KPO
LUB PODAJ
Nazwisko (lub czę¶ć):
Imię (lub czę¶ć):
Klub: MKL Toruń

Zawodnicy na szarym tle nie uzyskali wyników w aktualnym sezonie
Lp. Zawodnik
Data Ur (Kat) - Wzrost - Waga
Klub (woj)
Trener licencja zgłoszenia Aktywno¶ć w sez.
1
ABUNAHIA Damian
1990-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
2
ADAMCZYK Agnieszka
1991-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
3
ADAMCZYK Dominika
1995-08-11 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
4
ADRYJAŃCZYK Małgorzata
1974-02-12 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
GOWORSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
11 13 4 5
13 6 9 11
5
ALEKSANDROWICZ Paweł
2001-06-25 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0 1
6
ALFUT Tomasz
2006-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
7
ALGUSIEWICZ Szymon
1999-06-04 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
8
ANDRZEJCZAK Natalia
2005-06-10 (M) 168/50
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/2305/18

2019

  19 18 17 16 15
9 7
7 6 1
9
ANDRZEJCZYK Natalia
2001-01-05 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
10
ANGOWSKI Tomasz
1991-06-07 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
11
ANI¦KO Jakub
1994-07-12 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
12
ANUSZEWSKI Mateusz
2004-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BIEŻUŃSKA Elżbieta
  19 18 17 16 15
L  0
1
13
ARKUSZEWSKI Jakub
1997-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
14
AUGUSTYNIAK Lidia
1994-05-14 (S) 180, 0/77, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. Z/3600/11

2019

(57) Dysk K (1kg)
(5) Dysk K (1kg)
(2) Dysk K (1kg)
  19 18 17 16 15
11 14 16 18 14
15
BAK Julia
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
Z  0
16
BARANOWICZ Oliwier
2002-01-06 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1 2
Z  0
17
BARANOWICZ Oskar
2002-05-17 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
8
Z  0
18
BARTOSIK Wiktor
2002-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
19
BˇK Julia
2005-03-06 (M) 0, 164, 0/0, 53, 0
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian, WO¬NIAK Jacek, B.D. , Z/0763/18

2019

(15) 600m K U16
  19 18 17 16 15
5 10 1
4 1 2
20
BˇK Wiktor
2009-03-11 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
1
1
21
BEDNAREK Adriana
2006-07-15 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4487/19

2019

  19 18 17 16 15
3 2
4
22
BEDNAREK Alicja
2005-05-18 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4492/19

2019

  19 18 17 16 15
2
4
23
BEHRENDT Julia
2005-05-06 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/5162/18

2019

(15) 100m K U16
  19 18 17 16 15
2 2
5
24
BERING Jakub
1994-01-30 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
25
BETKER Igor
1992-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
26
BEYGER Szymon
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
27
BEZKA Piotr
2010-02-07 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
L  0
2
28
BĘTKOWSKI Piotr
1987-04-25 (S) 179/72
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2425/17

2019

  19 18 17 16 15
2 1 1 1
Z  0
29
BIAŁA Marzena
1999-03-16 (U23) 165/70
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert Z/2418/15

2018

(23) Podst. K
  19 18 17 16 15
2 8 7 7 3
4
30
BIELACKA Weronika
2002-12-22 (Jm) 170/58
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/3342/17

2019

(6) 400m K U20
(37) 100m K PK
  19 18 17 16 15
10 16 14
8 2
31
BIELAWSKA Weronika
2002-12-22 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
32
BLUMKOWSKI Patryk
1993-05-07 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
33
BŁASZAK Weronika
1999-07-13 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
34
BŁASZAK Mateusz
2006-10-12 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  19 18 17 16 15
L  0
2
35
BŁASZKOWSKA Anna
1992-06-26 (S) 170, 0/60, 0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Bogumił, B.D.
  19 18 17 16 15
12
12
36
BOŁˇDŻ Dominika
2000-11-19 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
37
BORKOWSKA Luiza
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Katarzyna
  19 18 17 16 15
L  0
1 1
38
BORKOWSKA Roksana
2004-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Katarzyna
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
39
BOROWICZ Sebastian
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
40
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26 (J) 164/50
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/1895/16

2019

(22) Podst. K
(23) Podst. K
(19) Podst. K
(57) 100m K
(6) 100m K U20
(35) 100m K U20
  19 18 17 16 15
12 15 19 14 1
8 6 11
41
BORZĘCKI Igor
2006-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
5
42
BOŻEK Cyprian
2006-02-02 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/4468/19

2019

  19 18 17 16 15
3
Z  0
43
BRÓ¬DZIŃSKA Aleksandra
1996-04-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
44
BRÓ¬DZIŃSKA Izabela
1996-04-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
2
45
BRU¬ Nina
2004-05-21 (M) 172/53
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/5161/18

2019

(15) 300m K U16
(57) 400m K
  19 18 17 16 15
3 9
3 3
46
BRZEZIŃSKA Aleksandra
1991-07-30 (S) 165/52
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian Z/1329/11

2019

(57) 10000m K
  19 18 17 16 15
3 5 11 11 4
1 2
47
BRZEZIŃSKI Adrian
1998-08-24 (U23) 182, 0/66, 0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek, B.D. Z/4501/15

2019

(16) Podst. M
(22) Podst. M
(57) 200m M
(34) 100m M
(34) 200m M
(5) 100m M
(5) 200m M
(2) 3-bój 60+100+200m M
  19 18 17 16 15
20 24 21 22 15
10 6 7 7
48
BRZOZA Aleksandra
2007-01-10 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4486/19

2019

  19 18 17 16 15
1
Z  0
49
BRZÓSKOWSKA Julia
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
50
BRZYSKA Martyna
2002-01-19 (Jm) 166/54
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1574/16

2019

(23) Podst. K
  19 18 17 16 15
4 14 11
3 8 7
51
BRZYSKI Szymon
2006-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1 1
52
BUKOWSKA Wiktoria
1998-10-12 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
5
4
53
BUKOWSKA Oliwia
1997-06-14 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
54
BUKOWSKI Igor
2004-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BIEŻUŃSKA Elżbieta
  19 18 17 16 15
L  0
1
55
CARSTENS Kevin
1996-01-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
56
CELEP Paweł
1990-11-18 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
57
CELMER Weronika
2004-05-18 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
ŁĘGOWSKI Rafał
  19 18 17 16 15
L  0
1 1
58
CHMIELEWSKI Sebastian
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
59
CHUCHRA Mateusz
2010-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina Z/4503/19

2019

  19 18 17 16 15
2
2
60
CHYCZEWSKA Sandra
1997-03-21 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
5
61
CHYLEWSKI Damian
1994-05-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
62
CIECHAŃSKA Ewa
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
63
CYGAN Dariusz
1991-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
64
CZACHOROWSKI Patryk
1999-05-31 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
3
3
65
CZAJKA Klara
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
Z  0
66
CZUBA Igor
2004-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
67
CZUBA Tomasz
2004-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
68
DASZKIEWICZ Agata
1999-04-08 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
69
DELIMATA Wojciech
1990-03-05 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
70
DEMBEK Antonina
2006-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
71
DĘGA Patryk
2004-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
72
DOBRZEŃSKI Bartosz
1993-11-03 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
73
DOKSA Maja
2005-04-03 (M) 163, 0/43, 0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel, B.D. Z/2304/18

2019

(57) 100m K
(6) 100m K U20
(2) 2-bój 100+200m K
  19 18 17 16 15
15 17
9 7 2
74
DOKSA Maja
2001-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
75
DOLECKA Kinga
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
76
DOMAROS Jan
2002-03-21 (Jm) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D.
  19 18 17 16 15
2
1
77
DOMIAN Angelika
2005-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BIEŻUŃSKA Elżbieta
  19 18 17 16 15
2
1
78
DROZDOWSKI Filip
1993-04-28 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
8 6 8
7 8 6
79
DYBOWSKA Dominika
2001-01-01 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  19 18 17 16 15
2
80
DYCZEK Maria
1994-01-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1 2
81
DYCZEK Monika
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
82
DYCZEK Marta
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
83
DZIEWIˇTKOWSKA Marta
1999-01-01 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
Z  0
84
DZIEWIˇTKOWSKI Karol
1991-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
85
DZIĘGIEL-PO¦LADA Andżelika
1989-06-28 (S) 159, 0/48, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/3249/11

2019

  19 18 17 16 15
1 1 1 5
86
ELWART Wiktoria
2000-02-14 (J) 170/55
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/5034/15

2018

  19 18 17 16 15
11 7 9
5 4 3 4
87
ESCHE Kamil
2004-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
88
FINKENSTEIN Paulina
1997-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
89
FORMANIEWICZ Andrzej
1957-08-12 (S) 175/65
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/0353/19

2019

  19 18 17 16 15
7 3 5
4 6 4 4 8
90
FRAILE Sandra cavia
1994-07-23 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
2
Z  0
91
FURMAŃSKI Paweł
2003-07-06 (Jm) 150, 0/35, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , B.D. , Z/2919/16

2018

  19 18 17 16 15
3
6 1
92
GACKOWSKI Przemysław
1994-09-19 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
93
GAJEWSKA Jagoda
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
94
GAPIŃSKI Damian
1995-04-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
95
GARWOLINSKA Kaja
2002-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
96
GAWLIK Dawid
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
97
GAWOR Patrycja
1999-03-08 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian
  19 18 17 16 15
Z  0
98
GĘSICKI Patryk
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
99
GIEDROJĆ Krzysztof
2006-04-22 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  19 18 17 16 15
2
3 2
100
GLICH Krystian
1996-04-28 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
101
GLIŃSKI Marcin
1985-05-05 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
102
GLISZCZYŃSKA Anna
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
103
GLISZCZYŃSKA Marta
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
104
GLISZCZYŃSKI Mateusz
1996-06-12 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
2
105
GŁOWACKA Małgorzata
2005-11-02 (M) 0, 152/0, 36
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D. Z/2923/16

2019

(15) 300m K U16
  19 18 17 16 15
5 6
3 4 1
106
GŁOWACKI Rafał
1993-01-29 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
107
GOLENIEWSKI Mateusz
1992-03-23 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
108
GOŁĘBIEWSKA Hanna
2001-09-08 (J) 170/52
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1805/16

2019

(57) W dal K
(6) Wzwyż K U20
(2) 2-bój 100+200m K
(2) W dal K U20
  19 18 17 16 15
7 17 8 7
6 6 2
109
GORLICKI Rafał
1988-11-20 (S) /
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
110
GORZYCKI Michał
1987-03-30 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
111
GÓRAL Jakub
2001-12-29 (J) 174/66
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/2356/16

2018

  19 18 17 16 15
6 6 5
3 1
112
GÓRECKA Alicja
2005-04-25 (M) 164/44
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2393/19

2019

  19 18 17 16 15
7
3
113
GÓRSKA Angelika
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
114
GÓRSKI Kacper
2008-01-03 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
1
Z  0
115
GÓRTATOWSKA Martyna
2000-01-01 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
Z  0
116
GÓRTATOWSKI Mikołaj
1997-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
117
GRABEK Iwo
2008-08-14 (Dz) 160/40
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/0584/18

2018

  19 18 17 16 15
2
2 1 1
118
GRABOWSKA Kamila
1999-01-01 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
Z  0
119
GRABOWSKI Mateusz
2001-01-23 (J) 182/66
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/0632/13
  19 18 17 16 15
3
Z  0
120
GRACZYK Zuzanna
2000-07-13 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek
  19 18 17 16 15
12 19 5 5
7 12 6 1
121
GROCHOCKI Jakub
2009-01-13 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
ŁĘGOWSKI Rafał
  19 18 17 16 15
L  0
1
122
GROSZYK Katarzyna
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
123
GRUDZIŃSKI Patryk
2003-04-05 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/2102/16

2018

(23) Podst. M
(19) Podst. M
  19 18 17 16 15
15 18 16 2
3 7 8 5
124
GRUNWALD Piotr
1990-04-19 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
125
GRUSZCZYŃSKI Jakub
2005-12-16 (M) 140/37
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
L  0
1
126
GRUSZKA Magdalena
2002-08-20 (Jm) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D. Z/2387/16
  19 18 17 16 15
1 8
2 3
127
GRYCKIEWICZ Szymon
1989-09-04 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
128
GRZELAK Leszek
1987-09-22 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
129
GRZYBEK Patryk
1999-02-13 (U23) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel, B.D. Z/0502/17

2018

  19 18 17 16 15
2 4 11 6
3 8 5
130
GURSKI Daniel
1998-01-01 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert
  19 18 17 16 15
Z  0
131
GUTMAŃSKA Natalia
2000-01-30 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/5719/15
  19 18 17 16 15
1 11
3 9
132
GUTORSKI Piotr
1993-03-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
133
GUTOWSKI Piotr
1993-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
134
HORNICKI Piotr
2000-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
135
HULISZ Szymon
1991-10-28 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
136
HULISZ Robert
1969-05-18 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
137
HULISZ Zuzanna
1999-07-15 (U23) 171, 0/54, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. Z/0397/15

2019

(10) Podst. K
(16) Podst. K
(22) Podst. K
(57) 100m pł K
(34) 100m pł K
(5) 100m pł K
(2) 100m pł K
  19 18 17 16 15
17 18 18 16 15
8 10 9 5 7
138
HUMEN Jakub
2002-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
139
IWAN Joanna
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
140
IWICKI Artur
1991-03-25 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
141
JABŁOŃSKA Maja
2006-06-12 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
3
2 3 1
142
JABŁOŃSKI Michał
1998-02-25 (U23) 167/60
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/0789/14
(16) Podst. M
  19 18 17 16 15
4 18
6
143
JABŁOŃSKI Miłosz
1998-02-25 (U23) 166/55
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/0790/14
  19 18 17 16 15
144
JACKOWIAK Antonina
2005-04-01 (M) 164/44
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4589/18

2019

(15) 600m K U16
(57) 800m K
(6) 800m K U20
  19 18 17 16 15
4 5
3 1
145
JAKUBOWSKI Bartłomiej
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
146
JAMBROZIAK Adam
1990-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
147
JANICKI Mikołaj
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
148
JANKOWSKA Patrycja
2000-04-08 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  19 18 17 16 15
3
149
JANKOWSKA Emilia
2002-11-08 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1896/16
  19 18 17 16 15
1 1
3
150
JAROSIŃSKA Maria
2006-11-25 (Dz) 172, 162/52, 42
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna , B.D. Z/0356/18

2019

(57) 200m K
(2) 2-bój 100+200m K
(2) 200 m pł K U14
  19 18 17 16 15
9 11 9
5 8 1
151
JASIŃSKA Karolina
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
152
JASIŃSKA Alicja
2006-02-19 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/0696/18

2018

  19 18 17 16 15
L  0
4
153
JASKÓŁA Natalia
1995-10-26 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
154
JAWORSKA Karolina
1996-03-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
155
JAWORSKA Natalia
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
156
JELENIEWSKI Sylwester
1987-11-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
157
JÓ¬WIAK Kinga
1997-05-30 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
158
JÓ¬WICKA Wiktoria
1998-04-09 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek
  19 18 17 16 15
159
KACHNIC Kazimierz
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
160
KACZMAREK Antoni
2005-01-01 (M) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian, GĘSICKI Marian
  19 18 17 16 15
L  0
1
161
KALBARCZYK Julia
2007-05-31 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
1
Z  0
162
KALINOWSKA Zuzanna
1993-06-04 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
163
KALINOWSKA Kinga
2007-07-27 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
164
KALINOWSKI Grzegorz
1990-09-22 (S) 187/71
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/5137/15

2018

  19 18 17 16 15
13 7 13
7
165
KALISZEWSKI Dominik
2008-09-18 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
L  0
2
166
KAMIŃSKA Magdalena
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
167
KAMIŃSKA Dominika
2004-06-18 (M) 172/52
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/0764/18

2019

(15) 300m K U16
(6) 400m K U20
  19 18 17 16 15
1 12 6
4 5 2
168
KAMIŃSKA Patrycja
2008-07-27 (Dz) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna , MAKOWSKA Paulina Z/4491/19

2019

  19 18 17 16 15
1 1
1 2
169
KARBOWSKI Dariusz
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
170
KAROLEWSKA Agata
1998-09-10 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
171
KAROLEWSKI Dawid
1997-07-26 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
172
KAROLEWSKI Jan
2000-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
173
KASPRZAK Weronika
1998-05-05 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
1
174
KASPRZYK Weronika
1998-08-12 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
175
KĘPA Agata
1995-07-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
176
KICIŃSKA Aleksandra
2000-04-17 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
2
177
KLEPACKA Justyna
1990-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
178
KLONEK Paulina
2006-12-09 (Dz) 133, 0/24, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WLEKLIŃSKA Dagna , Z/2747/16
  19 18 17 16 15
L  0
1
179
KLONEK Justyna
2006-12-09 (Dz) 134, 0/24, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WLEKLIŃSKA Dagna , Z/2748/16
  19 18 17 16 15
L  0
1
180
KLUGE Rafał
1992-09-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
181
KŁOSOWSKA Justyna
2009-03-28 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
1
1 2
182
KŁOSS Joanna
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
183
KNIETOWSKI Kacper
2001-06-16 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2101/16

2018

  19 18 17 16 15
3 4 9
3 5
184
KOBUS Klaudia
1997-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
185
KOCZORSKI Krzysztof
1992-12-09 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
186
KOCZORSKI Piotr
1992-12-08 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
187
KOKOCKI Paweł
1990-12-06 (S) 177/63
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
2
Z  0
188
KOLAŃSKA Dominika
1997-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
189
KOLASIŃSKA Justyna
1995-11-07 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
190
KOLASIŃSKA Kornelia
2006-12-07 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
L  0
1
191
KOPCZYŃSKI Bartosz
2000-02-25 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert Z/4069/18

2018

  19 18 17 16 15
1 4 5
Z  0
192
KOPIŃSKI Przemysław
1990-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
193
KOPROWSKA Dorota
1991-09-22 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
194
KORBAN Magdalena
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
195
KORCZYŃSKA Karolina
1989-07-26 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
196
KORNILUK Jakub
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
197
KOSIŃSKA Sandra
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
198
KOTOWICZ Karolina
1990-05-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
199
KOWALECKA Iga
2006-07-18 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/2925/16
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
200
KOWALSKA Marta
1992-02-16 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
201
KOWALSKA Paulina
2002-02-10 (Jm) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D.
  19 18 17 16 15
1
2 1
202
KOWALSKI Maksymilian
1998-06-19 (U23) 170/68
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/0792/14
  19 18 17 16 15
3 14
10
203
KOZAK Kornel
2001-11-20 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  19 18 17 16 15
Z  0
204
KOZŁOWSKA Izabela
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
205
KOZŁOWSKA Maja
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BIEŻUŃSKA Elżbieta
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
206
KRANKOWSKI Wacław
1951-01-19 (S) 178/102
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
2 4 9 3
8 6 4 4 1
207
KRAWCZYK Maja
2006-08-13 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/2924/16

2019

  19 18 17 16 15
2 3
4 1 1
208
KRUK Natalia
1989-04-10 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
209
KRUPSKI Łukasz
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
210
KRUSZYŃSKA Amelia
2002-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
Z  0
211
KRYSIAK Leon
2006-09-02 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0 1
212
KRZESZEWSKA Katarzyna
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
213
KRZYŻOWSKA Łucja
2002-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
L  0
1
214
KUBACKA Julia
2008-02-10 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
1
Z  0
215
KUBIS Jakub
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
Z  0
216
KUBI¦ Jakub
2003-12-05 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/5366/18

2018

  19 18 17 16 15
2
Z  0
217
KUCHARSKA Justyna
1998-03-04 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
218
KUCHARSKI Filip
2000-03-08 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
Z  0
219
KUCHARSKI Antoni
2006-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
5
220
KULCZAK Przemysław
1987-09-02 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
221
KUNBIAK Michał
1991-02-22 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
222
KURCZEWSKA Marta
2005-03-17 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek
  19 18 17 16 15
L  0
2
223
KURTYSIAK Paula
1995-03-16 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
224
KWIATKOWSKA Katarzyna
1995-02-16 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
225
KWIATKOWSKA Oliwia
2006-06-01 (Dz) 140, 0/35, 0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna , WLEKLIŃSKA Dagna Z/4501/19

2019

  19 18 17 16 15
L  0
1
226
KWIATKOWSKA Klaudia
2009-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/4500/19

2019

  19 18 17 16 15
1
2
227
KWIATKOWSKI Miłosz
2002-01-01 (Jm) 162/49
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/2751/16
  19 18 17 16 15
L  0
2 1
228
LACH Marta
1997-06-17 (U23) 164/52
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13
(10) Podst. K
(16) Podst. K
  19 18 17 16 15
15 12
5 2
229
LACH Jagoda
1999-01-25 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
8 8 13 10
3 3 5
230
LACH Radosław
2006-03-03 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
3 1
6 1 1 1
231
LADA Weronika
2009-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19

2019

  19 18 17 16 15
2
1
232
LASECKA Inga
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BIEŻUŃSKA Elżbieta
  19 18 17 16 15
L  0
1
233
LEBIODA Marcin
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
234
LEJMAN Dominika
1989-11-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
235
LENS Iga
2002-01-01 (Jm) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D.
  19 18 17 16 15
L  0
1
236
LE¦NIEWSKA Monika
1993-09-15 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
237
LEWANDOWSKA Anna
1997-03-23 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
238
LEWANDOWSKA Patrycja
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
239
LEWANDOWSKA Aleksandra
2001-08-25 (J) 169, 0/53, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D. Z/5717/15

2018

(22) Podst. K
  19 18 17 16 15
14 9 10
3 5 4
240
LEWANDOWSKA Marta
2004-07-16 (M) 0, 150, 0/0, 44, 0
MKL Toruń (KP)
BIEZUNSKA Elzbieta, B.D. , BIEŻUŃSKA Elżbieta
  19 18 17 16 15
L  0
1 1 1
241
LEWANDOWSKA Majka
2008-03-20 (Dz) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/4474/19

2019

  19 18 17 16 15
2 1
Z  0
242
LEWANDOWSKA Emilia
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
2
Z  0
243
LEWANDOWSKI Marek
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
244
LEWANDOWSKI Adam
1997-07-22 (U23) 180, 0/73, 0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek, B.D. Z/0926/13

2019

(57) 100m M
(34) 100m M
(34) 200m M
  19 18 17 16 15
14 15 11 14 17
8 4 1 11 8
245
LEWANDOWSKI Maksymilian
2006-10-30 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19

2019

  19 18 17 16 15
1 2
7 2
246
LEWANDOWSKI Miłosz
2007-07-16 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
1
Z  0
247
LIS Klaudia
2002-04-08 (Jm) 166, 0/43, 0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel, B.D. Z/1806/16

2019

(23) Podst. K
(19) Podst. K
(33) 200m K
(57) 200m K
(6) W dal K U20
(37) 200m K U18
(37) W dal K U18
(2) 2-bój 100+200m K
(2) W dal K U18
(39) 100m K
(39) W dal K
  19 18 17 16 15
11 31 25 2 3
11 8 8 5 1
248
LISIECKA Aleksandra
1994-05-09 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
249
LUBOWICZ Marta
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
250
LUDWICHOWSKA Katarzyna
1979-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
251
ŁAKOMSKA Olga
2005-10-05 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/5160/18

2019

(15) 100m K U16
(6) Wzwyż K U20
(2) 2-bój 100+200m K
  19 18 17 16 15
6 7
4 3
252
ŁAPKIEWICZ Amelia
2008-03-22 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/4495/19

2019

  19 18 17 16 15
1
Z  0
253
ŁAWNICZAK Phillip
1997-04-18 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/4503/15
  19 18 17 16 15
1 9
3 3
254
ŁEPKOWSKI Damian
1996-07-15 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
255
ŁOPUSZYŃSKI Szymon
2006-09-15 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
2
Z  0
256
ŁUKASZEWSKA Dagmara
1997-03-28 (U23) 170/58
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13
  19 18 17 16 15
8
257
ŁUKIEWSKA Aleksandra
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
258
ŁUKIEWSKA Patrycja
2001-09-11 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert Z/4672/18

2018

  19 18 17 16 15
2
Z  0
259
MACHADO Ines
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
260
MACHADO Veronika
2005-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
261
MACIEJEWSKA Weronika
2007-08-24 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/2920/16

2019

  19 18 17 16 15
1 1
2 2 1
262
MACIEJEWSKI Miłosz
2004-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
263
MACKOWIAK Claudia
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
264
MAĆKIEWICZ Michał
1995-03-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
265
MAĆKIEWICZ Jacek
1993-01-15 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
266
MAĆKOWIAK Klaudia
1994-01-16 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
267
MAĆKOWIAK Michał
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
268
MAKOWSKA Paulina
1994-04-23 (S) 172, 0/62, 0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek, B.D. Z/2418/11

2018

  19 18 17 16 15
3 4 11
6 2
269
MAKOWSKA Anna
2002-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
Z  0
270
MALARSKI Radosław
1992-03-15 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
271
MAŁECKA Liliana
2005-03-24 (M) 0, 140, 0/0, 32, 0
MKL Toruń (KP)
BIEZUNSKA Elzbieta, B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/4591/18

2019

(15) 100m K U16
  19 18 17 16 15
1 2
2
272
MAŁEK Oliwier
2001-09-16 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert Z/5718/15
  19 18 17 16 15
10
Z  0
273
MARACH Kamil
1996-02-28 (S) 175, 0/72, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. Z/1631/13

2018

(22) Podst. M
  19 18 17 16 15
3 5 7 8 10
Z  0
274
MARCHEL Jakub
1991-11-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
275
MARZEC Dominik
1996-01-01 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert
  19 18 17 16 15
Z  0
276
MATELSKA Katarzyna
2000-02-08 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
Z  0
277
MATLAK Małgorzata
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
278
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05 (Jm) 182/59
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/3343/17

2019

(19) Podst. K
(33) 100m pł K
(6) 100m pł K U18
(57) W dal K
(37) Trójskok K U18
(37) W dal K U18
(2) 100m pł K U18
(2) W dal K U18
(39) 100m K
(39) W dal K
  19 18 17 16 15
17 27 14
21 9
279
MAZELA Aleksandra
1999-09-22 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
Z  0
280
MAZUR Julia
2000-01-01 (J) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek
  19 18 17 16 15
3
Z  0
281
MELERSKA Lidia
2007-02-24 (Dz) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek , Z/4479/19

2019

  19 18 17 16 15
1 1
Z  0
282
MELLER Marcin
1985-11-29 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
283
MENDYKA Mateusz
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
284
MICHALCZAK Julia
2004-11-09 (M) 165/46
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4590/18

2019

(15) 300m K U16
  19 18 17 16 15
1 6
1 1
285
MICHAŁKIEWICZ Milena
2004-06-28 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
ŁĘGOWSKI Rafał
  19 18 17 16 15
L  0
1
286
MICHAŁOWSKA Michalina
2003-01-01 (Jm) 166/58
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/3344/17

2018

  19 18 17 16 15
6 1
9 1 1
287
MIELCZAREK Zuzanna
2005-09-05 (M) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
MORAWIEC Agnieszka, RYBARCZYK Dariusz
  19 18 17 16 15
3
1
288
MILEWSKA Karolina
2004-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
289
MIŁEK Mateusz
2001-03-16 (J) 174/71
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1168/18

2019

(6) 100m M U20
  19 18 17 16 15
1 11
2 4
290
MINKLEJ Adrian
2005-03-04 (M) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18

2019

(6) 100m M U20
  19 18 17 16 15
7 17 5
5 9 1
291
MITRĘGA Maja
2006-07-21 (Dz) 136/30
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
L  0
1 1
292
MOCZADŁO Maja
1997-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
293
MUDERS Michał
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
294
MULARZ Miłosz
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
L  0
1
295
MURAWSKA Mariola
1999-10-02 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/0400/15
  19 18 17 16 15
9 15
3 9
296
MURY Julia
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
297
MUZALEWSKA Agata
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
298
MUZALEWSKA Magdalena
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
299
NADOLNA Amelia
2007-05-25 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
300
NAJDOWSKA Sandra
1996-05-23 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
301
NAPIERALSKI Krzysztof
2003-12-07 (Jm) 148, 0, 150/37, 0, 41
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel, GĘSICKI Marian, B.D. Z/0357/18

2018

  19 18 17 16 15
3 7
4 5 1
302
NIEWIADOMSKA Marta
1997-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
303
NOSKOWSKA Nel
2007-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4489/19

2019

  19 18 17 16 15
L  0
1
304
NOWATKOWSKI Mirosław
1965-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
305
NOWICKA Marta
1994-03-14 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
306
OCZKI Jakub
1996-07-09 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
13
1 4
307
ODORISI Robert
2009-08-28 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
L  0
1
308
OLENDER Michał
1996-03-27 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
4
5
309
OLISIEJKO Samuel
2004-07-05 (M) 159/44
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2750/16

2019

(15) 300m M U16
(57) 200m M
(6) 200m M U20
  19 18 17 16 15
11 21 9 1
5 5 3 1
310
OLSZEWSKA Julia
1997-01-15 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
311
OLSZEWSKI Piotr
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
312
OLSZEWSKI Paweł
1997-03-24 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
313
OLSZEWSKI Daniel
1999-04-09 (U23) 176, 0/68, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D. Z/4502/15

2018

  19 18 17 16 15
3 10 5 7 12
5 5
314
ORCZYKOWSKI Kacper
2005-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BIEŻUŃSKA Elżbieta
  19 18 17 16 15
L  0
1
315
ORŁOWSKA Kinga
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
316
ORŁOWSKA Jagoda
2007-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
317
ORŁOWSKI Mateusz
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
318
ORZECHOWSKA Aleksandra
1997-11-04 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
PIˇTEK Mirosław Z/1146/13

2019

  19 18 17 16 15
4 1 6 6
319
ORZECHOWSKI Dawid
1990-06-23 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
320
OSIKA Iga
2007-10-06 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/4467/19

2019

(2) 100m K U14
  19 18 17 16 15
4
Z  0
321
OSTROWSKI Łukasz
1996-06-07 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
322
OSTROWSKI Aleks
2005-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian
  19 18 17 16 15
L  0
1
323
OZIMKIEWICZ Zofia
2008-11-04 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
L  0
1
324
PACIORKOWSKI Igor
2006-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
1
Z  0
325
PACZKOWSKA Wiktoria
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Katarzyna
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
326
PAKULSKI Grzegorz
1994-04-05 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
327
PAKUŁA Marta
1995-04-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
328
PANKOWSKI Marcin
2001-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
329
PAPROTA Karol
1999-08-06 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
2
Z  0
330
PARADOWSKI Jacek
1998-07-14 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
331
PASIŃSKI Paweł
1993-03-06 (S) 196/110
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert Z/4291/11

2018

  19 18 17 16 15
11 13 10 18
332
PAWŁOWSKI Maciej
1996-02-26 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
11
333
PELA Oliwia
2002-07-20 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4284/19

2019

(37) 1500m K U18
  19 18 17 16 15
6 1
4
334
PESTA Oliwia
2002-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
335
PIECHOWSKA Monika
1992-03-04 (S) 172/58
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Bogumił
  19 18 17 16 15
336
PIEKAREK Mikołaj
2002-02-09 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1571/16

2019

(37) 110m M (91.4) U18
(2) 3-bój 60+100+200m M
(2) 110m M (91.4) U18
  19 18 17 16 15
4 13 14 13 6
3 4 4 8 7
337
PIETRUSZKA Ewelina
1994-05-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
338
PILARCZYK Natalia
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
339
PIOTROWSKA Natalia
1990-02-03 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
340
PIOTROWSKI Łukasz
2002-08-23 (Jm) 170/59
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4810/18

2018

  19 18 17 16 15
9
2
341
PIWOŃSKI Mikołaj
2004-08-17 (M) 170, 0/57, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D. Z/2012/18

2019

(15) 600m M U16
(57) 800m M
(6) 800m M U20
  19 18 17 16 15
8 10
5 1
342
PNIEWSKI Łukasz
1987-11-02 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
343
POCZWARDOWSKI Jędrzej
2002-06-29 (Jm) 182/64
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2386/16

2019

(23) Podst. M
(19) Podst. M
(33) 1500m M
(57) 1500m M
(6) 1500m M U20
(37) 1500m M U18
  19 18 17 16 15
12 12 9 9
5 1 2
344
POKOJSKI Jakub
2004-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
345
POKORNIECKI Tomasz
1987-10-18 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
346
POKORNIECKI Łukasz
2006-05-22 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
1
1
347
POLITOWSKI Mateusz
2005-01-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
L  0
1
348
POLITOWSKI Maciej
2004-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
349
POPŁAWSKA Patrycja
2006-07-29 (Dz) 134/33
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
L  0
1 1
350
PREDENKIEWICZ Oliwia
1999-12-19 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/4497/15
  19 18 17 16 15
2
351
PREDENKIEWICZ Klaudia
1999-12-18 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
2 2
3 2
352
PRUSAKIEWICZ Inga
2004-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
353
PRUSIECKA Maja
2000-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
354
PRZYBYLSKI Mariusz
1989-02-26 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
355
PYSŁO Patryk
2001-05-27 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
2
Z  0
356
RATKIEWICZ Julia
2006-07-05 (Dz) 140/30
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
1
3 1
357
REIWER Martyna
2005-07-23 (M) 154/50
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/0695/18

2019

  19 18 17 16 15
7 8 1
4 6 1
358
REIWER Oskar
2009-07-27 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
1
Z  0
359
REJOWSKA Grażyna
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
360
REZULAK Katarzyna
1995-10-14 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/3382/11
  19 18 17 16 15
Z  0
361
RĘGOCKI Patryk
1997-07-26 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13

2019

(57) Trójskok M
  19 18 17 16 15
7 7 9 10
6 2 4 4 5
362
RINGWELSKI Maciej
1988-01-02 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
363
ROMANOWOSKI Karol
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
2
364
ROMANOWSKI Paweł
1999-05-28 (U23) 182/70
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1169/18

2018

  19 18 17 16 15
10 3
5
365
ROSŁANIEC Michał
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
366
RUPIŃSKI Michał
1991-01-04 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
367
RYBCZYŃSKA Jagoda
2000-01-01 (J) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , WO¬NIAK Jacek
  19 18 17 16 15
2 1
2
368
RYBIŃSKA Maja
2008-01-21 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
Z  0
369
RYDER Dawid
2000-03-07 (J) 179/68
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/5720/15

2019

(22) Podst. M
(23) Podst. M
(6) 100m M U20
  19 18 17 16 15
13 16 17 12
1 8 8 2
370
RYGIELSKA Aleksandra
1996-08-22 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
371
RYGIELSKA Paulina
1995-07-26 (S) 171, 0/65, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. Z/5211/11
(7) Podst. K
(10) Podst. K
(16) Podst. K
  19 18 17 16 15
2 3 3 15 22
372
RYGIELSKA Klaudia
2002-08-03 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BIEŻUŃSKA Elżbieta
  19 18 17 16 15
1
Z  0
373
RYL Radosław
1999-02-11 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
374
RYSZEWSKA Klaudia
2002-05-11 (Jm) 161, 0/50, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, MAŃKOWSKI Gabriel Z/2104/16

2019

(23) Podst. K
(19) Podst. K
(33) 400m pł K
(57) 400m pł K
(6) 400m pł K U20
(37) 400m pł K U18
  19 18 17 16 15
8 11 17 10 3
4 7 9 5 2
375
RYTTER Joanna
1986-07-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
376
RZˇŻEWSKI Łukasz
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
377
SADOWSKA Roksana
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
378
SADOWSKA Hanna
2007-09-18 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4499/19

2019

  19 18 17 16 15
2 2
5 1
379
SADOWSKI Maciej
1991-04-10 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
380
SAMBORSKI Dariusz
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
381
SAMOŁOWICZ Liwia
2004-07-11 (M) 174, 0, 160/55, 0, 45
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, GĘSICKI Marian, B.D. Z/0765/18

2019

(15) 300m K U16
(6) 200m K U20
(57) 400m K
  19 18 17 16 15
9 15 6
6 5 3 3 1
382
SAWICKI Mateusz
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
383
SCHMIDT Wiktoria
2005-03-08 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/4588/18

2019

(15) 100m K U16
  19 18 17 16 15
4
6
384
SCHMITD Wiktoria
2005-08-03 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
385
SEKUŁA Michał
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
386
SHCHUKIN Aleksey
1987-09-12 (S) 184/85
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
Z  0
387
SIDOROWICZ Dagna
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
2
388
SIEMIONTKOWSKI Piotr
1989-08-31 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
389
SIEROCKI Wojciech
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
390
SKOCZYLAS Monika
1998-06-06 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
391
SKOMRA Krzysztof
2007-03-12 (Dz) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
B.D. , ŁĘGOWSKI Rafał
  19 18 17 16 15
3
1 1
392
SKONIECZKA Dawid
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
393
SKRZYPNIK Kamila
2001-08-13 (J) 156/47
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/1575/16

2019

(22) Podst. K
(19) Podst. K
(33) 200m K
(57) 200m K
(6) 200m K U20
(35) 200m K U20
(35) 400m K U20
  19 18 17 16 15
11 22 12 9 2
16 8 12 4 5
394
SKULMOWSKI Norman
1999-07-18 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/4504/15

2018

  19 18 17 16 15
10 6 7
1 7 6 8
395
SŁOWIŃSKA Paulina
1991-03-19 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
396
SŁUPSKI Artur
1997-04-21 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
14
7
397
SOKOŁOWSKA Ewa
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
398
STANKOWSKI Dominik
1997-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
399
STASIAK Michał
1993-04-12 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
400
STASIEWSKA Maria
2006-08-03 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D. Z/2921/16
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
401
STEFANIAK Radosław
1997-09-23 (U23) 502, 0, 0/85, 0, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. , PIˇTEK Mirosław Z/1409/13
(10) Podst. M
(16) Podst. M
  19 18 17 16 15
6 2 2 5 12
402
STOPIKOWSKI Mateusz
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
403
STRZYŻEWSKI Tomasz
1988-02-10 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
404
SUCHOMSKI Piotr
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
405
SULECKA Julia
1999-08-09 (U23) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  19 18 17 16 15
Z  0
406
SYSKI Marcin
1998-03-07 (U23) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek, B.D. Z/0487/14

2019

(57) W dal M
  19 18 17 16 15
5 8 10 9 10
5 4 4
407
SZADKOWSKI Mikołaj
1997-05-17 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
408
SZAFARZ Dawid
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
Z  0
409
SZAFRAŃSKI Mateusz
1990-01-17 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
410
SZAŁAŃSKI Bartosz
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
411
SZATKOWSKA Marta
2005-08-01 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
ŁĘGOWSKI Rafał
  19 18 17 16 15
L  0
1
412
SZCZAWIŃSKI Jan
2004-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
413
SZCZEPAŃSKA Nadia
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
414
SZCZUCKI Oskar
1998-05-07 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
415
SZEWCZYK Jadwiga
1992-03-06 (S) 0/0
MKL Toruń (KP)
B.D.
  19 18 17 16 15
2
416
SZEWCZYK Nadia
2005-01-27 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2394/19

2019

  19 18 17 16 15
4 4
4
417
SZPEJNA Paweł
2000-08-22 (J) 175/64
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2113/17

2019

(57) 800m M
(6) 800m M U20
(35) 800m M U20
  19 18 17 16 15
9 7 7 2
5 4 3
418
SZTAL Antonina
1995-08-12 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
419
SZULARECKI Łukasz
1997-06-08 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
420
SZULC Sebastian
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
421
SZULUK Mateusz
1994-04-05 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
422
SZYCZEWSKA Bogna
1994-07-28 (S) 175, 0/67, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, B.D. Z/5172/11
  19 18 17 16 15
13
423
SZYMAŃSKI Szymon
2005-03-13 (M) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
HULISZ Robert, BUTKIEWICZ Jacek , Z/3315/19

2019

(6) Młot M U18 (5kg)
(2) Młot M U16 (5kg)
  19 18 17 16 15
4 7
Z  0
424
SZYMKOWIAK Tomasz
1983-07-05 (S) 175/61
MKL Toruń (KP)
GĘSICKI Marian Z/2657/11

2019

(57) 3000m prz.M
(5) 3000m prz.M
  19 18 17 16 15
2 5 6 8
Z  0
425
SZYNAKA Wiktor
2001-01-08 (J) 177/66
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/2385/16

2019

(22) Podst. M
(19) Podst. M
(57) 1500m M
(6) 1500m M U20
(35) 1500m M U20
(35) 3000m M U20
  19 18 17 16 15
9 8 9 6 3
5 4 2 1
426
¦LEDZIŃSKI Dawid
2009-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
1
Z  0
427
¦LEDZIŃSKI Jakub
2008-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna
  19 18 17 16 15
1
Z  0
428
¦WIDERSKI Sebastian
1998-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
429
¦WIERCZEWSKI Jakub
2004-01-01 (M) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1
430
¦WITLIKOWSKI Jarosław
1989-06-13 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
431
TAJCHMAN Piotr
1989-04-08 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0
432
TALAR Anna
2008-01-01 (Dz) 0/0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna Z/4494/19

2019

  19 18 17 16 15
1
Z  0
433
TARASIEWICZ Olivier
2002-04-15 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/1572/16

2019

(23) Podst. M
(19) Podst. M
(6) 110m M (91.4) U18
(57) W dal M
(37) 10-bój M U18
(2) 3-bój 60+100+200m M
(2) 110m M (91.4) U18
(39) 100m M
(39) W dal M
  19 18 17 16 15
36 31 18 6
20 8 3 4 9
434
TARASIUK Jan
2002-01-01 (Jm) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek, B.D.
  19 18 17 16 15
L  0
1
435
TARKOWSKA Natalia
2002-03-23 (Jm) 168/52
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/1576/16

2019

(23) Podst. K
(57) 100m K
(6) 100m K U20
(37) 100m K PK
  19 18 17 16 15
9 11 19 11 3
8 7 8 5 4
436
TERZYK Filip
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz
  19 18 17 16 15
L  0
1
437
TOMASZEWSKA Natalia
2004-06-21 (M) 170/51
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/0698/18

2019

(15) 100m K U16
  19 18 17 16 15
4 7
4 6
438
TOPOLEWSKA Klaudia
2003-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
1 1
439
TORKOWSKA Lena
2000-09-25 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
1
440
TORKOWSKI Maksymilian
2003-01-01 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek
  19 18 17 16 15
L  0
1
441
TRACZ Sylwia
1986-07-21 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
442
TRZASKA Piotr
1992-09-09 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
443
TRZCIŃSKI Mariusz
1985-04-24 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
444
TUŁODZIECKA Monika
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
445
TUROWSKA Kinga
1995-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
446
TUSZYŃSKA Aleksandra
2000-01-01 (J) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
447
TYŁASIEWICZ Marcel
2002-01-01 (Jm) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
2
448
UCIŃSKI Wiktor
1996-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
449
URBANSKI Kamil
1999-01-01 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
L  0
Z  0 1
450
WAĆKOWSKA Laura
2003-07-21 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/1573/16

2019

(6) 100m pł K U18
(57) Wzwyż K
(2) 100m pł K U18
  19 18 17 16 15
6 8 15 12 4
17 7 7 7 1
451
WALICHNIEWICZ Damian
2001-01-01 (J) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
BAGAZIŃSKI Tomasz, WO¬NIAK Jacek
  19 18 17 16 15
L  0
1
452
WALICHNIEWICZ Iwo
2006-01-01 (Dz) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
3
Z  0
453
WALKOWIAK Kacper
2005-10-16 (M) 0/0
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel
  19 18 17 16 15
1
Z  0
454
WAŁDOCH Dawid
2001-04-09 (J) 60/176
MKL Toruń (KP)
MAŃKOWSKI Gabriel Z/2103/16
  19 18 17 16 15
9
1
455
WARLIKOWSKI Dawid
1994-01-01 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
Z  0
456
WAROT Jakub
2006-09-25 (Dz) 0, 0/0, 0
MKL Toruń (KP)
WLEKLIŃSKA Dagna , MAKOWSKA Paulina
  19 18 17 16 15
1
2
457
WASILEWSKA Julia
1997-04-23 (U23) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
458
WˇŻ Anastazja
2003-03-18 (Jm) 0/0
MKL Toruń (KP)
WO¬NIAK Jacek Z/1527/17

2019

(6) 800m K U20
  19 18 17 16 15
5 7 9 6
4 2 3 2
459
WEISZEWSKI Linda
1999-04-11 (U23) 168/53
MKL Toruń (KP)
BUTKIEWICZ Jacek Z/0399/15

2018

(10) Podst. K
(23) Podst. K
  19 18 17 16 15
10 8 9 32
5 3 10 12
460
WEIWER Michał
1996-03-07 (S) /
MKL Toruń (KP)

  19 18 17 16 15
461