KOKOSIŃSKA Katarzyna
1990-02-20
MLKL Płock
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BˇKIEWICZ Karolina
1990-01-01
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIELSKA Magdalena
1989-01-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIESIADECKA Anna
1990-01-01
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOJANOWSKA Dominika
1990-01-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BORUCKA Agnieszka
1989-01-27
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CIE¦LIŃSKA Katarzyna
1991-01-01
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DEMSKA Paulina
1989-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DUSZA Paulina
1991-03-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DZIOCH Alicja
1990-01-19
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FILIPIAK Joanna
1990-08-11
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FIODOROW Joanna
1989-03-04
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GOLIŃSKA Aleksandra
1991-06-15
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GÓRNA Agnieszka
1992-03-02
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRˇBCZEWSKA Urszula
1986-04-04
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GRUSZECKA Aurelia
1989-11-05
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GUBA Paulina
1991-05-14
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
HRYŃ Joanna
1989-01-01
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JANKOWSKA Anna
1990-06-20
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JARCHAŃSKA Ewelina
1990-01-01
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JAROSZ Katarzyna
1989-03-29
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KANIA Justyna
1989-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KANIEWSKA Marta
1990-06-27
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KĘDER Maria
1991-10-06
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KITA Katarzyna
1984-07-04
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KŁOSOWSKA Sylwia
1991-03-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOMOROWSKA Katarzyna
1989-01-01
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOZIOŁ Aneta
1991-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KRUCZKIEWICZ Ewa
1991-01-01
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KRYSZTOWSKA Dominika
1988-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KUSZPIT Ewa
1986-05-14
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LANGE Urszula
1991-10-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
LIBIK Katarzyna
1989-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ŁASKA Agata
1991-01-27
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ŁASZKOWSKA Olga
1992-09-01
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ŁUCZAK Edyta
1987-01-01
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MACIEJA Natalia
1991-01-17
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MACIEJCZYK Aleksandra
1991-02-19
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MAJOR Marta
1990-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MAKAROŃSKA Natalia
1991-04-13
KS Żak Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MATYSIAK Beata
1990-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MECH Paulina
1989-01-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
MIERZEJEWSKA Aleksandra
1992-03-05
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
MORAWIN Barbara
1989-07-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
MRÓZ Joanna
1989-04-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
NORAS Marta
1989-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
OLCZYK Justyna
1990-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
OSIECKA Marta
1988-02-22
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
PIECHA Martyna
1989-01-01
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
PIETRZAK Ewa
1989-07-23
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
PIETRZAK Zofia
1989-06-16
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
PINDOR Agnieszka
1987-01-14
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
PIOTROWSKA Marta
1989-09-20
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
PONIKOWSKA Olga
1990-01-01
UKS Adamów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
PUDŁO Anna
1990-01-01
MKS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ROGALSKA Daria
1989-08-07
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
RUTA Marlena
1991-01-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SAMORAJ Maria
1992-12-23
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SAMUL Sabina
1991-05-11
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SAWICKA Katarzyna
1989-02-20
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
SENYK Katarzyna
1990-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
STALA Dagmara
1991-12-09
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
STANKIEWICZ Anna
1990-11-12
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SZEWA Magdalena
1990-09-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
TETKOWSKA Kinga
1990-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
TOMASZKIEWICZ Ewa
1986-01-01
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
TWARDOWSKA Elżbieta
1990-01-01
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ULICKA Monika
1990-05-17
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WAWOCZNY Klaudia
1990-01-05
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WAŻNA Krystiana
1989-01-01
LKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WEISS Marta
1990-07-07
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
WITKOWSKA Ewa
1992-12-12
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
WOCHOWSKA Anna
1991-07-06
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
WYPYCH Beata
1989-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
ZAWIERA Karolina
1992-11-07
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
ZIĘBA Amanda
1990-01-01
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik