ROSÓŁ Konrad
2009-08-14
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BABUCHOWSKI Karol
2009-07-08
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJRASZEWSKI Wojciech
2009-04-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIEDROŃ Mateusz
2005-09-11
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BODZIANOWSKI Paweł
2008-12-11
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRILLA Cyprian
2003-01-08
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CAŁKO Ignacy
2011-05-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHRAPEK Wiktor
2009-03-18
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CYGANEK Damian
2009-06-10
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DOBOSZ Wojciech
2007-01-13
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DYGANT Borys
2008-03-17
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DZIERŻĘGA Igor
2009-07-02
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FIL Jakub
2007-01-09
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GŁOWIŃSKI Bartosz
2004-02-24
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GODLEWSKI Mikołaj
2009-12-05
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
HERLICZKA Dominik
2008-12-08
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JANKOWSKI Aleksander
2008-10-31
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JANKOWSKI Bartosz
2009-04-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JARO¦ Adam
2008-11-24
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JORDAN Gabriel
2008-11-06
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KALA Bartosz
2010-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KARPAŁA Adrian
2011-11-14
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KARWASZ Miron
2010-08-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KˇTNY Ryszard
2009-01-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KĘDZIOR Kacper
2008-06-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KIEĆ Krzysztof
2010-02-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KLIMCZAK Nikodem
2010-05-10
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KO¬LIK Artur
2007-06-04
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KUTYBA Kacper
2010-03-30
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LEDWOŃ Aleks
2009-12-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
LIS Jakub
2010-02-24
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LUBOŃ Albert
2010-03-21
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MACIEJEWSKI Stanisław
1999-04-13
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MˇKA Patryk
2004-09-02
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MIKOŁAJCZAK Rafał
2009-04-16
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MISZTAL Bruno
2009-10-17
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
NIECHCIAŁ Dawid
2009-06-04
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
OKARMUS Jakub
2010-07-16
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
OLESIŃSKI Maciej
2004-02-28
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PAPUGA Kajetan
2007-08-08
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PIECHOTA Adam
2009-01-23
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PLUTA Damian
2008-05-06
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PORAWSKI Dominik
2009-01-08
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PRZˇDKA Jakub
2011-05-10
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PYTEL Borys
2011-11-08
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ROLECKI Mikołaj
2010-01-27
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
RUDY Maksymilian
2008-07-31
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SADOWSKI Michał
2009-12-09
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SAWA Mateusz
2009-01-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
STAWINOGA Piotr
2009-06-26
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
STEINKE Tymoteusz
2009-01-21
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SWODCZYK Maciej
2010-01-13
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SZYMOŃSKI Michał
2007-03-09
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
TWARDAK Mateusz
2009-01-05
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WˇTROBA Tymoteusz
2009-01-12
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WOLAK Mikołaj
2005-12-16
MKS Pałac Młodzieży Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WRZOSEK Krzysztof
2009-01-07
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WYPYCH Radosław
2009-01-09
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ZAMOJSKI Dominik
2008-07-24
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ZIĘBA Jacek
2009-01-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ZYGARYN Brian
2008-01-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik