PIERZCHALSKI Mateusz
2011-01-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABDELMONEIM Adam
2012-01-30
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Wojciech
2010-01-01
OLA Dolnośląskie
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMETZ Wojciech
2011-07-08
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAJBAK Borys
2012-02-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARAŃSKI Dawid
2009-02-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELSKI Arkadiusz
2012-01-11
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUĆKO Benjamin
2011-04-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BUDZEŃ Sebastian
2011-10-20
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CENDROWSKI Gustaw
2012-06-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CHĘCIŃSKI Wojciech
2010-02-28
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
ĆWIKLIŃSKI Mikołaj
2010-01-01
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DALECKI Alexander
2009-11-02
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DANIELUK Aleksander
2010-06-26
MKL Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
DUDZIK Jan
2012-02-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FALISZEWSKI Jakub
2013-06-15
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FUCHS Bartłomiej
2010-02-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FUCHS Hubert
2012-05-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GABRYELSKI Marcel
2009-06-15
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GAŁĘZA Kajetan
2011-03-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GAŁUSZKA Igor
2010-01-15
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GOŚCINIECKI Mateusz
2014-06-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRAB Seweryn
2010-07-09
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRABOWIECKI Tomasz
2010-05-27
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GREF Damian
2011-11-18
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRÓDECKI Szymon
2011-05-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HOFSES Michał
2011-12-10
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HRYNIEWIECKI Franciszek
2011-07-19
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HUBA Adam
2011-03-03
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
IGNACZAK Maciej
2012-03-12
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JAMUŁA Krzysztof
2007-01-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JANIAK Michał
2011-02-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JANUCIK Jarosław
2012-01-06
OLA Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JAWORSKI Jakub
2008-11-07
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KAMIŃSKI Maciej
2011-09-30
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KAMIŃSKI Michał
2012-12-21
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KAMIŃSKI Mirosław
2011-10-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KAMIŃSKI Paweł
2016-04-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KARP Antoni
2010-06-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KIERES Wojciech
2010-05-04
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KLIMEK Szymon
2011-09-30
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KNAPIK Wiktor
2011-07-15
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOCHEL Jan
2012-05-30
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOREKHOV Artem
2005-11-23
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOSIEDOWSKI Marcel
2012-10-11
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOWNACKI Stanisław
2013-08-27
ULKS Młodzik - Ziemia Oławska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOZŁOWSKI Tymon
2011-10-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRAWIEC Mikołaj
2011-05-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KROCZAK Paweł
2011-06-21
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRÓLIKOWSKI Mikołaj
2011-09-18
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUJAWA Tymoteusz
2011-04-27
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KULHAWIEC Jakub
2011-02-04
OLA Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUREK Mikołaj
2010-02-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KUSTRA Jan
2015-01-14
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LAJKS Michał
2009-02-10
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LASKOWSKI Aleksander
2012-05-16
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LIPIŃSKI Mateusz
2011-08-29
LNO Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LORENC Borys
2010-04-21
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ŁABĘDZKI Szymon
2012-07-16
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŁOJCZUK Mateusz
2009-03-06
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŁUCZAK Artur
2011-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MACIEJEWSKI Eryk
2010-04-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MACZYTA Stanisław
2012-09-04
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MAJ Franciszek
2012-04-26
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MAJKA Jan
2012-07-24
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MAKAROŃSKI Franciszek
2011-01-18
UKS LA Wałcz
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MARKUSZEWSKI Szymon
2009-03-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MATUSIAK Kajetan
2009-01-20
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MATUSIK Adam
2011-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MAZUR Darian
2011-08-13
OLA Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MILANIK Wiktor
2011-04-16
OLA Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MISIEK Jakub
2009-06-08
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MŁYNARCZYK Fabian
2010-04-22
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MOJEK Kajetan
2012-07-21
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MTWIEJCZYK Borys
2012-03-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
NAWOJSKI Szymon
2011-09-01
OLA Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
NOWAK Kacper
2011-04-27
RUN4FUN Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
NOWAK Tymon
2012-01-24
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
OLSZLEGIER Oliwier
2007-05-06
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
OSAJDA Rafał
2011-04-06
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
OSTASZKIEWICZ Maksymilan
2014-06-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PACIEJEWSKI Mikołaj
2012-11-20
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PANASIUK Krzysztof
2012-01-03
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PILARCZYK Mateusz
2008-05-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PILNY Antoni
2010-08-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PIOTROWSKI Filip
2011-09-16
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PONIEWIERSKI Piotr
2011-12-22
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
POTECKI Mateusz
2010-03-31
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PRZERADZKI Igor
2011-06-01
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PRZYBYŁ Adam
2013-02-23
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
RATAJCZAK Igor
2014-10-31
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ROGAN Franciszek
2009-12-01
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ROMANOWSKI Filip
2004-06-06
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
RUDNICKI Oskar Marek
2008-06-10
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
RZESZOT Maksymilian
2011-01-07
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SIDOROWICZ Adam
2013-11-11
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SILIVANOV Danylo
2011-08-05
LNO Świętokrzyskie
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SKRABURSKI Bartosz
2011-10-06
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SKRZYPCZYŃSKI Wojciech
2010-07-09
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SŁOWIK Jan
2012-07-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SOJCZYŃSKI Alan
2011-01-07
Śląskie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
STASZAK Tomasz
2011-06-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
STENCEL Maciej
2011-01-02
LNO Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SZLACHTER Antoni
2011-05-03
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SZMAJDA Adam
2011-02-27
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
SZURLEJ Wiktor
2010-12-03
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SZYMCZYK Franciszek
2010-03-20
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SZYNKAROWSKI Tomasz
2012-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŚLIWIŃSKI Maksymilian
2011-01-22
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
TKACZ Jakub
2010-05-25
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
TWARDOWSKI Hubert
2010-10-07
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
URBAN Mateusz
2010-08-11
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
UTNIK Radosław
2010-04-06
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
VYNNYK Oleh
2008-01-08
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
WALENDZEWICZ Michał
2011-01-03
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
WAŻNY Maksymilian
2013-03-07
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
WIETESKA Wojciech
2010-10-27
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
WIKTORUK Mikołaj
2011-08-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
WILCZYŃSKI Mateusz
2012-05-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
WINCKIEWICZ Bartosz
2013-08-20
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
WINIARCZYK Tymoteusz
2011-03-22
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
WIŚNIEWSKI Wiktor
2011-06-10
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
WITEK Patryk
2011-06-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
WSZOLAK Przemysław
2011-01-21
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
ZABOROWSKI Karol
2012-03-12
Lubelskie
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
ZARZYCKI Dawid
2011-05-15
LNO Świętokrzyskie
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ZAZULA Kacper
2009-01-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
ZIEMAN Piotr
2011-03-10
LNO Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
ZIĘTEK Szymon
2013-05-12
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
ŻMUDZIŃSKI Karol
2011-08-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
ŻYŁKIEWICZ Tymon
2009-02-05
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ŻYWIOŁEK Gabriel
2009-09-13
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik