MALINOWSKI Tomasz
1987-05-20
UKS Lider Siercza
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ALBINIAK Leszek
1971-03-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BADOWSKI Aleksander
1984-12-27
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BEDNAREK Adrian
1990-10-25
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BYDOŃ Oskar
2004-01-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZUBAŁA Karol
2003-01-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DOMBROWSKI Maciej
1989-01-19
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DYDUŁA Michał
2000-07-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FORTUŃSKI Jan
2003-04-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GABRYŚ Rafał
1990-02-17
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KARPĘCKI Bartłomiej
1994-05-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KAŹMIERCZYK Bartosz
1998-10-26
LKS Żelazny Opoczno Running Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KOCZWARA Tomasz
1977-08-13
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KSIĄŻKIEWICZ Piotr
1987-10-09
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KUSIAK Jakub
2000-02-23
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
LEŚNIAK Kamil
1993-06-27
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LISAK Krzysztof
1983-08-08
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MAJKUT Andrzej
1975-09-16
KS Harpagan Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MAREK Adrian
2004-02-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MILEWSKI Dominik
1998-09-11
TKKF Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
NICPOŃ Sebastian
1993-04-03
KRT Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ROSSA Antoni
2007-07-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
RZESZÓTKO Marcin
1990-09-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SKUPIEŃ Tomasz
1986-06-26
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
STANKIEWICZ Tomasz
1989-10-19
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz
1989-01-20
SBG Salco Niepołomice
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WITEK Andrzej
1992-07-13
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WOŁĄKIEWICZ Piotr
1997-08-12
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik