KASPRZAK Aleksandra
2009-11-26
LKS Stal Mielec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ALBRYCHT Emilia
2007-08-22
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROSZKO Weronika
2008-07-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJEWICZ Laura
2009-01-20
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BABULA Natalia
2008-02-07
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAJOR Olivia
2009-09-03
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BAŁA Sara
2009-02-04
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANAŚ Roksana
2008-04-25
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARDJAN Nadia
2009-12-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BASIŃSKA Milena
2009-05-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIGUS Wiktoria
2003-08-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BŁASZCZAK Julia
2006-03-06
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOGUSZ Natalia
2010-01-23
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BRZYSKA Karolina
2008-05-22
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUKSA Inga
2009-04-21
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BUTRYN Milena
2010-06-18
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHMURA Anastazja
2003-10-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHODUR Milena
2007-05-11
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHUDZIK Aleksandra
2010-03-01
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHUDZIK Amelia
2006-02-16
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHUSTECKA Magdalena
2010-10-07
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHWAŁA Maja
2009-12-24
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CIECIERSKA Amelia
2008-12-26
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CIEŚLA Oliwia
2009-10-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CIEŚLA Zuzanna
2009-02-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CYGAN Natalia
2005-05-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CYRULIK Gaja
2011-10-07
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZACHOR Maria
2009-07-04
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZUBASZEK Cecylia
2008-01-09
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DĄBROWSKA Agnieszka
2007-09-09
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DĄBROWSKA Weronika
2009-08-01
LKS Głogovia Głogów Małopolski
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DEC Martyna
2011-05-04
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DŁUGOSZ Dominika
2010-08-19
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DOMAŃSKA Milena
2011-02-12
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DRAGAN Martyna
2007-09-15
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DRÓŻDŻ Zofia
2007-07-18
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DUDEK Dominika
2009-12-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DURLAK Anika
2010-11-09
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DUSZCZYK Zuzanna
2010-03-11
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DZIEDZIC Zofia
2008-02-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
FLUDER Julia
2008-09-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
FLUDER Zofia
2008-09-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
FURGA Amelia
2007-02-04
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GANCARSKA Milena
2010-08-26
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GODEK Gabriela
2010-04-28
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRAJDURA Nina
2009-08-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRANIEWSKA Aleksandra
2010-09-02
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GROŃSKA Kornelia
2007-02-26
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GROSIAK Patrycja
2008-03-13
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GRZYBOWSKA Gabriela
2006-04-10
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRZYBOWSKA Lena
2010-04-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
GUMULSKA Magdalena
2008-06-27
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
GUZIOR Daria
2007-04-20
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JANIEC Nikola
2009-04-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JANOWSKA Alicja
2010-07-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina
2007-09-24
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JAROS Magdalena
2008-04-25
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JAWORSKA Oliwia
2001-03-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KACZMARCZYK Wiktoria
2009-06-25
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KALAMARZ Julia
2009-04-22
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KALINA Nikola
2009-05-09
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KAROLAK Amelia
2007-06-25
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KARWAT Paulina
2009-03-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KHOKHERCHAK Albina
2009-11-08
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KIJANKA Paulina
2009-08-30
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KMIECIK Kornelia
2006-05-29
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KOŁODZIEJ Anna
2008-10-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOSIOROWSKA Kamila
2009-01-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOWALSKA Aleksandra
2010-03-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOZAK Kalina
2008-05-06
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KRAWCZYK Maria
2008-12-15
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KRÓL Natalia
2008-12-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KRUPA Natalia
2009-03-08
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KUKLA Dominika
2008-08-26
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KULA Oliwia
2009-04-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KUSIA Kamila
2009-05-31
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KUTER Patrycja
2010-08-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KWAPISZ Zuzanna
2009-08-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
LABISKO Maja
2009-05-13
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
LEŚNIOWSKA Paula
2009-09-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
LIGENZA Michalina
2008-06-25
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
LIS Maria
2008-04-12
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
LITWIN Aleksandra
2009-06-17
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
LORENC Antonina
2009-09-21
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ŁOZIŃSKA Małgorzata
2006-10-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ŁUCZKA Kaja
2011-05-10
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MACHAJ Blanka
2007-10-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MACHAŁA Martyna
2010-05-19
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MACIĄG Helena
2007-11-04
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MAJCHER Kamila
2009-01-06
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MAJERSKA Joanna
2009-04-05
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MAJKA Emilia
2007-02-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MAJOS Julia
2009-02-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MALINA Otylia
2008-08-15
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MALINOWSKA Nikola
2009-01-20
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MAŁEK Emilia
2000-04-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MARSZAŁ Maja
2009-10-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MASZLANKA Patrycja
2008-07-27
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MAZUR Gabriela
2009-07-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MIKSIEWICZ Nina
2008-10-05
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MRUGAŁA Łucja
2008-12-30
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MUSIAŁ Maria
2009-09-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
NAZARCZUK Lena
2010-04-26
KML Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
NOWAK Milena
2009-02-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
OCHOTA Andżelika
2010-03-02
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
OLĘDZKA Milena
2010-02-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PĘKALA Zuzanna
2009-07-06
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PIECZARKA Magdalena
2005-05-21
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PIOTROWSKA Alicja
2009-12-12
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PITERA Sylwia
2009-07-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
POBUTA Faustyna
2009-04-26
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
POCHŁOPIEŃ Julia
2008-11-12
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
POGODA Kornelia
2009-09-07
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PRAJZNER Julia
2006-06-18
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PROCYK Anna
2006-07-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PRUCHNIK Weronika
2009-10-15
ULKS Technik Trzcinica
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PRZYBYŁOWICZ Wiktoria
2010-01-22
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PUSTELAK Kinga
2009-03-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PYRCZ Nikola
2009-09-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PYRCZ Roksana
2009-09-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PYTLAK Aleksandra
2009-06-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
RACHWALSKA Zofia
2008-01-14
KS Atak Agrykola Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
RAJCHEL Anna
2009-12-05
KB Krościenko Wyżne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
RAPA Agnieszka
2008-02-08
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
RATUSIŃSKA Julia
2010-09-09
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
REIZER Róża
2011-07-09
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
ROKITOWSKA Gabriela
2007-08-02
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
RUTKOWSKA Kamila
2006-12-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
RZEPECKA Weronika
2009-01-02
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SADURA Marta
2009-01-29
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SĘK Alessandra
2008-05-31
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SKROK Hanna
2010-10-13
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SMOLIŃSKA Zuzanna
2009-01-11
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SMOŁUCH Inez
2009-07-31
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SMYCZEK Nadia
2009-05-05
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SOCHA Weronika
2008-09-18
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SOJKA Magdalena
2009-07-07
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SOWA Róża
2012-04-30
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
STASZKIEWICZ Kaja
2010-12-08
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
STAŚKO Magdalena
2008-05-14
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
STEC Daria
2010-10-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
STEPANIAK Aleksandra
2008-05-02
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
STĘPIEŃ Magdalena
2010-01-06
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
STOCH Zofia
2008-08-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SULIŃSKA Maria
2010-05-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SZMYD Nadia
2010-01-24
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SZWARC Wiktoria
2005-03-12
MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SZYMAŃSKA Dominika
2002-05-14
RLTL GGG Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ŚMIETANA Lena
2010-02-24
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
TRZPIS Veronica
2008-08-04
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ULIDOWSKA Karolina
2008-03-04
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
URBANIK Julia
2008-11-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
WACHTA Iga
2009-10-29
MKS Halicz Ustrzyki Dolne
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
WALA Małgorzata
2010-06-05
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
WANDAS Zuzanna
2008-11-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WARZECHA Zuzanna
2009-01-01
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
WĄSIK Barbara
2009-03-28
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
WCISŁO Wiktoria
2009-08-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
WIERCIOCH Karolina
2009-07-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
WOJTANOWSKA Maja
2008-10-04
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WOLAN Kamila
2008-07-14
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WRONOWSKA Amelia
2009-04-15
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
ZABŁOCKA Gabriela
2009-04-02
LA WIR Czarna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
ZAJĄC Barbara
2006-08-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ZAJĄC Kamila
2007-07-23
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ZAJĄC Sabina
2010-01-26
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ZAJĄC Weronika
2008-07-08
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ZAJDEL Kornelia
2012-01-25
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ZARĘBA Monika
2007-06-27
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ZASOWSKA Jagoda
2010-06-09
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
ZIĘBA Karolina
2009-05-20
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ŻABCZYŃSKA Zuzanna
2009-10-26
LKS Głogovia Głogów Małopolski
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik