WRÓBEL Maksymilian
2010-02-11
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMEK Jakub
2008-02-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Ignacy
2010-05-18
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALEKSANDROWICZ Oliwier
2010-04-10
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANDRZEJCZAK Marceli
2009-08-18
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BABIASZ Filip
2010-10-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAJRASZEWSKI Wojciech
2009-04-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARTKOWIAK Nikodem
2010-01-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BINEK Stanisław
2011-06-12
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BORKOWSKI Dawid
2009-06-19
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BUDNER Wojciech
2010-01-13
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CABAN Kacper
2008-07-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CERBIŃSKI Aleksander
2009-08-27
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHRUBCZYŃSKI Bartosz
2010-01-25
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHRZANOWSKI Aleks
2009-01-01
OLA Mazowieckie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHUCHRA Mateusz
2010-06-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DOBRZYŃSKI Kacper
2010-08-08
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DZIEŁAKOWSKI Gustaw
2010-04-09
KS Aktywna Wschowa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
FABI¦ Mikołaj
2010-07-05
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FILIPOWICZ Tomasz
2010-12-26
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GALLAGHER Maciej
2006-09-09
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GROTKOWSKI Franciszek
2010-10-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRUSZKA Mateusz
2011-02-16
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRZEGOROWSKI Franciszek
2010-08-27
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRZYMSKI Antoni
2010-04-25
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRZYWACZ Tomasz
2010-06-10
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HADRY¦ Alan
2011-12-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
IDCZAK Kornel
2010-03-18
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
IWAN Igor
2009-06-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JACKOWSKI Jakub
2009-01-11
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JANKOWSKI Adam
2010-09-22
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JASZKA Gabriel
2009-04-22
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KACPROWICZ Miłosz
2010-07-27
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KAŁAJAK Wiktor
2010-09-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KARCZEWSKI Igor
2011-05-09
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KIERNOŻYCKI Michał
2008-09-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KIJO Antoni
2009-11-22
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KMIEĆ Kamil
2009-02-03
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KNOPIK Franciszek
2010-08-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOŁODZIEJCZYK Gabriel
2009-03-01
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KONIECZNY Hubert
2010-09-12
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOWALEWSKI Jakub
2011-02-04
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KRUPA Kacper
2010-07-29
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
LALIK Tymoteusz
2010-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
LENARCZYK Marek
2007-07-02
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LIS Aleksander
2010-09-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
LORBIECKI Mikołaj
2009-06-21
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MACHNIO Sebastian
2009-01-18
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MACIASZEK Igor
2010-07-06
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MAĆKOWSKI Mieszko
2010-12-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MAJEWSKI Marcel
2011-04-26
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MALĘGOWSKI Szymon
2011-06-21
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MARCINIAK Adam
2009-04-15
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MARCZAK Tymoteusz
2008-09-04
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MˇCZKOWIAK Adam
2010-02-17
UKS Sprint PrzeĽmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MEJ Olaf
2010-01-06
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MILEWSKI Adam
2011-08-20
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
NATURALNY Aleksander
2010-07-19
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
NIZIOŁ Konrad
2010-09-09
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
NOWAK Dawid
2010-01-29
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
NOWAK Filip
2010-08-31
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
NOWICKI Nataniel
2010-01-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OBCZYŃSKI Batłomiej
2009-09-25
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
OKARMUS Jakub
2010-07-16
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
OLEJNIK Filip
2010-09-20
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
OWCZAK Jerzy
2010-06-21
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PACHCIAREK Miłosz
2010-08-17
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PAJDOWSKI Szymon
2010-01-19
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PARADECKI Maksymilian
2009-09-16
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PˇPKA Jakub
2009-01-17
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PĘKAL Tomasz
2011-01-04
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PIECHOWIAK Szymon
2010-08-03
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PIEKUT Igor
2009-03-19
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PODLECKI Franciszek
2011-09-13
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
POTRYKOWSKI Artur
2009-01-11
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PRACZYK Szymon
2008-05-24
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PRAŻUCH Filip
2010-01-31
UKS 55 ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PRZEWO¬NIAK Piotr
2010-09-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PRZYBYŁ Bartosz
2009-01-16
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PYCHYŃSKI Marcin
2009-12-24
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
RACHUTA Borys
2010-01-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
RADOMSKI Wiktor
2010-09-04
UKS D±b Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
RATAJCZAK Tomasz
2010-10-21
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SADZA Filip
2008-11-21
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SERAFIN Norbert
2007-10-08
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SIEJEK Nataniel
2010-05-21
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SIKORSKI Wojciech
2012-10-17
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SIUDA Krzysztof
2009-02-12
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SOLAREK Franciszek
2009-09-15
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SOŁYGA Kamil
2009-01-01
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SOSNOWSKI Jakub
2010-04-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
STEFANOWICZ Jakub
2010-06-08
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
STOLARZ Jan
2010-01-01
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SZEWCZYŃSKI Mateusz
2008-02-28
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SZTOMBERSKI Adam
2010-06-09
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZYMAŃSKI Antoni
2011-03-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZYMCZAK Stanisław
2010-06-21
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
¦MIAŁEK Artur
2010-10-09
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
TWARDOWSKI Mariusz
2009-03-03
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
UMERSKI Jan
2010-12-20
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
URBANIAK Wojciech
2012-06-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WESTFAL Jacek
1973-02-08
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WNUK Bartosz
2010-08-06
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
WRÓBEL Hubert
2012-09-18
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik