KRZYŻYKOWSKA Dominika
2005-03-31
MKL Toruń
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMSKA Zuzanna
2005-05-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANHALT Anna
2005-09-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AUGUSTINIOK Kamila
2006-01-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAJKOWSKA Justyna
2002-08-13
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BALCERZAK Agata
2007-02-27
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANASIAK Joanna
2004-11-03
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARSZCZ Alicja
2004-08-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BEREŚNIEWICZ Aleksandra
2002-04-03
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BERNAT Olga
2009-07-31
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIAŁEK Magdalena
2005-12-20
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BŁASZCZYK Adela
2001-01-07
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOCHNIAK Milena
2006-02-24
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOJARSKA Jagoda
2006-04-05
KS Ciechan Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BORKOWSKA Aleksandra
2005-05-30
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRZEZIŃSKA Aleksandra
1991-07-30
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUKOWSKA Olga
2006-07-25
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CATI Lidia
2004-03-16
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHĘCIŃSKA Magdalena
2005-05-25
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHMIELARZ Sandra
2005-04-25
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHOLEWIŃSKA Anna
2006-07-15
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHROMIK Julia
2002-12-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHUDZIK Amelia
2006-02-16
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CICHOSZ Maria
2005-05-26
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CIESZEWSKA Amelia
2007-06-22
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CZAJKA Kamila
2000-03-13
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZUBASZEK Weronika
2005-06-03
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZYŻ Marlena
2006-03-17
UKS Diament Godów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DANIELEWICZ Julia
2004-05-21
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DĄBRÓWKA Lena
2005-08-03
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DIMITROW Maja
2004-12-02
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DUBIELLA Monika
2000-05-02
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DUDEK Agnieszka
2004-04-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DUTKA Julia
2005-02-17
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DZIERŻEK Oliwia
2006-02-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DZIUBA Natalia
2005-11-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FALKOWICZ Katarzyna
1987-12-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
FAŁDROWICZ Dorota
2003-07-12
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GALIŃSKA Eliza
2006-07-25
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GIEJBATOW Julia
2008-05-15
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GŁOWACKA Małgorzata
2005-11-02
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GOLA Daria
2006-04-03
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GOLEC Paulina
1999-03-02
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GORZEJEWSKA Weronika
2007-07-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GÓRSKA Amelia
2006-11-07
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GÓRSKA Antonina
2008-07-30
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GÓRSKA Małgorzata
2005-08-22
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GRABOWSKA Wiktoria
2005-02-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GRABOWSKI Laura
2007-08-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GROCHECKA Karolina
2007-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GROCHOWSKA Laura
2006-08-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GRYGIEL Ilona
1999-06-05
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GUSKA Karolina
2006-12-25
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
HAŚKIEWICZ Aleksandra
2006-01-23
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
HRYCYK Anna
2003-07-11
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JACKOWIAK Antonina
2005-04-01
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JAGUŚCIK Julia
2003-12-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JAJECZNICA Anna
2006-05-12
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JAKUBOWSKA Magdalena
2006-07-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JANICKA Dominika
2005-06-19
Akademia Biegowa Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JAROŃ Zuzanna
2008-08-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JELENIEWICZ Nikola
2007-04-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JELSKA Justyna
1999-08-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KACPRZYŃSKA Marta
2007-07-16
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KACZMAREK Alicja
2002-09-30
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KAROLCZUK Aleksandra
2004-09-28
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KAROLCZUK Martyna
2005-09-18
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KEMPA Julia
2005-01-17
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KLATKA Anna
2005-03-02
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KŁOSZEWSKA Amelia
2005-11-14
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KMIECIK Kornelia
2006-05-29
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOŁAKOWSKA Agata
1997-08-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOŁODZIEJ Natalia
2004-01-02
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOPEĆ Julia
2001-10-31
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KORALEWSKA Julia
2002-02-17
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KORNIAT Ludwika
2003-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KORWEL Martyna
2005-11-20
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KORYTOWSKA Olga
2006-01-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOWALIK Natalia
2001-10-06
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOZIK Karolina
2003-04-10
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRĘTOSZ Justyna
2005-02-26
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRÓLAK Marta
2006-11-23
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KRYSIAK Wiktoria
2006-10-02
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KSIĄŻEK Daria
2005-12-22
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela
2005-07-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KUJOTH Kinga
2005-05-16
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KUNICKA Weronika
2007-05-29
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KUŚNIEREK Zuzanna
2005-07-13
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LAMBERSKA Wiktoria
2006-08-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
LANGE Marta
2008-01-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
LEŚNIEWSKA Małgorzata
2005-11-26
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
LEŚNIEWSKA Wiktoria
2006-12-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
LEWANDOWSKA Julia
2007-08-24
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
LIZAKOWSKA Weronika
1998-11-02
KUKS Remus Kościerzyna
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
LOCKER Demi
2005-06-23
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
LOSY Anna
2003-05-23
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
LUBIŃSKA Oliwia
2004-02-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LUCHCIŃSKA Martyna
2005-06-07
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ŁADA Anna
2006-04-21
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ŁAŃSKA Agata
2006-06-03
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ŁAWRUKAJTIS Anna
2001-08-02
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ŁUSZCZKI Nadia
2006-11-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MACHURA Julia
2006-05-27
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MAJKOWSKA Monika
2005-01-19
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MAKUCH Joanna
2003-09-05
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MALIŃSKA Zofia
2009-08-22
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MARCISZEWSKA Klaudia
2005-12-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MATUSZCZAK Gabriela
2003-10-23
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
METNER Natalia
2006-01-10
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MICHALSKA Małgorzata
2005-06-13
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MIKSZUTA Emilia
2001-08-01
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MILEWSKA Marta
2004-05-04
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MOMOT Julia
2006-09-07
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MORAWSKA Anna
2006-05-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MUSIELAK Jagoda
2004-05-24
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
NAJDEK Ewa
1998-09-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna
2004-09-12
LKS Maków Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
NAWACKA Martyna
2005-07-21
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
NIEWIADOMSKA Hanna
2007-03-20
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
NITSCH Karolina
2004-06-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota
2007-12-18
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
NOWAKOWSKA Jagoda
2007-09-17
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
NOWICKA Martyna
2005-08-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
OLACH Laura
2003-02-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
OLBORSKA Nikola
2004-07-20
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
OLESIEJUK Magdalena
2004-02-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ORYL Weronika
2004-07-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ORZECHOWSKA Dorota
2005-09-27
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ORZECHOWSKA Michalina
2005-07-07
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ORZOŁEK Maria
2007-09-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
OSTROWSKA Dominika
2006-01-14
MLKS Ostróda
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
OWCZARZ Joanna
2005-11-01
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PACHOCKA Natalia
2005-06-08
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PAJĘCKA Lena
2007-10-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PAWELUS Amelia
2005-08-13
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PAWŁOWSKA Dorota
1980-03-13
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PETKA Lucyna
1976-04-15
SKL Filippides Starogard Gdański
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
PIECHOWSKA Roksana
2005-07-12
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PŁATEK Weronika
2005-06-15
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
POCHRANOWICZ Aleksandra
1990-07-19
MKL Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PODRUCZNY Helena
2006-11-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
POPIELARZ Agata
2005-02-19
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PROĆ Natalia
2006-06-22
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
RAK Wiktoria
2005-12-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
RAWIŃSKA Emilia
2007-06-16
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
RĘBACZ Paulina
2004-04-15
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ROZPĘDZIK Marzena
2003-01-20
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SCHULTZ Martyna
2005-04-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SIEMIŃSKA Adrianna
2007-07-24
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SIKORA Joanna
2000-11-04
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SIUCHNIŃSKA Barbara
2007-07-08
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SOBOLEWSKA Aleksandra
2006-03-23
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SOKÓŁ Aleksandra
2005-01-07
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
STOKŁOSA Marlena
2005-04-20
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SUJATA Zofia
2006-10-24
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SYNGIERSKA Antonina
2004-08-30
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SZOSKA Anna
2005-10-09
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SZTOK Zuzanna
2003-04-04
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SZULC Dominika
2005-10-25
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SZULSKA Aleksandra
2005-04-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SZYMANOWICZ Monika
2000-01-03
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SZYMANOWSKA Maria
2006-02-15
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SZYMAŃSKA Amelia
2007-09-02
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SZYMAŃSKA Zuzanna
2008-11-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ŚCISŁOWSKA Julia
2003-01-26
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ŚLUSAŁEK Weronika
2006-05-30
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ŚWIEGOT Julia
2006-05-10
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
TEOFILEWSKA Zofia
2005-01-04
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
TOMALA Emilia
2004-11-02
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
TWARDOWSKA Julia
2004-05-19
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
TYMIŃSKA Lena
2009-06-09
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
URBAN Monika
2005-04-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
WALCZAK Julia
2006-10-06
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
WALCZAK Zofia
2006-08-15
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
WARCZAK Alicja
2007-11-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
WHITNEY Wiktoria
2005-09-15
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
WIERNICKA Zuzanna
2006-10-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
WIERZBOWSKA Małgorzata
2005-05-06
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
WILK Magdalena
2002-06-03
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
WINKOWSKA Anna
2007-10-17
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
WISNIEWSKA Nadia
2013-05-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
WIŚNIEWSKA Oliwia
2006-12-05
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria
2010-04-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
WOŹNIAK Barbara
2005-05-02
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
WÓJCIK Alicja
2003-06-23
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
WRÓBLEWSKA Urszula
2005-12-20
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WRZOSOWSKA Klaudia
2006-05-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
ZAIATS Yelyzaveta
2006-06-23
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica
2005-02-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
ZJAWIN Natalia
2006-10-10
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik