ŻÓŁWIŃSKA Emilia
2006-11-17
LLKS Pomorze Stargard
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARTNIK Jessica
2006-07-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BEDNARZ Aleksandra
2007-01-23
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BOROWCZAK Katarzyna
2005-04-05
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZEZIŃSKA Maja
2006-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRZEZIŃSKA Nikola
2005-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUBEL Magdalena
2005-12-21
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUCZKOWSKA Magdalena
2005-12-19
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHMIELNICKA Amelia
2006-04-21
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHOROSZEWICZ Magdalena
2005-01-28
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DENISIUK Amelia
2007-10-16
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DUDZIŃSKA Wiktoria
2007-05-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GEMBAL Małgorzata
2007-10-31
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GOLAS Anita
2007-08-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRUDZIEŃ Ewelina
2005-07-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GRUDZINSKA Oliwia
2006-09-07
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GRULA Magdalena
2005-02-28
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
HALEWICZ Julia
2007-04-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
HUSZCZA Julia
2007-04-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JANAS Hanna
2006-07-03
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JANKOWSKA Joanna
2006-09-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JASTRZĄB Emilia
2006-12-19
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JUSZCZAK Inga
2007-09-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KALINOWSKA Małgorzata
2004-07-23
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KAMIŃSKA Roksana
2008-07-21
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KANIOWSKA Weronika
2004-09-27
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOVAL Maria
2005-09-22
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOŹLAREK Julia
2005-06-20
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KRZYŻANOWSKA Paula
2005-05-01
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LAMBRYCZAK Wiktoria
2007-06-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
LAMTSCHEK Julia
2005-11-18
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LISIECKA Weronika
2006-09-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ŁAWNICZAK Maja
2007-10-01
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ŁUKSZA Anna
2007-06-07
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MAJEK Weronika
2005-08-19
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MARCINIAK Maja
2006-08-23
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MARCZEWSKA Wiktoria
2005-11-23
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MARTYNOWICZ Karolina
2007-01-23
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MAZUR Martyna
2007-01-08
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MAZUR Natalia
2005-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MICHALAK Marcelina
2006-04-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MIERZWA Kinga
2005-08-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MROWIŃSKA Zuzanna
2006-11-10
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ORZECHOWSKA Aneta
2006-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ORZECHOWSKA Oliwia
2005-12-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PAŁYGA Zuzanna
2005-02-25
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PECYNA Kinga
2005-04-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
POSTÓJ Julia
2005-01-10
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PRACHARCZYK Maria
2007-07-23
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
REIMANN Karolina
2007-11-13
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ROMANIUK Julia
2007-06-09
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ROSŁANOWSKA Izabela
2006-07-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SKUPNIEWICZ Milena
2006-01-31
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SOKOŁOWSKA Zuzanna
2006-11-05
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SZERSZEŃ Maja
2005-11-15
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SZPOND Aleksandra
2006-03-27
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ŚMIETAŃSKA Lena
2007-06-20
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ŚMIGLEWSKA Zuzanna
2007-09-28
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
THRUN Iza
2005-05-03
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
TYCZYŃSKA Gabriela
2006-06-12
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WALKOWIAK Nikola
2006-11-17
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WŁOCH Aleksandra
2007-08-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WŁODARCZYK Maja
2005-10-02
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WOJCIECHOWSKA Małgorzata
2007-05-08
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WOLNA Jagoda
2006-01-26
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ZDZIARSKA Julia
2006-02-10
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ZIEMBA Zuzanna
2005-06-02
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ZIMMER Julia
2007-01-07
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
ŻELAZO Zuzanna
2006-07-13
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik