SOWA Róża
2012-04-30
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAM Aleksandra
2011-07-12
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTONIK Izabela
2011-02-14
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ARSENIUK-CHILUK Aniela
2011-03-12
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAJOR Olivia
2009-09-03
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARDJAN Nadia
2009-12-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEREŚ Emilia
2013-06-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BŁĄDEK Giorgia
2008-04-05
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRODOWSKA Lena
2012-04-07
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BURCZYŃSKA Michalina
2012-09-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BUTRYN Milena
2010-06-18
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHEĆKO-ZAREMBA Jadwiga
2011-09-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHMIEL Milena
2012-07-22
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHODUR Zuzanna
2011-07-08
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHUB Weronika
2011-03-13
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHUSTECKA Magdalena
2010-10-07
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CIMOCHOWSKA Olivia
2013-02-23
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CYRULIK Gaja
2011-10-07
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZYCZEWSKA Iga
2011-06-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DEC Martyna
2011-05-04
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DOMINO Karina
2011-08-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DUBIS Zofia
2014-06-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DUDZIK Zofia
2011-10-30
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DUSZCZYK Zuzanna
2010-03-11
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DZIEDZIC Natalia
2012-08-31
MOSiR Przeworsk
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FERDEK Julia
2012-01-31
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FORYŚ Natalia
2010-09-12
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GANCARZ Oliwia
2012-04-05
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GAWEŁ Liliana
2010-03-13
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GENDERA Anastazja
2008-05-31
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GIEJBATOW Pola
2012-10-04
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GONSIOR Amanda
2012-12-23
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GRANIEWSKA Aleksandra
2010-09-02
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GRZYBOWSKA Lena
2010-04-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
HENDZEL Łucja
2011-09-23
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HIPNER Alicja
2012-11-06
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JURKIEWICZ Jagoda
2012-06-01
LA WIR Czarna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KANIEWSKA Iga
2011-10-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KASPRZAK Aleksandra
2009-11-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KAWALEC Olga
2012-06-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KICIŃSKA Milena
2010-01-19
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOLII Mirosława
2011-03-09
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOPEĆ Magdalena
2012-03-02
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOSIOR Julia
2011-05-16
MOSiR Przeworsk
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOSIOROWSKA Kamila
2009-01-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOSZUT Weronika
2011-01-14
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KRUPA Hanna
2014-01-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRUSZEWSKA Milena
2012-03-05
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KUTER Patrycja
2010-08-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
LESIAK Klaudia
2011-09-13
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
LORENC Dominika
2011-01-18
MOSiR Przeworsk
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ŁASKARZEWSKA Julia
2010-07-25
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
ŁUC Magdalena
2011-06-08
KS Harpagan Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MAKOWSKA Aleksandra
2011-02-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MIOTK Natalia
2011-06-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MIŚKOWICZ Nikola
2012-02-23
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
NAZARCZUK Lena
2010-04-26
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
NOWAK Ina
2009-11-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
OZIMEK Hanna
2008-03-19
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
PELCZAR Milena
2011-03-31
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
PEREŚLUCHA Lena
2013-05-27
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
PIASECKA Eliza
2007-02-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
PIERÓG Weronika
2012-04-22
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PIÓR Julia
2011-05-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PITERA Sylwia
2009-07-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PORCZAK Maja
2013-10-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PRUCHNIK Weronika
2009-10-15
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PRYCHOCEŃ Magdalena
2011-01-30
MOSiR Przeworsk
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PYDYCH Natalia
2007-11-05
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PYRCZ Nikola
2009-09-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PYRCZ Roksana
2009-09-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
RACHWAŁ Magdalena
2011-11-29
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
RADZIECKA Klaudia
2012-05-23
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
RAK Wiktoria
2012-03-03
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
RAŹNIEWSKA Alicja
2012-12-29
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
REIZER Róża
2011-07-09
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
ROSTKOWSKA Olga
2011-10-29
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
SADLEJA Julia
2007-06-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SADLEJA Martyna
2009-07-16
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SAŁDAN Milena
2008-04-24
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SKIBA Karolina
2011-12-27
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SOJKA Magdalena
2009-07-07
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
STACHURA Aleksandra
2012-03-18
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
STAWINOGA Milena
2011-08-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
STEC Daria
2010-10-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
STEPANIAK Aleksandra
2008-05-02
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
STEPANIAK Zuzanna
2005-12-27
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
STÓJ Oliwia
2009-03-26
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
STRĘCIWILK Lena
2012-11-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
STYBAK Blanka
2012-12-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SULIK Nadia
2013-01-08
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SZELC Joanna
2013-04-18
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
SZEPIENIEC Zofia
2011-11-10
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ŚLIWIŃSKA Blanka
2011-08-30
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ŚNIADOCH Wiktoria
2012-09-08
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
ŠEDOVÁ Anna
2012-05-20
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
TARCZYŃSKA Joanna
2011-02-01
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
UZNAŃSKA Anna
2011-09-26
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WACHTA Klara
2012-02-13
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WANDAS Zuzanna
2008-11-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WĄŻ Aleksandra
2011-07-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WIERCIOCH Karolina
2009-07-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WÓJCICKA Alicja
2011-10-14
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ZAGÓRSKA Amelia
2012-01-05
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ZAJĄC Sabina
2010-01-26
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ZAJĄC Weronika
2008-07-08
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ZASOWSKA Jagoda
2010-06-09
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ZIĘBA Karolina
2009-05-20
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik