MARCINKIEWICZ Jan
2011-04-12
RK Athletics Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADACH Mikołaj
2011-02-25
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMSKI Jan
2011-06-21
UKS Gimnazjon Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALCERSKI Antoni
2011-01-17
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BERNARD Krystian
2011-05-01
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BISEK Józef
2011-11-03
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BŁASZCZYK Dominik
2010-08-12
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BOCHIŃSKI Tomasz
2009-06-20
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan
2010-06-25
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOLCZAK Jan
2012-01-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BORKOWSKI Paweł
2011-11-06
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRYSZEWSKI Michał
2012-03-29
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BULASIŃSKI Mikołaj
2012-04-26
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIAK Piotr
2011-09-10
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CYPARSKI Marcel
2010-06-23
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZACHURA Bartosz
2011-07-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZARNECKI Gustaw
2013-02-04
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZARNOWSKI Aleksander
2010-01-24
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZERNY Jan
2012-05-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZERWIŃSKI Karol
2011-05-30
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DARNIA Gabriel
2012-04-16
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Ksawery
2011-10-19
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DˇBKOWSKI Maciej
2010-09-13
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DˇBROWSKI Franciszek
2012-05-17
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DˇBROWSKI Hubert
2010-05-25
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DOBKOWSKI Piotr
2011-02-27
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DOBROWOLSKI Jeremi
2011-09-07
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DOMAŃSKI Mikołaj
2012-08-10
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DUBRAWSKI Bolesław
2010-06-28
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DUBRAWSKI Florian
2012-02-02
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DUKACZEWSKI Kajetan
2016-02-08
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DULNIAK Sebastian
2012-01-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DZIEDZICKI Artur
2011-04-25
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FARA¦ Tytus
2012-11-14
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FILUTOWSKI Mateusz
2011-06-06
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
FURMAGA Antoni
2011-01-26
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GAJDA Piotr
2010-04-07
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GALIŃSKI Andrzej
2012-03-17
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GAWENDA Jędrzej
2010-11-12
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GAWĘDZIŃSKI Łukasz
2014-01-19
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GOZDALIK Stanisław
2011-09-08
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRABOWSKI Kuba
2015-01-21
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRABOWSKI Wiktor
2010-10-18
KS Ciechan Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRODNER Maurycy
2010-08-11
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
HOFMAN Jacek
2011-04-15
UKS MILA Nowa Iwiczna
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
IDZI Julian
2013-08-21
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JACZYŃSKI Nikodem
2011-05-14
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JĘDRZEJCZAK Gustaw
2012-07-14
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JODLIŃSKI Daniel
2013-09-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JÓ¬WIAK Aleks
2011-01-09
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KAMIŃSKI Marcel
2011-03-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KAMIŃSKI Piotr
2011-04-18
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KAMIONEK Kacper
2011-11-02
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KOŁNIERZAK Mateusz
2010-08-05
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KONTNY Julian
2012-06-23
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KORZENIOWSKI Xawery
2011-01-05
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOSMATKA Adam
2011-12-08
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOT Michał
2012-07-11
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOWALSKI Tymoteusz
2012-01-24
UKS Sporting Zielonki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOZAK Jakub
2011-11-13
LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOZIOŁ Michał
2011-07-07
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KRÓLIKOWSKI Kasjan
2010-06-01
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KRYSZAK Krzysztof
2010-07-21
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KRYSZTOFIAK Aleksander
2011-03-25
UKS Bieniewiczanka Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KRZEMIŃSKI Krystian
2010-07-01
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KRZY¦KÓW Jerzy
2011-02-28
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KUCA-WARNAWIN Jerzy
2014-05-09
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KUCHARSKI Karol
2011-11-12
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KUPNY Gabriel
2011-02-06
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
LIS Miłosz
2012-08-31
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
LIS Wojciech
2011-03-21
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
LISOWSKI Mateusz
2010-10-19
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ŁABĘCKI Bartosz
2011-01-07
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MACIEJKO Gustaw
2011-07-08
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MAŁECKI Marcel
2012-06-27
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MAŁEK Wojciech
2013-09-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MAŁOWIEJSKI Paweł
2011-01-04
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
MARKIEWICZ Mateusz
2010-09-10
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
MAZURKIEWICZ Jan
2011-10-03
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
MˇDRALA Mateusz
2011-01-13
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
MIESZKOWSKI Stanisław
2011-01-03
MUKS Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
MOKRZAŃSKI Jakub
2015-08-04
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
MOSTEK Szymon
2012-08-27
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MOSTEK Tymek
2012-08-27
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MYLIŃSKI Dominik
2012-07-25
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
NAGÓRSKI Stanisław
2011-10-15
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
NAMIĘTA Dawid
2012-11-15
LKS EkoSport Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
NASIŁOWSKI Jakub
2011-02-08
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
NOSARZEWSKI Franciszek
2010-06-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
OCHIDI Adam
2010-11-21
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
OLEJNIK Filip
2010-09-20
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
OSTROWSKI Filip
2010-07-01
UKS Melo Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PASTUSZKA Ignacy
2010-07-22
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
PAUL Benedykt
2010-12-18
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
PIETRZYK Piotr
2011-08-24
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
PLUTA Daniel
2011-01-09
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
POLEWIAK Jakub
2014-07-23
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PUSZCZ Mateusz
2010-02-23
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
RACHWALSKI Bartosz
2010-12-13
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
RADZKI Stanisław
2011-10-16
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
RASZYK Patryk
2010-11-23
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
RODEK Wojciech
2010-03-06
UKS Sporting Zielonki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ROKICKI Mikołaj
2011-06-30
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ROKITA Bruno
2010-03-18
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
RYDZIKOWSKI Karol
2011-08-16
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
RYDZOŃ Michał
2010-11-17
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SADŁOŃ Ignacy
2010-09-24
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SAFINOWSKI Tymon
2011-01-07
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SENK Jan
2011-07-09
KS LA Senk Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SIELSKI Michał
2011-05-29
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SILIWONIUK Franciszek
2011-05-17
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
SKARZYŃSKI Kordian
2010-06-18
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
SKNADAJ Łukasz
2011-04-27
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
SMOLARCZYK William
2010-11-19
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
SMOLIŃSKI Julian
2010-09-21
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SOKOŁOWSKI Jakub
2011-01-17
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SOŁTAN Franciszek
2012-05-31
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SOŁTAN Stanisław
2014-12-29
KS LA Senk Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SOSNOWSKI Adam
2011-12-18
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SOWA Konrad
2010-10-31
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
STASIEWICZ Tomasz
2011-10-04
UKS Bieniewiczanka Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
STA¦KIEWICZ Dominik
2015-12-08
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
STA¦KIEWICZ Krzysztof
2011-01-25
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
STA¦KIEWICZ Ksawery
2013-02-22
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
STRZELCZYK Jędrzej
2010-12-19
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
STRZYŻEWSKI Filip
2011-10-21
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SUCHECKI Hubert
2011-06-28
MKL Myszyniec
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SYGUŁA Kacper
2011-01-03
Fit Camp Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SZADKOWSKI Michał
2012-03-21
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SZELER Michał
2012-04-12
KS Atleta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
¦CIUBA Dawid
2010-05-12
UKS Skalar Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
TOMASZEWSKI Konrad
2011-02-24
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
TOMICZAK Jan
2011-07-15
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
TONISZEWSKI Fryderyk
2011-08-18
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
TRĘBICKI Wiktor
2011-08-02
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
TRZEPLA Michał
2011-09-19
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
TULICKI Michał
2011-01-31
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
TURULSKI Filip
2011-09-23
KS LA Senk Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
USS Franciszek
2012-10-03
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WALKOWICZ Stefan
2011-01-14
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WERNICKI Stanisław
2011-04-09
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WIESZCZYCKI Krzysztof
2012-08-28
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WI¦NIEWSKI Miłosz
2011-11-17
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WITKOWSKI Sebastian
2012-01-26
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WOLANIN Maksymilian
2010-04-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
WRÓBEL Mateusz
2010-08-25
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
WYCZAŃSKI Maurycy
2012-12-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ZADRˇG Karol
2010-06-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ZAJˇC Aleksander
2011-03-07
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ZAJDLER Krzysztof
2010-01-16
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ZALEWSKI Wiktor
2010-06-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ZAWIERUCHA Nikodem
2011-08-13
UKS Diamond Athletics Białołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ZIORKIEWICZ Karol
2011-08-04
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
ZIÓŁKOWSKI Mateusz
2010-07-21
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
ZYGADŁO Maksymilian
2012-05-23
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
ŻOŁˇDEK Jan Franciszek
2012-09-27
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik