OLSZEWSKA Zofia
2014-02-24
RK Athletics Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWSKA Emilia
2012-07-29
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROZIAK Łucja
2011-03-08
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ASZTEMBORSKA Julia
2011-01-06
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAHRO Rosa
2011-05-08
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAR Hanna
2012-07-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARAN Pola
2014-01-17
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARWICKA Michalina
2014-10-16
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARYŁKA Nina
2011-07-01
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIEDRZYCKA Anna
2013-08-05
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIELA Irena
2014-03-21
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BŁAŻEJCZYK Ewa
2013-01-22
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOCHEŃSKA Zofia
2014-10-17
UKS Wawer Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BODYCH Pola
2011-03-17
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOLCZAK Hanna
2012-01-09
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHABIERSKA Antonina
2014-11-21
Kuma Run Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHACIŃSKA Liliana
2011-04-22
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CICHOWSKA Zofia
2012-05-25
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZAJA Weronika
2011-02-22
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZARNECKA Dorota
2015-03-27
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZERNIK Maja
2014-09-14
KS Atleta Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZORNIEJ Marianna
2014-01-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DRĘŻEK Kaja
2012-02-08
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DUBRAWSKA Celina
2015-04-02
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUREJKO Julia
2014-03-20
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DZIUDA Nadia
2014-09-18
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GLINKA Michalina
2013-09-21
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GŁUCHOWSKA Nela
2013-11-25
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GRALA Nel
2012-07-20
UKS Falenica Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GRZONEK Hela
2011-04-02
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GULCZYŃSKA Lidia
2011-05-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GUZENDA Marta
2012-12-28
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
IZDEBSKA Hanna
2013-06-15
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JANNASZ Felicja
2013-05-09
UKS Skalar Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
JASIŃSKA Łucja
2014-04-24
KS Ciechan Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
JASTRZĘBSKA Alicja
2011-12-13
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
JAWORSKA Małgorzata
2012-01-18
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
JAWORSKA Michalina
2012-02-20
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JENDRYCH Kamila
2011-05-08
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JODLIŃSKA Sara
2011-06-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KAMIŃSKA Kamila
2014-04-22
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KLUK Lea
2014-11-06
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOBLOWSKA Maja
2013-01-03
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOJRO Zofia
2013-04-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOŁECKA Anna
2013-09-30
KS Ciechan Ciechanów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOT Natalia
2015-05-08
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOZYRA Helena
2011-07-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KROPIEWNICKA Lena
2013-05-29
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRÓLIKOWSKA Kaja
2012-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRÓLIKOWSKA Klara
2012-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KRUPKA Oliwia
2013-03-25
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KRZEMIŃSKA Julia
2011-07-22
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KWIECIEŃ Anna
2012-09-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LASKOWSKA Pola
2012-07-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LESIUK Lena
2011-09-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LE¦NIAK Róża
2012-02-15
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LIPKA Zuzanna
2014-12-08
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
LISTOPADZKA Maja
2011-07-30
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ŁATA-RUZICKA Konstancja
2011-09-14
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŁUKOWSKA Maja
2014-04-30
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŁYP Róża
2014-06-07
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MADZIAR Nadia
2011-01-10
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MAJEWSKA Zuzanna
2013-05-30
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MALINOWSKA Amelia
2012-08-14
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MATEJA Michalina
2013-03-07
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MˇDRZAK Katarzyna
2014-07-18
Fit Camp Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MIELNICKA Masza
2010-11-07
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MILEWSKA Maja
2011-12-15
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MILEWSKA Natalia
2013-09-22
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MURAWSKA Róża
2012-06-01
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
NAGÓRKA Natalia
2014-03-20
12tri.pl Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
NIEWIADOMSKA Zofia
2013-11-06
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
NOWAK Martyna
2013-02-26
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
NOWOMIEJSKA Ida
2011-06-13
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
OCHMAŃSKA Kaja
2011-05-22
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
OKNIŃSKA Agata
2012-08-07
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
OKSIŃSKA Julia
2012-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
OZIMKIEWICZ Iga
2012-03-29
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PACEK Rozalia
2015-04-24
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PAWLUKOJĆ Klara
2011-03-03
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
PIEKART Aleksandra
2011-05-29
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
PIETRZYK Julia
2012-12-28
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PIOTROWSKA Julia
2014-03-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
POTĘPA Julia
2012-05-12
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PRZYBYSZEWSKA Kaja
2014-01-10
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PRZYCHODZIEŃ Olga
2013-03-31
UKS Sporting Zielonki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
RACHWAŁ Iga
2014-01-23
12tri.pl Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
RĘKAWEK Emilia
2014-01-25
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ROGOWSKA Zuzanna
2013-05-01
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SEKUŁA Rozalia
2014-03-22
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SEROCZYŃSKA Zofia
2013-10-14
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SIERADZKA Małgorzata
2012-11-10
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
SIWIŃSKA Jagoda
2011-02-16
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SKRZYNECKA Lena
2013-07-08
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SOKOŁOWSKA Pola
2014-02-06
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
STĘPNIAK Lena
2011-09-05
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
STRZEŻEK Dominika
2012-08-26
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SZAJKOWSKA Aleksandra
2011-06-22
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SZEWCZAK Weronika
2013-07-19
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SZMEL Ewa
2014-08-08
UKS Orzełki Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
SZMYTKOWSKA Wiktoria
2011-08-24
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SZTANK Helena
2012-10-29
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SZUDER Emilia
2013-09-02
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
¦MIGIERA Natalia
2012-11-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
¦WIDER Natalia
2013-02-10
Fit Camp Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
TUREK Alicja
2010-08-31
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
TUREK Zuzanna
2013-09-10
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
TURULSKA Aleksandra
2013-05-31
KS LA Senk Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
VASILEVA Lea
2013-06-19
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
WILCZEK Aleksandra
2013-08-02
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
WITKOWSKA Sylwia
2014-03-06
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
WNUK Maria
2013-01-07
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
WO¬NIAK Michalina
2011-03-17
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ZAGÓRSKA Zofia
2013-06-21
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
ZEJER Julia
2012-01-09
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ZIELONKA Aleksandra
2015-04-07
LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik