GOMUŁKA Ksawery
2005-05-05
UKS 12 Kalisz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCIO Cyprian
2003-05-28
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMOWSKI Mateusz
2005-08-25
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRUSIEWICZ Jerzy
2004-08-26
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ARNDT Marek
2006-06-05
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANASZEWSKI Maciej
2008-01-07
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANDOS Leonard
2007-08-24
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARTKOWIAK Jan
2006-07-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BĄK Karol
2006-05-18
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIAŁACHOWSKI Paweł
2006-05-25
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIAŁAS Szymon
2005-01-13
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIAŁASIK Jakub
2006-01-11
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIAŁEK Kacper
2004-11-15
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BIERNAT Maksymilian
2006-08-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BIŃCZYK Bernard
2000-11-24
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOGUSZ Jędrzej
2006-08-02
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRODOWSKI Sasha
2005-02-12
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BRUDŁO Hubert
2006-01-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BRYŁA Hubert
2005-06-12
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BURCHACKI Jakub
2005-03-20
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BUŚKO Mateusz
2006-09-24
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CACH Hubert
2005-09-26
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CEGŁA Kacper
2004-11-02
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CERKASKI Adam
2008-02-23
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CHMIEL Maciej
2004-04-23
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CHOJNACKI Piotr
2008-01-04
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CHOJNOWSKI Antoni
2005-04-13
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CHOLEWA Piotr
2010-05-06
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CHRABĄSZCZ Piotr
2005-07-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CIĄCIO Maksymilian
2004-08-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CIERESZKO Alan
2006-04-17
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ĆWIKOWSKI Paweł
2004-09-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DĄBEK Dominik
2006-06-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DEPTA Szymon
2004-01-02
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DOBRZYŃSKI Mikołaj
2005-06-29
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DURA Łukasz
2007-08-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
E A
2005-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FALKOWSKI Julian
2008-11-28
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
FĄFERKO Kamil
2005-03-24
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FICYGOWSKI Michał
2004-08-27
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
FRĄSZCZAK Franciszek
2009-03-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
FUJAK Oliwier
2004-11-11
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GAJEWSKI Oskar Daniel
2005-11-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GAŁCZYŃSKI Kacper
2006-01-16
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GĘBICKI Jakub
2006-02-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GLAZA Mateusz
2004-08-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GONKIEWICZ Jan
2005-06-28
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GOWGIEL Kacper
2007-03-29
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GÓRCZAK Krzysztof
2000-05-30
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GÓRECKI Wiktor
2006-10-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRAFF Tymoteusz
2006-04-13
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRZĄKA Dawid
2004-04-30
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GRZEBINOGA Maksymilian
2006-08-15
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
GRZEGOREK Cyprian
2007-02-02
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
GRZEŚKOWIAK Tomasz
2006-07-15
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GRZYMSKI Stanisław
2004-09-10
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GULBIERZ Karol
2006-03-24
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
HAJDUK Dawid
2005-04-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
HANDKE Mikołaj
2004-09-07
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
HAWEŁKO Igor
2004-03-17
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
HEJDYSZ Bartosz
2006-06-16
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
HOFFMAN Paskal
2008-02-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JABŁOŃSKI Hubert
2006-06-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JAKUBIK Bartosz
2006-01-19
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
JANKOWSKI Alan
2006-07-25
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
JANKOWSKI Kacper
2007-05-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
JARMUNDOWICZ Igor
2005-07-15
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
JAROCH Stanisław
2006-04-03
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
JOPEK Michał
2005-07-28
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
JUZWA Jacek
2009-08-09
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KACZMAREK Bartosz
2012-01-06
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KALKA Jakub
2007-02-04
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KAŁUŻNY Jakub
2006-06-15
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KAMIŃSKI Adrian
2005-04-21
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KAMIŃSKI Oliwer
2006-01-15
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KARNAS Kacper
2004-10-03
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KASPRYSZYN Jakub
2005-04-19
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KASPRZYK Kacper
2005-01-20
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KAZIMIERCZYK Mateusz
2006-11-03
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KAŹMIERCZAK Kamil
2007-07-28
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KĘDZIERSKI Hubert
2005-01-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KĘDZIERSKI Maciej
2006-06-22
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KIENIGSMAN Jakub
2006-01-08
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KIJEWSKI Michał
2005-10-25
UKS Sokół Węgorzewo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KMIEĆ Jędrzej
2005-12-20
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOŚMIDER Dawid
2006-12-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KOWALCZYK Igor
2006-04-01
CKS Helios Czempiń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KRASZEWSKI Maciej
2006-07-16
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KRAWIEC Bartosz
2006-03-24
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KRUPECKI Marcel
2007-10-19
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KRYSIAK Iwo
2003-09-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KRYSZPIN Maciej
2005-08-03
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KRZYŻANOWSKI Cyprian
2007-09-30
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KUBASIK Jakub
2005-02-09
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KUCZEROWSKI Kamil
2005-06-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KUNICKI Michał
2004-07-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KUŚMIEREK Damian
2007-10-31
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LAMBRYCZAK Franciszek
2009-01-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LIKE Tomasz
2006-08-19
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LUDERA Szymon
2006-05-19
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ŁAZOWY Cezary
2004-01-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MACIASZEK Oliwier
2005-01-19
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MADEJ Mateusz
2006-04-15
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MAJ Piotr
2007-08-30
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MAJEWSKI Mateusz
2004-08-21
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MARCINKOWSKI Marcin
1981-02-16
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MARKOWIAK Mateusz
2005-04-08
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MARZYŃSKI Paweł
2005-01-04
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MATYJA Kamil
2002-09-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MELER Mateusz
2006-04-18
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MICHALAK Mikołaj
2006-09-07
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MICHNIKOWSKI Jakub
2010-05-15
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MICZKO Michał
2006-07-06
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MIKOŁAJCZAK Leon
2010-11-01
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MIKOŁAJCZYK Marcin
2006-05-03
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MILLER Tomasz
2006-02-07
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MŁYNARCZYK Mateusz
2004-07-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MŁYNOWSKI Stanisław
2005-07-12
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MUSIAŁEK Paweł
2004-10-13
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
NOLBERT Wiktor
2008-09-08
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
NOWACZYK Jan
2005-03-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
NOWACZYK Wiktor
2011-12-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
NOWICKI Jakub
2004-03-29
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
OWCZAREK Kacper
2008-12-03
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PAWEŁCZYK Kamil
2005-11-12
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PIĄTEK Alan
2006-02-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PIĄTKOWSKI Olaf
2006-09-19
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
PIEC Leon
2006-09-11
LŁKB Trucht Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
PIECHOWIAK Jakub
2005-01-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
PIETRASIK Antoni
2008-07-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
PIETRASIK Jacek
2012-03-03
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
PIETRUSZKA Julian
2004-11-22
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PIWOŃSKI Mikołaj
2004-08-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
POLAK Bartosz
2005-05-04
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PROTASEWICZ Jakub
2008-01-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PRUCHNIEWICZ Jan
2005-05-20
GKS Piast Łubowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PRZYBYLSKI Jan
2010-10-11
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
RABURSKI Maciej
2005-01-15
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
RACEWICZ Aleksander
2005-08-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
RATAJ Franciszek
2011-01-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
RATAJCZAK Eryk
2007-04-21
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
RATKOWSKI Jędrzej
2008-10-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
REMBECKI Arkadiusz
2005-01-28
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
ROGIŃSKI Bartosz
2006-05-04
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
ROZENKOWSKI Kacper
2004-03-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
RUTKOWSKI Marcin
2006-09-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
RYCZYŃSKI Mikołaj
2005-11-24
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
RZEMPOŁUCH Bartosz
2008-05-09
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SADOWSKI Oskar
2005-02-20
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SIERADZKI Jakub
2006-10-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SŁOWIK Maciej
2004-02-25
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SMURAWA Franciszek
2008-09-12
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SOBIERAJSKI Oskar
2005-05-19
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SOLAREK Franciszek
2009-09-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SOWA Dawid
2009-07-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
STAŃCZUK Jan
2005-08-02
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
STAWARZ Fabian
2005-04-28
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
STAWIAK Miłosz
2006-01-12
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
STOJANOWSKI Piotr
2004-10-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
STOPA Gabriel
2006-11-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SUCHORA Cezary
2005-04-30
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SUSZKA Franciszek
2006-09-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SZAFRANEK Marcel
2005-03-01
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SZAL Szymon
2004-09-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SZARAPO Jakub
2006-02-13
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SZAREJKO Mikołaj
2003-11-21
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SZCZEPANIAK Igor
2004-03-16
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SZCZEPANIAK Jakub
2003-01-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SZCZEPAŃSKI Maciej
2004-06-07
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SZŁAPKA Tymoteusz
2009-12-09
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SZYMCZAK Maciej
2005-06-02
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SZYMCZAK Wojciech
2008-08-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ŚMIAŁEK Artur
2010-10-09
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ŚMIERTKA Mateusz
2006-02-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
ŚMIETANKA Jan
2005-09-21
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
ŚWIOSTEK Alan
2012-04-21
UKS Technik Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ŚWISTAK Mateusz
2005-03-17
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
TOMALCZYK Michał
2007-05-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
TOMASZEWSKI Oskar
2005-11-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
TUZIMEK Arkadiusz
2005-03-30
LKS OSiR Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
WALICKI Adam
2006-07-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
WAWRZYNIAK Jakub
2009-04-07
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
WILIŃSKI Jakub
2004-06-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
WIROWSKI Aleksander
2005-03-16
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
WITKE Adam
2006-07-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
WLEKŁY Aleksander
2006-06-08
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
2005-02-17
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
WOJSZ Filip
2006-04-12
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WOJTCZAK Mikołaj
2005-11-11
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WOŹNY Wojciech
2005-08-10
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WÓJCIAK Adrian
2005-07-11
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WÓJCIK Cezary
2005-08-14
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WÓJCIK Kacper
2005-01-23
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WRÓBEL Paweł
2005-06-21
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WRÓBEL Wiktor
2005-05-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WYLĘGA Nikodem
1998-06-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WYSOCKI Mikołaj
2005-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
ZAKRZEWSKI Marek
2005-12-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
ZDRZENICKI Kornel
2006-04-22
MKP Myślibórz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
ZIĘBA Mikołaj
1997-07-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
ZIMNIAK Kacper
2004-04-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik