LOCKER Chelsie
2008-03-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BĄTKIEWICZ Zofia
2004-06-16
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
FILAPEK Maria
2007-07-19
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
FLORCZYK Hanna
2009-12-02
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
FRANC Oliwia
2007-05-01
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GAJ Roksana
2007-12-24
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GIEJBATOW Julia
2008-05-15
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GIEREK Adrianna
2008-12-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GUZIOR Daria
2007-04-20
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
HOYER Natalia
2008-05-02
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JAROŃ Zuzanna
2008-08-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JAROS Magdalena
2008-04-25
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JURKA Daniela
2007-07-04
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KACPRZYŃSKA Marta
2007-07-16
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KACZMARCZYK Matylda
2009-06-16
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KALINOWSKA Marta
2009-04-20
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KLIMASARA Marta
2007-02-16
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KUBISZ Julia
2008-02-21
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KULAWIAK Julia
2008-05-15
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KUŹNIAK Magdalena
2008-10-11
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
LIGENZA Michalina
2008-06-25
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ŁĄGIEWKA Nadia
2007-11-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MACHAJ Blanka
2007-10-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MACHNIKOWSKA Agata
2008-08-15
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MACIEICZEK Amelia
2009-02-09
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MUSIAŁ Maria
2009-09-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PAJĘCKA Lena
2007-10-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PESTKA Oksana
2008-05-01
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
PIOTROWSKA Natalia
2008-01-02
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
PORWOLIK Oliwia
2007-06-11
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
RÓŻYCKA Lena
2009-03-13
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
SIKORA Alicja
2008-01-02
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SUTKOWSKA Gabriela
2005-09-22
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SWOBODA Martyna
2007-01-19
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SZCZUDRAWA Marta
2006-08-05
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SZEWCZYK Kamila
2009-05-12
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
URBAŃSKA Natalia
2007-12-13
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
URBAŚ Sara
2008-07-29
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
WASIELEWSKA Roksana
2007-05-10
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
WIĘZIK Lena
2007-08-17
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
WILMAN Zofia
2007-02-01
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
WITKOWSKA Martyna
2007-10-30
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ZINIEWICZ Nicola
2008-01-14
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik