SKOWROŃSKA Katarzyna
1989-03-05
UKS Cyprianka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAM Katarzyna
1990-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AFANASJEW Hanna
1989-03-20
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BLASZKOWSKA Magdalena
1989-01-01
KS Wda Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOJANOWSKA Dominika
1990-01-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZAJKOWSKA Urszula
1990-02-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DĄBROWSKA Justyna
1988-03-16
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DOBROSIELSKA Martyna
1986-02-15
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DOMAŃSKA Joanna
1989-10-06
LKS Orkan Wlkp. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DROZD Barbara
1988-01-01
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DYL Małgorzata
1987-08-21
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FELICIAK Ewelina
1986-06-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GARCZAREK Beata
1989-01-16
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GOŁĘBIEWSKA Monika
1986-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GÓRNA Ewelina
1989-06-27
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
HOFFMAN Aneta
1989-03-03
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JAKUŁA Dominika
1989-12-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JANKOWSKA Anna
1990-06-20
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JÓŹWIAK Anna
1990-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KAMIŃSKA Agnieszka
1987-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KAŹMIERCZAK Marlena
1989-09-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KORPIK Agnieszka
1989-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KOWALSKA Marta
1988-06-17
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KRYSTEK Wioletta
1989-11-03
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
LEŚNIEWSKA Marta
1989-01-01
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
LEWANDOWSKA Roksana
1989-01-01
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MALUŚKIEWICZ Agnieszka
1989-03-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MAŃKOWSKA Aleksandra
1987-01-01
LZS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MIREK Magdalena
1986-05-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ODROBNA Marta
1988-01-26
AZS-PWSZ Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
OLIWKOWSKA Ewelina
1989-03-12
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
RAJ Katarzyna
1987-01-02
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ROGALSKA Daria
1989-08-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ROHGOZIŃSKA Monika
1988-01-01
brak danych
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ROSTKOWSKA Dorota
1988-01-01
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SIARKIEWICZ Karolina
1989-02-19
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SIELUK Agnieszka
1988-11-13
ULKS Ilno Torzym
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
STACH Iwona
1990-03-01
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
STACHOWIAK Olga
1989-03-16
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
STASZAK Jagienka
1990-01-01
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ŚRONKOWSKA Małgorzata
1989-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
TATARSKA Kamila
1989-07-29
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
TWARDOWSKA Katarzyna
1987-11-23
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ULICKA Monika
1990-05-17
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WITTING Magdalena
1987-04-09
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WŁODARCZYK Anita
1985-08-08
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
WOLSKA Żaneta
1989-06-27
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ZBORALSKA Katarzyna
1988-01-01
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik