SAMMLER Radosław
2007-07-10
WMLKS Nadodrze Powodowo
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADLER Ignacy
2007-09-21
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ARMSTRONG Dominik
2007-01-07
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AUGUSTYNIAK Michał
2008-12-11
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAŁAJEWICZ Tymoteusz
2007-10-16
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARCZAK Paweł
2008-01-03
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEDNARZ-WOLSKI Tymoteusz
2007-11-13
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELAK Piotr
2008-02-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIERNAT Maksymilian
2006-08-13
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BISKUP Filip
2005-05-05
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOJANOWSKI Stanisław
2006-10-31
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOJARSKI Aleksander
2008-12-08
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BONAREK Antoni
2007-04-15
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BONK Michał
2007-04-28
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRYCZEK Wiktor
2006-08-07
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRYŁA Michał
2006-06-16
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BUDNY Bartosz
2008-09-25
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHODAKOWSKI Mateusz
2006-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHOJNACKI Radosław
2006-07-18
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHUDEREWICZ Jakub
2007-08-15
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHYCZEWSKI Dorian
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CIBA Radosław
2008-04-10
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CISZEWSKI-TORZ Jarosław
2006-09-23
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZAJKA Jakub
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DELEWSKI Jan
2007-02-21
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DEMBIŃSKI Miłosz
2006-03-25
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DOBRZAŃSKI Artur
2008-11-18
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DOLATA Marcin
2006-07-11
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DOLIŃSKI Tomasz
2006-08-09
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DRYGAS Igor
2007-02-20
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DZIKI Paweł
2007-01-16
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FASZCZEWSKI Dawid
2008-02-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FRANKOWSKI Kacper
2008-12-31
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GAJDA Mikołaj
2006-09-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GALLAGHER Maciej
2006-09-09
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GLAZA Mikołaj
2007-07-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GLINKA Jakub
2006-02-27
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GLINKA Szymon
2008-01-18
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GŁOGOWSKI Antoni
2008-05-10
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GŁOWIŃSKI Patryk
2008-03-07
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GOŻDZIK Albert
2008-10-18
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRAJEWSKI Jakub
2006-11-12
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRELAK Igor
2006-03-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRZEGOREK Wiktor
2007-07-11
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRZENKOWICZ Olivier
2007-02-14
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
HALEK Arkadiusz
2007-03-16
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
HAŁUSZKO Mikołaj
2007-06-23
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HOROSZKIEWICZ Antoni
2008-10-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
HUCULAK Mateusz
2008-11-06
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JABŁOŃSKI Juliusz
2007-04-01
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JAKUBOWSKI Paweł
2006-02-17
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JANKOWSKI Alan
2006-07-25
PZS Gontyniec Chodzież
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JAŃCZAK Szymon
2006-07-07
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JASIŃSKI Piotr
2006-09-18
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JAZDON Beniamin
2007-07-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JERZYK Wiktor
2007-01-26
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KACZMAREK Mateusz
2007-03-30
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KACZOR Maciej
2007-11-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KACZOR Marcin
2007-11-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KARCZEWSKI Dylan
2006-04-14
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KASZUBOWSKI Mateusz
2007-11-23
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KLIMCZAK Patryk
2007-01-01
CKZiU Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOŃCZAL Hubert
2008-06-19
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOŚCIELNIAK Marek
2006-02-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOTLARSKI Mateusz
2005-06-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOWALSKI Jakub
2006-02-14
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOZIOŁ Karol
2006-07-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KRAJEWSKI Kuba
2008-01-01
CKZiU Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KRĘGIEL Franciszek
2006-10-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KRUMREY Dawid
2007-03-17
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KRUSZYŃSKI Jakub
2007-01-16
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KRYGIER Patryk
2007-01-31
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KRYSZYŁOWICZ Eryk
2008-07-20
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KSIĄŻEK Jakub
2006-08-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KSIĘŻNIK Maksymilian
2006-06-13
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KUBAT Szymon
2007-05-26
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KUCZAJ Kacper
2006-01-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KUCZKOWSKI Fryderyk
2006-03-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KUCZYŃSKI Krzysztof
2006-03-06
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KUPCZAK Mateusz
2007-02-06
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KUZIEMKA Michał
2009-01-19
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
LEWKOWICZ Bartosz
2008-04-29
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
LORENC Mateusz
2007-03-28
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ŁOBODA Kacper
2007-09-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ŁUCZAK Bartłomiej
2007-07-24
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MACH Dominik
2007-08-26
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MACIEJCZYK Piotr
2007-06-25
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MAJDA Tomasz
2007-07-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MAŃKOWSKI Oliwier
2006-01-23
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MARCINKOWSKI Filip
2007-12-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MAŚLAK Kewin
2007-01-27
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MATYSIK Filip
2006-09-30
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MENDYKA Eryk
2008-11-27
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MUCHOWSKI Szymon
2008-06-26
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NAGÓRKA Alan
2008-10-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
NOWAK Daniel
2007-09-26
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
NOWAK Dominik
2006-07-22
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
NOWAK Maksymilian
2009-03-06
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
NOWAK Mateusz
2007-03-03
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
OLCHAWA Patryk
2006-11-13
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
OLEKSY Jakub
2008-10-08
MKS Junior Złocieniec
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
OLSZOWY Eryk
2006-01-15
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
OPIELEWICZ Bartosz
2006-01-30
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
PANCEWICZ Maciej
2008-08-03
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
PAWELSKI Grzegorz
1968-02-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PECYNA Krystian
2008-09-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PIECH Igor
2005-09-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PIESZKE Marcel
2007-01-05
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PIGDANOWICZ Michał
2006-05-02
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PIWOWARCZYK Oskar
2006-03-16
MKS Święc Sławno
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PODOLSKI Jerzy
2007-06-25
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PORADA Antoni
2008-07-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
POWALISZ Szymon
2006-09-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PRACHARCZYK Jan
2007-07-23
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PYRKO Adam
2006-04-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
RAK Piotr
2006-02-26
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
ROBAK Artur
2007-03-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
ROBAKOWSKI Antoni
2006-02-28
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
RODZIAK Jakub
2007-04-30
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
RYDZIK Piotr
2006-07-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SAŻYŃSKI Szymon
2008-01-01
CKZiU Międzyrzecz
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SENKO Wojciech
2007-05-20
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SKUBISZ Ksawery
2009-03-02
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SŁUPIANEK Kacper
2007-03-28
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SMOLEC Bartłomiej
2007-10-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SOBIK Jakub
2006-11-15
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SOBOTA Marcin
2006-06-10
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SROCZYŃSKI Adam
2007-01-25
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
STACHEWICZ Adam
2008-09-05
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
STANISŁAWCZYK Szymon
2006-04-23
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
STAŃ Seweryn
2006-02-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
STASZAK Konrad
2007-02-13
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
STASZEWSKI Kacper
2007-09-30
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
STĘPIEŃ Marcin
2007-03-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
STOLARCZYK Marek
1964-06-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
STOLAREK Marcel
2008-02-09
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
STOLARSKI Dorian
2007-09-21
UKS Maszewiak Maszewo
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
STRZELECKI Szymon
2006-02-06
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SUCHECKI Michał Jan
2007-08-31
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SUGIER Filip
2007-05-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SZYSZKA Nikodem
2008-07-03
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
ŚWIĄTCZAK Kacper
2008-02-15
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
ŚWISTEK Mateusz
2006-09-01
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
TADYCH Karol
2007-10-24
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
TARASKIEWICZ Nikodem
2007-02-04
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
TŁUSZCZ Zbigniew
1961-07-22
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
TROŚCIANKA Hubert
2006-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
TUTAK Piotr
2007-05-29
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
TYC Mateusz
2007-02-21
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
WALISZEWSKI Jan
2007-08-02
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
WAWIEROWICZ Ignacy
2006-03-24
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
WAWRZYNIAK Filip
2006-03-04
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
WEISS Marcin
2006-02-23
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
WIERZBICKI Marcel
2007-05-21
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
WŁODARCZYK Przemysław
2007-10-25
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WODZYŃSKI Przemysław
2008-10-16
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
WOJTASIK Aleksander
2007-08-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
WOŁOSZYN Piotr
2007-07-14
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
WOŹNIAK Paweł
2008-02-23
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
WÓJTOWICZ Bartosz
2006-09-20
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WRÓBEL Oliwier
2010-03-06
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WSZĘDYBYŁ Kacper
2007-01-12
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WYGODA Sebastian
2007-09-20
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
ZAJĄC Szymon
2008-08-21
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ZAREMBA Cyryl
2008-07-20
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ZIMNIAK Nikodem
2007-06-01
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ZIMNY Antoni
2007-03-16
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ZŁOTOWSKI Szymon
2006-02-24
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ŻARNECKI Odyseusz
2007-03-15
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ŻURAWICKI Rafał
2007-05-25
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
ŻURAWSKI Oliwier
2007-12-31
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik