KOZAKIEWICZ Jeremi
2005-09-21
AKL Ursynów Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMCZYK Jakub
2006-01-21
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ABRAMCZYK Piotr
2006-06-27
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJEWSKI Wojciech
2006-12-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDZIAK Stanisław
2004-12-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANTONOWICZ Jan
2005-05-26
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ARMANOWSKI Julian
2005-09-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ASTRACHANCEW Konrad
2005-07-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BACHŁAJ Maciej
2005-03-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BADEŃSKI Bernard
2005-10-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAŁABAN Antoni
2008-08-06
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARTOSIŃSKI Wiktor
2005-09-23
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARTOSZEWICZ Igor
2005-06-28
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BENDYK Marcin
2004-09-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BORKOWSKI Antoni
2006-06-04
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BROUWER Sander
2004-05-07
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUCZYŃSKI Kacper
2006-04-07
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CEBULA Mateusz
2006-05-28
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CENTKOWSKI Łukasz
2003-05-26
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHAMOT Szymon
2005-10-26
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CIˇCIO Maksymilian
2004-08-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CURZYDŁO Klaudiusz
2001-04-14
KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CYDEJKO Szymon
2003-12-30
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZAPSKI Mateusz
2005-01-03
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DANOWSKI Mateusz
1999-08-08
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DˇBROWSKI Aleksander
2000-11-17
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DOBROWOLSKI Marcel
2005-01-06
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DVORAK Vadym
2004-08-10
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FEBERT Jacek
2004-09-23
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GAJDA Szymon
2004-04-10
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GAWENDA Bartłomiej
2006-09-13
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GˇSIŃSKI Jan
2006-04-14
UKS Melo Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GˇSIŃSKI Wiktor
2006-04-14
UKS Melo Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GOŁĘBIOWSKI Jan
2005-11-04
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GORLEWSKI Szymon
2004-03-28
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GOS Maciej
2005-02-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GÓJSKI Jakub
2006-04-20
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GROTKOWSKI Krzysztof
1963-07-26
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRYZ Kamil
2005-08-12
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
HRYNISZYN Kacper
2006-03-15
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JANICKI Maciej
2006-10-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JANKOWSKI Artur
2003-02-10
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
JASIŃSKI Szymon
2003-07-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JASKUŁKA Antoni
2006-08-17
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JEŻYNA Maciej
2005-12-07
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JURASZ Karol
2002-08-01
KU AZS SGH w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KACZMARCZYK Seweryn
2001-09-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KEEHN Dawid
2006-09-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KICZYŃSKI Sebastian
2004-01-19
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KIJEWSKI Michał
2005-10-25
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KLONOWSKI Andrzej
2005-05-23
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KŁECZEK Hubert
2006-01-20
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KOBIAŁKA Konrad
1978-01-08
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOŁODZIEJ Radosław
2001-03-06
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KORZENIOWSKI Łukasz
2003-06-04
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KOWALCZYK Dominik
2004-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOWALCZYK Jakub
2005-06-23
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOZAKIEWICZ Mikołaj
2007-08-02
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOZIBSKI Tomasz
2006-03-15
Orka Iława Athletics
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KRAJEWSKI Mateusz
2005-05-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KRAKOWIAK Tymoteusz
2004-06-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KRYSZTOPIK Marcin
2002-04-19
KU AZS Politechniki Białostockiej
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KUBASIK Jakub
2005-02-09
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KULˇGOWSKI Kacper
2005-09-13
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUPIDURA Jan
2005-08-30
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KWIATKOWSKI Filip
2006-04-27
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ŁACIAK Antoni
2006-01-29
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ŁUCZYK Jakub
2006-10-21
AP Marcovia Marki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
ŁUKASIAK Szymon
2003-07-31
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MACH Piotr
2002-07-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MAKOWSKI Mateusz
2004-08-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MAŁECKI Mateusz
2005-01-20
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MAŁECKI Piotr
1981-06-29
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MAŁKOWSKI Rafał
2004-09-13
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MARCINIAK Szymon
2004-02-28
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MARSZK Antoni
2002-04-01
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MIELCAREK Ignacy
2005-09-10
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MILCARZ Maksymilian
2004-02-29
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MOTYK Radosław
2006-08-15
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip
2005-02-09
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MUCHA Michał
2002-01-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
NAGÓREK Marcin
1980-10-05
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
NOWAK Jan
2004-06-23
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
OBŁĘKOWSKI Maksymilian
2002-11-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
OLEJNIK Mikołaj
2007-09-09
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
OLIWKOWSKI Piotr
2004-07-14
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ORLIŃSKI Kacper
2004-09-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PELC Łukasz
2005-03-27
KB Kro¶cienko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PIOTROWSKI Andrzej
1973-05-07
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
PIOTROWSKI Filip
2001-03-26
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
PISAREK Bartłomiej
2005-02-17
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PŁUCIENNIK Adam
2006-05-25
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
PODGÓRSKI Hubert
2006-04-02
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
POPIS Kamil
2006-03-01
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
PRZYGODA Michał
2002-02-23
BKS Wataha Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PYRZYŃSKI Mateusz
2005-11-29
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
RATAJ Jonatan
1999-01-28
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
RATHNAYAKE MUDIYANSELAGE Ometh Vidmal
2005-07-04
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ROBAKOWSKI Dawid
2004-06-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
RODZIEWICZ Jan
2003-02-17
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
RODZIEWICZ Michał
2005-05-06
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ROSIŃSKI Mateusz
2007-04-23
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ROSŁONIEC Piotr
2005-09-25
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SADOWSKI Jan
2005-06-01
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
SADURA Maksymilian
2003-07-31
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SIDELNIK Jan
2005-10-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SIEJKA Mariusz
1977-03-23
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SKIERSKI Mateusz
2005-08-26
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SŁAWIŃSKI Mikołaj
2005-10-05
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SMARDZEWSKI Łukasz
2001-06-15
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SMYKA Jakub
2006-03-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
STAŃCZUK Jan
2005-08-02
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
STĘPKOWSKI Mateusz
2008-01-07
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SULECKI Mateusz
2000-01-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SYPNIEWSKI Tomasz
1984-08-10
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SZCZECIŃSKI Maciej
2007-08-13
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SZRAJNERT Błażej
2006-05-21
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SZYMANSKI Oliwier
2005-03-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SZYMAŃSKI Filip
2005-03-18
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
¦MIETANKA Jan
2005-09-21
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
¦MIGIELSKI Szymon
2007-08-29
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
TABAKA Wojciech
2004-06-24
PKS Gwardia Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
TOMCZAK Alan
2006-04-23
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
URBAŃSKI Eryk
2004-03-31
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
URBAŃSKI Jakub
2006-04-04
UKS Melo Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
WASIELEWSKI Wojciech
2006-01-18
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
WA¦ Kacper
2004-07-14
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
WEREMCZUK Krzysztof
2000-01-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
WI¦NIEWSKI Ignacy
2007-03-05
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
WITKOWSKI Jakub
2003-12-14
KU AZS LAW w Dęblinie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
WITKOWSKI Paweł
1979-07-16
Wieliszew Heron Team
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
WOJCIECHOWSKI Gaurahari
2005-02-05
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
WOŁOWSKI Adam
2005-07-08
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WO¬NIAK Łukasz
2006-05-13
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WRONKA Kacper
2006-03-06
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WRÓBEL Adam
2001-10-24
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WRÓBLEWSKI Błażej
2005-03-10
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WRÓBLEWSKI Michał
1979-08-06
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WYSOCKI Adam
2005-07-27
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
ZIUŁKOWSKI Piotr
2006-02-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ZWOLSKI Maciej
2004-06-24
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ZYGMUNCIAK Kacper
2004-10-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ŻEGNAŁEK Stanisław
2005-12-14
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ŻWIROWSKI Adam
2002-01-28
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik