SOWA Dawid
2009-07-10
OŚ AZS Poznań
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
0000-00-00
brak danych
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTCZAK Alan
2010-08-05
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAŁTAKI Nikodem
2009-02-20
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANIAK Miłosz
2009-01-02
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARANOWSKI Karol
2008-10-12
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARCZYŃSKI Michał
2010-01-27
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARSKI Mateusz
2010-02-18
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BASAJ Kazimierz
2009-01-21
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BECELA Piotr
2007-06-02
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIERNAT Maksymilian
2006-08-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BŁĘDOWSKI Kacper
2008-08-20
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOCIAN Kuba
2008-01-26
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOREK Jan
2006-12-26
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRZOZOWSKI Wojciech
2009-12-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CABAN Kacper
2008-07-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CEGLAREK Bartosz
2008-02-28
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CERKASKI Adam
2008-02-23
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHĘCIŃSKI Wojciech
2010-02-28
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHRÓSTOWSKI Jan
2009-05-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHRUBCZYŃSKI Bartosz
2010-01-25
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZUŁEK Adrian
2009-03-13
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DEMBNY Aleksander
2010-11-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DERESZ Jacek
2008-11-28
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DOBBER Gabriel
2008-06-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DOKOWICZ Maksymilian
2008-11-15
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DOLACINSKI Karol
2010-06-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DRZEWIECKI Dominik
2009-02-03
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
FABIŚ Mikołaj
2010-07-05
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
FALKOWSKI Julian
2008-11-28
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FECHNER Kornel
2010-02-07
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FILIPIAK Patryk
2010-03-01
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FRĄSZCZAK Franciszek
2009-03-11
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GAŃSKI Jan
2006-08-27
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GĄGOLIŃSKI Przemysław
2009-02-06
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GĄGOROWSKI Jeremi
2009-11-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GENSTWA Franciszek
2008-05-04
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GOGOLEWSKI Mikołaj
2008-09-22
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GOMUŁKA Ksawery
2005-05-05
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GÓRCZAK Krzysztof
2000-05-30
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GÓRECKI Wiktor
2006-10-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRALAK Franciszek
2008-08-11
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GROCHULSKI Jakub
2009-05-28
MKS Olimp Łobez
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRUSZFELD Maciej
2009-09-19
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRZEGOROWSKI Franciszek
2010-08-27
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRZEŚKOWIAK Jan
2011-01-18
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRZYMSKI Antoni
2010-04-25
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HANDKE Mikołaj
2004-09-07
UKS Jedynka Gostyń
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
HEIGELMANN Szymon
2009-09-04
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
HETMANOWSKI Mikołaj
2010-04-18
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
HOFFMAN Paskal
2008-02-07
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JAGODZINSKI Piotr
2005-05-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JAKUBÓW Konrad
2008-10-29
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JANKOWSKI Jarosław
2008-05-29
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JAROSZYŃSKI Adam
2009-03-25
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JĄDER Wiktor
2007-07-24
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JÓZEFOWIAK Bartłomiej
2009-01-05
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JUZWA Jacek
2009-08-09
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KAŁMUCKI Emil
2009-07-07
KKS Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KARPIŃSKI Nikodem
2008-05-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KAŹMIERCZAK Kamil
2007-07-28
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KAŹMIERCZAK Maciej
2007-03-08
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KLAWA Piotr
2011-08-24
Olimpia Osowa Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KLOF Miłosz
2011-04-14
WMLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOŁODZIEJ Wojciech
2009-03-06
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KONOPKA Oskar
2008-07-31
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOPEK Piotr
2007-10-28
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KORZENIOWSKI Maksymilian
2009-05-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOTLARSKI Mateusz
2005-06-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOWALCZYK Rafał
2009-02-09
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOWALEWSKI Nikodem
2007-01-06
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOZŁOWSKI Mateusz
2008-01-24
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KRZYKAWSKI Nikodem
2008-04-25
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KUBACZYK Maksymilian
2007-08-12
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KUBICA Piotr
2009-02-17
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KUCZYŃSKI Piotr
2008-11-30
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KURCEWICZ Patryk
2010-06-29
UKS Jedyneczka Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KWIATKOWSKI Tymon
2010-07-05
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
LAMBRYCZAK Franciszek
2009-01-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
LAMPARSKI Adam
2009-01-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
LEWANDOWSKI Mateusz
2009-05-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
LUDERA Szymon
2006-05-19
SKS Unia Swarzędz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ŁĘGOSZ Stanisław
2010-05-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MACHCIŃSKI Ignacy
2009-11-01
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MACIASZEK Igor
2010-07-06
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MAĆKOWSKI Marcel
2009-06-17
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MADUZIA Piotr
2009-03-02
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MAGIERA Wiktor
2009-02-09
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MATYNIA Szymon
2009-02-04
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MAZUROWSKI Wojciech
2009-02-24
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MĄCZKOWIAK Adam
2010-02-17
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MIASKOWSKI Antoni
2009-09-08
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MICHNIKOWSKI Jakub
2010-05-15
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MIELCAREK Marek
1948-12-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MIELCZAREK Bartosz
2006-05-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MIKOŁAJCZAK Jakub
2009-11-08
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MIKOŁAJCZAK Leon
2010-11-01
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MIKOŁAJCZYK Jakub
2008-09-26
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MIKULIŃSKI Marcel
2009-03-30
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MIKULSKI Paweł
2009-12-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MISZCZAK Mateusz
2008-09-25
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MŁYNOWSKI Stanisław
2005-07-12
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MOLSKI Amadeusz
2002-02-15
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
NOLBERT Wiktor
2008-09-08
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
NOWAK Franciszek
2010-07-22
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
NOWAK Michał
2009-03-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
OLSZEWSKI Jakub
2009-03-19
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ORŁOWSKI Norbert
2008-08-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
OSIECKI Konrad
2009-12-07
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PACHOLSKI Mateusz
2009-06-16
UKS Barnim Goleniów
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PALUSZAK Oliwier
2008-02-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PASTUSZKA Szymon
2010-03-05
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PAZIK Aleksander
2009-03-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PĄPKA Jakub
2009-01-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PECYNA Krystian
2008-09-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PERSKI Dawid
2008-09-13
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PIASKOWY Karol
2006-05-17
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PIECHOWIAK Szymon
2010-08-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PITER Damian
2000-04-20
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PIWOŃSKI Filip
2008-03-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
POCZTA Kaspian
2008-10-06
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PRĘDKI Tobiasz
2009-01-14
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PROTASEWICZ Jakub
2008-01-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PRZYBYLSKI Jan
2010-10-11
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
PRZYBYLSKI Michał
2010-09-16
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PRZYBYŁ Bartosz
2009-01-16
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
RATAJ Franciszek
2011-01-02
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
RATKOWSKI Jędrzej
2008-10-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
RAUHUT Patryk
2009-04-10
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
REJMENT Aleksander
2009-01-20
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ROKOSZNY Bartosz
2008-07-28
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
RUTKOWSKI Filip
2013-04-02
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
RYDZEWSKI Kacper
2008-08-27
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
RYSIEWSKI Filip
2009-01-28
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
RZEMPOŁUCH Bartosz
2008-05-09
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SADZA Filip
2008-11-21
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SIEGMILLER Jakub
2009-02-25
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SIKORSKI Cyprian
2008-10-29
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SIUDA Krzysztof
2009-02-12
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SMURAWA Franciszek
2008-09-12
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SOBIERALSKI Kacper
2009-06-28
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SOLAREK Franciszek
2009-09-15
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SOWA Konrad
2012-03-14
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
STACHOWSKI Mateusz
2008-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
STANISŁAWIAK Wojciech
2009-06-23
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
STAROSTA Franciszek
2009-11-19
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SZAFRANEK Marcel
2005-03-01
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SZALIŃSKI Oliwier
2012-02-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SZAŁWIŃSKI Oskar
2008-03-19
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SZEWCZYŃSKI Mateusz
2008-02-28
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SZŁAPKA Tymoteusz
2009-12-09
MKS-MOS Śrem
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SZYMCZAK Stanisław
2010-06-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SZYMCZAK Wojciech
2008-08-13
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
ŚCIRKA Wiktor
2008-04-30
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ŚMIAŁEK Artur
2010-10-09
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
TAJAK Tomasz
2009-01-22
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
TOKAJ Tomasz
2010-05-15
KKS Sfora Bojano
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
TRAWIŃSKI Bartosz
2008-07-13
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
TUSZYŃSKI Bartosz
2009-06-01
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
TYLAK Łukasz
1990-02-28
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
URBANIAK Mateusz
2004-08-17
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WASILEWSKI Karol
2009-12-15
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WAWRZYNIAK Jakub
2009-04-07
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WĄTROBA Tymoteusz
2009-01-12
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WEISS Jakub
2008-07-10
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WILGA Oliwier
2008-01-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WIŚNIEWSKI Nikodem
2008-01-29
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WLEKŁY Aleksander
2006-06-08
LKS Sana Kościan
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WOJCIECHOWSKI Rafał
2011-07-02
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WRĘGA Stanisław
2009-03-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WRÓBEL Michał
2009-09-01
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ZARZYCKI Stanisław
2008-01-14
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ZBOROWSKI Mateusz
2008-12-13
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ZIELIŃSKI Franciszek
2006-07-08
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
ZYDORKIEWICZ Aleksander
2007-12-17
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
ŻMUDZKI Artur
2009-06-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ŻUKOWSKI Bruno
2009-09-04
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik