SZUMEŁDA Oskar
2009-02-20
KKL Stal Stalowa Wola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADLER Wiktor
2010-03-29
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BABULA Brajan
2007-08-14
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BABULA Krystian
2007-08-14
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANASZEK Karol
2007-11-22
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BŁAJDA Krystian
2013-01-02
LKS Głogovia Głogów Małopolski
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BOCZAR Piotr
2013-05-26
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOGUCKI Szymon
2008-12-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BONDYRA Ernest
2011-12-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BORAWSKI Gabriel
2009-04-08
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOREK Krystian
2005-01-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRODOWSKI Wojciech
2008-02-09
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BROŹ Kamil
2010-11-06
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BROŻONOWICZ Leon
2009-07-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUKAŁA Nikodem
2009-07-26
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BULANOWSKI Michał
2006-01-10
KS Harpagan Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUTRYN Maksymilian
2012-08-30
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CEPIL Maciej
2008-05-08
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHLIPAŁA Bartłomiej
2007-01-26
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHUDZIK Jakub
2010-05-23
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHYŁA Sebastian
2010-03-04
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CISŁO Piotr
2008-07-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CZERNIEWICZ Piotr
2010-10-21
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZERNIK Jakub
2008-08-18
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
ĆMIEL Wojciech
2009-12-09
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ĆWIK Marcel
2010-01-31
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DĄBEK Oliwier
2009-09-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DRYJAŃSKI Ksawery
2010-03-14
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DURDA Jakub
2009-07-01
KS Harpagan Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DZIUBA Jakub
2009-04-27
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FERDEK Mateusz
2010-01-27
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FILICIAK Antoni
2008-12-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FORYŚ Mateusz
2004-05-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FUSIARA Kamil
2006-08-16
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GAWLAK Oliwier
2009-01-09
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GOLA Alan
2011-04-02
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GOŁĘBSKI Jakub
2007-05-05
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GRZEBYK Borys
2010-04-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRZYBOWSKI Kacper
2012-01-03
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRZYWACZ Aleksander
2009-03-06
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
HAJDUK Sebastian
2008-01-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
HIBSZER Paweł
2009-01-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JAKUBIK Michał
2009-08-14
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JANIEC Gabriel
2009-09-10
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JANKOWSKI Michał
2009-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JAREK Julian
2011-08-24
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JASKOT Nikodem
2008-05-06
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KASZANY Karol
2008-04-10
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KATA Jakub
2008-02-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KAWALEC Wiktor
2010-06-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KILIAN Rafał
2009-01-06
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KLEIBA Maciej
2008-01-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KLUZ Filip
2009-10-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOCISZEWSKI Hubert
2007-03-14
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KOŁODZIEJ Jakub
2011-03-18
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KOMARSKI Sylwester
2008-01-13
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KORYGA Kacper
2009-01-22
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOT Krzysztof
2008-10-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOT Maksymilian
2010-11-14
MOSiR Przeworsk
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KRAWIEC Jakub
2008-08-19
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KRAWIEC Konrad
2009-02-21
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KRUPA Bartłomiej
1998-05-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KUBALA Ernest
2010-09-15
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KULIŃSKI Igor
2006-09-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUTERBA Piotr
1987-07-17
KS Pointer Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KWIATEK Wiktor
2011-08-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
LEŚNIOWSKI Piotr
2007-06-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ŁUC Kamil
2009-07-31
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
ŁUKASZYK Mateusz
2011-04-22
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MAJKA Dominik
2008-04-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MAROSZ Szymon
1999-08-02
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MAZUR Jakub
2008-06-22
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MIKA Jan
2008-03-01
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MISZTAL Maciej
2012-05-22
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MŁOTKIEWICZ Hubert
2009-06-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MOŁODYŃSKI Aleksy
2008-08-29
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MYJAK Szymon
2010-11-03
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
NIEZGODA Michał
2008-01-01
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
NOWAK Norbert
2008-05-12
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
NOWOSIELSKI Michał
2009-11-12
TS Sokół Jasło
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
OLSZEWSKI Miłosz
2010-04-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
OPAŁKA Wojciech
2012-02-06
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ORECHWO Michał
2009-03-02
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
OWSIAK Piotr
2010-05-14
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PALEŃ Szymon
2010-06-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PASIONEK Antoni
2010-02-07
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PASZKOWSKI Kajetan
2009-11-24
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
PIĘTAL Kamil
2007-05-27
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PIÓRECKI Karol
2007-03-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PLEŚNIAK Arkadiusz
2009-01-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
POLACZEK Jan
2009-06-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PUK Arthur
2009-06-08
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
RADOCHOŃSKI Antoni
2008-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
RODZINKA Filip
2008-10-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
RÓŻNOWICZ Michał
2009-02-10
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
RYCHLEWSKI Antoni
2011-05-24
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
RYŚ Marek
2010-08-07
KS Harpagan Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
RZESZUTO Karol
2007-06-01
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SKÓRA Michał
2009-12-29
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SOBOLEWSKI Wiktor
2009-03-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SOWA Daniel
2007-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
STASZEK Igor
2009-05-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
STOLARSKI Jakub
2000-06-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
STOPA Maksymilian
2007-02-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
STRĘCIWILK Mateusz
2008-02-07
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
STRÓŻ Piotr
2009-02-25
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
STUDNICKI Karol
2010-09-26
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
STUDNICKI Wiktor
2008-02-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SUDOŁ Maciej
2009-06-12
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SUWAJ Jakub
2009-12-04
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SZCZĘDOR Michał
2008-10-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SZCZUREK Mateusz
2009-09-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SZTUKA Igor
2006-01-07
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SZUMEŁDA Olaf
2009-02-20
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SZWEDKA Nataniel
2008-01-31
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
TAKMADŻAN Alex
2008-05-05
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
TARKOWSKI Filip
2009-04-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
TARŁOWSKI Bartosz
2008-12-29
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
TRELA Sebastian
2007-02-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
TROJNAR Eryk
2009-01-15
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
TROJNAR Kamil
2008-03-14
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
TYMUŁA Adrian
2009-08-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
WALCZAK Grzegorz
2007-03-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WAMYJ Korneliusz
2010-03-31
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
WIĘCEK Dawid
2007-04-18
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
WIŚNIEWSKI Hieronim
2008-07-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
WOJCIECHOWSKI Mateusz
2011-02-05
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
WOJTAS Bartosz
2007-07-05
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
WOŁOSZ Bartosz
2009-08-23
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
WOŹNY Dawid
2007-05-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
WÓJCIK Cezary
2009-07-28
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ZABORSKI Jakub
2011-10-31
LKS Głogovia Głogów Małopolski
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
ZAJĄC Aleksander
2011-03-07
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
ZARZYCZNY Bartłomiej
2008-03-17
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
ZĄBKIEWICZ Mikołaj
2009-11-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik