWALSKI Marceli | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2006 | U14 | WN | -- | ||||||||||
4 | 23 | s | 6 | 32.41 | BORZĘCKI Igor | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | ||||||||||
1 | 19 | s | 7 | 30.42 | ŻYWICA Krystian | MKL Toruń | 2008 | U12 | KP | -- | B.D. BUTKIEWICZ Jacek # | , Z/4490/19 | , 2023 | LDK! | ||||||
2 | 20 | s | 7 | 30.57 | LEWANDOWSKI Maksymilian | MKL Toruń | 2006 | U14 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/4469/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 22 | s | 7 | 31.97 | CZYŻEWSKI Jakub | KKL Rodło Kwidzyn | 2005 | U16 | PM | -- | ||||||||||
4 | 24 | s | 7 | 33.09 | ZYDOREK Franciszek | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 38.66 | HARASIUK Jakub | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | III | RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek | , Z/0050/18 | , 2022 | 3 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 4 | s | 1 | 39.04 | SMOLNICKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | IV | ||||||||||
3 | 5 | s | 1 | 39.15 | KOŁODZIEJSKI Oliwier | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | IV | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/4002/18 | , 2023 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 14 | s | 1 | 44.95 | WIELGOSZ Michał | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | -- | WRYCZA Jarosław | LDK! | ||||||||
5 | 15 | s | 1 | 45.24 | KURZ Nicodem | ULKS Skoczek Pogórze | 2004 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 39.04 | KASPRZYK Kacper | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | IV | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/0016/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
2 | 6 | s | 2 | 39.55 | PIETRZAK Kamil | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | IV | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0026/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
3 | 7 | s | 2 | 39.99 | JANUSZEWSKI Igor | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | IV | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | Z/4877/18 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
4 | 9 | s | 2 | 41.61 | CHOJNOWSKI Antoni | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | V | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0029/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
5 | 10 | s | 2 | 41.85 | WOJTKOWIAK Michał | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | V | # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 12 | s | 3 | 42.65 | KUCZEROWSKI Kamil | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | , Z/3794/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
2 | 16 | s | 3 | 47.37 | LIETZ Mateusz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2006 | U14 | PM | -- | WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. | Z/0841/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 17 | s | 3 | 47.50 | PIOTROWSKI Krystian | ULKS Skoczek Pogórze | 2007 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/0032/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 18 | s | 3 | 47.55 | ZIELIŃSKI Tomasz | KKL Rodło Kwidzyn | 2006 | U14 | PM | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 4 | 37.71 | ŁOWICKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | III | POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej | , Z/0468/18 | , 2024 | 4 | LDK! | |||||
2 | 8 | s | 4 | 41.32 | WALK Konrad | ULKS Talex Borzytuchom | 2004 | U16 | PM | V | RADTKE Marek B.D. | 5 | LDK! | |||||||
3 | 11 | s | 4 | 41.97 | KROPLEWSKI Jerzy | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | V | LDK! | ROSU | ||||||||
4 | 13 | s | 4 | 42.85 | TROJAK Adrian | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | U14 | PM | -- | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:31.37 | PIWOŃSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U16 | WP | III | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/2012/18 | , 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 1:32.26 | WAWRZYNIAK Alan | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:32.53 | SAMULSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2004 | U16 | LD | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:33.57 | PARADOWSKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | IV | # | LDK! | ||||||||
5 | 6 | s | 1 | 1:35.28 | GÓRNY Dawid | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2004 | U16 | PM | V | ||||||||||
6 | 7 | s | 1 | 1:35.59 | JARZEMBSKI Kacper | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | V | KENSIK Jan | Z/0132/18 | 2023 | 5 | ||||||
7 | 12 | s | 1 | 1:47.13 | FILIMONIUK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | ||||||||||
8 | 15 | s | 1 | 1:48.06 | FETHKE Gustaw | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | POGORZELSKA Marta | BEZ | LDK! | |||||||
9 | 22 | s | 1 | 1:51.96 | BORKOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | POGORZELSKA Marta | LDK! | ||||||||
10 | 25 | s | 1 | 1:53.23 | PIONTKE Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | ||||||||||
11 | 28 | s | 1 | 1:54.86 | BUJALSKI Marcel | LKS Vectra Włocławek | 2005 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
1 | 5 | s | 2 | 1:34.93 | MAĆKOWSKI Karol | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | IV | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/5138/18 | 2023 | 5 | ||||||
2 | 8 | s | 2 | 1:35.79 | FIJAŁKOWSKI Mikołaj | SKLA Sopot | 2005 | U16 | PM | V | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0124/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 9 | s | 2 | 1:36.88 | DROZDALSKI Evan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | V | ||||||||||
4 | 11 | s | 2 | 1:38.87 | KLAFKA Kacper | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | V | RADTKE Marek B.D. | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
5 | 14 | s | 2 | 1:47.86 | KACHNIARZ Bartłomiej | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 18 | s | 2 | 1:51.41 | KOSTKA Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
7 | 19 | s | 2 | 1:51.45 | STACHURSKI Adam | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | ROSU | |||||||||
8 | 24 | s | 2 | 1:52.80 | NAWROCKI Jakub | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | -- | ROSU | |||||||||
9 | 30 | s | 2 | 1:56.05 | GROSSER Franciszek | KKL Rodło Kwidzyn | 2005 | U16 | PM | -- | ||||||||||
10 | 31 | s | 2 | 1:57.12 | KOWALEWSKI Orfeusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | POGORZELSKA Marta | BEZ | LDK! | |||||||
11 | 32 | s | 2 | 2:01.13 | MODRZEJEWSKI Szymon | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | BEZ | LDK! | |||||||
12 | 33 | s | 2 | 2:03.15 | CHMIELOWSKI Bartosz | KKL Rodło Kwidzyn | 2005 | U16 | PM | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 3 | 1:37.16 | SZYMCZAK Maciej | KSLZS Kruszwica # | 2005 | U16 | KP | V | LUZAK Andrzej | Z/2334/20 | 2021 | LDK! | ||||||
2 | 13 | s | 3 | 1:47.86 | WRÓBLEWSKI Dominik | KKL Rodło Kwidzyn | 2006 | U14 | PM | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 16 | s | 3 | 1:48.42 | JASKUŁKA Antoni | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2006 | U14 | PM | -- | B.D. JASKUŁKA Teresa | , Z/0627/19 | , 2024 | BEZ | ||||||
4 | 17 | s | 3 | 1:51.13 | RADOMSKI Maksymilian | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 20 | s | 3 | 1:51.77 | DYLAK Jakub | UKS Jedynka Reda | 2007 | U14 | PM | -- | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof # | Z/0598/19 | 2021 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 21 | s | 3 | 1:51.88 | KOWALEWSKI Filip | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | POGORZELSKA Marta | LDK! | ||||||||
7 | 23 | s | 3 | 1:52.42 | MICEWICZ Oskar | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
8 | 26 | s | 3 | 1:53.62 | CZECHANOWSKI Szymon | MKS Sambor Tczew | 2006 | U14 | PM | -- | MARKOWICZ Eugeniusz | Z/3697/23 | 2024 | |||||||
9 | 27 | s | 3 | 1:54.18 | GDANIETZ Szymon | UKS Jedynka Reda | 2007 | U14 | PM | -- | MYSZK Ilona # | Z/0604/19 | 2022 | LDK! | ||||||
10 | 29 | s | 3 | 1:54.97 | ZAKRZEWSKI Mateusz | SKLA Sopot # | 2007 | U14 | PM | -- | ANDRZEJCZAK Paweł | Z/0121/19 | 2024 | LDK! | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:41.96 | WESOŁOWSKI Miłosz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U16 | PM | III | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0001/18 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 2:45.47 | KASPROWICZ Krzysztof | MLKS Baszta Bytów | 2004 | U16 | PM | IV | KUTEŁŁO Dariusz # | Z/4739/17 | 2023 | 4 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:47.13 | KUMISZCZA Cezary | CMKL Człuchów | 2005 | U16 | PM | IV | BODZIAK Igor | 4 | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:49.73 | RUSOŃ Bartosz | ULKS Talex Borzytuchom # | 2004 | U16 | PM | IV | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/0667/19 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:50.24 | MYSZKA Mateusz | KUKS Remus Kościerzyna | 2004 | U16 | PM | V | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:52.24 | KIL Tymoteusz | KKL Rodło Kwidzyn | 2004 | U16 | PM | V | MARGULEWICZ Wojciech | Z/1366/18 | 2022 | 5 | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 2:52.63 | JADCZAK Adrian | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | V | # | LDK! | ROSU | |||||||
8 | 9 | s | 1 | 2:57.85 | WINKOWSKI Michał | UKB Szubin | 2004 | U16 | KP | V | PAWLAK Sandra | Z/1128/16 | 2021 | 5 | LDK! | |||||
9 | 10 | s | 1 | 2:58.61 | WDOWIAK Karol | SKLA Sopot | 2004 | U16 | PM | V | ZIELIŃSKI Ireneusz # | 5 | LDK! | ROSU | ||||||
10 | 11 | s | 1 | 2:59.89 | CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | V | ||||||||||
11 | 13 | s | 1 | 3:01.12 | BARAN Oliwier | SKLA Sopot # | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
12 | 14 | s | 1 | 3:05.60 | HAJNCE Kornel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | -- | ||||||||||
13 | 16 | s | 1 | 3:10.30 | MOSTOWSKI Adrian | MLKS Baszta Bytów | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||
1 | 8 | s | 2 | 2:53.12 | BAŁDYGA Miłosz | RKS Rumia | 2004 | U16 | PM | V | # | LDK! | ROSU | |||||||
2 | 12 | s | 2 | 3:00.09 | TOMASZEWSKI Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U16 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek B.D. # | Z/5226/18 | 2024 | |||||||
3 | 15 | s | 2 | 3:07.36 | E A | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
4 | 17 | s | 2 | 3:11.14 | JASZEWSKI Kacper | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2005 | U16 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/0265/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 18 | s | 2 | 3:15.31 | ZASADA Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2006 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | Z/5322/18 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 19 | s | 2 | 3:15.39 | BORECKI Antoni | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. RUMIŃSKI Wojciech # | , Z/0014/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
7 | 20 | s | 2 | 3:16.91 | PIECHOWIAK Jakub | UKB Szubin | 2005 | U16 | KP | -- | PAWLAK Sandra | Z/3902/16 | 2022 | BEZ | LDK! | |||||
8 | 21 | s | 2 | 3:23.88 | LOSY Michał | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2005 | U16 | WP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
9 | 22 | s | 2 | 3:29.89 | CAŁA Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom | 2005 | U16 | PM | -- | WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław # | , Z/0263/19 | , 2022 | LDK! | ROSU | |||||
10 | 23 | s | 2 | 3:33.00 | WĘGIERSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U16 | KP | -- | # | LDK! | ROSU | |||||||
11 | 24 | s | 2 | 3:35.38 | PALCZEWSKI Oliwier | KKL Rodło Kwidzyn | 2005 | U16 | PM | -- | ||||||||||
12 | 25 | s | 2 | 3:42.15 | PALIŃSKI Michał | CSiR Susz | 2007 | U14 | WN | -- | LDK! | |||||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 10.42 | DURAZIŃSKI Marceli | ULKS Skoczek Pogórze | 2004 | U16 | PM | -- | ||||||||||
2 | 2 | e | 1 | 11.31 | PIOTROWSKI Olaf | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława | , Z/0479/19 | , 2024 | BEZ | ||||||
1 | f | 1 | 10.40 | DURAZIŃSKI Marceli | ULKS Skoczek Pogórze | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.23 | PIOTROWSKI Olaf | KL Gdynia | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława | , Z/0479/19 | , 2024 | BEZ | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.75 | GĄSIOR Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U16 | KP | IV | B.D. # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 1 | 1.70 | DEPTA Szymon | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | V | CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # | Z/2545/18 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 1 | 1.60 | MAŁEK Kewin | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard # | , Z/0018/18 | , 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||||
4 | f | 1 | 1.45 | TURZYŃSKI Filip | MKS Sambor Tczew | 2006 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.35 | BREZA Jakub | UKS Lipusz | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.35 | TURZYŃSKI Dawid | MKS Sambor Tczew | 2006 | U14 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.40 | ŁABSZ Karol | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | IV | RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz ANDRZEJCZAK Paweł # | Z/0704/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
2 | f | 1 | 3.00 | KARASZEWSKI Paweł | SKLA Sopot | 2006 | U14 | PM | V | JURGA Łukasz # | Z/3896/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
3 | f | 1 | 1.70 | KANIA Maksymilian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U12 | KP | -- | KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech # | , Z/0333/19 | , 2024 | LDK! | |||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.46 | ROBOTNIKOWSKI Jakub | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2004 | U16 | WP | III | # | LDK! | ROSU | ||||||||
2 | f | 1 | 5.55 | GIDZIŃSKI Michał | WLKS Wrocław | 2004 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.43 | KORYCIŃSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 5.17 | KOZACZUK Jakub | AML Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | CZUBAK Tomasz # | 5 | LDK! | ROSU | |||||||
5 | f | 1 | 5.05 | ŚWIDERSKI Stanisław | MKS Sambor Tczew | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 4.86 | ŁUNIO Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 2004 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.82 | KULAS Gracjan | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz # | Z/3592/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | f | 1 | 4.72 | STRUSIŃSKI Kacper | MMKS Gdańsk # | 2005 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/2738/19 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 4.69 | OLSZEWSKI Jakub | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2005 | U16 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/0605/19 | 2022 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 4.67 | DURAZIŃSKI Marceli | ULKS Skoczek Pogórze | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 4.64 | ŁUKOWSKI Antoni | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.47 | DEMBEK Ksawier | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
13 | f | 1 | 4.41 | ABRAMOWICZ Dominik | AZS-AWFiS Gdańsk | 2005 | U16 | PM | -- | POGORZELSKA Marta B.D. | LDK! | |||||||||
14 | f | 1 | 4.40 | RYNGWELSKI Mikołaj | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2005 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | LDK! | ROSU | ||||||||
15 | f | 1 | 4.33 | BREZA Jakub | UKS Lipusz | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 4.24 | CZARNECKI Eryk | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
17 | f | 1 | 4.22 | KRYPCIAK Maciej | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | -- | KENSIK Jan | BEZ | LDK! | ||||||||
18 | f | 1 | 3.75 | KURZ Nicodem | ULKS Skoczek Pogórze | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 3.71 | ROGOCKI Mateusz | KS Wejher Wejherowo | 2007 | U14 | PM | -- | LDK! | ||||||||||
20 | f | 1 | 3.49 | LASKOWSKI Kajetan | KS Wejher Wejherowo | 2005 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
f | 1 | NM | MINKLEJ Adrian | MKL Toruń | 2005 | U16 | KP | -- | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel # | , Z/0697/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.24 | WAWIEROWICZ Ignacy | AML Słupsk | 2006 | U14 | PM | -- | B.D. WITEK Mirosław # | , Z/2797/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 7.29 | ARMSTRONG Dominik | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 2007 | U14 | PM | -- | KOWNATKE Rafał # | Z/1045/21 | 2024 | LDK! | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.01 | HELMAN Mateusz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2004 | U16 | PM | IV | KOWNATKE Rafał | Z/5117/18 | 2024 | 4 | |||||||
2 | f | 1 | 11.97 | MAKURAT Jakub | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 2004 | U16 | PM | V | ZBLEWSKI Leszek | Z/1816/18 | 2022 | 4 | |||||||
3 | f | 1 | 11.94 | ADAMCZYK Emil | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | V | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 10.83 | ZŁOTOWSKI Wiktor | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U16 | KP | V | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/4965/18 | 2024 | 5 | |||||||
5 | f | 1 | 9.68 | RACZKO Krystian | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
6 | f | 1 | 9.51 | LEMAŃCZYK Leon | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz | , Z/3593/18 | , 2023 | 4 | LDK! | ||||||
7 | f | 1 | 9.23 | DZIENISZ Karol | UKS Lipusz | 2005 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 9.18 | STASIOŁEK Jan | AML Słupsk | 2005 | U16 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/5626/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
9 | f | 1 | 8.98 | ZNAJDEK Kacper | LKS Fenix Słupsk | 2004 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.33 | SYCHOWSKI Mateusz | KS Wejher Wejherowo | 2004 | U16 | PM | -- | LDK! | ROSU | |||||||||
11 | f | 1 | 5.88 | BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Cyprian | UKS Jedynka Reda | 2005 | U16 | PM | -- | MYSZK Ilona # | Z/0624/19 | 2021 | LDK! | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.9982919692993 sekund |