KĄTNY Ryszard
2009-01-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ALEKSANDROWICZ Oliwier
2010-04-10
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALFUT Tomasz
2008-09-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJRASZEWSKI Wojciech
2009-04-11
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARTOSZEWICZ Michał
2009-03-27
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BĄCZYŃSKI Wojciech
2010-09-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRZUCHALSKI Stanisław
2010-04-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BURZYŃSKI Oskar
2008-08-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CIECIERSKI Oliwier
2008-02-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CIEŚLIK Piotr
2010-04-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DOBRZYŃSKI Kacper
2010-08-08
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DOLACINSKI Karol
2010-06-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FRASZ Aleksander
2011-05-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GABRYSZAK Wiktor
2010-01-16
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GAŁĄZKA Mikołaj
2009-09-11
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GAPSKI Antoni
2009-06-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GIERACH Grzegorz
2011-10-06
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GRYGOREWICZ Kacper
2009-10-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GRZEŚKOWIAK Aleksander
2008-05-06
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JABŁOŃSKI Filip
2009-01-15
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JORYN Bartłomiej
2009-03-16
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KALA Bartosz
2010-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KARWASZ Miron
2010-08-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KMIEĆ Kacper
2010-05-12
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOTFAS Oskar
2011-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOWALSKI Miłosz
2013-01-01
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KSIĄŻEK Wiktor
2011-06-15
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
LEWANDOWSKI Bartosz
2010-11-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
LEWANDOWSKI Gabriel
2008-05-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
LIPIŃSKI Zbigniew
2009-03-17
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ŁYZIŃSKI Aleksander
2011-11-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MĘCINA Lubomir
2010-03-20
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MODRZEJEWSKI Adrian
2009-09-02
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
NOWAK Dawid
2010-01-29
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
NOWICKI Nataniel
2010-01-13
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
OKARMUS Jakub
2010-07-16
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PALUSZAK Oliwier
2008-02-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
PIECHOL Wiktor
2010-03-26
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
PYRA Szymon
2009-02-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
RAKOWSKI Hubert
2012-12-18
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ROSÓŁ Konrad
2009-08-14
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
SAWA Mateusz
2009-01-19
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
SOSNOWSKI Jakub
2010-04-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
STAŃCZYK Hubert
2009-03-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
STASZKIEWICZ Tymon
2012-01-05
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
STEINKE Tymoteusz
2009-01-21
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
TOMASZEWSKI Aleksander
2010-10-23
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
TOMILICZ Kasjan
2012-08-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
TYBURCZY Jakub
2010-07-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
WIELGOS Aleks
2010-04-07
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
WOJDYŁA Oliwier
2008-04-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
ŻURAWSKI Jakub
2009-10-27
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik