KAWECKA Anna
2007-06-16
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŁAGA Zuzanna
2013-09-09
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BANAŚ Wiktoria
2003-09-14
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARANSKA Amelia
2008-06-30
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARGIEŁ Barbara
2008-08-18
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria
2007-12-22
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BASA Noemi
2007-11-19
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BĄBELEWSKA Daria
2006-07-24
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BEKSIŃSKA Amelia
2009-03-18
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BEŁCZEW Oliwia
2006-04-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIEZMIENOW Oliwia
2007-11-18
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BŁAWAT Kamila
2009-03-10
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOREK Alicja
2005-05-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRZÓZKA Katarzyna
2005-01-09
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHŁOPIK Łucja
2008-09-07
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
COMBER Amelia
2005-09-28
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZACHOROWSKA Antonina
2008-09-16
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZERNA Karolina
2009-10-26
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DOMAGAŁA Joanna
2006-11-22
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DRÓŻDŻ Zofia
2007-07-18
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
FREJ Maja
2004-04-19
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GADOMSKA Julia
2001-01-14
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GIEDYCH Martyna
2004-06-08
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GIEREK Adrianna
2008-12-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GOŁĄBEK Aleksandra
2009-01-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GOŁDA Natalia
2008-09-19
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GOMUŁA Nikola
2008-06-12
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GÓRA Julia
2006-01-16
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GÓRAZDA Zuzanna
2007-03-03
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GÓRSKA Antonina
2008-07-30
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GROCHECKA Karolina
2007-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GRZESIK Klara
2012-06-12
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GRZYB Aleksandra
2004-07-06
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GRZYBOWSKA Gabriela
2006-04-10
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
HAŁADAJ Barbara
2007-12-07
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HARASYM Michalina
2008-10-23
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
HEJMO Klaudia
2008-03-08
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JACAK Magdalena
2005-03-22
LZS Sigma OSIR Staszów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JAKUBOWSKA Magdalena
2006-07-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JAMROŻY Julia
2009-08-01
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JANISZEWSKA Maja
2006-12-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JARZĄBEK Klaudia
2004-05-18
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JARZĄBEK Zuzia
2005-08-22
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JASIAK Agnieszka
2006-02-25
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JASIEŃCZUK Małgorzata
2002-01-17
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JELENIEWICZ Nikola
2007-04-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KACZMAREK Anastazja
2008-02-23
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KAŁUZNA Emilia
2006-07-16
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KAMZELSKA Hanna
2007-09-10
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KANISZEWSKA Wiktoria
2007-12-31
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KARWACKA Dominika
2008-03-01
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KIEŁBASA Anna
2008-07-30
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KILARSKA Wiktoria
2007-07-02
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOLENDA Zofia
2011-03-29
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KOMISARCZYK Daria
2007-02-26
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KORYCKA Anna
2007-03-19
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOSARSKA Laura
2008-03-06
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOSIŃSKA Natalia
2007-04-23
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOSOŃ Julia
2009-01-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOSOWSKA Natalia
2008-06-22
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOTWIŁA Martyna
1999-01-13
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOWALIK Wiktoria
2008-11-22
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOZAK Nina
2011-04-04
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KRUSZCZAK Oliwia
2004-04-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KRZEWSKA Maja
2005-12-18
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KUCHAREK Ewa
2006-12-24
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KULA Angelika
2008-03-24
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KUŁAGA Daria
2010-06-28
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KUNICKA Weronika
2007-05-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
LACHOWSKA Aurelia
2007-10-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
LECH Magdalena
2007-07-19
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
LEWANDOWSKA Barbara
2007-11-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
LEWIŃSKA Agata
2003-03-24
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
ŁAGODZIŃSKA Joanna
2007-11-23
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
ŁAGODZIŃSKA Zuzanna
2007-11-23
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
ŁOS Izabela
2003-08-05
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MACHAJ Blanka
2007-10-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MACIEJEWSKA Weronika
2007-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MAJOS Julia
2009-02-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MAKUŁA Adrianna
2005-06-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MARKS Julia
2009-01-25
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MICHALSKA Małgorzata
2005-06-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MICHALSKA Maria
2010-09-21
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MIĘKISZEWSKA Kinga
2008-01-23
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MILEWSKA Klara
2007-02-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MISIAK Michalina
2004-09-01
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MODELEWSKA Julia
2007-05-10
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MODRAS Gabriela
2002-02-25
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MOLENDOWSKA Julia
2006-06-23
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MUCHA Patrycja
2005-02-09
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
NIECKARZ Julia
2010-07-19
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
NOGA Olena
2007-02-08
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
NOWACKA Laura
2007-05-28
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota
2007-12-18
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
NOWAKOWSKA Jagoda
2007-09-17
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
OLESINSKA Daria
2001-08-14
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
OPALCZYK Roksana
2008-01-04
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
OSTROWSKA Olga
2008-04-25
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
OWCZARUK Hanna
2007-08-16
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PAJĘCKA Lena
2007-10-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PAKUŁA Paulina
2004-09-14
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PALUSZCZAK Zuzanna
2008-02-14
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PARADA Gabriela
2011-04-27
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PARADA Tatiana
2007-10-26
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PARYS Maria
2007-09-06
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PATER Weronika
2007-08-13
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PAWLAK Maja
2006-09-04
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PERYT Maja
2004-05-07
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PICHETA Patrycja
2005-08-05
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PIOTROWSKA Natalia
2008-01-02
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PIWOWARCZYK Martyna
2006-07-07
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PŁACZEK Nikola
2007-01-12
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
POCHEĆ Zuzanna
2008-07-17
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PORWOLIK Oliwia
2007-06-11
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PROC Antonina
2008-06-24
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PYSKLAK Amelia
2007-01-04
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
RADECKA Maja
2007-03-17
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
RAJNERT Nikola
2008-09-04
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
REK Kinga
2005-01-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
RESIAK Kamila
2005-01-08
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
RĘBOSZ Nikola
2008-07-20
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ROCKA Natalia
2007-08-21
MUKS Wisła Junior Sandomierz
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
RODOWALD Klara
2010-07-07
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SALAMON Maja
2007-01-26
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SAMCZYŃSKA Liliana
2008-04-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SEREK Maja
2006-09-26
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SEREMAK Magdalena
2006-12-04
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SIEDLARZ Kinga
2002-08-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SIENKIEWICZ Marianna
2003-08-23
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SIUDUT Katarzyna
2008-01-02
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SKOWRON Wiktoria
2004-07-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SKRZYNIARZ Oliwia
2003-11-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SKRZYPCZAK Zuzanna
2006-02-08
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SKUPIŃSKA Maria
2007-08-27
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SMAK Maria
2013-09-25
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SMALEC Wiktoria
2009-05-24
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SMOLARCZYK Julia
2005-03-09
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SMOLARCZYK Wiktoria
2007-11-13
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SMYKA Wiktoria
2008-08-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SOBOLEWSKA Aleksandra
2006-03-23
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SOBOTA Alicja
2009-04-05
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SOT Julia
2005-07-22
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SPERCZYŃSKA Julia
2004-09-19
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
STASZEWSKA Liliana
2013-03-18
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
STROJECKA Monika
2001-02-01
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
STRZYMIŃSKA Magdalena
2006-01-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SUCHOROWSKA Gabriela
2008-08-07
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SUMIŃSKA Oliwia
2007-03-26
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SYNOWSKA Emilia
2008-08-17
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SZAŁAS Maja
2007-03-02
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SZCZEPAŃSKA Zofia
2007-01-01
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SZMIGIEL Klaudia
1996-11-13
UMKS Nadir Jędrzejów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SZTUK Kaja
2008-11-09
KS ATHLETICS Busko-Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SZULC Natalia
2008-11-24
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SZWAJDA Anna
2006-04-30
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SZYMSKA Julia
2006-03-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ŚMIECHOWSKA Zuzanna
2008-03-03
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ŚWIDERSKA Gabriela
2005-07-31
KLKS Juventa-Kobex Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
THAMM Michalina
2007-04-18
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
TOPOROWSKA Pola
2007-12-07
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
URBAN Paulina
2007-01-11
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
URBAŃSKA Natalia
2007-12-13
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WIERNICKA Zuzanna
2006-10-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WINIARSKA Katarzyna
2005-04-26
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WITCZAK Julia
2009-01-01
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WITKOWSKA Paula
2007-04-30
OLA Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WŁODARCZYK Paulina
2007-05-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WOJTAN Amelia
2009-01-06
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WRONA Amelia
2009-01-07
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WYCHOWANIEC Wiktoria
2008-10-31
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
XU Sofia
2005-01-12
KS Słoneczko Busko Zdrój
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ZALEPIŃSKA Wiktoria
2007-11-08
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ZIELIŃSKA Katarzyna
2006-08-02
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
ZOCHNIAK Amelia
2007-11-11
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
ZUZEL Hanna
2007-03-06
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik